m.Eredmenyek.com

FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

hirdetés

AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Selejtező

15:00Zesco Utd (Zam) - Green Mamba (Esw) -:-
15:30Township Rollers (Bot) - Young Africans (Tan) -:-
18:00Al-Merreikh (Sud) - JS Kabylie (Alg) -:-
18:00Al-Nasr (Lby) - Tempete MOCAF (Caf) -:-
18:00AS Vita Club (Drc) - UMS de Loum (Cmr) -:-
18:00Cote d'Or (Sey) - Fomboni (Com) -:-
18:00Elect Sport (Cha) - Mberi Sportif (Gab) -:-
18:00Mekelle 70 Enderta F.C. (Eth) - Cano Sport (Gnq) -:-
18:00Pamplemousses (Mus) - Fosa Juniors (Mad) -:-
18:00Platinum (Zim) - Big Bullets (Mal) -:-
18:00Primeiro de Agosto (Ang) - KMKM (Zan) -:-
19:00Mamelodi (Rsa) - Otoho d'Oyo (Con) -:-
20:00Etoile Sahel (Tun) - Hafia (Gui) -:-
20:00Generation F. (Sen) - LPRC Oiler (Lbr) -:-
20:00Zamalek (Egy) - Dekedda (Som) -:-
20:15Orlando (Rsa) - Green Eagles (Zam) -:-
21:00Raja Casablanca (Mar) - Brikama U. (Gam) -:-

AFRIKA: CAF Konföderációs Kupa - Selejtező

15:00Malindi (Zan) - Mogadishu City (Som) -:-
15:00Young Buffaloes (Esw) - Buildcon (Zam) -:-
16:30Masters Security (Mal) - Proline (Uga) -:-
17:00Ashanti Gold (Gha) - Akonangui (Gnq) -:-
18:00Amarat United (Ssu) - Ben Guerdane (Tun) -:-
18:00AS Maniema (Drc) - Pelican (Gab) -:-
18:00CotonTchad (Cha) - Belouizdad (Alg) -:-
18:00Etoile du Congo (Con) - Pyramids (Egy) -:-
18:00FC Esae (Ben) - SNIM (Mrt) -:-
18:00Kamsar (Gui) - Paradou (Alg) -:-
18:00Khartoum (Sud) - AS Arta (Dji) -:-
18:00Kinondoni MC (Tan) - AS Kigali (Rwa) -:-
18:00Rukinzo (Bur) - Triangle (Zim) -:-
18:00Stade Renard (Cmr) - Motema Pembe (Drc) -:-
21:00Azam (Tan) - Fasil Ketema (Eth) -:-

ALBÁNIA: Szuperliga

16:00Vllaznia - Laci -:-
19:00Skenderbeu - Flamurtari -:-
19:00Teuta - Bylis -:-
19:00Tirana - Luftetari Gjirokastra -:-

ALGÉRIA: 1. divízió

21:00Chlef - Hussein Dey -:-
21:00ElhalasztvaMlila - Saoura -:-
22:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj -:-
22:00Setif - Oran -:-

ALGÉRIA: Ligue 2

21:00Bejaia - Tlemcen -:-
21:00Khroub - MO Bejaia -:-
21:00Tadjenant - Annaba -:-

ALGÉRIA: U21 League

10:00Bel Abbes U21 - Bordj Bou Arreridj U21 -:-
10:00Chlef U21 - Hussein Dey U21 -:-
10:00Mlila U21 - Saoura U21 -:-
10:00Setif U21 - Oran U21 -:-

ANGLIA: Premier League

13:30Norwich - Chelsea -:-
16:00Brighton - Southampton -:-
16:00Manchester United - Crystal Palace -:-
16:00Sheffield Utd - Leicester -:-
16:00Watford - West Ham -:-
18:30Liverpool - Arsenal -:-

ANGLIA: Championship

13:30Derby - West Brom -:-
16:00Barnsley - Luton -:-
16:00Blackburn - Cardiff -:-
16:00Charlton - Brentford -:-
16:00Fulham - Nottingham -:-
16:00Huddersfield - Reading -:-
16:00Hull - Bristol City -:-
16:00Middlesbrough - Millwall -:-
16:00Preston - Sheffield Wed -:-
16:00QPR - Wigan -:-
16:00Stoke - Leeds -:-

ANGLIA: League One

13:30Doncaster - Lincoln -:-
13:30ElhalasztvaPortsmouth - Rotherham -:-
16:00Bolton - Ipswich -:-
16:00Bristol Rovers - Oxford Utd -:-
16:00Coventry - Gillingham FC -:-
16:00Fleetwood - Accrington -:-
16:00Milton Keynes - Peterborough -:-
16:00Rochdale - Blackpool -:-
16:00Shrewsbury - Burton -:-
16:00Sunderland - Wimbledon -:-
16:00ElhalasztvaTranmere - Bury -:-
16:00Wycombe - Southend -:-

ANGLIA: League Two

16:00Bradford City - Forest Green -:-
16:00Cambridge Utd - Oldham -:-
16:00Carlisle - Salford -:-
16:00Cheltenham - Swindon -:-
16:00Colchester - Northampton -:-
16:00Grimsby - Port Vale -:-
16:00Leyton Orient - Crawley -:-
16:00Macclesfield - Scunthorpe -:-
16:00Mansfield - Stevenage -:-
16:00Morecambe - Exeter -:-
16:00Newport - Crewe -:-
16:00Plymouth - Walsall -:-

ANGLIA: National League

16:00Bromley - Boreham Wood -:-
16:00Chesterfield - Barrow -:-
16:00Chorley - Hartlepool -:-
16:00Eastleigh - Dagenham & Red. -:-
16:00Ebbsfleet - Notts County -:-
16:00Halifax - AFC Fylde -:-
16:00Harrogate - Stockport -:-
16:00Sutton - Dover -:-
16:00Woking - Solihull Moors -:-
16:00Wrexham - Barnet -:-
16:00Yeovil - Maidenhead -:-
18:20Torquay - Aldershot -:-

ANGLIA: National League - észak

16:00Altrincham - Darlington -:-
16:00Bradford PA - Blyth -:-
16:00Gateshead - Farsley -:-
16:00Gloucester - Boston Utd -:-
16:00Guiseley - Alfreton -:-
16:00Hereford - Brackley Town -:-
16:00Kidderminster - Chester -:-
16:00King’s Lynn - Curzon Ashton -:-
16:00Leamington - Kettering -:-
16:00Southport - Telford -:-
16:00Spennymoor - York -:-

ANGLIA: National League - dél

16:00Billericay - St. Albans -:-
16:00Chelmsford - Welling -:-
16:00Chippenham - Weymouth -:-
16:00Concord - Maidstone -:-
16:00Dartford - Braintree -:-
16:00Dorking - Hampton & Richmond -:-
16:00Eastbourne Boro - Dulwich Hamlet -:-
16:00Oxford City - Hemel Hempstead -:-
16:00Slough - Bath -:-
16:00Tonbridge - Havant & W -:-
16:00Wealdstone - Hungerford -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00ElhalasztvaAtherton - Grantham -:-
16:00Bamber Bridge - Ashton Utd -:-
16:00Basford - Lancaster -:-
16:00Buxton - Whitby -:-
16:00FC United - Scarborough -:-
16:00Gainsborough - Warrington -:-
16:00ElhalasztvaMorpeth - Mickleover -:-
16:00South Shields - Hyde -:-
16:00Stafford - Matlock -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00Banbury - Kings Langley -:-
16:00Barwell - Biggleswade Town -:-
16:00Hednesford - Alvechurch -:-
16:00Hitchin - Rushall -:-
16:00Leiston - Tamworth -:-
16:00Nuneaton - Needham Market -:-
16:00Redditch - Lowestoft -:-
16:00Royston - Coalville -:-
16:00St. Ives - Stourbridge -:-
16:00Stratford - AFC Rushden & Diamonds -:-

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Chesham - Truro -:-
16:00Farnborough - Merthyr T -:-
16:00Gosport - Hendon -:-
16:00Met. Police - Hartley Wintney -:-
16:00Swindon S - Salisbury -:-
16:00Tiverton - Beaconsfield Town -:-
16:00Weston-super-Mare - Poole -:-
16:00Wimborne - Taunton -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Corinthian-Casuals - Carshalton -:-
16:00Haringey - Brightlingsea -:-
16:00Hornchurch - Kingstonian -:-
16:00Leatherhead - Enfield Town -:-
16:00Margate - Lewes -:-
16:00Merstham - East Thurrock -:-
16:00Potters Bar - Folkestone -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Aston Villa U23 - Norwich U23 -:-

