FRISSÍTÉS

Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

19:15Fehérvár AV19 - Znojmo 7:1

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:00Pardubice - Olomouc 3:0
17:30Vitkovice - Karlovy Vary 7:6h.u.
18:00Kladno - Trinec 1:2

FINNORSZÁG: Liiga

14:00Turku PS - Ässät Pori 2:1
16:00Sport - Ilves Tampere 3:5
17:30IFK Helsinki - JYP 6:7

USA: NHL

01:00Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights 4:3h.u.
01:00New Jersey Devils - Dallas Stars 1:5
01:00Ottawa Senators - Buffalo Sabres 5:0
01:00Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes 6:3
01:30New York Islanders - Philadelphia Flyers 4:3
02:00Winnipeg Jets - Florida Panthers 3:5
04:00Seattle Kraken - Nashville Predators 2:4
04:00Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 2:3h.u.

CSEHORSZÁG: Chance Liga

17:00Trebic - Kadan 5:0
17:30AZ Havirov - Frydek-Mistek 3:4h.u.
17:30Litomerice - Vsetin 1:3
18:00Prerov - Trebic 1:2h.u.
18:00Slavia Praha - Jihlava 2:3
18:00Usti - Benatky 3:4

CSEHORSZÁG: 2. Liga - észak

18:00Letnany - Bilina 9:1
18:00Mostecti Lvi - Decin 5:4
18:00Nova Paka - Dvur Kralove 2:3

CSEHORSZÁG: 2. Liga - dél

18:00Cheb - Risuty 11:4
18:00Havl. Brod - Pribram 0:8
18:00Klatovy - Kobra Praha 3:7
18:00Pisek - Tabor 1:13

CSEHORSZÁG: 2. Liga - kelet

18:00Hodonin - Velke Mezirici 6:1
18:00Zdar nad Sazavou - Kometa Brno B 1:2b.u.
18:30Opava - Valasske Mezirici 4:1

CSEHORSZÁG: ELJ

17:30Olomouc U20 - Sparta Praha U20 1:3

CSEHORSZÁG: ULLH

19:30Academy Pilsen - Engineers Prague 5:3
20:00Masaryk University - Black Dogs Budweis 2:4

DÁNIA: Metal Ligaen

19:00TörölveRodovre - Herlev -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Elite League

20:30Sheffield - Glasgow 3:2h.u.

EURÓPA: Alpesi Liga - Alsóház

19:00Bregenzerwald - Kitzbühel 8:0

FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Felsőház

17:30ElhalasztvaIFK Helsinki U20 - Jokerit Helsinki U20 -:-
17:30ElhalasztvaKalPa U20 - Kärpät Oulu U20 -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

20:00Briancon - Bordeaux 2:3h.u.
20:00Mulhouse - Anglet 4:3
20:15Amiens - Nice 5:2
20:30Cergy-Pontoise - Gap 3:0

FRANCIAORSZÁG: D1

20:00Neuilly Sur Marne - Strasbourg -:-

KANADA: OHL

01:00ElhalasztvaKitchener Rangers - Sarnia Sting -:-
01:00Niagara IceDogs - North Bay Battalion 3:2b.u.
01:05Peterborough Petes - Mississauga Steelheads 1:4
01:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 1:9

KANADA: WHL

02:00Regina Pats - Prince Albert Raiders 4:0
02:00Swift Current Broncos - Red Deer Rebels 2:5
03:00Edmonton Oil Kings - Moose Jaw Warriors 1:8
03:00ElhalasztvaMedicine Hat Tigers - Saskatoon Blades -:-
04:05Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs 8:2
04:05Victoria Royals - Kelowna Rockets 3:4b.u.

