FRISSÍTÉS

Foci » Tegnap » Minden mérkőzés

AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája

20:00Al Ahly (Egy) - Etoile Sahel (Tun) 1:0

AFRIKA: CAF Konföderációs Kupa

14:00FC Esae (Ben) - Berkane (Mar) 1:5
14:00Zanaco (Zam) - Motema Pembe (Drc) 2:1
17:00Enyimba (Nga) - Agadir (Mar) 1:1
17:00Horoya (Gui) - Bidvest Wits (Rsa) 2:1
17:00Pyramids (Egy) - Enugu (Nga) 0:1
20:00Djoliba (Mli) - Al-Nasr (Lby) 0:1
20:00El Masry (Egy) - Nouadhibou (Mrt) 1:0
20:00Paradou (Alg) - San Pedro (Ivo) 0:0

ALBÁNIA: Szuperliga

16:00Teuta - Bylis 1:0
16:00Tirana - Luftetari Gjirokastra 5:1
19:00Kukesi - Partizani 1:0

ALBÁNIA: Első osztály

13:00Dinamo Tirana - KF Egnatia 0:0

ALGÉRIA: Algériai Kupa

14:00Widad Adabi de Boufarik - MC Alger 1:0b.u.

ANDORRA: Andorrai Kupa

15:00UE Santa Coloma - Penya 1:0
18:00FC Santa Coloma - Carroi 3:0

ANGLIA: FA Kupa

14:00Manchester City - Fulham 4:0
16:00Tranmere - Manchester United 0:6
18:00Shrewsbury - Liverpool 2:2

ANGLIA: FA Kupa - női

14:00Bristol City N - Durham N 1:0h.u.
14:00Burnley N - Leicester N 1:3
14:00Everton N - London Bees N 1:0
14:00Huddersfield N - Ipswich N 1:4
14:00Lewes N - Billericay N 2:1b.u.
14:00Liverpool N - Blackburn N 8:1
14:00Sheffield Utd N - Birmingham N 0:3
14:00Southampton N - Coventry United N 1:4
14:00Sunderland N - Watford N 2:0
14:00Tottenham N - Barnsley N 5:0
14:00West Ham N - Arsenal N 0:2
15:00Charlton N - Chelsea N 0:4
15:00London City Lionesses N - Reading N 0:5
15:00ElmaradSouthampton WFC N - Crystal Palace N 0:3
16:00Aston Villa N - Brighton N 2:3

ANGOLA: Girabola

15:00Ferroviario do Huambo - Interclube 0:1
15:00Santa Rita - Cubango 1:0
16:00Wiliet - Libolo 3:1

ARGENTÍNA: Superliga

23:40Central Cordoba - Colon 1:0
23:40San Lorenzo - Estudiantes 1:1
01:45Godoy Cruz - River Plate 0:1
21:35Banfield - Patronato 3:3
21:35Defensa y Justicia - Talleres Cordoba 4:1
23:40Racing Club - Atl. Tucuman 1:1

ARGENTÍNA: Torneo Federal A

00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 0:0
21:00Camioneros Buenos Aires - Deportivo Madryn 2:1
21:30Circulo Deportivo - Olimpo 1:0
21:30Gimnasia E.R. - San Martin Formosa 1:0
22:00Crucero del Norte - Def. Pronunciamiento 2:0
23:00Union Sunchales - Club A. Guemes 0:0
23:30Chaco For Ever - Douglas Haig 2:1
23:30Cipolletti - Ferro Gen. Pico 1:1
00:00Central Norte - CDJU Gualeguaychu 2:0
00:00Defensores Belgrano VR - Sarmiento Resistencia 0:0

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana - Clausura

21:00Defensores Unidos - Deportivo Armenio 1:0
21:05Fenix - Almirante Brown 0:2

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana - Clausura

21:00Midland - Leandro N. Alem 1:2
21:00Real Pilar - Excursionistas 1:1

AUSZTRÁLIA: A-League

08:00Western United - Adelaide United 3:4

AUSZTRÁLIA: Y-League

03:30Perth Glory U23 - Melbourne City U23 0:1

AUSZTRÁLIA: W-League

06:00Melbourne Victory N - Canberra N 3:0

ÁZSIA: AFC U23-es bajnokság - Play Off

13:30Dél-Korea U23 - Szaúd-Arábia U23 1:0h.u.

BAHREIN: King's Cup

16:00Al-Hidd - Al-Shabbab 3:1

BELGIUM: Jupiler League

14:30Cercle Brugge - Anderlecht 1:2
18:00Kortrijk - Club Brugge 2:2
20:00Antwerp - Waregem 2:1

BELGIUM: Proximus League

16:00St. Gilloise - Lommel SK 2:2

BELGIUM: Amatőr elsőosztály

15:00La Louviere - Vise 4:0

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

14:30Couvin-Mariembourg - Acren 3:0

BELGIUM: Belga Kupa - női

14:00Gent N - St. Liege N 0:1

BENIN: Ligue 1

16:00Energie Sports - ASPAC 3:1
16:00JAC - Ayema 0:2
16:00Real Sport - Bembereke 1:1
16:00USS Krake - Dragons 1:0

BERMUDA: Premier League

20:00Dandy Town Hornets - X-Roads Warriors 2:0
20:00Devonshire Cougars - Somerset 0:2
20:00North Village Rams - Boulevard Blazers 7:0
20:00SBRC - PHC Zebras 0:2

BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura

00:30San Jose - Bolivar 2:5
20:00Real Potosi - Blooming 1:3
22:15J. Wilstermann - Guabira 1:0
22:15Oriente Petrolero - Nacional Potosi 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

23:00Coruripe - CSE 1:1
20:00CRB - Murici AL 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Amazonense - Első szakasz

20:30Amazonas - Nacional-AM 2:2
20:30Iranduba - Princesa Solimoes 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

20:00Bahia - Vitoria da Conquista 2:0
20:00Doce Mel - Alagoinhas 1:2
20:00Fluminense de Feira - Vitoria 2:2
20:00Jacuipense - Bahia De Feira 4:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasiliense

15:00Capital - Ceilandense 1:0
19:30Luziania - Paranoa 1:0
19:30Unai EC - Ceilandia 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Capixaba

19:00ElhalasztvaRio Branco-VN - Linhares -:-
20:00Rio Branco ES - Itapemirim 3:2

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:00Boavista - Vasco 0:1
20:00Bangu - Fluminense 1:5
20:00Portuguesa RJ - Resende 1:0
23:00Botafogo RJ - Macae 3:1

