FRISSÍTÉS

Foci » Tegnap » Minden mérkőzés

ANGLIA: National League

20:45Wrexham - Chesterfield 0:1

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45FC United - Basford 1:3
20:45Gainsborough - Buxton 0:0
20:45Lancaster - Radcliffe 1:0
20:45Matlock - Warrington 1:2
20:45Morpeth - Atherton 3:0
20:45ElhalasztvaNantwich - South Shields -:-
20:45Scarborough - Hyde 1:0
20:45Stalybridge - Stafford 0:3
20:45ElhalasztvaWhitby - Mickleover -:-
20:45Witton - Ashton Utd 1:0

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45ElhalasztvaAlvechurch - Stourbridge -:-
20:45Bromsgrove - Hednesford 4:0
20:45Coalville - Biggleswade Town 2:0
20:45Leiston - St. Ives 4:4
20:45Peterborough Sports - Nuneaton 2:1
20:45Royston - Hitchin 1:1
20:45Rushall - Barwell 0:1
20:45Tamworth - AFC Rushden & Diamonds 3:0

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Beaconsfield Town - Hartley Wintney 1:2
20:45Blackfield - Weston-super-Mare 2:1
20:45Chesham - Harrow 1:1
20:45Dorchester - Merthyr T 0:0
20:45Hayes & Yeading - Hendon 3:2
20:45Met. Police - Swindon S 2:3
20:45Salisbury - Taunton 2:1
20:45Truro - Poole 3:3
20:45Walton Casuals - Gosport 1:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Folkestone - Cheshunt 4:2
20:45Merstham - Cray 1:2

ANGLIA: EFL Trophy

20:45Carlisle - Blackpool 2:1

ANGLIA: FA Trophy - Selejtező

20:30East Grinstead - Aveley 0:5
20:45Canvey Island - Ashford Town 5:0
20:45Cinderford - Highworth 2:1
20:45Halesowen - Evesham 3:0
20:45Sevenoaks - Aylesbury Utd 2:4
20:45Stocksbridge - Pickering Town 1:3h.u.
20:45Tadcaster - Brighouse Town 1:2
20:45Ware - Whitstable Town 1:0h.u.
20:45Winchester - Thame 3:3
20:45Witham - Ashford U. 0:2h.u.
20:45Workington - Droylsden 3:1

ANGLIA: Premier League International Cup

20:00Monaco II - Jong Feyenoord 3:1

ANGOLA: Girabola

16:00Sporting de Cabinda - Ferroviario do Huambo 0:0

ARGENTÍNA: Primera Nacional

01:00Atl. Rafaela - Instituto 3:2
02:10Quilmes - San Martin Tucuman 1:4
20:30Def. de Belgrano - Almagro 1:1
00:10Tigre - Villa Dalmine 1:0

ARGENTÍNA: Torneo Federal A

00:00Desamparados - Villa Mitre 0:1

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana - Apertura

18:30Tristan Suarez - Los Andes 1:1
20:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes 2:0
20:30Sacachispas - Justo Jose de Urquiza 1:1
20:30UAI Urquiza - Villa San Carlos 1:4

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana - Apertura

20:30Real Pilar - Midland 2:2
20:30Victoriano A. - General Lamadrid 0:1
21:00Deportivo Merlo - Laferrere 0:1

ARGENTÍNA: Primera D Metropolitana

20:30Atlas - Central Ballester 2:1
20:30Deportivo Paraguayo - Claypole 1:2
20:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres 1:1
20:30Puerto Nuevo - Sportivo Barracas 2:0

ÁZSIA: VB - Selejtező - Második szakasz

10:00Mongólia - Kirgizisztán 1:2
10:30Észak-Korea - Dél-Korea 0:0
13:30Indonézia - Vietnám 1:3
13:30Kambodzsa - Irak 0:4
13:40Tajvan - Ausztrália 1:7
13:45Szingapúr - Üzbegisztán 1:3
14:00Fülöp-szigetek - Kína 0:0
14:00Thaiföld - Egyesült Arab Emirátusok 2:1
14:15Tadzsikisztán - Japán 0:3
15:00Palesztina - Szaúd-Arábia 0:0
16:00India - Banglades 1:1
16:00Srí Lanka - Libanon 0:3
16:00Szíria - Guam 4:0
18:00Jordánia - Nepál 3:0
18:30Bahrein - Irán 1:0
18:30Katar - Omán 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

01:00Atletico GO - Ponte Preta 0:0
01:00Guarani - Botafogo SP 0:2
01:00Sport Recife - Cuiaba Esporte 2:0
00:15Criciuma - Vitoria 1:1
00:15Londrina - Figueirense 0:0
00:15Parana - Brasil de Pelotas 1:0

CHILE: Primera División

20:30Cobresal - Palestino 3:2
23:00Universidad Espanola - Coquimbo 3:1

CHILE: Primera B

00:00Rangers - Magallanes 1:1

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - női

00:00Deportivo Cuenca N - Mundo Futuro N 5:1
00:00Huila N - Cerro Porteno N 3:0

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Nemzetek Ligája - B divízió

01:00Suriname - Saint Vincent és a Grenadine-szigetek 0:1
02:00Guyana - Antigua & Barbuda 5:1
23:00Saint Lucia - El Salvador 0:2

