Foci » 18.04.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Európa-liga - Play Off
21:00AS Roma - AC Milan 2:121:00Atalanta - Liverpool 0:1
21:00Olympique de Marseille - Benfica 2:0b.u.
21:00West Ham - Leverkusen 1:1
EURÓPA: Európa Konferencia Liga - Play Off
18:45Fiorentina - Plzen 2:0h.u.18:45Lille - Aston Villa 2:2b.u.
21:00Fenerbahce - Olimpiakosz Pireusz 1:1b.u.
21:00PAOK - Club Brugge 0:2
ALGÉRIA: U21-es bajnokság
15:00Setif U21 - Saoura U21 0:016:00USM Alger U21 - Ben Aknoun U21 3:3
17:00Belouizdad U21 - Biskra U21 2:0
17:00Khenchela U21 - Constantine U21 2:1
17:00Magra U21 - MC Alger U21 0:2
17:00Paradou U21 - El Bayadh U21 1:1
17:00US Souf U21 - Chlef U21 1:3
18:00Kabylie U21 - Oran U21 3:1
ANGLIA: National League
20:45Halifax - Oldham 2:2ANGLIA: National League South
20:45Taunton - Weston-super-Mare 0:120:45Truro - Weymouth 0:0
ANGLIA: Southern League Premier South
20:45Hanwell Town - Plymouth Parkway 4:020:45Tiverton - Winchester 2:0
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
20:45Potters Bar - Canvey Island 1:2ANGLIA: Professional Development League
14:00Fleetwood U21 - Millwall U21 2:3ANGLIA: Premier League U18
19:00Aston Villa U18 - Brighton U18 0:6ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
00:30Rosario Central - Dep. Riestra 1:1ARGENTÍNA: Copa Argentina
02:15Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza 1:221:00Deportivo Maipu - Juventud U.U. 1:2b.u.
ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:120:00Argentinos Juniors 2 - River Plate 2 0:1
20:00Estudiantes 2 - Talleres Cordoba 2 3:2
20:00Instituto 2 - San Lorenzo 2 1:1
20:00Sarmiento Junin 2 - Newells Old Boys 2 1:2
20:00Tigre 2 - Lanus 2 3:2
20:00Union Santa Fe 2 - Central Cordoba 2 1:1
AZERBAJDZSÁN: I Liqa
13:00Zaqatala - Araz Saatli 2:013:30Difai Agsu - Imisli FK 2:2
14:00Karvan - Lokbatan 0:1
ÁZSIA: AFC Ázsia-kupa U23
15:00Indonézia U23 - Ausztrália U23 1:017:30Jordánia U23 - Katar U23 1:2
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Najma - Sitra 2:218:00Busaiteen - Al-Ahli Manama 0:2
18:00Manama Club - Al Khalidiyah 0:4
BELGIUM: Pro League U21
20:00RFC Liege U21 - Lommel SK U21 2:0BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura - Play Off
02:00The Strongest - GV San Jose 2:1BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro
00:00Bragantino - Vasco 2:100:00Gremio - Athletico-PR 2:0
01:00Atletico-MG - Criciuma 1:1
01:00Fortaleza - Cruzeiro 1:1
01:00Juventude - Corinthians 2:0
01:00Palmeiras - Internacional 0:1
02:30Flamengo - Sao Paulo 2:1
BRAZÍLIA: Acreano - Második szakasz
22:30Sao Francisco FC - Rio Branco 0:100:30Humaita - Vasco da Gama AC 1:1
BRAZÍLIA: Copa Verde
01:00Vila Nova - Cuiaba 2:0BRAZÍLIA: Brasileiro U20
20:00Bahia U20 - Cruzeiro U20 1:020:15Gremio U20 - America Mineiro U20 2:1
22:00Atletico-MG U20 - Cuiaba U20 3:3
00:00Fortaleza U20 - Atletico GO U20 2:1
BRAZÍLIA: Catarinense U20
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0BRAZÍLIA: Brasileiro A3 - női
21:00Paysandu N - ESMAC N 2:0BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Rahimo 2:018:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante 0:0
18:00Salitas - Kadiogo 2:1
COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - San Carlos 0:123:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0