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

20:00Gremio Juventus - Criciuma 3:2
20:00Tubarao - Figueirense 0:2
22:30Brusque - Joinville 5:4

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense - Első szakasz

20:00Ferroviario - Barbalha 1:0
20:00Floresta EC - Guarany 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - Első szakasz

20:00Brasil de Pelotas - Gremio 0:1
20:00Esportivo - Aimore 4:3
21:00SER Caxias - EC Sao Jose 1:1
23:00Internacional - Pelotas 3:1
23:00Novo Hamburgo - Ypiranga FC 0:1
23:00Sao Luiz - Juventude 1:3

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano

19:30Ipora - Goias 0:0
20:00Anapolina - Crac Go 0:1
20:00Atletico GO - Goiania 5:0
20:00Goianesia - Anapolis 2:1
20:30Aparecidense - Gremio Anapolis 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense

19:30SE Juventude - Moto Club 0:2

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense

19:00Dom Bosco - Sinop 4:3
19:30Nova Mutum - Luverdense 3:0
20:30Araguaia - Operario VG 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

23:00Caldense - Uberlandia 2:0
00:00ElhalasztvaVilla Nova MG - America MG -:-
14:00Boa - Coimbra 0:0
20:00Atletico-MG - Tupynambas 5:0
20:00URT - Patrocinense 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paraense

20:00Carajas - Remo 0:1
21:00Tapajos - Paragominas 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paraibano

20:00CSP - Cajazeirense de Desportos 1:4
20:00Perilima - Campinense 1:3

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

20:00Cascavel - Cascavel CR 3:0
20:00Cianorte - Uniao PR 1:1
20:00Operario - Rio Branco PR 3:2
20:00Parana S.T.C. - Toledo 0:2
22:00Parana - Coritiba 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

20:00Botafogo SP - Ponte Preta 0:1
20:00Palmeiras - Sao Paulo 0:0
23:00Mirassol - Corinthians 1:1
23:00Santo Andre - Ferroviaria 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

00:00Salgueiro - Central SC 1:1
20:00Decisao - Afogados da Ingazeira 0:4
20:00Petrolina - Nautico 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

00:00Picos - Julho Esporte 0:0
21:00River-PI - Piaui 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano - Első szakasz

19:30America EC - Sergipe 0:3

BRAZÍLIA: Campeonato Sul-Matogrossense

19:00Corumbaense - Maracaju 0:1

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste

00:00Confianca - ABC 1:0
22:00Ceara - Frei Paulistano 2:2

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASF Dioulasso - US Ouagadougou 0:2
16:30Kozaf - ASFA Yennega 2:4
16:30USFA - Rahimo 1:3

BURUNDI: Primus League

12:30Vital O - Bujumbura C. 2:1
14:00ElhalasztvaAigle Noir - Le Messager Ngozi -:-
15:00Atletico Olympic - Olympic S. 3:3
15:00ElhalasztvaFlambeau du Centre - Dynamik -:-

CHILE: Primera División

00:30Audax Italiano - Cobresal 4:1
16:00S. Wanderers - Universidad Catolica 0:3
22:00Huachipato - Universidad de Chile 2:1
00:30Universidad Espanola - Deportes Iquique 3:2

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

15:00Apollon - Achnas 3:2
16:00Omonia Nicosia FC - Anorthosis 1:0
17:00Nea Salamis - Paralimni 1:1

CIPRUS: 2. osztály

13:30Anagennisi - Othellos Athienou 2:0
13:30ASIL Lysi - Alki Oroklini 2:1
13:30Digenis - Chloraka 1:0
13:30Xylotympou - Sotiras 0:0

COSTA RICA: Primera División - Clausura

01:00Alajuelense - Cartagines 1:1
03:00Zeledon - Grecia 1:4
22:00ADR Jicaral - San Carlos 2:1
22:00Limon - Guadalupe 0:0
23:00Herediano - Saprissa 4:1
00:10Santos DG - U.C.R. 3:0

DÉL-AFRIKA: Premier League

14:30Baroka - Maritzburg Utd 2:1

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Jomo Cosmos - JDR Stars 2:4
14:30Richards Bay - Tshakhuma 1:0
14:30Royal Eagles - Ajax Cape Town 1:2
14:30TS Galaxy - Mbombela 1:1

DÉL-AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Amazulu U21 - Cape Town City U21 3:0
09:00Bidvest Wits U21 - Bloem Celtic U21 2:0
09:00Golden Arrows U21 - Stellenbosch U21 1:1
11:00Mamelodi U21 - Kaizer U21 4:3

DÉL-AMERIKA: Olimpiai Játékok - Selejtező

00:00Bolívia U23 - Uruguay U23 3:2
02:30Paraguay U23 - Peru U23 2:3

EGYIPTOM: Premier League

16:00Arab Contractors - Tanta 2:0

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

16:30SO Armee - WAC 2:0
19:00Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas 2:1

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

01:30Chalatenango - Alianza FC 3:1
01:30Sonsonate - Jocoro 3:2
22:00Municipal Limeno - Aguila 2:0
22:15FAS - 11 Deportivo 0:1
22:15Independiente F.C. - El Vencedor 0:0
23:30Santa Tecla - Metapan 0:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Mbabane Highlanders - Black Swallows 2:1
14:30Mhlume - Tambuti 1:4
14:35Denver - Mbabane Swallows 1:1

ETIÓPIA: Premier League

13:00Adama City - Hadiya Hossana 2:0
13:00Fasil Ketema - Sidama Bunna 1:0
13:00St. George - Bahir Dar Kenema 1:0
13:00Welwalo Adigrat - Ethiopia Bunna 1:1
13:00Wolkite Kenema - Dire Dawa 1:0

FINNORSZÁG: Suomen Cup

14:00Honka - HIFK 1:1
18:00MuSa - KTP 1:2

FINNORSZÁG: Suomen Cup - női

12:30ONS Oulu N - Kuopio PS N 1:4
17:00Honka N - TPS N 1:0

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

15:00Lyon - Toulouse 3:0
17:00Nantes - Bordeaux 0:1
21:00Lille - PSG 0:2

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

14:30Fleury-Merogis - Gobelins 0:1

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

17:00Lyon N - Reims N 5:0

FRANCIAORSZÁG: Division 2 - női

12:30Evian TG N - Nice N 0:1
13:00Rodez N - Issy N 2:1
13:30St Etienne N - St. Denis N 2:2
14:00Grenoble N - Lille N 1:2
14:00Vendenheim N - Amiens N 2:0
14:30Bergerac N - Orleans N 0:1
14:30La Roche N - Brest N 4:0
14:30Montauban N - Albi N 1:0
14:30Nancy N - Arras N 0:0
14:30Nantes N - Saint-Maur N 3:3
14:30Toulouse N - Saint-Malo N 0:2
14:30Yzeure Allier N - Le Havre N 1:2

