FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

VILÁG: VB - Play Off

16:00Marokkó - Spanyolország -:-
20:00Portugália - Svájc -:-

ANGLIA: National League

20:45Boreham Wood - Oldham -:-
20:45Halifax - Dorking -:-

ANGLIA: National League - észak

20:45Blyth - Southport -:-
20:45Curzon Ashton - Darlington -:-
20:45Farsley - King’s Lynn -:-
20:45Hereford - Chorley -:-
20:45Kettering - Gloucester -:-
20:45Leamington - Brackley Town -:-
20:45Scarborough - Peterborough Sports -:-
20:45Spennymoor - Boston Utd -:-

ANGLIA: National League - dél

20:45Braintree - Oxford City -:-
20:45Cheshunt - Dover -:-
20:45Dulwich Hamlet - Chelmsford -:-
20:45ElhalasztvaHampton & Richmond - Taunton -:-
20:45Hemel Hempstead - Bath -:-
20:45Slough - Concord -:-
20:45Tonbridge - Eastbourne Boro -:-
20:45Welling - Farnborough -:-
20:45Worthing - Ebbsfleet -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Marske - Liversedge -:-
20:45Whitby - Hyde -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Tamworth -:-
20:45Alvechurch - Stratford -:-
20:45Basford - Kings Langley -:-
20:45Coalville - Nuneaton -:-
20:45Needham Market - Hednesford -:-
20:45Rushall - Leiston -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Bracknell - Plymouth Parkway -:-
20:45Yate Town - Chesham -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford -:-
20:45Hastings - Canvey Island -:-
20:45Herne Bay - Billericay -:-
20:45Hornchurch - Folkestone -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Peterborough U21 - Aston Villa U21 -:-
20:00Everton U21 - Colchester U21 -:-

ANGLIA: Premier League U18

14:30Nottingham U18 - Manchester City U18 -:-

AZERBAJDZSÁN: Első osztály

11:00Imisli FK - SumQayit 2 -:-
11:00Qarabag 2 - Zira 2 -:-
11:00Shamakhi 2 - Kapaz 2 -:-

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Presidents Cup

13:35Al-Taawon - Al Hamriyah -:-
13:40Fursan Hispania - Gulf Heroes -:-
13:50Al Dhafra - Baynounah -:-

EGYIPTOM: Premier League

13:45Al Masry - National Bank Egypt -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

16:30Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: Ír Ligakupa

20:45Cliftonville - Coleraine -:-
20:45Glentoran - Linfield -:-

ETIÓPIA: Premier League

12:00Adama City - Legetafo Legedadi -:-
12:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana -:-
15:00Bahir Dar Kenema - St. George -:-
15:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2 - Osztályozó

10:00Georgia - Dusheti -:-
10:00Khobi - Rustavi -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Wakriya -:-
17:00Satellite - Sangaredi -:-

HOLLANDIA: Divisie 1 U18 - Őszi szezon

18:45Zwolle U18 - Ajax U18 -:-

INDIA: I-League

09:30Real Kashmir - Sreenidi Deccan -:-
14:30Churchill Brothers - Mohammedan -:-

INDONÉZIA: Liga 1

09:30Persebaya - Barito Putera -:-
12:30Persija Jakarta - Borneo -:-
12:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

12:30ElhalasztvaPadang - Karo United -:-

JAMAIKA: Premier League

23:00Chapelton - Portmore 0:1
01:30Arnett Gardens - Molynes 2:1

KONGÓ: Ligue 1

14:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
14:00Nathalys - Inter Club -:-
15:00Otoho d'Oyo - Leopard -:-
16:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00Juk - CARA Brazzaville -:-

LÍBIA: Premier League

14:00Al Akhdar - Al-Suqoor -:-
14:30Asswehly - Al Ahly Tripoli -:-

MALI: Premiere Division

17:00LC Bamako - USFAS Bamako -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

11:30Syunik - Ararat 2 -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa

21:45Estoril - Torreense -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

11:00Farense U23 - Estoril U23 -:-
12:00Portimonense U23 - Sporting CP U23 -:-
14:00Mafra U23 - Benfica U23 -:-
16:00Gil Vicente U23 - Braga U23 -:-
16:00Vizela U23 - Famalicao U23 -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

18:00Petrolul - U Craiova 1948 -:-
18:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-
18:00Unirea Slobozia - Dinamo Bukarest -:-

ROMÁNIA: Román Kupa - női

12:30Roma Florin Padurean N - Politehnica Timisoara N -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:00Bazar Brothers - Anse Royale -:-

SKÓCIA: Lowland League

20:45Celtic B - Berwick -:-
20:45Glasgow Rangers B - East Kilbride -:-
20:45Tranent Juniors - Cumbernauld Colts -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Leganes - Mirandes -:-
19:00R. Oviedo - Las Palmas -:-
21:00Albacete - Zaragoza -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

12:00Fuenlabrada - Merida AD -:-
12:00Rayo Majadahonda - Real Madrid B -:-
12:00Unionistas - Alcorcon -:-
20:00Badajoz - Deportivo La Coruna -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

19:00UD Logrones - R. Sociedad B -:-
20:00La Nucia - CF Intercity -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

13:30Mensajero - Lanzarote -:-
18:00Tamaraceite - CD Marino -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

14:00Gorica - Bravo -:-
18:00Maribor - Radomlje -:-

SZUDÁN: Premier League

17:30Ahli Khartoum - Wad Nobawi -:-

TUNÉZIA: Ligue 2

13:30CO Medenine - ES Djerba -:-
13:30Espoir Rogba - Gabes -:-
13:30Jendouba Sport - Oued Ellil -:-
13:30Korba - Bembla -:-
13:30Marsa - AS Mohamdia -:-
13:30Rades - Kairouanaise -:-

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

11:00FC Asgabat - Energetik -:-
11:00Merw - Nebitci -:-

UGANDA: Premier League

14:00Arua Hill - BUL -:-
14:00UPDF - URA SC -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00Rukh Lviv U19 - Cs. Odessza U19 -:-

UKRAJNA: Női bajnokság

11:00Kolosz Kovalivka N - Sahtar Donyeck N -:-
11:00Vorskla Poltava N - Ateks N -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:00Athletic Bilbao (Esp) - Valladolid (Esp) -:-
12:00Genk (Bel) - Heerenveen (Ned) -:-
14:00Atromitosz (Gre) - Nottingham (Eng) -:-
14:00Panetolikosz (Gre) - Anderlecht (Bel) -:-
14:00Ried (Aut) - First Wien (Aut) -:-
18:00Galatasaray (Tur) - Villarreal (Esp) -:-
20:00Cambridge Utd (Eng) - West Ham (Eng) -:-

WALES: Cymru - dél

20:30Afan Lido - Ynyshir Albions -:-
20:30Ammanford - Pontardawe -:-
20:30Barry - Cwmbran Celtic -:-
20:30Briton Ferry - Abergavenny Town -:-
20:30Cambrian & Clydach - Swansea University -:-
20:30Carmarthen - Taffs Well -:-
20:30Goytre United - Llantwit Major -:-
20:30Llanelli - Trefelin -:-

WALES: Cymru - észak

20:30Guilsfield - Porthmadog -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.