ANGLIA: Premier League U18

12:00Brighton U18 - Leicester U18 -:-
12:00Fulham U18 - Reading U18 -:-
12:00Manchester Utd U18 - Blackburn U18 -:-
12:00Middlesbrough U18 - Manchester City U18 -:-
12:00Southampton U18 - Chelsea U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Stoke City U18 -:-
12:00West Ham U18 - Arsenal U18 -:-
12:30Everton U18 - West Brom U18 -:-
12:30Tottenham U18 - Norwich U18 -:-
14:00Aston Villa U18 - Swansea U18 -:-
14:00Newcastle Utd U18 - Derby U18 -:-
14:00Wolverhampton U18 - Liverpool U18 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Academica - Sporting de Cabinda -:-
16:00Caala - Primeiro de Maio -:-
16:00Cubango - Santa Rita -:-
16:00Interclube - Ferroviario do Huambo -:-
16:00Libolo - Wiliet -:-
16:00Onze Bravos - Sagrada -:-

ARGENTÍNA: Superliga

02:00Arsenal Sarandi - San Lorenzo -:-
18:15Gimnasia LP - Defensa y Justicia -:-
20:30Velez Sarsfield - Newells Old Boys -:-
22:45Rosario Central - Patronato -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:05Atl. Rafaela - Tigre -:-
18:05Temperley - Nueva Chicago -:-
20:30Atletico Atlanta - CA Mitre -:-
20:30Barracas Central - Alvarado -:-
20:30Deportivo Moron - Guillermo Brown -:-
22:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
22:40Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors -:-

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana - Apertura

20:30Colegiales - Comunicaciones -:-
20:30Flandria - Defensores Unidos -:-
20:30Sacachispas - Almirante Brown -:-

AUSZTRÁLIA: NPL NSW - Play Off

08:00Wollongong Wolves - Sydney Utd -:-

AUSZTRÁLIA: Ausztrália Brisbane Premier League

09:00Acacia Ridge - Grange Thistle -:-
10:00Albany Creek - Toowong -:-
10:00Bayside - The Gap -:-
10:00Caboolture - North Pine -:-
10:00Univ. of Queensland - Centenary Stormers -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália

09:00Cockburn City - Perth SC -:-
09:00Joondalup - Balcatta -:-
09:00Perth Glory U21 - Bayswater City -:-
09:00Rockingham City - Inglewood -:-
09:00Sorrento - Armadale -:-
09:00Stirling Lions - Floreat Athena -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália - Play Off

07:30Adelaide Comets - Campbelltown City -:-
07:30Adelaide Raiders - NE Metrostars -:-
10:30Adelaide Olympic - Blue Eagles -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

09:00Peninsula - Gold Coast -:-
09:00Redlands - Queensland Lions -:-
10:30Eastern Suburbs - SWQ Thunder -:-
11:00Magpies Crusaders - Brisbane Strikers -:-
11:00Western Pride - Brisbane City -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Tasmania

06:30Clarence Utd. - Launceston -:-
06:30Hobart Zebras - Glenorchy Knights -:-
09:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:-

AUSZTRIA: Bundesliga

17:00AC Wolfsberger - Altach -:-
17:00Mattersburg - St. Pölten -:-
17:00Rapid Wien - LASK Linz -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

18:00Dornbirn - Kapfenberg -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

17:30Stripfing - Ebreichsdorf -:-
19:00Leobendorf - Wiener Linien -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

17:00Ried (Am.) - ATSV Wolfsberger -:-
17:00Stadl Paura - Kalsdorf -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

16:00SC Imst - SV Wörgl -:-
17:00Hall - Innsbruck (Am.) -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg

16:00Grödig - A. Salzburg -:-
17:00Saalfelden - Kuchl -:-
18:00Seekirchen - SAK 1914 -:-
19:00Wals-Grunau - Johann -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Vorarlberg

17:00Bregenz - Hohenems -:-
17:00FC Wolfurt - Altach U21 -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

14:00Innsbruck N - Neulengbach N -:-
14:30Sturm Graz N - Landhaus N -:-
15:00Altenmarkt N - Horn N -:-
15:00St. Pölten N - Südburgenland N -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

17:00SumQayit - Sabail -:-

BELGIUM: Jupiler League

18:00ElhalasztvaCharleroi - Club Brugge -:-
20:00Cercle Brugge - Waasland-Beveren -:-
20:00St. Truiden - Waregem -:-
20:30Oostende - KV Mechelen -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

20:00Entente Durbuy - Hamoir -:-
20:00Namur - Acren -:-

BELGIUM: Belga Kupa - Selejtező

16:00Beerschot VA - Dikkelvenne -:-
17:00Dessel - Virton -:-
19:00KSV Roeselare - Seraing -:-
19:30Onhaye - Aalst -:-
20:00La Louviere - Westerlo -:-
20:00Lommel SK - Temse -:-
20:00Mandel United - Gullegem -:-

BELGIUM: Szuperliga - női

14:00Club Brugge N - RSC Anderlecht N -:-

BELGIUM: 1st National - női

13:00SG-Tertre Hautrage N - Zwevezele N -:-
14:00Tienen N - Mechelen N -:-
14:30Massenhoven N - Famkes Merkem N -:-
15:00Femina Woluwe N - GBA Kontich N -:-
15:00Genk II N - Moldavo N -:-
15:00Zulte Waregem N - Aalst N -:-
15:30Gent II N - Leuven II N -:-
16:30St. Liege 2 N - Tongeren N 5:0

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Sport Boys - Royal Pari -:-
23:15San Jose - Real Potosi -:-

BOLÍVIA: Nacional B

19:00Chijipata - Deportivo Escara -:-
21:30Arauco Prado - Vinto -:-
21:30U. Sucre - Wils. Cooperativas -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premier League

17:00Celik Zenica - Tuzla City -:-
17:00Radnik Bijeljina - Mladost DK -:-
18:00Sarajevo - Velez Mostar -:-
19:00Sloboda - Zvijezda 09 -:-
20:00Siroki Brijeg - Zeljeznicar -:-
20:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: FBiH

17:00Capljina - Bratstvo Gracanica -:-
17:00Gorazde - TOSK Tesanj -:-
17:00Gradacac - Metalleghe -:-
17:00Igman K. - Olimpic Sarajevo -:-
17:00Jedinstvo Bihac - Banovici -:-
17:00Travnik - GOSK Gabela -:-
17:00Zivinice - HNK Orasje -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: RS

17:30Krupa - Slavija -:-
17:30Podrinje Janja - Kozara -:-
17:30Prijedor - Modrica -:-
17:30Sloga Crnjelovo - Jedinstvo Brcko -:-
17:30Tekstilac - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

16:00Atletico-MG - Bahia -:-
22:00Gremio - Athletico-PR -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:15Atletico GO - Brasil de Pelotas -:-
02:30Cuiaba Esporte - Botafogo SP -:-
16:00Parana - Criciuma -:-
21:30Londrina - Sao Bento -:-
21:30Oeste - Vila Nova -:-
21:30Vitoria - Operario -:-
00:00Figueirense - CRB -:-
00:00Ponte Preta - Sport Recife -:-

BRAZÍLIA: Serie C

22:00Ferroviario - Confianca -:-
22:00Globo - ABC -:-
22:00Nautico - Santa Cruz -:-
22:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
22:00Treze - Botafogo PB -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro - női - Play Off

19:00Flamengo N - Internacional N -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

17:00Botev Plovdiv - Bisztrica -:-
19:30Levszki Szófia - Lokomotiv Plovdiv -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

17:00Pomorie - Ludogorec II -:-
17:00Strumska Slava - Hebar -:-
17:00Szeptemvri Szófia - Kariana Erden -:-
18:00Spartak - Lokomotiv Szófia -:-
19:00Montana - Botev Galabovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASEC Koudougou - Etoile Filante -:-
17:30Bobo-Dioulasso - Majestic -:-
17:30Sonabel Ouagadougou - US Ouagadougou -:-
19:45AS Douanes - Salitas -:-

CHILE: Primera División

01:30Universidad Espanola - O'Higgins -:-
18:30Cobresal - U. Calera -:-
21:30Palestino - Colo Colo -:-
00:00Everton - Coquimbo -:-

CHILE: Primera B

21:00Magallanes - Nublense -:-
22:00Melipilla - S. Morning -:-
23:00D. Puerto Montt - Rangers -:-

