FRISSÍTÉS

Foci » 26.11.2022 » Minden mérkőzés

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

13:00Gyirmót - Szeged 0:1

VILÁG: VB

11:00Tunézia - Ausztrália 0:1
14:00Lengyelország - Szaúd-Arábia 2:0
17:00Franciaország - Dánia 2:1
20:00Argentína - Mexikó 2:0

ALGÉRIA: Algériai Kupa

13:30AE Medea - Telaghema 1:0
14:00Azazga - Guir Abadla 1:0
14:00El Milia - Touggourt 2:1b.u.
14:00MB Barika - Bir Bouhouche 3:0
14:00RCG Oran - Khroub 2:7h.u.
14:00Temouchent - Bordj Menail 0:1b.u.
14:00US Chaouia - Hussein Dey 2:0
14:00USF Constantine - EC Oued Smar 1:0

ANGLIA: National League

16:00Aldershot - Southend 2:0
16:00Altrincham - Eastleigh 2:1
16:00Dorking - York 1:0
16:00Maidstone - Maidenhead 3:2
16:00ElhalasztvaOldham - Dagenham & Red. -:-
16:00Torquay - Gateshead 1:1
16:00Wealdstone - Scunthorpe 3:1
16:00ElhalasztvaWrexham - Bromley -:-
16:00Yeovil - Halifax 1:0

ANGLIA: National League - észak

16:00AFC Fylde - Alfreton 2:0
16:00Banbury - Chorley 3:0
16:00Blyth - Brackley Town 1:1
16:00Bradford PA - Boston Utd 2:1
16:00Curzon Ashton - Telford 3:0
16:00Hereford - Darlington 1:2
16:00Kettering - Southport 0:0
16:00Kidderminster - Gloucester 0:1
16:00Leamington - Peterborough Sports 0:2
16:00Scarborough - Chester 1:3
16:00ElhalasztvaSpennymoor - King’s Lynn -:-

ANGLIA: National League - dél

14:00Slough - Eastbourne Boro 1:5
16:00Braintree - Hungerford 3:2
16:00Cheshunt - Oxford City 1:2
16:00Dartford - Concord 3:1
16:00Hampton & Richmond - Dover 0:2
16:00Hemel Hempstead - Taunton 1:1
16:00St. Albans - Bath 3:0
16:00Tonbridge - Havant & W 1:1
16:00Welling - Weymouth 1:2
16:00Worthing - Chelmsford 1:3

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Bamber Bridge - Matlock 5:1
16:00Gainsborough - Radcliffe 2:2
16:00Lancaster - Ashton Utd 1:0
16:00Liversedge - Guiseley 2:1
16:00Marine - Hyde 0:0
16:00Morpeth - Belper Town 0:2
16:00ElhalasztvaNantwich - Marske -:-
16:00Stafford - FC United 1:0
16:00Stalybridge - Warrington Rylands 1:2
16:00Warrington - South Shields 3:2
16:00Whitby - Atherton 1:0

ANGLIA: Southern League Central Division

15:00ElhalasztvaAlvechurch - Basford -:-
16:00Bedford - Bromsgrove 3:4
16:00Coalville - Needham Market 1:0
16:00Hitchin - Mickleover 4:1
16:00Ilkeston - Kings Langley 3:0
16:00Leiston - Redditch 2:1
16:00Nuneaton - Tamworth 1:1
16:00Rushall - AFC Rushden & Diamonds 3:1
16:00St. Ives - Hednesford 2:0
16:00Stourbridge - Barwell 0:1
16:00Stratford - Royston 1:1

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Weston-super-Mare 1:0
16:00Chesham - Truro 3:1
16:00Harrow - Salisbury 0:1
16:00Hartley Wintney - Merthyr Town 1:2
16:00Hendon - Bracknell 3:4
16:00ElhalasztvaPlymouth Parkway - Met. Police -:-
16:00Poole - Hanwell Town 3:2
16:00Swindon S - Hayes & Yeading 3:5
16:00ElhalasztvaTiverton - North Leigh -:-
16:00Winchester - Dorchester 1:1
16:00Yate Town - Gosport 5:4

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Aveley - Kingstonian 0:0
16:00Billericay - Canvey Island 1:0
16:00Bishop's Stortford - Margate 2:2
16:00Bognor Regis - Haringey 0:1
16:00Carshalton - Cray Wanderers 1:1
16:00Folkestone - Horsham FC 3:0
16:00Hastings - Corinthian-Casuals 3:0
16:00Herne Bay - Brightlingsea 1:1
16:00Lewes - Bowers & Pitsea 2:2
16:00Potters Bar - Hornchurch 2:5
16:00Wingate & Finchley - Enfield Town 0:2

ANGLIA: FA Kupa

13:45King’s Lynn - Stevenage 0:3
16:00Accrington - Barnet 1:0
16:00Barnsley - Crewe 3:0
16:00Cambridge Utd - Grimsby 1:2
16:00Charlton - Stockport 2:2
16:00Forest Green - Alvechurch 2:1
16:00Hartlepool - Harrogate 3:1
16:00Oxford Utd - Exeter 4:1
16:00Portsmouth - Milton Keynes 3:2
16:00Sheffield Wed - Mansfield 2:1
16:00Shrewsbury - Peterborough 3:1
16:00Walsall - Carlisle 2:1
16:00Wimbledon - Chesterfield 0:2
16:15Wrexham - Farnborough 4:1
18:00Dagenham & Red. - Gillingham FC 1:1

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Bournemouth U21 - Brighton U21 0:2
14:00Colchester U21 - Southampton U21 0:5
15:00Swansea U21 - Arsenal U21 1:4
16:00Brentford U21 - Blackburn U21 1:2

ANGLIA: Premier League U18

12:00Arsenal U18 - West Ham U18 1:4
12:00Chelsea U18 - Fulham U18 1:7
12:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 1:3
12:00Everton U18 - Liverpool U18 2:1
12:00Newcastle Utd U18 - Wolves U18 4:1
12:00West Brom U18 - Leicester U18 3:0
12:30Sunderland U18 - Manchester City U18 1:1
14:00Norwich U18 - Aston Villa U18 2:2
14:00Nottingham U18 - Blackburn U18 3:0

ANGLIA: Női ligakupa

18:00Sheffield Utd N - Everton N 0:3

ARUBA: Division di Honor

01:00Santa Fe - United FC 5:2

AUSZTRÁLIA: A-League - női

03:00Wellington Phoenix N - Western United N 1:4
05:00Brisbane Roar N - Canberra N 1:1
05:00Newcastle N - WS Wanderers N 4:2
05:00Sydney N - Melbourne Victory N 2:0

