FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00OSE Lions - Körmend -:-
18:00Zalakerámia - Kaposvár -:-
19:00Alba Fehérvár - Szombathely -:-
19:00Nyíregyháza - KTE-Duna -:-

OLASZORSZÁG: Lega A

20:00Basket Napoli - Milano -:-

SPANYOLORSZÁG: ACB

18:00Barcelona - Breogan -:-
18:00Tenerife - Bilbao -:-
20:45Unicaja Malaga - Gran Canaria -:-
20:45Zaragoza - San Pablo Burgos -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

12:00Turk Telekom - Tofas -:-
14:30Gaziantep - Afyon Belediye -:-
17:00Bursaspor - Yalova BelediyeSpor -:-
19:15Anadolu Efes - Merkezefendi -:-

AFRIKA: AfroBasket - női - 5-8. hely

14:00Angola N - Elefántcsontpart N -:-
17:00Egyiptom N - Mozambik N -:-

ARGENTÍNA: Torneo Super 20

00:00Atenas - La Union 58:62
00:00Penarol - Union De Santa Fe 80:77h.u.
00:00Platense - Obras 75:69
02:30Ferro - Argentino 77:66
02:30Gimnasia - Hispano Americano 94:91
02:30Instituto de Cordoba - Comunicaciones Mercedes 86:59
03:30ElhalasztvaGimnasia - Argentino -:-
16:00San Martin - Quimsa -:-
19:00Regatas - Riachuelo -:-
21:30La Union - Olimpico -:-
00:00Comunicaciones Mercedes - Atenas -:-
00:00Platense - Union De Santa Fe -:-

BELGIUM: Top Division - női

20:30Braine N - Kortrijk N -:-
20:30Laarne N - Waregem N -:-
20:30Lummen N - Phantoms N -:-
20:30Mechelen N - Namur N -:-

CHILE: LNB 2

01:00ElhalasztvaLiceo Curico - Tinguiririca -:-
01:00Sportiva Italiana - Arabe Valparaiso 73:70
01:00ElhalasztvaTinguiririca - Manquehue -:-
23:00Truenos De Talca - Liceo Curico -:-
23:30Boston C. C. - Arturo Prat San Felipe -:-

CSEHORSZÁG: NBL

17:30Ostrava - Pardubice -:-
17:30USK Praha - Usti n. Labem -:-
17:45Kolin - Brno -:-
18:00Decin - Nymburk -:-
18:00Jindrichuv Hradec - Hradec Kralove -:-
18:00Opava - Olomoucko -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

16:00Slavia Praha N - USK Praha N -:-
17:00Zabiny Brno N - Trutnov N -:-

DÁNIA: Basketligaen

13:00Amager - Herlev Wolfpack -:-

DÁNIA: Dameligaen - női

15:00Wolfpack N - Amager N -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Kupa

20:30Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL Kupa - női

14:00Cardiff Met Archers N - Gloucester N -:-
15:00BA London Lions N - Essex Rebels N -:-
16:00Caledonia Pride N - Newcastle Eagles N -:-
16:30Leicester Riders N - Oaklands Wolves N -:-
19:00Manchester Mystics N - Nottingham Wildcats N -:-

EURÓPA: ABA League

17:00Igokea - Borac -:-
21:00Cedevita Olimpija - Krka -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

12:00Cmoki Minszk 2 - SDUSHOR Minsk -:-
12:00Gomel - Borisfen -:-
12:00Grodno - Grodno GrSU -:-
14:00Impuls - Brest -:-
14:00Rubon - Cmoki Minszk 3 -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2 - női

20:00Aulnoye AS N - Champagne N -:-
20:00Avenir Chartres N - Calais N -:-
20:00Graffenstaden N - Centre Federal BB N -:-
20:00Montbrison N - US La Glacerie N -:-
20:00Nantes N - Mondeville N -:-
20:00Tronche Meylan N - Toulouse N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa - Selejtező - Play Off

10:35Ginebra Kings - Phoenix Fuelmasters -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperkupa

15:30Panathinaikosz - Lavrio -:-
16:00Promitheas - AEK Athén -:-

HOLLANDIA: WBL - női

18:00Grasshoppers N - Jolly Jumpers N -:-
19:00Den Helder N - Binnenland N -:-
19:00Martini Sparks N - Lekdetec N -:-
19:00Triple Threat N - Landslake Lions N -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

18:00Gorica - Alkar -:-
18:00Skrljevo - Zadar -:-
18:00Sonik Puntamika - GKK Sibenka -:-
19:00Zabok - Osijek -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga

15:00Hermes - Dubrovnik -:-
17:00Bosco - Jazine -:-
19:00Kvarner - Omis -:-

KOSZOVÓ: Superliga

17:00Drita - Trepca -:-
19:00Prizreni - Golden Eagle Ylli -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

