FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Minden mérkőzés

ATP - EGYÉNI: French Open (Franciaország), salak

11:10Félbesz.Bergs Z. (Bel) - Marterer M. (Ger) 2:1
11:10Félbesz.Hurkacz H. (Pol) - Nakashima B. (Usa) 2:1
11:10Kecmanovic M. (Srb) FELADTA - Medvedev D. (Wrl) 0:1
11:10Korda S. (Usa) - Kwon S. (Kor) 3:1
11:10Marozsán F. (Hun) - Dimitrov G. (Bul) 0:3
11:10Muller A. (Fra) - Arnaldi M. (Ita) 0:3
11:10Félbesz.Ofner S. (Aut) - Baez S. (Arg) 0:2
11:10Félbesz.Shapovalov D. (Can) - Tiafoe F. (Usa) 1:1
11:15Félbesz.Squire H. (Ger) - Auger-Aliassime F. (Can) 1:1
13:20Félbesz.Darderi L. (Ita) - Griekspoor T. (Ned) 0:0
14:05Félbesz.Sonego L. (Ita) - Zhang Z. (Chn) 0:0
2. játszmaZverev A. (Ger) - Goffin D. (Bel) 1:0 (7:6,2:0)
14:30Kokkinakis T. (Aus) - Zeppieri G. (Ita) -:-
14:45Félbesz.Shelton B. (Usa) - Nishikori K. (Jpn) 0:0
14:50Cobolli F. (Ita) - Rune H. (Den) -:-
15:00Navone M. (Arg) - Machac T. (Cze) -:-
15:15Fognini F. (Ita) - Paul T. (Usa) -:-
15:15Moutet C. (Fra) - Shevchenko A. (Kaz) -:-
15:30De Minaur A. (Aus) - Munar J. (Esp) -:-
15:30Khachanov K. (Wrl) - Kovalik J. (Svk) -:-
15:40Djokovic N. (Srb) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
15:45Fritz T. (Usa) - Lajovic D. (Srb) -:-
16:15Cerundolo F. (Arg) - Misolic F. (Aut) -:-
16:15Etcheverry T. M. (Arg) - Rinderknech A. (Fra) -:-
16:15Struff J-L. (Ger) - Bublik A. (Kaz) -:-
18:45Davidovich Fokina A. (Esp) - Ruud C. (Nor) -:-
20:15Monfils G. (Fra) - Musetti L. (Ita) -:-

WTA - EGYÉNI: French Open (Franciaország), salak

11:05Vekic D. (Cro) - Kostyuk M. (Ukr) 2:0
11:10Badosa P. (Esp) - Putintseva Y. (Kaz) 2:1
11:10Golubic V. (Sui) - Potapova A. (Wrl) 0:2
11:10Félbesz.Siniakova K. (Cze) - Paquet C. (Fra) 1:1
11:10Wang Y. (Chn) - Yastremska D. (Ukr) 0:2
11:15Félbesz.Wang Xin. (Chn) - Tomova V. (Bul) 1:1
12:10Uchijima M. (Jpn) - Sabalenka A. (Wrl) 0:2
12:40Rus A. (Ned) - Rybakina E. (Kaz) 0:2
13:00Félbesz.Collins D. (Usa) - Danilovic O. (Srb) 1:0
2. játszma
Tiebreak
Svitolina E. (Ukr) - Parry D. (Fra) 1:0 (6:4,6:6)
14:00Félbesz.Ostapenko J. (Lat) - Tauson C. (Den) 0:0
14:00Félbesz.Samsonova L. (Wrl) - Anisimova A. (Usa) 0:0
14:05Félbesz.Volynets K. (Usa) - Vondrousova M. (Cze) 1:0
14:15Félbesz.Fernandez L. (Can) - Wang Xiy. (Chn) 0:0
14:30Félbesz.Fett J. (Cro) - Bouzkova M. (Cze) 0:1
14:45Bucsa C. (Esp) - Cocciaretto E. (Ita) -:-
14:45Mertens E. (Bel) - Martic P. (Cro) -:-
15:00Errani S. (Ita) - Navarro E. (Usa) -:-
15:15Avanesyan E. (Wrl) - Blinkova A. (Wrl) -:-
16:00Begu I. (Rou) - Noskova L. (Cze) -:-
16:05Keys M. (Usa) - Sherif M. (Egy) -:-
16:30Zheng Q. (Chn) - Korpatsch T. (Ger) -:-
16:45Stearns P. (Usa) - Kasatkina D. (Wrl) -:-
16:50Azarenka V. (Wrl) - Andreeva M. (Wrl) -:-
17:00Bogdan A. (Rou) - Pavlyuchenkova A. (Wrl) -:-
17:15Gracheva V. (Fra) - Pera B. (Usa) -:-
17:30Baptiste H. (Usa) - Paolini J. (Ita) -:-
18:15Kalinskaya A. (Wrl) - Andreescu B. (Can) -:-