GAMBIA: GFA League

17:30ElhalasztvaElite United - Wallidan -:-

GHÁNA: Premier League

16:00Hearts Of Oak - Asante Kotoko 1:2

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

14:00Panioniosz - Atromitosz 1:0
14:00Xanthi - OFI Kréta 2:2
16:15Panetolikos - Arisz 2:0
18:30AEK Athén - Olympiakosz 0:0

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

14:00Apollon Larissa - Dramasz 4:1
14:00Apollon Pontou - Szmirnisz 0:5
16:00Ergotelisz - Giannina 1:2

GÖRÖGORSZÁG: Football League

12:30Niki Volos - Ialisos 2:0
13:00Diagorasz - Ierapetra 0:0
14:00AO Trikala - PO Triglia 2:0
14:00Ionikosz - Kalamata 1:0
14:00PAE Egaleo - Aspropyrgos Enosis 0:2
14:00Thesprotos - O. Volosz 4:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

14:00Aetos Orfani - Iraklis Zigou 1:0
14:00Apollon Paralimniou - Panszerraikosz 0:0
14:00Chrisoupolis - Aris Avatou 2:0
14:00Doxa Theologos - Alexandroypolis 0:1
14:00F.C. Pandramaikos - Kilkisiakos 2:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 2. csoport

14:00A. Aszterasz - Poseidonas Michanionas 3:1
14:00Aris Palaiochori - Florina 0:3
14:00Astrapi Mes. - Niki Agkathia 1:4
14:00Edessaikos - Almopos 1:1
14:00M. Alexandros Trikala - Makedonikosz 1:1
14:00TörölveSeirina - Thermaikos FC -:-
14:00Thyella Sarakinoi - Giannitsza 1:0

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport

14:00Atromitos Palamas - Karitsa 1:3
14:00GS Almyros - Sellana 0:0
14:00Iraklis Larissa - Potamia 1:0
14:00Meteora - Digenis Neochori 3:0
14:00Oikonomos - Dia. Stefanovik 4:1
14:00Pierikosz - Dias Diou 2:0
14:00Thiseas Agria - Atalanti 2:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 4. csoport

13:00Prevesza - Thinaliakos 0:1
14:00Acheron Kanalaki - Apollo Efpaliou 2:2
14:00Anagennisi Arta - Anatoli 4:1
14:00Asteras Itea - Makedonikos Foufas 0:3
14:00Nafpaktiakosz A. - Lefkimmi 0:1
14:00Souli Paramythia - Mesolongi AE 2:2
14:00Tilikratis L. - Karagiannion 4:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 5. csoport

10:30Thyella Kamari - E. Pireusz 2:0
12:00Keratsini - Ano Meras 1:0
14:00Agioi Anargyroi - Kifisias 0:0
14:00Agios Ierotheos - Moschato 2:2
14:00AO Ilisiakos - AO Akratitos 1:0
14:00Ermis Korydallos - Panthiraikos 0:2
14:00Kallithea - Fosztirasz 1:0

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 6. csoport

14:00Acharnaikos - Aiolikos 0:4
14:00AEK Tripolis - Korinthos 2006 1:1
14:00Aittitos Spata - Rodosz 1:2
14:00Kitheron Kapareliou - Panarkadikos 0:1
14:00Palliniakos - Nea Artaki 1:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 7. csoport

14:00Ermionidas-Ermis - Diagoras Vrachneikon 1:1
14:00Nafplio - Asteras Vlachioti 2:2
14:00Pangytheatikos - Diavolitsi 2:1
14:00Paniliakosz - AO Tsilivi 0:0
14:00PS Sparti - Zacharo 2:0
14:00Thyella Patras - Panargiakos 0:1
14:00Zakynthos - PAO Varda 2:0

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 8. csoport

14:00AEEK Inka - Panakrotiriakos 0:0
14:00Agios Nikolaos - Poros 2:1
14:00Episkopi - Irodotos 1:0
14:00Giouchtas - Rethymniakos 3:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

03:00Xelaju - Deportivo Mixco 3:1
18:00Sanarate - Antigua 1:2
19:00Santa Lucia - Siquinala 1:1
20:00Iztapa - Malacateco 1:0
21:30Guastatoya - Coban Imperial 1:0

HOLLANDIA: Eredivisie

12:15Vitesse - FC Emmen 1:1
14:30Groningen - Ajax 2:1
14:30Willem II - Zwolle 0:0
16:45PSV Eindhoven - Twente 1:1

HOLLANDIA: Eerste Divisie

14:30G.A. Eagles - NAC Breda 1:0

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - OSS '20 1:1
14:00Dongen - USV Hercules 1:0
14:00Hoogland - EVV 0:2
14:00Westlandia - Oostzaan 3:1
14:30Blauw Geel - HV & CV Quick 0:0
14:30Groene Ster - Gemert 2:0
14:30HSC '21 - DEM 3:3
14:30Jong Den Haag - UNA 4:1

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1. szakasz

02:00Real Espana - Vida 0:2
02:00UPNFM - Olimpia 1:1
22:00Real de Minas - CD Honduras 1:2
23:00Platense - Real Sociedad 1:1

INDIA: I-League

09:30Indian Arrows - Real Kashmir 0:2
14:30Gokulam - Churchill Brothers 1:0

IRÁN: Pro League

12:45Persepolis - Tractor-Sazi 2:0
13:00Naft M.I.S - Sanat-Naft 2:0

IRÁN: 1. osztály

11:30Aluminium Arak - Khooshe Talaee 2:1
11:30Arman Gohar - Damash 3:0
11:30Esteghlal Khuzestan - Sepidrood Rasht 2:0
11:30Malavan - Fajr Sepasi 2:0
11:30Niroye Zamini - Mes Rafsanjan 2:3
11:30Qashqai Shiraz - Gol Reyhan Alborz 1:0
11:30Rayka Babol - Navad Urmia 0:0
11:30ElhalasztvaShahrdari Tabriz - Baderan Tehran -:-
11:30Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Kerman 2:2

IZLAND: Reykjavik Cup

18:15Throttur - Fylkir 0:3

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Netanya - Hapoel Hadera 1:0
19:15Beitar Jeruzsálem - Nes Tziona 1:0

