Foci » 10.06.2024 » Oddsok
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
A bet365 oddsai - Fogadj most!
AFRIKA: VB - Selejtező
15:00Egyenlítői Guinea - Malawi 1:0 [ 1.60 | 3.50 | 7.00 ]15:00Szomália - Botswana 1:3 [ 5.75 | 3.60 | 1.67 ]
18:00Benin - Nigéria 2:1 [ 7.00 | 3.75 | 1.53 ]
18:00Bissau-Guinea - Egyiptom 1:1 [ 5.75 | 3.40 | 1.70 ]
18:00Uganda - Algéria 1:2 [ 4.50 | 3.20 | 1.91 ]
21:00Burkina Faso - Sierra Leone 2:2 [ 1.55 | 3.70 | 7.00 ]
21:00Ghána - Közép-afrikai Köztársaság 4:3 [ 1.30 | 4.75 | 13.00 ]
21:00Guinea - Mozambik 0:1 [ 1.80 | 3.60 | 4.50 ]
É. ÉS K.-AMERIKA: VB - Selejtező - Második szakasz
23:00Barbados - Haiti 1:3 [ 41.00 | 13.00 | 1.04 ]23:00Grenada - Costa Rica 0:3 [ 21.00 | 11.00 | 1.09 ]
01:00Bermuda - Honduras 1:6 [ 13.00 | 7.50 | 1.18 ]
03:00Montserrat - Panama 1:3 [ 41.00 | 17.00 | 1.04 ]
ALGÉRIA: U21-es bajnokság
18:00Belouizdad U21 - Chlef U21 4:018:00Ben Aknoun U21 - Constantine U21 4:2
18:00Kabylie U21 - Saoura U21 2:0
18:00Khenchela U21 - Magra U21 5:1
18:00Oran U21 - El Bayadh U21 5:1
18:00Setif U21 - Paradou U21 0:2
18:00USM Alger U21 - US Souf U21 3:0
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
20:00Claypole - Mercedes 1:020:00CSR Espanol - El Porvenir 1:0
20:00Deportivo Espanol - Club Lujan 2:0
ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura
20:00Banfield N - Boca Juniors N 0:1AUSZTRÁLIA: NPL Victoria
07:00Oakleigh - Dandenong City 0:2BHUTÁN: Premier League
14:00Thimphu City - RTC 1:1BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B
23:30America MG - Ponte Preta 2:0 [ 1.48 | 4.00 | 7.50 ]00:00Vila Nova - Ceara 3:2 [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz
00:00Nautico - SER Caxias 2:200:00Remo - Sao Bernardo 0:1
BRAZÍLIA: Serie D
23:30Maringa FC - Inter de Limeira 1:000:30Democrata SL - Itabuna 0:2
BRAZÍLIA: Carioca C
19:45Niteroiense - EC Vera Cruz 0:1BRAZÍLIA: Matogrossense 2 - Play Off
23:00Sinop FC - Operario FC 2:1BRAZÍLIA: Mineiro 2
00:30Tupi-MG - Aymores 2:100:30Varginha - North Esporte Clube 1:0
BRAZÍLIA: Paranaense 2
00:30Gremio Maringa - Nacional PR 0:8BRAZÍLIA: Carioca U20 - Taca Guanabara
19:45Audax RJ U20 - Bangu U20 0:1BRAZÍLIA: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Avai U20 1:1BRAZÍLIA: Brasileiro - női
23:30Palmeiras N - Corinthians N 0:1BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Royal 1:018:00ASFA Yennega - Sporting Cascades 1:4
18:00ASF Dioulasso - ASEC Koudougou 0:0
18:00Etoile Filante - Vitesse 1:0
18:00Kadiogo - Bobo-Dioulasso 0:0
18:00Majestic - Sonabel Ouagadougou 0:2
18:00Rahimo - Kozaf 0:0
18:00USFA - Salitas 1:2
CHILE: Primera B
21:30S. Morning - Recoleta 2:1ECUADOR: Serie B
01:00Leones del Norte - Gualaceo 0:1GAMBIA: FF Cup
18:30Medina United - Steve Biko 1:018:30TMT - Team Rhino 1:0b.u.