BELGIUM: Challenger Pro League

16:00Standard Liege U23 - Deinze 1:2
20:00Anderlecht U23 - Beerschot VA 1:2

BELGIUM: National Division 1

19:30Francs Borains - Knokke 2:2
19:30Thes Sport - RAAL La Louviere 1:1
20:00Charleroi B - RFC Liege 1:2
20:00Gent B - Antwerpen B 2:1
20:00Heist - Tienen 2:0
20:00Hoogstraten - Patro Eisden 1:2
20:00Leuven B - OC Charleroi 2:2
20:00Ninove - Mandel United 1:2
20:00Saint Eloois - Boom 0:3
20:00URSL Vise - Dessel 3:3

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

14:30Ganshoren - Hamoir 0:2
14:30Solieres Sport - Stockay-Warfusee 1:2
20:00Acren - Namur 0:4
20:00Jette - Meux 0:2
20:00La Louviere - Rebecquoise 3:1
20:00Tubize - Warnant 2:0
20:00Waremme - Verlaine 0:3

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

14:30Erpe-Mere - KRC Harelbeke 1:1
14:30Zelzate - Merelbeke 2:3
19:00Cercle Brugge 2 - KRC Gent 1:1
19:30Dikkelvenne - Oostkamp 3:3
19:30Torhout - Wetteren 4:0
20:00Aalst - Petegem 3:0
20:00Gullegem - Olsa Brakel 2:4
20:00Lokeren-Temse - Westhoek 3:1
20:00Oudenaarde - Waregem 2 2:1

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

14:30KV Mechelen 2 - Cappellen 2:4
14:30Pepingen-Halle - Diegem 2:2
19:30Beerschot VA 2 - Belisia Bilzen 0:2
19:30K. FC Turnhout - Hades 1:2
20:00FC Lebbeke - KRC Mechelen 1:1
20:00K. Berchem Sport - Bocholter 0:0
20:00Lille - City Pirates 2:2
20:00Sp. Hasselt - Londerzeel 2:2
20:00Tongeren - Lyra-Lierse Berlaar 2:0

BELGIUM: Szuperliga - női

13:30Leuven N - St. Liege N 3:1
15:30Waregem N - Femina Woluwe N 0:0
19:00Mechelen N - Gent N 0:3

BELGIUM: 1st National - női

12:00Wuustwezel N - Zwevezele N 4:3
15:00Genk II N - Famkes Merkem N 4:0
15:00Leuven II N - Tienen N 1:2
17:00Chastre N - GBA Kontich N 0:5
17:00Mons N - Moldavo N 5:4
17:00RFC Liege N - Gent II N 2:2
17:00St. Liege II N - Westerlo N 2:2
18:30Waregem II N - RSC Anderlecht II N 1:3

BENIN: Ligue 1

16:00ASPAC - Sitatunga 3:1
16:00AS Sobemap - Ayema 1:1
16:00Dynamique Djougou - Dynamo Parakou 0:1
16:00Energie Sports - Espoir 2:1
16:00Ouidah - JAK 1:1
16:00Police - Coton FC 2:4
16:00Real Sport - Buffles du Borgou 0:1
16:00Soleil - FC Loto 0:2

BERMUDA: Premier League

20:00Somerset - Boulevard Blazers 3:2

BOTSWANA: Premier League

14:30Gaborone Utd - Township Rollers 1:1
15:00Jwaneng Galaxy - Orapa United 1:0
15:00Masitoaka - Police XI 2:0
15:00Morupule - Holy Ghost 0:0
15:00Prisons XI Gaborone - Eleven Angels 0:2
15:00Sua Flamingoes - Security Systems 0:2
15:30Extension Gunners - BDF XI 1:1

BULGÁRIA: Parva Liga

14:00Slavia Szófia - Ludogorec 1:2

BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet

13:30Csernomorec 1919 - Beroe II 0:0
13:30Karnobat - Lokomotiv Plovdiv II 0:3
13:30Rozova Dolina - Atletik Kuklen 0:1
13:30Szokol Markovo - Szpartak Plovdiv 1:2
13:30Vereja - Jambol 1915 1:4
13:30Zagorec - Boriszlav Parvomaj 3:0

BULGÁRIA: Harmadosztály - délnyugat

13:00Goce Delcsev - Banszko 0:2
13:00Kjusztendil - Rilszki Szportiszt 1:1
13:00Levski Rakovski - Slavia Szófia 2 2:1
13:00Nagyezsda Dobrovszlavci - Szeptemvri Szimitli 1:2
13:00Oboriste - Vladaja 2:0

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

13:00Botev Novi Pazar - Szpartak II 1:2
13:00Dorosztol - Riltzi 0:1
13:00Lokomotiv Ruse - Cserno More II 0:3
13:00Sumen 2007 - Csernolomec 1:2
13:00Szvetkavica - Szeptemvri Tervel 0:0

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

11:00Gigant Szaedinenje - CSZKA Szófia 1:2b.u.
12:30Marica Plovdiv - Arda 1:2b.u.
12:30Minyor Pernik - Beroe 0:2
12:30Szevlijevo - CSKA 1948 Szófia 0:4

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASEC Koudougou - Majestic 2:1
16:30ASFA Yennega - Salitas 0:1
16:30Bobo-Dioulasso - Sonabel Ouagadougou 1:1
18:45Kadiogo - Vitesse 0:1

BURUNDI: Primus League

14:00Bujumbura C. - Magara Young Boys 0:2
14:00Dynamik - Flambeau du Centre 1:2
14:00Olympic S. - Le Messager Ngozi 0:0

CIPRUS: Első osztály

16:00Karmiotissa - Doxa 2:1
18:00AEK Larnaca - Apollon 1:0

CIPRUS: 2. osztály

13:30Othellos Athienou - Alki Oroklini 1:0
13:30Paeek - Ayia Napa 0:2
13:30Peyia 2014 FC - Olympias Lympion 1:0
13:30Xylotymbou - Omonia Aradippou 1:1
13:30Zakakiou - M.E.A.P. Nisou 1:0

COSTA RICA: Copa Costa Rica

03:15Puntarenas FC - Guadalupe 2:1b.u.
22:00Guanacasteca - Alajuelense 0:1

CSEHORSZÁG: MOL Cup

15:00Liberec - Sigma Olomouc 4:1

CSEHORSZÁG: Ustecky KP

10:15Nestemice - FK Jilove 2:3b.u.
14:00Modlany - Cernovice 7:0
16:00Oldrichov - Zatec 3:2

CSEHORSZÁG: Tipsport liga

10:30Bohemians - Taborsko 3:1
10:30Chrudim - Varnsdorf 2:0
10:30Prostejov - Skalica 2:2