IZRAEL: Liga Alef - észak

12:30M. Ironi Kiryat - MS Tira 1:0

JAMAIKA: Premier League

21:00Portmore - Vere United 5:0
21:00UWI - Molynes 1:1
23:00Cavalier - Harbour View 1:1

KENYA: Premier League

12:00Tusker - Ulinzi Stars 1:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:10Junior - La Equidad 2:0
02:15America De Cali - Petrolera 3:1
21:15Patriotas - Cucuta 1:1
23:20Atletico Nacional - Pereira 2:0

KONGÓ: Ligue 1

14:00Diables Noirs - V. Club Mokanda 1:0
15:00Cheminots - JS Talangai 0:0
15:00Otoho d'Oyo - Tongo FC Jambon 1:0
16:00Etoile du Congo - Leopard 1:0

KONGÓI DR: Ligue 1

13:30RCK - AC Rangers 1:1
15:30ElhalasztvaBukavu - Lubumbashi Sport -:-
15:30ElhalasztvaDauphins Noirs - AC Rangers -:-
15:30Maniema - Dauphins Noirs 3:0
15:30Simba - Don Bosco 1:0

LESOTHO: Premier League

12:30Kick4Life - Matlama 0:2
14:30LCS - Liphakoe 4:1
14:30ElhalasztvaSefotha-Fotha - Likhopo -:-

LIBÉRIA: LFA First Division

15:00Freeport - Nimba -:-
15:00Nimba FC - MC Breweries -:-
17:00BEA Mountain - Small Town -:-
17:00LISCR FC - Mighty Barrolle -:-
17:00Nimba Kwado - Watanga -:-
17:00NPA Anchors - LPRC Oiler -:-

MALI: Premiere Division

16:15Sonni - CS Duguwolofila -:-
16:15ElhalasztvaTombouctou - Djoliba -:-

MÁLTA: 1. osztály

15:00Qormi - Vittoriosa 1:0

MÁLTA: FA Trophy

14:00Swieqi - Hamrun 1:3
15:00Victoria Hotspurs - Gudja 1:3
16:15Valletta - Sirens 4:1

MAROKKÓ: Botola Pro

15:00Renaissance Zemamra - FAR Rabat 1:2
19:00FUS Rabat - Difaa El Jadidi 2:1

MAROKKÓ: Botola 2

15:00Chabab Rif Hoceima - Maghreb Fez 0:1
15:00Fes - Chabab Atlas Khenifra 1:1
15:00Kenitra - Sale 1:3
15:00Khemisset - TAS Casablanca 0:2
15:00Marrakech - Chabab Mohammedia 1:2
15:00RAC Casablanca - Chabab Benguerir 2:0
15:00Salmi - Dcheira 1:2
15:00Widad Temara - Sidi Kacem 3:2

MAURITÁNIA: Ligue 1

17:30Medine - JAHE 0:0
19:30Police - Nouakchott King's 3:1

MAURITIUS: Mauritiusi bajnokság

13:00ElhalasztvaBolton City - Petite Riviere -:-
13:00Entente Boulet - Grande Riviere 2:2
13:00ElhalasztvaLa Cure Sylvester - Cercle De Joachim -:-
13:00ElhalasztvaPamplemousses - Savanne -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura

00:00Cruz Azul - Santos Laguna 3:0
02:00Tigres - Atlas 2:1
04:00Leon - Pachuca 3:0
04:05Guadalajara - Toluca 2:2
19:00U.N.A.M. - Monterrey 1:0
00:00Necaxa - Atl. San Luis 1:1

MEXIKÓ: Ascenso MX - Clausura

00:00Celaya - Atlante 1:0
02:00Cafetaleros de Chiapas - Zacatecas Mineros 0:1
04:00Dorados - Correcaminos 0:3

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

00:00Canamy - Cruz Azul Hidalgo 1:0
00:00Yalmakan - Cafetaleros de Chiapas 2 0:0
02:00Irapuato - Inter Playa Del Carmen 0:0
02:00Mineros de Fresnillo - Correcaminos 2 1:1
19:00Atl. Bahia - Nayarit 0:2
19:00Atl. San Luis 2 - Pioneros 0:1

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B

22:00Cuautla - Calor De San Pedro 4:0

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

19:00Puebla N - Tigres N 0:2

MIANMAR: National League

10:00Ayeyawady - Zwekapin Utd 1:0
10:00Rakhine United - Ispe 2:0
10:00Yangon Utd - Yadanarbon 2:2

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Werder Bremen - Hoffenheim 0:3
18:00Leverkusen - Düsseldorf 3:0

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

13:001860 München - Braunschweig 4:1
14:00Uerdingen - Bayern München II 0:3

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:30Chemie Leipzig - BFC Dynamo 0:0

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

15:00Bonner - Düsseldorf II 2:2

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

00:00Juventus Managua - Managua FC 1:2
02:00Real Madriz - Esteli 0:2
22:00Chinandega - Sabanas 3:0
22:00Ocotal - Diriangen 0:0

NIGÉRIA: NPFL

15:30Adamawa Utd - Kwara 2:1
16:00Abia Warriors - Warri Wolves 1:0
16:00Akwa United - Heartland 3:1
16:00ElhalasztvaEnyimba - Enugu -:-
16:00Katsina Utd - Ifeanyi Ubah 1:0
16:00Lobi Stars - Nasarawa 2:1
16:00MFM FC - Plateau 0:0
16:00Rivers United - Wikki Tourist 0:0
16:00Sunshine Stars - Kano 2:2

OLASZORSZÁG: Serie A

12:30Inter - Cagliari 1:1
15:00Parma - Udinese 2:0
15:00Sampdoria - Sassuolo 0:0
15:00Verona - Lecce 3:0
18:00AS Roma - Lazio 1:1
20:45Napoli - Juventus 2:1

OLASZORSZÁG: Serie B

15:00Crotone - Spezia 1:2
15:00Venezia - Trapani 1:1
21:00Ascoli - Frosinone 0:1

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

15:00Alessandria - Olbia 3:3
15:00Arezzo - Pergolettese 3:0
15:00Novara - Pontedera 1:1
15:00Pro Vercelli - Monza 1:2
15:00Siena - Lecco 1:1
17:30Como - Renate 2:0
17:30Giana Erminio - Gozzano 1:0
17:30Pianese - AlbinoLeffe 2:2

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

15:00ArzignanoChiampo - Sambenedettese 1:1
15:00Fermana - Piacenza 1:1
15:00Triestina - Cesena 4:1
15:00Vis Pesaro - Ravenna 0:0
17:30Fano - Gubbio 0:2
17:30Modena - Imolese 2:2
17:30Rimini - L.R. Vicenza 1:3
17:30Virtus Verona - FeralpiSalo 1:2

