FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Minden mérkőzés

WTA - EGYÉNI: Hua Hin (Thaiföld), kemény

08:00Jang S. J. (Kor) - Zhu L. (Chn) -:-
09:30Wang Xin. (Chn) - Bjorklund M. (Swe) -:-
11:00Fruhvirtova L. (Cze) - Zidansek T. (Slo) -:-
12:30Kalinskaya A. (Rus) - Tsurenko L. (Ukr) -:-

WTA - EGYÉNI: Lyon (Franciaország), kemény (fedettpályás)

12:00Masarova R. (Esp) - Paolini J. (Ita) -:-
13:30Van Uytvanck A. (Bel) - Korpatsch T. (Ger) -:-
15:00Parks A. (Usa) - Martic P. (Cro) -:-
18:30Osorio C. (Col) - Niemeier J. (Ger) -:-
20:00Noskova L. (Cze) - Sherif M. (Egy) -:-

WTA - PÁROS: Hua Hin (Thaiföld), kemény

08:00Han X.Y./Mattek-Sands B. - Bonaventure Y./Yashina E. -:-
11:00Han N./Jang S. J. - Gabueva A./Zakharova A. -:-
12:30Wang Xin./Zhu L. - Kostyuk M./Ruse G. -:-

WTA - PÁROS: Lyon (Franciaország), kemény (fedettpályás)

11:00Golubic V./Niculescu M. WO - Blinkova A./Eikeri U. -:-
13:00Ponchet J./Voracova R. - Christian K./Santamaria S. -:-
14:30Bogdan A./Kovinic D. - Kichenok N./Ninomiya M. -:-
16:30Danilovic O./Panova A. - Barnett A./Dzalamidze N. -:-
18:00Parks A./Zhang S. - Bucsa C./Schoofs B. -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Burnie (Ausztrália), kemény

1. játszmaShimizu Y. (Jpn) - Schoolkate T. (Aus) 0:0 (4:1)
1. játszmaFancutt T. J. (Aus) - Hazawa S. (Jpn) 0:0 (3:2)
01:30Purcell M. (Aus) - Polmans M. (Aus) -:-
01:30Walton A. (Aus) - Sekiguchi S. (Jpn) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Cleveland (USA), kemény (fedettpályás)

22:35Michelsen A. (Usa) - Sock J. (Usa) 2:0
2. játszmaHolt B. (Usa) - Perez A. (Usa) 1:0 (6:4,2:1)
00:40Johnson S. (Usa) - Forejtek J. (Cze) -:-
01:05Harrison R. (Usa) - Angele J. F. (Fra) -:-
16:00Gomez E. (Ecu) - Pinnington Jones J. (Gbr) -:-
16:00Kirchheimer S. (Usa) - Wu Y. (Chn) -:-
16:00Krueger M. (Usa) - Diallo G. (Can) -:-
16:00Marchenko I. (Ukr) - Kovacevic A. (Usa) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Koblenz (Németország), kemény (fedettpályás)

13:00Masur D. (Ger) - Andreev A. (Bul) -:-
14:30Broady L. (Gbr) - Vatutin A. (Rus) -:-
14:30Zhang Z. (Chn) - Kolar Z. (Cze) -:-
16:00Wessels L. (Ger) - Grenier H. (Fra) -:-
19:30Choinski J. (Gbr) - Muller A. (Fra) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Tenerife 2 (Spanyolország), kemény

12:00Marcora R. (Ita) - Rodriguez Taverna S. (Arg) -:-
13:30Moro Canas A. (Esp) - Misolic F. (Aut) -:-
16:00Passaro F. (Ita) - Harris L. (Rsa) -:-
18:00Peniston R. (Gbr) - Alvarez Varona N. (Esp) -:-

CHALLENGER NŐI - EGYÉNI: Cali (Kolumbia), salak

01:00Jani R-L. (Hun) - Podoroska N. (Arg) -:-
17:00Ormaechea P. (Arg) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:-
18:00You X. (Chn) - Contreras Gomez F. (Mex) -:-
20:30Kalieva E. (Usa) - Brancaccio N. (Ita) -:-
00:00Serban R. (Cyp) - Pigossi L. (Bra) -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Burnie (Ausztrália), kemény

