FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

20:00Győri ETO - Szeged -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:30AS Roma - Bologna -:-
20:45AC Milan - Inter -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

21:00Sevilla - Mallorca -:-

ANGLIA: Championship

21:00Middlesbrough - Leeds -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Matlock - Ashton Utd -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:30Leeds U21 - Everton U21 1:1
20:00Blackburn U21 - Arsenal U21 -:-
20:00Nottingham U21 - Reading U21 -:-
20:00Sunderland U21 - Liverpool U21 -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Crewe U21 - Fleetwood U21 1:4
15:00Charlton U21 - Sheffield Utd U21 2:3

ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League

00:00ElhalasztvaJohn Hughes - Green City -:-
02:00Willikies - Ottos Rangers -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

23:30Atl. Rafaela - San Telmo 1:2
01:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron 2:0
20:00Almirante Brown - Brown Adrogue -:-
20:00Deportivo Maipu - Club A. Guemes -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

00:30Central Norte - Crucero del Norte 2:1
00:30Sarmiento de La Banda - Juventud Antoniana 4:0
00:30Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento 1:1
19:30Ciudad Bolivar - Juventud U.U. -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Apertura

23:15Midland - Dock Sud 1:0

ARGENTÍNA: Primera C - Apertura

20:30Argentino de Rosario - Deportivo Espanol -:-
20:30Sportivo Barracas - Juventud Unida S. M. -:-

ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

20:00Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur -:-
20:30ElhalasztvaBarrancas - Deportivo Camioneros -:-

ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura

14:00CA Estudiantes N - San Luis N 1:3

ARUBA: Division di Honor - Osztályozó

00:00Bubali - CDRA 3:0
02:00Caiquetio - United FC 2:4

AUSZTRÁLIA: Victoria Premier League

12:30Bulleen - Kingston City 1:1

ÁZSIA: AFC Ázsia-kupa U23

90+'Egyesült Arab Emirátusok U23 - Kína U23 1:2
15:00Japán U23 - Dél-Korea U23 0:1
17:30Szaúd-Arábia U23 - Irak U23 -:-
17:30Thaiföld U23 - Tádzsikisztán U23 -:-

BAHREIN: Premier League

18:00Al-Ahli Manama - Manama Club -:-
18:00Al Khalidiyah - Al-Najma -:-
18:00Busaiteen - Al-Muharraq -:-

BELGIUM: Pro League U21

19:30Deinze U21 - Francs Borains U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Kortrijk U21 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura - Play Off

21:00SA Bulo Bulo - Independiente -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

23:30Atletico GO - Sao Paulo 0:3
23:30Botafogo RJ - Juventude 5:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

23:00Ponte Preta - Coritiba 1:1

BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz

00:00Floresta EC - Botafogo PB 1:2

BRAZÍLIA: Acreano - Második szakasz

00:00Independencia - Rio Branco 1:0
22:30Vasco da Gama AC - Sao Francisco FC -:-

BRAZÍLIA: Gaucho 2

23:30Lajeadense - Futvida 1:1

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste - Play Off

00:00Fortaleza - AE Altos 5:0

BRAZÍLIA: Catarinense U20

19:30Figueirense U20 - Hercilio Luz U20 -:-

BRAZÍLIA: Goiano U20

20:30Vila Nova U20 - Atletico GO U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro - női

22:00Bragantino N - Gremio N -:-
00:00Corinthians N - Ferroviaria N -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

FélidőCSKA 1948 Szófia II - Marek 0:0
FélidőSzeptemvri Szófia - Dunav Ruse 0:2

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Douanes - ASEC Koudougou -:-
18:00ASF Dioulasso - Salitas -:-
18:00Kadiogo - Sporting Cascades -:-
18:00Kozaf - Royal -:-

CHILE: Primera División

23:30Unión Española - Copiapo 5:3
02:00Cobreloa - Audax Italiano 0:3

CHILE: Primera B

23:30Limache - S. Wanderers 2:2
00:00Barnechea - San Felipe -:-

CHILE: Segunda Division

23:30Provincial Ovalle - Deportes Concepcion 2:1

COSTA RICA: Primera División - Clausura

01:00AD Santos - Puntarenas FC 2:1
02:00Liberia - Cartagines 3:1
03:15San Carlos - Sporting San Jose 0:1

DÁNIA: Superliga - Bajnokság Play-Off

19:00Nordsjaelland - Aarhus -:-

DÉL-KOREA: WK League - női

09:00Boeun Sangmu N - Sejong Sportstoto N 0:0
12:00Hwacheon N - Changnyeong N 2:0
12:00Incheon Hyundai Steel N - Seoul N 2:0
12:00Suwon FC N - Gyeongju N 3:2