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

18:00ElhalasztvaAEK Larnaca - Apollon -:-
18:00ElhalasztvaAPOEL - Ol. Nicosia -:-
18:00Doxa - Omonia Nicosia FC -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

17:00Pribram - Jablonec -:-
17:00Zlin - Karvina -:-
19:30Slavia Praha - Bohemians 1905 -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

10:15Pardubice - Sokolov -:-
10:15Vysehrad - Dukla Praha -:-
17:00Prostejov - Trinec -:-

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

10:15Benesov - Sparta Praha B -:-
10:15Vltavin - Rakovnik -:-
17:00Domazlice - Slavia Praha B -:-

CSEHORSZÁG: CFL - B csoport

17:00Usti nad Orlici - Mlada Boleslav B -:-
17:00Velvary - Jablonec B -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

10:15Odra Petrkovice - Frydek-Mistek -:-
16:30Dolni Benesov - Blansko -:-
16:30Hlucin - Slovacko B -:-
16:30Rosice - Znojmo -:-

CSEHORSZÁG: A divízió

10:30Horovicko - Jindrichuv Hradec -:-
15:00Marianske Lazne - Klatovy -:-
17:00Beroun - Prestice -:-
17:00Cheb - Doubravka -:-

CSEHORSZÁG: B divízió

10:15Kladno - Aritma Prague -:-
10:15Tatran Rakovnik - Brezova -:-
15:00Sous - Neratovice -:-
17:00Ceska Lipa - Chomutov -:-
17:00Cesky Brod - Steti -:-
17:00MFK Dobris - Brandys n. Labem -:-
17:00Ostrov - Slany -:-

CSEHORSZÁG: C divízió

10:15Libis - Velke Hamry -:-
17:00Nachod - Horky nad Jizerou -:-
17:00Ostra - Trutnov -:-
17:00Vysoke Myto - Kutna Hora -:-

CSEHORSZÁG: D divízió

10:15Jihlava B - Breclav -:-
16:30Start Brno - Bystrice n. Pern. -:-

CSEHORSZÁG: E divízió

14:00HFK Olomouc - Strani -:-
16:30Bzenec - Vsechovice -:-
16:30Hranice - Vsetin -:-

CSEHORSZÁG: Division F

16:30Bohumin - Valasske Mezirici -:-
16:30Frydlant n. O. - Detmarovice -:-

CSEHORSZÁG: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Ujezd nad Lesy -:-
10:15Podoli - Treboradice -:-
10:30Dukla JM - Zlicin -:-
10:30Hostivar - Ujezd Prague -:-
17:00Olympia Radotin - US Prague -:-
17:00Predni Kopanina - Motorlet Prague B -:-

CSEHORSZÁG: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Bohemia Podebrady -:-
10:15Klicany - Vlasim B -:-
16:00Nespeky - Velim -:-
17:00Dobrovice - Porici n. S. -:-
17:00Kosmonosy - Lysa n. L. -:-
17:00Kosor - Hvozdnice -:-
17:00Tuchlovice - FK Komarov -:-

CSEHORSZÁG: Jihocesky KP

15:00Protivin - Sezimovo Usti -:-
17:00Cesky Krumlov - Olesnik -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

14:00Vejprnice - Nyrsko -:-
17:00Horni Briza - Stankov -:-
17:00Nepomuk - Meclov -:-
17:00Rapid Plzen - Sokol Lhota -:-
17:00Stribro - Plzen-Cernice -:-
17:00Zruc - Domazlice B -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

10:15Horni Slavkov - Frantiskovy Lazne -:-
17:00Lomnice - Zlutice -:-
17:00Nejdek - Chodov -:-
17:00Nova Role - FC Cheb -:-

CSEHORSZÁG: Ustecky KP

10:30Horni Jiretin - Litomericko -:-
17:00Domousice - Krupka -:-
17:00FK Jilove - Srbice -:-
17:00Modlany - Oldrichov -:-
17:00Vilemov - Brna -:-
17:00Zatec - Modra/Hrobce -:-

CSEHORSZÁG: Liberecky KP

10:30Frydlant - Visnova -:-
17:00Chrastava - Zelezny Brod -:-
17:00Doksy - Mseno -:-
17:00Novy Bor - Rovensko p. Tr. -:-
17:00Sedmihorky - Desna -:-
17:00Straz - Turnov -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Rychnov n. Kneznou -:-
14:00Olympia HK - Kratonohy - Police nad Metuji -:-
17:00Kostelec n. O. - Vrchlabi -:-
17:00Libcany - Horice -:-
17:00Vysoka n. Labem - Jicin -:-

CSEHORSZÁG: Pardubicky KP

17:00Holice - Ceska Trebova -:-
17:00Tremosnice - Chrudim B -:-

CSEHORSZÁG: Vysocina KP

16:30Bedrichov - HFK Trebic -:-
16:30Okrisky - Sebkovice -:-
16:30Zirovnice - Pelhrimov -:-

CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Sparta Brno -:-
10:30Ivancice - Moravska Slavia -:-
12:15SK Krumvir - Svratka Brno -:-
17:00Bystrc - Lisen B -:-
17:00Mutenice - Kurim -:-
17:00Rousinov - Ratiskovice -:-

CSEHORSZÁG: Olomoucky KP

16:30Jesenik - Cernovir -:-
16:30Kralice na Hane - SK Lipova -:-
16:30Sternberk - Velke Losiny -:-
16:30Zelatovice - Mohelnice -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Stitna nad Vlari -:-
16:30Bystrice pod Hostynem - Kvasice -:-
16:30Morkovice - Velke Karlovice -:-
16:30Napajedla - Borsice -:-
16:30Provodov - Holesov -:-

CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP

17:00Bridlicna - Senov -:-
17:00Celadna - Haj ve Slezsku -:-
17:00Fulnek - Petrovice -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

10:30České Budějovice U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Karvina U19 - Slovacko U19 -:-

CSEHORSZÁG: 1. osztály - női

11:00Plzen N - Liberec N -:-
13:30Slovacko N - Dukla Praha N -:-
15:30Pardubice N - Lok. Brno N -:-
16:00Sparta Praha N - Slavia Praha N -:-

DÁNIA: 1. osztály

13:15Naestved - Vendsyssel -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női

13:00BSF N - Bröndby N -:-
13:00Odense Q N - Farum BK N -:-
13:00VSK Aarhus N - Thisted N -:-

DÁNIA: 2. osztály - 1. csoport

13:45FA 2000 - Slagelse B&I -:-
14:00BK Frem - Hellerup -:-
14:00Helsingør - Vanløse -:-
15:00B.93 - Avarta -:-
15:00Brønshøj - Hillerød -:-
15:00Skovshoved - Holbaek -:-

DÁNIA: 2. osztály - 2. csoport

14:00Aarhus Fremad - FC Sydvest 05 -:-
14:00Brabrand - Thisted -:-
14:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
14:00Jammerbugt - Næsby -:-
14:00Middelfart - AB Kopenhagen -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

15:00Black Leopards - Highlands -:-
15:00Golden Arrows - Chippa United -:-
18:00Kaizer - Supersport -:-

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Free State Stars - Pretoria U. -:-
15:00ElhalasztvaJomo Cosmos - Royal Eagles -:-
15:00TS Sporting - Richards Bay -:-
15:00ElhalasztvaUthongathi - Tshakhuma -:-

DÉL-AFRIKA: Multichoice Diski

10:00Baroka U21 - Maritzburg Utd U21 -:-
10:00Cape Town City U21 - Chippa United U21 -:-
12:00Bidvest Wits U21 - Orlando U21 -:-

DÉL-KOREA: K League 1

12:00Jeonbuk - Seongnam -:-
12:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu -:-
12:30Daegu - Gangwon -:-

DÉL-KOREA: K League 2

12:00Bucheon - Jeonnam -:-
12:00Seoul E. - Ansan Greeners -:-

DÉL-KOREA: National League

10:00Gyeongju KHNP - Gimhae -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF - Clausura

22:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-
22:00San Cristobal - Vega Real -:-

ECUADOR: Liga Pro

02:15Aucas - Olmedo -:-
22:00Delfin - Deportivo Cuenca -:-
00:15Tecnico U. - LDU Quito -:-

ECUADOR: Serie B

18:00Orense - Clan Juvenil -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

17:30ASEC Mimosas - Academie de FAD -:-
17:30Issia Wazi - SOL -:-
17:30San Pedro - Bouake -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