CSEHORSZÁG: Cseh Kupa - női

13:00Teplice N - Liberec N 0:4
15:00České Budějovice N - Slavia Praha N 0:10
15:00Pardubice N - Sparta Praha N 0:4
15:30Zlin N - Slovacko N 0:12

DÁNIA: Elitedivisionen - női

13:00Nordsjaelland N - KoldingQ N 1:0

DÉL-KOREA: WK League - női - Play Off

06:00Incheon Hyundai Steel N - Gyeongju N 2:0

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály

13:40Al Fujairah - Al-Taawon 1:2
13:40Al Urooba - Al Thaid 2:2

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Ligakupa

13:45Al Dhafra - Ajman 2:0
13:45Ittihad Kalba - Al-Wahda 1:5
16:30Al Sharjah - Bani Yas 2:3

EGYIPTOM: Egyiptomi Kupa

16:00Zamalek - Al Masry 1:0

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

16:30Lys Sassandra - Sporting Gagnoa 3:1
18:45San Pedro - SOL 0:1

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

16:00Cliftonville - Newry City 2:0
16:00C. Rangers - Ballymena 0:2
16:00Dungannon - Glenavon 1:0
16:00Portadown - Glentoran 0:2
18:30Linfield - Crusaders 0:0

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Knockbreda 2:1
16:00Ballyclare - Institute 1:0
16:00Dergview - Loughgall 2:0
16:00Warrenpoint - Ards 1:4

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

13:00Sileks - Struga 1:2

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 2. MFL

13:00Belasica - Kozuf Gevgelija 3:1
13:00Besa 1976 - Borec 3:0
13:00KF Gostivar - Detonit Plackovica 1:1
13:00Lok. Skopje - Pelister 2:3
13:00Sasa - Karaorman 2:2
13:00Sloga Vinica - Arsimi 0:0
13:00Teteks - Vardar 0:2
13:00Voska Sport - Ohrid 3:0

EURÓPA: Premier League (Krím)

12:00FC Yalta - Sparta-KT 0:3
12:00Kyzyltash - Rubin Yalta 1:2
12:00Ocean Kercs - Alushta 5:1
12:00TSK Szimferopol - FC Sevastopol 2:4

FEHÉROROSZORSZÁG: Fehérorosz Kupa

11:00Szluck - Dinamo Minszk 1:0
13:00FC Minszk - Szoligorszk 1:2
16:00Energetik-BGU - BATE 0:2

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női

11:45Dinamo Minszk N - Dinamo Breszt N 12:0
11:45Dnyepr Mogiljev N - Zorka-BDU N 1:2
11:45FC Gomel N - Bobrujcsanka N 0:4
11:45Minszk FK N - Fehéroroszország U19 N 6:0
11:45Szmorgon N - Vityebszk N 2:5

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

14:30Racing Club de France - Poissy 2:1
15:00Caen II - Granville 2:2
15:00Chartres - Beauvais 0:0
15:00Chateaubriant - Saint-Malo 1:1
15:00Evreux - Rennes II 4:3
15:00Saint-Pryve - Guingamp II 2:0

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

15:00Epinal - Haguenau 5:1
15:00FC 93 - Fleury-Merogis 5:0
15:00Lusitanos - ASM Belfort 3:0
15:00Sainte-Genevieve - Metz II 2:1
15:00Wasquehal - Creteil 0:3
19:00St Quentin - Besancon 0:1

FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport

15:00Aubagne - Thonon-Evian 1:2
15:00Auxerre II - Sete 0:0
15:00Grasse - Canet Roussillon 1:2
15:00Hyeres - Frejus 0:0
15:00Louhans Cuiseaux - Marignane 2:2
19:00Ales - Toulon 1:3

FRANCIAORSZÁG: National 2 - D csoport

15:00Andrezieux - Angers II 2:2
15:00Bourges 18 - Stade Bordelais 1:0
15:00Chamalieres - GOAL FC 3:1
15:00Saumur - Moulins-Yzeure 3:1
19:30Nantes II - Bergerac 0:1

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

14:30Le Havre N - Dijon N 5:0
14:30Montpellier N - Rodez N 2:1
14:30Paris SG N - Guingamp N 1:0
14:30Soyaux N - Bordeaux N 0:1

FRANCIAORSZÁG: 2. osztály - női

15:00Thonon Evian N - St Etienne N 0:1
18:00Metz N - Orleans N 4:0

GIBRALTÁR: National League

16:00College 1975 FC - Lincoln 0:5
18:30Lynx - Manchester 62 4:2

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

12:45PAOK B - Karditsza 2:0
14:00AEK Athén B - Rouf Pao 3:1
14:00Apollon Larissza - AEL Larissza 0:2
14:00Olimpiakosz Pireusz B - Ilioupoli 0:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

14:00A. Aszterasz - Apollon Paralimniou 2:0
14:00Aris Avatou - Doxa Dramas 1:0
14:00F.C. Pandramaikos - M. Alexandros Orfaniou 4:0
14:00Kampaniakos - Alexandroupoli 4:0
14:00Panthrakikosz - Orfeas Xanthi 3:0
14:00Poseidonas Michanionas - Chrisoupolis 2:1
14:00Thermaikos FC - Byron Kavala 1:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 4. csoport

14:00Patrai - Foinikas N. Epidavrou 2:2

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 5. csoport

14:00Poros - AO Tympakiou 1:0

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

10:30Gagra - Dinamo Batumi 1:4
10:30Loco. Tbiliszi - Szaburtalo Tbiliszi 0:1
10:30Samgurali - Dinamo Tbiliszi 1:1
10:30Telavi - Dila Gori 1:1
10:30Torpedo Kutaisi - Bolnisi 3:0

GUINEA: Ligue 1

17:00Kaloum Star - Wakriya 0:1

HOLLANDIA: Tweede Divisie

14:30Hardenberg - Spakenburg 2:0
14:30Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 3:3
15:00AFC - Oostzaan 3:3
15:00Ijsselmeervogels - Scheveningen 1:5
15:00Rijnsburgse Boys - Jong Volendam 1:0
15:30HFC - Kozakken Boys 3:1
15:30Katwijk - Lisse 0:1
15:30TEC - Noordwijk 2:0
18:00De Treffers - Quick Boys 2:1

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:30ACV Assen - VVOG 4:0
14:30Barendrecht - Ter Leede 0:0
14:30Harkemase Boys - Sportlust 1:2
14:30Rijnvogels - GVVV 2:3
14:30RKAV Volendam - Sparta Nijkerk 2:2
14:30Staphorst - SteDoCo 1:0
14:30VV DOVO - ASWH 2:0
15:00DVS '33 Ermelo - Excelsior 31 1:1
15:00Urk - Hoek 4:3
19:00OSS '20 - VVSB 0:6

