FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

EURÓPA: Euroliga

18:30Alba Berlin - Barcelona -:-
18:30Anadolu Efes - Olimpiakosz -:-
20:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-
20:30Baskonia - Milano -:-
20:45Partizan - Pamesa Valencia -:-

USA: NBA

01:00Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers 113:85
01:00Orlando Magic - Atlanta Hawks 108:125
01:30Boston Celtics - Miami Heat 134:121
01:30Brooklyn Nets - Washington Wizards 113:107
01:30New York Knicks - Milwaukee Bucks 103:109
02:00Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies 109:101
02:00New Orleans Pelicans - Toronto Raptors 126:108
02:00Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 119:111
4. negyedDenver Nuggets - Houston Rockets 99:77
4. negyedPhoenix Suns - Chicago Bulls 106:81
3. negyedUtah Jazz - Los Angeles Clippers 90:78
2. negyedSacramento Kings - Indiana Pacers 42:33
1. negyedLos Angeles Lakers - Portland Trail Blazers 6:13

ARGENTÍNA: Liga A

01:10Ferro - San Lorenzo 80:48
01:30Gimnasia - Comunicaciones Mercedes 71:82
00:30Union De Santa Fe - Quimsa -:-

AUSZTRÁLIA: NBL

07:30NZ Breakers - South East Melbourne -:-
09:30Brisbane Bullets - Perth Wildcats -:-

AUSZTRÁLIA: WNBL - női

08:35Southside N - Sydney N -:-

BAHREIN: Premier League

17:30Samaheej - ISSA Town -:-

BELGIUM: Top Division - női

20:30Brunehaut N - Mechelen N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Spars Ilidza - Bosna Royal -:-

BRAZÍLIA: NBB

23:30Pato - Pinheiros 95:76
23:15Flamengo - Brasilia -:-
23:30Sao Jose - Cerrado -:-
00:00Franca - Uniao Corinthians -:-
00:00Rio Claro - Caxias do Sul -:-

DÁNIA: Basketligaen

19:15Næstved - Bears Academy -:-
19:15Værløse - Herlev Wolfpack -:-

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Liga - Alsóház

21:00San Martin - Unifacisa -:-
23:30Bauru - Boca Juniors -:-

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Liga - Play Off

01:00Obera TC - Boca Juniors 72:68

DÉL-KOREA: KBL

11:00KoGas - KCC Egis -:-
11:00Suwon KT - Anyang -:-

DÉL-KOREA: WKBL - női

11:00Busan BNK Sum N - Woori WON N -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

20:30London Lions - Manchester Giants -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga

18:00Euro Nickel - Pelister -:-

EURÓPA: BIBL

16:30Hapoel Beer Sheva - Beroe -:-

EURÓPA: ENBL

19:00Trefl Sopot - Nes Ziona -:-

EURÓPA: WBBL - női

17:00Siauliai N - TTT Riga N -:-
18:00BJBS Riga N - RSU Merks N -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

17:30PeKa N - Lappeenranta N -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona - női

17:30Puhuttaret N - Torpan Pojat Helsinki II N -:-

FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa - női

20:00La Roche N - Lyon N -:-
20:00Lattes Montpellier N - Angers N -:-

GRÚZIA: Szuperliga

15:30Kutaisi - Mega Tbilisi -:-

HOLLANDIA: DBL Cup

21:00Lokomotief WO - Den Helder -:-
21:00Lokomotief 2 - Leiden -:-

HOLLANDIA: WBL - női

20:30Grasshoppers N - Landslake Lions N -:-
20:45Binnenland N - Lekdetec N -:-

IRÁN: Super League - Első szakasz

13:30Avije Sanat Parsa - Sanaye Hormozgan -:-
13:30Mahram Tehran - Kalleh -:-
13:30Mes Kerman - Nobogh Arak -:-
13:30Shahrdari Gorgan - Padafan Raad -:-
13:30Toofarghan Azarshahr - Palayesh Naft Abadan -:-
13:30Zob Ahan - Mes Rafsanjan -:-

IZLAND: Premier league

19:15KR Basket - IR Reykjavik -:-
20:15Hottur - Grindavik -:-
20:15Thorl - Njardvik -:-
21:15Haukar - Tindastoll -:-