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

15:00Monopoli - Ternana 0:0
15:00Reggina - Bari 1:1
15:00Virtus Francavilla - Paganese 2:0
15:00Viterbese - Catania 2:0
17:30Avellino - Picerno 1:1
17:30Cavese - Teramo 1:0
17:30Potenza - Bisceglie 1:0
17:30Rieti - Casertana 1:0

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

14:30Borgosesia - Real Forte Querceta 2:1
14:30Bra - Casale 2:3
14:30Caronnese - Prato 1:1
14:30Fezzanese - Savona 0:1
14:30Lavagnese - Ligorna 1:1
14:30Lucchese - Ghivizzano Borgo 2:0
14:30Seravezza Pozzi - Chieri 3:0
14:30Vado - Sanremese 3:0
15:00Verbania - Fossano 2:3

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

14:30Arconatese - USD Dro 3:0
14:30Bolzano - Villa Alme 3:2
14:30Brusaporto - Seregno 1:0
14:30Castellanzese - Scanzorosciate 2:1
14:30Folgore Caratese - Calcio Caravaggese 0:4
14:30Legnano - Pontisola 0:1
14:30Levico Terme - Inveruno 1:0
14:30NibionnOggiono - Milano City 3:1
14:30Tritium - Pro Sesto 1:2
14:30Virtus Bergamo - Sondrio 1:1

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

14:30Ambrosiana - Luparense 5:1
14:30Cjarlins Muzane - Belluno 2:2
14:30Delta Porto Tolle - Cartigliano 0:2
14:30Este - Legnago Salus 0:3
14:30Feltre - Chions 1:0
14:30Mestre - Villafranca 3:1
14:30Montebelluna - Caldiero Terme 0:3
14:30San Luigi - Campodarsego 1:2
14:30Tamai - Adriese 1:0
14:30Vigasio - Union Clodiense 1:3

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

14:30Correggese - Alfonsine 1:0
14:30Crema - Sammaurese 1:1
14:30Fanfulla - Lentigione 4:0
14:30Fiorenzuola - Ciliverghe Mazzano 2:1
14:30Mantova - Vigor Carpaneto 1:1
14:30Mezzolara - Calvina 0:2
14:30Sasso Marconi - Forli 3:1
14:30Savignanese - Franciacorta 0:0
14:30SCD Progresso - Breno 1:0

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

14:30Albalonga - Aglianese Calcio 2:2
14:30Bastia - Pomezia 0:0
14:30Cannara - Follonica Gavorrano 1:1
14:30Monterosi FC - Flaminia 2:2
14:30Ponsacco - Grosseto 0:2
14:30Sangiovannese - Grassina 1:2
14:30Scandicci - San Donato 1:1
14:30Trestina - Foligno 2:2
14:30Tuttocuoio - Montevarchi Calcio 2:2

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

14:30Agnonese - Chieti 5:0
14:30ASD Pineto Calcio - Vastogirardi 1:1
14:30Avezzano - S. N. Notaresco 1:1
14:30Matelica - Fiuggi 2:2
14:30Montegiorgio - Giulianova 2:2
14:30Porto Sant'Elpidio - Sangiustese 2:1
14:30Recanatese - Cattolica 1:1
14:30US Tolentino - Jesina 2:1
14:30Vastese - Campobasso 0:1

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

14:30Aprilia - Trastevere Calcio 0:0
14:30Budoni - Nuova Florida 0:2
14:30Cassino - Muravera 2:1
14:30Citta di Anagni - Turris 0:0
14:30Ladispoli - Vis Artena 1:2
14:30Lanusei Calcio - Latina 2:1
14:30Ostia Mare - Torres 1:1
14:30Tor Sapienza - Portici 1906 0:1
15:00Latte Dolce - Arzachena 2:1

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

14:30Agropoli - Bitonto 0:3
14:30Casarano - Fidelis Andria 4:2
14:30Francavilla - Altamura 2:2
14:30Gladiator - Gelbison Cilento 0:1
14:30Gravina - Foggia 2:0
14:30Nocerina - A.C.D. Nardo 1:1
14:30Taranto - Val D'agri 3:0
15:00Audace Cerignola - Brindisi 4:1

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

14:30Castrovillari - Messina 1:1
14:30Cittanovese - Corigliano 0:0
14:30FC Messina - Biancavilla 3:0
14:30Licata - US Palmese 1:0
14:30Marina di Ragusa - Palermo 0:1
14:30Marsala - Savoia 0:2
14:30Roccella - SS Nola 1925 1:2
14:30San Tommaso - Calcio Giugliano 0:0
14:30Troina - AS Acireale 2:1

OLASZORSZÁG: Primavera 1

10:00Genoa U19 - Cagliari U19 1:3
12:00Torino U19 - Napoli U19 1:2
14:00Lazio U19 - Sassuolo U19 0:2

OLASZORSZÁG: Serie A - női

12:30AS Roma N - Fiorentina N 2:2
12:30Florentia N - Verona N 2:1
14:30Inter N - Empoli N 3:0

OLASZORSZÁG: Serie B - női

14:30Lady Granata N - Vittorio Veneto N 3:0
14:30Lazio N - San Marino Academy N 1:0
14:30Napoli N - Cesena N 2:1
14:30Perugia N - Chievo Fortitudo N 0:3
14:30Ravenna N - Novese N 3:0
14:30Roma CF N - Riozzese N 2:2

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Tauro - Arabe Unido 2:1
02:00Chiriqui - San Francisco 0:2
02:00Independiente - Alianza 1:0
00:00Miguelito - Costa del Este 2:0
00:00Plaza Amador - Deportivo Universitario 1:1

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:15Libertad - Olimpia Asuncion 1:1
22:00Sol De America - Sp. Luqueño 1:0
00:15Guarani - Cerro Porteno 1:0

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

16:00Belenenses - Portimonense 2:1
16:00Famalicao - Santa Clara 0:1
16:00Tondela - Setubal 0:3
18:30Ferreira - Benfica 0:2
21:00Aves - Boavista 0:1

PORTUGÁLIA: LigaPro

12:15Chaves - Nacional 0:2
12:15Cova De Piedade - Mafra 1:1
16:00Academico Viseu - Penafiel 1:0
16:00Casa Pia - Farense 0:2
16:00FC Porto B - Covilha 4:2
16:00Leixões - Academica 1:1
16:00Oliveirense - Varzim 4:0
18:15Vilafranquense - Feirense 1:1