ATP - PÁROS: French Open (Franciaország), salak

16:30Gonzalez S./Roger-Vasselin E. - Heliovaara H./Patten H. -:-
17:30Halys Q./Mahut N. - Erler A./Miedler L. -:-
18:15Félbesz.Johnson L./Mansouri S. - Arneodo R./Weissborn S. 1:0
18:15Félbesz.Koolhof W./Mektic N. - Arends S./Middelkoop M. 0:0
18:30Granollers M./Zeballos H. - Mannarino A./Martin F. -:-

WTA - PÁROS: French Open (Franciaország), salak

11:00TörölveDodin O./Maria T. - Alexandrova E./Pavlyuchenkova A. -:-
17:15Gauff C./Siniakova K. - Danilina A./Xu Y-F. -:-
17:30Fernandez L./Routliffe E. - Guo H./Jiang X. -:-
17:45Hozumi E./Ninomiya M. - Bronzetti L./Zimmermann K. -:-
18:00Félbesz.Kato M./Kichenok N. - Saville D./Tomljanovic A. 0:0

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Little Rock (USA), kemény

01:20Mayo A. (Usa) - Krueger M. (Usa) 0:2
18:00Quan R. (Usa) - Andrade A. (Ecu) -:-
18:00Svajda T. (Usa) - Martin A. (Usa) -:-
19:30Basavareddy N. (Usa) - Langmo C. (Usa) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Vicenza (Olaszország), salak

17:00Popko D. (Kaz) - Arnaboldi F. (Ita) -:-
18:30Passaro F. (Ita) - Cecchinato M. (Ita) -:-
20:00Tseng C. H. (Tpe) - Prado Angelo J. C. (Bol) -:-
21:30Dellien Velasco M. A. (Bol) - Travaglia S. (Ita) -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Little Rock (USA), kemény

00:00Moriya H./Takahashi Y. - Andrade A./Shelbayh A. 0:2
00:50Basavareddy N./Williams C. - Bollipalli R./Hach Verdugo H. 1:2
03:25Kuzuhara B./Novikov D. - Chappell N./Wu Tung-Lin 2:1
19:30Kuzuhara B./Novikov D. - Kwiatkowski T. S./Lawson A. -:-
21:00Kiger M./Quinn E. - Bollipalli R./Hach Verdugo H. -:-
22:00Paris J./Ramanathan R. - Andrade A./Shelbayh A. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Vicenza (Olaszország), salak

17:00Schnaitter J./Wallner M. - Ho R./Puttergill C. -:-
18:30Drzewiecki K./Margaroli L. - Begemann A./Kaliyanda Poonacha N. -:-
20:00Nedunchezhiyan J./Prashanth V. - Manafov V./Niklas-Salminen P. -:-
21:30Giacomini L./Oradini G. - Bortolotti M./Jecan M. A. -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Bol 2 (Horvátország), salak

10:00Eriksson S. (Swe) - Pennaforti G. (Ita) 2:0
10:00Gannon C. (Irl) - Oetzbach A. (Ger) 2:1
10:00Mashtakov N. (Ukr) - Zakharov A. (Wrl) 2:0
10:00Mikrut L. (Cro) - Basic M. (Bih) -:-
10:00Vale D. (Por) - Ouzilou H. (Sui) 2:0
11:30Bielinskyi V. (Ukr) - Marinkov P. (Aus) 2:0
11:30Strombachs R. (Lat) - Poljicak M. (Cro) -:-
16:30Crowther C. (Aus) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Constanta (Románia), salak

08:30Bax F. (Fra) - Chirita I. A. (Rou) -:-
08:30Ferrari F. (Ita) - Alexandrescou Y. T. (Rou) -:-
08:30Marinescu M. R. (Rou) - Gima S. (Rou) -:-
08:30Vanta V. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) -:-
09:30Bellifemine A. (Ita) - Nesterov P. (Bul) -:-
10:00De Vincentis M. (Ita) - Dancu V. A. (Rou) 1:2
10:00Papoe C. G. (Rou) - Bass F. (Gbr) 2:1
10:00Snitari I. (Mda) - Pavel B. (Rou) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Gyula (Magyarország), salak

10:00Braynin A. (Ukr) - Ortenzi G. M. (Ita) 0:2
10:00Campana F. (Ita) - Juszczak P. (Pol) 1:2
10:00Gola A. (Ita) - Fajta P. (Hun) 0:2
10:00Karol M. (Svk) - Ramskogler G. (Aut) 2:1
11:30Barton H. (Cze) - Salazar D. (Col) -:-
11:30Cerny M. (Cze) - Filip J. (Cze) 2:0
11:30Ruehl T. (Ger) - Madarász G. (Hun) 0:2
11:30Velcz Zs. (Hun) - Filar K. (Pol) 1:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Karuizawa (Japán), salak

03:00Delaney Ja. (Aus) - Imamura M. (Jpn) 1:2
03:00Hayashi K. (Jpn) - Uchida K. (Jpn) 0:2
03:00Shin W. (Kor) - Shiraishi H. (Jpn) 2:0
03:00Sim S. (Kor) - Masabayashi T. (Jpn) 1:2
04:30Isomura K. (Jpn) - Sugaya Y. (Jpn) 1:2
04:30Kusuhara Y. (Jpn) - Fukuda S. (Jpn) 0:2
04:30Matsumura R. (Jpn) - Nishiwaki K. (Jpn) 2:0
04:30Tabata R. (Jpn) - Tanuma R. (Jpn) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Kingston 3 (Jamaika), kemény

