FRISSÍTÉS

Foci » 25.11.2022 » Minden mérkőzés

VILÁG: VB

11:00Wales - Irán 0:2
14:00Katar - Szenegál 1:3
17:00Hollandia - Ecuador 1:1
20:00Anglia - USA 0:0

ALGÉRIA: Algériai Kupa

14:00Amal Bou Saada - US Souf 1:2
14:00Arba - Ain Sefra 4:0
14:00Berrouaghia - Ain Ouessara 3:2h.u.
14:00Besbes - Sedrata 1:0
14:00El Biar - ISC Tlemcen 3:2
14:00El Khemis - Biskra 3:2
14:00Ghozlane - Chlef 1:2b.u.
14:00Khemis El Khechna - Annaba 1:2
14:00MB Hassi Messaoud - Bouakeul 1:0
14:00SC Mecheria - Layoun 1:0
14:00Zaouia - Adrar 1:0
14:15MSP Batna - El Bayadh 1:2
15:00Mostaganem - Tissemsilt 1:0b.u.
15:00Oran - Olympique Akbou 1:2b.u.
17:00JS Kabylie - JSM Tiaret 1:0

ANGLIA: Professional Development League

15:00Sheffield Utd U21 - Crewe U21 3:0

ANGLIA: Premier League Cup

13:00Everton U21 - Birmingham U21 1:1
14:00Huddersfield U21 - Middlesbrough U21 2:0
14:00Watford U21 - West Brom U21 4:3
15:00Cardiff U21 - Reading U21 1:0

ANGOLA: Girabola

15:30Isaac de Benguela - Petro 0:5

BAHREIN: Premier League

16:00Al-Muharraq - Al-Shabbab 2:1
16:00Al-Rifaa - Sitra 1:1

BELGIUM: Challenger Pro League

20:00Club Brugge U23 - Dender 4:1
20:00Genk U23 - RWDM 47 2:0

BELGIUM: Szuperliga - női

20:00Charleroi N - Aalst N 3:1
20:00RSC Anderlecht N - Club Brugge N 5:3

BERMUDA: Premier League

02:00Robin Hood - Hamilton Parish 1:2

BOLÍVIA: Nacional B - Play Off

00:00Libertad Gran Mamore - Vaca Diez 2:3b.u.

BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet

14:00Neszebar - Aszenovec 0:0

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

11:30Csernomorec Balcsik - Botev Plovdiv 0:3

BURKINA FASO: Premier League

16:30USFA - AS Douanes 0:0
18:45AS Police - ASF Dioulasso 0:1

BURUNDI: Primus League

14:00Rukinzo - Tigre Noir 1:2

CIPRUS: Első osztály

18:00Chloraka - Paralimni 2:1

CIPRUS: 2. osztály

18:00Achnas - Anagennisi 2:0

COSTA RICA: Copa Costa Rica

01:00Cartagines - Municipal Turrialba 1:0
03:00San Carlos - AD Santos 4:2b.u.

CSEHORSZÁG: Tipsport liga

10:30Brno - Trnava 3:1
10:30Hradec Kralove - Mlada Boleslav 2:5
10:30Pardubice - Sparta Praha B 3:2
10:30Vlasim - Teplice 1:4
11:00Trencin - Zlin 3:2

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály

13:45Dubai City - Al Arabi 0:1
13:45Fursan Hispania - Al Rams 0:1

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Ligakupa

13:45Al Bataeh - Al Nasr 2:1
13:45Al-Jazira - Dibba Al Fujairah 3:1
16:30Al Wasl - Khor Fakkan 0:4

EGYIPTOM: 2. osztály - A csoport

13:30Dayrout - Mallawi 4:0
13:30El Minya - Nasr Taadeen 1:0

EGYIPTOM: 2. osztály - B csoport

13:30Al Nasr - Suez SC 0:1
13:30Al Qanah - Eastern Company 1:1
13:30Al-Sekka - Wadi Degla 2:0
13:30El Alameen - Telecom Egypt 0:1
13:30El Entag El Harby - Shabab Al Obour 0:1
13:30Porto Suez - Mostaqbal 3:2
13:30Tersana - Kahrabaa Ismailia 1:0
13:30ZED - Petrojet 0:0

