FRISSÍTÉS

Foci » Tegnap » Minden mérkőzés

AUSZTRÁLIA: A-League

11:30Melbourne Victory - Central Coast Mariners 2:3

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano - Play Off

21:00CSA - Murici AL 4:0

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense - Play Off

23:00Chapecoense-SC - Criciuma 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - Második szakasz - Play Offs

00:00Gremio - Novo Hamburgo 4:3

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro - 5-8. hely

00:00Uberlandia - Boa 3:2b.u.

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Play Off

00:00Palmeiras - Ponte Preta 1:0

DÉL-KOREA: WK League - női

11:00Boeun Sangmu N - Suwon FMC N 0:2
11:00Changnyeong N - Seoul N 2:1
11:00Gyeongju N - Hwacheon N 2:0
11:00Sejong Sportstoto N - Incheon Hyundai Steel N 0:4

ÉSZTORSZÁG: Észt Kupa

18:00Parnu - Flora 1:4

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

17:30Lahti - Honka 0:0

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

15:30Bolnisi - Merani Martvili 1:0
15:30Georgia - Gagra 0:4

INDONÉZIA: Liga 1

10:30ElhalasztvaPersipura - Persebaya -:-
13:30ElhalasztvaArema - PSIS Semarang -:-
14:00ElhalasztvaBarito Putera - PSM Makassar -:-
15:30ElhalasztvaPSS Sleman - Persib -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

20:45St. Patricks - Derry City 0:2

ÍRORSZÁG: 1. osztály

20:30Longford - Bray Wanderers 0:2
20:45Galway - Athlone 2:2

IZLAND: Inkasso-deildin

18:00ElhalasztvaAfturelding - Thor Akureyri -:-
18:00ElhalasztvaMagni - Throttur -:-
19:00ElhalasztvaFram - Vestri -:-
21:15ElhalasztvaLeiknir - Leiknir F. -:-

IZLAND: 2. osztály

15:00ElhalasztvaKordrengir - Fjardabyggd -:-
18:00ElhalasztvaHaukar - Dalvik/Reynir -:-

JORDÁNIA: Premier League

17:00Al Wehdat - Al Salt 3:0
19:30Al Ramtha - Al Ahli 3:1

KANADA: Canadian Premier League

23:00ElhalasztvaValour - Edmonton -:-
21:00ElhalasztvaHFX Wanderers - Pacific FC -:-

KATAR: QSL

15:30Al Ahli Doha - Al-Sadd 0:1
17:45Qatar SC - Umm-Salal 1:1

KAZAHSZTÁN: Premier League

13:00ElhalasztvaKaszpij Aktau - K. Almaty -:-
15:00ElhalasztvaTobol - FC Asztana -:-
17:00ElhalasztvaTaraz - Kizilzsar -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

17:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 1:1
17:00Jelgava - Metta/LU 2:2
17:00Spartaks - RFS 1:1
18:00Valmiera - Ventspils 3:0
19:00FK Liepaja - Riga FC 1:4

LETTORSZÁG: Lett Kupa

17:30Upesciems - FK Limbazi 1:3

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Mazatlan FC 1:1
02:06Santos Laguna - Guadalajara 2:0

MONGÓLIA: Premier League

13:00Deren - Khaan Khuns-Erchim 1:0

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Diriangen - Chinandega 2:0
01:00Jalapa - Juventus Managua 1:0

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Tromsø 0:1
18:00Grorud - Ull/Kisa 3:1
18:00Ham-Kam - KFUM Oslo 2:2
18:00Kongsvinger - Öygarden 1:1
18:00Raufoss - Strømmen 1:1
18:00Sandnes - Ranheim 2:1
18:00Stjørdals-Blink - Jerv 2:2

NORVÉGIA: 2. divízió - 1. csoport

19:00Halden - Vålerenga 2 5:0

NORVÉGIA: 2. divízió - 2. csoport

13:00TörölveOdd 2 - Sotra -:-
13:00Odd 2 - Levanger 0:1
15:30Rosenborg 2 - Asker 0:2
19:00TörölveNardo - Rosenborg 2 -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 4. csoport