17:00Baadi T. (Can) - Ogura K. (Jpn) -:-
17:00Fahim I. M. (Mar) - Van Orderlain D. (Usa) -:-
17:00Fenty A. (Usa) - Craig C. (Usa) -:-
18:30Martin D. (Can) - Falck R. (Nzl) -:-
18:30Rodriguez R. (Ven) - Grant W. (Usa) -:-
18:30Sheehy J. (Usa) - Asaba A. (Gha) -:-
19:30Shah A. (Ind) - Ciocanu A. (Can) -:-
19:30Thanos A. (Gre) - Vithoontien L. (Jpn) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Kursumlijska Banja 6 (Szerbia), salak

09:00Hess S. (Arg) - Gulin S. (Wrl) 1:2
10:30Radjenovic V. (Srb) - Nikolic M. (Srb) 2:0
10:30Srbljak G. (Mkd) - Poertner L. (Ger) 2:0
10:30Sultanov K. (Uzb) - Matsuoka H. (Jpn) 2:0
10:30Woerner P. (Ger) FELADTA - Jovic V. (Srb) 0:1
12:00Lazarov G. (Bul) - Prihodko O. (Ukr) 0:2
12:00Milev Y. (Bul) - Torrealba B. (Chi) 2:0
12:00Tenti F. (Arg) - Ivanov S. A. (Bul) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 22 (Tunézia), kemény

10:30Ianin N. (Wrl) - Schoen P. (Sui) 1:2
10:30Khazime D. (Rus) - van Wyk K. (Rsa) 2:1
10:30Shanmugam A. (Ind) - Araujo P. (Por) 0:2
12:00Aksu C. (Tur) - Marques D. (Por) -:-
12:00Ouakaa A. (Tun) - Azoides D. (Gre) 2:0
12:00Pereira T. (Por) - Dlimi Y. (Mar) -:-
14:00Bradshaw J. (Aus) - Flores J. (Cos) -:-
14:00Tokuda R. (Jpn) - Gorokhov M. (Wrl) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 San Diego, CA (USA), kemény

23:10Pankin S. (Wrl) - Brumm J. (Usa) 0:2
18:00Altamirano C. (Usa) - Ponwith N. (Usa) -:-
18:00Knaff A. (Lux) - Sinha A. (Usa) -:-
18:00Shepp A. (Nzl) - Tonejc V. (Cro) -:-
18:00Zamora N. (Usa) - Ayeni A. (Usa) -:-
19:30Gorzny S. (Usa) - Sell K. (Bra) -:-
19:30Johnson S. (Usa) - Brumm J. (Usa) -:-
19:30Rubio Fierros A. F. (Mex) - Ciric A. (Srb) -:-
19:30Tien L. (Usa) - Kuhar M. (Usa) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Vrhnika (Szlovénia), salak

09:00Cina F. (Ita) - Wehnelt K. (Ger) 0:2
09:00Dimic M. (Slo) - Hrazdil J. (Cze) 1:2
09:00Schiessl J. E. (Bra) - D'Agostino S. (Ita) 2:1
09:00Sorrentino L. (Ita) - Rossi L. (Ita) 2:0
10:30Kestelboim M. (Arg) - Smoliner T. (Aut) 2:0
10:30Oberleitner N. (Aut) - Castagnola L. (Ita) 2:0
10:30Zahraj P. (Ger) - Matusevich A. (Gbr) 0:2
15:30Kupcic J. (Slo) - Pecci A. (Ita) -:-
15:30Minighini D. (Ita) - Matusevich A. (Gbr) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Baotou (Kína), salak (fedettpályás)

03:30Jin Y. (Chn) - Yang J. (Ger) 2:0
03:30Te R. (Chn) - Ferguson C. (Aus) 2:0
03:30Trongcharoenchaikul W. (Tha) - Zhu E. (Usa) 2:1
05:00Mochizuki Y. (Jpn) - Hornitschek N. (Ger) 2:0
05:00Rai A. (Nzl) - Taguchi R. (Jpn) 2:0
05:00Vujic S. (Aus) - Sun F. (Chn) 0:2
06:30Mo Y. C. (Chn) - Tang S. (Chn) 2:0
07:00Dong Z. (Chn) - Han X. (Chn) 2:1

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Carnac (Franciaország), salak

10:00Poullain L. (Fra) - Papamalamis T. (Fra) 0:2
10:00Vatutin A. (Wrl) - Ghibaudo A. (Fra) 0:2
11:30Camus C. (Fra) - Bouquet L. (Fra) -:-
11:30Reymond A. (Fra) - Chazal M. (Fra) 0:2
11:30Vallejo D. (Par) - Beauge M. (Fra) -:-
11:30Zgirovsky A. (Wrl) - Gomez F. A. (Arg) 0:2
17:00Malige M. (Fra) - Gales R. (Fra) -:-
17:30Klintcharov A. (Nzl) - Lokoli L. (Fra) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Kiseljak (Bosznia-Hercegovina), salak