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF

00:00Universidad O&M - Atletico Pantoja 0:1

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály

FélidőGulf Heroes - United FC 0:1

EGYIPTOM: Premier League

FélidőZED - El Gounah 3:0
19:00Al Ittihad - Ismaily -:-
19:00El Daklyeh - Future FC -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

23:30Dragon - Fuerte San Francisco 3:2
23:30Jocoro - Aguila 0:0
23:30Platense Municipal - Alianza FC 0:2
23:30Santa Tecla - 11 Deportivo 0:0

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership - Bajnokság Play-Off

20:45Linfield - Larne -:-

ETIÓPIA: Premier League

3'Bahir Dar Kenema - Wolkite Ketema 0:0

EURÓPA: UEFA Ifjúsági Liga - Play Off

18:00Olimpiakosz Pireusz U19 - AC Milan U19 -:-

FRANCIAORSZÁG: National

21:00Sochaux - Niort -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

14:00Dusheti - Loco. Tbiliszi 3:1
14:00FC Gareji Sagarejo - Khobi 2:1
15:00Georgia - Bolnisi 1:0
FélidőDinamo Tbiliszi 2 - Shturmi 2:1
17:00Spaeri - Rustavi -:-

GHÁNA: Premier League

17:00Berekum Chelsea - Medeama -:-

GHÁNA: Division One League

17:00Northern City - VC Warriors -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Osztályozó csoport

15:00Iraklis 1908 - Aiolikos 1:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

23:00Coatepeque - Municipal 0:4
23:00Coban Imperial - Guastatoya 3:3
23:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa 1:3
23:00Xelaju - Deportivo Mixco 1:0
23:00Xinabajul - Antigua 2:0
18:00Malacateco - Zacapa 0:1

GUINEA: Ligue 1

18:00Sangaredi - Kaloum Star -:-
18:00Sequence - SOAR -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Baltimore - Cosmopolites 0:1

HOLLANDIA: Eerste Divisie

20:00Jong AZ - Venlo -:-
20:00Jong PSV - Jong Utrecht -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

01:00Olimpia - Motagua 2:2

HORVÁTORSZÁG: HNL

17:00Rudes - Varazdin -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:00Persis Solo - Persikabo 1973 2:1
14:00PSIS Semarang - RANS Nusantara 2:1

IRAK: Stars League

14:45Al-Hudod - Al Naft 1:2
17:15Duhok - Al Wasat -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

20:45Derry City - St. Patricks -:-
20:45Shelbourne - Shamrock Rovers -:-
20:45Sligo Rovers - Galway -:-

IZLAND: Besta deild - női

19:00Tindastoll N - FH Hafnarfjordur N -:-
20:00Breidablik N - Keflavik N -:-
20:00Stjarnan N - Vikingur Reykjavik N -:-
21:15Fylkir N - Throttur N -:-

IZLAND: Izlandi Kupa - női

20:00KR Reykjavik N - Alftanes N -:-
21:15Afturelding N - KH Hlidarendi N -:-
21:15Akranes N - Selfoss N -:-

JAMAIKA: Premier League - Play Off

00:00Waterhouse - Tivoli -:-

KÍNA: Jia League

13:30Guangzhou FC - Wuxi Wugou 2:1

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

13:00Alga - Dordoi Bishkek 1:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:10Deportivo Cali - Envigado 2:0
01:20Independiente Medellin - Atletico Nacional 2:2
03:30Tolima - Patriotas 2:1
23:00Fortaleza - Bucaramanga -:-

KOLUMBIA: Női Liga

23:00Alianza N - America de Cali N 1:0
00:00Pasto N - Inter Palmira N -:-

KONGÓI DR: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off

15:30Maniema - Don Bosco -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

19:00Warta Poznan - Stal Mielec -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

18:15Elblag - Stomil Olsztyn -:-

LETTORSZÁG: Virsliga

33'Valmiera - BFC Daugavpils 0:0
18:30Grobina - RFS -:-

LÍBIA: Premier League

19:00Al Ahly Benghazi - Al-Nasr -:-

MALI: Premiere Division

18:30Stade Malien - USC Kita -:-
20:30Foot Elite - Onze Createurs -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

18:15SNIM - Nouadhibou -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura

02:00Cruz Azul - Atlas 2:2

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

23:00Coras - Correcaminos 2 1:2
00:00Apodaca - Tecos FC 2:3
00:00Saltillo - Tritones Vallarta 0:1

MEXIKÓ: Liga MX U23 - Clausura

00:45Tijuana U23 - Puebla U23 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

00:00Pachuca N - Guadalajara N 3:0
02:00Tijuana N - Santos Laguna N 5:2
23:45Cruz Azul N - Toluca N -:-
00:00Necaxa N - Mazatlan FC N -:-