1. játszmaMochizuki Y./Ochi M. - Moriya H./Noguchi R. 0:0 (2:3)
01:30Puttergill C./Sweeny D. - Harper M./Talic Z. -:-
03:00Kelly D./Romios M. C. - Fancutt T. J./Walkin B. -:-
03:00Taylor A./Taylor J. - Hazawa S./Shimizu Y. -:-
03:00McCabe J./Winter E. - Delaney Ja./Jin J. -:-
08:00Ellis B./Walton A. - Polmans M./Purcell M. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Cleveland (USA), kemény (fedettpályás)

02:00Galloway R./Hach Verdugo H. - DeMuth O. ./Pomeranets B. -:-
03:30Breysach M./Goldhoff G. - Gonzales R./Stalder R. -:-
16:00King E./Klahn B. - Hopper J./R. Smith -:-
16:00Diallo G./Kovacevic A. - Cozbinov A./Zhu E. -:-
16:00Boika L./Marchenko I. - Forejtek J./Kwiatkowski T. S. -:-
16:00Maginley J./Sheehy J. - Kirchheimer S./Sigouin B. -:-
16:00Blumberg W./Smith K. - Chappell N./Michelsen A. -:-
16:00Kypson P./Young D. - Clark E./Perez A. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Koblenz (Németország), kemény (fedettpályás)

13:00Chandrasekar A./Prashanth V. - Jebavy R./Nouza P. -:-
16:00Fallert F./Jebens H. - Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. -:-
17:30Brouwer G./Myneni S. - Oswald P./Walkow S. -:-
18:00Broady L./Brown D. - Frantzen C./Sandkaulen T. -:-
19:00Schell N./Wehnelt K. - Kolar Z./Sachko V. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Tenerife 2 (Spanyolország), kemény

12:00TörölveDiez S./Milojevic N. - Landaluce M./Rincon D. -:-
12:00Diez S./Milojevic N. - Harrison C./Mochizuki S. -:-
13:30Doumbia S./Reboul F. - Krutykh O./Rosol L. -:-
14:00Bonadio R./Maestrelli F. - Geerts M./Margaroli L. -:-
15:00Liutarevich I./Lomakin G. - Bortolotti M./Martos Gornes S. -:-
15:30Johnson L./Verbeek S. - Rodriguez Taverna S./Romboli F. -:-
16:30Babic Z./Matuszewski P. - Gakhov I./Shevchenko A. -:-
18:00Félbesz.Brancaccio R./Skugor F. - Gigante M./Passaro F. 1:0

CHALLENGER NŐI - PÁROS: Cali (Kolumbia), salak

01:20Arango E./Zarazua R. - McAdoo R./Partaud M. -:-
19:00Gleason Q./Lechemia E. - Lizarazo Y./Perez Garcia M. P. -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 5 (Tunézia), kemény

10:00Ivanovski K. (Mkd) - Rogers A. (Usa) -:-
10:00Milicevic L. (Srb) - Loge J. (Bel) -:-
10:00Pieczkowski O. (Pol) - Picchione A. (Ita) -:-
10:00Schaer R. (Sui) - Bittoun C. (Fra) -:-
11:30Giacomini L. (Ita) - Cuenin S. (Fra) -:-
11:30Mu T. (Chn) - Brunold M. (Sui) -:-
11:30Nijboer R. (Ned) - Perez Sanz D. (Esp) -:-
11:30Zhou Y. (Chn) - Wiedenmann L. (Ger) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Sharm El Sheikh (Egyiptom), kemény

