FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Minden mérkőzés

ATP - EGYÉNI: Wimbledon (Egyesült Királyság), fű

12:00Basilashvili N. (Geo) - Van Rijthoven T. (Ned) -:-
12:00Tiafoe F. (Usa) - Bublik A. (Kaz) -:-
13:30FélbeszakítvaCressy M. (Usa) - Sock J. (Usa) 0:2
13:30FélbeszakítvaNovak D. (Aut) - Kubler J. (Aus) 0:2
14:30Paul T. (Usa) - Vesely J. (Cze) -:-
15:00Humbert U. (Fra) - Goffin D. (Bel) -:-
15:30Sinner J. (Ita) - Isner J. (Usa) -:-
16:00Djokovic N. (Srb) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
17:00Otte O. (Ger) - Alcaraz C. (Esp) -:-
18:00Norrie C. (Gbr) - Johnson S. (Usa) -:-

WTA - EGYÉNI: Wimbledon (Egyesült Királyság), fű

12:00Begu I. (Rou) - Ostapenko J. (Lat) -:-
12:00Tsurenko L. (Ukr) - Niemeier J. (Ger) -:-
14:00Sakkari M. (Gre) - Maria T. (Ger) -:-
14:00Watson H. (Gbr) - Juvan K. (Slo) -:-
14:30Parry D. (Fra) - Jabeur O. (Tun) -:-
15:30Kerber A. (Ger) - Mertens E. (Bel) -:-
16:00Bouzkova M. (Cze) - Riske A. (Usa) -:-
16:30Zhang S. (Chn) - Garcia C. (Fra) -:-

ATP - PÁROS: Wimbledon (Egyesült Királyság), fű

12:00Cabal J.S./Farah R. - Borges N./Cabral F. -:-
12:00Nedovyesov A./Qureshi A. U. H. - Matos R./Vega Hernandez D. -:-
12:00Mahut N./Roger-Vasselin E. - Hach H./Oswald P. -:-
12:00Koolhof W./Skupski N. - Martinez P./Smith J-P. -:-
13:30FélbeszakítvaBedene A./Kwon S. - Hidalgo D./Rodriguez C. 0:1
13:30FélbeszakítvaBlumberg W./Ruud C. - Barrientos N./Reyes-Varela M. 1:1
13:30FélbeszakítvaPeralta J./Tabilo A. - O'Mara J./Skupski K. 0:1
13:30FélbeszakítvaMajchrzak K./Zielinski J. - Djere L./Lajovic D. 0:1
14:00FélbeszakítvaBaez S./Delbonis F. - Cacic N./Vavassori A. 0:0
14:00FélbeszakítvaGray A./Peniston R. - Vliegen J./Withrow J. 1:2
14:00FélbeszakítvaMcDonald M./Van De Zandschulp B. - Peers J./Polasek F. 0:0
15:00Fery A./Gill F. - Krawietz K./Mies A. -:-
15:00Kubot L./Walkow S. - Dodig I./Krajicek A. -:-

WTA - PÁROS: Wimbledon (Egyesült Királyság), fű

12:00Aoyama S./Chan H-C. - Bains N./Lumsden M. -:-
12:00Frech M./Haddad Maia B. - Kuzmova V./Rus A. -:-
12:00Barnett A./Nicholls O. - Kichenok N./Olaru I.R. -:-
12:00Dabrowski G./Olmos G. - Kostyuk M./Martincova T. -:-
12:00FélbeszakítvaHarrison C./Santamaria S. - Juvan K./Zidansek T. 1:1
13:30Cocciaretto E./Tomova V. - Melichar-Martinez N./Perez E. -:-
14:00FélbeszakítvaGálfi D./Yastremska D. - Bencic B./Sanders S. 0:1
15:00Han X.Y./Zhu L. - Muhammad A./Shibahara E. -:-
15:30Kontaveit A./Rogers S. - Krejcikova B./Siniakova K. -:-
17:00Bektas E./Kucova K. - Dart H./Watson H. -:-