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

16:30Bassam - ASI d'Abengourou 1:1
19:00Academie de FAD - AS Denguele 1:0

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

20:45Larne - Coleraine 0:2

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

20:45Dundela - Newington 3:4
20:45H&W Welders - Annagh 1:3

ETIÓPIA: Premier League

14:00Fasil Kenema - Legetafo Legedadi 3:0
17:00Bahir Dar Kenema - Adama City 1:0

FRANCIAORSZÁG: National

19:30Avranches - Dunkerque 3:4
19:30Le Puy-en-Velay - Bourg en Bresse 0:2
19:30Martigues - Orleans 2:2
19:30Paris 13 Atl. - Concarneau 1:1
19:30Red Star - Nancy 1:0
19:30Sedan - Bastia-Borgo 2:1
19:30Stade Briochin - Cholet 1:2
19:30Villefranche - Versailles 0:2

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

20:00Chambly - Rouen 0:0
20:00Vannes - Blois 2:2

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

19:30Colmar - Boulogne 2:1
20:00Furiani Agliani - Reims II 2:1

FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport

19:00Jura Sud - Lyon - La Duchere 3:4
20:00Saint Priest - Lyon II 1:1

FRANCIAORSZÁG: National 2 - D csoport

18:30Lorient II - Angouleme 0:0
18:30Trelissac - Vierzon 1:0
19:00Romorantin - Les Herbiers 2:2

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

21:00Fleury 91 N - Reims N 1:0

GIBRALTÁR: National League

20:45Europa Point - St Josephs 0:6

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

14:15Iraklis 1908 - Panathinaikosz B 2:3

GUINEA: Ligue 1

17:00Sangaredi - SOAR 0:4

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:30Den Haag N - Heerenveen N 3:0
19:30PEC Zwolle N - Telstar N 1:0
19:30Sittard N - VV Alkmaar N 4:0

HORVÁTORSZÁG: Druga NL

13:30Opatija - Jadran LP 1:1

INDIA: ISL

15:00North East Utd - Mumbai City 1:3

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

09:30ElhalasztvaBalikpapan - Sulut Utd -:-
09:30ElhalasztvaPSPS Riau - PSDS Deli Serdang -:-

IRAK: Szuperliga

11:00Al Kahraba - Al Karkh 2:1
12:30Al-Qassim - Zakho 0:0
12:30Erbil - Al Shorta 1:0
14:00Al Zawraa - Al Naft 2:2
17:00Karbala - Al Sinaah 1:0

KÍNA: Szuperliga

12:00Chengdu Rongcheng - Guangzhou City 3:0
12:30Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 1:2

KÍNA: Jia League

07:30Nanjing City - Nantong Zhiyun 2:1
07:30Shenyang Urban FC - Beijing Technology 1:0
07:30Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City 1:0
07:30Sichuan Jiuniu - Jiangxi Beidamen 1:1

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

14:00Arka U19 - Polonia W. U19 3:1

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa - női

17:00R. Rzeszow II N - Rekord Bielsko-Biala N 2:1

LIBANON: Premier League

13:15Tripoli - Al Akhaa Al Ahli 2:2

LIBÉRIA: LFA First Division

18:30Cece United - BEA Mountain 0:0

LÍBIA: Premier League

14:00Al-Suqoor - Al Hilal 0:0
14:30Al Ittihad - Asswehly 2:0

MALI: Premiere Division

17:00Real Bamako - Bakaridjan 2:2
19:00CO Bamako - Korofina 1:3

MAROKKÓ: Botola 2

16:00Dcheira - Chabab Atlas Khenifra 1:2
16:00Ittifaq Marrakech - Youssoufia Berrechid 1:0
16:00Jeunesse - USM Oujda 2:1
16:00RAC Casablanca - Sale 1:1

