Foci » 06.05.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
ANGLIA: Premier League
21:00Crystal Palace - Manchester United 4:0FRANCIAORSZÁG: Ligue 1
21:00Lille - Lyon 3:4MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga
20:00Honvéd FC - Vasas 0:3OLASZORSZÁG: Serie A
18:00Salernitana - Atalanta 1:220:45Udinese - Napoli 1:1
ALGÉRIA: 1. divízió
20:00USM Alger - JS Kabylie 2:2ANGLIA: League Two - Play Off
18:30Crewe - Doncaster 0:2ANGLIA: National League South - Play Off
16:00Worthing - Braintree 3:4h.u.ANGLIA: NPL Premier Division - Play Off
16:00Macclesfield - Marine 1:2ANGLIA: Southern League Premier Central - Play Off
16:00Telford - Leamington 0:1ANGLIA: Southern League Premier South - Play Off
16:00AFC Totton - Salisbury 2:3b.u.ANGLIA: Isthmian League Premier Division - Play Off
16:00Chatham - Enfield Town 0:3ANGLIA: Premier League 2 - Play Off
13:00Tottenham U21 - Aston Villa U21 4:3h.u.15:00Sunderland U21 - Wolves U21 4:1
20:00Fulham U21 - Nottingham U21 0:2
ANGLIA: Professional Development League
13:00Sheffield Utd U21 - Crewe U21 6:0ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00All Saints Utd. - Garden Stars 3:102:00Grenades - Ottos Rangers 1:1
ARGENTÍNA: Primera Nacional
02:00Quilmes - Alvarado 1:1ARGENTÍNA: Torneo Federal
00:00Defensores Belgrano VR - Independiente Chivilcoy 1:1ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
20:30Fenix - Colegiales 0:3ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
20:30Berazategui - Leandro N. Alem 1:1ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Estrella Del Sur - Nautico Hacoaj 0:0ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura
14:00CA Estudiantes N - Social Atletico Television N 1:2ARUBA: Division di Honor - Osztályozó
00:00Atl. Deportivo - United FC 1:302:00Unistars - Bubali 2:1
AUSZTRÁLIA: NPL Victoria
11:45Oakleigh - Moreland City 3:1AUSZTRÁLIA: Victoria Premier League
12:30Brunswick City - Preston Lions 1:212:30Bulleen - Western Utd. U21 0:3
12:30Kingston City - Melbourne Victory U21 1:2
AZERBAJDZSÁN: Premier League
17:00Sabail - Gabala 2:3ÁZSIA: AFC Ázsia-kupa - női - U17
10:00Észak-Korea U17 N - Dél-Korea U17 N 7:013:00Indonézia U17 N - Fülöp-szigetek U17 N 1:6
BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro
23:30Botafogo RJ - Bahia 1:223:30Cuiaba - Palmeiras 0:2
BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B
00:00Ceara - CRB 2:2BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz
00:00Athletic Club - ABC 1:000:00ElhalasztvaSampaio Correa - SER Caxias -:-
BRAZÍLIA: Serie D
23:00America-RN - Atletico-CE 3:0BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:30ElhalasztvaVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZÍLIA: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Ouvidorense 0:1BRAZÍLIA: Rondoniense - Play Off
23:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:1BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - Első szakasz
20:00Sport-ES - Desportiva Ferroviaria 1:3BRAZÍLIA: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Barra FC U20 1:1BRAZÍLIA: Brasileiro - női
23:00ElhalasztvaInternacional N - Ferroviaria N -:-21:30Botafogo RJ N - Corinthians N 0:2
00:00Cruzeiro N - Palmeiras N 1:2
BRAZÍLIA: Brasileiro A2 - női
20:00VF4 N - Recanto N 2:0BRAZÍLIA: Brasileiro A3 - női
23:00Rio Negro N - Porto Velho N 4:220:00Sobradinho N - Acao N 1:1
21:00Tiradentes N - Paysandu N 1:2
BULGÁRIA: Parva Liga - Konferencia Liga - csoportkör
16:45Slavia Szófia - Arda 0:019:15Botev Plovdiv - CSKA 1948 Szófia 0:0
