FRISSÍTÉS

Kézilabda » Ma » Minden mérkőzés

FRANCIAORSZÁG: Starligue

16:00Creteil - Montpellier -:-
16:30PSG - St. Raphael -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:00NEKA N - Ferencvárosi TC N -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

14:00Kiel - Gummersbach -:-
16:05Bergischer - Göppingen -:-
16:05Flensburg-H. - Stuttgart -:-
16:05Hamburg - Magdeburg -:-
16:05Lemgo - Erlangen -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga ASOBAL

1. félidőHuesca - Puente Genil 16:11
17:00Anaitasuna - Guadalajara -:-
19:00Cisne - Barcelona -:-

ÁZSIA: Ázsia-bajnokság - női

04:00India N - Üzbegisztán N 28:22
06:00Irán N - Ausztrália N 43:15
08:00Kína N - Hong Kong N 36:21
10:00Kazahsztán N - Thaiföld N 30:24

BULGÁRIA: A RHG

16:00Lokomotiv Gorna - Sumen -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:00Frydek-Mistek - Dukla Praha -:-
17:00Lovosice - Presov -:-

DÁNIA: Herre Handbold Ligaen

14:00Sønderjyske - Skjern -:-

DÁNIA: 1. osztály

18:00Aarhus HC - Roskilde -:-

DÁNIA: Kvindeligaen - női

16:00Ringkøbing N - Skanderborg N -:-
18:30NFH Nyk N - Odense N -:-
19:30Horsens N - Sønderjyske N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga

17:30Skopje 2020 - Eurofarm Pelister 2 -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga - női

16:00Kumanovo N - Cair N -:-
19:00Struzanka N - Ovce Pole N -:-

EURÓPA: MOL Liga - női

17:00Poruba N - Most N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

15:00PAOK - Diomidis Argous -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

14:15Bevo HC 2 - Havas -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

15:00Bjelovar - PPD Zagreb -:-
15:00Moslavina - RK KTC Krizevci -:-
19:30Zamet - Kastela -:-

IZLAND: Olis Deildin

15:00IBV Vestmannaeyjar - KA -:-
19:00Grotta - Selfoss -:-
20:40Fram - Stjarnan -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

17:00Ostrow Wielkopolski - Wisla Plock -:-

LENGYELORSZÁG: Central League

16:00Slask - Nielba Wagrowiec -:-

LENGYELORSZÁG: I Liga

15:00Pabianice - AWF Warszawa -:-
15:00Real Astromal Leszno - Koscian -:-

LENGYELORSZÁG: Szuperliga - női

16:00Start Elblag N - Koszalin N -:-

LENGYELORSZÁG: I Liga - női

12:00Wroclaw N - Olkusz N -:-
14:00Radom N - Varsovia N -:-
17:00Uniwersytet Warszawski N - SMS ZPRP Plock N -:-
18:30Lodz N - Handball Warszawa N -:-

LETTORSZÁG: SynotTip Virsliga

10:00Salaspils - HK Ogre/Miandum 25:36
12:00Vainode - Dobeles Tenax -:-

MONTENEGRÓ: Prva liga

18:00Berane - Buducnost -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

17:00Dessauer - Bietigheim-Metterzimmern -:-
17:00Nordhorn-Lingen - Potsdam -:-
17:00Wolfe Wurzburg - Eisenach -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

15:00Thüringer N - Bietigheim N -:-
16:00Bensheim-Auerbach N - Buxtehuder SV N -:-
16:00Blomberg-Lippe N - Bad Wildungen N -:-
16:00BVB Dortmund N - Metzingen N -:-
16:00Leverkusen N - Waiblingen N -:-
16:30Oldenburg N - Neckarsulmer N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

16:00Leipzig N - Kurpfalz Baren Ketsch N -:-

NORVÉGIA: REMA 1000-ligaen - női

16:00Storhamar N - Fana N -:-
18:00Aker N - Kristiansand N -:-

NORVÉGIA: 1. osztály - női

17:00Junkeren N - Gjerpen N -:-

NORVÉGIA: NM Kupa

15:00Fjellhammer - Kristiansand -:-
17:30Naerbo - Elverum -:-
18:00Runar - Arendal -:-
18:15Kolstad - Drammen -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

1. félidőDinamo Volgográd N - Krasznodar N 10:7
15:00Asztrahanocska N - Adjif N -:-

PORTUGÁLIA: LPA

19:30Sporting - Porto -:-

PORTUGÁLIA: 1a Divisao - női

17:00Barros N - Alavarium N -:-

ROMÁNIA: Liga nationala

2. félidőDinamo Bukarest - Potaissa Turda 31:16

ROMÁNIA: Liga nationala - női

16:00Rapid Bukarest N - Craiova N -:-

SVÁJC: NLA

16:00Suhr - Basel -:-
17:00St. Gallen - Kreuzlingen -:-
17:00Thun - Pfadi Winterthur -:-

SVÉDORSZÁG: Handbollsligan

15:00Redbergslids - Malmö -:-
16:00Hammarby - Hallby -:-
16:00Savehof - Guif -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

16:15Amo HK - IFK Ystads -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

14:00Örebro N - Tyresö N -:-
14:30Helsingborg N - Eskilstuna N -:-

SVÉDORSZÁG: Svéd Kupa - női - Play Off

15:00Västerås N - Skovde N -:-
16:00H 65 Hoor N - Skara N -:-
17:45Savehof N - Aranas N -:-

SZERBIA: ARKUS Liga női

19:30Zeleznicar N - Radnicki N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00Bojnice - Hlohovec -:-

SZLOVÉNIA: 1. NLB Liga

16:00Celje - Ribnica -:-

TÖRÖKORSZÁG: Szuperliga - női

11:00Yenimahalle N - Yalikavak N -:-
13:00Tekirdag N - Uskudar N -:-
14:00Gorele N - Konyaalti N -:-
14:30Izmir N - Kastamonu N -:-

UKRAJNA: Szuperliga

10:00Odessza - Donbasz Mariupol 33:29

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kézilabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.