HOLLANDIA: Divisie 1 U21 - Őszi szezon

14:30Graafschap U21 - Den Haag U21 0:0
14:45FC Emmen U21 - Groningen U21 2:6
15:00Willem II U21 - Feyenoord U21 0:2
15:00Zwolle U21 - Almere U21 3:1

HOLLANDIA: Divisie 1 U18 - Őszi szezon

14:30Ajax U18 - PSV Eindhoven U18 1:2
15:00AZ Alkmaar U18 - Zwolle U18 4:1
15:00Den Haag U18 - Feyenoord U18 2:4
15:15FC Twente/Heracles U18 - Graafschap U18 4:0

HONG KONG: Premier League

08:00HK U23 - Hong Kong Rangers 0:5
08:00Southern District - Sham Shui Po 3:0
11:00Kitchee - Eastern AA 3:0

HORVÁTORSZÁG: Prva NL

13:00Orijent - Cibalia 3:1
13:30Dragovoljac - Kustosija 2:3
13:30Dubrava - Bijelo Brdo 0:1
13:30Rudes - Croatia Zmijavci 3:1
13:30Solin - Jarun 2:0
13:30Vukovar 1991 - Dugopolje 0:0

HORVÁTORSZÁG: Druga NL

13:30Belisce - Medjimurje 2:1
13:30Grobnican - Zagorec K. 2:0
13:30Marsonia - Dugo Selo 2:2
13:30Sesvete - Zrinski Jurjevac 0:0
13:30Trnje - Hrvace 1:1
13:30Zdralovi - Bjelovar 0:1

INDIA: ISL

13:00Goa - Bengaluru FC 0:2
15:00ATK Mohun Bagan - Hyderabad 1:0

INDIA: I-League

09:30Sudeva Delhi - Rajasthan United 1:3

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

07:15ElhalasztvaPersewar Waropen - PSBS Biak Numfor -:-
08:15ElhalasztvaPersipal BU - Kalteng Putra -:-
09:15ElhalasztvaPersijap Jepara - Persipa Pati -:-
09:15ElhalasztvaPSIM Yogyakarta - Bekasi City -:-
09:15ElhalasztvaPSKC Cimahi - Perserang Serang -:-
09:30ElhalasztvaPSCS Cilacap - Persikab -:-
09:30ElhalasztvaSidoarjo - Persipura -:-
10:00ElhalasztvaPersiraja Aceh - Padang -:-

JAPÁN: WE League - női

05:00Albirex Niigata N - Nojima Stella N 2:3
05:00Mynavi Sendai N - Omiya Ardija N 0:4
06:00Hiroshima N - Inac Kobe Leonesa N 1:1
06:00Parceiro Nagano N - Beleza N 0:2
06:00Saitama N - JEF United N 3:1

KAMBODZSA: CPL - Bajnokság Play-Off

12:30Svay Rieng - Boeung Ket 2:1
12:30Visakha - Phnom Penh Crown 2:3

KENYA: Premier League

12:00Sofapaka - Posta Rangers 0:0
13:00Nzoia Sugar - Bandari 0:0
14:00Bidco United - Gor Mahia 1:2
14:00ElhalasztvaLeopards - Vihiga -:-
14:00ElhalasztvaMathare Utd. - Police FC -:-
14:00ElhalasztvaWazito - Talanta FC -:-

KENYA: Szuperliga

13:00Naivas FC - Mara Sugar 0:1
14:00ElhalasztvaAPS Bomet - Assad -:-
14:00ElhalasztvaDarajani Gogo - MCF -:-
14:00ElhalasztvaFortune Sacco - Vihiga United -:-
14:00ElhalasztvaGusii - Kisumu All-Stars -:-
14:00ElhalasztvaMigori - Murang'a -:-
14:00ElhalasztvaShabana - Kajiado -:-

KÍNA: Szuperliga

08:00Changchun Yatai - Cangzhou 0:2
08:00Dalian Pro - Meizhou Hakka 2:1
10:30Shandong Taishan - Wuhan FC 5:0
12:00Hebei - Zhejiang Professional 1:6
12:30Guangzhou FC - Henan Songshan Longmen 1:1
12:30Shenzhen - Wuhan Three Towns 0:4
13:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Port 1:0

KÍNA: Jia League

07:30Kunshan - Suzhou Dongwu 0:2
07:30Zibo Cuju - Beijing Sport University 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Aguilas - Pasto 3:4

KOLUMBIA: Primera B - Osztályozó rájátszás

02:00Huila - Quindio 2:0

KONGÓ: Ligue 1

14:00AS BNG - Nathalys 1:0
16:00Etoile du Congo - Cheminots 2:0

KOSZOVÓ: Superliga

13:00Drenica - Drita 1:3
13:00Ferizaj - Dukagjini 0:0

KUBA: Liga Nacional - Clausura

21:00Artemisa - Las Tunas 7:1
21:00FC Camaguey - FC Cienfuegos 3:0
21:00FC Santiago de Cuba - FC La Habana 4:0
21:00FC Villa Clara - FC Guantanamo 1:5

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

11:00Korona Kielce U19 - Legnica U19 2:2
11:00Pogon Szczecin U19 - Escola Warszawa U19 5:0
12:00Lech Poznan U19 - Cracovia Krakow U19 5:0
12:00Legia U19 - Jagiellonia U19 1:0
12:30Slask W. U19 - Lechia G. U19 2:0
13:30Rakow Czestochowa U19 - Gornik Zabrze U19 3:0

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa - női

09:00Marcus Gdynia N - Pogon Tczew N 3:5
12:00Biedrzychowice N - Ostrovia N 0:14
12:00Medyk Konin N - UKS SMS Lodz N 0:6
12:00Myslenice N - Trojka Staszkowka N 5:1
12:00Pogon Szczecin N - Bydgoszcz N 1:0
12:00Skra N - Slask Wroclaw N 0:3
12:00Stare Oborzyska N - UJ Krakow II N 8:1
13:00Zabki N - Stomilanki Olsztyn N 0:8
17:00Wodzislaw Slaski II N - LFA Szczecin N 4:2

LESOTHO: Premier League

14:00Galaxy - Matlama 0:1
14:00Manonyane - Defence Force 3:1
14:00Naughty Boys - CCX 3:2

LIBANON: Premier League

13:15Safa - Al Sahel 0:2
13:15Salam Zgharta - Al Ghazieh 1:1
15:00Bourj FC - Al Ahed 0:0