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

12:00Leiria - Fontinhas 1:0
12:00Loures - Real SC 1:1
16:001º Dezembro - Louletano 1:3
16:00Amarante - Arouca 0:1
16:00Amora - Montijo 2:2
16:00Braga B - Vizela 1:3
16:00Caldas - Agueda 2:0
16:00Camara de Lobos - Cerveira 0:2
16:00Canelas 2010 - Paredes 1:0
16:00Castro Daire - SC Vila Real 3:2
16:00CDC Montalegre - GD Braganca 1:0
16:00Coimbroes - Figueirense 0:0
16:00Condeixa - Anadia 2:0
16:00Fabril do Barreiro - Sintra 3:1
16:00Lusitania FC - Felgueiras 3:0
16:00Lusitano FCV - Sanjoanense 0:1
16:00Lusitano GC - Esperanca de Lagos 3:1
16:00Maria de Fonte - Chaves B 1:2
16:00Maritimo B - Guimaraes B 1:1
16:00Mirandela - Berco 1:1
16:00Olhanense - Aljustrelense 2:0
16:00Oriental - Sintrense 1:0
16:00Pinhalnovense - Armacenenses 4:1
16:00Sacavenense - Alverca 1:1
16:00Sao Martinho - AD Oliveirense 3:1
16:00SB Castelo Branco - Fatima 1:1
16:00Sertanense - Marinhense 1:1
16:00Sp. Espinho - Leca 0:2
16:00Trofense - Pedras Rubras 1:0
16:00Valadares Gaia - Gondomar 0:0
17:00SC Praiense - Oliveira Hospital 4:0
17:00Sporting Ideal - Torreense 0:0

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női

16:00Maritimo N - Ouriense N 0:1

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa - női

15:00Cadima N - Amora N 1:3
15:00Ovarense N - Romariz N 5:0
16:00Famalicao N - Paio Pires N 5:1
16:00Gil Vicente N - CF Benfica N 1:4
16:00Sporting N - Braga N 0:3
16:00Torreense N - Benfica N 0:5
16:00Vilaverdense N - Grijo N 1:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Második szakasz

15:00Domagnano - Pennarossa 4:0
15:00Fiorentino - Cosmos 1:1
15:00San Giovanni - Juvenes/Dogana 0:0

SIERRA LEONE: Premier League

17:30Diamond Stars - Ports Authority 1:1
20:00Kallon - Anti Drugs Strikers 1:1

SKÓCIA: Premiership

13:30St. Mirren - Aberdeen 0:0
16:00Hearts - Glasgow Rangers 2:1

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

12:00Atletico Madrid - Leganes 0:0
14:00Celta Vigo - Eibar 0:0
16:00Getafe - Betis 1:0
18:30Real Sociedad - Mallorca 3:0
21:00Valladolid - Real Madrid 0:1

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

12:00Malaga - Mirandes 2:2
16:00Albacete - Deportivo La Coruna 0:1
16:00Almeria - Elche 0:2
18:15Alcorcon - Ponferradina 3:1
18:15Rayo Vallecano - Extremadura UD 1:1
20:30Girona - R. Oviedo 1:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 1. csoport

11:30Getafe B - Marino de Luanco 1:2
11:30Melilla - Internacional de Madrid 1:1
12:00Baleares - Rayo Majadahonda 1:0
12:00Gijon B - Pontevedra 3:1
12:00Ibiza - San Sebastian Reyes 2:0
12:00Real Madrid B - Pena Deportiva 3:1
12:00R. Oviedo B - Las Palmas B 0:0
17:00Atletico Madrid B - Langreo 4:0
17:00Ferrol - Coruxo 0:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport

12:00Burgos CF - Haro Deportivo 1:1
12:00Unionistas - Alaves B 4:2
17:00Athletic Bilbao B - Leonesa 1:0
17:00Guijuelo - R. Sociedad B 3:0
17:00Izarra - Barakaldo 1:0
17:00R. Union - Salamanca 0:1
17:00UD Logrones - Calahorra 0:0

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 3. csoport

12:00Castellon - La Nucia 3:0
12:00Ebro - Badalona 2:1
12:00Hercules - Levante B 1:3
12:00Valencia B - Sabadell 0:3
16:00Andorra - Gimnastic 0:0
17:00Orihuela - Villarreal B 1:2
18:00Cornella - Espanyol B 1:0

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport

11:30Granada B - CF Talavera 0:0
12:00Linense - Merida AD 0:0
17:00Badajoz - Cadiz B 0:0
17:00Marbella - UCAM Murcia 4:0
17:00Murcia - Cordoba 1:0
17:30Sanluqueno - Don Benito 0:0
17:30Yeclano - Algeciras 4:1
18:00Recreativo Huelva - Villarrobledo 1:1
18:30Sevilla B - Cartagena 1:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 1. csoport

12:00Pontellas - Polvorin 0:4
16:30Alondras - Barco 1:0
16:30Arenteiro - Bergantinos 0:0
16:30Arzua - Pontes 3:0
16:30Racing Club Villalbes - Silva SD 1:0
17:00Arosa SC - UD Ourense 1:1
17:00CD Choco - Rapido de Bouzas 1:1
17:00Ourense CF - Dep. Fabril 1:0
17:00Paiosaco - Estradense 0:1
17:00Somozas - Compostela 1:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 2. csoport

12:00Condal - Gijon Industrial 1:0
12:00Covadonga - Llanes 2:2
12:00EI San Martin - Llanera 1:3
12:00Lenense - Club Siero 1:1
12:00Praviano - Vallobin 1:1
12:15SD Navarro CF - Mosconia 1:0
16:30Tuilla - L'Entregu 1:0
17:00Basico Urraca - CD Colunga 2:0
17:00Union Club Ceares - Lealtad 0:1
17:30Caudal Deportivo - Real Aviles 4:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 3. csoport

12:00Racing Santander B - Solares 1:0
16:00Torina - Escobedo 2:1
16:15Cayon - Laredo 1:1
16:30Textil Escudo - Bezana 1:3
17:00CD Barquereno - Tropezon 3:2
17:00Torrelavega - Selaya 1:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 4. csoport

11:15Santuxu - Beasain 1:0
11:30Portugalete - Basconia 0:2
15:30San Ignacio - Durango 0:1
17:30CD Vitoria - Real Sociedad C 0:1
17:30Sodupe - Balmaseda 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 5. csoport