02:00Sporting San Jose - AD Santos 2:1
04:00Alajuelense - Grecia 3:1
CSÁD: Premiere Division - LPFN
16:45Emat - Ascot 0:316:45Stars J. Talents - Foullah Edifice 1:3
16:45Tourbillon - Elect Sport 0:1
DÁNIA: 1. osztály - Feljutók
18:00Sønderjyske - Vendsyssel 0:0DÁNIA: 2. osztály - Feljutók
19:00Esbjerg - Middelfart 5:2DÉL-AMERIKA: U20-as dél-amerikai bajnokság - női
23:00Uruguay U20 N - Peru U20 N 1:201:30Argentína U20 N - Ecuador U20 N 1:1
23:00Kolumbia U20 N - Bolívia U20 N 3:0
DÉL-KOREA: WK League - női
12:00Gyeongju N - Boeun Sangmu N 2:212:00Sejong Sportstoto N - Changnyeong N 4:0
12:00Seoul N - Hwacheon N 1:1
12:00Suwon FC N - Incheon Hyundai Steel N 1:1
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
00:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:200:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz
23:30Cumbaya - Libertad 0:002:00Tecnico U. - Deportivo Cuenca 2:1
21:00Imbabura - U. Catolica 2:2
23:30Ind. del Valle - Mushuc Runa 2:1
EGYIPTOM: Premier League
16:00Ceramica Cleopatra - Al Ittihad 1:119:00Future FC - Pharco 2:0
19:00Ismaily - ZED 1:2
ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1
18:00ASEC Mimosas - Bouake 0:0ETIÓPIA: Premier League
15:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance 0:318:00Bahir Dar Kenema - Hadiya Hossana 0:0
FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild
20:00Hoyvik - HB Torshavn 2 1:1FINNORSZÁG: Finn Kupa
19:15NOPS - P-Iirot Rauma 1:3GAMBIA: GFA League
18:30Banjul Utd - Falcons 0:018:30Brikama U. - Real Banjul 3:2
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
04:00Comunicaciones - Municipal 0:0GUINEA: Ligue 1
18:00SOAR - Sangaredi 0:1HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1IRÁN: Pro League
15:00Peykan - Havadar SC 2:216:15Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan 2:2
17:30Sanat-Naft - Persepolis 0:3
JAPÁN: WE League - női
10:00Beleza N - Nojima Stella N 3:111:00Omiya Ardija N - Urawa N 0:4
11:00Saitama N - Albirex Niigata N 1:2
12:00Hiroshima N - Inac Kobe Leonesa N 2:0
12:00JEF United N - C-Osaka N 0:2
12:00Parceiro Nagano N - Mynavi Sendai N 2:2
KAMERUN: Elite One - Bajnokság Play-Off
14:00Canon Yaounde - Gazelle 1:014:00Cotonsport - Dynamo Douala 0:0
16:00Victoria United - Stade Renard 2:2
16:00Yong Sports Academy - Colombe 0:0
KAZAHSZTÁN: Első osztály
11:00Altai - Arys 0:111:00Okzsetpesz - Khan Tengri 0:0
13:00Aktobe 2 - FK Kiran 0:2
13:00Kaisar Kyzylorda 2 - Ekibasztuz 0:0
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Aguilas - Alianza 4:001:10Millonarios - Junior 3:2
03:20Atletico Nacional - Pereira 0:1
23:00La Equidad - Fortaleza 0:0
LETTORSZÁG: Virsliga
16:30Grobina - FK Liepaja 3:218:30Jelgava - Valmiera 0:3
LÍBIA: Premier League
16:30Al Ittihad Misurata - Al Bashaer 4:116:30Asaria - Al-Khmes 1:1
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
03:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 2:1b.u.05:05Atletico La Paz - Zacatecas Mineros 2:3
MONGÓLIA: Premier League
13:15Tuv Azarganuud - FC Ulaanbaatar 1:2NAMÍBIA: MTC Premiership
18:00Khomas Nampol - Tigers 1:220:30Ongos - Orlando Pirates 0:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:103:00Diriangen - Sport Sebaco 6:0