LIBÉRIA: LFA First Division

19:00Heaven Eleven - Freeport 2:1

LÍBIA: Premier League

14:00Al Taawun - Al Ahly Benghazi 1:0
14:30Al Madina - Asaria 0:2

LITVÁNIA: I Lyga - Osztályozó

13:00Riteriai 2 - Silute 4:0

LUXEMBURG: National Division

16:00Jeunesse Esch - Differdange 1:0

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

13:00Tatabánya - VLS Veszprém 0:0

MAGYARORSZÁG: Simple Női Liga

12:00Kelen SC N - Haladás N 0:2
13:00Diósgyőri VTK N - Astra Hungary N 2:2
13:00MTK Hungária N - Puskás Akadémia N 1:0
13:00Szent Mihály N - Ferencvárosi TC N 0:10
13:00Újpest N - Győri ETO N 0:7

MALAJZIA: Maláj Kupa

14:00Johor DT - Selangor 2:1

MALI: Premiere Division

16:45US Bougouni - LC Bamako 1:0
16:45USC Kita - Onze Createurs 1:1
17:00Binga - Black Stars 1:0
19:00AS Police - Foot Elite 0:1

MAROKKÓ: Botola 2

16:00Khemisset - Chabab Benguerir 1:1
16:00Stade Marocain - Fes 2:1
17:00Raja Beni Mellal - Widad Temara 0:0
17:00Renaissance Zemamra - Rapide Oued Zem 1:1

MAURITIUS: Super League

12:30AS Vacoas - Petite Riviere 3:0
15:30Port Louis - Entente Boulet 3:0

MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga

12:00Decic - Jedinstvo 0:1
12:00Iszkra - Mornar 2:1
12:00Rudar - Arsenal Tivat 0:0

MOZAMBIK: Mocambola

14:00Costa do Sol - Ferroviario Maputo 1:2
14:00Ferroviario Nacala - LD Maputo 1:0

NAMÍBIA: MTC Premiership

13:00Citizens - Julinho Sporting 1:4
13:00Eleven Arrows - Young Africans 1:1
13:00Mighty Gunners - Young Brazilians 2:0
13:00UNAM - Orlando Pirates 0:0
15:00Blue Waters - Black Africa 1:0
15:00Okahandja - African Stars 0:2
16:00Civics - Life Fighters 2:0
16:00Tura Magic - Tigers 2:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

13:30SC Weiche-08 - Emden 4:1
14:00Delmenhorst - Hildesheim 3:2
14:00Holstein Kiel II - Lohne 1:1
14:00St. Pauli II - Phönix Lübeck 0:3
15:00BSV Rehden - Bremer 1:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:00Erfurt - Babelsberg 6:2

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

14:00Aachen - Oberhausen 3:1
14:00ElhalasztvaAhlen - Wuppertaler -:-
14:00Bocholt - Düren 0:3
14:00Köln II - Rödinghausen 2:2
14:00Lippstadt - Fortuna Köln 2:2
14:00Mönchengladbach II - Kaan-Marienborn 2:1
14:00Straelen - Schalke 04 II 0:0
14:00Wattenscheid - Münster 4:5
14:00Wiedenbrück - Düsseldorf II 3:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

14:00Aalen - Freiberg 2:1
14:00Balingen - FSV Frankfurt 0:2
14:00Homburg - RW Koblenz 2:0
14:00Offenbach - Worms 3:0
14:00Steinbach Haiger - Fulda-Lehnerz 1:1
14:00Ulm - Mainz II 4:1
14:00VfB Stuttgart II - Bahlinger 0:1
14:00Walldorf - Trier 2:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

14:00Aubstadt - Spvgg Ansbach 09 3:3
14:00Augsburg II - 1. FC Schweinfurt 4:2
14:00Burghausen - Aschaffenburg 1:1
14:00Fürth II - Türkgücü München 1:2
14:00Hankofen-Hailing - Pipinsried 1:1
14:00Illertissen - Buchbach 0:0
14:00Rain/Lech - Nürnberg II 2:1
14:00Würzburger Kickers - Eichstatt 3:1

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:00Rathenow - Mahlsdorf 2:2
13:00Rostocker FC - Pampow 6:1
13:301.FC Frankfurt - Hertha Zehlendorf 0:2
13:30RSV Eintracht - CFC Hertha 1:0
13:30Tasmania Berlin - Hansa Rostock II 0:2

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

13:30An der Fahner Hohe - Bischofswerdaer 3:2
13:30Einheit Rudolstadt - Freital 0:2
13:30Grimma - Bautzen 0:0
13:30Krieschow - Auerbach 0:2
13:30Oberlausitz - Halle 2:1
13:30SV 1890 Westerhausen - Sandersdorf 2:0

NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30Bordesholm - SC Weiche-08 II 3:0
14:00ElhalasztvaHeider SV - Dornbreite Lübeck -:-
14:00Husumer - GW Siebenbaumen 1:1
14:00Neumünster - Eckernförder SV 5:0
14:00Pansdorf - Kilia Kiel 0:6

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - Eimsbütteler 6:1

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

13:00BTS Neustadt - Leher 1:2
13:00Werder Bremen III - Blumenthaler 2:4
14:00Aumund-Vegesack - Brinkumer 0:1
14:00OSC Bremerhaven - Schwachhausen 6:3
14:00Vatan Bremen - Komet Arsten 4:2

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

14:00Alzenau - Giessen 0:0
14:30Eint. Frankfurt II - SV Steinbach 2:1
14:30Fernwald - RW Walldorf 0:0
14:30Waldgirmes - Unter-Flockenbach 5:2
14:30ElhalasztvaWeidenhausen - Hadamar -:-
16:00Erlensee - Stadtallendorf 0:3
16:00TUS Dietkirchen - Friedberg 2:3

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Pirmasens - Auersmacher 5:1
14:30Kaiserslautern II - Diefflen 2:0
14:30Karbach - Ahrweiler 2:0
15:30Pfeddersheim - SG 2000 Mulheim-Karlich 6:0
16:00Eisbachtal - Schott Mainz 1:4

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

14:00ElhalasztvaBamberg - DJK Bamberg -:-
14:00ElhalasztvaDonaustauf - Cham -:-
14:00ElhalasztvaGebenbach - ATSV -:-
14:00ElhalasztvaGeesdorf - Grossbardorf -:-
14:00Neumarkt - Abtswind 0:2
14:00ElhalasztvaWürzburger FV - Bayern Hof -:-
16:00Regensburg II - 1. SC Feucht 2:2

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

14:00Dachau - Erlbach 0:2
14:00Deisenhofen - Kirchanschoring 0:0
14:00Landsberg - Kottern-St. Mang 1:2
14:00Nordlingen - Memmingen 0:2
14:00Rosenheim - Garching 1:1
14:00Schalding - Ismaning 0:0
14:00Schwaben Augsburg - Gundelfingen 6:1
16:001860 München II - Ingolstadt II 1:1