09:00Capecchi D. (Ita) - Seateun N. (Fra) -:-
09:00Den Ouden G. (Ned) - Ivanov V. (Rus) -:-
09:00Dimic M. (Slo) - Alhogbani A. F. (Sau) -:-
09:00Rossi L. (Ita) - Dev S D P. (Ind) -:-
10:30Butulija B. (Srb) - Apltauer F. (Cze) -:-
10:30Maulenov T. (Kaz) - Caldes J. (Esp) -:-
10:30Sannen T. (Bel) - Miceli M. (Ita) -:-
10:30Sciahbasi . L. (Ita) - Kroslak J. (Svk) -:-
11:30Barnat J. (Cze) - Kobelt N. (Sui) -:-
11:30Bradshaw J. (Aus) - Fajta P. (Hun) -:-
11:30Cubelic K. (Ger) - Lanik T. (Svk) -:-
11:30Zhukov M. (Rus) - Kirci K. (Tur) -:-
13:00Duda F. (Cze) - Cadenasso G. (Ita) -:-
13:00Hamza Reguig S. (Alg) - Agafonov E. (Rus) -:-
13:00Lukman M. (Slo) - Storrie R. J. (Gbr) -:-
13:00Philippov E. (Rus) - Petr V. (Cze) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Antalya (Törökország), salak

08:00Barrena A. (Arg) - Neumayer L. (Aut) -:-
08:00Gimenez I. (Bra) - Dellien Velasco M. A. (Bol) -:-
08:00Rodriguez L. J. (Arg) - Mardjonovic A. (Srb) -:-
09:00Braynin A. (Ukr) - Ilhan M. (Tur) -:-
09:30Madaras N. (Swe) - Cungu R. (Mne) -:-
10:00Aksu C. (Tur) - Martinez Martinez J. (Esp) -:-
10:00Fiorentini A. (Ita) - Gimeno Valero C. (Esp) -:-
10:00Lobanov A. (Rus) - Zielinski M. (Ger) -:-
10:00Martin Tiffon P. (Esp) - Sutekin E. (Tur) -:-
11:30Klok D. (Rus) - Aboian V. (Arg) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Monastir (Tunézia), kemény

09:30Abderrahman W. (Tun) - Atturu B. S. (Ind) -:-
09:30Dalla Valle E. (Ita) - Added D. (Fra) -:-
09:30Ostapenkov D. (Blr) - Vincent Ruggeri S. (Ita) -:-
11:00Blanch D. (Usa) - Brosset S. (Fra) -:-
11:00Castagnola L. (Ita) - Dietrich D. (Sui) -:-
11:00Gadamauri B. (Bel) - Bozemoj B. (Ned) -:-
11:00Gaio F. (Ita) - Casanova A. (Sui) -:-
11:00Saitoh K. (Jpn) - Tessa L. (Fra) -:-
11:00Sperle J. (Ger) - Oberleitner N. (Aut) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Monastir (Tunézia), kemény

09:30Lazarenko K. (Ukr) - Tsao C. Y. (Tpe) -:-
09:30Lee Y. (Tpe) - Wildgruber A. (Ger) -:-
09:30Marinkovic B. (Srb) - Koller A. (Aut) -:-
09:30Radovanovic N. (Fra) - Ferrando C. (Ita) -:-
11:00Ferro F. (Fra) - Karamoko N. (Sui) -:-
11:00Kashyap T. (Ind) - Battesti A. (Fra) -:-
11:00Kung L. (Sui) - Sugnaux T. (Sui) -:-
11:00Kuramochi M. (Jpn) - Falei A. (Blr) -:-
11:00Yesypchuk . D. (Ukr) - Vrancken Peeters A. (Ned) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Sharm El Sheikh (Egyiptom), kemény

