FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: FA Cup

16:00Manchester City - Manchester United -:-

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

17:00Kozármisleny - Nyíregyháza -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:00Juventus - Monza -:-
20:45AC Milan - Salernitana -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

14:00Osasuna - Villarreal -:-
16:15Real Sociedad - Atletico Madrid -:-
18:30Almeria - Cadiz -:-
18:30Rayo Vallecano - Athletic Bilbao -:-
21:00Real Madrid - Betis -:-

AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Play Off

19:00Al Ahly - Esperance Tunis -:-

ALGÉRIA: 1. divízió

17:00ElhalasztvaBelouizdad - Chlef -:-
17:00ElhalasztvaBen Aknoun - Constantine -:-
17:00ElhalasztvaBiskra - MC Alger -:-
17:00ElhalasztvaJS Kabylie - Saoura -:-
17:00ElhalasztvaKhenchela - Magra -:-
17:00ElhalasztvaOran - El Bayadh -:-
17:00ElhalasztvaSetif - Paradou -:-
17:00ElhalasztvaUSM Alger - US Souf -:-
18:00USM Alger - Chlef -:-

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

16:00Paradou U21 - US Souf U21 -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Osztályozó

20:30FC Rangers - Carroi -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Bravos do Maquis - Uniao de Malanje -:-
16:00Sporting de Cabinda - Interclube -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

00:00Tigre - Racing Club 0:4
37'Belgrano - Central Cordoba 0:0
37'Lanus - Estudiantes 0:1
20:00Argentinos Juniors - River Plate -:-
22:30Godoy Cruz - San Lorenzo -:-
22:30Newells Old Boys - Defensa y Justicia -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

17:45San Telmo - Colon -:-
18:30Tristan Suarez - San Martin S.J. -:-
20:00Agropecuario - Defensores Unidos -:-
23:00Atl. Rafaela - Almirante Brown -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:30Ciudad Bolivar - Argentino MM -:-
20:30Independiente Chivilcoy - El Linqueno -:-
21:00Defensores Belgrano VR - Sportivo Las Parejas -:-
21:00Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Apertura

42'Excursionistas - Midland 0:0
20:30Acassuso - Fenix -:-
20:30Deportivo Merlo - Canuelas -:-
20:30Flandria - Argentino de Merlo -:-
20:30Laferrere - Villa Dalmine -:-
20:30UAI Urquiza - Deportivo Armenio -:-
20:30Villa San Carlos - Sportivo Italiano -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Apertura

20:30Claypole - General Lamadrid -:-
20:30Puerto Nuevo - Central Cordoba -:-
20:30Victoriano A. - Club Lujan -:-

ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura

15:00Boca Juniors N - Ferro N -:-
16:00Huracan N - CA Estudiantes N -:-
17:00Excursionistas N - Independiente N -:-
20:00Racing Club N - Banfield N -:-
20:00Social Atletico Television N - San Lorenzo N -:-

ARUBA: Division di Honor - Döntő csoport

02:00Estrella - Britannia -:-

AUSZTRÁLIA: A-League - Play Off

11:45Central Coast Mariners - Melbourne Victory -:-

AUSZTRÁLIA: NPL ACT

07:00Canberra Olympic - Monaro Panthers -:-
07:15Tigers FC - O'Connor Knights -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW

06:30Edgeworth E. - Newcastle Olympic -:-
06:30Maitland - Weston Workers -:-
08:30Cooks Hill United - Lambton J. -:-
09:30Valentine - New Lambton -:-

AUSZTRÁLIA: NPL NSW

08:30Sutherland - WS Wanderers U23 -:-
09:00APIA Leichhardt - Blacktown City -:-
11:00Hills Brumbies - Sydney Olympic -:-
11:00St George Saints - Manly Utd -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

08:45Queensland Lions - Peninsula -:-
10:15Wynnum Wolves - Gold Coast Knights -:-
11:30Moreton City Excelsior - Olympic FC -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália

07:00Croydon - Adelaide Croatia Raiders -:-
07:30Campbelltown City - Adelaide United U23 -:-
07:30Para - Modbury -:-
09:30NE Metrostars - FK Beograd -:-
10:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Kingborough Lions -:-
06:30Clarence Zebras - Devonport -:-
08:45Glenorchy Knights - Launceston United -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Victoria

05:00Green Gully - Hume City -:-
07:00Avondale FC - St Albans -:-
09:00Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights -:-
10:00Dandenong - Manningham United Blues -:-
10:15Altona Magic - Dandenong City -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália

09:00Balcatta - Armadale -:-
09:00Floreat Athena - Olympic Kingsway -:-
09:00Fremantle City - Perth SC -:-
09:00Inglewood - Bayswater City -:-
09:00Perth Glory U23 - Stirling Macedonia -:-
09:00Perth RedStar - Western Knights -:-

AUSZTRÁLIA: Capital Premier League

06:15Wagga City Wanderers - West Canberra Wanderers -:-
07:00Brindabella - Belconnen Utd. -:-
07:00Canberra Juventus - Queanbeyan City -:-
07:15ANU - Canberra White Eagles -:-

AUSZTRÁLIA: Northern NSW State League

06:30Toronto Awaba Stags - West Wallsend -:-
11:30Singleton Strikers - Kahibah -:-

AUSZTRÁLIA: NSW League One

08:30Hakoah Sydney - Dunbar Rovers -:-
09:00Dulwich Hill - Blacktown Spartans -:-
09:00Rydalmere Lions - Northern Tigers -:-
09:00UNSW - Nepean -:-
11:00Bonnyrigg - Mt Druitt Town -:-
11:00Canterbury Bankstown - SD Raiders -:-
11:00Inter Lions - Bankstown City Lions -:-
11:00Macarthur Rams - Bulls Academy -:-

AUSZTRÁLIA: Queensland Premier League

08:30SWQ Thunder - Brisbane Strikers -:-
10:00Caboolture - Moreton City Excelsior U21 -:-
10:00Southside Eagles - Logan Lightning -:-
11:00Eastern Suburbs - Capalaba -:-
11:15Broadbeach Utd. - Mitchelton -:-

AUSZTRÁLIA: SA State League

07:30Adelaide Victory - Blue Eagles -:-
07:30Fulham Utd. - Western Strikers -:-
07:30Playford Patriots - Adelaide Cobras -:-
07:30Sturt Lions - Cumberland Utd. -:-
08:00Adelaide Vipers - Salisbury Utd. -:-
09:30West Adelaide - West Torrens -:-

AUSZTRÁLIA: Tasmania Northern Championship

06:15Northern Rangers - Launceston United U21 -:-
06:30Burnie Utd. - Devonport U21 -:-
06:30Riverside Olympic U21 - Launceston U21 -:-
08:45Somerset - Ulverstone -:-

AUSZTRÁLIA: Tasmania Southern Championship

06:15New Town - University of Tasmania -:-
06:30South East Utd. - South Hobart U21 -:-
06:30Taroona - Olympia Warriors -:-

AUSZTRÁLIA: Victoria Premier League

07:00Brunswick City - North Geelong -:-
07:00Eastern Lions - Langwarrin -:-
07:00Melbourne City U21 - Kingston City -:-

AUSZTRÁLIA: WA State League

09:00Cockburn City - Sorrento -:-
09:00Gwelup Croatia - Rockingham City -:-
09:00Murdoch Melville - Joondalup Utd. -:-
09:00Nedlands - Mandurah City -:-
09:00Subiaco - Gosnells City -:-
12:00Kingsley Westside - Dianella White Eagle -:-

AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: OFC Bajnokok Ligája - Play Off

06:00Auckland City (Nzl) - Pirae (Tah) -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

17:30Bregenz - Admira -:-
17:30First Wien - Amstetten -:-
17:30Grazer AK - Kapfenberg -:-
17:30Horn - St. Pölten -:-
17:30Leoben - Sturm Graz (Am.) -:-
17:30Liefering - Lafnitz -:-
17:30Ried - Dornbirn -:-
17:30Stripfing - FAC Wien -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

16:00Mauerwerk - TWL Elektra -:-
16:00SK Rapid (Am.) - Favoritner -:-
16:00Wiener Viktoria - Donaufeld Wien -:-
17:30Leobendorf - SV Oberwart -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat

17:00A. Salzburg - SC Imst -:-
17:00Hohenems - FC Wolfurt -:-
17:00TSV St. Johann - Altach U21 -:-

AUSZTRIA: Burgenland

17:30Klingenbach - Margarethen -:-
17:30Schattendorf - Deutschkreutz -:-
17:30USVS Rudersdorf - ASV Siegendorf -:-
18:00Edelserpentin - Halbturn -:-
18:00Pinkafeld - Parndorf -:-

AUSZTRIA: Kärnten

16:30Kottmannsdorf - Atus Velden -:-

AUSZTRIA: Niederösterreich

17:00Retz - Gloggnitz -:-
17:00St. Peter in der Au - Wiener Neustadt -:-
19:30Zwettl - Haitzendorf -:-

AUSZTRIA: Oberösterreich

17:00Oedt - Dietach -:-
17:00SPG Wels II - Weisskirchen -:-

AUSZTRIA: Salzburg

15:00Kuchl - Puch -:-
15:00Thalgau - Golling -:-
17:00Burmoos - Union Henndorf -:-
17:00USK Anif - SAK 1914 -:-