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Backnang - Reutlingen 1:3
14:00FC 08 Villingen - Hollenbach 4:1
14:00Pforzheim - Göppinger SV 4:0
14:00Ravensburg - Offenburger FV 1:3
14:30ATSV Mutschelbach - Neckarsulmer 5:1
14:30Bietigheim-Bissingen - Grossaspach 4:2
14:30FC Holzhausen - Freiburger 1:1
14:30Nöttingen - Stuttgarter Kickers 1:5
14:30Oberachern - Rielasingen-Arlen 1:3

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

14:15Sonsbeck - TVD Velbert 2:2

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

12:00Cottbus U19 - Zehlendorf U19 1:1

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

14:00Eintracht Frankfurt N - Leverkusen N 1:0
16:00Werder Bremen N - Freiburg N 1:2

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Ocotal U20 - Ferretti U20 0:1

NIGER: Ligue 1

16:00ASFAN - Tahoua 1:1
16:00Nigelec - Espoir 1:0

OLASZORSZÁG: Serie B

15:00Parma - Modena 1:2
18:00Pisa - Ternana 3:1

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

14:30Ancona - Torres 1:1
14:30Fiorenzuola - Alessandria 0:0
14:30Montevarchi - Recanatese 1:1
14:30Olbia - Cesena 0:1
17:30Entella - Vis Pesaro 2:1
17:30Fermana - Lucchese 1:0
17:30Gubbio - San Donato 1:0
17:30Imolese - Pontedera 1:2
17:30Reggiana - Rimini 2:0
17:30Siena - Carrarese 0:0

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

14:30Paganese - Sarrabus Ogliastra 2:1

OLASZORSZÁG: Primavera 2

10:30Monopoli U19 - Reggina U19 3:0
12:00Salernitana U19 - Benevento U19 1:1
14:00Genoa U19 - Alessandria U19 4:1
14:00Padova U19 - Spal U19 2:1
14:30Como U19 - Brescia U19 3:5
14:30Crotone U19 - Cosenza U19 0:2
14:30Entella U19 - Pisa U19 2:1
14:30FeralpiSalo U19 - Parma U19 1:0
14:30Imolese U19 - Spezia U19 1:1
14:30Monza U19 - Cremonese U19 1:0
14:30Pescara U19 - Lazio U19 0:2
14:30Pordenone U19 - Cittadella U19 1:5
14:30Reggiana U19 - AlbinoLeffe U19 2:2
14:30Ternana U19 - Perugia U19 3:2
14:30Venezia U19 - Vicenza U19 1:2
14:30Viterbese U19 - Ascoli U19 3:4

OLASZORSZÁG: Serie A - női

12:30AS Roma N - Pomigliano N 2:0
14:30Fiorentina N - AC Milan N 1:6

OLASZORSZÁG: Serie B - női

14:30Arezzo N - Torres N 2:2

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Csoportkör

14:00Szocsi - CSZKA Moszkva 1:2
14:00Torpedo Moszkva - Ural 1:2

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

11:00Alashkert 2 - Mika Jerevan 0:3
11:00Shirak 2 - West Armenia 0:2

ÖRMÉNYORSZÁG: Örmény Kupa

14:00Ararat-Armenia - Urartu 0:4
16:00Pjunyik Jereván - Noah 3:0

PORTUGÁLIA: Liga 3

12:00Sporting CP B - Fontinhas 2:2
14:00Fafe - Sanjoanense 1:1
16:00Amora - Moncarapachense 6:0
16:00Braga B - CDC Montalegre 1:2
16:00Canelas 2010 - Varzim 3:2
16:00Oliveira Hospital - Academica 2:2
16:00Paredes - S. Joao Ver 0:0

PORTUGÁLIA: Ligakupa

12:00Oliveirense - Feirense 0:0
16:00Famalicao - Academico Viseu 1:1
19:45Braga - Trofense 3:0
21:45Benfica - Penafiel 2:0

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női

16:00Famalicao N - Sporting N 1:1

ROMÁNIA: Liga 2

10:00Baia Mare - Viitorul Tg. Jiu 1:2
10:00CSC Dumbravita - Unirea Constanta 2:0
10:00CSM Slatina - Politehnica Timisoara 0:0
10:00Metaloglobus Bukarest - Progresul Spartac 3:0
12:45Unirea Slobozia - Unirea Dej 1:1
15:00Poli Iasi - Dinamo Bukarest 1:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 1

13:00Brodoc - Dante Botosani 1:3
13:00Bucovina Radauti - Viitorul Darabani 4:0
13:00Ceahlaul - CSM Bacau 3:5
13:00Foresta Suceava - Somuz Falticeni 2:0
13:00Stiinta Miroslava - Csíkszereda 2 1:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00CSM Focsani - Aerostar 2:2
13:00Dinamo Bacau - Unirea Branistea 0:1
13:00Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat 1:1
13:00Viitorul Ianca - Braila 2:0
13:00Vointa Limpezis - Sporting Liesti 1:4

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3

13:00Agricola Borcea - Gloria Albesti 1:3
13:00Inainte Modelu - Calarasi 0:0
13:00Recolta Gh. Doja - Afumati 1:2
13:00Voluntari 2 - Gloria Baneasa 0:3

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4

13:00Moreni - Unirea Bascov 2:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5

13:00CSO Plopeni - Sepsi Sf. Gheorghe 2 1:2
13:00Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov 3:2
13:00Paulesti - Odorheiu 2:1
13:00SR Brasov - Cetate Rasnov 2:1
13:00Targu Secuiesc - CS Blejoi 1:2

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6

13:00Calimanesti - Cetatea 1:1
13:00Sporting Rosiori - CS U Craiova 2 2:0
13:00Viitorul Daesti - Petrolul Potcoava 3:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7

13:00Aurul Brad - Viitorul Simian 1:6
13:00Jiul Petrosani - Progresul Ezeris 4:0
13:00Lupac - Retezatul Hateg 1:2

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8

13:00CSM Resita - Ineu 4:0
13:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 3:0
13:00Teuz Cermei - Bisnov 0:1

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9

13:00Corvinul Hunedoara - Unirea Alba-Iulia 3:0
13:00Ocna Mures - Metalurgistul Cugir 0:6
13:00Univ. din Alba Iulia - Sanatatea Cluj 3:1
13:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin 0:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10

13:00Bihor - CFR Cluj II 4:0
13:00CSM Satu Mare - Gloria 2018 Bistrita 1:0
13:00CSM Zalau - Simleul Silvaniei 2:1
13:00Sighetu Marmatiei - Victoria Carei 4:1

RUANDA: Premier League

14:00Etincelles - Rutsiro 0:0
14:00Police - Gorilla 0:1
14:00Sunrise - Bugesera FC 1:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - Fiorentino 4:0
15:00Pennarossa - La Fiorita 1:2
15:00Tre Fiori - Domagnano 2:1
18:30Folgore - Cailungo 4:1