VEGYESPÁROS: Wimbledon (Egyesült Királyság), fű

14:00Gonzalez M./Christian K. - Roger-Vasselin E./Cornet A. -:-
15:00Pavic M./Mirza S. - Vega Hernandez D./Dzalamidze N. -:-
15:30Purcell M./Sanders S. - Polasek F./Klepac A. -:-
16:30O'Mara J./Barnett A. - Arevalo M./Olmos G. -:-
16:30Matos R./Kichenok L. - Soares B./Haddad Maia B. -:-
17:00Farah R./Ostapenko J. - McLachlan B./Chan H-C. -:-
17:00Middelkoop M./Perez E. - Gonzalez S./Yang Z. -:-
17:00Venus M./Rosolska Ali. - Murray J./Williams V. -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Cali (Kolumbia), salak

18:00Alvarez N. (Per) - Mena F. (Arg) -:-
20:00Zekic M. (Srb) - Mejia N. (Col) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Lüdenscheid (Németország), salak

13:00Haase R. (Ned) - Kovalik J. (Svk) -:-
14:30Cecchinato M. (Ita) - Medjedovic H. (Srb) -:-
14:30Cuevas P. (Uru) - Zhang Z. (Chn) -:-
16:00Jarry N. (Chi) - Rodriguez Taverna S. (Arg) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Malaga (Spanyolország), kemény

14:00Celikbilek A. (Tur) - Barroso Campos A. (Esp) -:-
15:30Gomez E. (Ecu) - McCabe J. (Aus) -:-
19:00Masur D. (Ger) - Mmoh M. (Usa) -:-
20:30Lestienne C. (Fra) - Diez S. (Can) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Troyes (Franciaország), salak

10:00Fils A. (Fra) - Maestrelli F. (Ita) -:-
10:00Serdarusic N. (Cro) - Hassan B. (Leb) -:-
11:30Geerts M. (Bel) - Tabur C. (Fra) -:-
11:30Jianu F. C. (Rou) - Tirante T. A. (Arg) -:-
13:00Hemery C. (Fra) - Torres J. B. (Arg) -:-
13:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Brancaccio R. (Ita) -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Cali (Kolumbia), salak

23:20Gomez M./Urrea A. - Jaziri M./Menendez A. 0:2
23:50Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Carou I./Mena F. FELADTA 1:0
01:30Smith K./Zhu E. WO - Ficovich J. P./Zukas M. -:-
21:30Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Smith K./Zhu E. -:-
21:30Durasovic V./Oliveira G. - Jaziri M./Menendez A. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Lüdenscheid (Németország), salak

13:00Fallert F./Jebens H. - Stricker D./Wenger D. -:-
16:00Cuevas M./Martinez L. D. - Haase R./Verbeek S. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Malaga (Spanyolország), kemény

17:00Cornea V. V./Kadhe A. - Celikbilek A./Popko D. -:-
18:30Cukierman D./Gomez E. - Bhambri Y./Myneni S. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Troyes (Franciaország), salak

16:00Martineau M./Paul J. - Cervantes I./Roca Batalla O. -:-
16:00Tirante T. A./Torres J. B. - Arribage T./Sanchez L. -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Belgrád (Szerbia), salak

10:00Bakshi A. (Geo) - Kekez D. (Cro) -:-
10:00Obradovic D. (Srb) - Frunza N. (Rou) -:-
11:30Manda C. (Rou) - Cungu R. (Mne) -:-
11:30Popovic S. (Srb) - Metreveli A. (Geo) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Bergamo (Olaszország), salak

13:00Picchione A. (Ita) - Weis A. (Ita) -:-
14:30Ovcharenko O. (Ukr) - Oradini G. (Ita) -:-
17:00Kestelboim M. (Arg) - Basso A. (Ita) -:-
20:30Balzerani R. (Ita) - Ferrari G. (Ita) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Bern (Svájc), salak

