FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: AVL

16:30VBK Klagenfurt - Tirol Innsbruck -:-
18:00Ried - Amstetten NO -:-
19:00Sokol Wien - TSV Hartberg -:-
19:00Weiz - Waldviertel -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Első szakasz

15:00Akad. Graz - Dobling -:-
16:00hotVolleys - Hausmannstatten -:-
16:30Waidhofen - Lenzing -:-
16:30Weiz 2 - Graz -:-
17:00Wolfurt - Steyr -:-
18:30Bisamberg - SV Salzburg -:-
18:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Wr. Neustadt -:-
19:00Union ADM Linz - St. Pölten -:-
19:00VBK Klagenfurt 2 - Liebenau -:-
20:00UVC Graz 2 - Aich/Dob 2 -:-

AUSZTRIA: AVL - női

16:00Bisamberg N - VC Tirol N -:-
16:30SG SVS Post N - Wildcats N -:-
16:30SG TI-Volley N - Salzburg N -:-
17:30UVC Graz N - Hartberg N -:-
19:00Eisenerz/Trofaiach N - Linz-Steg N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Első szakasz

14:00SG TI-Volley 2 N - Dornbirn N -:-
14:00VBK Klagenfurt N - Liebenau N -:-
14:00Weiz N - ATSE Graz N -:-
15:00UVC Graz 2 N - Wildcats 2 N -:-
18:30Brunnenbau N - Purgstall N -:-
19:00Jennersdorf N - Bruckl N -:-
19:00Villach N - Hausmannstatten N -:-
20:00Akad. Graz N - Wolfsberg N -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00Frydek-Mistek N - Olomouc N -:-
17:00Olymp Prague N - Selmy Brno N -:-
17:00Prostejov N - TJ Sokol Sternberk N -:-
18:00KP Brno N - Ostrava N -:-
18:00VK Liberec N - Prerov N -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga - női

10:00Cerveny Kostelec N - Hronov N -:-
10:00Dobrichovice N - Jablonec N -:-
10:00Nusle N - Zizkov N -:-
10:00Stresovice N - Ceske Budejovice N -:-
11:00KP Brno B N - Hradec Kralove N -:-
19:30Skola volejbalu N - Havlickuv Brod N -:-

CSEHORSZÁG: Cseh Kupa

10:00Benatky - Ceska Lipa -:-
13:30Ceska Lipa - Chocen -:-
17:00Benatky - Chocen -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió

16:00Mapid Minsk - Legion Obuhovo -:-
16:00Mogilev - Stroitel Minszk -:-
17:00Marco Vitebsk - Zapadnij Bug -:-
18:00Energia Gomel - Bate-BGUFK -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

14:00Puijo N - Nurmon Jymy N -:-
16:00Kangasala N - Polkky Kuusamo N -:-
16:00OrPo N - WoVo N -:-

IZLAND: Mizunodeild

15:30Throttur Nes - Fylkir -:-
18:00HK Kopavogur - Vestri -:-

IZLAND: Mizunodeild - női

18:00Throttur Nes N - Throttur N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga

17:00Legia Varsó - Bedzin -:-
17:00Norwid Czestochowa - Krispol Wrzesnia -:-
17:00Olimpia Sulecin - Swidnik -:-
17:00Strzelce Opolskie - Siedlce -:-

LENGYELORSZÁG: TAURON Liga

14:45Legionowo N - Wroclaw N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

16:00San Jaroslaw N - Bialystok N -:-
17:00Sosnowiec N - Nowy Dwor Mazowiecki N -:-
18:00Mielec N - Stezyca N -:-
18:00Tarnow N - Czestochowianka N -:-
20:00Solna Wieliczka N - Energetyk Poznan N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

18:00Lindow/Gransee - Warnemünde -:-
19:00Bitterfeld - Neustrelitz -:-
19:00Bocholt - Moerser -:-
19:30Essen - Braunschweig -:-
20:00Baden - Kiel -:-
20:00Mondorf - Schuttorf -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

16:00Kriftel - Karlsruhe -:-
19:00Grafing - Gonsenheim -:-
19:00Hammelburg - Muhldorf -:-
19:30Schwaig - Dresden -:-
20:00Delitzsch - Freiburg -:-
20:00Mimmenhausen - VC Gotha -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

16:00Bonn N - Leverkusen N -:-
17:00Oythe N - Emlichheim N -:-
18:00Essen-Borbeck N - Stralsund N -:-
18:30Sorpesee N - Berlin N -:-
19:30Dingden N - Borken N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

15:00VCO Dresden N - Holz N -:-
18:30Freisen N - Stuttgart II N -:-
19:00Dingolfing N - Bad Soden N -:-
19:00Planegg-Krailling N - Wiesbaden II N -:-
19:00SV Lohhof N - Vilsbiburg II N -:-
20:00Waldgirmes N - Altdorf N -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Előselejtező

11:00Kemerovo - Szurgut régió -:-
13:00Zenit Kazany - Orenburg -:-
14:00Jeniszej Krasznojarszk - Nizsnyevartyovszk -:-
15:00Belgorod - Dinamo Moszkva -:-
15:00Ufa - Szoligorszk -:-
17:30Dinamo-Lo - Zenit Szentpétervár -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

17:30Lunds - Floby -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

15:00Gislaved N - IKSU N -:-
15:00Lunds VK N - Örebro N -:-
16:00Linköpings N - Sollentuna N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

15:00Trencin - VKP Bratislava -:-
18:00Prievidza - Myjava -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

17:00Presov N - VKP Bratislava N -:-
18:00Nove Mesto nad Vahom N - SVK Pezinok N -:-

VILÁG: U21-es VB - Előselejtező

09:00Brazília U21 - Kamerun U21 3:0
12:00Bahrein U21 - Kuba U21 -:-
15:00Kanada U21 - Oroszország U21 -:-
16:00Argentína U21 - Belgium U21 -:-
16:00Egyiptom U21 - Thaiföld U21 -:-
18:00Lengyelország U21 - Bulgária U21 -:-
19:00Irán U21 - Marokkó U21 -:-
19:00Olaszország U21 - Csehország U21 -:-

VILÁG: U18-as VB - női

00:00Brazília U18 N - Bulgária U18 N 3:0
00:00Lengyelország U18 N - Kanada U18 N 3:0
03:00Mexikó U18 N - Szerbia U18 N 0:3
03:00Szlovákia U18 N - Argentína U18 N 3:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.