FRISSÍTÉS

Kézilabda » Ma » Minden mérkőzés

FRANCIAORSZÁG: Starligue

19:00Toulouse - Nancy -:-
20:00Nimes - Limoges -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

17:00Budakalász - NEKA -:-
17:00Szeged - Csurgó -:-
18:00Eger - Tatabánya -:-
18:00Gyöngyös - Ferencvárosi TC -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00Dunaújváros N - Vác N -:-
17:00Vasas N - Kisvárda N -:-
18:00MTK Budapest N - Mosonmagyaróvár N -:-
18:00Siófok KC N - Szombathely N -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

20:30Erlangen - Kiel -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga ASOBAL

15:00CD Bidasoa Irun - Barcelona -:-
17:00Atl. Valladolid - Huesca -:-
18:30Cuenca - Morrazo Cangas -:-
18:30Nava - Antequera -:-
18:30ElhalasztvaTorrelavega - Benidorm -:-
19:00Granollers - Anaitasuna -:-
19:00La Rioja - BM Sinfin -:-

AUSZTRIA: HLA

18:00Aon Fivers - HSG Graz -:-
19:00Linz - Bregenz -:-
20:15SC Ferlach/T. - Handball Tirol -:-
20:20Fuchse - Voslauer -:-

AUSZTRIA: WHA - női

18:00Ferlach/Feldkirchen N - Wr. Neustadt N -:-
19:00Dornbirn/Schoren N - Fuchse N -:-
19:00Eggenburg N - Graz N -:-
19:00Hypo NÖ N - Stockerau N -:-
19:00Korneuburg N - Atzgersdorf N -:-

ÁZSIA: Ázsia-bajnokság - női - 5-8. hely

12:00Jordánia N - Szíria N -:-
14:00Üzbegisztán N - Hong Kong N -:-

ÁZSIA: Ázsia-bajnokság - női - Play Off

16:00Irán N - Kazahsztán N -:-
18:00Dél-Korea N - Japán N -:-

BELGIUM: 1. osztály

20:00Tournai - Gent -:-
20:15Eupen - Eynatten-Raeren -:-
20:15Houthalen - Kortrijk -:-
20:15Merksem - Izegem -:-

BULGÁRIA: A RHG

14:00Dobrudja - Lokomotiv Gorna -:-
14:00HK Levszki - Pirin -:-
14:00Lokomotiv Mezdra - Oszam Lovecs -:-
16:00Spartak Várna - Csardafon Gabrovo -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

10:00Hranice - Zubri -:-
11:30Malomerice - Koprivnice -:-
17:00Lovosice - Plzen -:-
17:00Nove Veseli - Brno -:-
18:00Karvina - Jicin -:-

DÁNIA: Herre Handbold Ligaen

14:00Kolding - Skjern -:-
15:00Ringsted - Bjerringbro/Silkeborg -:-
15:00Skanderborg Aarhus - Aalborg -:-
15:00Sønderjyske - Skive -:-
16:10Mors - GOG -:-

DÁNIA: 1. osztály

14:00Odense - Sydhavsøerne -:-
14:00Skaering - Ajax København -:-
14:30Vendsyssel - Skovbakken -:-
15:30FIF - Otterup -:-
16:00Grindsted - HOJ -:-

DÁNIA: 1. osztály - női

14:00Hadsten N - Lyngby N -:-
15:30Roskilde N - Bjerringbro N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga

16:00Eurofarm Pelister 2 - Tinex Prolet Skopje -:-
18:00Struga - Butel Skopje -:-
19:00Radovis - Ohrid -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga - női

12:00Spartak N - Ovce Pole N -:-
14:00ZRK Feniks N - Shampion N -:-
14:45Struzanka N - Gjorche Petrov N -:-
16:00Gevgelija N - Kuzman Vardar N -:-
16:00Vardar SCJS N - Metalurg Skopje N -:-
17:00Cair N - Despina N -:-
18:30Kumanovo N - Pelister N -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női