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Nemzetek Ligája - C divízió

00:00Sint Maarten - Guadeloupe 1:2
23:00Amerikai Virgin-szigetek - Barbados 0:4

EURÓPA: Euro - Selejtező

18:00Finnország - Örményország 3:0
20:45Feröer-szigetek - Málta 1:0
20:45Gibraltár - Grúzia 2:3
20:45Görögország - Bosznia-Hercegovina 2:1
20:45Izrael - Lettország 3:1
20:45Liechtenstein - Olaszország 0:5
20:45Románia - Norvégia 1:1
20:45Svájc - Írország 2:0
20:45Svédország - Spanyolország 1:1

EURÓPA: U21-es EB - Selejtező

14:30Ciprus U21 - Fehéroroszország U21 1:1
14:30Észak-Macedónia U21 - Kazahsztán U21 1:1
17:00Izland U21 - Írország U21 1:0
17:00Lettország U21 - Bulgária U21 0:0
18:00Azerbajdzsán U21 - Svájc U21 0:1
18:00Bosznia-Hercegovina U21 - Németország U21 0:2
18:00Lengyelország U21 - Szerbia U21 1:0
18:15Észtország U21 - Oroszország U21 0:5
18:30Norvégia U21 - Hollandia U21 0:4
18:35Izrael U21 - Feröer-szigetek U21 3:1
18:45Montenegro U21 - Spanyolország U21 0:2
19:00Albánia U21 - Koszovó U21 2:1
19:00Luxemburg U21 - Svédország U21 0:3
20:00Belgium U21 - Moldova U21 4:1
20:45Anglia U21 - Ausztria U21 5:1
21:00Szlovákia U21 - Franciaország U21 3:5

EURÓPA: U19-es EB - Selejtező - Első szakasz

15:00Norvégia U19 - Csehország U19 1:1
15:00San Marino U19 - Azerbajdzsán U19 0:2
20:00Grúzia U19 - Horvátország U19 2:0
20:00Kazahsztán U19 - Magyarország U19 0:5
20:05Andorra U19 - Fehéroroszország U19 0:2
20:05Skócia U19 - Németország U19 1:0

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

15:30Lengyelország U17 - Belgium U17 2:2
15:30Liechtenstein U17 - Észak-Macedónia U17 0:4
19:00Koszovó U17 - Wales U17 1:4
19:00Szlovénia U17 - Hollandia U17 0:1

EURÓPA: Elite League U20

17:30Portugália U20 - Olaszország U20 3:4

JAMAIKA: Premier League

03:30Cavalier - Mount Pleasant 2:2

JAPÁN: J2 League

12:00Yokohama FC - Kanazawa 3:2

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

02:00Huila - Bucaramanga 1:2

KONGÓI DR: Ligue 1

16:00Renaissance - Simba 1:2

LITVÁNIA: A Lyga

18:30Riteriai - Suduva 1:2

MALAWI: Szuperliga

14:30ElhalasztvaBig Bullets - Ntopwa -:-
14:30Silver - Masters Security 2:0
14:30TN Stars - Civil 0:1

MALDÍV-SZIGETEK: Dhivehi Premier League - Második szakasz

12:50Foakaidhoo - Victory 2:0
18:00United Victory - Nilandhoo 2:2

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

00:00Irapuato - La Piedad 2:3

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

23:00Toluca N - Atl. San Luis N 3:1
02:00Pachuca N - Juarez N 5:1
03:00Tigres N - Necaxa N 4:0
04:00Leon N - Monterrey N 1:3

NORVÉGIA: Toppserien - női

13:00Kolbotn N - Fart N 4:0

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

16:55Al Jeel - Hottain 0:0
17:10Al Mojzel - Al Thuqbah 0:1

UGANDA: Premier League

15:30ElhalasztvaKampala City - Kyetume -:-
15:30ElhalasztvaPolice - Proline -:-

URUGUAY: Segunda Division

21:00Cerrito - Albion 1:2
21:00Villa Espanola - Maldonado 4:3
21:00Villa Teresa - Sud America 1:0

VILÁG: Barátságos mérkőzés

14:00Jong FC Emmen (Ned) - Jong Cambuur (Ned) 3:2
18:00Kirrlach (Ger) - Karlsruhe (Ger) 1:8
18:00Weiz (Aut) - Maribor (Slo) 0:3
19:30Ijsselmeervogels (Ned) - Groningen (Ned) 1:1
19:30VfB Hüls (Ger) - Vogelheimer (Ger) 8:2

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

00:00Venezuela - Trinidad és Tobago 2:0
09:00Indonézia U23 - Szaúd-Arábia U23 1:1
14:00TörölveHong Kong - Malajzia -:-
18:00Guinea - Chile 2:3
18:00Kuvait - Türkmenisztán 1:1
18:00Szlovénia U21 - Magyarország U21 1:0
19:00Dánia - Luxemburg 4:0
19:00Mauritánia - Líbia 0:0
21:00Algéria - Kolumbia 3:0
21:00Marokkó - Gabon 2:3
23:00Venezuela U23 - Bolívia U23 0:0
00:30Bermuda - Guatemala 0:0

WALES: Premier League

20:45Connah's Q. - Caernarfon 4:2

WALES: FAW Championship North & Mid

20:30ElhalasztvaBangor City - Llanfair United -:-
20:30Colwyn Bay - Gresford 3:1
20:30Flint - Ruthin 7:0
20:30Llandudno - Prestatyn 1:4
20:30Porthmadog - Penrhyncoch 0:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.