08:30Bestetti G. (Ita) - Meri E. (Svk) -:-
08:30Girelli C. (Ita) - Shauha D. (Blr) -:-
08:30Michalkova B. (Cze) - Dal S. (Ger) -:-
08:30Ozeki M. (Jpn) - Todoni A. A. (Rou) -:-
10:00Krokhina E. (Rus) - Drugdova S. (Svk) -:-
10:00Rudiukova N. (Rus) - Pavlova K. (Rus) -:-
10:00Zelnickova R. (Svk) - Bojica S. (Rou) -:-
11:00Kim C. (Kor) - Milanese S. (Ita) -:-
11:00Ng M. (Hkg) - Kuzmova K. (Svk) -:-
11:00Popa M. S. (Rou) - Bubelyte K. (Ltu) -:-
12:30Pedone G. (Ita) - Falkner Z. (Slo) -:-
12:30Sebestova I. (Cze) - Kim Eunchae (Kor) -:-
12:30Wu Ho C. (Hkg) - Hrdinkova D. (Cze) -:-
14:00Che Y. (Chn) - Tverijonaite E. (Ltu) -:-
14:00Kobayashi H. (Jpn) - Apalikhina A. (Rus) -:-
14:00Waligora A. (Bel) - Benesova N. (Cze) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Antalya (Törökország), salak

08:00Aksu A. (Tur) - Hennemann C. W. (Swe) -:-
08:00Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Herdzelas D. (Bih) -:-
08:00Lukas T. (Cro) - Lodikova D. (Rus) -:-
08:00Park S. (Kor) - Yoruk I. (Tur) -:-
08:00Topalova G. (Bul) - Leykina P. (Rus) -:-
09:30Martinez Cirez C. (Esp) - Black H. T. (Usa) -:-
09:30Rey Garcia A. (Esp) - Maklakova E. (Rus) -:-
09:30Samir S. (Egy) - Shubladze A. (Rus) -:-
09:30Struplova J. (Cze) - Elmas L. N. (Tur) -:-
10:00Soboleva A. (Ukr) - Kan V. (Rus) -:-
11:30Gonzalez Encinas M. (Esp) - Dinu C. (Rou) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W40 Mexico City (Mexikó), kemény

21:00Semenistaja D. (Lat) - Bektas E. (Usa) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W40 Porto (Portugália), kemény (fedettpályás)

11:00Paquet C. (Fra) - Andrianjafitrimo T. (Fra) -:-
11:00Robbe A. (Fra) - Tan H. (Fra) -:-
12:30Radwanska U. (Pol) - Vismane D. (Lat) -:-
12:30Sakellaridi S. (Gre) - Bondarenko M. (Rus) -:-
14:00Boskovic L. (Cro) - Wickmayer Y. (Bel) -:-
14:00Gorgodze E. (Geo) - Garcia M. (Por) -:-
15:30Cristian J. (Rou) - Dartron E. (Fra) -:-
15:30Lansere S. (Rus) - Chirico L. (Usa) -:-
17:00Ozgen P. (Tur) - Stefanini L. (Ita) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W60 Burnie (Ausztrália), kemény

1. játszmaHon P. (Aus) - Bartashevich Y. (Fra) 0:0 (3:1)
1. játszmaBains R. (Aus) - Bains N. (Gbr) 0:0 (0:4)
1. játszmaShibahara E. (Jpn) - Kuwata H. (Jpn) 0:0 (3:2)
01:30Bozovic A. (Aus) - Jamrichova R. (Svk) -:-
01:30Cabrera L. (Aus) - Aiava D. (Aus) -:-
01:30Daubnerova N. (Svk) - Hontama M. (Jpn) -:-
03:00Hunter S. (Aus) - Micic E. (Aus) -:-
04:30Seidel E. (Ger) - Ramialison I. (Fra) -:-
00:00Fourlis J. (Aus) - Hozumi E. (Jpn) -:-
00:00Hule P. (Aus) - Smith T. N. (Aus) -:-
00:00Ma Y. (Chn) - Birrell K. (Aus) -:-
00:00Rodionova Ar. (Aus) - Gadecki O. (Aus) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W60 Rome, GA (USA), kemény (fedettpályás)

16:00Day K. (Usa) - Montgomery R. (Usa) -:-
16:00Inoue H. (Usa) - Chang S. (Usa) -:-
16:00Lao D. (Usa) - Anderson R. (Usa) -:-
16:00Li A. (Usa) - Hewitt D. (Usa) -:-
16:00Mateas M. (Usa) - Lazaro Garcia A. (Esp) -:-
16:00Udvardy P. (Hun) - Hovde L. (Usa) -:-
16:00Vedder E. (Ned) - Stearns P. (Usa) -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Monastir 5 (Tunézia), kemény