IZRAEL: WBL - női

16:00Maccabi Urban N - Maccabi Haifa N -:-
18:00Asa Jerusalem N - Maccabi Ashdod N -:-
18:00Elitzur Ramla N - Holon N -:-
18:00Hapoel Petah Tikva N - Bnei Herzliya N -:-
18:00Ramat Hasharon N - Hapoel Rishon LeZion N -:-

KANADA: U Sports

02:00Guelph - McMaster 80:83

KAZAHSZTÁN: National League

15:00Irbis Almaty - Aktobe -:-

KÍNA: WCBA - női

Frissítés
folyamatban
Tianjin N - Shaanxi Tianze N 67:60
06:30Liaoning N - Wuhan N -:-
09:30Fujian N - Henan N -:-
12:30Hebei N - Beijing N -:-

KOSZOVÓ: Superliga

19:00Bashkimi - Sigal Prishtina -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:30Gdynia - Zielona Gora -:-

LITVÁNIA: NKL

17:00Kauno Atletas - Zalgiris Kaunas 2 -:-
17:00Klaipedos Neptunas - Kretinga -:-
17:00Mazeikiai - Vilkaviskis -:-
17:00Silute - Delikatesas Joniskis -:-
17:00Suduva-Mantinga - Telsiai -:-
17:00Vytis VDU - Palanga -:-
18:00Rytas 2 - Vilniaus Stekas -:-

LITVÁNIA: Mindaugas Király Kupa

17:00Pieno Zvaigzdes - Nevezis -:-
17:30Jonava - Siauliai -:-

NORVÉGIA: BLNO

19:00Ammerud - Centrum Tigers -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Play Off

13:30Novoszibirszk - Temp Szumz Revda -:-

PARAGUAY: LNB - Clausura - Play Off

23:30Olimpia - Dep. San Jose -:-

PORTUGÁLIA: LFB - női

12:00Esgueira N - Imortal N -:-
17:00CAB Madeira N - CDEFF N -:-
17:00Uniao Sportiva N - Benfica N -:-
17:30AD Vagos N - Natacao N -:-
17:30Galitos N - Gdessa Barreiro N -:-
18:00Quinta Dos Lombos N - Olivais N -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női

19:30IDK Gipuzkoa N - Ensino N -:-
19:30Pamesa Valencia N - Barcelona CBS N -:-
20:00Estudiantes N - Gran Canaria N -:-
20:00Gernika Bizkaia N - Perfumerias Avenida N -:-
20:00Uni Girona N - Araski N -:-
20:00Zaragoza N - Cadi La Seu N -:-
20:30Leganes N - Jairis N -:-
21:00Ciudad de La Laguna N - Bembibre N -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan

19:04Borås - BC Lulea -:-
19:04Södertälje - Nassjo -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00Helsingborg - Trelleborg -:-

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

18:30Norrort N - Tureberg N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

16:00Al Ittihad - Dbae -:-

TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női

11:00Bursa N - Antalya 07 N -:-
12:00Botas N - Nesibe Aydin N -:-
14:00CBK Mersin N - Cankaya N -:-
17:00Fenerbahce N - Galatasaray N -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

12:00ElhalasztvaVinnytski Blyskavky 2 N - Vinnytski Blyskavky N -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

00:15Penarol - Olimpia -:-

USA: NBA G League - Csoportkör

00:00Cleveland Charge - Sioux Falls Skyforce 115:103
01:00Capital City Go-Go - Maine Celtics 114:116
01:00Grand Rapids Gold - Wisconsin Herd 106:112
02:00Memphis Hustle - Texas Legends 120:113h.u.
2. negyedAgua Caliente Clippers - Oklahoma City Blue 56:49
2. negyedG League Ignite - Stockton Kings 55:53