10:00Noguchi R. (Jpn) - Paul J. (Sui) 0:2
10:00Otegui J. B. (Arg) - Clarke J. (Gbr) 1:2
10:00Sharipov M. (Wrl) - Moeller E. (Den) 2:0
11:30Kasnikowski M. (Pol) - Zakaryia F. (Egy) FELADTA 1:0
11:30Topo M. (Ger) - Kirci K. (Tur) 1:2
12:00Sperle J. (Ger) - Dutra Da Silva D. (Bra) 0:2
13:00Soto M. (Chi) - Tadic V. (Bih) -:-
14:30Fomin S. (Uzb) - Dellavedova M. (Aus) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 La Nucia (Spanyolország), salak

12:05Rocens M. (Lat) - Kuhn N. (Ger) 0:2
12:10Domingues J. (Por) - Krutykh O. (Ukr) 2:0
12:10Sakamoto R. (Jpn) - Perez Contri S. (Esp) 2:0
12:10Vanshelboim E. (Ukr) - Ferrari G. (Ita) 0:2
12:10Wenger D. (Sui) - Nikles J. (Sui) 2:0
2. játszmaSanchez Jover C. (Esp) - Gimeno Valero C. (Esp) 1:0 (6:4,1:5)
2. játszmaButvilas E. (Ltu) - Merida Aguilar D. (Esp) 0:1 (2:6,2:4)
2. játszmaOliel Y. (Isr) - Sevilla I. (Esp) 1:0 (6:1,5:1)

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Bol 2 (Horvátország), salak

10:00Herrmann S. (Ger) - Brockmann T. J. (Ger) 2:1
10:00Inisan E. (Fra) - Visscher S. J. (Ned) 2:1
11:30Hindova D. (Cze) - Ignatjeva M. (Lat) 2:0
11:30Podlinska M. (Pol) - Miskovic D. (Cro) 1:2
11:30Svetac S. (Cro) - Mettraux M. (Sui) 0:2
11:30Sziedat F. (Ger) - Dal S. (Ger) -:-
16:30Bertacchi A. (Ita) - Hertel A. (Pol) -:-
16:30Ewald W. (Pol) - Nylander Altelius J. (Swe) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Galati (Románia), salak

09:00Pochtovyk K. (Ukr) - Tanasie L. (Rou) 0:2
09:00Poduraeva M. (Ukr) - Craciun G. A. (Rou) 0:2
09:00Vasilescu A. (Rou) - Bosio V. (Arg) 2:0
10:30Luciano L. (Ita) - Hrda L. (Ger) 2:1
10:30Sagmar I. (Rou) - Ionescu E. M. (Rou) 0:2
10:30Tig P. M. (Rou) - Bulat B. (Rou) 2:0
12:00Oana A. F. (Rou) - Plesa D. E. (Rou) 2:0
12:00Tiron E. C. A. (Rou) - Diaz Adrover C. (Esp) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Kursumlijska Banja 6 (Szerbia), salak

09:00Bejenaru K. P. (Rou) - Valente D. (Ita) 0:2
09:00Herdzelas D. (Bih) - Zvonaru I. (Rou) 0:2
09:00Ovcharenko E. (Wrl) - Stamatova J. (Bul) 2:1
09:00Prisacariu A. (Rou) - Krastenova G. (Bul) 2:0
09:00Tucakovic S. (Bih) - Hageman M. (Ned) 1:2
10:30Ferrara V. (Ita) - Milovanovic E. (Srb) 2:0
10:30Maric D. (Srb) - Sukhotina A. (Wrl) 2:1
12:00Goina P. G. (Rou) - Laki M. (Gre) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Monastir 20 (Tunézia), kemény

10:30Desai Z. (Ind) - Iordache A. (Rou) 2:1
10:30Dittmann G. M. (Ger) - Vanlangendonck E. (Bel) 0:2
10:30Ezzat Y. (Egy) - Reguer A. (Fra) 0:2
10:30Zhang Y. (Chn) - Karamoko N. (Sui) 2:1
12:00Badache M. (Alg) - De Stefano S. (Ita) 0:2
12:00Bouzo Zanotti N. (Esp) - Amendola A. (Ita) 2:0
12:00Paskauskas K. (Gbr) - Frayman D. (Cyp) 0:2
12:00Paukstyte P. (Ltu) - McDonald E. (Gbr) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Rio Claro (Brazília), salak

00:30Eduarda Lages M. (Bra) - Zhu A. (Usa) 0:2
16:00Markus C. (Arg) - Mattioli F. (Ita) -:-
16:00Ortenzi J. (Arg) - Perez Alarcon L. (Per) -:-
16:00Pereira R. (Bra) - Giovannini L. (Arg) -:-
17:30Caceres A. (Chi) - Vazquez C. (Arg) -:-
17:30Konishi J. (Bra) - Ferreira Turchetto M. C. (Bra) -:-
17:30Larraya Guidi S. A. (Arg) - Xavier Laydner C. (Bra) -:-
17:30Romero C. (Ecu) - Zhu A. (Usa) -:-
00:30Pedretti T. (Bra) - Costa C. (Bra) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 San Diego, CA (USA), kemény