22:00ElhalasztvaSanta Tecla - Aguila -:-
23:0011 Deportivo - El Vencedor -:-
23:30Jocoro - Independiente F.C. -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glentoran -:-
16:00Coleraine - Institute -:-
16:00C. Rangers - Cliftonville -:-
16:00Crusaders - Larne -:-
16:00Dungannon - Glenavon -:-
16:00ElhalasztvaLinfield - Warrenpoint -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Ballyclare -:-
16:00Knockbreda - Ards -:-
16:00Loughgall - Dundela -:-
16:00Newry City - PSNI -:-
16:00Portadown - H&W Welders -:-
16:00Queens Univ. - Dergview -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

17:00Vardar - Rabotnicki -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 2. MFL

17:00Belasica - Kit Go Pehchevo -:-
17:00FK Korab - FK Skopje -:-
17:00Kadino Skopje - Labunishta -:-
17:00KF Gostivar - Drita -:-
17:00Kozuv Gevgelija - Tikves -:-
17:00Ohrid - Vellazerimi -:-
17:00Osogovo - Pitu Guli -:-
17:00Pelister - Vardari Forino -:-
17:00Plackovica - Bregalnica -:-
17:00Pobeda - Sasa -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

15:00Kalju - Levadia -:-
17:30Narva - Flora -:-

ÉSZTORSZÁG: Észt Kupa

13:00ReUnited - Molycorp Silmet -:-

EURÓPA: Premier League (Krím)

16:00Kafa - Inkomport -:-
16:00Kyzyltash - SKCHF Sevastopol -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

15:00Vityebszk - Nyeman -:-
19:45Breszt - Energetik-BGU -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

15:30Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk -:-
16:00Baranovici - Mikasevicsi -:-
16:00Chimik Svetlogorsk - Smolevichi -:-
16:00FC Slonim - Naftan -:-
16:00Orsha - Rukh Brest -:-
16:00Szmorgon - Belsina -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

12:00Honka - Helsinki JK -:-
16:00Kuopio PS - Vaasa PS -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

16:00AC Kajaani - Oulu -:-
16:00Ekenas - Turku PS -:-
16:00Jaro - Myllykoski PA -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport

16:00JIPPO - JaPS -:-
16:00Viikingit - NJS -:-
17:30Mikkeli - Lahden Reipas -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

16:00SJK Akatemia - Hercules -:-

FINNORSZÁG: Liiga - női

13:00Ilves N - Aland Utd N -:-
13:00Jypk N - Honka N -:-
13:00Kuopio PS N - TiPS N -:-
13:00Myran N - ONS Oulu N -:-
13:00TPS N - Helsinki JK N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

20:00Amiens - Nantes -:-
20:00Angers - Metz -:-
20:00Brest - Reims -:-
20:00Dijon - Bordeaux -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

15:00Troyes - Lens -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

15:00Schiltigheim - Lens II -:-
18:00ASM Belfort - Haguenau -:-
18:00Bastia - Lille II -:-
18:00Bobigny - St Quentin -:-
18:00Epinal - IC Croix -:-
18:00Lusitanos - Reims II -:-
18:00Sainte-Genevieve - Mulhouse -:-
18:00Sedan - JA Drancy -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

17:00Sannois - Poissy -:-
18:00Granville - Angers II -:-
18:00Lorient II - Guingamp II -:-
18:00Mantes - Saint-Malo -:-
18:00Oissel - Chartres -:-
18:00Stade Briochin - Vitre -:-
18:30Gobelins - Fleury-Merogis -:-
18:30Vannes - Rouen -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport

18:00Bergerac - Angouleme -:-
18:00Bourges - Montpellier II -:-
18:00Chamalieres - Andrezieux -:-
18:00Colomiers - Trelissac -:-
18:00Nantes II - Stade Bordelais -:-
18:00Romorantin - Sete -:-
18:00Saint-Pryve - Les Herbiers -:-
18:00St Etienne II - Blois -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - D csoport

18:00Frejus - Martigues -:-
18:00Jura Sud - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Marseille Endoume - Lyon II -:-
18:00Monaco II - Olympic Marseille II -:-
18:00Monts - Grasse -:-
18:00Moulins-Yzeure - Saint Priest -:-
18:00Nimes II - Hyeres -:-
19:30Annecy - Marignane -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

14:30Bordeaux N - Fleury 91 N -:-
14:30Guingamp N - Metz N -:-
14:30Montpellier N - Reims N -:-
14:30Paris FC N - Dijon N -:-
15:30Lyon N - Olympique de Marseille N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: PFL

10:00Kaya - Stallion -:-
10:00Philippine Air Force - Green Archers -:-

GIBRALTÁR: National League

18:15College 1975 FC - Mons Calpe -:-
20:30St Josephs - Manchester 62 -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

18:00Lamia - Panathinaikosz -:-
20:00Arisz - OFI Kréta -:-
20:30Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

16:00Tilikratis L. - Sellana -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Chikhura - Lokomotiv Tbilisi -:-
18:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Siquinala - Comunicaciones -:-
23:00Municipal - Deportivo Mixco -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00Mirebalais - Baltimore -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

18:30Willem II - FC Emmen -:-
19:45Heracles - Vitesse -:-
20:45Heerenveen - Twente -:-

HOLLANDIA: Tweede Divisie

14:30AFC - GVVV -:-
14:30HFC - HHC -:-
14:30Jong Volendam - Excelsior Maassluis -:-
14:30Scheveningen - Katwijk -:-
15:00ASWH - Spakenburg -:-
15:00Ijsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00Kozakken Boys - TEC -:-
15:00Rijnsburgse Boys - De Treffers -:-
15:30Quick Boys - Noordwijk -:-

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:30DVS '33 Ermelo - SteDoCo -:-
14:30Excelsior 31 - ODIN '59 -:-
14:30Harkemase Boys - VVOG -:-
14:30Hoek - Lisse -:-
14:30Ter Leede - VVSB -:-
14:30VV DOVO - GOES -:-
15:00Jong Almere City - ONS Sneek -:-
15:00Sparta Nijkerk - Barendrecht -:-
18:00Gemert - FC Oss -:-
19:30Blauw Geel - UNA -:-

HOLLANDIA: Eredivisie U19

15:00Twente U19 - AZ Alkmaar U19 -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Marathon - Real Espana -:-
23:30Real de Minas - Platense -:-
00:00Motagua - Vida -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

19:00Slaven Belupo - Varazdin -:-
21:00Zapresic - Lok. Zagreb -:-

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

17:00Orijent - Dinamo Zagreb 2 -:-
17:30Cibalia - Dubrava -:-
17:30Dugopolje - Croatia Zmijavci -:-

INDIA: Durand Cup - Play Off

14:30Gokulam - Mohun Bagan -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:30Persebaya - Persija Jakarta -:-
13:30Madura United - PSIS Semarang -:-
13:30Pusamania Borneo - Padang -:-
15:30Bali United - Arema -:-

INDONÉZIA: Liga 2

08:30Persewar Waropen - Persatu Tuban -:-
10:30PSMS Medan - PSPS Riau -:-
15:30Persiraja Aceh - Persibat Batang -:-

IRÁN: Pro League

17:45Shahin Bushehr - Sepahan -:-

ÍRORSZÁG: FAI Kupa

18:00Glengad Utd - Waterford -:-
21:00Sligo Rovers - Limerick -:-

IZLAND: Pepsideild

18:00Akranes - IBV Vestmannaeyjar -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

18:00Njardvik - Magni -:-
18:00Thor Akureyri - Leiknir -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Maccabi Haifa - H. Raanana -:-
18:00Hapoel Hadera - Ashdod -:-
19:30Nes Tziona - Maccabi Tel Aviv -:-

JAPÁN: J-League

06:00Sapporo - Tokyo -:-
11:00Nagoya - Yokohama F Marinos -:-
12:00Hiroshima - Oita -:-
12:00Iwata - C-Osaka -:-
12:00Kawasaki - Shimizu -:-
12:00Vegalta Sendai - Shonan -:-

JAPÁN: J2 League

11:00Chiba - Kofu -:-
11:00Mito - Verdy -:-
11:00Yokohama FC - Kagoshima Utd -:-
12:00Albirex Niigata - Kanazawa -:-
12:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:-
12:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:-
12:00Tokushima - Ryukyu -:-
12:00Yamagata - Tochigi -:-

KAMBODZSA: C-League

10:30Boeung Ket - Svay Rieng -:-
10:30Sports Academy - Visakha -:-
13:00Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor -:-