GEORGIA: Georgiai Kupa
14:30Loco. Tbiliszi 2 - Merani Martvili 4:114:30Margveti 2006 - Merani Tbiliszi 0:3
14:30Meshakhte Tkibuli - Iberia 1999 2 2:1
14:30Odishi 1919 - Gonio 1:5
14:30Real Varketili 2 - Samgurali II 1:5
17:00Kolkheti 1913 2 - Georgia 2 4:1
18:00Bridge - Orbi 2:5
GHÁNA: Division One League
17:00Akatsi All Stars - Hohoe United 0:017:00Uncle T United - Kotoku Royals 1:3
IRÁN: 1. osztály
17:30Naft M.I.S - Khooshe Talaee 2:017:30Shahre Raz - Kheybar Khorramabad 1:1
18:15Ario Eslamshahr - Esteghlal Molasani 0:0
18:15Mes Shahr Babak - Shahin Bandar Ameri 2:1
18:15Mes Soongoun - Mes Kerman 1:1
18:15Pars Janoobi Jam - Fajr Sepasi 0:2
18:30Chadormalu - Darya Babol 1:0
18:30Damash Gilan - Saipa 2:2
18:30Naft Gachsaran - Astara 3:0
KANADA: Canadian Premier League
00:00York Utd - Vancouver FC 2:2KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
00:10Cucuta - U. Magdalena 2:100:10Llaneros - Quindio 2:0
KOLUMBIA: Női Liga
22:00Atletico Nacional N - Cucuta N 6:022:00Deportivo Cali N - Millonarios N 0:0
22:00Inter Palmira N - Llaneros N 2:0
22:00La Equidad N - Junior N 4:3
22:00Pasto N - Alianza N 2:2
22:00Santa Fe N - America de Cali N 2:2
NIGER: Super Ligue
17:30Police - Tagour Provincial Club 3:0NIGÉRIA: NNL - Feljutók
09:00Madiba - Inter Lagos 2:112:00Beyond Limits FC - Ikorodu City 1:1
14:30Nasarawa - Sokoto 2:1
17:15El Kanemi - Sporting Supreme 2:1
NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport
19:00Vålerenga 2 - Follo 0:3NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport
19:00Froya - Åsane 2 0:4NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport
19:00Start 2 - Vindbjart 0:1NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport
19:00Oppsal - Mjöndalen 2 2:0NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport
14:00Strømsgodset 2 - Stabaek 2 1:1OROSZORSZÁG: FNL 2 - B divízió - 2. csoport
12:00Irkutszk - Szaturn Ramenszkoje 0:4PARAGUAY: Division Intermedia
23:00San Lorenzo - Independiente F.B.C. 1:2PERU: Liga 2
20:00Dep. Municipal - Moquegua 0:0PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - Play Offs
17:00Setubal - Amarante 0:3SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland
19:00Balkan - IFK Hässleholm 0:2SZOMÁLIA: National league
14:30Elman - Mogadishu City 1:1TOGO: Championnat National
17:30Gbikinti Bassar - Espoir 0:1URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio
23:00Cerro CA - Nacional 3:0 [ 5.50 | 4.00 | 1.50 ]URUGUAY: Segunda Division
00:00Atenas - Montevideo City 1:001:30La Luz - Plaza Colonia 2:1
15:00Sud America - Oriental 1:1
00:30Uruguay Montevideo - Tacuarembo 1:0
USA: USL Championship
01:00Birmingham - Indy Eleven 0:1USA: MLS Next Pro
01:00New York Red Bulls 2 - Toronto FC II 2:102:00Minnesota 2 - North Texas 0:3
02:00Portland Timbers 2 - Ventura County 3:4b.u.
03:00Vancouver 2 - Los Angeles FC II 4:0
USA: USL League Two
00:00Albion Colorado - Utah United 1:100:00Inter Gainesville - Brevard SC 2:0
00:00Long Island - Hudson Valley 1:3
00:00San Francisco City - Almaden 0:1
00:30Weston - Sarasota Paradise 1:2
01:00Chicago Dutch Lions - St. Charles 1:4
01:00LVU Rush - Philadelphia Lone Star 2:3
01:00Portland U23 - West Seattle Junction 4:2
02:00Redlands FC - Tucson 1:2
02:00St. Croix - RKC SC 4:0
03:30Birmingham 2 - Athens United 0:0
USA: NISA
03:00Arizona Monsoon - Capo 2:304:00Irvine Zeta - LA Force 1:0
USA: USL League One Cup
01:30Tormenta - Greenville 1:3USA: NWSL - női
00:00Kansas City Current N - Seattle Reign N 5:2VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
01:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto 0:1VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
01:00Argentína - Ecuador 1:0 [ 1.48 | 4.33 | 6.50 ]09:30Üzbegisztán U19 - Vietnám U19 2:1
10:00Románia U18 - Bulgária U18 1:1
11:00Horvátország U18 - Törökország U18 4:1
13:35Kína U19 - Dél-Korea U19 2:0
15:00Tádzsikisztán U20 - Fehéroroszország U19 2:2
16:00Kazahsztán U19 - Törökország U19 0:3
16:00Üzbegisztán U23 - Mali U23 1:2 [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]
16:30Norvégia U18 - Montenegró U18 3:2
18:00Csehország - Észak-Macedónia 2:1 [ 1.30 | 4.75 | 8.00 ]
18:00Georgia U19 - Észak-Macedónia U19 2:0
18:30Moldova U19 - Azerbajdzsán U19 1:1
19:00Észak-Írország U19 - Szlovákia U19 1:1
20:00Argentína U23 - Paraguay U23 2:0 [ 1.42 | 4.75 | 5.50 ]
20:45Hollandia - Izland 4:0 [ 1.17 | 6.50 | 15.00 ]
20:45Lengyelország - Törökország 2:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.50 ]
VILÁG: Maurice Revello Tournament
14:30Ukrajna U23 - Japán U19 2:118:15Olaszország U21 - Panama U23 3:2b.u.
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.