10:00Schell N. (Ger) - Battaglino S. (Ita) -:-
11:30Negritu Ch. (Ger) - Martinez M. (Sui) -:-
11:30Vrbensky M. (Cze) - Chazal M. (Fra) -:-
13:00Gavrielides L. (Ger) - Prechtel S. (Ger) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Los Angeles, CA (USA), kemény

23:00Brymer G. (Usa) - Mayo A. (Usa) 2:0
23:35Joncour R. (Fra) - Angele J. F. (Fra) 1:2
23:50Kang K. (Usa) - Kypson P. (Usa) 2:0
00:00Montsi K. (Rsa) - O'Hoisin O. (Irl) 2:0
01:25Perez A. (Usa) - Perera M. (Usa) 2:0
2. játszmaNidunjianzan F. (Chn) - Kikuchi Y. (Jpn) 0:1 (3:6,3:2)
18:00Brymer G. (Usa) - Kang K. (Usa) -:-
18:00Holt B. (Usa) - Angele J. F. (Fra) -:-
18:00Montsi K. (Rsa) - Svajda Z. (Usa) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 25 (Tunézia), kemény

10:00Butulija B. (Srb) - Vandermeersch C. (Fra) -:-
10:00Scaglia M. (Fra) - Bertrand R. (Fra) -:-
11:00Sakharov G. (Fra) - Atmane T. (Fra) -:-
11:00Wallart E. (Fra) - Cias P. (Pol) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Wroclaw (Lengyelország), salak

10:00Kielan S. (Pol) - Rajski M. (Pol) -:-
10:00Nouza P. (Cze) - Alcala Gurri M. (Esp) -:-
11:30Kasnikowski M. (Pol) - Janowicz J. (Pol) -:-
12:30Safranek V. (Cze) - Borg L. (Swe) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Bakio (Spanyolország), kemény

12:30Martinez A. (Esp) - Palan D. (Cze) -:-
18:30Blanch D. (Usa) - Moro Canas A. (Esp) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Bourg-en-Bresse (Franciaország), salak

11:30Briand J. (Fra) - Legout T. (Fra) -:-
11:30Zahraj P. (Ger) - Jacquet K. (Fra) -:-
13:00Crawford O. (Usa) - Matusevich A. (Gbr) -:-
13:00Kuzuhara B. (Usa) - Blanchet U. (Fra) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Dallas, TX (USA), kemény

17:00Kumar O. (Usa) - Sekiguchi S. (Jpn) -:-
18:00Sweeny D. (Aus) - Shimabukuro S. (Jpn) -:-
18:30Clark E. (Usa) - Hsu Yu H. (Tpe) -:-
19:30Tu L. (Aus) - Boitan G. A. (Rou) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Den Haag (Hollandia), salak

10:00Houkes M. (Ned) - Sels J. (Ned) -:-
12:00De Krom M. (Ned) - Heyman C. (Bel) -:-
12:00Rincon D. (Esp) - Donders D. (Ned) -:-
19:30Gadamauri B. (Bel) - Wassermann D. (Ned) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Poprad (Szlovákia), salak

10:00Dancu V. A. (Rou) - Rikl P. (Cze) -:-
10:00Wessels L. (Ger) - Ingildsen J. (Den) -:-
11:30Füle M. (Hun) - Madarász G. (Hun) -:-
11:30Palosi S. (Rou) - Poljak D. (Cze) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W100 Charleston, SC 2 (USA), salak

23:10Zacarias M. (Mex) - Sakatsume H. (Jpn) 0:2
23:40Vickery S. (Usa) - Zuger J. (Sui) 2:1
23:50Van Nguyen C. (Usa) FELADTA - Fruhvirtova L. (Cze) 1:0
16:00Mandlik E. (Usa) - Vickery S. (Usa) -:-
16:00Sakatsume H. (Jpn) - Duval V. (Usa) -:-
17:30Krueger A. (Usa) - Zhao C. (Can) -:-
17:30Manasse M. (Usa) - Fruhvirtova L. (Cze) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Monastir 19 (Tunézia), kemény