MONGÓLIA: Premier League

13:15Bavarians - Khangarid 0:5

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

19:30Bayern München N - Werder Bremen N -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

00:00Masachapa - Ferretti 0:5
03:00Esteli - Managua FC 2:1
03:00UNAN-Managua - Diriangen 0:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

00:00Esteli U20 - Managua FC U20 3:2

NIGÉRIA: NNL

16:00Osun - Solution -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport

FélidőOrn - Brann Bergen 2 0:2
18:00Eik-Tonsberg - Viking 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport

17:30Sandviken - Haugesund 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport

19:00Oppsal - Sarpsborg 08 2 -:-
19:00Ullern - K. Oslo 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport

18:00Funnefoss/Vormsund - Kristiansund 2 -:-
18:00Lokomotiv Oslo - Molde 2 -:-
18:30Hødd 2 - Spjelkavik -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport

19:00Hønefoss - Fredrikstad 2 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

11:00Lecce U19 - Sampdoria U19 1:0

OMÁN: Professional League

FélidőAl Nasr - Al-Rustaq 0:2
FélidőSohar - Bahla 0:1
18:15Sur Club - Al Seeb -:-

OROSZORSZÁG: 1. osztály - női

18:00Lokomotiv Moszkva N - Zenit N -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

13:00Van - Alashkert 2:3
15:00West Armenia - Ararat 1:2

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

14:00Andranik - BKMA 2 0:2
14:00ElhalasztvaSyunik - Onor -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00UMECIT - Independiente 0:0
01:15Miguelito - Potros del Este 3:2

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Tacuary - Guarani 4:4
02:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 0:1

PARAGUAY: Division Intermedia

23:15San Lorenzo - Pastoreo -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:00Comerciantes Unidos - Alianza Atletico -:-

PERU: Liga 2

20:00U. San Martin - AD Cantolao -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

21:15Farense - Benfica -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

19:00Nacional - Benfica B -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport

18:00Petrolul - UTA Arad -:-

SIERRA LEONE: Premier League

19:00Luawa - Lamboi -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

20:30Cartagena - R. Oviedo -:-

SURINAME: SML

01:00Inter Wanica - Leo Victor 2:0

SVÁJC: Challenge League

20:15Thun - Sion -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

19:00Elfsborg - Kalmar -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00Örebro - Varberg -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland

19:00Balkan - Hässleholms IF -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand

19:00Atvidaberg - Smedby -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

19:00Linköping N - Häcken N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

18:10Al Ain - Hajer -:-
18:25Ohod - Al Safa -:-
19:45Al Taraji - Al Batin -:-

SZERBIA: Super Liga - Bajnokság Play-Off

18:00Mladost - Napredak -:-

SZERBIA: Super Liga - Osztályozó csoport

FélidőIMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo 0:0

SZERBIA: Prva Liga - Osztályozó csoport

FélidőVrsac - Mladost GAT 0:0

SZOMÁLIA: National league

14:30Badbaado - Gaadiidka 1:3

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar 0:0

TOGO: Championnat National

17:30Tambo - OTR 0:0

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

19:00Sivasspor - Fenerbahce -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

19:00Ümraniyespor - Kocaelispor -:-

UKRAJNA: Premier League

12:00Minaj - Rukh Lviv 1:1
14:30Metaliszt 1925 - Obolon 1:1
17:00Sahtar Donyeck - FK Zorja Luhanszk -:-

UKRAJNA: Druha Liga

11:00Real Pharma - Kudrivka 0:1
13:00Csajka - Skala 1911 2:0

URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia

02:45Albion - Tacuarembo 0:0

USA: MLS

00:00Charlotte - Minnesota 0:3
02:15Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes 4:3

USA: MLS Next Pro

23:00Portland Timbers 2 - Minnesota 2 3:4
05:00Tacoma Defiance - Vancouver 2 1:0b.u.

USA: USL League One

01:30Tormenta - Greenville 0:3

USA: NWSL - női

00:00Reign N - Chicago N 1:2
01:30Angel City N - North Carolina Courage N 2:1

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura

23:30Universidad Central - Puerto Cabello 0:0

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

23:00Bolivar - Academia Anzoategui 1:1

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

10:30Törökország U18 - Mali U18 -:-
11:00Marokkó U18 - Szlovákia U18 1:2b.u.
15:00Szaúd-Arábia U18 - Jamaika U18 -:-
15:30Guatemala U18 - Ecuador U18 -:-
16:00Líbia U17 - Marokkó U17 -:-
19:00Algéria U17 - Tunézia U17 -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

13:00RB Leipzig U19 (Ger) - Liefering (Aut) -:-
16:30Al Salmiya (Kuw) - Al Sahel (Kuw) -:-
17:30Al Qadisiya (Kuw) - Kazma SC (Kuw) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.