KANADA: Canadian Premier League - Őszi szezon

00:00Pacific FC - Valour -:-

KANADA: CSL

23:00Ukraine United - Serbian White Eagles -:-
00:00Hamilton City - CSC Mississauga -:-

KANADA: U Sports

01:30Lethbridge - Alberta -:-
02:30UBC Okanagan - UNBC -:-
03:00Saskatchewan - MacEwan -:-
04:00UFV - UBC -:-
04:00Victoria - Trinity Western -:-
21:00Mount Royal - Calgary -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

15:00Ordabaszi - Sahtyor Karagandi -:-
15:00Tobol - Atirau -:-

KAZAHSZTÁN: 1. osztály

12:00FC Asztana 2 - Shakhtar Bulat -:-
13:00Baykonur Kyzylorda - Kaspij Aktau -:-
13:00Kizilzsar - Zsetiszu 2 -:-
13:30Akademiya Ontustik - Altay -:-
14:00Aktobe Zhas - FK Kyran -:-
14:00Kairat Academy - Maqtaaral -:-
16:00FK Akzsajik - Ekibastuz -:-

KÍNA: Jia League

13:00Shaanxi Changan - Beijing Baxy -:-
13:30Guangdong Tigers - Meizhou Hakka -:-
13:30Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan -:-
13:30Liaoning - Shijiazhuang -:-
13:30Qingdao Huanghai - Sichuan Annapurna -:-
13:30Zhejiang Greentown - Guizhou Zhicheng -:-
13:35Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin -:-

KÍNA: Yi League

09:30Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon -:-
09:30Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda -:-
09:30Yanbian Beiguo - Hebei Elite -:-
10:00Baoding Yingli Yitong - Jilin Baijia -:-
10:00Fujian Tianxin - Hunan Billows -:-
10:00Guangxi Baoyun - Lhasa Chengtou -:-
10:00Inner Mongolia - Zibo Cuju -:-
10:00Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng -:-
10:00Shanxi Xindu - Beijing Technology -:-
10:00Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng -:-
13:00Dalian Chanjoy - Ningxia -:-
13:00Hangzhou Wuyue - Sichuan Jiuniu -:-
13:30Chengdu Qianbao - Zhejiang Yiteng -:-
13:30Wuhan Three Towns - Kunshan -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

14:15Alay Osh - Kant -:-
14:15Alga - Akademiy Futbola -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

22:15Pasto - U. Magdalena -:-
00:00Junior - Once Caldas -:-
00:30Cucuta - La Equidad -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

22:00Atletico F.C. - Orsomarso -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - női - Play Off

02:30Atletico Nacional N - America de Cali N -:-
00:00Millonarios N - Santa Fe N -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

16:30Don Bosco - AC Rangers -:-
16:30Lubumbashi Sport - Bukavu -:-
16:30Nyuki - AS Maniema -:-

KOSZOVÓ: Superliga

17:00Ferizaj - Gjilani -:-
17:00KF Ballkani - Feronikeli -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

14:30Podbeskidzie - Ol. Grudziadz -:-
19:00Chrobry Glogow - Olsztyn -:-
19:45Odra Opole - Radomiak Radom -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

15:00Cracovia - Arka Gdynia -:-
17:30Lechia Gdansk - Slask Wroclaw -:-
20:00Rakow - Lech Poznan -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

17:00S. Rzeszow - Elana Torun -:-
17:30Garbarnia - Lech Poznan 2 -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

15:30Grodzisk M. - Ostroda -:-
16:00Zambrow - Radomsko -:-
17:00Biala Piska - Concordia Elblag -:-
17:00Huragan Morag - Ursus Warszawa -:-
17:00Sokol Aleksandrow L. - Swit -:-
17:00T. Mazowiecki - Polonia Warszawa -:-
17:00Wasilkow - Bron Radom -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport

15:00Grom Nowy Staw - Gornik Konin -:-
15:00Nielba Wagrowiec - Koszalin -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - Mieszko -:-
17:00Kleczew - B. Gdynia -:-
17:00Sroda - Unia Janikowo -:-
18:00Jarocin - Gwardia Koszalin -:-
18:00KKS Kalisz - Starogard Gdanski -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

17:00Bielsko-Biala - Pniowek -:-
17:00Foto-Higiena Gac - Starowice Dolne -:-
17:00Gornik Zabrze 2 - Polonia Bytom -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Zdzieszowice -:-
17:00Legnica 2 - Brzeg -:-
17:00Piast Zmigrod - ROW Rybnik -:-
17:00Sleza Wroclaw - Ruch Chorzow -:-
17:30Kluczbork - Z. Gora -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

13:00Jutrzenka Giebultow - Hutnik Krakow -:-
17:00Avia Swidnik - Lublin -:-
17:00Biala Podlaska - Ostrowiec -:-
17:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn -:-
17:00Podhale Nowy Targ - Stal Krasnik -:-
17:00Sandomierz - Wisloka Debica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Korona Kielce 2 -:-
17:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg -:-
17:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

12:00UKS SMS Lodz U18 - Legia Warszawa U18 -:-
12:00Zaglebie Lubin U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
13:00Arka Gdynia U18 - Jagiellonia U18 -:-
14:00Korona Kielce U18 - Escola Warszawa U18 -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraliga - női

11:00Olimpia Szczecin N - UJ Krakow N -:-
12:00Katowice N - Leczna N -:-
12:00Medyk Konin N - AZS Wroclaw N -:-
12:00Mitech Zywiec N - AZS PWSZ Walbrzych N -:-
15:00Czarni Sosnowiec N - Biedrzychowice N -:-
15:00UKS SMS Lodz N - Bydgoszcz N -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

18:00FK Liepaja - Ventspils -:-

LETTORSZÁG: 1. Liga

14:00New Project - FK Smiltene -:-
15:00Balvu - Riga/Staicele -:-
15:00Rezekne - Auda -:-
16:00Alberts JDFS - Tukums 2000 -:-

LITVÁNIA: A Lyga

16:00TörölveStumbras - Kauno Zalgiris -:-

LITVÁNIA: I Lyga

13:00Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis -:-
15:00Zalgiris 2 - Banga -:-

LUXEMBURG: National Division

18:30Union Titus Petange - Rodange -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

18:00Diósgyőri VTK - Mezőkövesd -:-
18:00Honvéd FC - Debreceni VSC -:-
18:00Kaposvár - Zalaegerszeg -:-
18:00Kisvárda - Újpest -:-
18:00Paks - MOL Fehérvár FC -:-

MALAJZIA: Maláj Kupa

15:00Melaka United - Felda -:-
15:00Pahang - Sabah -:-
15:00Penang - Perak -:-

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - CO Bamako -:-
20:00Onze Createurs - US Bougouni -:-

MÁLTA: Premier League

18:30Tarxien - Mosta FC -:-
19:00Gudja - Hibernians -:-
20:30Balzan - Sliema -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

02:00Veracruz - Atl. San Luis -:-
04:00Monarcas - U.N.A.M. -:-
04:00Santos Laguna - Monterrey -:-
00:00Queretaro - Leon -:-

MEXIKÓ: Ascenso MX - Apertura

01:00Atlante - UAEM Potros -:-
02:00Zacatecas Mineros - Celaya -:-
03:08Correcaminos - Loros -:-
00:00Alebrijes Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

23:00Cruz Azul Hidalgo - Canamy -:-
03:00Murcielagos - Nayarit -:-
03:00Saltillo - Correcaminos 2 -:-
18:00Leones Negros 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
19:00Tlaxcala - La Piedad -:-
23:00Orizaba - Cafessa -:-
23:00Pioneros - Atl. San Luis 2 -:-
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Yalmakan -:-
00:30Gavilanes de Matamoros - UA Chihuahua -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B

03:00Cafessa - Cuautla -:-
17:00Dorados 2 - Calor De San Pedro -:-
23:00Chimalhuacan - Dongu -:-
23:00Ciervos - La Paz -:-
23:00San Francisco - Zacatecas 2 -:-
23:00Uruapan - Chapulineros -:-
00:00Tlayacapan - Zitacuaro -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

17:00Milsami - Zimbru Chisinau -:-
19:00Sheriff Tiraspol - Sfintul -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

17:00Buducnost - Zeta -:-
17:00Grbalj - OFK Petrovac -:-
17:00Iskra - Rudar -:-
17:00Sutjeska - FK Podgorica -:-
17:00Titograd - Kom Podgorica -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Augsburg - Union Berlin -:-
15:30Düsseldorf - Leverkusen -:-
15:30Hoffenheim - Werder Bremen -:-
15:30Mainz - Mönchengladbach -:-
15:30Paderborn - Freiburg -:-
18:30Schalke 04 - Bayern München -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:00Hannover 96 - Fürth -:-
13:00Regensburg - Bielefeld -:-
13:00VfL Bochum - Wehen -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

