FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Minden mérkőzés

BEMUTATÓ - FÉRFI: Egyéb mérkőzések (Világ)

23:30Kirilyuk A. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 0:2
00:20Budov D. (Blr) - Kolyshkov G. (Blr) 2:1
01:15Leonchik P. (Blr) - Firsin G. (Blr) 2:0
02:30Budov D. (Blr) - Basalyha T. (Blr) 2:0
04:40Leonchik P. (Blr) - Kuksov T. (Blr) 0:2
05:35Narkevich Y. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) 2:0
06:20Pashukevich M. (Rus) - Firsin G. (Blr) 2:1
07:00Kim D. (Rus) - Nosov M. (Rus) 3:1
07:00Migachev O. (Rus) - Tsirkin V. (Rus) 3:2
07:05Zagorodnyuk V. (Ukr) - Likhtetskiy S. (Ukr) 0:2
07:05Zamoroko A. (Ukr) - Sanchenko D. (Ukr) 2:0
07:25Zaharkin D. (Rus) - Proshin S. (Rus) 2:1
08:15Kremnev A. (Rus) - Dmitriev M. (Rus) 2:1
08:20Sharlay S. (Blr) - Budov D. (Blr) FELADTA 1:0
08:30Vlasiuk O. (Ukr) - Lypko M. (Blr) 2:1
08:35Malega V. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 2:0
08:50Lavrentiev R. (Blr) - Chubkov N. (Blr) 2:0
09:10Bonev M. (Bul) - Tanev I. (Bul) 2:0
09:15Dzhanashiya S. (Rus) - Shakhnubaryan A. (Rus) 2:1
09:20TörölveNoskin E. (Rus) - Shakhnubaryan A. (Rus) -:-
09:35Kolyshkov G. (Blr) - Studenny M. (Rus) 2:1
09:50Ronjin P. (Rus) - Shirokov N. (Rus) 3:1
10:00Sokolov A. (Rus) - Dubinin A. (Rus) FELADTA 1:1
10:10Zagorodnyuk V. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 1:2
10:20Firsin G. (Blr) - Leonchik P. (Blr) -:-
10:20Merkulov A. (Rus) - Leonchik P. (Blr) 0:2
10:25Afanasenko A. (Blr) - Chubkov N. (Blr) 2:0
10:25Kremnev A. (Rus) - Vlasov A. (Rus) 2:0
10:40Zgurov P. (Blr) - Mitev K. (Bul) 0:2
10:55Bobrov B. (Rus) - Danilov S. (Rus) 2:0
11:00Vlasiuk O. (Ukr) - Sanchenko D. (Ukr) 2:1
11:35Sharlay S. (Blr) - Riman E. (Blr) 2:0
11:45Likhtetskiy S. (Ukr) - Malega V. (Ukr) 0:2
11:50Raitsov V. (Blr) - Gest Y. (Blr) 2:0
12:00Slavov G. (Bul) - Simov T. (Bul) 0:2
12:15Avsievich A. (Blr) - Urbanovich H. (Blr) 0:2
12:20Potanin S. (Rus) - Voronov I. (Rus) 2:0
12:45Ovchinnikov V. (Rus) - Lutkovskii R. (Rus) 2:0
12:45Zamoroko A. (Ukr) - Lypko M. (Blr) 2:0
12:50Zagorodnyuk V. (Ukr) - Malega V. (Ukr) 0:2
13:15Gumenyuk R. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) -:-
13:15Kolyshkov G. (Blr) - Pashukevich M. (Rus) 2:0
13:20Gakhov I. (Rus) - Nedelko I. (Rus) 0:2
13:50Afanasenko A. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) 2:1
13:50Likhtetskiy S. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 0:2
14:05Torsunov I. (Blr) - Leonchik P. (Blr) 2:0
14:10Andonov I. (Rus) - Boyanov D. (Bul) 1:2
14:10Fomichev F. (Rus) - Gorban D. (Rus) 0:2
14:10Vlasiuk O. (Ukr) - Zamoroko A. (Ukr) 2:0
14:20Igoshin A. (Rus) - Dzhanashiya S. (Rus) 2:0
3. játszmaVasilyuk A. (Rus) - Stepin A. (Rus) 1:1 (2:6,7:6,0:3)
2. játszmaBezrukov I. (Rus) - Lutkovskiy R. (Rus) 0:1 (5:7,2:1)
2. játszmaSholomitski I. (Rus) - Sharlay S. (Blr) 1:0 (6:3,5:3)
15:00Bezrukov I. (Rus) - Lutkovskii S. (Rus) -:-
15:00Ingildsen J. (Den) - Nielsen F. (Den) -:-
1. játszmaLypko M. (Blr) - Sanchenko D. (Ukr) 0:0 (2:5)
1. játszmaValevskyi D. (Ukr) - Dobrinskiy R. (Ukr) 0:0 (3:4)
1. játszmaLavrentiev R. (Blr) - Gest Y. (Blr) 0:0 (4:3)
1. játszmaGolinko A. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) 0:0 (2:3)
1. játszmaKolev M. (Bul) - Manolov S. (Rus) 0:0 (2:1)
15:30Lutkovskii S. (Rus) - Mokrousov M. (Rus) -:-
15:30Raitsov V. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) -:-
15:45Vasilenko A. (Rus) - Nedelko I. (Rus) -:-
16:00Rune H. (Den) - Sigsgaard C. (Den) -:-
16:30Dimov D. (Rus) - Tanev B. (Rus) -:-
17:00Bublik A. (Kaz) - Tiurnev E. (Rus) -:-
17:00Rudnovsky E. (Blr) - Nazarchuk E. (Rus) -:-
19:00Evloev T. (Rus) - Nikitin V. (Rus) -:-
19:00Filipovich V. (Blr) - Urbanovich H. (Blr) -:-
21:00Sholomitski I. (Rus) - Laska A. (Blr) -:-
22:55Golinko A. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-
00:00Skindzer Z. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-