16:00Kastamonu N - Ljubljana N -:-
16:00Rosztov N - Ferencvárosi TC N -:-
18:00BVB Dortmund N - Brest Bretagne N -:-
18:00Podravka Vegeta N - CSM Bukarest N -:-

EURÓPA: Baltic League

13:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Viljandi (Est) -:-
13:00Kehra (Est) - Alytaus (Ltu) -:-
13:00Latgols (Lat) - Tallas (Est) -:-
16:00Dobeles Tenax (Lat) - Tapa (Est) -:-
17:00Polva Serviti (Est) - Granitas Kaunas (Ltu) -:-

EURÓPA: BENE-League

19:00KRAS/Volendam - Tongeren -:-
20:00Hurry-Up - Haacht -:-
20:15Bocholt - Bevo HC -:-
20:15Hasselt - Quintus -:-
20:15Sporting Pelt - Aalsmeer -:-
20:15Vise - Limburg Lions -:-

EURÓPA: MOL Liga - női

16:00Lazne Kynzvart N - Pisek N -:-
17:30Most N - Zlin N -:-
18:00HK Hodonin N - Slavia Praha N -:-
18:00Stupava N - Plzen N -:-

FINNORSZÁG: SM liiga

13:00ÅIFK - HIFK -:-
15:00Riihimäen Cocks - HC Tallinn -:-
18:15SIF - Dicken -:-

FINNORSZÁG: SM liiga - női

16:00SIF N - HIFK N -:-

FRANCIAORSZÁG: Proligue

20:30Sarrebourg - Strasbourg -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

19:00Paris 92 N - Nantes N -:-
20:00Bourg De Peage N - Dijon N -:-
20:00Merignac N - Nice N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

11:30Ionikos - AEK Athén -:-
17:00Aeropos Edessas - Filippos Veria -:-
17:00Drama - Faiakas Corfu -:-
17:00Zafeirakis - Pylaias -:-
17:30Salaminas - A.S.E. Douka -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

19:00Arnhem - Hellas -:-
20:00EHC - Hercules -:-
20:30GHV - Houten -:-
20:30Waalwijk - Havas -:-
20:45Emmen - BFC -:-
20:45Vlug en Lenig - KRAS/Volendam 2 -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:00Deurningen N - Westfriesland SEW N -:-
19:00HandbaL Venlo N - Amsterdam N -:-
19:00Quintus N - Borhave N -:-
19:00Vlug en Lenig N - KRAS/Volendam N -:-
19:30BFC N - JuRo Unirek N -:-
19:30Kwiek N - Fortissimo N -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

17:30Umag - PPD Zagreb -:-
18:00Zamet - Moslavina -:-
19:00Dubrava - Vinkovci -:-
19:00Karlovac - Rudar -:-
19:14Bjelovar - Varazdin -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HRL - női

17:00Koka N - Sesvete N -:-
18:00Zrinski N - Trogir N -:-
19:00Dalmatinka N - Osijek N -:-
19:00Umag N - Bjelovar N -:-
19:00Zelina N - Lok. Zagreb N -:-

IZLAND: Olis Deild - női

18:30Haukar N - Fram N -:-
18:30Ka Thor N - Stjarnan N -:-

JAPÁN: JHL

06:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Toyota Boshoku Kyushu -:-
07:00Toyoda Gosei - Osaki Electric -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

12:20Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole -:-
15:00Vive Kielce - Kalisz -:-
17:00Stal Mielec - Szczecin -:-
19:00Azoty-Pulawy - Chrobry Glogow -:-