16:00TörölveSogndal 2 - Fyllingsdalen -:-
18:00TörölveFana - Brann Bergen 2 -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 5. csoport

18:00TörölveRanheim 2 - Molde 2 -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 6. csoport

16:00TörölveRana - Stabaek 2 -:-
19:00TörölveTromsø 2 - Finnsnes -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Guairena FC - Olimpia Asuncion 0:1

ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off

17:00ElhalasztvaFCSB - Astra -:-
19:30U Craiova - CFR Cluj 1:3

SKÓCIA: Premiership

20:45Ross County - Motherwell 1:0

SVÁJC: Szuperliga

20:30Basel - Luzern 0:0
20:30Servette - Sion 1:2
20:30Xamax - Lugano 0:1
20:30Young Boys - St. Gallen 3:1
20:30Zürich - Thun 3:3

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

19:00Elfsborg - Sirius 3:3
19:00Norrköping - Mjallby 1:1

SVÉDORSZÁG: Superettan

18:00Umeå - Dalkurd 1:2
19:00Brage - Trelleborgs 3:0
19:00Örgryte - Västerås SK 2:1

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

19:00Eskilstuna United N - Uppsala N 1:3
19:00Göteborg N - Linköpings N 2:0

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

14:45Raadsan - Dekedda 0:1

UKRAJNA: Persha Liga

16:00Balkany - Obolon Kijev 1:1
16:00Cserkascsina - Volin Luck 0:2
16:00Inhulec - Kremin 3:0
17:00Agrobiznyesz Volocsiszk - Mykolaiv 2:2
17:00Hirnyik-Sport - Kramatorszk 2:0
17:00MFC Metalurg - Prikarpattya 1:0
18:00Metaliszt 1925 - Cs. Odessza 0:0
18:00Rukh Lviv - Minaj 1:0

USA: USL Championship

23:00TörölveNew York Red Bulls 2 - North Carolina -:-
01:00Hartford Athletic - Loudoun 4:1

USA: NWSL - női

23:00TörölveOrlando Pride N - Utah Royals N -:-
01:00TörölveReign N - Chicago N -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

16:00ElhalasztvaAGMK - Lok. Tashkent -:-
16:00ElhalasztvaBunyodkor - Metallurg Bekabad -:-
16:00ElhalasztvaNasaf Qarshi - Sogdiana -:-

VIETNÁM: V.League 1

12:00ElhalasztvaBinh Duong - The Cong -:-
12:00ElhalasztvaGia Lai - Ho Chi Minh -:-
12:00ElhalasztvaHai Phong - Song Lam Nghe An -:-
12:00ElhalasztvaHanoi FC - Thanh Hoa -:-
12:00ElhalasztvaHong Linh Ha Tinh - BHTS Quang Nam -:-
12:00ElhalasztvaNam Dinh - Da Nang -:-
12:00ElhalasztvaSai Gon FC - Than Quang Ninh -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

10:00Dinamo Bukarest U19 (Rou) - FC Viitorul U19 (Rou) 2:3b.u.
16:00Kazan (Rus) - Kamaz (Rus) 1:1
17:00Hapoel Petah Tikva (Isr) - Netanya (Isr) 0:1
17:00H. Haifa (Isr) - Hapoel Hadera (Isr) 0:1
17:00Rakow (Pol) - Korona Kielce (Pol) 5:0
17:00Salzburg (Aut) - Bravo (Slo) 2:2
18:00Hapoel Tel Aviv (Isr) - Hap. Ramat Gan (Isr) 0:2
20:00Roda (Ned) - Eindhoven (Ned) 3:1

ZAMBIA: Szuperliga

15:00Kansanshi - Green Eagles 0:0
15:00Power Dynamos - Forest Rangers 2:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.