12:00Castelldefels - Pobla Mafumet 0:0
12:00Cerdanyola - CE Manresa 2:1
12:00Granollers - Banyoles 2:0
12:00Horta - Igualada 2:1
12:00Vilafranca - Reus Deportiu 3:0
12:15UE Sants - San Cristobal CP 1:1
12:30UE Figueres - L'Hospitalet 1:1
17:00Terrassa - CE Europa 2:1
17:00Vilassar de Mar - Sant Andreu 2:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 6. csoport

12:00Atzeneta - Beniganim 4:1
12:00Paterna - Alzira 1:1
12:00Saguntino - Alcoyano 0:1
12:00Villarreal C - Crevillente 1:1
17:00Hercules B - Jove 0:1
17:00Olimpic Xativa - Recambios Colon 0:1
17:00Vilamarxant - Elche CF Ilicitano B 2:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 7. csoport

11:30AD Torrejon - RSD Alcala 2:0
11:30Alcorcon B - Leganes B 1:0
11:30El Alamo - Trival Valderas 1:0
11:30Flat Earth - Pozuelo de Alarcon 2:1
11:30Moratalaz - Union Adarve 1:1
11:30Parla - Carabanchel 1:1
11:30San Fernando - Alcobendas 2:1
11:30Villaverde San Andres - CD Mostoles 1:0
12:00Atletico Pinto - Santa Ana 3:1
16:30Navalcarnero - Rayo Vallecano B 4:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 8. csoport

16:00Bembibre - Cristo Atletico 1:2
16:30Almazan - La Granja 7:1
16:30Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes 1:1
17:00Arandina - La Baneza 2:1
17:00Becerril - Real Avila 1:0
17:00G. Segoviana - La Virgen 1:0
17:00Real Burgos CF - Zamora 0:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 9. csoport

12:00Alhaurin - Linares 2:3
12:00Almeria B - Jaen 4:2
12:00Huetor Vega - Loja 3:0
12:00Mancha - Atletico de Porcuna 2:1
12:00Velez - Torredonjimeno 0:3
16:00Malaga B - CP Almeria 0:1
17:30CD Torreperogil - Antequera 0:2
17:30Huetor Tajar - Ejido 1:2
18:00El Palo - Maracena 2:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport

12:00CD Gerena - Ciudad de Lucena 0:0
12:00CD Utrera - Betis B 4:2
12:00Rota - Antoniano 0:1
12:00San Roque - Conil 3:0
17:00Pozoblanco - Coria C.F. 1:1
17:00Xerez CD - Cordoba B 2:3
17:30Los Barrios - Ceuta 1:1
17:30Puente Genil - Sevilla C 0:4
18:00Ecija - Xerez D.F.C. 0:3
18:00Lebrijana - Arcos CF 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport

12:00Poblense - Alcudia 1:0
16:30Llosetense - Santanyi 1:1
16:30Soller - Mallorca B 1:2
18:00Ibiza Islas Pitiusas - Portmany 1:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport

13:00La Cuadra - Gran Tarajal 1:0
13:00SD Tenisca - Union Viera 1:1
13:00Tenerife B - CD Buzanada 4:0
13:30Atl. Paso - Lanzarote 3:0
13:30San Fernando - Vera 4:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport

12:00Cartagena B - UD Los Garres 1:1
12:00EG El Palmar CF - Huercal-Overa 1:0
12:15Plus Ultra - UCAM Murcia B 1:3
12:15Real Murcia B - Lorca FC 2:0
16:00EDMF Churra - Mazarron CF 0:1
16:15Deportiva Minera - Cartagena FC 0:1
16:30CAP Ciudad de Murcia - Aguilas FC 0:1
16:30Mar Menor - Olimpico de Totana 1:1
16:30Muleno - Lorca Deportiva 1:3
16:30Pulpileno - Minerva 1:3

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 14. csoport

12:00Fuente de Cantos - RCP Valverdeno 1:3
12:00Olivenza - Valdivia 4:1
12:00Trujillo - Cacereno 0:2
12:15Jerez CF - CD Calamonte 1:0
16:30Diocesano - Azuaga 0:1
17:00Aceuchal - CD Coria 1:2
17:00Arroyo - Moralo 3:4
17:00Llerenense - Miajadas 0:1
17:00Villanovense - Extremadura UD B 1:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 15. csoport

16:30Pena - Murchante 1:4

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 16. csoport

11:30Calahorra B - SD Logrones 0:2
12:00Varea - Comillas 8:0
16:15CCD Alberite - Anguiano 0:4
16:30Arnedo - Calasancio 4:0
17:00Alfaro - Villegas 6:0
17:00CDFC Calzada - Vianes 1:1
17:00Oyonesa - Naxara 0:3

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 17. csoport

11:30San Juan Zaragoza - Utebo FC 3:2
11:30Zaragoza B - Tarazona 1:2
12:15Valdefierro - Teruel 1:5
16:00Almudevar - Binefar 1:1
16:00Barbastro - Belchite 97 1:0
16:00Calamocha - Atletico Monzon 1:4
16:00Tamarite - Sarinena 3:0
16:30CF Illueca - Borja 2:2
16:30Villanueva CF - Robres 2:0
17:00Fraga - Brea 1:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 18. csoport

12:00Almansa - Illescas 4:3
12:00Azuqueca - Almagro 1:0
12:00Ciudad Real - Socuellamos 1:2
12:00Conquense - Tarancon 3:0
16:30Madridejos - Atl. Ibanes 0:2
16:30Pedroneras - Toledo 1:1
16:30Torrijos - Quintanar 0:0
17:00Guadalajara - Albacete B 3:1
17:00La Roda - La Solana 1:1

SPANYOLORSZÁG: Primera Division - női

11:00Athletic Bilbao N - Valencia N 1:0
11:00Espanyol N - Madrid C. N 1:3
11:00Sevilla N - Huelva N 1:0
16:30CD Tacon N - EDF Logrono N 0:1
18:30Tenerife N - Deportivo La Coruna N 5:3

SVÁJC: Szuperliga

16:00St. Gallen - Lugano 3:1
16:00Thun - Sion 2:1
16:00Young Boys - Basel 2:0

SVÁJC: Challenge League

15:00Vaduz - Wil 2:1
16:00Chiasso - Grasshoppers 1:1

SZENEGÁL: Ligue 1

15:30Douanes - Diambars -:-
17:30Casa - Generation F. 1:1
17:30Mbour - Mbour Petite Cote 0:0
18:00US Goree - Niary Tally 3:0
19:00Excellence - Pikine 0:1

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

11:30Denizlispor - Antalyaspor 0:3
14:00Göztepe - Besiktas 2:1
17:00Konyaspor - Galatasaray 0:3

