FRISSÍTÉS

Rögbi » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: Premiership Rugby

16:00Bath - Newcastle Falcons -:-
16:00Exeter Chiefs - Northampton Saints -:-
16:00Harlequins - Worcester Warriors -:-
16:00Wasps - Bristol -:-

FRANCIAORSZÁG: Top 14

15:00Bordeaux Begles - Brive -:-
15:00La Rochelle - Biarritz -:-
15:00Section Paloise - Montpellier -:-
15:00Stade Francais - Castres Olympique -:-
17:00Racing 92 - Lyon -:-
21:00USA Perpignan - Toulon -:-

ANGLIA: Greene King IPA Championship

15:30Doncaster - London Scottish -:-
15:30Hartpury University - Cornish Pirates -:-
15:30Jersey - Bedford Blues -:-
16:00Ampthill - Coventry R.F.C -:-
16:00Richmond - Nottingham -:-

ARGENTÍNA: Top 12

20:30Alumni - CUBA -:-
20:30CASI - Regatas Bella Vista -:-
20:30Los Tilos - Hindu -:-
20:30Pucara - Newman -:-
20:30San Luis - Belgrano -:-
20:30SIC - Buenos Aires -:-

EURÓPA: Európai Szuperkupa

15:30Lokomotiv Penza - Jeniszej -:-
18:00Brussels Devils - Delta -:-

GRÚZIA: Didi 10

13:00Kharebi Rustavi - Bolnisi Kochebi -:-
15:00Lelo Tbilisi - Academia Tbilisi -:-

HOLLANDIA: Ereklasse

17:00Utrechtse RC - LRC DIOK -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraliga

15:00Lechia Gdansk - Arka Gdynia -:-
15:50Orkan Sochaczew - Posnania Poznan -:-
16:00Pogon Awenta Siedlce - Ogniwo Sopot -:-
18:00Skra Warszawa - Master Pharm Lodz -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga

14:00Frankfurt - Heidelberger -:-
15:00Berliner - Hannover 78 -:-
15:00Berlin Grizzlies - Germania List -:-
15:00Heidelberg - Heusenstamm -:-
15:00Luxemburg - Handschuhsheim -:-
15:00Pforzheim - Neuenheim -:-
15:00RK 03 Berlin - Hamburger -:-
16:00Odin/Dohren - Leipzig -:-

OLASZORSZÁG: Top10

16:00Colorno - Viadana -:-
16:00Lazio - Emilia -:-
16:00Mogliano - Rovigo -:-
16:00Petrarca Padova - Rugby Lyons -:-

OROSZORSZÁG: Premier League

13:30VVA-Podmoskovye - CSKA -:-

ROMÁNIA: SuperLiga

10:00CSM Baia Mare - Constanta -:-
11:00Timisoara Saracens - Dinamo Bukarest -:-

SKÓCIA: Tennent's Premiership

16:00Aberdeen Grammar - Jed-Forest -:-
16:00Edinburgh Academical - Hawick -:-
16:00GHA RFC - Marr -:-
16:00Glasgow Hawks - Musselburgh -:-
16:00Selkirk - Currie -:-

SKÓCIA: Super 6

15:00Boroughmuir - Ayrshire -:-

ÚJ-ZÉLAND: Bunnings NPC

04:05Manawatu - Northland 31:19
2. félidőSouthland - Canterbury 10:16
06:35ElhalasztvaCounties Manukau - Auckland -:-

ÚJ-ZÉLAND: Heartland Championships

04:30East Coast - Thames Valley -:-
04:30Horowhenua - North Otago 25:17
04:30King Country - West Coast 17:34
04:30Mid Cant - Wanganui 24:17
04:30Poverty Bay - Buller 76:14
04:30South Cant - Wairarapa 61:17

VILÁG: United Rugby Championship

14:00Benetton - Stormers -:-
18:15Edinburgh - Scarlets -:-
18:15Leinster - Bulls -:-
20:35Münster - Sharks -:-

VILÁG: Rugby Championship

09:05Új-Zéland - Dél-Afrika -:-
12:05Ausztrália - Argentina -:-

VILÁG: Seven's World Series - Kanada 2

17:44Írország 7s - Németország 7s -:-
18:06Nagy-Britannia 7s - Jamaica 7s -:-
18:31USA 7s - Spanyolország 7s -:-
18:53Kenya 7s - Chile 7s -:-
19:15Canada 7s - Hong Kong 7s -:-
19:37Dél-Afrika 7s - Mexikó 7s -:-
20:55Írország 7s - Jamaica 7s -:-
21:17Nagy-Britannia 7s - Németország 7s -:-
21:42USA 7s - Chile 7s -:-
22:04Kenya 7s - Spanyolország 7s -:-
22:26Canada 7s - Mexikó 7s -:-
22:48Dél-Afrika 7s - Hong Kong 7s -:-
00:06Németország 7s - Jamaica 7s -:-
00:28Nagy-Britannia 7s - Írország 7s -:-

VILÁG: Seven's World Series Women - Kanada 2

17:00USA 7s N - Kanada 7s N -:-
17:22Nagy-Britannia 7s N - Mexikó N -:-
20:11USA 7s N - Mexikó N -:-
20:33Nagy-Britannia 7s N - Kanada 7s N -:-
23:22Kanada 7s N - Mexikó N -:-
23:44Nagy-Britannia 7s N - USA 7s N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - rögbi livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.