18:00Giavara H. (Usa) - Frey A. (Usa) -:-
18:00Noel C. (Fra) - Evans T. (Usa) -:-
18:00Pareja J. (Usa) - Zaar L. (Swe) -:-
18:00Simmonds C. (Rsa) - Ivanova D. (Usa) -:-
19:30Broadfoot G. (Rsa) - Codd K. (Usa) -:-
19:30Cayetano E. (Usa) - Britez Risso L. F. (Par) -:-
19:30Kinard T. (Usa) - Schuman A. (Usa) -:-
19:30McCray M. (Usa) - Fairclough L. (Aus) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Tokió (Japán), kemény

03:00Kawagishi N. (Jpn) - Numano N. (Jpn) 2:1
03:00Kinoshita H. (Jpn) - Yuan C. (Chn) 2:0
03:00Morvayova V. (Svk) - Kozaki F. (Jpn) 2:1
03:00Omae A. (Jpn) - Chikaraishi Y. (Jpn) FELADTA 0:0
04:30Morisaki K. (Jpn) - Yodpetch K. (Tha) 2:0
04:30Nagata A. (Jpn) - Abe H. (Jpn) 0:2
04:30Nayuki S. (Jpn) - Katsumi N. (Jpn) 1:2
04:30Ye S. (Chn) - Ohashi R. (Jpn) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W35 Changwon (Dél-Korea), kemény

03:00Back D. (Kor) - Cabrera L. (Aus) 2:0
03:00da Silva Fick G. (Aus) - Kuramochi M. (Jpn) 2:1
03:00Ito A. (Jpn) - Hule P. (Aus) 0:2
03:00Sato H. (Jpn) - Inoue H. (Usa) 2:0
04:00Arakawa H. (Jpn) - Bhamidipaty S. R. (Ind) 2:0
04:00Ku Y. (Kor) - Kaji H. (Jpn) 1:2
04:00Matsuda M. (Jpn) - Chang H. (Usa) 1:2
04:00Okamura K. (Jpn) - Sema E. (Jpn) 2:1

ITF NŐI - EGYÉNI: W35 Klagenfurt (Ausztria), salak

10:00Benoit M. (Bel) - Belgraver J. (Fra) 2:0
10:00Sonobe W. (Jpn) - Costoulas S. (Bel) 0:2
11:30Meri E. (Svk) - Buyukakcay C. (Tur) -:-
11:30Wagner S. (Ger) - Hietaranta L. (Fin) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W35 La Marsa (Tunézia), kemény

11:00Kubka M. (Pol) - Lemaitre T. (Fra) 1:2
11:00Shinikova I. (Bul) - Poplavska A. (Ukr) 2:0
11:00Tkacheva M. (Wrl) - Yashina E. (Wrl) 2:1
12:30Kempen M. (Bel) - Leonard M. (Fra) 0:2
12:30Mi L. (Chn) - Kuzmova K. (Svk) -:-
12:30Salden L. (Bel) - Pavlova K. (Wrl) -:-
13:30Kostic T. (Aut) - Bolkvadze M. (Geo) -:-
13:30Lopez C. (Bel) - Sugnaux T. (Sui) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W35 Santo Domingo 4 (Dominikai Köztársaság), kemény

15:30Bhatia R. (Ind) - Scott K. (Usa) -:-
15:30Bozovic A. (Aus) - Fung S. (Can) -:-
15:30Harrison C. (Usa) - Kuwata H. (Jpn) -:-
15:30Vlasselaer C. (Bel) - Wong Hong Yi C. (Hkg) -:-
16:30Failla J. (Usa) - Bolton E. (Aus) -:-
16:30Hu V. (Usa) - Reami A. (Usa) -:-
16:30Kozarov K. (Srb) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) -:-
16:30Tran L. (Ned) - Yamalapalli S. (Ind) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W50 Montemor-o-Novo (Portugália), kemény

11:10Gibson T. (Aus) - Weckerle M. (Lux) 2:0
11:10Santos A.F. (Por) - Ryser V. (Sui) 0:2
11:15Scilipoti S. (Sui) - Kung L. (Sui) 1:2
12:35Laskevich E. (Wrl) - Aiava D. (Aus) 0:2
12:35Micic E. (Aus) - Stefanini L. (Ita) 1:2
3. játszmaKlimovicova L. (Cze) - Raina A. (Ind) 1:1 (6:3,2:6,1:4)
19:00Birrell K. (Aus) - Cabaj Awad J. (Swe) -:-
20:30Sebov K. (Can) - Kulikova A. (Fin) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W50 Otocec 2 (Szlovénia), salak

