FRISSÍTÉS

Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

19:15Vienna - Innsbruck -:-

FINNORSZÁG: Liiga

16:00KalPa - Ilves Tampere -:-
16:00Kärpät Oulu - KooKoo -:-
16:00SaiPa - Lahti Pelicans -:-
16:00Tappara - JYP -:-
16:00Turku PS - Jukurit -:-
17:00Ässät Pori - Lukko Rauma -:-
17:30Hämeenlinna - IFK Helsinki -:-

OROSZORSZÁG: KHL

13:00Barisz Nurszultan - Szibir Novoszibirszk -:-
14:00Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk -:-
14:00Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva -:-
15:00Jokerit Helsinki - HK Szocsi -:-
16:00Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva -:-
16:00Vityaz Podolszk - Amur Habarovszk -:-
16:30Dinamo Minszk - SZKA Szentpétervár -:-
16:30Lokomotiv Jaroszlavl - Szalavat Ufa -:-

CSEHORSZÁG: Chance Liga

16:00Usti - AZ Havirov -:-
17:00HC Vrchlabi - Jihlava -:-
17:00Litomerice - Kadan -:-
17:00Prerov - Vsetin -:-
17:00Slavia Praha - Sumperk -:-
17:00Sokolov - Benatky -:-
17:30Trebic - Kolin -:-
18:00Prostejov - Frydek-Mistek -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - észak

17:00Dvur Kralove - Decin -:-
17:00Nova Paka - Letnany -:-
17:30Bilina - Hronov -:-
17:30Mostecti Lvi - Jablonec -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - dél

17:00Cheb - Tabor -:-
17:00Havl. Brod - Klatovy -:-
17:00Pribram - Risuty -:-
18:00Kobra Praha - Pisek -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - kelet

17:00Hodonin - Koprivnice -:-
17:00Opava - Zdar nad Sazavou -:-
17:30Velke Mezirici - Valasske Mezirici -:-
18:00Novy Jicin - Kometa Brno B -:-

CSEHORSZÁG: ELJ

12:00AZ Havirov U20 - Vitkovice U20 -:-
12:00Chomutov U20 - Karlovy Vary U20 -:-
12:00Slavia Praha U20 - Kladno U20 -:-
12:00Trinec U20 - Olomouc U20 -:-
12:15Zlin U20 - Pardubice U20 -:-
13:00Ceske Budejovice U20 - Mlada Boleslav U20 -:-
13:00Kometa Brno U20 - Mountfield HK U20 -:-
14:30Salzburg U20 - Liberec U20 -:-
15:15Jihlava U20 - Sparta Praha U20 -:-
16:30Litvinov U20 - Plzen U20 -:-

DÁNIA: Metal Ligaen

15:00Frederikshavn - Rodovre -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Elite League

20:00Coventry - Fife -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Challenge Cup

20:00Cardiff - Guildford -:-
20:00Dundee - Belfast -:-
20:00Manchester - Sheffield -:-

ÉSZTORSZÁG: Hokiliiga

15:30Narva PSK - Everest -:-
17:10HC Panter - Kurbads -:-

EURÓPA: Alpesi Liga

18:00Ritten - Klagenfurt II -:-
19:15Salzburg 2 - Zeller Eisbären -:-
19:30Kitzbühel - Gherdeina -:-
19:30Lustenau - Asiago -:-
20:30Cortina - Jesenice -:-
20:30Fassa - Vipiteno -:-

EURÓPA: Continental Cup - Első forduló

13:30Barcelona - Mladost -:-
16:00Valk 494 - Vikingar -:-
17:30Brassó - Buz Beykoz -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague

13:00Vityebszk - Zslobin -:-
16:00Lokomotiv Orsa - Mogiljev -:-
16:00Novopolock - Gomel -:-

FINNORSZÁG: Mestis

16:00FPS - Koovee -:-
16:00Hokki - Kiekko-Pojat -:-
16:00KeuPa - Kettera -:-
16:00RoKi - IPK -:-
16:00SaPKo - K-Vantaa -:-
19:00Kiekko-Espoo - TUTO -:-

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

15:00JHT - Karhu HT -:-
15:00RaaheK - Titaanit -:-
15:00S-Kiekko - Jarvenpaa -:-
16:30Laser HT - Riemu -:-
17:30D-Kiekko - Muik Hockey -:-

FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Első szakasz

10:30Koovee U20 - IFK Helsinki U20 -:-
11:00Ässät Pori U20 - Kärpät Oulu U20 -:-
11:00TPS U20 - Lukko Rauma U20 -:-
11:30SaiPa U20 - Jokerit Helsinki U20 -:-
14:00Ilves Tampere U20 - RoKi U20 -:-
14:15Kiekko-Espoo U20 - JYP U20 -:-
15:00KooKoo U20 - KalPa U20 -:-
17:00TUTO U20 - Lahti Pelicans U20 -:-
17:30Tappara U20 - Jukurit U20 -:-

FINNORSZÁG: Naisten Liiga

12:00RoKi N - Kärpät Oulu N -:-
13:30Turku PS N - Ilves Tampere N -:-
15:00IFK Helsinki N - KalPa N -:-
17:05Kiekko-Espoo N - Sport N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

20:00Briancon - Amiens -:-
20:30Anglet - Mulhouse -:-
20:30Cergy-Pontoise - Chamonix Mont-Blanc -:-
20:30Gap - Rouen -:-