AUSZTRIA: Vorarlberg

15:30Lauterach - FC Lustenau -:-
15:30Rotenberg - Nenzing -:-
16:30Brauerei Egg - Andelsbuch -:-
17:00Höchst - Alberschwende -:-
17:00Lochau - Hard -:-
18:00Gofis - Horbranz -:-

AUSZTRIA: Wien

14:00Sportunion Mauer - 1980 Wien -:-
15:00Wienerberger - Red Star-Penzing -:-
16:00ASV 13 Wien - Stadlau -:-
16:00A XIII-Auhof Center - Schwechat -:-
16:00Dinamo Helfort - Kagran -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

17:00Neftci Baku - Sabah Baku -:-
17:00Sumqayit - Gabala -:-
17:00Zira - Sabail -:-

ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája - Play Off

18:00Al-Ain (Uae) - Yokohama F Marinos (Jpn) -:-

BANGLADES: Premier League

12:00Brothers U. - Sheikh Russel -:-
12:00Chittagong Abahani - Abahani Limited -:-
12:00Sheikh Jamal - Mohammedan -:-

BELGIUM: Jupiler League - Konferencia Liga - csoportkör

20:30Gent - St. Truiden -:-
20:30KV Mechelen - Standard Liege -:-
20:30Leuven - Westerlo -:-

BELGIUM: Szuperliga - női - Felsőház

13:30Leuven N - Gent N -:-
13:30RSC Anderlecht N - Genk N -:-
13:30St. Liege N - Club Brugge N -:-

BENIN: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off

17:00AS Cotonou - Damissa -:-
17:00Bani Ganse - Requins -:-
17:00Dadje - AS Sobemap -:-
17:00Dragons - FC Loto -:-
17:00JS Pobe - Dynamo Abomey -:-

BHUTÁN: Premier League

14:00Thimphu City - BFF Academy U19 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Universitario de Vinto - Aurora -:-
23:30Bolivar - Santa Cruz -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

17:30Drina Zvornik - Laktasi -:-
17:30Kozara - Famos Vojkovici -:-
17:30Kozarska Dubica - BSK Banja Luka -:-
17:30Leotar - Mrkonjic Grad -:-
17:30Modrica - Omarska -:-
17:30Nevesinje - Ljubic Prnjavor -:-
17:30Prijedor - Zeljeznicar Banja Luka -:-
17:30Romanija Pale - Radnik Bijeljina -:-
17:30Slavija - Sutjeska Foca -:-

BOTSWANA: Premier League

15:00Holy Ghost - Gaborone Utd -:-
15:00Jwaneng Galaxy - Orapa United -:-
15:00Masitoaka - Morupule -:-
15:00Nico United - Eleven Angels -:-
15:00Tafic FC - Township Rollers -:-
15:00VTM FC - Sua Flamingoes -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

22'America MG - Santos 1:0
22:00ElhalasztvaCRB - Sport Recife -:-

BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz

22:00Confianca - ABC -:-
22:00Nautico - Remo -:-
00:30ElhalasztvaAparecidense - Ypiranga FC -:-
00:30Sampaio Correa - Botafogo PB -:-

BRAZÍLIA: Serie D

90+'Serra - Ipatinga 1:0
20:30Audax RJ - Portuguesa RJ -:-
21:00AE Altos - Fluminense-PI -:-
21:00Anapolis - Ipora -:-
21:00Atletico-CE - Treze -:-
21:00Inter de Limeira - Santo Andre -:-
21:00Itabuna - Nova Iguacu -:-
21:00Juazeirense - ASA -:-
21:00Patrocinense - Costa Rica -:-
21:00Petrolina - Retro -:-
22:00CSE - Jacuipense -:-
22:00Humaita - Sao Raimundo RR -:-
22:00Princesa do Solimoes - Porto Velho -:-
23:00Agua Santa - Sao Jose EC -:-
23:00ElhalasztvaCianorte - Novo Hamburgo -:-
23:00Mixto - Real Brasilia -:-

BRAZÍLIA: Carioca 2

20:00Americano - Marica -:-
20:00Artsul - CEAC/Araruama -:-
20:00Duque De Caxias - Serrano FC -:-
20:00Goncalense - Resende -:-

BRAZÍLIA: Catarinense 2

20:00Santa Catarina - Tubarao -:-

BRAZÍLIA: Goiano 2

20:30Ouvidorense - ASEEV -:-

BRAZÍLIA: Mineiro 2

20:30Nacional de Muriae - Tupi-MG -:-
21:00Caldense - Varginha -:-
22:30Democrata SL - Betim -:-

BRAZÍLIA: Paranaense 2

21:00Paranavai-PR - Foz do Iguacu -:-
23:30Parana - Laranja Mecanica -:-

BRAZÍLIA: Paulista B - Első szakasz

20:00AEA Aracatuba - Tupa -:-
20:00Colorado Caieiras - Barcelona SP -:-
20:00Maua - Atletico Mogi -:-
20:00Paulista - Sao Carlos -:-
20:00Tanabi - Fernandopolis -:-
20:00Uniao Mogi - Mauaense -:-

BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - Első szakasz

20:00Linhares - Rio Branco ES -:-
20:00Porto Vitoria - Sport-ES -:-
20:00Real Noroeste - Vitoria ES -:-

BRAZÍLIA: Alagoano U20

14:30Ponte Preta AL U20 - UNEC U20 -:-
20:00Canoense U20 - Gaviao Izidorense U20 -:-
20:00Dimensao Capela U20 - CSE U20 -:-
20:00Guarani de Paripueira U20 - Grota do Facao U20 -:-
20:00Guarany Alagoano U20 - Santa Cruz AL U20 -:-
20:00Lajense U20 - Ind. Atalaia U20 -:-
20:00Liga do Sertao U20 - ASA U20 -:-
20:00Talisma U20 - Sao Sebastiao U20 -:-

BRAZÍLIA: Baiano U20 - Play Off

15:00Vitoria U20 - Conquista FC U20 -:-
20:00Itabuna U20 - Bahia U20 -:-
20:00Juazeirense U20 - Estrela De Marco U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasiliense U20

19:30Samambaense U20 - Gama U20 -:-
20:00CFZ U20 - Ceilandia U20 -:-
20:30Planaltina U20 - Legiao U20 -:-
21:00Luziania U20 - Canaa U20 -:-

BRAZÍLIA: Capixaba U20 - Play Off

19:30Porto Vitoria U20 - Rio Branco ES U20 -:-

BRAZÍLIA: Catarinense U20

20:00Barra FC U20 - Nacao U20 -:-
22:30Joinville U20 - Avai U20 -:-

BRAZÍLIA: Goiano U20 - Play Off

20:00Atletico GO U20 - Guanabara City U20 -:-
20:00Goias U20 - Aparecida EC U20 -:-

BRAZÍLIA: Matogrossense U20

21:00Cuiaba U20 - Mixto U20 -:-
21:00Uniao Rondonopolis U20 - Academia U20 -:-

BRAZÍLIA: Mineiro U20

15:00Boston City U20 - Betim U20 -:-
15:00Ipatinga U20 - Atletico-MG U20 -:-
15:00Tres Coracoes U20 - Contagem U20 -:-
15:00XV de Novembro U20 - Minas Boca U20 -:-
20:00America Mineiro U20 - Santarritense U20 -:-
20:00Cruzeiro U20 - Athletic Club U20 -:-
20:00Inter de Minas U20 - Coimbra U20 -:-

BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Első szakasz

14:30Athletico-PR U20 - Cianorte U20 -:-
20:30Apucarana SC U20 - Coritiba U20 -:-
20:30Araucaria U20 - AA Iguacu U20 -:-
20:30Batel U20 - Operario U20 -:-
20:30Cambe U20 - Andraus Brasil U20 -:-
20:30Cascavel U20 - Parana S.T.C. U20 -:-
20:30Gremio Maringa U20 - Sao Joseense U20 -:-
20:30Hope Internacional U20 - Campo Mourao U20 -:-
20:30Londrina U20 - Azuriz U20 -:-
20:30Patriotas U20 - Rolandia EC U20 -:-
20:30Prudentopolis U20 - Iraty U20 -:-
20:30Rio Branco PR U20 - Parana U20 -:-

BRAZÍLIA: Paulista U20 - Első szakasz

20:00Capivariano U20 - RB Bragantino U20 -:-
20:00Comercial U20 - Sertaozinho U20 -:-
20:00Ibrachina U20 - Palmeiras U20 -:-
20:00Osasco Audax U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00Sao Caetano U20 - Corinthians U20 -:-

BRAZÍLIA: Pernambucano U20 - Első szakasz

15:00Ibis Sport Club U20 - Santa Cruz U20 -:-
20:00Atletico Torres U20 - America PE U20 -:-
20:00Central SC U20 - Belo Jardim U20 -:-
20:00Santa Fe U20 - Sete de Setembro U20 -:-
20:00Sport Recife U20 - Ipojuca U20 -:-

BRAZÍLIA: Sergipano U20

20:00Atletico Gloriense U20 - Confianca U20 -:-
20:00Olimpico EC U20 - Lagarto U20 -:-
20:00Sergipe U20 - Dorense U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 - női