10:05Gjorcheska L. (Mkd) - Chwalinska M. (Pol) 0:2
10:05Hesse A. (Fra) - Bulgaru M. (Rou) 0:2
10:05Jimenez Kasintseva V. (And) FELADTA - Joint M. (Aus) 0:1
10:20Aksu A. (Tur) - Strakhova V. (Ukr) 2:0
11:10Karatancheva L. (Bul) - Palicova B. (Cze) 0:2
11:40Mboko V. (Can) - Smith T. N. (Aus) 2:0
12:05Félbesz.Boskovic L. (Cro) - Primorac I. (Cro) 1:1
12:05Dinu C. (Rou) - Radivojevic L. (Srb) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W50 Troisdorf (Németország), salak

11:20Kalieva E. (Usa) - Middendorf J. (Ger) 2:0
11:25Raschdorf C. (Ger) - Steur J. L. S. (Ger) 0:2
11:30Sun L. (Nzl) - Cortez Llorca L. (Esp) 0:2
12:30Serban R. (Cyp) - Deichmann K. (Lie) 2:1
13:05Bandecchi S. (Sui) - Sierra S. (Arg) 2:1
14:00Feistel G. (Pol) - Makarova E. (Wrl) 2:0
1. játszmaSteur J. L. S. (Ger) - Cengiz B. (Tur) 0:0 (1:2)
1. játszmaTodoni A. A. (Rou) - Melnikova M. (Wrl) 0:0 (1:0)
15:30Cortez Llorca L. (Esp) - Albie A. (Fra) -:-
18:00Quevedo K. (Esp) - Barthel M. (Ger) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W75 Brescia (Olaszország), salak

12:45Abbagnato A. (Ita) - Seidel E. (Ger) 1:2
12:45Erjavec V. (Slo) FELADTA - Rame A. (Fra) 1:1
12:45Kudermetova P. (Wrl) - Pigato L. (Ita) 2:0
12:45Lepchenko V. (Usa) - Oz I. (Tur) FELADTA 1:0
14:10Fita Boluda A. (Esp) - Li A. (Usa) 0:2
2. játszmaSalkova D. (Cze) - Brancaccio N. (Ita) 1:0 (6:4,0:0)
1. játszmaChirico L. (Usa) - Baindl K. (Ukr) 0:0 (5:5)
15:25Noha Akugue N. (Ger) - Zavatska K. (Ukr) -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Bol 2 (Horvátország), salak

11:30Dudun I./Kremenchutskyi I. - Kapasi K./Zekic M. -:-
11:30TörölveBielinskyi V./Szajrych J. - Biondolillo G./Thurner N. -:-
15:00Gustafsson F./Jansson O. - Basic M./Mashtakov N. -:-
15:00Gannon C./O'Hare D. - Jakic M./Markovina D. WO -:-
15:00Biondolillo G./Thurner N. - Ouzilou H./Ouzilou S. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Constanta (Románia), salak

10:00Antonescu V./Chirita I. A. - Dancu V. A./Schinteie G. C. -:-
10:00Bass F./Pavel B. - Ciavarella N./Ferri L. -:-
10:00Ducariu D./Verdes E. D. - Agostini S./De Vincentis M. -:-
11:00Cretu C./Uta D. - Nesterov P./Snitari I. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Gyula (Magyarország), salak

15:30Barton H./Filip J. - Sakellaridis D./Sakellaridis M. -:-
15:30Boros A./Kisantal B. - Fajta P./Velcz Zs. -:-
15:30Caruso A./Perfetti N. - Apltauer F./Cerny M. -:-
15:30Karol M./Ruehl T. - Campana F./Ortenzi G. M. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Karuizawa (Japán), salak

07:10Park S./Sim S. - Delaney Ja./Delaney Je. 0:2
07:15Masabayashi T./Shin W. - Imamura M./Tajima N. 2:1
08:40Kusuhara Y./Nakagawa S. - Horie T./Kono Y. 2:1
09:00Kawachi K./Uchida K. - Hazawa S./Isomura K. 2:1

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Kingston 3 (Jamaika), kemény

19:30Baadi T./Muamba N. - Bertran P./Perez B. -:-
21:00Craig C./Fahim I. M. - Almeida Junior E./Remondy Pagotto V. H. -:-
21:00Lawrence X./Marshall K. - Asaba A./Fishback R. -:-
21:00Maginley J./Sheehy J. - Cariov T./Staley J. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Kursumlijska Banja 6 (Szerbia), salak

13:30Jovic V./Juhas K. - Bancalari A./Villalon N. 2:0
13:30Matsuoka H./Saitoh K. - Campbell N./Christodoulou S. -:-
13:30Radjenovic V./Skobelev S. - Purtseladze S./Sultanov K. -:-
13:30Escurra Isnardi H. J./Torres Fernandez B. I. - Gulin S./Zhukov M. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Monastir 22 (Tunézia), kemény

14:30Lomakin G./Simakin I. - Khosla R./Schoen P. -:-
15:30Aksu C./Horoz A. - Araujo P./Marques D. -:-
15:30Hamza Reguig S./Ouakaa A. - Chiu J./Mehra R. -:-
15:30Luis T./Pereira T. - Sureshkumar M./van Wyk K. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 San Diego, CA (USA), kemény