03:00Masachapa - Jalapa 2:3
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:200:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
18:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 4:0
22:00Ferretti U20 - Esteli U20 0:3
OMÁN: Professional League
15:45Al Seeb - Al-Wahda 2:015:50Bahla - Sur Club 0:0
15:55Al Nasr - Oman Club 0:3
18:10Al-Rustaq - Ibri 2:1
ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
15:00Alashkert - West Armenia 1:217:00Shirak - Van 0:0
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Potros del Este 0:001:15Herrera - UMECIT 2:1
03:30Independiente - Veraguas 3:1
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Nacional Asuncion - Libertad 1:1ROMÁNIA: Román Kupa - Play Off
19:30Otelul Galati - Universitatea Cluj 2:1SEYCHELLES: Premier League
16:00Foresters FC - Red Star DF 4:0SIERRA LEONE: Premier League
19:00Real Republicans - Bhantal 0:1SKÓCIA: Lowland League
20:45Civil Service Strollers - East Kilbride 2:1SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
17:00Al-Taawon - Al Khaleej 1:120:00Al Fateh - Al-Raed 3:1
20:00Al Shabab - Abha 5:0
SZLOVÉNIA: Prva Liga
16:00Domzale - Koper 1:0SZOMÁLIA: National league
14:30Sahafi - Horseed 1:0TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
15:00Ihefu - Singida Fountain Gate 1:1THAIFÖLD: Thai League 1
14:00Bangkok Utd - Lamphun Warrior 2:2TOGO: Championnat National
17:30Barracuda - Kakadl 2:117:30Doumbe - Espoir 1:0
17:30Entente II - Kara 0:1
UGANDA: Premier League
15:00Maroons - Busoga 3:018:00Kampala City - Mbarara City 4:0
UKRAJNA: Premier League
14:30FK Zorja Luhanszk - Sahtar Donyeck 1:3UKRAJNA: Női bajnokság - Bajnokság Play-Off
11:00Krivbasz N - Zsitlobud-1 N 2:211:00Ladomir N - Sahtar Donyeck N 0:2
11:00Vorskla Poltava N - Kolosz Kovalivka N 6:0
UKRAJNA: Női bajnokság - Osztályozó csoport
11:00Dnyipro-1 N - Veresz Rivnye N 5:013:00Dinamo Kijev N - EMC Podolie N 5:0
URUGUAY: Copa Uruguay
01:30Penarol - Montevideo City 1:3USA: US Open Kupa
01:00Hartford Athletic - New York City II 2:3h.u.01:00North Carolina - Carolina Core 1:0
01:00Richmond Kickers - Loudoun 0:1b.u.
01:30Memphis - Miami United 2:0
01:30Miami FC - Tormenta 2:4
02:00Birmingham - Chattanooga Red Wolves 4:2h.u.
02:00Chicago Fire II - Indy Eleven 0:1
02:00FC Tulsa - Northern Colorado 2:1
02:00Union Omaha - El Paso 1:0b.u.
04:30Las Vegas Lights - Spokane Velocity 2:1h.u.
04:30Monterey Bay - Irvine Zeta 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Estudiantes Merida FC - Rayo Zuliano 2:1VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
13:00Magyarország U16 - Norvégia U16 1:315:30Ciprus U16 - Montenegró U16 0:2
16:00Egyiptom U17 - Tunézia U17 1:1
19:00Málta U19 - Montenegró U19 1:4
19:00Marokkó U17 - Algéria U17 1:1
VILÁG: Barátságos mérkőzés
15:00Al Wehdat (Jor) - Al Ahli (Jor) 1:2VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
09:30Botswana U16 N - Uganda U16 N 2:310:00Vietnám U16 N - Wales U16 N 2:1b.u.
10:30Luxemburg U16 N - Georgia U16 N 1:4
13:00Törökország U16 N - Kína U16 N 0:1
15:00USA U16 N - Paraguay U16 N 1:0b.u.
16:30San Marino U16 N - Észtország U17 N 2:1b.u.
ZAMBIA: Szuperliga
15:00Mufulira - Green Eagles 0:115:00Red Arrows - Zesco Utd 2:0
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.