20:00ElhalasztvaAthletico-PR N - Taubate N -:-
20:00ElhalasztvaBahia N - Sao Jose N -:-
20:00ElhalasztvaFortaleza N - UD Alagoana N -:-
20:00ElhalasztvaJC N - 3B da Amazonia N -:-
20:00ElhalasztvaMinas ICESP N - Juventude N -:-
20:00ElhalasztvaMixto N - Doce Mel N -:-
20:00ElhalasztvaRemo N - Recanto N -:-
20:00ElhalasztvaSport Recife N - VF4 N -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A3 - női

00:00Vitoria N - Uniao RN N 2:0
21:00Acao N - Vila Nova N -:-

BRAZÍLIA: Paulista - női

22'Bragantino N - Corinthians N 0:0
20:00Realidade Jovem N - Pinda Ferroviaria N -:-
21:00Santos N - Marilia N -:-

BULGÁRIA: Parva Liga - Osztályozó csoport

19:30Botev Vraca - Beroe -:-
19:30Hebar - Etar -:-
19:30Lokomotiv Szófia - Pirin Blagojevgrad -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet

17:00Atletik Kuklen - Sozopol -:-
17:00Botev II - Beroe II -:-
17:00Dimitrovgrad - Sekirovo Rakovski -:-
17:00Karnobat - Jambol 1915 -:-
17:00Rodopa Szmoljan - Haskovo -:-
17:00Rozova Dolina - Szpartak Plovdiv -:-
17:00Sliven - Levszki Karlovo -:-
17:00Szokol Markovo - Neszebar -:-
17:00Zagorec - Aszenovec -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - délnyugat

15:00Minyor Pernik - Levszki Szófia II -:-
17:00Banszko - CSZKA Szófia II -:-
17:00Botev Ihtiman - Slavia Szófia 2 -:-
17:00Kjusztendil - Bisztrica -:-
17:00Rilszki Szportiszt - Oboriste -:-
17:00Szeptemvri Szimitli - Kosztinbrod -:-
17:00Szeptemvri Szófia 2 - Balkan Botevgrad -:-
17:00Szlivnyiski Geroj - CSKA 1948 Szófia III -:-
17:00Vihren - Hebar 2 -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

16:00Cserno More II - Dunav Ruse II -:-
17:00Szpartak II - Kubrat -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északnyugat

17:00Jantra Polszki Trambes - Juventus Malcsika -:-
17:00Mezdra - Boruna -:-
17:00Partizan Cserven Brjag - Szevlijevo -:-
17:00Vihar Szlavjanovo - Pavlikeni -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00Bobo-Dioulasso - AS Douanes -:-

BURUNDI: Coupe du President

15:00Rukinzo - Le Messager Ngozi -:-

CHILE: Primera División

90+'U. Calera - Coquimbo 1:2
18:30Huachipato - Everton -:-
21:00Deportes Iquique - Colo Colo -:-
23:30Universidad Catolica - Cobreloa -:-

CHILE: Primera B

18:00La Serena - Rangers -:-
21:00Magallanes - San Felipe -:-

CHILE: Segunda Division

18:30Melipilla - Lautaro -:-
21:00Deportes Rengo - Provincial Ovalle -:-
23:30Dep. Linares - Trasandino -:-

CHILE: Primera Division - női

17:00Universidad de Concepcion N - Universidad de Chile N -:-
19:00Everton N - S. Morning N -:-

CSÁD: Premiere Division - LPFN

16:45Foullah Edifice - Renaissance -:-
16:45Tourbillon - Algoy -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga - Konferencia Liga - Play Offs

18:00Hradec Kralove - Teplice -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga - Osztályozó csoport

18:00Bohemians - Pardubice -:-
18:00Jablonec - Zlin -:-
18:00Karvina - České Budějovice -:-

CSEHORSZÁG: FNL

17:00Dukla Praha - Sparta Praha B -:-
17:00Kromeriz - Taborsko -:-
17:00Lisen - Chrudim -:-
17:00Opava - Jihlava -:-
17:00Pribram - Vyskov -:-
17:00Sigma Olomouc B - Varnsdorf -:-
17:00Vlasim - Brno -:-
17:00Zizkov - Prostejov -:-

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

10:15Vltavin - Motorlet Praha -:-
10:30České Budějovice B - Plzen B -:-
14:30FK Robstav - Karlovy Vary -:-

CSEHORSZÁG: CFL - B csoport

10:15Jablonec B - Velvary -:-
10:30Kolin - Chlumec nad Cidlinou -:-
15:00Banik Most-Sous - Prepere -:-
17:00Zivanice - Zapy -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

10:15Trinec - Znojmo -:-
17:00Frydlant n. O. - Blansko -:-
17:00Hodonin - Bohunice -:-
17:00Rosice - Zlinsko -:-

CSEHORSZÁG: A divízió

10:15Aritma Prague - Doubravka -:-
10:15Cesky Krumlov - Tachov -:-
10:15Marianske Lazne - Rokycany -:-
10:15Petrin Plzen - Pribram B -:-
10:15Sokolov - Sobeslav -:-
17:00Katovice - Horovice -:-

CSEHORSZÁG: B divízió

10:15Brandys n. Labem - Chomutov -:-
10:15Hrebec - Ostrov -:-
10:15Olympie Brezova - Neratovice -:-
17:00Slany - Steti -:-

CSEHORSZÁG: C divízió

10:15Benesov - Caslav -:-
10:30Kosmonosy - Letohrad -:-
11:00Spoje Prague - Vysoke Myto -:-

CSEHORSZÁG: E divízió

13:00Bzenec - HFK Olomouc -:-
17:00Batov - Kostelec na Hane -:-
17:00Novy Jicin - Rymarov -:-
17:00Prerov - Sternberk -:-
17:30Nove Sady - Strani -:-

CSEHORSZÁG: F divízió

10:15Vratimov - Opava B -:-
17:00Hlubina - Krnov -:-
17:00Jesenik - Bridlicna -:-
17:30Vitkovice - Sumperk -:-

CSEHORSZÁG: Jihocesky KP

13:30Malse Roudne - Hluboka nad Vltavou -:-
15:00Protivin - Trebetice -:-
17:00Drazice - Trebon -:-
17:00Trhove Sviny - FC Semice -:-
17:00Tyn nad Vltavou - Junior Strakonice -:-

CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP

10:15Kurim - Moravska Slavia -:-
10:30Pohorelice - Mutenice -:-
11:00Svratka Brno - Kunstat -:-
17:30Boskovice - Letovice - Sparta Brno -:-
17:30Bystrc - Rajecko -:-
17:30Rousinov - Ratiskovice -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

10:15Loko K. Vary - KV Dvory -:-
10:30Trstenice - Karlovy Vary B -:-
14:00Hroznetin - Ostrov B -:-
14:30Marianske Lazne B - Vintirov -:-
17:00Kralovske Porici - Citice -:-
17:00Lomnice - Chodov -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

10:15Nachod - Cerveny Kostelec -:-
14:00Jicin - Dvur Kralove -:-
17:00Dobruska - Rychnov n. Kneznou -:-
17:00Libcany - Horice -:-

CSEHORSZÁG: Liberecky KP

14:00Frydlant - Hradek nad Nisou -:-
17:00Chrastava - Zelezny Brod -:-
17:00FC Pencin - Velke Hamry B -:-
17:00Kostalov-Libstat - Skalice u C.Lipy -:-
17:00Novy Bor - Visnova -:-
17:00Rapid Liberec - Sedmihorky -:-

CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP

17:00Dolni Datyne - Dolni Benesov -:-
17:00Haj ve Slezsku - Krasne Pole -:-
17:00Orlova - Jakubcovice -:-
17:00Stonava - Hermanice -:-

CSEHORSZÁG: Olomoucky KP

10:15Postrelmov - Urcice -:-
17:00Belotin - Medlov -:-
17:00Rapotin - Zelatovice -:-

CSEHORSZÁG: Pardubicky KP

17:00Chocen - Litomysl -:-
17:00Lanskroun - Vysoke Myto B -:-
17:00Moravany - Ceska Trebova -:-
17:00SK Pardubicky - Hermanuv Mestec -:-
17:00Svitavy - Tremosnice -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

14:00Kosutka Plzen - Chotikov -:-
18:00Nepomuk - Zruc -:-
18:00Nyrsko - Myto -:-
18:00Plzen-Cernice - Stribro -:-
18:00Rapid Plzen - Horni Briza -:-
18:00Sokol Lhota - Kaznejov -:-

CSEHORSZÁG: Prazsky prebor

10:15CAFC - Zlicin -:-
10:15Kolovraty - Dolni Chabry -:-
10:15Podoli Praha - Branik -:-
10:15Vysehrad - Stresovice -:-
10:30Kralovice - Treboradice -:-
10:30Predni Kopanina - Dukla JM -:-
10:30Uhrineves - Motorlet Praha B -:-
17:00Tempo Praha - Zizkov B -:-

CSEHORSZÁG: Stredocesky KP

10:15Libis - Tochovice -:-
10:30Milin - SK Chlumec -:-
10:30Velim - Dobris -:-
17:00Povltavska FA B - Sedlcany -:-
17:00Tuchlovice - Kutna Hora -:-
18:00SK Doksy - Porici n. S. -:-