SEYCHELLES: First Division League

12:30Cote d'Or - Anse Reunion 2:1
13:00Northern Dynamo - Bel Air 5:2
16:00LMS - Red Star 0:4

SKÓCIA: League Two

16:00Stranraer - Annan 1:1

SKÓCIA: Highland League

16:00Brora Rangers - Clachnacuddin 4:2
16:00Buckie Thistle - Lossiemouth 2:1
16:00Deveronvale - Strathspey Thistle 7:0
16:00ElhalasztvaFormartine Utd - Brechin -:-
16:00Forres Mechanics - Nairn County 3:4
16:00Huntly - Banks O' Dee 0:2
16:00Inverurie Loco Works - Rothes 1:1
16:00Keith - Turriff Utd 2:1
16:00ElhalasztvaWick Academy - Fraserburgh -:-

SKÓCIA: Lowland League

16:00Celtic B - Caledonian Braves 4:4
16:00Gala Fairydean - Civil Service Strollers 2:1
16:00Hearts 2 - Dalbeattie Star 4:0

SKÓCIA: Skót Kupa

14:30Drumchapel United - FC Edinburgh 1:0
15:30Hamilton - East Kilbride 4:0
16:00Albion Rovers - Stirling University 0:1h.u.
16:00Cove Rangers - Dunipace 7:0
16:00Dundee FC - Airdrieonians 6:2h.u.
16:00Dunfermline - Forfar 4:0
16:00Formartine Utd - Stenhousemuir 1:3
16:00Fraserburgh - Arbroath 0:2
16:00Hill Of Beath - Elgin 1:2
16:00Inverness - Stirling 3:2
16:00Linlithgow Rose - Sauchie 1:0
16:00Montrose - Darvel 2:5
16:00Morton - Queen of South 4:1
16:00Partick Thistle - Kelty Hearts 3:0
16:00Peterhead - Queen's Park 0:3
16:00Raith - Auchinleck Talbot 3:0
16:00Wick Academy - Falkirk 0:6
20:45Clyde - Dumbarton 1:3

SKÓCIA: SWPL 1 - női

18:15Glasgow Rangers N - Celtic N 0:0

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

16:15Alaves - Villarreal B 2:0
16:15Malaga - Ponferradina 1:0
18:30Albacete - Racing Santander 2:1
18:30R. Oviedo - Mirandes 1:0
22:00Las Palmas - Tenerife 3:1

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

16:00Rayo Majadahonda - Alcorcon 1:2
16:00San Fernando - Celta Vigo B 1:2
18:00Badajoz - Cordoba 2:4
18:00Leonesa - Unionistas 2:0

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

16:00Alcoyano - Calahorra 3:0
16:00Sabadell - SD Logrones 0:0
18:00Castellon - Murcia 1:0
18:30FC Barcelona B - Numancia 1:2

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 1. csoport

16:30Burgos Promesas - Arenteiro 1:2
17:00Guijuelo - Polvorin 1:0
18:00Laredo - R. Oviedo B 1:0
19:00Ourense CF - Torrelavega 1:2

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport

16:30Mutilvera - Tarazona 3:1
17:00AD San Juan - Utebo FC 1:0
17:00Cirbonero - Izarra 1:2
17:00Racing Rioja - Real Sociedad C 1:2

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 3. csoport

18:00Espanyol B - Valencia B 0:6
19:00Alzira - Olot 2:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 4. csoport

16:00Cadiz B - Yeclano 1:3
16:00Granada B - Torremolinos 4:2

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport

17:00Guadalajara - Leganes B 2:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 1. csoport

19:30Rapido de Bouzas - Alondras 0:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 2. csoport

19:00L'Entregu - Condal 0:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport

15:45Torina - UD Samano 2:0
16:00Escobedo - Solares 1:0
17:00Atletico Albericia - UC Cartes 4:0
17:00Castro - Cayon 2:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport

16:00Anaitasuna FT - Urduliz 3:1
16:30Aurrera Ondarroa - San Ignacio 1:1
16:30Pasaia - CD Vitoria 0:5
17:00Durango - SD Deusto 4:0
17:00Leioa - Lagun Onak 2:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport

15:30UE Tona - Rapitenca 4:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport

16:00Atzeneta - Torrent 2:3
16:00Hercules B - Orihuela 1:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

18:30Rayo Vallecano B - Trival Valderas 0:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 8. csoport

15:45La Virgen - Palencia CF 2:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

13:00Huracan Melilla - Huetor Tajar 0:5
19:00Malaga City - Atletico de Porcuna 1:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

16:00Ceuta B - CD Gerena 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport

15:30Inter Manacor - Mercadal 1:0
16:00Poblense - PE Sant Jordi 2:2
16:00Soller - Penya Independent 1:4
16:30Binissalem - Manacor 1:1
17:00Andratx - CE Sant Jordi 3:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

17:00Villa Santa Brigida - Gran Tarajal 3:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport

16:30Muleno - CAP Ciudad de Murcia 2:0
17:30Alcantarilla - Ciudad Cieza 0:0
18:00Molinense - Racing Murcia 1:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport

16:45Llerenense - Montehermoso 5:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport

15:30Cortes - Valle Egues 1:0
15:30Pamplona - Subiza 0:2
16:30Beti Onak - Alesves 1:2
16:30Oberena - CD Ardoi 2:0
17:45Burlades - Huarte 2:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport

16:30Pena Balsamaiso - Haro Deportivo 2:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport

16:30Villacanas - Villarrubia 0:1

SPANYOLORSZÁG: Liga F - női

12:00Levante N - Sevilla N 5:1
12:00Madrid C. N - Huelva N 2:3
16:00Villarreal N - Athletic Bilbao N 1:6
18:15Real Madrid N - Alhama N 5:1

SPANYOLORSZÁG: Primera Federacion - női

11:00Deportivo La Coruna N - Tenerife B N 4:0
12:00Cacereno N - Cordoba N 1:0

SVÁJC: Challenge League

18:00Thun - Vaduz 1:1
18:00Wil - Lausanne Ouchy 0:0

SVÁJC: Promotion League

14:00Young Boys II - St. Gallen II 3:1
15:30Basel II - Baden 5:0
16:00Cham - Kriens 4:1
16:00Chiasso - Bulle 2:0
16:00Luzern II - Breitenrain 5:2
16:00Rapperswil - Etoile-Carouge 0:3
16:00YF Juventus - Bruhl SG 1:2
16:00Zürich II - Bavois 0:1

SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport

14:15Coffrane - Sion II 2:0
16:00Echallens - Martigny 2:0
16:00Vevey - Portalban 1:1
17:00Concordia - Grand-Saconnex 2:2
17:00Meyrin - Terre Sainte 2:4