KANADA: QMJHL

00:00ElhalasztvaMoncton Wildcats - Saint John Sea Dogs -:-

KANADA: U Sports

00:00ElhalasztvaSaint Marys - Acadia -:-

LETTORSZÁG: Optibet Hokeja Liga

18:15HK Olimp - HK Dinaburga 9:2
18:15Mogo - HS Riga 7:3

NÉMETORSZÁG: DEL

19:30Bremerhaven - Schwenninger 4:3h.u.
19:30ElhalasztvaMünchen - Nürnberg -:-
19:30ElhalasztvaStraubing - Wolfsburg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

20:00Hammer Eisbären - Herner 4:6

NORVÉGIA: 1. osztály

19:00ElhalasztvaComet - Hasle-Løren -:-
19:00ElhalasztvaFuruset - Gjovik -:-

OROSZORSZÁG: VHL

15:00Jugra Hanti-Manszijszk - Almetyevszk 4:1
16:00CSZK VVS Szamara - Penza 1:3

OROSZORSZÁG: VHL-B

13:00Din. Altaj - Krasznojarszkije Riszi 4:5h.u.
16:30Csebokszari - Krisztall Szaratov 1:5

OROSZORSZÁG: MHL

10:00Amurszkije Tigri - SZKA-1946 4:3b.u.
14:00Belije Medvegyi - Sztalnye Liszi 1:3
14:00Lada - Csajka 5:1
15:00MHC Szpartak - Dinamo Szentpétervár 5:2
15:00Szarmati - Loko-76 3:2
17:00Kapitan - HC Riga 6:0
17:00Krilja Szovjetov - Din. Moszkva 4:2

SVÁJC: MySports League

19:45ElhalasztvaLyss - Wiki-Munsingen -:-
20:00Dubendorf - Arosa 0:2
20:00Huttwil - SC Dudingen 2:1
20:00Martigny - Thun 1:4
20:15Seewen - Bulach 3:2

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Vita Hästen 3:0
19:00BIK Karlskoga - IF Björklöven 3:2h.u.
19:00HV 71 - Västerviks IK 4:3
19:00Södertalje - MODO 3:7

SVÉDORSZÁG: AllEttan Norra

19:00Stromsbro IF - Forshaga 2:4

SVÉDORSZÁG: AllEttan Södra

19:00Dalen - Nybro 3:1
19:00Karlskrona - Mariestad 3:2
19:00Skövde - Väsby 2:6
19:00Tyresö Hanviken - Vimmerby 0:2

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Norra var

19:00Enköpings - Köping 3:1
19:00Tegs - Vännäs 9:2

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Sodra var

19:00KRIF hockey - Segeltorps IF 7:1
19:00Kumla - Hanhals 3:2h.u.

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

19:30ElhalasztvaGöteborg N - Linköping N -:-

SZLOVÁKIA: 1. Liga

17:00ElhalasztvaMartin - Skalica -:-
17:30ElhalasztvaHC 19 Humenne - Trnava -:-
18:00ElhalasztvaBrezno - Levice -:-
18:00ElhalasztvaDubnica - Szlovákia U18 -:-
18:00ElhalasztvaSlovan Bratislava B - Dubnica -:-
18:00ElhalasztvaTopolcany - Zilina -:-
18:00Ziar nad Hronom - Pov. Bystrica 1:3

SZLOVÉNIA: IHL - Alsóház

20:00HK Olimpija - Medvescak Zagreb 10:3

SZLOVÉNIA: IHL - Felsőház

18:00KHL Sisak - Hidria Jesenice 3:6

SZLOVÉNIA: Hokejska liga - Play Off

18:00ElhalasztvaTriglav Kranj - Slavija -:-

UKRAJNA: UHL

19:00Kharkiv Berserkers - Kremencsuk 2:3b.u.

USA: AHL

01:00Hershey Bears - Wilkes-Barre/Scranton 6:2
01:00Utica Comets - Providence Bruins 4:0
19:00San Jose Barracuda - Ontario Reign 1:4

USA: SPHL

01:00Peoria Rivermen - Evansville Thunderbolts 5:2

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.