15:30Legia - Spojnia Stargard -:-
17:30Anwil Wloclawek - Bydgoszcz -:-

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

13:00MKKS Koszalin - Lancut -:-
17:00Krosno - Starogard Gdanski -:-
17:00Pelplin - Pruszkow -:-
17:30Poli. Opolska - Dziki Warszawa -:-
18:00Alstom Krakow - GKS Tychy -:-
18:00Gornik Walbrzych - WKK Wroclaw -:-

LITVÁNIA: LKL

16:00Juventus - Prienai -:-
16:20Rytas - Siauliai -:-

LUXEMBURG: Total League

18:30Musel Pikes - Heffingen -:-
18:30Racing Luxembourg - Esch -:-
20:00Contern - T71 Dudelange -:-
20:30Walferdange - Ettelbruck -:-

LUXEMBURG: Total League - női

18:00Dudelange N - Musel Pikes N -:-
18:00Les Sangliers Wooltz N - Bertrange N -:-
18:30Walferdange N - Ettelbruck N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00BEAC Újbuda N - Cegléd N -:-
18:00PINKK-Pécsi N - UNI Győr N -:-
18:00Vasas N - Sopron N -:-

MEXIKÓ: LNBP

03:00Fuerza Regia - Dorados 91:99h.u.
03:00Halcones de Xalapa - Lenadores 88:87
03:00Plateros - Libertadores 87:106
04:45Soles - Panteras 69:67
23:00Fuerza Regia - Dorados -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

18:00Crailsheim Merlins - s.Oliver Würzburg -:-
18:00Syntainics MBC - Heidelberg -:-
20:30Chemnitz - Oldenburg -:-
20:30Ludwigsburg - Hamburg -:-

NÉMETORSZÁG: Pro A

19:00Bochum - Tubingen -:-
19:00Ehingen - Itzehoe -:-
19:00Jena - Nürnberg -:-
19:00Panthers Schwenningen - Bremerhaven -:-
19:30PS Karlsruhe - Kirchheim -:-
19:30Trier - Paderborn -:-

NÉMETORSZÁG: Pro B

19:00Bernau - Iserlohn -:-
19:00Frankfurt 2 - Oberhaching -:-
19:00G. Düsseldorf - Wolmirstedt -:-
19:00OrangeAcademy - Dresden -:-
19:00Rhondorf - Münster -:-
19:30Giessen 2 - Coburg -:-
19:30Koblenz - Bayern 2 -:-

NÉMETORSZÁG: DBBL - női

13:00Wasserburg N - GiroLive N -:-
17:30Heidelberg N - Göttingen N -:-
19:00Freiburg N - Düsseldorf N -:-
19:00Marburg N - Keltern N -:-

NORVÉGIA: BLNO

14:30Nidaros Jets - Gimle -:-
17:00Centrum Tigers - Asker -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa

09:00Barsz Rosztov - Dinamo MGTU -:-
11:30Zenit Pétervár 2 - Dinamo Sztavropol -:-
12:00Jeniszej 2 - Cseljabinszk -:-
14:00Szaratov 2 - Nyizsnyij Novgorod 2 -:-
15:00Tobolszk - Magnyitogorszk -:-
15:30Novomoskovsk - M. Lipeck -:-
16:30Unics Kazany 2 - Szamara 2 -:-
18:00Parma Perm 2 - Ruszicsi Kurszk -:-

PORTUGÁLIA: Szuperkupa

18:30Sporting CP - Imortal -:-

PUERTO RICO: BSN

02:00Brujos de Guayama - Cangrejeros 89:79
02:00Grises de Humacao - San German 97:109

SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női

18:00Perfumerias Avenida N - Ciudad de La Laguna N -:-
18:30Araski N - Uni Girona N -:-
18:30Gernika Bizkaia N - Gran Canaria N -:-
19:00Estudiantes N - Cadi La Seu N -:-
19:00Ferrol N - Campus Promete N -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

15:00KFUM Kalmar - Norrort -:-
15:00Uppsala - Helsingborg -:-
16:30Hogsbo - Ockelbo -:-
17:30IK Eos - Team4Q -:-
19:00AIK Basket - RIG Mark -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

13:30Hogsbo N - Borås N -:-
14:30Lund N - Södertälje N -:-
15:00Alvik N - Marbo N -:-
15:00Helsingborg N - Wetterbygden Sparks N -:-
15:00Östersund N - Uppsala N -:-
18:00ElhalasztvaA3 Basket Umea N - Norrköping N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Federation Cup - Play Off

15:00Manisa - Samsunspor -:-

UKRAJNA: FBU Szuperliga

15:00Mykolaiv - Kryvbas -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

15:00Kyiv Basket N - Odessa N -:-
17:30Rivne N - Dynamo Kyiv N -:-
18:00Budivelnik N - Prometey N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.