CSEHORSZÁG: Ustecky KP

10:15Nestemice - Ledvice -:-
10:30Banik Most - Sous B - Probostov -:-
10:30Oldrichov - Vilemov -:-
17:00FK Jilove - Litomericko -:-
17:00Modlany - Cernovice -:-
17:00Srbice - Zatec -:-

CSEHORSZÁG: Vysocina KP

10:15Bystrice n. Pern. - Zirovnice -:-
16:30Nove Mesto na Morave B - Pacov -:-
16:30Okrisky - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Zdar na Sazavou B - FS Trebic -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Bystrice pod Hostynem -:-
17:00Hluk - Napajedla -:-
17:00Morkovice - Kvasice -:-
17:00Slusovice - Nevsova -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

11:00Frydek-Mistek U19 - Liberec U19 -:-
11:00Plzen U19 - Jihlava U19 -:-
11:00Sigma Olomouc U19 - Zlin U19 -:-
11:00Sparta Praha U19 - Pardubice U19 -:-
13:00Karvina U19 - Dukla Praha U19 -:-
13:00Slovacko U19 - České Budějovice U19 -:-
13:15Ostrava U19 - Mlada Boleslav U19 -:-

CSEHORSZÁG: 1. osztály - női - Bajnokság Play-Off

14:00Slavia Praha N - Slovacko N -:-

CSEHORSZÁG: 1. osztály - női - Osztályozó csoport

13:15Pardubice N - Lok. Brno N -:-
13:15Plzen N - Ostrava N -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - női - Feljutók

11:00Lisen N - Olomouc N -:-
13:00Sparta Praha B N - FC Praha N -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - női - Osztályozó csoport

11:00Prague Raptors N - Hradec Kralove N -:-

DÁNIA: Superliga - Osztályozó csoport

15:00Hvidovre IF - Lyngby -:-
15:00Randers - Vejle -:-
15:00Viborg - Odense -:-

DÁNIA: 2. osztály - Osztályozó csoport

14:00F. Amager - Thisted -:-
14:00Hellerup - Brabrand -:-
14:00Skive - FA 2000 -:-

DÁNIA: 3. osztály - Bajnokság Play-Off

13:30VSK Aarhus - Ishøj IF -:-
14:00Næsby - Avarta -:-

DÁNIA: 3. osztály - Osztályozó csoport

13:00Vanløse - Lyseng -:-
13:00Vejgaard - SfB-Oure -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női - Bajnokság Play-Off

13:00KoldingQ N - Køge N -:-
15:30Nordsjaelland N - Fortuna Hjørring N -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női - Osztályozó

16:00Odense Q N - Naestved N -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

15:00AmaZulu - Golden Arrows -:-
15:00Cape Town Spurs - Kaizer Chiefs -:-
15:00Chippa United - Sekhukhune -:-
15:00Mamelodi - Cape Town City -:-
15:00Orlando - Supersport -:-
15:00Polokwane - TS Galaxy -:-
15:00Richards Bay - Stellenbosch -:-
15:00Swallows - Royal AM -:-

DÉL-KOREA: K League 1

07:00Jeonbuk - Gimcheon Sangmu -:-
09:30Ulsan HD - Daejeon -:-
12:00Incheon - Gwangju -:-
12:00Pohang - Seoul -:-

DÉL-KOREA: K League 2

12:00Suwon Bluewings - Seoul E-Land -:-

DÉL-KOREA: K3 League

08:00Gyeongju KHNP - Gangneung -:-
09:00Daegu 2 - Pocheon -:-
10:00Chuncheon - Changwon -:-
12:00Paju Citizen - Yeoju Citizen -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF

22:00Atletico Pantoja - Universidad O&M -:-
22:00Cibao - San Cristobal -:-
22:00Moca - Delfines Del Este -:-

DZSIBUTI: 1. osztály

14:00Dikhil - Port -:-
16:30CDC Q7 - ASAS -:-

ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz

FélidőImbabura - Emelec 1:1

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League

15:15Ittihad Kalba - Bani Yas -:-

EGYIPTOM: Premier League

17:00El Daklyeh - Arab Contractors -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

17:30AS Denguele - Zoman -:-
17:30Korhogo - SO Armee -:-
19:45ASEC Mimosas - SOL -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 2. MFL - Osztályozó

17:00Pobeda - Kumanovo -:-

ÉSZTORSZÁG: Észt Kupa

18:00Levadia - Paide -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Ethiopia Nigd Bank - Fasil Kenema -:-
17:00Sidama Bunna - St. George -:-

EURÓPA: Premier League (Krím)

14:00GFK Yalta - Ocean Kercs -:-
18:00Sparta-KT - Kyzyltash -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női - Play Off

18:00FC Barcelona N - Lyon N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

12:00Osztrovec - FC Szlonyim -:-
14:00Baranovicsi - BumProm Gomel -:-
15:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Orsa -:-
17:00Energetik-BGU - Volna Pinszk -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Fehérorosz Kupa

18:00Nyeman - Iszlocs Minszk -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női

12:00FC Gomel N - Bobrujcsanka N -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

18:00HB Torshavn - Fuglafjördur -:-
18:00Runavik - B36 Torshavn -:-
20:00Vikingur - 07 Vestur Sorvagur -:-

FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild

14:00FC Suduroy - Sandur -:-
15:00Klaksvik 2 - TB Tvoroyri -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

16:00Helsinki JK - Ilves -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport

15:00Futura - Lahden Reipas -:-
16:00PEPO - PPJ -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - B csoport

15:00Honka - TPV -:-
16:00EBK - HJS -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

15:00JBK - OTP -:-
15:00SJK Akatemia 2 - Kuopion Elo -:-
16:00TP-47 - GBK Kokkola -:-

FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női

15:00HPS N - PKKU N -:-
15:00Ilves N - KuPS N -:-
16:00Aland Utd N - PK-35 Helsinki N -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen - női

12:00TPS N - VIFK N -:-
13:00EBK N - VJS N -:-
13:30HJK Akatemia N - ONS Oulu N -:-
14:00KTP N - Lahti N -:-
18:00Ilves 2 N - P-Iirot Rauma N -:-

FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa

21:00Lyon - PSG -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: PFL

09:00Loyola - Philippine Air Force -:-
11:00Cebu FC - United City -:-
11:30Stallion - Manila Digger -:-
14:00Davao Aguilas - Don Bosco Garelli -:-

GHÁNA: Premier League

17:00Accra Lions - Bechem United -:-
17:00Aduana - Nations FC -:-
17:00Karela - Nsoatreman -:-

GHÁNA: Division One League

17:00Golden Kick - Nania -:-
17:00Maana - Techiman Heroes -:-
17:00Susubiribi - Koforidua -:-
17:00Young Redbull - Ebusua Dwarfs -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Feljutók

15:30Athens Kallithea - Kalamata -:-

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

19:30Panathinaikosz - Arisz -:-

GÖRÖGORSZÁG: A divízió

12:45PAOK N - Aszterasz Tripolisz N -:-
15:00Elpides Karditsas N - Olimpiada Imittou N -:-
15:00Rethymniakos N - Atromitou N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - Osztályozó - Play Offs

16:30FC Emmen - NAC Breda -:-
20:00Excelsior - Den Haag -:-

HOLLANDIA: Tweede Divisie

15:30ADO 20 Heemskerk - Quick Boys -:-
15:30AFC - Lisse -:-
15:30De Treffers - Spakenburg -:-
15:30Excelsior Maassluis - ACV Assen -:-
15:30GVVV - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30HFC - Jong Almere City -:-
15:30Katwijk - Hardenberg -:-
15:30Rijnsburgse Boys - Noordwijk -:-
15:30Scheveningen - Kozakken Boys -:-

HOLLANDIA: Derde Divisie

15:30DVS '33 Ermelo - Staphorst -:-
15:30Eemdijk - Sparta Nijkerk -:-
15:30Harkemase Boys - VVSB -:-
15:30Hoogeveen - RKAV Volendam -:-
15:30Ijsselmeervogels - ODIN '59 -:-
15:30Kampong - Genemuiden -:-
15:30Rijnvogels - DEM -:-
15:30Urk - VV DOVO -:-
15:30USV Hercules - HSC '21 -:-
18:00AWC - Meerssen -:-
18:00Baronie - Hoek -:-
18:00Groene Ster - Gemert -:-
18:00GVV Unitas - OSS '20 -:-
18:00Kloetinge - Barendrecht -:-
18:00Sportlust - HV & CV Quick -:-
18:00TEC - Rosmalen -:-
18:00TOGB - Blauw Geel -:-
18:00UNA - SteDoCo -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Off

23:00Marathon - Olimpia -:-

HORVÁTORSZÁG: HNL

17:00Varazdin - Osijek -:-
19:10Lok. Zagreb - Hajduk Split -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva NL

14:50Sibenik - Dubrava -:-
17:30Dugopolje - Orijent -:-
17:30Jarun - Croatia Zmijavci -:-

HORVÁTORSZÁG: Druga NL

17:30Belisce - Kustosija -:-
17:30Jadran Porec - Opatija -:-
17:30Marsonia - Bjelovar -:-
17:30Radnik Krizevci - Hrvace -:-
17:30Trnje - Krk -:-
17:30Zdralovi - Grobnican -:-