BEMUTATÓ - FÉRFI: International Tennis Series (Világ), kemény

14:15Daciek P. (Usa) - Metz D. (Usa) 2:0
1. játszmaDaciek P. (Usa) - Lapides S. (Usa) 0:0 (3:1)
17:20Wojcik J. (Usa) - Lapides S. (Usa) -:-
16:00Daciek P. (Usa) - Wojcik J. (Usa) -:-
16:20Metz D. (Usa) - Wojcik J. (Usa) -:-
17:00Metz D. (Usa) - Lapides S. (Usa) -:-
18:40Yatsuk I. (Usa) - Bradford C. (Usa) -:-
19:20Draxl L. (Can) - Yatsuk I. (Usa) -:-
20:00Yatsuk I. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) -:-
20:40Carnevale-Miino T. (Ita) - Bradford C. (Usa) -:-
21:20Draxl L. (Can) - Bradford C. (Usa) -:-
21:35Carnevale-Miino T. (Ita) - Draxl L. (Can) -:-

BEMUTATÓ - FÉRFI: Tennis Point Exhibition Series (Németország), salak (fedettpályás)

10:10Puetz T. (Ger) - Broska F. (Ger) 2:0
11:45Gelhardt L. (Ger) - Haerteis J. (Ger) 0:2
13:05Schmitz C. (Ger) - Choinski J. (Gbr) 0:2

BEMUTATÓ - NŐI: Egyéb mérkőzések (Világ)

23:30Paluyanchyk A. (Rus) - Shauga D. (Rus) 0:2
08:10Dzehalevich E. (Blr) - Paluyanchyk A. (Rus) 2:1
09:15Kostyuk M. (Ukr) - Zakarlyuk M. (Ukr) 2:0
10:30Bairasheuskaya A. (Blr) - Pryts V. (Blr) 1:2
11:00Kichenok L. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) 0:2
12:10Kolesnikova K. (Rus) - Anufryieva A. (Rus) 1:2
13:20Tsurenko L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) 2:0
13:40Paluyanchyk A. (Rus) - Bairasheuskaya A. (Blr) 0:2
14:15Lepchenko V. (Usa) - Mendez S. (Aus) 2:0
2. játszmaBlack H. T. (Usa) - Sewing S. (Usa) 1:0 (6:2,2:2)
2. játszmaKostyuk M. (Ukr) - Diatlova K. (Ukr) 1:0 (6:3,0:0)
15:00TörölveKostyuk M. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) -:-
15:45Nefedova A. (Usa) - Livianu J. (Usa) -:-
16:00TörölveKichenok L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) -:-
16:00Kichenok N. (Ukr) - Zakarlyuk M. (Ukr) -:-
16:00TörölveKostyuk M. (Ukr) - Kichenok N. (Ukr) -:-
16:00Lepchenko V. (Usa) - Sewing S. (Usa) -:-
16:00Lopatetska D. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) -:-
16:00Sleeth L. (Can) - Aikawa M. (Jpn) -:-
16:30Black H. T. (Usa) - Mendez S. (Aus) -:-
16:30Livianu J. (Usa) - Sleeth L. (Can) -:-
16:30Nefedova A. (Usa) - Aikawa M. (Jpn) -:-
17:00Zakarlyuk M. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) -:-
18:00Tsurenko L. (Ukr) - Kichenok L. (Ukr) -:-
19:00Lopatetska D. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.