10:00Girelli C. (Ita) - Luikham J. (Ind) -:-
10:00Kobayashi H. (Jpn) - Mansouri Y. (Fra) -:-
10:00Paszek T. (Aut) - Leonard M. (Fra) -:-
10:00Wei S. (Chn) - Yao X. (Chn) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Prokuplje (Szerbia), salak

10:00Amariei I. D. (Rou) - Radenkovic M. (Swe) -:-
10:00Lodikova D. (Rus) - Radivojevic L. (Srb) -:-
11:30Stakusic M. (Can) - Granwehr A. (Sui) -:-
11:30Zaytseva K. (Rus) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Columbus, OH (USA), kemény

15:30Sebov K. (Can) - Kuwata H. (Jpn) -:-
15:30Stearns P. (Usa) - Fung S. (Can) -:-
17:00Ng T. (Usa) - Failla J. (Usa) -:-
17:00Reami A. (Usa) - Scott K. (Usa) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Den Haag (Hollandia), salak

10:00Capurro Taborda M. (Arg) - Szabanin N. (Hun) -:-
12:00Hennemann C. W. (Swe) - Vedder E. (Ned) -:-
12:00Kempen M. (Bel) - Stevens L. (Ned) -:-
17:30Matoula M. (Gre) - Podoroska N. (Arg) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Gurugram 2 (India), kemény

06:30Bavisetti S. (Ind) - Yamalapalli S. (Ind) -:-
06:30Bhosale R. (Ind) - Morvayova V. (Svk) -:-
06:30Chaudhari V. (Ind) - Yadav M. (Ind) -:-
06:30Kovapitukted P. (Tha) - Raina A. (Ind) -:-
06:30Marcinkevica D. (Lat) - Imamura S. (Jpn) -:-
06:30Yashina E. (Rus) - Ukolova A. (Rus) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25+H Palma del Rio (Spanyolország), kemény

20:00Glushko L. (Isr) - Stollár F. (Hun) -:-
20:00Snigur D. (Ukr) - Topalova G. (Bul) -:-
21:00Karunaratne A. (Hkg) - Ponchet J. (Fra) -:-
21:30Abduraimova N. (Uzb) - Bassols M. (Esp) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Porto 3 (Portugália), kemény

12:00Guerrero Alvarez E. (Esp) - Hosogi S. (Jpn) -:-
12:00Kanev K. (Ger) - Parnaby A. (Aus) -:-
13:30Diatchenko V. (Rus) - Ozgen P. (Tur) -:-
13:30Jorge F. (Por) - Bolkvadze M. (Geo) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Stuttgart-Vaihingen (Németország), salak

12:00Kucmova A. (Cze) - Rivkin N. (Ger) -:-
13:00Fita Boluda A. (Esp) - Hobgarski K. (Ger) -:-
13:30Siskova A. (Cze) - Bayerlova M. (Cze) -:-
16:00Kraus S. (Aut) - Bulgaru M. (Rou) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Tarvisio (Olaszország), salak

10:00Boskovic L. (Cro) - Dinu C. (Rou) -:-
10:00Ricci B. (Ita) - Rosatello C. (Ita) -:-
11:30Jakupovic D. (Slo) - Marcinko P. (Cro) -:-
11:30Zucchini A. (Ita) - Wurth T. (Cro) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W60 Montpellier (Franciaország), salak

10:00Alves C. (Bra) - Di Lorenzo F. (Usa) -:-
10:00Baindl K. (Ukr) - Uchijima M. (Jpn) -:-
10:00Carle M. L. (Arg) - Gadecki O. (Aus) -:-
10:00Selekhmeteva O. (Rus) - Bucsa C. (Esp) -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Belgrád (Szerbia), salak