INDONÉZIA: Liga 1 - Play Off

14:00Bali United - Borneo -:-

IRAK: Stars League

17:00Al Shorta - Al-Qassim -:-
17:00Duhok - Naft Al-Basra -:-
19:30Al Kahraba - Al Minaa -:-
19:30Al Wasat - Al Karkh -:-

ÍRORSZÁG: 1. osztály

20:30Longford - Cobh Ramblers -:-

ÍRORSZÁG: National League - női

15:00Shelbourne N - Cork City N -:-
18:00Peamount N - DLR Waves N -:-
19:00Wexford N - Treaty Utd N -:-
20:00Sligo Rovers N - Athlone WFC N -:-
20:35Shamrock Rovers N - Galway United N -:-

IZLAND: Besta-deild karla

18:00KR Reykjavik - Vestri -:-
19:00Akranes - Vikingur Reykjavik -:-
21:15Valur - FH Hafnarfjordur -:-

IZLAND: Lengjudeildin

15:00Afturelding - Grindavik -:-
16:00Grotta - Leiknir -:-
16:00Thor Akureyri - Keflavik -:-
17:00IR Reykjavik - Dalvik/Reynir -:-

IZLAND: 2. osztály

16:00Fjardabyggd/Leiknir - Reynir -:-
17:00Olafsvik - Selfoss -:-
17:30Aegir - Hottur / Huginn -:-
19:00Kormakur/Hvot - Haukar -:-

IZLAND: Besta deild - női

16:00FH Hafnarfjordur N - Vikingur Reykjavik N -:-
16:00Keflavik N - Throttur N -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Bajnokság Play-Off

17:30Maccabi Haifa - H. Haifa -:-
17:30Maccabi Tel Aviv - Maccabi Bnei Raina -:-
17:30Sakhnin - H. Beer Sheva -:-

JAPÁN: J1 League

07:00Iwata - Shonan -:-
07:00Sapporo - Kashima -:-
09:00Albirex Niigata - Avispa Fukuoka -:-
09:00Kawasaki - Kashiwa -:-

JAPÁN: J2 League

06:55Ehime - Tochigi -:-
07:00Fujieda MYFC - Kagoshima Utd -:-
07:00V-Varen Nagasaki - Chiba -:-
09:00Kofu - Yokohama FC -:-

JAPÁN: WE League - női

07:00Hiroshima N - C-Osaka N -:-
07:00JEF United N - Saitama N -:-
07:00Mynavi Sendai N - Albirex Niigata N -:-
07:00Omiya Ardija N - Inac Kobe Leonesa N -:-
07:00Parceiro Nagano N - Nojima Stella N -:-
07:00Urawa N - Beleza N -:-

JAPÁN: Nadeshiko League - női

06:00Gunma N - Ehime N -:-

JORDÁNIA: Premier League

19:00Al Ahli - Maan -:-
19:00Al-Faisaly Amman - Shabab Al Ordon -:-
19:00Moghayer Al Sarhan - Al Salt -:-
19:00Sahab - Al Hussein -:-

KANADA: Canadian Premier League

86'York Utd - HFX Wanderers 2:1
21:00Atl. Ottawa - Forge -:-
00:00Vancouver FC - Pacific FC -:-

KAZAHSZTÁN: League Cup

14:00Zhenis - Tobol -:-
15:00Atirau - Ordabaszi -:-
17:00Aktobe - Kaisar -:-
17:00Yelimay Semey - Turan -:-

KENYA: Szuperliga

11:00Naivas FC - Kajiado -:-
12:00Dimba Patriots - Darajani Gogo -:-
12:00Gusii - Mara Sugar -:-
14:00Kisumu All-Stars - Mombasa Stars -:-

KÍNA: Szuperliga

13:35Shandong Taishan - Zhejiang Professional -:-
14:00Wuhan Three Towns - Meizhou Hakka -:-

KÍNA: Jia League

09:00Liaoning Tieren - Wuxi Wugou -:-
09:00Yanbian Longding - Jiangxi Lushan -:-
09:30Shanghai Jiading Huilong - Yunnan Yukun -:-
13:30Guangxi Pingguo Haliao - Guangzhou FC -:-
13:30Shijiazhuang Gongfu - Nanjing City -:-

KÍNA: Yi League

09:00Taian Tiankuang - Xian Ronghai -:-
10:00Shanghai Port B - Haikou Mingcheng -:-
10:00Shenzhen Juniors - Hunan Billows -:-
11:00Shaanxi Union - Dalian Kuncheng -:-
13:30Nantong Haimen - Beijing Technology -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

14:00Talant - Muras United -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

00:00Pereira - Millonarios -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

90+'Huila - Orsomarso 0:1
03:10Real Cartagena - Tigres -:-

KOLUMBIA: Női Liga

22:30Cucuta N - America de Cali N -:-
22:30Real Santander N - Millonarios N -:-
23:00Atletico Nacional N - Llaneros N -:-

KONGÓ: Ligue 1

14:00Inter Club - Diables Noirs -:-
15:00Cheminots - Juk -:-
16:30Kondzo - Etoile du Congo -:-
17:00Nathalys - Vegas -:-

KOSZOVÓ: Superliga

15:00Drita - Malisheva -:-
15:00Dukagjini - Gjilani -:-
15:00FC Ballkani - Prishtina -:-
15:00Fushe Kosova - Feronikeli -:-
15:00Liria - KF Llapi -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

17:30Jagiellonia - Warta Poznan -:-
17:30Lech Poznan - Korona Kielce -:-
17:30Legia Warszawa - Zaglebie Lubin -:-
17:30LKS Lodz - Stal Mielec -:-
17:30Pogon Szczecin - Gornik Zabrze -:-
17:30Puszcza - Piast Gliwice -:-
17:30Radomiak Radom - Widzew Lodz -:-
17:30Rakow - Slask Wroclaw -:-
17:30Ruch Chorzow - Cracovia -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

14:00Chojniczanka - Elblag -:-
14:00Hutnik Krakow - Ol. Grudziadz -:-
14:00KKS Kalisz - Skra -:-
14:00LKS Lodz II - GKS Jastrzebie -:-
14:00Polonia Bytom - Lech Poznan II -:-
14:00Sandecja - Kotwica Kolobrzeg -:-
14:00Stomil Olsztyn - Stezyca -:-
14:00S. Wola - Zaglebie Lubin II -:-
14:00Wisla Pulawy - Pogon Siedlce -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

11:00Jagiellonia II - Zambrow -:-
11:00Legionowo - Legia II -:-
14:00LKS Lomza - Mlawa -:-
15:00Grodzisk M. - Swit -:-
17:00Skierniewice - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00Warta Sieradz - Bron Radom -:-
18:00Sulejowek - Concordia Elblag -:-
18:00T. Mazowiecki - Belchatow -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport

12:00Gedania Gdansk - Blekitni Stargard -:-
12:00Notec Czarnkow - Stolem Gniewino -:-
12:00Solec Kujawski - Pogon Szczecin II -:-
17:00Elana Torun - Starogard Gdanski -:-
17:00Kleczew - Unia Swarzedz -:-
17:00Sroda - Vineta W. -:-
17:00Swinoujscie - Cartusia Kartuzy -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

16:00Bielsko-Biala - Gornik Zabrze II -:-
17:00Jelenia Gora - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
17:00Unia Turza Slaska - Goczalkowice Zdroj -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

13:00Swidniczanka Swidnik - Podhale Nowy Targ -:-
13:00Wislanie Jaskowice - Orleta Radzyn -:-
15:00Garbarnia - Biala Podlaska -:-
17:00Chelmianka Chelm - Wiazownica -:-
17:00Czarni Polaniec - Wisloka Debica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Avia Swidnik -:-
17:00Star Starachowice - Unia Tarnow -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

12:00Odra Opole U19 - Rakow Czestochowa U19 -:-
15:00Polonia W. U19 - Widzew Lodz U19 -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraliga - női

12:00Leczna N - Rekord Bielsko-Biala N -:-
12:00Medyk Konin N - UKS SMS Lodz N -:-

LETTORSZÁG: Virsliga

15:00Metta - Grobina -:-
17:00Tukums 2000 - RFS -:-

LETTORSZÁG: 1. Liga

12:00Marupe - AFA Olaine -:-
14:00Rezekne - FK Smiltene -:-
16:00Alberts JDFS - Leevon PPK -:-

LETTORSZÁG: 1. Liga - női

11:00Iecava N - Auda N -:-
13:00Riga FC N - FK Liepaja N -:-
17:00SFK Riga N - Metta N -:-

LITVÁNIA: A Lyga

15:00Hegelmann - Dziugas Telsiai -:-
18:00FK Panevezys - Zalgiris Kaunas -:-

LITVÁNIA: I Lyga

13:00Banga 2 - Ekranas -:-
14:00Atmosfera - BFA Vilnius -:-
15:00Riteriai - FK Minija -:-

MALAJZIA: Szuperliga

11:30Kuala Lumpur City - Johor DT -:-
14:15Sabah - Kuching City FC -:-
15:00PDRM FC - Penang -:-

MALAWI: Szuperliga

14:30Baka City - Creck Sporting -:-
14:30MAFCO - FOMO -:-
14:30Mzuzu City - Mighty Wanderers -:-
14:30Silver Strikers - Karonga United -:-

MAURITIUS: Szuperliga

13:30AS Vacoas - Grande Riviere -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura - Play Off