23:30Kleege W./Parikh H. - Maxted L./Sinha A. 0:2
23:55Brown T./Tonejc V. - Abarca A. J./Adamson D. 2:0
01:00Gorzny S./Tien L. - Alvarez M./Rubio Fierros A. F. 2:0
21:00Becroft I./Hulme M. - Hanzlik C./Pankin S. -:-
21:00Catry R./Shick B. - Maxted L./Sinha A. -:-
22:30Gorzny S./Tien L. - Ayeni A./Azkara A. -:-
22:30Brown T./Tonejc V. - Seeman J./Thayne W. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Vrhnika (Szlovénia), salak

15:30Bedene A./Suboch D. - Rossi L./Sorrentino L. -:-
15:30Wehnelt K./Zahraj P. - Schneider Y./Smoliner T. -:-
16:30Obrul L./Znuderl M. - Kestelboim M./Monzon I. -:-
17:00Morolli A./Pecci A. WO - Hrazdil J./Pecak S. -:-
17:00Alves M./Schiessl J. E. - Dimic M./Kriznik M. WO -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Baotou (Kína), salak (fedettpályás)

07:00Zeng Y./Zheng Z. - Li Z./Yang Z. 1:2
08:00Te R./Zhu E. - Chen Y./Ferguson C. 2:0
10:00Mochizuki Y./Taguchi R. - Sun Qian/Trongcharoenchaikul W. 2:0
10:00Mo Y. C./Yang J. - Cui J./Sun F. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Carnac (Franciaország), salak

11:30Vatutin A./Zgirovsky A. WO - Poullain L./Reco A. -:-
14:00Ghibaudo A./Josserand M. - Compagnucci T./Weber A. 0:2
15:15Merino A./Negritu Ch. - Papamalamis T./Ponchet M. -:-
16:45Beauge M./Bouquet L. - Gomez F. A./Vallejo D. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Kiseljak (Bosznia-Hercegovina), salak

14:30Baiant R./Kazakov I. - Matsuda K./Noguchi R. -:-
14:30Paul J./Vocel M. - Sperle J./Vankan M. -:-
16:00Biletic I./Dutra Da Silva D. - Reynolds F./Taylor A. -:-
16:00Kasnikowski M./Moeller E. - Fomin S./Sharipov M. WO -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 La Nucia (Spanyolország), salak

15:30Domingues J./Kuhn N. - Cervantes I./Perez Contri S. -:-
15:30Banthia S./Vanshelboim E. - Nikles J./Wenger D. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Bol 2 (Horvátország), salak

15:00Hindova D./Laboutkova A. - Alkio A./Slavikova E. -:-
15:00Herrmann S./Podlinska M. - Dernikovic R./Ivkovic L. -:-
15:00Dell'Edera F./Squarcialupi G. - Mettraux M./Visscher S. J. -:-
16:30Anane S./Gadient N. - Bandurowska X./Nikcevic T. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Galati (Románia), salak

12:00Anghel A. I./Todoni C. N. - Szabo B./Welker E. -:-
14:00Pawlikowska Z./Poduraeva M. - Teiusanu V./Tanasie L. -:-
14:00Bosio V./Tig P. M. - Marinescu A./Sauciuc A. S. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Kursumlijska Banja 6 (Szerbia), salak

12:00Bejenaru K. P./Ibbou I. - Mauad De Souza M./Sarkis H. 2:0
12:00Burdina E./Zvonaru I. - Popovic M./Vijayakumar T. -:-
13:30Giraldi Requena A./Hageman M. - Milovanovic E./Prisacariu A. -:-
13:30Haavisto E./Remander S. - Ovcharenko E./Sukhotina A. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Monastir 20 (Tunézia), kemény

14:30Desai Z./Karamoko N. - Cassidy L./Samardzic A. E. -:-
14:30Ounmuang S./Ruamrak P. - Marcon M./Reguer A. -:-
15:30Xiao Z./Xu J. - Paukstyte P./Vanlangendonck E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Rio Claro (Brazília), salak

23:00Pereira R./Romero C. - Bernardes B./Oliveira M. L. 2:0
20:00Estevez J./Giovannini L. - Gomez Pezuela Cano M./Konishi J. -:-
20:00Ferreira Turchetto M. C./Ueno Dalmonico P. - Ortenzi J./Perez Alarcon L. -:-
21:30Moyano L./Vazquez C. - Di Genova C./Larraya Guidi S. A. -:-
23:00Pereira R./Romero C. - Dias S./Da Cruz Mendonca S. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 San Diego, CA (USA), kemény

23:30Codd K./Tse E. - Britez Risso L. F./Kamper E. 2:0
19:30Deming E./Molnár B. - Codd K./Tse E. -:-
19:30Rokusek S./Webb S. - Chung K./Frey A. -:-
21:00Nguyen K./Pareja J. - Giavara H./Keller K. -:-
21:00Ivanova D./Zaar L. - Evans T./Yang V. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Tokió (Japán), kemény