MAURITÁNIA: Ligue 1

18:00Nouadhibou - Garde Nationale 3:1
20:40Ksar - Nouakchott King's 1:1

MAURITIUS: Super League

15:30Savanne - Pamplemousses 1:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

19:30Lübeck - Hamburger SV II 2:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

19:00Altglienicke - Greifswald 2:3
19:00Lichtenberg - Viktoria Berlin 0:1
19:00Luckenwalde - TB Berlin 3:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

18:30Heimstetten - Unterhaching 0:3
19:00Bayern München II - Vilzing 5:0

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

19:30Dynamo Schwerin - Schwerin 4:1
19:30MSV Neuruppin - Fürstenwalde 0:1

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

19:30Hamm United - Curslack-Neuengamme 1:3
19:30TuS Osdorf - Altona 3:4
20:00Hamburger SV III - Victoria Hamburg 3:1

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

19:30Oberneuland - Surheide 3:1

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

19:30Siegen - Erndtebrück 3:0

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Arminia Ludwigshafen - Mechtersheim 0:3
19:00Elversberg II - Jagersburg 3:4
19:00Hertha Wiesbach - Morlautern 2:2

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

19:00Eltersdorf - Weiden 3:1
19:00ElhalasztvaKornburg - Ammerthal -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

20:00Wegberg-Beeck - Bonner SC 2:0

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

19:15Kray - SSVg Velbert 1:3

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

19:15Potsdam N - Hoffenheim N 1:3

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Esteli 0:0

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Esteli U20 0:2

NIGER: Ligue 1

16:00ASGNN - Liberte 3:1

OMÁN: Professional League

13:30Sur Club - Al-Rustaq 2:3
13:45Al Nahda - Al-Bashaeer 1:0
16:00Dhofar - Al Nasr 2:2

OROSZORSZÁG: FNL

17:00Arszenál Tula - Baltika 0:5

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

11:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2 0:1
11:00Pjunyik Jereván 2 - Lernayin Artsakh 2 5:1
15:00Urartu 2 - Ararat 2 1:2

ÖRMÉNYORSZÁG: Örmény Kupa

11:00FC Gandzasar - Alashkert 1:0b.u.

PORTUGÁLIA: Liga 3

20:00Anadia - Felgueiras 1:2

PORTUGÁLIA: Ligakupa

21:45FC Porto - Mafra 2:2

RÉUNION: Regionale 1

17:30Saint-Pauloise - Trois Bassins 2:0

ROMÁNIA: Liga 2

19:00FC Buzau - Concordia 0:1

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3

13:00F. Constanta 2 - Amara 14:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4

13:00Bradu - Campulung 1:1
13:00FC Pucioasa - Popesti Leordeni 0:0
13:00FCSB 2 - CS Din. Bucuresti 2:3

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6

13:00CSM Alexandria - Vedita Colonesti 3:0
13:00Minerul Costesti - Horezu 0:4

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7

13:00CSM Deva - Viitorul Tg. Jiu II 8:0
13:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSO Filiasi 3:1

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8

13:00Crisul Chisineu Cris - Avantul Periam 5:0
13:00Phoenix Buzias - Ghiroda & Giarmata Vii 1:4

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9

13:00ACS Targu Mures 1898 - Unirea Ungheni 2:1

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10

13:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej 3:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Libertas - Tre Penne 0:1

SEYCHELLES: First Division League

12:30La Passe - Santos 8:0
15:00St Michel Utd - St John Bosco 2:1

SKÓCIA: Skót Kupa

20:45Broomhill - Alloa 1:2

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

21:00Huesca - Sporting Gijon 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