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

15:00Munsingen - Wohlen 2:2
15:00Rotkreuz - Concordia 3:4
16:00Dornach - Black Stars 0:2
16:00Schotz - Bassecourt 1:0
16:00Solothurn - Emmenbrucke 1:1
16:00Xamax U21 - Muri 6:0

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

15:00Eschen - Gossau 1:0
15:00Taverne - Kreuzlingen 4:1
16:00Grasshopper II - Weesen 5:1
16:00Hongg - Tuggen 3:1
16:00Linth - Freienbach 1:0
16:00Winterthur II - Uzwil 4:1
17:00Lugano II - Wettswil-Bonstetten 1:0

SVÁJC: Szuperliga - női

14:00St. Gallen N - Rapperswil N 3:1
16:00Yverdon N - Zürich N 0:3
16:15Aarau N - Servette N 0:4
17:00Young Boys N - Grasshopper N 2:3
18:30Luzern N - Basel N 1:0

SZENEGÁL: Ligue 1

17:30Douanes - Generation F. 0:2
17:30Jaraaf - Dakar SC 0:1
17:30Sonacos - US Goree 1:0
17:30Teungueth - Linguere 1:1

SZLOVÁKIA: 1. Liga - női

14:30Ruzomberok N - Trencin N 1:2

SZLOVÉNIA: 2. SNL

13:30Beltinci - Dob 2:1
13:30Fuzinar - Primorje 1:0
13:30Rudar - Jadran Dekani 0:0
13:30Triglav - NK Krka 0:4

SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női

11:00MSM Ptuj N - Primorje N 3:1
13:00Radomlje N - Krim N 11:0

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00Dodoma Jiji - Namungo 0:1
14:00Ruvu Shooting - Singida Big Star 0:1
16:15Young Africans - Mbeya City 2:0

THAIFÖLD: Thai League 1

12:00Muangthong - Bangkok Utd 1:1
13:00Pathum United - Chiangrai 3:1

THAIFÖLD: Thai League 2

11:30Uthai Thani - Trat FC 2:0
12:00Samut Prakan City - Udon Thani 1:1
12:30Nakhon Si - Kasetsart 2:0
13:00Chiangmai FC - Chainat 2:1

TOGO: Championnat National

16:00Binah - AS Togo-Port 0:0
16:00Espoir - Sara Sport 1:0

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

11:30Tuzlaspor - Yeni Malatyaspor 0:0
14:00Boluspor - Sakaryaspor 1:0
17:00Genclerbirligi - Rizespor 1:3

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

12:00Arnavutkoy Bl. - Bursaspor 3:0
12:00Menemenspor - Batman Petrolspor 1:1

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

12:00Etimesgut - Ankara Demirspor 0:4
12:00Karacabey Belediyespor - Kocaelispor 2:2

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig - női

11:00Fomget GSK N - Kirecburnu N 15:1
12:00Fenerbahce N - Atasehir N 7:0

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

10:30Energetik - Altin Asir 0:2
11:00FC Asgabat - Sagadam 1:0
11:00Nebitci - Ahal 0:1

UGANDA: Premier League

14:00URA SC - Vipers 0:1

ÚJ-ZÉLAND: National League - Bajnokság Play-Off

01:00Auckland United - Napier City 3:2
03:00Auckland City - Melville 2:0

ÚJ-ZÉLAND: National League - női

00:30Capital Football N - Western Springs N 3:2
01:00Canterbury United N - Auckland United N 7:2
00:00Central Football N - Southern United N 2:1

UKRAJNA: Premier League

12:00Inhulec - Veresz Rivnye 1:0
13:00Dinamo Kijev - Metaliszt 1925 0:0

UKRAJNA: Persha Liga

11:00Dinyaz Visgorod - FSC Mariupol 1:4
12:00MFC Metalurg - Obolon 1:2

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00Lviv U19 - Kolosz Kovalivka U19 1:2
11:30ElhalasztvaZorja U19 - Minaj U19 -:-

UKRAJNA: Női bajnokság

11:00Panthers FC Uman N - Ladomir N 0:6
11:00Sahtar Donyeck N - Dinamo Kijev N 2:1
16:00ElhalasztvaVeresz Rivnye N - EMC Podolie N -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

16:00Málta U19 - Németország U19 0:7
19:00Lengyelország U19 - Portugália U19 0:2

VILÁG: Barátságos mérkőzés

11:00FC Arges (Rou) - Tunari (Rou) 3:2
11:00Garbarnia (Pol) - Wisla Plock (Pol) 2:1
11:00Petrolul (Rou) - FC Voluntari (Rou) 0:0
11:30Cracovia (Pol) - Banska Bystrica (Svk) 1:0
12:00Aarhus (Den) - Horsens (Den) 0:1
12:00TörölveSt. Pölten (Aut) - České Budějovice (Cze) -:-
13:00Ludwigsfelder (Ger) - Hertha BSC (Ger) 0:5
13:00Paphos (Cyp) - Always Ready (Bol) 0:2
14:00Hibernian (Sco) - Middlesbrough (Eng) 0:2
14:00Millwall (Eng) - Bröndby (Den) 1:1
15:00Farul Constanta (Rou) - Panetolikosz (Gre) 1:2

WALES: Cymru - dél

15:00Cwmbran Celtic - Pontardawe 6:0
15:00Llantwit Major - Cambrian & Clydach 3:1
15:00Ynyshir Albions - Trefelin 2:3
15:30Afan Lido - Briton Ferry 3:2
15:30Barry - Carmarthen 1:0
15:30Goytre United - Llanelli 1:5
15:30ElhalasztvaSwansea University - Taffs Well -:-

WALES: Cymru - észak

14:30ElhalasztvaHolyhead - Llandudno -:-
15:00Chirk AAA FC - Druids 0:0
15:00Gresford - Colwyn Bay 0:2
15:00Mold Alexandra - Buckley 2:0
15:30Penrhyncoch - Llanidloes 2:0
15:30Porthmadog - Guilsfield 1:2
15:30Prestatyn - Conwy Borough 5:2

WALES: Ligakupa

14:00Bala Town - Cardiff Metropolitan 2:0
14:00Connah's Q. - Taffs Well 2:0

ZAMBIA: Szuperliga

14:00Buildcon - Zanaco 1:1
14:00FC Muza - Nkwazi 2:0
14:00Green Eagles - Prison Leopards 3:1
14:00Kabwe - Green Buffaloes FC 2:2
14:00Lumwana Radiants - Red Arrows 1:0
14:00NAPSA Stars - Nkana 1:1
14:00Power Dynamos - Forest Rangers 0:0
14:00Zesco Utd - Nchanga Rangers 3:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.