13:00Bondarevskiy Y./Sharipov M. - Gimenez I./Wong Hong K. -:-
14:00Pavel B./Srbljak G. - Jovic V./Pavlovic L. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Bergamo (Olaszország), salak

16:00Galarza J. I./Lipovsek P. T. - Pereira F./Roveri Sidney G. -:-
18:00Vilardo F./Vincent Ruggeri S. - Dalla Valle E./Ocleppo J. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Bern (Svájc), salak

10:00Dellavedova M./Schuetze C. - Aguilar J. C./Von der Schulenburg J. -:-
14:00Martinez M./Staeheli L. - Bittoun C./Llanes F. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Los Angeles, CA (USA), kemény

01:10Asaba A./Bangoura S. - Pereira B./Smith R. 2:0
2. játszmaBrady K./Khan N. - Quinn E./Vallejo D. 1:0 (7:6,0:1)
2. játszmaMayo A./Mayo K. - Ayeni A./Gregg P. 0:1 (4:6,0:1)
1. játszmaMaginley J./Montsi K. - Holt B./Svajda Z. 0:0 (2:5)

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Monastir 25 (Tunézia), kemény

17:00Butulija B./Kaliyanda Poonacha N. - Dong B./Zhang Z. -:-
17:00Saitoh K./Yoshimura D. - Jones M./Zheng B. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Wroclaw (Lengyelország), salak

12:30Galik M./Szajrych J. - Alcala Gurri M./Pujol Navarro B. -:-
16:00Dembek M./Wojcik Y. - Barnat J./Duda F. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Bakio (Spanyolország), kemény

15:30Glinka D./Saar K. K. - Gulin S./Palan D. -:-
16:00Barreto Sanchez D. A./Manzanera Pertusa A. - Cohen A./Martinez A. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Bourg-en-Bresse (Franciaország), salak

13:00Wehnelt K./Zahraj P. - Bax F./Pietri B. -:-
16:30Ho R./Vanshelboim E. - Blanchet U./Darras M. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Dallas, TX (USA), kemény

23:00Hildebrand T./Schachter N. - Mitsui S./Sekiguchi S. 2:1
00:25Vance J./Vance J. - Nanda G./Zink T. 0:2
00:45Hsu Yu H./Sweeny D. - Tu L./Young D. 2:1
02:25Clark E./McNally J. - Kissell C./Sheehy J. 2:0
20:00Nanda G./Zink T. - Hildebrand T./Schachter N. -:-
21:30Hsu Yu H./Sweeny D. - Clark E./McNally J. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Den Haag (Hollandia), salak

13:30Schoolkate T./Whiting T. - Schnaitter J./Simons M. -:-
13:30Luz O./Zormann Da Silva M. - Rincon D./Shelbayh A. -:-
16:30De Krom M./Houkes M. - Frawley J./Santillan A. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Poprad (Szlovákia), salak

14:00Minarik K./Palovic L. - Freund S./Ingildsen J. -:-
14:00Rikl P./Vocel M. - Karol M./Pokorny L. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W100 Charleston, SC 2 (USA), salak

00:40Rogers A. S./Rosca C. - Liang E. S./Perrin C. 0:2
01:00Douglas E./Jokic K. - Mateas M./Papamichail D. 1:2
01:25Aney J./Loeb J. - Ivanova D./Zeballos N. 2:0
01:35Hewitt D./Mcadoo R. - Babos T./Zacarias M. 0:2
01:55Bolton E./Manasse M. FELADTA - Dolehide C./Dolehide S. 0:0
16:00Chang S./Kulikov A. - Thombare P./Zuger J. -:-
17:30Mateas M./Papamichail D. - Babos T./Zacarias M. -:-
19:00Dolehide C./Dolehide S. - Liang E. S./Perrin C. -:-
19:00Aney J./Loeb J. - Parks A./Vickery S. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Los Angeles, CA (USA), kemény