04:00Club America N - Monterrey N -:-

MIANMAR: MNL League Cup - Play Off

11:30Yangon Utd - Yadanarbon -:-

MOLDOVA: Moldáv Kupa

19:00Petrocub - Zimbru Chisinau -:-

MONGÓLIA: Premier League

10:15Brera Ilch - Khovd -:-
13:15Khangarid - Khaan Khuns-Erchim -:-

MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga

19:00Decic - Arsenal Tivat -:-
19:00Mladost DG - Jedinstvo -:-
19:00Mornar - Jezero -:-
19:00Petrovac - Buducnost -:-
19:00Rudar - Sutjeska -:-

MONTENEGRÓ: Druga Liga

17:30Berane - FK Podgorica -:-
17:30Bokelj - Internacional -:-
17:30Igalo - Otrant -:-
17:30Iszkra - Lovcen -:-
17:30Kom Podgorica - Grbalj -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Brera Tchumene -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

14:00VfB Marburg - Baunatal -:-
15:00Alzenau - TUS Dietkirchen -:-
15:00Erlensee - Hanau -:-
15:00Fernwald - SV Steinbach -:-
15:00Hunfelder - Weidenhausen -:-
15:00Waldgirmes - Giessen -:-
17:00Hanauer SC - Stadtallendorf -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - osztályozó

14:00Dachau - Gundelfingen -:-
14:00Würzburger FV - Nurnberg-Buch -:-
16:00Coburg - Grossbardorf -:-
16:00Fortuna Regensburg - TSV 1880 Wasserburg -:-
16:00Garching - Seebach -:-
16:00Türkspor Augsburg - Kempten -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa

20:00Kaiserslautern - Leverkusen -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

18:00Fredrikstad - Tromsø -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport

13:00Eik-Tonsberg - Brattvåg -:-
16:00Hødd - Halden -:-
16:00Notodden - Orn -:-
18:00Jerv - Flekkeroy -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport

14:00Grorud - SK Gjøvik-Lyn -:-
14:00Ull/Kisa - Kjelsås -:-
15:00Strindheim - Alta -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport

13:00Ardal - Djerv 1919 -:-
13:00Haugesund 2 - Florø -:-
14:00Bjarg - Åsane 2 -:-
14:00Sandviken - Froya -:-
14:00Stord - Fana -:-
15:00Askoy - OS -:-
15:00Forde - Loddefjord -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport

14:00Odd 2 - Madla IL -:-
14:00Start 2 - Pors -:-
15:00Brodd - Vindbjart -:-
15:00Sandefjord 2 - Vigor -:-
15:00Sandnes 2 - Mandalskameratene -:-
16:00Staal Jorpeland - Fram -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport

13:00Gamle Oslo - Assiden -:-
14:00Nordstrand - Baerum Sportsklubb -:-
14:00Oppsal - Ullern -:-
15:00Askollen - Flint -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport

15:00Byåsen - Tiller -:-
15:00Verdal - Rana FK -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport

15:00Aalesund 2 - Funnefoss/Vormsund -:-
15:00Gjelleråsen - Spjelkavik -:-
15:00Ready - Lokomotiv Oslo -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport

15:00Elverum - Sprint-Jeloy -:-
16:00Floya - Hønefoss -:-
17:00Ham-Kam 2 - Fyllingsdalen -:-

NORVÉGIA: Toppserien - női

15:00Arna-Bjørnar N - Rosenborg N -:-
15:00Brann N - Stabaek N -:-
15:00LSK Kvinner N - RØA N -:-
15:00Lyn N - Kolbotn N -:-
15:30Vålerenga N - Asane N -:-

NORVÉGIA: 1. osztály - női

12:00Tromsø N - Odd Grenland N -:-

OLASZORSZÁG: Serie B - Play Off

20:30Cremonese - Catanzaro -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - Osztályozó - Play Offs

20:30Avellino - Catania -:-
20:30Carrarese - Juventus U23 -:-
20:30Padova - L.R. Vicenza -:-
20:30Torres - Benevento -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia Serie D

18:00Trapani - Follonica Gavorrano -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1 - Play Off

18:30Lazio U19 - AC Milan U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2 - Osztályozó - Play Offs

11:00Benevento U19 - Venezia U19 -:-
14:30Udinese U19 - Ascoli U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2 - Play Out

10:30Crotone U19 - Alessandria U19 -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

15:30Baltika - Lokomotiv Moszkva -:-
15:30CSZKA Moszkva - Ural -:-
15:30FK Krilja Szovjetov Szamara - Pari NN -:-
15:30F. Voronyezs - Akhmat Groznij -:-
15:30Krasznodar - Dinamo Moszkva -:-
15:30Orenburg - Szpartak Moszkva -:-
15:30Rubin Kazany - Szocsi -:-
15:30Zenit - FK Rosztov -:-

OROSZORSZÁG: FNL

08:00Jeniszej - Tyumen -:-
12:00Akron Toljatti - Habarovszk -:-
12:00Alanija Vlagyikavkaz - Dinamo Mahacskala -:-
12:00Jaroszlavl - Arszenál Tula -:-
12:00Kamaz - Szaratov -:-
12:00Khimki - Csernomorec Novorosszijszk -:-
12:00Leningradec - Torpedo Moszkva -:-
12:00Rogyina Moszkva - Nyeftyehimik -:-
12:00Volgar-Asztrahán - Kuban -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - Ezüst A divízió - Tavaszi szezon

08:00Omszk - Khimik -:-
13:00Uljanovszk - Miassz -:-
13:30S. Kosztroma - Tekstiltsik -:-
15:00D. Brianszk - Kaluga -:-
15:00Kurszk - Masuk -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - B divízió - 1. csoport

11:00Kamensk-Shakhtinsky - FK Pobeda -:-
16:00Dinamo Mahacskala 2 - Kolding -:-
16:00Rostov 2 - Asztrahán -:-
16:00Rubin Yalta - FC Sevastopol -:-
17:00Majkop - Legion Makhachkala -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - B divízió - 2. csoport

14:00Dinamo Szentpétervár - Szaturn Ramenszkoje -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - B divízió - 4. csoport

12:00Amkar - Krilja Szovjetov Szamara 2 -:-
12:00Dinamo Barnaul - Kirov -:-
12:00Pari NN 2 - Rubin Kazany 2 -:-
13:00Lada Toljatti - Uralec Nyizsnyij Tagil -:-
15:00Volna Nizsegorodszkaja - Orenburg 2 -:-

OROSZORSZÁG: 1. osztály - női

12:00Rjazany N - Zenit N -:-
16:00Csertanovo N - FK Krilja Szovjetov Szamara N -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

15:30Noah - West Armenia -:-
15:30Shirak - Pjunyik Jereván -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

15:00Ararat-Armenia 2 - Nikarm -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play Off

03:30San Francisco - Tauro -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:00Nacional Asuncion - Sol De America -:-
23:00Tacuary - Cerro Porteno -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:00Resistencia - Fernando de la Mora 2:0
64'Rubio Nu - Independiente F.B.C. 0:0
16:003 De Febrero - Sp. Carapegua -:-
16:00Encarnacion FC - Recoleta -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

90+'Cusco - Alianza Lima 3:0
03:30Cesar Vallejo - Grau -:-
18:00Huancayo - Cajamarca -:-
22:00Comerciantes Unidos - Sporting Cristal -:-
22:00Deportivo Garcilaso - Melgar -:-
22:00U. de Deportes - Los Chankas -:-

PERU: Liga 2

22:15Comerciantes - Ayacucho -:-
22:30Pirata - Juan Pablo II -:-

PERU: Női bajnokság

17:00U. de Deportes N - Melgar N -:-
22:00Biavo N - Cesar Vallejo N -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal - Osztályozó

20:45Portimonense - AVS -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - osztályozó csoport

12:00Santarem - SC Lusitania -:-
16:30Limianos - Amarante -:-
16:30Setubal - Moncarapachense -:-
16:30S. Joao Ver - Pevidem -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional U19 - Bajnokság Play-Off

18:00Braga U19 - Academico Viseu U19 -:-
18:00Famalicao U19 - Guimaraes U19 -:-
18:00Farense U19 - FC Porto U19 -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional U19 - Osztályozó csoport

13:00SC Lusitania U19 - Torreense U19 -:-
18:00Academica U19 - Alverca U19 -:-
18:00Beira Mar U19 - Estoril U19 -:-
18:00Belenenses U19 - Setubal U19 -:-
18:00Gil Vicente U19 - Ferreira U19 -:-
18:00Maritimo U19 - Boavista U19 -:-
18:00Rio Ave U19 - Lusitania FC U19 -:-
18:00Vizela U19 - Chaves U19 -:-

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női - Osztályozó - Play Offs

12:00Famalicao N - Guimaraes N -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Osztályozó csoport

17:00Braila - Vointa Limpezis -:-
17:00Sutesti - Hamangia Baia -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3 - Osztályozó csoport

17:00Gloria Baneasa - Inainte Modelu -:-
17:00Recolta Gh. Doja - Progresul Fundulea -:-
17:00Voluntari 2 - Axiopolis Cernavoda -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Osztályozó csoport

17:00FC Pucioasa - Tricolorul Breaza -:-
17:00Moreni - Muscel -:-
17:00Paulesti - CSO Plopeni -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Osztályozó csoport