07:00Higashitani N./Ng M. - Kawagishi N./Yuan C. 2:1
07:00Hanatani N./Ogata H. - Hosoki Y./Kozaki F. 0:2
09:00Abe H./Morisaki K. - Ozeki A./Ueda R. 2:0
10:30Inoue A./Ozeki M. - Hasegawa M./Katsumi N. 2:0

ITF NŐI - PÁROS: W35 Changwon (Dél-Korea), kemény

06:00Shimizu A./Yoshioka K. - Kwon M./Lee E. 2:0
07:00Hule P./Kawaguchi N. - Li Z./Shi H. 1:2
07:00Saigo Y./Sato H. - Cho I-H./Cho T. 0:2
11:00Cabrera L./da Silva Fick G. - Hourigan P. M./Sema E. 0:2

ITF NŐI - PÁROS: W35 Klagenfurt (Ausztria), salak

13:00McPhee K./Vargova N. - Korokozidi E./Tsygourova K. -:-
13:30Belgraver J./Gimbrere J. - Kucmova A./Radisic N. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W35 La Marsa (Tunézia), kemény

15:00Kubka M./Mansouri Y. - Mikhaylova V./Poplavska A. -:-
15:00Rompies J./Simmons E. - Shinikova I./Tkacheva M. -:-
16:00Mariani Mat./Okutoyi A. - Kuzmova K./Zelnickova R. -:-
16:00Kempen M./Salden L. - Lemaitre T./Sieg M. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W35 Santo Domingo 4 (Dominikai Köztársaság), kemény

17:00Garcia J./Zamburek A. C. - Allen K./Leon S. -:-
20:00Balu S./Bhatia R. - Reasco Gonzalez M. E./Schmidt A. -:-
20:00Murgett B./Poling L. - Hinojosa Gomez J./Zeballos N. -:-
20:00Bozovic A./Wong Hong Yi C. WO - Horvit M./Ngounoue M. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W50 Montemor-o-Novo (Portugália), kemény

19:00Ma Y./Raina A. - Dapkute I./Zuchanska A. J. -:-
19:00Ryser V./Weckerle M. - Brooks M./Chong E. -:-
20:30Aiava D./Micic E. - Loeb J./Mateas M. -:-
20:30Grey S. B./Moore T. - Kung L./Laskevich E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W50 Otocec 2 (Szlovénia), salak

13:05Gureva A./Kovaleva A. - Mikulskyte J./Sakellaridi S. 2:0
13:45Félbesz.Gorgodze E./Strakhova V. - Chwalinska M./Hruncakova V. 0:0

ITF NŐI - PÁROS: W50 Troisdorf (Németország), salak

17:00Drazic M./Tóth A. K. - Di Girolami T./Matoula M. -:-
17:00Middendorf J./Wirges A. - Makarova E./Shapatava S. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W75 Brescia (Olaszország), salak

12:35Lizarazo Y./Papamichail D. WO - Giordano M./Laskutova K. -:-
15:30Lizarazo Y./Papamichail D. - Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. -:-
16:30Noha Akugue N./Seidel E. - Nagy A./Zyryanova A. -:-
17:00Kulambayeva Z./Reyngold E. - Brancaccio N./Jorge F. -:-
17:30Fossa N./Shinde V. - Abbagnato A./Ricci B. -:-

FIÚK - EGYÉNI: French Open (Franciaország) - Selejtező, salak

13:40Bernet H. (Sui) - Kaouk M. (Fra) 2:0
3. játszmaMartinez Gomez P. (Esp) - Mazdrashki A. (Bul) 1:1 (4:6,6:2,1:2)
17:35Domenc M. (Fra) - Iutkin I. (Wrl) -:-
18:00Vasilev A. (Bul) - Couturier L. (Fra) -:-
18:30Livet N. F. (Fra) - Klimas J. (Cze) -:-
18:30Milic O. (Srb) - Jeong Y. (Kor) -:-
19:00Schinnerer K. (Usa) - Rice K. (Can) -:-
19:20Robertson C. (Gbr) - Simon E. (Fra) -:-
19:30Rakhmatullayev D. (Kaz) - Hwang D. (Kor) -:-
20:30Guilleme J. (Nic) - Trifi A. (Tun) -:-

LÁNYOK - EGYÉNI: French Open (Franciaország) - Selejtező, salak

12:10Lansaman V. (Fra) - McNeil C. (Usa) 0:2
12:10Roura Llaverias R. (Esp) - Shadchneva D. (Wrl) 0:2
2. játszmaFakih K. (Usa) - Zoppas L. (Fra) 1:0 (6:1,0:1)
1. játszmaKotliar Y. (Ukr) - An C. (Usa) 0:0 (1:1)
16:00Pohankova M. (Svk) - Yamamoto H. (Jpn) -:-
16:20Goto R. (Jpn) - Baslilar S. (Fra) -:-
16:30Boukirat M. (Fra) - Milovanova V. (Wrl) -:-
17:00Deppner S. (Fra) - Golovina M. (Wrl) -:-
17:00Lam S. (Usa) - Bertea E. R. (Rou) -:-
17:30Ekstrand M. (Usa) - Paskauskas G. (Gbr) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.