LENGYELORSZÁG: I Liga

12:00AZS UJK Kielce - Krakow -:-
12:00SMS Kwidzyn - SMS ZPRP Plock II -:-
13:30ZPRP Kielce II - Olimpia Piekary -:-
16:00SMS Kwidzyn II - Gwardia Koszalin -:-
16:00ZPRP Kielce - Ruda Slaska -:-
17:00Grudziadz - Przemysl -:-
17:00Grunwald Poznan - Swiebodzin -:-
17:00KPR Elblag - Wejherowo -:-
17:00Nowa Sol - Oborniki Slaskie -:-
17:00Olsztyn - Wielun -:-
17:00Pabianice - Wisla Plock II -:-
17:00Warszawianka - Zwolen -:-
17:30SMS ZPRP Plock - Warszawa AZS -:-
18:00Chrzanow - Konskie -:-
18:00Lodz - Konstantynow Lodzki -:-
18:00Nielba Wagrowiec - Gorzów Wlkp. -:-
18:00Ostrow Wielkopolski - Legnica -:-
18:00Real Astromal Leszno - Ol.Grodkow -:-
18:00SKPR Swidnica - Gorzyce Wielkie -:-
18:00Wisla Sandomierz - Ostrowiec -:-
18:00Zaglebie Sosnowiec - Biala Podlaska -:-
18:00Zawadzkie - Viret Zawiercie -:-
19:00Koscian - Zielona Gora -:-
19:30Mazur Sierpc - USAR Kwidzyn -:-

LENGYELORSZÁG: I Liga - női

15:00SMS ZPRP Plock N - Varsovia N -:-
16:00Pogon Szczecin N - Kwidzyn N -:-
17:00Jelenia Gora N - Legnica N -:-
17:00Ruch Chorzów N - Cracovia N -:-
18:00AZS AWF Warszawa N - Karczew N -:-
18:30Bukowsko Dopiewski N - SMS ZPRP Plock II N -:-
19:00Gniezno N - Sambor Tczew N -:-

LETTORSZÁG: SynotTip Virsliga

12:00HK Ogre/Miandum - Skriveri -:-
15:00ElhalasztvaMSG/LAT - Salaspils -:-

LUXEMBURG: AXA League

20:15Diekirch - Rumelange -:-
20:15Dudelange - Mersch -:-
20:15Esch - Kaerjeng -:-
20:15Schifflange - Differdange -:-
20:15Sztandart - Berchem -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

19:00Ferndorf - Lubeck-Schwartau -:-
19:30Coburg 2000 - Dormagen -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

19:00Bietigheim N - Bad Wildungen N -:-
19:00Halle-Neustadt N - Rosengarten N -:-
19:30Metzingen N - Neckarsulmer N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

17:00Heide N - Werder Bremen N -:-
18:00Kurpfalz Baren Ketsch N - Füchse Berlin N -:-
18:15Solingen N - Wuppertal N -:-
19:30Mainz N - Nord Harrislee N -:-
19:30Regensburg N - TuS Lintfort N -:-

NORVÉGIA: 1. osztály

16:00Herulf - Falk -:-

NORVÉGIA: NM Kupa

15:00Kolstad - Arendal -:-
17:00Notteroy - Haslum HK -:-
18:00Elverum - Kristiansand -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:00Carpi - Meran -:-
18:00Conversano - Cassano -:-
18:00Secchia Rubiera - Albatro -:-
18:30Sassari - Brixen -:-
19:00Eppan - Bozen -:-
19:00Trieste - Fasano -:-

OLASZORSZÁG: Serie A - női

18:00Malo N - Pontinia N -:-
18:00Mezzocorona N - Erice N -:-
18:30Cassano N - Brixen N -:-
18:30Jomi Salerno N - Casalgrande Padana N -:-
19:30Leno N - Carife Ferrara N -:-
20:00Padova N - Mestrino N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

13:00Dynamo Sungul - Akbuzat -:-
13:00Kausztyik - Perm -:-
14:00Szaratov - Dinamo Asztrahán -:-
15:00Csehovszkije Medvegyi - Taganrog -:-
15:00CSKA Moscow - Krasznodar -:-
16:00Sztavropol - Szentpétervár -:-

PORTUGÁLIA: LPA

16:00Vitoria - Sporting -:-
19:00Avanca - ABC Braga -:-
19:00Belenenses - Boa Hora -:-
19:00Xico Andebol - Sanjoanense -:-
20:30Maia-Ismai - Gaia -:-

