FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Play Off

17:00Ziraat Bankasi - Guaguas -:-
18:00Jastrzebski - Piacenza -:-
20:30Lube Civitanova - Halkbank -:-

MAGYARORSZÁG: Extraliga - női - Play Off

19:00Újpest N - BRSE N -:-

ARGENTÍNA: Liga - női

01:00Estud. de La Plata N - Gimnasia Esgrima N 3:0

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Alsóház

20:00Liebenau - hotVolleys -:-

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Guarulhos - Uberlandia/Gabarito -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

01:00SESC-RJ N - Osasco N 2:3
22:30Praia Clube N - Sesi Bauru N -:-
00:00Bluvolei Furb N - Pinheiros N -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

18:00KP Brno N - Prostejov N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

11:00Woori - Ansan OK -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

11:00Hyundai E&C Hillstate N - GS Caltex N -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női - Play Off

17:00Tallinna N - Rae SK N -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női - Play Off

18:00Fenerbahce N - Stuttgart N -:-
20:00Scandicci N - Eczacibasi N -:-

EURÓPA: CEV Kupa

19:00Luneburg - Arkasspor -:-

EURÓPA: CEV Kupa - női

20:00Paris N - Chieri '76 N -:-

EURÓPA: Challenge Cup - női

20:00Nantes N - Novara N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság

15:30Kommunalnik Grodno N - A. Baranovichi N -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

17:30Akaa - Loimu -:-
17:30Karelian Hurmos - Tiikerit -:-
17:30KyKy - TUTO -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

17:30Hameenlinna N - Kangasala N -:-
17:30Nurmon Jymy N - OrPo N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

18:00Chamalierois N - France Avenir 2024 N -:-

GÖRÖGORSZÁG: Ligakupa - Play Off

16:30Panathinaikosz - Polichnnis -:-
18:00Kifisia - PAOK -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női - Play Out

19:30Sliedrecht N - VV Utrecht N -:-
19:30Voltena N - Summa Peelpush N -:-

INDIA: Prime Volleyball

14:00Calicut Heroes - Mumbai Meteors -:-

IRÁN: Szuperliga

12:30Saipa Tehran - Gorgan -:-
13:30Chadormalu - Rafsanjan -:-
13:30Isfahan - Ardakan -:-
13:30Nian Electronic - Hoorsun Ramsar -:-
13:30Shahdab Yazd - Javaheri Gonbad -:-
13:30Shahrdari Urmia - Tabiat Eslamshahr -:-
15:30Paykan - Sirjan -:-

IZRAEL: Premier League

18:00Maccabi Ashdod - H. Mate Asher -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

14:30Energetyk Poznan N - Szczyrk N -:-
19:30Solna Wieliczka N - Mogilno N -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - női

19:00Riga VS 2 N - Jelgava N -:-
19:00RSU-MVS 2 N - Riga VS N -:-

LIBANON: 1. osztály

19:00Blat - Bouchrieh -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

13:00Novoszibirszk - Kemerovo -:-
16:00Dinamo-Lo - Szoligorszk -:-
16:00Novokujbisevszk - Szurgut régió -:-
17:00Belgorod - Novij Urengoj -:-
17:00Dinamo Moszkva - Ufa -:-
17:00Zenit Kazany - Jeniszej Krasznojarszk -:-
17:30Zenit Szentpétervár - ASK N. Novgorod -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

17:00Krasznodar N - Kalinyingrád N -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional - Felsőház

22:00Academica de Espinho - Castelo Maia GC -:-

ROMÁNIA: A1 divízió - női

16:00Voluntari N - Targoviste N -:-

SVÁJC: NLA - Play Off

20:00Lausanne - Chenois -:-
20:30Luzern - Nafels -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Alsóház

17:00Brusno N - Nove Mesto nad Vahom N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Felsőház

16:00Slavia Bratislava N - UNIZA Zilina N -:-
19:00VKP Bratislava N - UKF Nitra N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női - Play Off

18:00Calcit Kamnik II N - Nova KBM Branik N -:-
20:00Ankaran N - GEN-I Volley NG N -:-
20:00Luka Koper N - SIP Sempeter N -:-
20:30Grosuplje N - Calcit Kamnik N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.