JAPÁN: Japán Kupa

08:00East Hokkaido Cranes - Oji Eagles -:-
10:00Tohoku F. Blades - Nikko Icebucks -:-

KANADA: OHL - Előszezon

01:00Hamilton Bulldogs - Windsor Spitfires 8:1
01:00Ottawa 67s - North Bay Battalion 2:3
01:05Sudbury Wolves - Owen Sound Attack 5:3
01:30Guelph Storm - Niagara IceDogs 6:4
01:30Kitchener Rangers - Mississauga Steelheads 4:3b.u.
01:30London Knights - Barrie Colts 3:5
22:00North Bay Battalion - Ottawa 67s -:-

KANADA: WHL - Előszezon

03:00Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 1:2h.u.
03:00Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels 4:3
03:00Moose Jaw Warriors - Regina Pats 1:4
03:00Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 2:4
03:00Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers 2:3h.u.
04:00Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 4:2
04:00Vancouver Giants - Prince George Cougars 3:1

KANADA: QMJHL - Előszezon

00:00Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 6:2
00:00Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 2:3b.u.
01:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens 7:3
01:00Rimouski Oceanic - Acadie-Bathurst Titan 6:3
01:00Shawinigan Cataractes - Gatineau Olympiques 4:3h.u.
01:00Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 1:2
22:00Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes -:-
00:00Victoriaville Tigres - Gatineau Olympiques -:-

LETTORSZÁG: Optibet Hokeja Liga

12:00Liepaja - HS Riga -:-
16:00HK Dinaburga - Mogo -:-
16:00Zemgale - Riga Prizma -:-

NORVÉGIA: Fjordkraft-ligaen

16:00Lillehammer - Sarpsborg -:-
16:00Manglerud - Stjernen -:-
18:15Stavanger - Vålerenga -:-

NORVÉGIA: 1. osztály

15:00Gjovik - Lørenskog -:-
15:00Nidaros - Haugesund -:-
16:00Narvik - Furuset -:-

OLASZORSZÁG: IHL

18:30Unterland - Pergine -:-
19:30Eppan - Varese -:-
19:30Kaltern - Valdifiemme -:-

OROSZORSZÁG: VHL

12:00Krasznojarszk - Torosz Nyeftyekamszk -:-
15:00CSZK VVS Szamara - Gornyak -:-
15:00Lada - Kurgan -:-
16:00Barsz - Cselmet Cseljabinszk -:-

OROSZORSZÁG: NMHL

13:00Olympia - Szokol Novocsebokszarszk -:-

OROSZORSZÁG: WHL - női

13:00MSMO 7.62 N - Ledyanyye Krylya N -:-

SPANYOLORSZÁG: LNHH

18:00ElhalasztvaBarcelona - Urdin -:-
18:00ElhalasztvaMilenio Lograno - Nordic Vikings -:-
21:00Puigcerda - Majadahonda -:-
21:30Jaca - Huarte -:-

SVÁJC: National League

19:45Ajoie - Servette -:-
19:45Biel - Langnau -:-
19:45Fribourg - Zürich Lions -:-
19:45Lugano - Bern -:-
19:45Rapperswil - Zug -:-

SVÁJC: Swiss League

17:30Langenthal - Olten -:-
17:45Visp - Lions -:-
18:45Academy Zug - Winterthur -:-
19:45Kloten - Sierre-Anniviers -:-
20:00Thurgau - Chaux-de-Fonds -:-

SVÁJC: MySports League

17:00Seewen - SC Dudingen -:-
17:15Dubendorf - Thun -:-
17:30Huttwil - Basel -:-
17:30Wiki-Munsingen - Chur -:-
19:00Martigny - Bulach -:-
20:00Arosa - Lyss -:-

SVÉDORSZÁG: SHL

15:15Brynäs - Skelleftea -:-
15:15Leksands - Linköping -:-
15:15Lulea - Örebro -:-
18:00Oskarshamn - Frölunda -:-
18:00Växjö - Rögle -:-

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20

11:00Timra U20 - Mora U20 -:-
12:00MODO U20 - Leksands U20 -:-
12:00Skelleftea U20 - Brynäs U20 -:-
13:00Lulea U20 - Västerås U20 -:-
13:00Oskarshamn U20 - Södertälje U20 -:-
14:00Djurgårdens U20 - AIK U20 -:-
14:00Växjö U20 - Linköping U20 -:-
15:00HV 71 U20 - Örebro U20 -:-
15:00Karlskrona U20 - Rögle U20 -:-

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

13:00HV 71 N - MODO N -:-
16:00Göteborg N - Lulea N -:-
19:00Leksands N - Linköping N -:-

SZLOVÉNIA: IHL

18:00Crvena zvezda - Vojvodina -:-
18:00Medvescak Zagreb - Zagreb -:-

SZLOVÉNIA: Hokejska liga

18:00HK Olimpija - Celje -:-
18:30MK Bled - Maribor -:-
19:15Triglav Kranj - Hidria Jesenice -:-

UKRAJNA: UHL

12:00Bilji Barsz - Rulav Oddr -:-
16:00Sokil Kyiv - Kramatorszk -:-

USA: USHL

23:30Youngstown Phantoms - Waterloo Black Hawks 0:2
02:30Cedar Rapids - Lincoln Stars 1:0h.u.
18:00Sioux Falls Stampede - Muskegon Lumberjacks -:-
20:30Sioux City - USA U18 -:-
23:30Fargo Force - Chicago Steel -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.