13:00Al Azmeh T./Handel T. - Liaonenka A./Zgirovsky A. -:-
13:00Milicevic L./Pisaric A. - Bittoun C./Chikami S. -:-
13:00Palovic L./Semjan M. - Bax F./Bouquier A. -:-
13:00Ichikawa T./Tajima N. - Bejenaru A. M./Shumsky A. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Antalya (Törökország), salak

10:00Chepelev A./Snitari I. - Krasner D./Schinas S. -:-
11:30Lavagno E./Neumayer L. - Rodriguez L. J./Sueoka Y. -:-
11:30Gimenez I./Zanellato N. - Hiramatsu S./Wakita S. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Monastir (Tunézia), kemény

13:30Added D./Sanchez L. - Pereira T./Romano F. -:-
13:30Kiyamov T./Simakin I. - Dalla Valle E./Forti F. -:-
13:30Potenza L./Vincent Ruggeri S. - Budov D./Malakhovich M. -:-
13:30Abderrahman W./Wang A. - Markes C./Somani P. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Monastir (Tunézia), kemény

13:30Marcon M./Parravicini G. - Di Girolami T./Radovanovic N. -:-
13:30Pantelic S./Pirtac B. L. - Bouzo Z./Wildgruber A. -:-
13:30Keller N./Tsao C. Y. - Koller A./Ryser V. -:-
14:30Lazarenko K./Yesypchuk . D. - Falei A./Shalimova E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Antalya (Törökország), salak

11:30Hennemann C. W./Tóth A. K. - Cadar E.-T./Park S. -:-
11:30Samir S./Wong Hong Yi C. - Potocnik N./Topalova G. -:-
11:30Feng S./Yoruk I. - Cavalle-Reimers Y./Maristany G. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W40 Mexico City (Mexikó), kemény

23:00Failla J./Iamachkine A. - Costoulas S./Mansouri Y. -:-
23:00Chong E./Mikulskyte J. - Ly-Nguyen S./Nava Elkin A. C. -:-
23:00Navarro M. F./Ng T. - Cascino E./Glushko L. -:-
23:00Behulova B./Zhu A. - Meliss V./Romeo C. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W40 Porto (Portugália), kemény (fedettpályás)

17:00Drazic M./Sakellaridi S. - Bhatia R./Cervino Ruiz C. -:-
17:00Murta I./Shinde V. - Boskovic L./Vismane D. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W60 Burnie (Ausztrália), kemény

03:00Matsuda M./Shimizu E. - Kuwata H./Ma Y. -:-
03:00Bains R./Smith A. - Gibson T./Hule P. -:-
04:30Rodionova Ar./Shibahara E. - Brankovic Z./Krish M. -:-
06:00Fourlis J./Hon P. - Aiava D./Bains N. -:-
00:00Bozovic A./Cabrera L. - Sakatsume H./Sawayanagi R. -:-
00:00Hayashi E./Sema E. - Hontama M./Hozumi E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W60 Rome, GA (USA), kemény (fedettpályás)

2. játszmaChang S./Day K. - Arakawa H./Arakawa N. 1:0 (6:0,4:0)
2. játszmaCross K./Hui K. - Stollár F./Sun L. 0:1 (3:6,3:2)
1. játszmaAnderson R./Mateas M. - Daavettila S./Kononova M. 0:0 (3:2)
1. játszmaZamarripa A./Zamarripa M. - Ayukawa M./Knutson G. 0:0 (1:5)
16:00Hewitt D./Jokic K. - Di Lorenzo F./Zacarias M. -:-
16:00Burillo Escorihuela I./Lazaro Garcia A. - Marcinko P./Svendsen J. C. -:-
16:00Price G./Shaffer K. - Gumulya B./Hsieh Y. -:-
16:00Hartono A./Vedder E. - Kozyreva M./Lahey A. -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.