00:50Thamchaiwat B./Yang Y. Y. - Cataldi T./Thiel M. 2:1
01:15Ly-Nguyen S./Murphy M. - Hance K./Jovic I. . 1:2
02:15Cayetano E./Ewing S. - Hui K./Jones M. -:-
02:45Da C. M. S./Piai E. - Rachapudi P./Walker B. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Monastir 19 (Tunézia), kemény

17:00Cirotte A./Paszek T. - Chehoudi D./Mansouri Y. -:-
17:00Wei S./Yao X. - Hosoki Y./Shimizu E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Prokuplje (Szerbia), salak

13:00Amariei I. D./Christofi E. - Bakhmutkina P./Lodikova D. -:-
14:30Bouzo Z./Lantigua De La Nuez A. - Dimitrova K./Sholokhova M. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Columbus, OH (USA), kemény

17:00Cantos Siemers I./Ratliff S. - Allen K./Boulais I. -:-
18:00Atway M. ./Willson D. - Fung S./Inoue H. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Den Haag (Hollandia), salak

10:00Lemoine Q./Stevens L. - Redelijk N./Spee B. -:-
13:30Belgraver J./Hoedt M. - Gimbrere J./Haverlag I. -:-
15:00Vedder E./Visscher S. J. - Haas B./Strakhova V. -:-
16:30Ambrosio S./Nuudi M. - Kempen M./Kulambayeva Z. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Gurugram 2 (India), kemény

08:30Nugroho P. M./Raina A. - Kovapitukted P./Kumkhum L. -:-
10:00Bhosale R./Marcinkevica D. - Vemuri A./Vemuri A. -:-
10:00Chaudhari V./Yadav M. - Kobori M./Matsuda M. -:-
10:00Matere I./Yamazaki I. - Desai Z./Yashina E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25+H Palma del Rio (Spanyolország), kemény

23:00Savinykh V./Stollár F. - Cervino Ruiz C./Mikulskyte J. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Porto 3 (Portugália), kemény

15:00Hosogi S./Lee P.-C. - Lu J./Parnaby A. -:-
16:30Bolkvadze M./Cabrera L. - Lee Y.-H./Wu F. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Stuttgart-Vaihingen (Németország), salak

14:30Makarova E./Reyngold E. - Falkowska W./Siskova A. -:-
17:30Fomina A./Prisacariu A. - Fita Boluda A./Seibold E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Tarvisio (Olaszország), salak

13:00Boskovic L./Erjavec V. - Ghioroaie I. G./Simion O. -:-

FIÚK - EGYÉNI: Wimbledon (Egyesült Királyság) - Selejtező, fű

11:30Coman M. A. (Rou) - Loutit J. (Nzl) -:-
11:30Ferri L. (Ita) - Jones L. R. (Jpn) -:-
11:30Jones H. (Aus) - Rahman Y. (Usa) -:-
11:30Kim A. (Usa) - Badenhorst D. (Rsa) -:-
11:30Matsuoka H. (Jpn) - Gandolfi G. (Ita) -:-
11:30Sarr J. (Usa) - Braswell J. (Usa) -:-
11:30Zgola B. (Pol) - Winter E. (Aus) -:-
13:00Boika L. (Usa) - Tokac T. (Tur) -:-

LÁNYOK - EGYÉNI: Wimbledon (Egyesült Királyság) - Selejtező, fű

11:30Ewald W. (Pol) - Vogt M. (Ger) -:-
11:30Johnson S. (Gbr) - Broadfoot G. (Rsa) -:-
11:30Kruger I. (Rsa) - Rabman T. (Usa) -:-
11:30Li Y. (Tpe) - Candiotto A. (Bra) -:-
11:30Milic E. N. (Slo) - Rustemova Z. (Kaz) -:-
11:30Quevedo K. (Usa) - Roach G. (Gbr) -:-
11:30Van den Broek I. L. (Ned) - Kenzhibayeva S. (Kaz) -:-
13:00Ngijol-Carre M. (Fra) - Piani D. (Gbr) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.