PORTUGÁLIA: 1a Divisao - női

18:00CS Madeira N - Madeira N -:-
18:00Maiastars N - Benfica N -:-
19:00Alavarium N - Juvelis N -:-
19:00Barros N - Sao Pedro Sul N -:-
19:00Uminho N - Porto Salvo N -:-
22:15Alpendorada N - Colegio de Gaia N -:-

ROMÁNIA: Liga nationala

16:30Alexandria - Dinamo Bukarest -:-

ROMÁNIA: Liga nationala - női

10:00Buzau N - Ramnicu Valcea N -:-
10:00CSM Slatina N - Baia Mare N -:-
11:00Mioveni N - Zalau N -:-
17:00CSM Deva N - Craiova N -:-
17:00Magura Cisnadiei N - Bistrita N -:-

SPANYOLORSZÁG: Division de Honor Plata

18:00Cisne - Novas -:-
18:30Puerto Sagunto - Esplugues -:-
19:00Balonmano Soria - Burgos -:-
19:30Eivissa - Cordoba -:-
20:00Alcobendas - Amenabar -:-
20:00Guadalajara - Villa de Aranda -:-
20:00Sarria - Sant Quirze -:-
20:00Zamora - Teucro -:-

SPANYOLORSZÁG: División de Honor - női

16:30BM Granollers N - Zuazo Barakaldo N -:-
18:00Porrino N - La Calzada N -:-
19:30Elche Mustang N - Guardes N -:-
19:30Morvedre N - Sant Quirze N -:-
20:30Aula Valladolid N - Lanzarote Zonzamas N -:-
21:00Tenerife N - Bera Bera N -:-

SVÁJC: NLA

16:00Geneve - Thun -:-
17:00Pfadi Winterthur - Kadetten -:-
18:00Basel - Suhr -:-

SVÁJC: SPL - női

17:00Zug N - Winterthur N -:-
17:30Bruhl N - Kreuzlingen N -:-
18:00Amicitia Zürich N - Thun N -:-
18:00Herzogenbuchsee N - Nottwil N -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

14:00Karra - Skanela -:-
15:00Varberg - Tyresö -:-
16:10Västerås Irsta HF - Karlskrona -:-
16:30Lindesberg - Vinslovs -:-

SVÉDORSZÁG: SHE - női

15:45H 65 Hoor N - Önnereds N -:-

SZERBIA: Superliga

18:00Partizan Beograd - Zeleznicar -:-
18:00Proleter - Dubocica -:-
18:00Vojvodina - Metaloplastika -:-
18:30Crvena zvezda - Pancevo -:-
19:00Jugovic - Novi Pazar -:-
19:00Spartak Vojput - Rudar Kostolac -:-
20:00Obilic Beograd - Radnicki -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

18:00Hlohovec - HK Kosice -:-
18:00Modra - Kosice Crows -:-
18:00Povazska Bystrica - Nove Zamky -:-
18:00Presov - SKP Bratislava -:-
18:00Sala - Zahoraci -:-

SZLOVÉNIA: 1. NLB Liga

18:00Gorenje - Dobova -:-
19:00Gradec - Maribor -:-
19:00Ribnica - Jeruzalem Ormoz -:-

SZLOVÉNIA: 1.A DRL - női

18:00Sava Kranj N - Logatec N -:-
18:00Zagorje N - Krka N -:-
19:00Izola Bori N - Celje N -:-
19:00ZRD Litija N - Velenje N -:-
19:30Vrhnika N - Koper N -:-
20:00Ajdovscina N - Celeia Zalec N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Superlig

13:00Hatay - Koycegiz Belediye -:-
14:00Izmir BB - Mamak -:-
14:00Spor Toto - Tokat -:-
14:00Trabzon - Besiktas -:-
16:30MYK - Beykoz Bld. -:-

UKRAJNA: Szuperliga

12:00Motor Zaporozsje - CSKA Kiev -:-
14:30Motor-Polytechnic-ZAS - Odessa -:-
16:00ElhalasztvaDonbas Mariupol - Portovik -:-
16:00Karpaty Uzhgorod - SKA Lviv -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kézilabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.