17:00Odorheiu - Tarlungeni -:-
17:00SR Brasov - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
17:00Targu Secuiesc - V. Curita -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Osztályozó csoport

14:00Calimanesti - Unirea Bascov -:-
17:00Horezu - Petrolul Potcoava -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Osztályozó csoport

17:00Baia Mare - Sanatatea Cluj -:-
17:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej 3:0
17:00Victoria Carei - Satu Mare -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - osztályozó rájátszás

16:30Afumati - Popesti Leordeni -:-
16:30Bihor - CSO Filiasi -:-
16:30Bucovina Radauti - CSM Focsani -:-
16:30Campulung - Vedita Colonesti -:-
16:30CS Din. Bucuresti - Calarasi -:-
16:30CSM Zalau - Unirea Ungheni -:-
16:30Ghiroda & Giarmata Vii - Politehnica Timisoara -:-
16:30Gloria 2018 Bistrita - Sighetu Marmatiei -:-
16:30Metalul Buzau - FC Bacau -:-
16:30Ramnicu Valcea - Olimpic Zarnesti -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - női - Bajnokság Play-Off

12:00Csíkszereda N - Ol. Cluj N -:-
14:00Politehnica Timisoara N - Farul Constanta N -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - női - Osztályozó csoport

10:00Gloria 2018 Bistrita N - CSM Alexandria N -:-
10:00Targu Mures N - Banat N -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45Virtus - La Fiorita -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15ElhalasztvaBai Bureh Warriors - Bhantal -:-
18:15ElhalasztvaDiamond Stars - Luawa -:-
18:15ElhalasztvaEast End Lions - Old Edwardians -:-
18:15Kholifa Stars - Lamboi -:-
18:15ElhalasztvaKholifa Stars - Kahunla -:-
18:15ElhalasztvaLamboi - Kallon -:-
18:15ElhalasztvaMighty Blackpool - Wusum Stars -:-
18:15ElhalasztvaReal Republicans - Ports Authority -:-
18:15ElhalasztvaSLIFA - Bo Rangers -:-
18:15ElhalasztvaWilberforce Strikers - Freetown City -:-
18:30East End Lions - Bo Rangers -:-
18:30Freetown City - Wusum Stars -:-

SKÓCIA: Skót Kupa

16:00Celtic - Glasgow Rangers -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

19:00Celta Vigo B - FC Barcelona B -:-
19:00Cultural Leonesa - Sestao -:-
19:00Deportivo La Coruna - R. Union -:-
19:00Fuenlabrada - Cornella -:-
19:00Gimnastic - Rayo Majadahonda -:-
19:00Lugo - Sabadell -:-
19:00Osasuna B - R. Sociedad B -:-
19:00Ponferradina - Teruel -:-
19:00Tarazona - SD Logrones -:-
19:00Unionistas - Arenteiro -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

19:00Alcoyano - CF Intercity -:-
19:00Antequera - Melilla -:-
19:00Atletico Madrid B - Murcia -:-
19:00Baleares - Granada B -:-
19:00Castellon - Sanluqueno -:-
19:00Cordoba - Algeciras -:-
19:00Merida AD - Ceuta -:-
19:00Real Madrid B - Malaga -:-
19:00Recreativo Huelva - UD Ibiza -:-
19:00San Fernando - Linares -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport - Play Off

17:30Torina - Atletico Albericia -:-
18:00Laredo - Vimenor -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport - Play Off

19:30Beasain - SD Deusto -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport - Play Off

17:00Leganes B - Las Rozas -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport - Play Off

18:00Yaiza - Las Palmas B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport - Play Off

17:30Cortes - Huarte -:-
18:00CD Ardoi - Pena -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 17. csoport - Play Off

18:00Ebro - Epila -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport - Play Off

19:00Cazalegas - Quintanar del Rey -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga F - női

12:00Huelva N - Granada N -:-
12:00Levante N - Villarreal N -:-

SURINAME: SML

01:00Leo Victor - SV Transvaal -:-
22:30Broki - Flora -:-

SVÁJC: Szuperliga - Bajnokság Play-Off

20:30Lugano - Servette -:-
20:30St. Gallen - Zürich -:-
20:30Young Boys - Winterthur -:-

SVÁJC: Promotion League

16:00Bavois - Bulle -:-
16:00Biel - Breitenrain -:-
16:00Bruhl SG - Zürich II -:-
16:00Cham - Paradiso -:-
16:00Delemont - Rapperswil -:-
16:00Etoile-Carouge - St. Gallen II -:-
16:00Kriens - Basel II -:-
16:00Lugano II - Luzern II -:-
16:00Servette U21 - Young Boys II -:-

SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport

16:00Chenois - Vevey -:-
16:00Coffrane - Monthey -:-
16:00Echallens - Lausanne II -:-
16:00Grand-Saconnex - Yverdon II -:-
16:00La Chaux-De-Fonds - Oberwallis Naters -:-
16:00Portalban - Meyrin -:-
16:00Sarraz-Ecleplens - Sion II -:-
16:00Terre Sainte - Pully -:-

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

16:00Black Stars - Rotkreuz -:-
16:00Concordia - Schotz -:-
16:00Courtetelle - Bassecourt -:-
16:00Emmenbrucke - Dietikon -:-
16:00Munsingen - Muttenz -:-
16:00Muri - Langenthal -:-
16:00Solothurn - Koniz -:-
16:00Thun II - Wohlen -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

16:00Balzers - Linth -:-
16:00Gossau - Kosova -:-
16:00Kreuzlingen - Grasshopper II -:-
16:00Mendrisio - Hongg -:-
16:00Taverne - Freienbach -:-
16:00Tuggen - Eschen -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Winterthur II -:-
16:00YF Juventus - Uzwil -:-

SVÁJC: Szuperliga - női - Osztályozó

17:30Thun N - Rapperswil N -:-
18:00Wil N - Sion N -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

16:00GAIS - Häcken -:-
17:30Mjallby - Djurgården -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

12:00Sollentuna - Friska Viljor -:-
13:00Stockholm Internazionale - Täby -:-
13:00Umeå - Vasalund -:-
16:00Nordic United - Karlstad -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

13:00Eskilsminne - Rosengard -:-
13:00Onsala - Torslanda -:-
16:00Falkenberg - Oskarshamn -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland

13:00IFK Lulea - Kiruna -:-
14:00Boden - Algarna-Harnosand -:-
16:00Gottne - Froso -:-
16:00Ytterhogdal - IFK Östersund -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

13:00Stenungsunds - Vänersborgs FK -:-
14:00Forward - Kongahälla -:-
14:00IFK Skovde - Kumla -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand

14:00Dalkurd - IK Franke -:-
14:00Hudiksvall - Viggbyholms -:-
15:00Jarfalla - Gute -:-
16:00Falu - Skiljebo -:-
16:00Sandvikens AIK - Enköping -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland

14:00Hässleholms IF - IFK Berga -:-
16:00Lodde - IFK Karlshamn -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand

18:00IFK Eskilstuna - Nyköpings -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland

12:00Hittarp - Jonsereds -:-
16:00Husqvarna - Bergdalens IK -:-
16:00Ockero - Varbergs GIF -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

13:00AIK N - Örebro N -:-
13:00Häcken N - Hammarby N -:-
13:00IF Brommapojkarna N - Kristianstad N -:-
15:00Norrköping N - Linköping N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitettan - női

13:00Bollstanas N - Umeå IK N -:-
13:00Sundsvall N - Jitex N -:-
15:00Eskilstuna Utd N - Alingsas N -:-
16:00Mallbacken N - Kalmar N -:-

SZERBIA: Super Liga - Bajnokság Play-Off

18:00Partizan - Radnicki 1923 -:-
19:00Crvena zvezda - Cukaricki -:-
19:00Vojvodina - Mladost -:-

SZERBIA: Prva Liga - Bajnokság Play-Off

17:00OFK Beograd - Radnicki S. Mitrovica -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád

17:00Brodarac - Radnicki Obrenovac -:-
17:00Buducnost Dobanovci - Usce -:-
17:00Polet Dorcol - Studentski Grad -:-
17:00Prva Iskra - Jedinstvo Surcin -:-
17:00Rad - Zemun -:-
17:00Teleoptik - Sindjelic Beograd -:-
17:00Torlak - BASK -:-
17:00Zvezdara - Padinska Skela -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:301. Maj Ruma - Kikinda -:-
17:30Backa - Dinamo Pancevo -:-
17:30Becej - Hajduk 1912 -:-
17:30Jedinstvo SP - Borac Sajkas -:-
17:30Omladinac NB - Naftagas -:-
17:30Radnicki Zrenjanin - Podunavac Belegis -:-
17:30Tisa Adorjan - Kabel Novi Sad -:-
17:30Zeleznicar Indjija - Sloven Ruma -:-

SZERBIA: Srpska Liga - kelet

17:30Jedinstvo Krusevac - Trayal Krusevac -:-

SZINGAPÚR: Premier League

12:00Albirex Niigata - DPMM -:-
12:00Geylang - Young Lions -:-

SZLOVÁKIA: Nike liga - Osztályozó

16:30Michalovce - Petrzalka -:-

SZLOVÁKIA: 3. Liga - kelet

17:00Lipany - Kalinovo -:-
17:00Namestovo - Bardejov -:-
17:00Vranov - FTC Filakovo -:-