14:00Bayern München II - Chemnitz -:-
14:00Braunschweig - Würzburger Kickers -:-
14:00Grossaspach - Viktoria Köln -:-
14:00Magdeburg - 1860 München -:-
14:00Meppen - Jena -:-
14:00Münster - Uerdingen -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

13:00Wolfsburg II - Norderstedt -:-
14:00St. Pauli II - Hannover II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:30Altglienicke - BFC Dynamo -:-
13:30Bischofswerdaer - Viktoria Berlin -:-
13:30Fürstenwalde - Babelsberg -:-
13:30Lichtenberg - Nordhausen -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

14:00Aachen - Homberg -:-
14:00Bergisch Gladbach - Oberhausen -:-
14:00Lotte - Rödinghausen -:-
14:00Mönchengladbach II - Lippstadt -:-
15:00Düsseldorf II - Schalke 04 II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

14:00Aalen - Pirmasens -:-
14:00Alzenau - Balingen -:-
14:00Bahlinger - Homburg -:-
14:00Giessen - FSV Frankfurt -:-
14:00Offenbach - Elversberg -:-
14:00Saarbrücken - Walldorf -:-
14:00Ulm - TuS RW Koblenz -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

14:001. FC Schweinfurt - Aschaffenburg -:-
14:00Aubstadt - Augsburg II -:-
14:00Burghausen - Memmingen -:-
14:00Eichstatt - Illertissen -:-
14:00Fürth II - Buchbach -:-
14:00Turkgucu Munchen - Nürnberg II -:-
17:00Rain/Lech - Garching -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:00Blau Weiss Berlin - Neustrelitz -:-
14:00Brandenburger - CFC Hertha -:-
14:00Staaken - Seelow -:-
14:00Torgelower Greif - Pampow -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

13:00Plauen - Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00Grimma - Oberlausitz -:-
14:00Krieschow - FC Merseburg -:-
15:00Halle - Jena II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Inter Türkspor Kiel -:-
14:00Eutin - Frisia Risum-Lindholm -:-
14:00Flensburg - Phonix Lubeck -:-
14:00Husumer - Eichede -:-
15:00Oldenburger - Lübeck II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

14:00Meiendorfer SV - Sasel -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

13:00Werder Bremen III - Habenhauser -:-
14:00Brinkumer - Leher -:-
15:00Blumenthaler - Oberneuland -:-
16:00Geestemünde - BTS Neustadt -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

16:00Delmenhorst - Egestorf-Langreder -:-
16:00Gifhorn - Arminia Hannover -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

14:00Stadtallendorf - SV Steinbach -:-
15:00Friedberg - Eddersheim -:-
15:00Hadamar - Viktoria Griesheim -:-
15:00Hanau - Baunatal -:-
15:00Hessen Dreieich - Kassel -:-
15:00Neuhof - Fulda-Lehnerz -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Kaiserslautern II - Worms -:-
15:30Engers - Gonsenheim -:-
15:30Karbach - Trier -:-
15:30Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Pfeddersheim - Rochling -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

14:00SV Seligenporten - Grossbardorf -:-
15:00Vilzing - DJK Bamberg -:-
15:00Wurzburger FV - Abtswind -:-
16:00ATSV - Gebenbach -:-
16:00Kahl - Cham -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

14:00Dachau - Hankofen-Hailing -:-
15:00Donaustauf - Kirchanschoring -:-
15:30Türkspor Augsburg - Pullach -:-
17:00Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Dorfmerkingen - Bissingen -:-
14:00Freiberg - Freiburger -:-
14:00Pforzheim - Göppinger SV -:-
14:00TSV Ilshofen - Linx -:-
15:30Nöttingen - Ravensburg -:-
15:30Oberachern - Neckarsulmer -:-
15:30Rielasingen-Arlen - Reutlingen -:-
18:00FC 08 Villingen - VfB Stuttgart II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

17:00FC Monheim - TVD Velbert -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

13:00Niendorfer TSV U19 - Hamburger SV U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - dél

11:00Karlsruhe U19 - Offenbach U19 -:-
13:00Heidenheim U19 - Ulm U19 -:-
13:00Mainz U19 - Furth U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

13:00Hoffenheim N - Köln N -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Jalapa - Chinandega -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

18:00Rosenborg - Stabaek -:-

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

15:30Sandnes - Aalesund -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport

14:00Vidar - Nardo -:-
16:00Sola - Bryne -:-
16:00Stjordals Blink - Byåsen -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport

16:00Åsane - Sotra -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Fram -:-
16:00Elverum - Kjelsås -:-
16:00Floro - Mjolner -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 1. csoport

12:00Molde 2 - Lørenskog -:-
13:00Arvoll - Traeff -:-
14:00Sunndal - Spjelkavik -:-
15:00Eidsvold - Krakeroy -:-
16:00Rommen SK - Nordstrand -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 2. csoport

13:00Lokomotiv Oslo - Ullern -:-
16:00Drobak-Frogn - Halsen -:-
16:00Orn - Frigg -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 3. csoport

13:00Pors Grenland - Vardeneset -:-
15:00Donn - Flint -:-
15:00Flekkeroy - Viking 2 -:-
15:00Madla IL - Vindbjart -:-
15:00Staal Jorpeland - Storm BK -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 4. csoport

13:00Fjora - Stord -:-
14:00Fana - Vestfossen -:-
15:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-
15:00Fyllingsdalen - Bergen Nord -:-
16:00V. Haugesund - Valdres -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 5. csoport

14:00Brumunddal - Kolstad -:-
16:00Gjovik-Lyn - Tiller -:-
16:00Nybergsund - Orkla -:-
16:00Strindheim - Verdal -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 6. csoport

13:00Junkeren - Harstad -:-
16:00Finnsnes - Melbo -:-
16:00Skjetten - Honefoss -:-
16:00Tromsø 2 - Gjellerasen -:-

NORVÉGIA: Junior U19

15:00Mjondalen U19 - Stromsgodset U19 -:-

NORVÉGIA: Toppserien - női

13:00Klepp N - Kolbotn N -:-
14:00Avaldsnes N - RØA N -:-
14:00Trondheims-Orn N - Fart N -:-
15:00Stabaek N - Sandviken N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:00Parma - Juventus -:-
20:45Fiorentina - Napoli -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

18:00Crotone - Cosenza -:-
18:00Salernitana - Pescara -:-
21:00Ascoli - Trapani -:-
21:00Cittadella - Spezia -:-
21:00Entella - Livorno -:-
21:00Venezia - Cremonese -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

20:45Pontedera - Carrarese -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

20:45Reggio Audace - FeralpiSalo -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

20:45Rieti - Ternana -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

13:00Tambov - Dinamo Moszkva -:-
15:30Ufa - Zenit Szentpétervár -:-
18:00Krasznodar - Lokomotiv Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: PFL - közép

12:00Ararat Moscow - Sztrogyino -:-
16:00Szaljut-Belgorod - Khimik Novomoszkovszk -:-

OROSZORSZÁG: PFL - dél

15:00Legion Dinamo - FK Mahacskala -:-
16:00Szpartak Nalcsik - Masuk -:-
17:00Urozsaj - Szpartak Vlagyikavkaz -:-

OROSZORSZÁG: PFL - nyugat

15:00Kolomna - Velesz Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

09:30Krasznodar U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-
11:00CSZKA Moszkva U19 - Akhmat Groznij U19 -:-
13:00Arszenál Tula U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - Szpartak Moszkva U19 -:-
17:00FK Rosztov U19 - Kazan U19 -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

15:00Lori - Noah -:-
17:30Urartu - Gandzasar -:-

PANAMA: LPF - Apertura

22:00Deportivo Universitario - Alianza -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

01:00River Plate - Sp. Luqueño -:-
22:00Sol De America - Dep. Capiata -:-
00:30Guarani - San Lorenzo -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

21:00Ovetense FC - Guairena FC -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00Melgar - Garcilaso -:-
22:15Binacional - Ayacucho -:-
00:45Huancayo - Dep. Municipal -:-

PERU: Liga 2

20:00Juan Aurich - Sport Loreto -:-

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

20:00Benfica - FC Porto -:-
22:30Boavista - Ferreira -:-

PORTUGÁLIA: LigaPro

12:00Academica - Chaves -:-
17:00Feirense - Academico Viseu -:-
19:15Covilha - Vilafranquense -:-
19:15Penafiel - Cova De Piedade -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