CHILE: Primera División
23:30Cobreloa - Everton 1:202:00O'Higgins - Audax Italiano 0:5
CHILE: Primera B
23:30Rangers - Curico Unido 2:300:00La Serena - Arica 2:1
CHILE: Segunda Division
23:30Trasandino - Deportes Concepcion 0:102:00San Antonio Unido - Real San Joaquin 2:1
20:00Lautaro - D. Puerto Montt 2:1
COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Puntarenas FC - Saprissa 0:2CSÁD: Premiere Division - LPFN
16:45ElhalasztvaAs Dgssie - Tourbillon -:-16:45ElhalasztvaFoullah Edifice - Ascot -:-
16:45ElhalasztvaRenaissance - Algoy -:-
DÁNIA: Superliga - Osztályozó csoport
19:00Vejle - Odense 3:2DÉL-AMERIKA: U20-as dél-amerikai bajnokság - női - Döntő csoport
23:00Paraguay U20 N - Kolumbia U20 N 1:101:30Venezuela U20 N - Argentína U20 N 2:2
04:00Brazília U20 N - Peru U20 N 2:0
DÉL-KOREA: K League 1
07:00Jeju - Daegu 1:009:30Gwangju - Daejeon 2:1
DÉL-KOREA: K League 2
07:00Cheonan City - Ansan Greeners 1:109:30Seoul E-Land - Cheongju Jikji 1:1
DÉL-KOREA: WK League - női
07:00Boeun Sangmu N - Changnyeong N 2:107:00Hwacheon N - Gyeongju N 2:1
07:00Sejong Sportstoto N - Incheon Hyundai Steel N 0:0
07:00Suwon FC N - Seoul N 4:1
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
00:00Vega Real - Moca 0:0ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz
01:00Emelec - U. Catolica 2:1EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League
16:05Ittihad Kalba - Emirates Club 1:216:05Khor Fakkan - Al-Ain 0:1
18:45Al-Ahli Dubai - Al Sharjah 3:1
18:45Al Bataeh - Al Wasl 1:4
EGYIPTOM: Premier League
18:00El Gaish - Al Masry 0:218:00Pyramids - Future FC 2:1
ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership - Konferencia Liga - Play Offs
16:00Crusaders - Coleraine 3:2ÉSZTORSZÁG: Esiliiga
18:00Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 3:0EURÓPA: U17-es EB - női
15:30Lengyelország U17 N - Belgium U17 N 1:018:30Spanyolország U17 N - Portugália U17 N 3:0
GHÁNA: Premier League
17:00Accra Lions - Aduana 0:0HOLLANDIA: Eredivisie
20:00Excelsior - Nijmegen 0:3HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Off
00:00Olancho - Genesis 0:0HORVÁTORSZÁG: 1. HNL - női - Bajnokság Play-Off
17:00ZNK Split N - Hajduk Split N 3:3IRÁN: Pro League
15:30Peykan - Aluminium Arak 0:116:40Sepahan - Esteghlal Khuzestan 1:1
16:45Nassaji Mazandaran - Persepolis 1:2
18:00Foolad - Tractor-Sazi 0:2
18:00Malavan - Havadar SC 1:1
18:00Sanat-Naft - Mes Rafsanjan 1:0
19:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan 2:1
ÍRORSZÁG: Premier Division
14:00Drogheda - Dundalk 2:118:00Bohemians - Galway 0:1
18:00Shamrock Rovers - Waterford 1:3
18:00Sligo Rovers - St. Patricks 1:0
20:45Derry City - Shelbourne 1:1
ÍRORSZÁG: 1. osztály
18:00Bray Wanderers - Finn Harps 1:018:00Cork City - Wexford 1:1
18:00Longford - Kerry 2:1
18:00Treaty United - Athlone 0:1
18:00UC Dublin - Cobh Ramblers 1:2
IZLAND: Besta-deild karla
21:15Breidablik - Valur 2:3IZRAEL: Ligat ha'Al - Bajnokság Play-Off
19:30Sakhnin - Maccabi Tel Aviv 1:1IZRAEL: Ligat ha'Al - Osztályozó csoport
19:30Beitar Jeruzsálem - Ashdod 0:019:30Hapoel Hadera - Maccabi Petah Tikva 0:4
JAMAIKA: Premier League - Play Off
00:00Arnett Gardens - Cavalier 1:103:00Waterhouse - Mount Pleasant 1:1
JAPÁN: J1 League
06:00Kobe - Albirex Niigata 3:206:00Verdy - Iwata 3:2
06:05Gamba Osaka - C-Osaka 1:0
07:00Avispa Fukuoka - Kawasaki 1:1
07:00Kyoto - Machida 0:3
07:00Sapporo - Tokyo 1:2
08:00Hiroshima - Nagoya 2:3
09:00Kashiwa - Kashima 1:2
09:00Shonan - Sagan Tosu 2:1