USA: NCAA

00:00Army - USMMA 88:57
00:00Binghamton - Loyola MD 70:84
00:00La Salle - Temple 51:67
00:00UMass Lowell - Merrimack Warriors 77:51
00:30Butler - Kansas State 76:64
01:00Bucknell - St. Francis (PA) 89:65
01:00Charleston Southern - Citadel 73:76
01:00Cincinnati - NJIT 86:60
01:00Dartmouth - Northern Vermont - Johnson 99:41
01:00Dayton - Western Michigan 67:47
01:00Drexel - Lafayette 64:56
01:00East Tennessee St - Mars Hill 84:56
01:00Florida Atlantic - South Alabama 84:59
01:00Florida Intl - Eastern Michigan 68:80
01:00George Mason - Hofstra 81:77h.u.
01:00Georgia - Hampton 73:54
01:00Hartford - Fairleigh Dickinson 74:66
01:00High Point - Elon 84:70
01:00Holy Cross - Harvard 38:72
01:00Indiana State - Drake 75:73
01:00Marshall - Akron 68:57
01:00Md.-East. Shore - Lehigh 64:60
01:00N. Carolina A&T - NC Greensboro 73:56
01:00New Hampshire - Sacred Heart 61:66
01:00Ohio - Cincinnati-Clermont 113:44
01:00Princeton - Cairn 92:58
01:00St. Bonaventure - Middle Tenn. St. 71:64
01:00Stonehill - Eastern Nazarene 92:45
01:00Tennessee Tech - Chattanooga Mocs 74:81
01:00Toledo - Richmond 90:67
01:00UMBC Retrievers - Coppin State 109:82
01:00USC Upstate - Columbia International 93:59
01:00VCU Rams - Vanderbilt 70:65
01:00Western Carolina - Gardner Webb 55:71
01:00Yale - Howard 86:40
01:15Duke - Ohio State 81:72
01:15Florida State - Purdue 69:79
01:15Miami - Rutgers 68:61
01:15Tennessee - Mcneese State 76:40
01:30Coastal Carolina - NC Wilmington 58:60
01:30Fordham - Maine 59:57
01:30Georgia Southern - Florida Gulf Coast 53:70
01:30Incarnate Word - Dallas Christian 112:64
01:30St. Francis (NY) - Delaware State 81:73
01:30UAB - Jacksonville 80:61
01:30UTRGV - Texas A&M-CC 89:82
02:00Abilene Christian - North American Stallions 93:46
02:00Austin Peay - Western Kentucky 74:75
02:00Bradley - Northern Iowa 68:53
02:00Eastern Illinois - Northern Illinois 70:90
02:00Evansville - Southern Illinois 53:80
02:00Florida - Florida A&M 102:62
02:00Illinois (Chi.) - Missouri State 51:66
02:00Iowa State - North Dakota 63:44
02:00Lindenwood - EWU Phantoms 103:56
02:00Memphis - North Alabama 87:68
02:00Rice - Prairie View A&M -:-
02:00Rider - Monmouth (N.J.) 88:62
02:00TCU - Providence 75:62
02:00Texas A&M - SMU Mustangs 83:64
02:00Texas Tech - Georgetown 79:65
02:30Pennsylvania - Saint Josephs -:-
02:30Western Illinois - Southern Indiana -:-
02:30Xavier - SE Louisiana -:-
03:00Air Force - Arkansas-Pine Bluff -:-
03:00Colorado State - Loyola Marymount -:-
03:00Depaul - Samford -:-
03:00East. Washington - Northwest -:-
03:00George Washington - South Carolina -:-
03:00Loyola (Ill). - Central Arkansas -:-
03:00New Mexico State - UTEP -:-
03:00Southern Utah - Montana State -:-
03:00St. Louis - Tennessee State -:-
03:15Indiana - North Carolina -:-
03:15Nebraska - Boston College -:-
03:15Notre Dame - Michigan State -:-
04:00California - USC -:-
04:00California Baptist - UC Riverside -:-
04:00ElhalasztvaPepperdine - Cal Poly -:-
04:00Portland - Multnomah -:-
04:00Portland State - Portland Bible -:-
04:00San Francisco - AR Little Rock -:-
04:00Seattle - CS Fullerton -:-
04:00St. Marys (CA) - New Mexico -:-
05:59Hawaii - TX A&M Commerce -:-
22:00Bethune Cookman - Chicago St -:-
22:00Utah State - Utah Tech -:-
00:30UConn - Oklahoma State -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.