15:00Sintrense - Oriental -:-
17:00Real SC - Loures -:-
18:00Berco - Mirandela -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

12:00Leixões U23 - Academica U23 -:-
17:00Cova De Piedade U23 - Rio Ave U23 -:-
18:00Portimonense U23 - Setubal U23 -:-

ROMÁNIA: Liga 1

14:30Academica Clinceni - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00CFR Cluj - Botosani -:-

ROMÁNIA: Liga 2

10:00Concordia - Turnu Magurele -:-
10:00Csíkszereda - Calarasi -:-
10:00Daco-Getica Bucuresti - CSM Resita -:-
10:00Pandurii - Viitorul Tg. Jiu -:-
10:00Ripensia Timisoara - UTA Arad -:-
10:00Sportul Snagov - Metaloglobus -:-
17:00Rapid Bukarest - Politehnica Timisoara -:-

SKÓCIA: Premiership

16:00Hamilton - Motherwell -:-
16:00Hibernian - St. Johnstone -:-
16:00Kilmarnock - Aberdeen -:-
16:00Ross County - Livingston -:-

SKÓCIA: Championship

16:00Alloa - Arbroath -:-
16:00Ayr - Queen of South -:-
16:00Dundee FC - Inverness -:-
16:00Dunfermline - Dundee United -:-

SKÓCIA: League One

16:00Clyde - Falkirk -:-
16:00Dumbarton - Stranraer -:-
16:00East Fife - Airdrieonians -:-
16:00Peterhead - Forfar -:-
16:00Raith - Montrose -:-

SKÓCIA: League Two

16:00Albion Rovers - Brechin -:-
16:00Cowdenbeath - Annan -:-
16:00Queen's Park - Elgin -:-
16:00Stenhousemuir - Edinburgh City -:-
16:00Stirling - Cove Rangers -:-

SKÓCIA: Lowland League

16:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
16:00Civil Service Strollers - Gala Fairydean -:-
16:00Dalbeattie Star - Edinburgh University -:-
16:00East Stirlingshire - East Kilbride -:-
16:00Spartans - Gretna 2008 -:-
16:00Vale Of Leithen - Kelty Hearts -:-

SKÓCIA: Highland League

15:00Fraserburgh - Fort William -:-
16:00Formartine Utd - Clachnacuddin -:-
16:00Forres Mechanics - Strathspey Thistle -:-
16:00Huntly - Rothes -:-
16:00Keith - Turriff Utd -:-
16:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works -:-
16:00Nairn County - Brora Rangers -:-
16:00Wick Academy - Buckie Thistle -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

17:00Osasuna - Eibar -:-
19:00Real Madrid - Valladolid -:-
21:00Celta Vigo - Valencia -:-
21:00Getafe - Athletic Bilbao -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

18:00Racing Santander - Almeria -:-
18:00R. Oviedo - Lugo -:-
19:00Mirandes - Cadiz -:-
20:00Alcorcon - Elche -:-
21:00Malaga - Las Palmas -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 1. csoport

18:45Rayo Majadahonda - Gijon B -:-
19:00Marino de Luanco - Atletico Madrid B -:-
20:30Pontevedra - Coruxo -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport

18:00Leioa - Guijuelo -:-
19:30Barakaldo - Unionistas -:-
19:30R. Sociedad B - Burgos -:-
20:00Leonesa - Amorebieta -:-
20:30Calahorra - R. Union -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 3. csoport

19:00Villarreal B - Levante B -:-
19:45Prat - Hercules -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport

20:30Sevilla B - Yeclano -:-
21:00San Fernando - Recreativo Huelva -:-
21:00Villarrobledo - Linense -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 1. csoport

18:00Alondras - Compostela -:-
18:30Racing Club Villalbes - Pontes -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 2. csoport

18:00Gijon Industrial - Llanes -:-
19:00Club Siero - Tuilla -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 3. csoport

17:00Atletico Albericia - UD Samano -:-
17:00UC Cartes - Cayon -:-
18:00Tropezon - Textil Escudo -:-
19:00Solares - CD Barquereno -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 4. csoport

17:00Pasaia - Santuxu -:-
18:00Basconia - Sodupe -:-
18:00Urduliz - Somorrostro -:-
18:30Balmaseda - Ariznabarra -:-
18:30Durango - Tolosa FC -:-
19:00Gernika - CD Vitoria -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 6. csoport

19:00CF Intercity - Saguntino -:-
19:00Crevillente - Acero -:-
19:00Jove - Novelda CF -:-
20:00Recambios Colon - Villarreal C -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 7. csoport

18:00Leganes B - Moratalaz -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 8. csoport

17:30La Virgen - CF Salmantino 2 2 -:-
18:15Numancia B - Burgos Promesas -:-
18:30Santa Marta Tormes - Bembibre -:-
19:00Atl. Astorga - Leonesa 2 -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 9. csoport

20:00CP Almeria - Velez -:-
20:00Maracena - Almeria B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport

20:15Ceuta - Puente Genil -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport

19:00Binissalem - Manacor -:-
19:00Constancia - Mallorca B -:-
19:00Ferriolense - Platges de Calvia -:-
19:00Poblense - Esporles -:-
19:30Collerense - Santanyi -:-
19:30Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport

13:30Union Viera - Tenerife B -:-
17:00Mensajero - La Cuadra -:-
17:00Panaderia Pulido San Mateo - Atl. Paso -:-
18:00Las Palmas C - Ibarra -:-
18:00Union Guimar - San Fernando -:-
18:30Vera - Villa Santa Brigida -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport

19:00Cartagena FC - Real Murcia B -:-
19:30UCAM Murcia B - Muleno -:-
20:00Lorca FC - EG El Palmar CF -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 15. csoport

17:00Huarte - CD Corellano -:-
18:00AD San Juan - Murchante -:-
18:00Beti Kozkor - Beti Onak -:-
18:00Txantrea - Burlades -:-
18:30Lourdes - CD Ardoi -:-
18:30Pamplona - Valle Egues -:-
19:00Subiza - CD Baztan -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 16. csoport

16:00Comillas - Logrones Promesas -:-
19:00Villegas - Oyonesa -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 18. csoport

18:30Atl. Ibanes - Azuqueca -:-
20:00Tarancon - Almagro -:-

SVÁJC: Challenge League

17:30Wil - Kriens -:-
19:00Lausanne - Aarau -:-
19:00Schaffhausen - Lausanne Ouchy -:-

SVÁJC: Szuperliga

19:00Xamax - Basel -:-
19:00Young Boys - Zürich -:-

SVÁJC: Promotion League

15:00Black Stars - Yverdon -:-
16:00Breitenrain - Cham -:-
16:00Koniz - Sion II -:-
16:00YF Juventus - Bellinzona -:-
16:00Zürich II - Nyonnais -:-
17:00Etoile-Carouge - Bruhl SG -:-
17:00Rapperswil - Basel II -:-

SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport

17:00Bulle - Terre Sainte -:-
17:00Echallens - Lancy -:-
17:00Oberwallis Naters - La Chaux-De-Fonds -:-
17:30Vevey - Meyrin -:-
18:00Chenois - Lausanne II -:-

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

16:00Luzern II - Wohlen -:-
16:00Solothurn - Delemont -:-
17:00Buochs - Langenthal -:-
17:00Muttenz - Grasshopper II -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

16:00Balzers - Winterthur II -:-
16:00Hongg - Linth -:-
16:00Red Star Zurich - Dietikon -:-
16:00Thalwil - Kosova -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Eschen -:-
18:00Tuggen - St. Gallen II -:-
18:30Paradiso - Gossau -:-

SVÁJC: Nationalliga A - női

16:00Young Boys N - Luzern N -:-
16:30Servette N - FF Lugano 1976 N -:-
17:00Basel N - Grasshoppers N -:-
18:30Zürich N - St. Gallen N -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

16:00Sirius - Örebro -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

16:00Syrianska - Västerås SK -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

14:00Forward - Nyköpings -:-
15:00Gefle - Umeå -:-
16:00Carlstad - Bodens -:-
16:00Sollentuna - Karlslunds -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

14:00Lunds - Skövde -:-
14:00Tvaakers - Utsiktens -:-
16:00Atvidabergs - Eskilsminne -:-
16:00Kristianstads - Lindome -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland

