FRISSÍTÉS

Foci » 29.11.2022 » Minden mérkőzés

VILÁG: VB

16:00Ecuador - Szenegál 1:2
16:00Hollandia - Katar 2:0
20:00Irán - USA 0:1
20:00Wales - Anglia 0:3

ALGÉRIA: 1. divízió

15:00Arba - Khenchela 5:1
15:00Belouizdad - Constantine 2:1
15:00Biskra - JS Kabylie 1:1
15:00Chlef - El Bayadh 0:0
15:00Magra - USM Alger 1:1
15:00MC Alger - Paradou 2:2
18:00Saoura - Chelghoum 5:0
18:00Setif - Oran 4:0

ANGLIA: Premier League U18

13:00Tottenham U18 - Norwich U18 3:0
14:00Chelsea U18 - West Ham U18 2:4

ANGOLA: Girabola

15:30Petro - Primeiro de Agosto 0:1

AZERBAJDZSÁN: Premier League

11:00Turan - Sabah Baku 0:1
13:30Sumqayit - Gabala 1:1

BELGIUM: Belga Kupa - női

20:00Charleroi N - Genk N 0:3
20:00Leuven II N - Waregem N 0:4
20:00St. Liege N - Leuven N 2:0

BOTSWANA: Premier League

15:00Extension Gunners - Orapa United 1:2
15:00Morupule - Security Systems 0:3

CSEHORSZÁG: Tipsport liga

10:30Teplice - Pardubice 1:1
10:30Trencin - Trnava 5:1

EGYIPTOM: 2. osztály - C csoport

13:30El Dabaa - Alexandria SC 1:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Seven Dreams - Denver -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Dire Dawa - Wolkite Ketema 2:2
17:00Sidama Bunna - Fasil Kenema 2:4

GUINEA: Ligue 1

17:00Sequence - Sangaredi 0:1

HOLLANDIA: Divisie 1 U18 - Őszi szezon

12:00AZ Alkmaar U18 - PSV Eindhoven U18 2:2

INDIA: I-League

14:30Kenkre - Neroca FC 0:1

IRAK: Szuperliga

12:00Al-Hudod - Naft Al-Basra 0:0
12:00Al Karkh - Naft Missan 1:2
12:00Newroz - Al-Qassim 0:3
14:15Duhok - Al Quwa Al Jawiya 0:0
16:30Al Naft - Al Wasat 3:3

KÍNA: Jia League

07:00Beijing Technology - Qingdao Youth Island 1:3
07:00Heilongjiang Ice City - Nanjing City 0:1
07:00Shenyang Urban FC - Guangxi Pingguo Haliao 1:1
07:00Sichuan Jiuniu - Zibo Cuju 1:0

LÍBIA: Premier League

14:00Shabaab Al Jabal - Darnes 1:2

MAURITÁNIA: Ligue 1

17:00SNIM - Police 1:1
17:15Kaedi - Ksar 1:1
17:15Nouakchott King's - Gendrim 1:0
18:00Garde Nationale - Madine Trarza 6:2
20:40Tevragh-Zeina - Nouadhibou 1:2

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

19:00Chemie Leipzig - BFC Dynamo 1:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00ElhalasztvaTürkgücü München - Heimstetten -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

19:30SV Steinbach - Alzenau 3:1

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

13:00Alessandria - Olbia 1:1
17:30Carrarese - Ancona 2:0
17:30Pontedera - Entella 2:1
17:30Torres - Fiorenzuola 0:1
21:00Lucchese - Cesena 1:0
21:00Recanatese - Reggiana 0:1
21:00Rimini - Imolese 3:1
21:00San Donato - Montevarchi 3:1
21:00Siena - Fermana 2:3
21:00Vis Pesaro - Gubbio 0:4

OLASZORSZÁG: Coppa Italia - női

14:30Arezzo N - AS Roma N 0:3

OMÁN: Professional League

13:40Al Suwaiq - Al-Msnaa 1:0
13:40Bahla - Al-Ittihad 2:0
16:15Al Seeb - Al Nahda 0:0

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

11:00Noah - Alashkert 3:2
13:00BKMA - Shirak 0:1

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

11:00Syunik - FC Gandzasar 0:1

PORTUGÁLIA: Ligakupa

21:45Santa Clara - Oliveirense 1:1

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

12:00Braga U23 - Maritimo U23 3:0
16:00Benfica U23 - Farense U23 2:1
17:00Estoril U23 - Portimonense U23 2:0

ROMÁNIA: Liga 1

18:00Chindia Targoviste - Univ. Craiova 1:1

SEYCHELLES: First Division League

12:30La Passe - Lightstars 2:1
15:00St John Bosco - Northern Dynamo 3:4

SKÓCIA: Lowland League

20:45Glasgow Rangers B - Broomhill 5:2

SZLOVÉNIA: Prva Liga

14:00Gorica - Tabor Sezana 1:1
18:00Maribor - Bravo 3:0

SZUDÁN: Premier League

16:00Ahli Shendi - Al Wadi 0:1
16:00Haidob Al Nuhod - Kober 3:2
16:00Hilal El-Fasher - Ahli Khartoum 3:1
17:00Hilal Alsahil - Al Zoma 1:0
18:30Tuti - Al-Merreikh 0:3

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Ihefu - Young Africans 2:1

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

11:00Sagadam - Nebitci 4:1
15:00Köpetdag Asgabat - FC Asgabat 1:1
15:00Merw - Energetik 4:2

UGANDA: Premier League

14:00Blacks Power - UPDF 1:0
14:00Bright Stars - BUL 2:0
14:00Kampala City - Gadaffi 2:1
14:00Maroons - URA SC 2:2
14:00Vipers - Villa 2:0

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00Olekszandrija U19 - Rukh Lviv U19 1:2
12:00Dinamo Kijev U19 - Metaliszt Harkiv U19 5:0

UKRAJNA: Női bajnokság

11:00Mariupol N - Krivbasz N 2:8

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

10:00Csehország U18 - Egyesült Arab Emirátusok U18 3:1
12:30Málta U19 - Lengyelország U19 1:5
15:00Magyarország U17 - Olaszország U17 1:2
16:00Izrael U18 - Németország U18 0:3
18:00Portugália U19 - Németország U19 2:2

VILÁG: Barátságos mérkőzés

11:00Køge (Den) - B.93 (Den) 1:2
11:00Ostrava B (Cze) - Kvitkovice (Cze) 8:2
12:15Düsseldorf (Ger) - Graafschap (Ned) 3:0
14:00QPR (Eng) - Livingston (Sco) 2:1
16:00Sturm Graz (Am.) (Aut) - Graficar Beograd (Srb) 3:3
17:00Besiktas (Tur) - Istanbulspor (Tur) 4:0
18:00Zeljeznicar (Bih) - Konyaspor (Tur) 1:2
18:30Odra Wodzislaw (Pol) - Gwarek Ornontowice (Pol) 3:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.