10:00Urawa - Yokohama F Marinos 2:1
JAPÁN: J2 League
07:00Blaublitz - Kofu 2:307:00Kagoshima Utd - Vegalta Sendai 0:1
07:00Mito - Kumamoto 2:0
07:00Oita - V-Varen Nagasaki 0:0
07:00Okayama - Tokushima 1:2
07:00Renofa Yamaguchi - Yamagata 2:0
07:00Thespakusatsu Gunma - Shimizu 0:3
07:00Tochigi - Fujieda MYFC 0:1
08:00Ehime - Iwaki 0:0
12:00Chiba - Yokohama FC 1:0
JAPÁN: J3 League
06:00Imabari - Toyama 0:206:00Osaka - Ryukyu 0:1
06:00Vanraure - Grulla Morioka 4:1
07:00Fukushima Utd - Nara Club 2:1
07:00Kamatamare - Azul Claro Numazu 1:0
07:00Kanazawa - Tottori 3:3
07:00Omiya Ardija - Yamaga 0:2
07:00Tegevajaro Miyazaki - Nagano 0:1
07:00YSCC - Sagamihara 0:0
12:00Gifu - Kitakyushu 0:1
JAPÁN: WE League - női
06:00Albirex Niigata N - Inac Kobe Leonesa N 0:206:00Mynavi Sendai N - JEF United N 0:0
07:00Nojima Stella N - Hiroshima N 0:1
07:00Saitama N - Urawa N 1:2
08:00Parceiro Nagano N - Beleza N 0:3
08:30C-Osaka N - Omiya Ardija N 2:1
JAPÁN: Nadeshiko League - női
06:00FC Takatsuki Speranza N - Nittaidai N 2:206:00NGU Nagoya N - Kunoichi N 1:0
JORDÁNIA: Jordán Kupa
17:00Sahab - Al-Faisaly Amman 1:0b.u.19:45Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat 0:1
KATAR: Amir Cup
16:15Al-Duhail - Shamal 3:119:00Al Arabi - Al Sailiya 2:1
KENYA: Premier League
14:00Tusker - Nzoia Sugar 1:0KENYA: Szuperliga
11:00ElhalasztvaMCF - Nairobi United -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15Santa Fe - Tolima 1:002:30Once Caldas - La Equidad 2:0
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:00Atletico F.C. - Boca Juniors 0:423:00Inter Palmira - Huila 2:1
KOLUMBIA: Női Liga
23:00Alianza N - Atletico Nacional N 0:223:00Deportivo Pereira N - Cucuta N 2:1
00:00Independiente Medellin N - Inter Palmira N 2:1
KONGÓ: Ligue 1
16:00AS BNG - Juk 2:219:00JS Talangai - Inter Club 0:1
KUVAIT: Premier League - Bajnokság Play-Off
18:00Al-Fahaheel - Al Kuwait 0:2LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa
19:00Pogon Szczecin - Puszcza 1:0LENGYELORSZÁG: 1. osztály
18:00Sosnowiec - Wisla Krakow 1:1LENGYELORSZÁG: 2. osztály
18:15GKS Jastrzebie - Chojniczanka 2:4LETTORSZÁG: Virsliga
15:00FK Liepaja - Metta 1:2LITVÁNIA: Litván Kupa
18:00Dainava Alytus - Hegelmann 0:218:30Zalgiris - FK Panevezys 2:1
19:15VGTU Vilkai - Ukmerge 1:2
MALI: Premiere Division
18:30Foot Elite - Stade Malien 1:020:30Koro - CO Bamako 0:1
MEXIKÓ: Liga MX - Clausura - Play In
04:06Pachuca - Necaxa 2:1MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Off
00:00Atlante - Tapatio 5:102:05Leones Negros - Atletico La Paz 3:1
MEXIKÓ: Liga MX U23 - Clausura - Play Off
02:00Atl. San Luis U23 - Leon U23 1:1MOZAMBIK: Mocambola
15:00Brera Tchumene - Textafrica 2:1NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Dudenhofen - Trier 3:2NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női
19:301.FC Nürnberg N - RB Leipzig N 0:1NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Off
00:00Diriangen U20 - Esteli U20 1:2NIGER: Super Ligue
17:30US Gendarmerie - Renaissance 2:2NIGÉRIA: NPFL
17:00Remo Stars - Rivers United 2:1NIGÉRIA: NNL
16:00Ekiti United - Coal City 1:0NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport
18:00Flekkeroy - Viking 2 0:1NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport
19:00Djerv 1919 - Haugesund 2 2:1NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport
16:00Sandefjord 2 - Sandnes 2 7:0NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport
19:00Assiden - K. Oslo 2 1:319:00Ullern - Sarpsborg 08 2 2:0
NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport
15:00Strømsgodset 2 - Mosjoen 6:1NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport
18:00Skedsmo - Kristiansund 2 1:419:00Molde 2 - Spjelkavik 0:4
NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport
18:00Ham-Kam 2 - Elverum 4:2OLASZORSZÁG: Primavera 1
13:00Empoli U19 - Sassuolo U19 3:115:00Lecce U19 - AC Milan U19 1:1
17:00Torino U19 - Sampdoria U19 0:1
OLASZORSZÁG: Serie A - női - Bajnokság Play-Off
18:00Fiorentina N - Juventus N 0:2OLASZORSZÁG: Serie B - női
20:30Pavia N - Parma N 0:3OROSZORSZÁG: Premjer Liga
14:45Ural - Baltika 2:117:00F. Voronyezs - Zenit 1:1
19:30CSZKA Moszkva - Rubin Kazany 2:2
19:30Lokomotiv Moszkva - FK Rosztov 1:0
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion 1:301:30Sol De America - 2 de Mayo 1:0
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Resistencia - Sp. Carapegua 1:2PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Huancayo 0:0PERU: Liga 2
19:45U. San Martin - Deportivo Coopsol 1:122:30Llacuabamba - Juan Pablo II 1:0
PERU: Női bajnokság
17:30Melgar N - Killas N 2:0PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2
21:15AVS - Mafra 3:3PORTUGÁLIA: Taca Revelacao U23
13:00Santa Clara U23 - Benfica U23 3:2b.u.ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off
20:00Univ. Craiova - FCSB 2:0ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport
14:00FC Hermannstadt - Poli Iasi 0:117:00UTA Arad - U Craiova 1948 3:1
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Real Republicans - SLIFA 0:1SKÓCIA: SWPL 1 - női - Bajnokság Play-Off
13:00Glasgow Rangers N - Celtic N 0:0SVÉDORSZÁG: Allsvenskan
19:10GAIS - Göteborg 2:1SVÉDORSZÁG: Superettan
19:00Varberg - Trelleborg 0:1SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
20:00Al Ahli SC - Al-Hilal 1:2SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály
17:55Al Adalah - Al Bukayriyah 3:218:30Al Jabalain - Al Ain 1:0
19:50Ohod - Al Qadisiya 2:2
SZOMÁLIA: National league
14:30Midnimo - Jeenyo 1:1TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
13:00Ihefu - Namungo 2:015:00Mtibwa Sugar - Azam 0:2
17:15Simba - Tabora United 2:0
19:30Coastal Union - Tanzania Prisons 0:0
TÖRÖKORSZÁG: Super Lig
19:00Antalyaspor - Pendikspor 1:219:00Konyaspor - Fenerbahce 0:0
TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - Play Offs
15:00Kutahyaspor - Kusadasispor 2:115:00Tokat - Musspor 0:1
19:0052 Orduspor - Ayvalikgucu 1:1
19:00Anadolu Universitesi - Efeler 09 1:2
TRINIDAD ÉS TOBAGO: TT Premier League
23:301976 Phoenix FC - Police 3:3TUNÉZIA: Ligue 2
16:00CO Medenine - Chebba 1:1UKRAJNA: Premier League
12:00Dnyipro-1 - Krivbasz 1:017:00Veresz Rivnye - Minaj 3:1
UKRAJNA: Női bajnokság - Osztályozó csoport
11:00Dinamo Kijev N - Dnyipro-1 N 2:3USA: MLS
00:45Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 0:0USA: MLS Next Pro
01:00Sporting Kansas City II - North Texas 0:203:00Real Monarchs - Los Angeles FC II 2:3
USA: NWSL - női
00:00Orlando Pride N - Racing Louisville N 1:002:00Bay FC N - Chicago N 1:2
ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga
15:00Qizilqum - Neftchi Fargona 1:1VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Portuguesa - Angostura 2:201:30Puerto Cabello - Carabobo 0:2
VIETNÁM: National League - női
11:00Ho Chi Minh N - Ho Chi Minh City 2 N 5:011:00Thai Nguyen N - Son La N 5:0
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
16:00Anglia C - Nepál 2:0Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.