13:00Pitea - Ytterhogdals -:-
14:00Friska Viljor FC - Taftea IK -:-
14:00IFK Lulea - IFK Ostersund -:-
14:00Kramfors-Alliansen - IFK Umea -:-
14:00Skelleftea - Sandviks -:-
14:00Timra - Gottne IF -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Valbo FF -:-
14:00Mora - IFK Stocksund -:-
15:00Kungsangens - Enköping -:-
15:00Kvarnsvedens - Skiljebo -:-
15:00Sundbybergs - Gute -:-
15:00Upsala - Taby -:-
16:00Lidingo IFK - Hudiksvalls -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland

13:00Onsala BK - Vinbergs -:-
13:30Ullareds IK - Eslovs -:-
14:00Assyriska BK - Qviding -:-
14:00Prespa Birlik - Angelholms -:-
14:00Rosengard - Halmia -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand

14:00Enskede - Huddinge -:-
14:00Motala - Haninge -:-
14:00Stockholm Internazionale - Varmbols -:-
16:00Aspudden Tellus - Arameisk-Syrianska -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

14:00Grebbestads - Savedalens -:-
14:00Stenungsunds - Uddevalla -:-
14:00Torslanda - Tidaholm IFK -:-
15:00Vanersborgs IF - Nordvarmland -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Östra Götaland

13:00Nassjo - Husqvarna -:-
14:00Almeboda/Linneryd - Nosaby IF -:-
14:00Karlskrona - Bromolla -:-
15:00Asarums - Raslatts -:-
15:00Dalstorps IF - IFK Berga -:-
15:00Osterlen FF - Rappe GOIF -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

14:00Göteborg N - Linköpings N -:-
15:00Kungsbacka N - Eskilstuna United N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitettan - női

14:00Hammarby N - Kvarnsvedens N -:-
15:00Uppsala N - Sundsvall N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

17:50Al-Fateh - Al Shabab -:-
18:05Al-Faysaly - Al Feiha -:-
19:50Al Wehda - Al-Ettifaq -:-

SZERBIA: Super Liga

17:00ElhalasztvaCrvena zvezda - Cukaricki -:-
17:00ElhalasztvaRadnik - Partizan -:-
20:00FK Vozdovac - Mladost -:-
20:00Javor - Napredak -:-
20:00Proleter - Vojvodina -:-
20:00Rad - Macva -:-

SZERBIA: Prva Liga

17:00Radnicki 1923 - Smederevo -:-
17:00Sindjelic Beograd - Din. Vranje -:-
20:00Metalac - Backa -:-
20:00Trayal Krusevac - Zemun -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

10:30S. Bratislava B - Dubnica -:-
16:30FC Kosice - Zilina B -:-
16:30Puchov - Petrzalka -:-
19:00Poprad - Komarno -:-
19:00Skalica - L. Mikulas -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

19:00Michalovce - Sered -:-
19:00Pohronie - Trencin -:-
19:00Ruzomberok - Trnava -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - nyugat

10:30Nitra B - Marcelova -:-
17:00AFC Nove Mesto - Sala -:-
17:00FK Nove Zamky - Velke Ludince -:-
17:00MSK Povazska Bystrica - Myjava -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - kelet

16:00FK Humenne - Šarišské Michalany -:-
16:00Lipany - Plavnica -:-
16:00Presov - B. Nova Ves -:-
16:00Vranov - Spisska Nova Ves -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - közép

16:00Cadca - Namestovo -:-
16:00Rakytovce - Novohrad Lucenec -:-
16:00Zvolen - R. Sobota -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - Pozsony

17:00Inter Bratislava - MSK Senec -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

18:00Domzale - Aluminij -:-
20:15O. Ljubljana - Mura -:-

SZLOVÉNIA: 2. SNL

17:00Beltinci - Dravograd -:-
17:00Brezice - Koper -:-
17:00Fuzinar - Radomlje -:-
17:00Gorica - Dob -:-
17:00Jadran Dekani - Rogaska -:-
17:00Nafta - Drava -:-
17:00NK Krka - Krsko -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Biashara Mara United - Kagera Sugar -:-
15:00Mbao - Alliance -:-
15:00Mbeya City - Tanzania Prisons -:-
15:00Namungo - Ndanda -:-
15:00Polisi Tanzania - Coastal Union -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

12:45Buriram - Sukhothai -:-
13:00Trat FC - PTT Rayong -:-
14:00Bangkok Utd - Port MTI FC -:-
15:00Prachuap - Samut Prakan City -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

15:30Keciorengucu - Osmanlispor -:-
20:45Altinordu - Karagumruk -:-
20:45Balikesirspor - Erzurum BB -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

18:15Ankaragücü - Kayserispor -:-
20:45Alanyaspor - Kasimpasa -:-
20:45Basaksehir - Fenerbahce -:-

TUNÉZIA: Ligue Professionnelle 1

17:30Club Africain - Stade Tunisien -:-
17:30Kairouanaise - Slimane -:-
17:30US Tataouine - Esperance Tunis -:-

UKRAJNA: Persha Liga

16:00Kramatorsk - Obolon Brovar Kyjev -:-
18:00Volyn Luck - Cs. Odessza -:-

UKRAJNA: Premier League

13:00Kolos Kovalivka - Vorszkla -:-
16:00Olekszandrija - Deszna -:-
18:30Dinamo Kijev - Olimpik Donyeck -:-

UKRAJNA: Druha Liga

16:00Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr -:-
16:00Kalush - Niva Ternopil -:-
16:00Krystal - Hirnyk Kryvyi Rih -:-
16:00Kyiv-Sviatoshyn - Nyva Vinnytsya -:-
16:00Mykolaiv 2 - VPK-Agro -:-
16:00Nikopol - Kramatorsk 2 -:-
16:00Nova Kakhovka - Cs. Odessza 2 -:-
16:00Podillya Khmelnytskyi - Obolon-Brovar K. 2 -:-
16:00Uzhhorod - Veres-Rivne -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

14:00Karpati Lviv U21 - Zorya U21 -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

20:00Boston River - Progreso -:-
20:00Plaza Colonia - Cerro Largo -:-
20:00Racing Montevideo - Wanderers -:-
20:00River Plate - Penarol -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:00Atenas - Bella Vista -:-
15:05Rentistas - Villa Espanola -:-
20:00Albion - Maldonado -:-
20:00Cerrito - Central Espanol -:-
20:00Sud America - CA Torque -:-
20:00Villa Teresa - Tacuarembo -:-

USA: MLS

02:00Orlando City - Atlanta United -:-
04:00Portland Timbers - Seattle Sounders -:-

USA: USL Championship

01:00Pittsburgh - Loudoun -:-
04:30Phoenix Rising - Sacramento Republic -:-
20:00Ottawa Fury - Saint Louis FC -:-
21:00Louisville City - North Carolina -:-
23:00Hartford Athletic - Atlanta United 2 -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

22:00AC Lala FC - Portuguesa -:-
22:00Metropolitanos - Zulia -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

21:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
21:30Gran V. - Yaracuyanos -:-
21:30Union Local Andina - Real Frontera -:-
21:30Yaracuy - Dep. Petare -:-
22:00Titanes - Hermanos Colmenares -:-
22:00Urena - Atl. El Vigia -:-

VIETNÁM: V.League 1

12:00Hai Phong - The Cong -:-
13:00Than Quang Ninh - Binh Duong -:-
14:00Sai Gon FC - Thanh Hoa -:-

VIETNÁM: V.League 2

11:00Hue - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Long An - An Do-An Giang -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

11:00Lettország U18 - Szlovákia U18 -:-
16:00Csehország U18 - Ukrajna U18 -:-

VILÁG: Arab Bajnokcsapatok Kupája - Előselejtező

20:00Al Zawraa - Al-Rifaa -:-
20:00Horseed - Tanger -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

17:00Alaves N (Esp) - EDF Logrono N (Esp) -:-

WALES: FAW Championship North & Mid

15:30Buckley - Porthmadog -:-
15:30Conwy Borough - Bangor City -:-
15:30Guilsfield - Llanrhaeadr -:-
15:30Llandudno - Gresford -:-
15:30Penrhyncoch - Ruthin -:-
15:30Rhyl - Llangefni -:-

WALES: FAW Championship South & Mid

15:30Caerau Ely - Afan Lido -:-
15:30Goytre United - Llanelli -:-
15:30Llantwit Major - STM Sports -:-
15:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
15:30Undy - Cambrian & Clydach -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - Black Rhinos -:-
15:00Chapungu Utd - CAPS Utd -:-
15:00Ngezi Platinum FC - Hwange -:-
15:00Yadah - Herentals -:-
15:00ZPC Kariba - TelOne -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.