22:00San Fernando - Estrella 2:0

SVÁJC: Challenge League

19:30Yverdon - Xamax 3:1
20:15Schaffhausen - Bellinzona 1:0

SVÁJC: Promotion League

20:00Nyonnais - Biel 3:0

SZÍRÍA: Premier League

12:00Al-Jazeera - Al Jaish 0:1

SZLOVÉNIA: 2. SNL

16:00Aluminij - Rogaska 1:2
18:00Nafta - Krsko 4:2

SZUDÁN: Premier League

16:00Al Shorta - Al-Merreikh 0:1
16:00Hilal El-Fasher - Wad Nobawi 1:1
17:30Al-Hilal Omdurman - Hilal Alsahil 4:1
18:30Hay al-Arab - Al Zoma 1:0

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Geita Gold - Ihefu 1:0

THAIFÖLD: Thai League 1

12:00Buriram - Ratchaburi 1:0
13:30Chonburi - Port MTI FC 1:0

THAIFÖLD: Thai League 2

12:00Rayong FC - Suphanburi 0:0

TOGO: Championnat National

16:00ASC Kara - OTR 1:0

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

18:00Denizlispor - Bodrumspor 0:0

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

11:00Merw - Köpetdag Asgabat 3:2

UGANDA: Premier League

12:00BUL - Busoga 2:0
14:00Villa - Kampala City 0:3

ÚJ-ZÉLAND: National League - Bajnokság Play-Off

07:00Christchurch - Cashmere Technical 4:1

ÚJ-ZÉLAND: National League - női

00:30Capital Football N - Western Springs N 3:2

UKRAJNA: Premier League

12:00Cs. Odessza - Metaliszt Harkiv 0:0

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00ElhalasztvaInhulec U19 - Veresz Rivnye U19 -:-
12:00Dinamo Kijev U19 - Metaliszt 1925 U19 3:0

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga - Osztályozó

11:00Turon - Lok. Tashkent 2:1

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

10:00Németország U18 - Csehország U18 1:1
12:00Izrael U18 - Egyesült Arab Emirátusok U18 3:0
14:00Törökország U17 - Németország U17 2:2
17:00Bulgária U21 - Bosznia-Hercegovina U21 0:3

VILÁG: Barátságos mérkőzés

11:00TörölveKolding (Den) - Fredericia (Den) -:-
11:00Podbrezova (Svk) - Wisla Plock (Pol) 1:3
11:00Stal Mielec (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 1:0
11:00UTA Arad (Rou) - Vrsac (Srb) 2:0
11:30Gornik Zabrze (Pol) - Odra Opole (Pol) 4:1
11:30Nagoya (Jpn) - AS Roma (Ita) 0:0
12:00Sosnowiec (Pol) - Sandecja (Pol) 1:1
12:00U Craiova 1948 (Rou) - Mioveni (Rou) 0:1
13:30Sandhausen (Ger) - Altach (Aut) 0:0
14:00Al Shabab (Uae) - Sunderland (Eng) 0:1
14:00First Wien (Aut) - Hartberg (Aut) 1:2
14:00Povazska Bystrica (Svk) - Kvitkovice (Cze) 6:2
14:00RB Leipzig (Ger) - Radomiak Radom (Pol) 6:0
14:00TörölveWisla Krakow (Pol) - Leczna (Pol) -:-
14:30Admira (Aut) - Sturm Graz (Aut) 0:4
15:00LASK (Am.) (Aut) - BW Linz (Aut) 1:5
15:00Rapid Wien (Aut) - FAC Wien (Aut) 2:2
17:00Austria Wien II (Aut) - Donaufeld Wien (Aut) 2:2
17:00Grazer AK (Aut) - Wolfsberger AC (Am.) (Aut) 5:1
17:00Podbeskidzie (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) 4:0
19:00Rapid Wien (Am.) (Aut) - Ried (Am.) (Aut) 1:1

WALES: Cymru - dél

20:30Abergavenny Town - Ammanford 0:0

WALES: Cymru - észak

20:30Ruthin - Holywell 1:4

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.