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

12:00Erzurum BB - Balikesirspor 1:0
12:00Hatayspor - Menemen Belediye 2:0
14:30Eskisehirspor - Adanaspor 0:0
17:00Adana Demirspor - Boluspor 2:2

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

11:00Gumushanespor - Corum 1:4
11:00H.Trabzon - Manisa FK 0:0
11:00Sanliurfaspor - Afjet Afyonspor 0:4
11:301922 Konyaspor - Pendikspor 1:1
11:30Hacettepe - Amedspor 4:2
11:30Samsunspor - Bak Spor 2:0
11:30Sariyer - Tarsus 2:1
11:30Zonguldak - Kirklarelispor 1:0

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

11:00Kahramanmaras - Sivas Belediyespor 2:0
11:30Bandirmaspor - Kastamonuspor 1:1
11:30Bodrumspor - Etimesgut 1:3
11:30Ergene Velimese - Ankara Demirspor 1:1
11:30Karabukspor - FK Vanspor 0:4
11:30Kirsehir Belediyespor - Bayburt 0:0
11:30Nigde Anadolu - Eyupspor 1:3
11:30ElhalasztvaTuzlaspor - Elazigspor -:-
11:30Utas Usakspor - Sakaryaspor 1:1

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

11:0024 Erzincanspor - Silivrispor 0:0
11:00Hopaspor - Duzcespor 1:1
11:30Aksaray Bld. - Karakopru 2:0
11:30Catalca - Yeni Orduspor 1:3
11:30Erzin - Cankaya FK 1:1
11:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Tokatspor 3:0

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

11:00Agri 1970 - Fethiyespor 3:0
11:00ElhalasztvaElaziz Bld. - Payasspor -:-
11:00Fatsa Belediyespor - Ofspor 3:0
11:30Erbaaspor - Kozan 0:0
11:30Erokspor - Turgutluspor 1:1
11:30Kemerspor 2003 - Belediye Derince 2:1
11:30Kocaelispor - Cizrespor 5:3

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

11:00Diyarbakirspor - Halide E. 1:1
11:00Pazarspor - Modafenspor 4:1
11:30Darica Genclerbirligi - Malatya 1:1
11:30Karacabey Belediyespor - Yozgatspor 1959 FK 2:0
11:30Nazillispor - Kelkit 2:1
11:30Osmaniyespor - Nevsehirspor 3:2
11:30Soma Spor - Golcukspor 1:1

ÚJ-ZÉLAND: Football Championships

02:00Hawke's Bay - Wellington Phoenix Res 2 0:2
04:00Eastern Suburbs - Hamilton 3:0
04:00Team Wellington - Auckland City 0:0

VILÁG: Barátságos mérkőzés

04:30Los Angeles FC (Usa) - Penarol (Uru) 2:0
09:00Bernolakovo (Svk) - Valka (Lat) 2:1
09:00Legia Warszawa (Pol) - K. Almaty (Kaz) 0:1
09:00Slov. Grob (Svk) - NMSK 1922 Bratislava (Svk) 1:3
10:20Tabasalu (Est) - Keila JK (Est) 5:2
11:00Bahon (Svk) - Kralova (Svk) 2:1
11:00Istra 1961 (Cro) - Lok. Zagreb (Cro) 1:3
11:00Kalinkovo (Svk) - FK Lamac Bratislava (Svk) 2:3
11:00Slovan Most (Svk) - Miloslavov (Svk) 13:1
11:30Wolfsburg (Ger) - Oberneuland (Ger) 8:0
12:10Voru (Est) - Viimsi JK (Est) 0:4
13:00Dassendorf (Ger) - Hannoverscher SC (Ger) 2:4
13:00Ivanka pri Dunaji (Svk) - Malinovo (Svk) 15:0
13:00Jablonec (Cze) - Krasznodar (Rus) 1:2
13:00Norderstedt (Ger) - Victoria Hamburg (Ger) 7:0
13:00Renova (Mkd) - Korabi Peshkopi (Alb) 5:0
13:00Sered (Svk) - Shkendija (Mkd) 2:3
13:00TuRU Düsseldorf (Ger) - Hennef (Ger) 0:3
13:00Vrakuna B. (Svk) - FK Jablonove (Svk) 7:0
13:00Zaglebie Lubin (Pol) - Drita (Kos) 0:1
13:30Altglienicke (Ger) - Neustrelitz (Ger) 0:0
14:00Baltika (Rus) - Akademija Pandev (Mkd) 0:0
14:00Flora (Est) - Levadia (Est) 3:0
14:00Göteborg (Swe) - Aalborg (Den) 2:3
14:00Mas Taborsko (Cze) - České Budějovice B (Cze) 4:2
14:00Spartak Zlatibor Voda (Srb) - Szoligorszk (Blr) 0:2
14:30Zapresic (Cro) - Gorica (Cro) 0:1
15:00Alzenau (Ger) - FC Basara Mainz (Ger) 1:2
15:00Arszenál Tula (Rus) - Mladost (Srb) 2:2
15:00Trnava (Svk) - Olimpik Donyeck (Ukr) 0:1
15:00Tsarsko Selo (Bul) - Ural (Rus) 1:0
15:30Crvena zvezda (Srb) - Arka Gdynia (Pol) 3:2
15:30Hercules (Fin) - OLS Oulu (Fin) 2:1
15:30Legia Warszawa (Pol) - K. Almaty (Kaz) 2:0
15:30Sahtar Donyeck (Ukr) - Vojvodina (Srb) 1:1
15:30TPV (Fin) - Tampere United (Fin) 3:0
15:30Vardar (Mkd) - Backa Topola (Srb) 1:2
15:50Levadia II (Est) - Elva (Est) 0:2
16:00Emden (Ger) - Oldenburg (Ger) 4:4
16:00Lokomotiv Moszkva (Rus) - Jeonbuk (Kor) 1:1
17:40JK Jarve (Est) - Flora II (Est) 2:6
18:00Åsane (Nor) - OS (Nor) 6:2
18:00Waterford (Irl) - Shamrock Rovers (Irl) 0:0

VILÁG: Arab Bajnokcsapatok Kupája

16:00Ismaily - Al Ittihad 0:0

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

14:00Duisburg N (Ger) - Borussia Bocholt N (Ger) 1:1
14:00Köln N (Ger) - Andernach N (Ger) 6:0
14:00RØA N (Nor) - Ovrevoll Hosle N (Nor) 2:0
17:00Vålerenga N (Nor) - Kolbotn N (Nor) 0:0

ZAMBIA: Szuperliga

14:00Lusaka Dynamos - Power Dynamos 2:1
14:00Nkana - Buildcon 3:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.