SZLOVÁKIA: 3. Liga - nyugat

17:00Castkovce - HA Banska Bystrica -:-
17:00Dubnica - Raca -:-
17:00Galanta - Sala -:-
17:00Lehota p. V. - Zvolen -:-
17:00Malacky - AFC Nove Mesto -:-

SZLOVÁKIA: 4. liga - Pozsony

14:00NSK 1922 Bratislava - Bernolakovo -:-
17:00Pezinok - Inter Bratislava -:-
17:00Tomasov - Nova Dedinka -:-
17:00Vrakuna Bratislava - Rovinka -:-

SZLOVÁKIA: 4. Liga - közép

17:30Medzibrod - Badin -:-
17:30SK Javornik Makov - Slavia Staskov -:-
17:30TJD Pribelce - Sokol Zubrohlava -:-

SZLOVÁKIA: 4. liga - kelet

17:00Rudnany - Kezmarok -:-
17:00Sobrance-Sobranecko - Lok. Kosice -:-

SZLOVÁKIA: 4. liga - nyugat

17:00Gabcikovo - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-
17:00Hurbanovo - Imel -:-

SZLOVÁKIA: 1. Liga - női - Bajnokság Play-Off

11:00Ruzomberok N - Slovan Bratislava N -:-
17:30Myjava N - B. Bystrica N -:-

SZLOVÁKIA: 1. Liga - női - Osztályozó csoport

09:00Trencin N - Petrzalka N -:-
15:00Presov N - Zilina N -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet

17:00Drava - Dobrovce -:-
17:00Dravograd - Brezice -:-
17:00Hajdina - Smartno -:-
17:00Ljutomer - Krsko -:-
17:00Race - Korotan -:-
17:00Videm - Sampion Celje -:-
17:00Zavrc - Podvinci -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat

16:30Dob - Dren Vrhnika -:-
18:00Fama Vipava - Slovan Ljubljana -:-
18:00Kocevje - Ziri -:-
18:00Ljubljana Svoboda - NK Jesenice -:-
18:00NK Adria - Skofja Loka -:-
18:00Sencur - Izola -:-
18:00Sobec Lesce - Brda -:-

TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga

14:00Khosilot Parkhar - CSZKA Pamir Dushanbe -:-
14:00Kujand - Ravshan -:-
15:00Kuktos - Istaravshan -:-

TAJVAN: Mulan Football League - női

09:00Kaohsiung N - Taipei Bravo N -:-
10:00Taichung Blue N - Hualien N -:-
12:00Taoyuan Mars N - Hang Yuan N -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Azam - Kagera Sugar -:-
15:00Coastal Union - JKT Tanzania -:-
15:00Ihefu - Dodoma Jiji -:-
15:00Mashujaa - Mtibwa Sugar -:-
15:00Namungo - Tanzania Prisons -:-
15:00Simba - Kinondoni MC -:-
15:00Singida Fountain Gate - Geita Gold -:-
15:00Young Africans - Tabora United -:-

THAIFÖLD: Thai League 2 - Osztályozó - Play Offs

13:00Rayong FC - Nakhon Si -:-

TOGO: Championnat National

17:30Binah - OTR -:-
17:30Semassi - Entente II -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

15:00Karagümrük - Samsunspor -:-
18:00Sivasspor - Kayserispor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - Play Offs

18:0052 Orduspor - Elazigspor -:-

TUNÉZIA: Ligue Professionnelle 1 - Bajnokság Play-Off

16:30Etoile Sahel - Stade Tunisien -:-

TUNÉZIA: Ligue 2

16:30CO Medenine - Gabes -:-
16:30Espoir Rogba - EM Mahdia -:-
16:30Moknine - ES Djerba -:-
16:30OC Kerkennah - Djelma -:-
16:30Rejiche - Zarzis -:-
16:30Stade Gabesien - Chebba -:-

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

13:00Arkadag - Sagadam -:-
14:00Ahal - Köpetdag Asgabat -:-
14:00Altin Asir - Merw -:-
15:00Nebitci - Energetik -:-

UGANDA: Ugandai Kupa

14:00NEC FC - Kitara -:-

UKRAJNA: Premier League

14:30Cs. Odesza - Dnyipro-1 -:-
14:30FK Zorja Luhanszk - Kolosz Kovalivka -:-
14:30Krivbasz - Minaj -:-
14:30Metaliszt 1925 - Veresz Rivnye -:-
14:30Obolon - Olekszandrija -:-
14:30Rukh Lviv - Dinamo Kijev -:-
14:30Zsitomir - Sahtar Donyeck -:-

UKRAJNA: Persha Liga - Feljutók

12:30SC Poltava - Prikarpattya -:-

UKRAJNA: Persha Liga - Osztályozó csoport

12:00Bukovina - MFC Metalurg -:-
12:00FC Podilja Hmelnyicki - Hirnyk-Sport -:-
12:00Khust - Dinyaz Visgorod -:-
12:00Metaliszt Harkiv - FC Chernihiv -:-
12:00Niva Ternopil - Kremin -:-

UKRAJNA: Druha Liga

13:30Trostyanets - Real Pharma -:-

UKRAJNA: Női bajnokság - Bajnokság Play-Off

11:00Krivbasz N - Sahtar Donyeck N -:-
11:00Ladomir N - Kolosz Kovalivka N -:-
11:00Vorskla Poltava N - Zsitlobud-1 N -:-

UKRAJNA: Női bajnokság - Osztályozó csoport

11:00Dinamo Kijev N - Veresz Rivnye N -:-
11:00Dnyipro-1 N - Panthers FC Uman N -:-
11:00Mariupol N - EMC Podolie N -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

17:30Miramar - Wanderers -:-
20:00Liverpool Montevideo - Rampla Juniors -:-
23:00Nacional - Danubio -:-

URUGUAY: Segunda Division

15:00Juventud - La Luz -:-
21:45Oriental - Rentistas -:-

USA: USL Championship

45+'Charleston - El Paso 0:0
59'Hartford Athletic - Monterey Bay 2:1
22'FC Tulsa - Oakland Roots 0:0
22:00Rhode Island - Louisville City -:-

USA: MLS Next Pro

90'Chicago Fire II - Columbus Crew 2 2:1
03:00Austin FC II - Los Angeles FC II -:-
03:00North Texas - Real Monarchs -:-

USA: USL League Two

01:00Tobacco Road - North Carolina FC U23 -:-
01:30Asheville City - Southern Soccer Academy -:-
01:30Virginia Marauders - Northern Virginia -:-
02:00Ballard - Midlakes United -:-
04:00Capo II - Arizona Arsenal -:-
04:00Ventura - Tucson -:-
04:00West Seattle Junction - Lane United -:-
04:30Almaden - San Francisco City -:-
04:30Tacoma Stars - FC Olympia -:-
20:00Vermont Green - Pathfinder -:-
21:00Morris Elite - Cedar -:-
22:00Albany Rush - Black Rock -:-
23:00Ann Arbor - Oakland County -:-
23:00New Jersey Copa - Staten Island ASC -:-
00:00West Virginia - Wake FC -:-
00:30Swan City - Sarasota Paradise -:-
00:30Weston - St. Petersburg FC -:-

USA: NISA

18:00Georgia Lions - Michigan Stars -:-
23:00Savannah Clovers - Club de Lyon -:-

USA: NWSL - női

85'Orlando Pride N - Portland Thorns N 2:1
52'Washington N - Seattle Reign N 3:1
45+'Houston Dash N - North Carolina Courage N 0:0
04:00Bay FC N - Gotham N -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

16:00Nasaf Qarshi - Din. Samarkand -:-
16:00Pakhtakor - Qizilqum -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular

23:30Inter de Barinas - Metropolitanos -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

90+'Fundacion AIFI - Atletico La Cruz 1:0
21:30Anzoategui FC - Miranda -:-
21:30Frontera - Aragua -:-
22:00Heroes de Falcon - El Vigia -:-

VIETNÁM: V.League 1

12:00Quang Nam - Hanoi FC -:-
14:15Ho Chi Minh - Gia Lai -:-

VIETNÁM: V.League 2

11:00Phu Tho - Binh Phuoc -:-
12:00Dong Nai - Long An -:-
12:00Hoa Binh - PVF-CAND -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

10:00Lengyelország U16 - Csehország U16 -:-
10:00Wales U16 - Törökország U16 -:-
19:00Marokkó U20 - Kongói DK U20 -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

19:00BFC Dynamo (Ger) - Monaco (Fra) -:-

ZAMBIA: Szuperliga

15:00Green Eagles - Red Arrows -:-
15:00Kabwe - Nkana -:-
15:00Kansanshi - MUZA -:-
15:00Konkola - NAPSA Stars -:-
15:00Nkwazi - Prison Leopards -:-
15:00Power Dynamos - Mufulira -:-
15:00Zanaco - Mutondo Stars -:-
15:00Zesco Utd - Trident -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bikita Minerals - Ngezi Platinum -:-
15:00Chicken Inn - Chegutu Pirates -:-
15:00Herentals - TelOne -:-
15:00ZPC Kariba - Yadah -:-

ZÖLD-FOKI KÖZTÁRSASÁG: Campeonato Nacional

19:00FC Derby - Sanjoanenses -:-
19:00Varandinha - Barreirense -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.