Foci » 16.05.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
SPANYOLORSZÁG: LaLiga
19:30Las Palmas - Betis 2:221:30Almeria - FC Barcelona 0:2
22:00Real Sociedad - Valencia 1:0
ALBÁNIA: Első osztály - Osztályozó
15:00Besa - AF Luftetari 3:115:00Lushnja - Iliria Kruja 2:0
ALGÉRIA: U21-es bajnokság
11:00US Souf U21 - Magra U21 1:018:00Ben Aknoun U21 - Biskra U21 4:0
18:00Chlef U21 - Khenchela U21 0:0
18:00El Bayadh U21 - Kabylie U21 1:2
18:00MC Alger U21 - USM Alger U21 2:1
18:00Saoura U21 - Paradou U21 4:1
ANGLIA: Championship - Play Off
21:00Leeds - Norwich 4:0ANGLIA: Premier League Cup - Play Off
20:00Fulham U21 - Tottenham U21 4:0ARGENTÍNA: Torneo Federal
00:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 1:001:00Biblioteca Atenas - Huracan Las Heras 1:0
01:00Cipolletti - Sol de Mayo 2:0
01:00Defensores Belgrano VR - Sportivo Belgrano 1:0
01:00Union Sunchales - Sarmiento Resistencia 1:1
01:309 de Julio Rafaela - Independiente Chivilcoy 0:0
01:30Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. 1:1
02:15Central Norte - Sarmiento de La Banda 1:1
02:15Gutierrez Mendoza - Juventud U.U. 2:2
ARGENTÍNA: Copa Argentina
22:10Dep. Riestra - Newells Old Boys 0:1ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
00:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 2:020:00Atletico Tucuman 2 - Instituto 2 0:2
20:00Defensa y Justicia 2 - Union Santa Fe 2 2:1
20:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 1:0
20:00Velez Sarsfield 2 - Gimnasia LP 2 0:0
ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura
20:00River Plate N - Ferro N 1:1AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: OFC Bajnokok Ligája
03:00Magenta (Nca) - Vaivase-Tai (Sam) 8:0AUSZTRIA: Kärnten
18:00SC Landskron - St. Jakob/Ros 0:318:30Donau Klagenfurt - Treibach 1:6
19:09KAC 1909 - Volkermarkt 0:1
AUSZTRIA: Salzburg
18:00Union Henndorf - UFC Hallein 0:1AUSZTRIA: Wien
18:30ASV 13 Wien - SV Donau 3:3AZERBAJDZSÁN: I Liqa
15:00Araz Saatli - Imisli FK 2:115:00Lokbatan - Shamakhi 2:3
ÁZSIA: AFC Ázsia-kupa - női - U17 - Play Off
09:00Japán U17 N - Dél-Korea U17 N 3:013:00Észak-Korea U17 N - Kína U17 N 1:0
BHUTÁN: Premier League
12:00Phuentsholing - BFF Academy U19 2:1BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B
00:00America MG - Mirassol 0:000:00Brusque - Operario 0:0
00:00Ituano - Sport Recife 1:0
02:30Ceara - Amazonas 2:1
02:30Paysandu - Goias 1:1
02:30Ponte Preta - Santos 1:2
BRAZÍLIA: Carioca C
20:00Caac Brazil - Paraty 2:220:00Campos AA - Uniao Central 2:2
BRAZÍLIA: Mineiro 2
00:30Aymores - Tupi-MG 2:001:00Caldense - Boa 0:0
01:00Nacional de Muriae - Democrata SL 1:1
01:00North Esporte Clube - Varginha 1:0
01:00URT - Mamore 1:0
BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - Első szakasz
00:00Real Noroeste - Rio Branco ES 2:3BRAZÍLIA: Brasileiro U20
21:30Botafogo U20 - Ceara U20 1:200:00ElhalasztvaFortaleza U20 - Internacional U20 -:-
00:00Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 3:4
BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Első szakasz
20:30AA Iguacu U20 - Hope Internacional U20 0:1BRAZÍLIA: Paulista U20 - Első szakasz
20:00Sfera U20 - Sao Bento U20 1:2BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet
17:00Botev II - Jambol 1915 4:0CHILE: Primera B
01:00Limache - S. Morning 2:2COSTA RICA: Primera División - Clausura - Play Off
04:00Alajuelense - Herediano 1:0CSEHORSZÁG: 1. Liga - Osztályozó csoport
17:00Bohemians - Karvina 1:317:00Jablonec - Pardubice 3:0
17:00Zlin - České Budějovice 1:1
DÁNIA: Superliga - Bajnokság Play-Off
18:00Aarhus - Silkeborg 0:120:00FC Köbenhavn - Midtjylland 1:2
DÁNIA: Superliga - Osztályozó csoport
18:00Hvidovre IF - Odense 1:2DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
00:00Deportivo Tachira (Ven) - Nacional (Uru) 0:100:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) 4:0
02:00Alianza Lima (Per) - Colo Colo (Chi) 1:1
02:30Flamengo (Bra) - Bolivar (Bol) 4:0
02:30Palmeiras (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) 2:1
00:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) 2:1
00:00Rosario Central (Arg) - Caracas (Ven) 4:1
00:00U. de Deportes (Per) - Botafogo RJ (Bra) 0:1
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
00:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) 1:200:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) 1:0
00:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) 5:0
02:00Boca Juniors (Arg) - Fortaleza (Bra) 1:1
02:00Cuiaba (Bra) - Deportivo Garcilaso (Per) 1:1
04:00Cesar Vallejo (Per) - Always Ready (Bol) 2:2
00:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) 3:0
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
00:00Atletico Pantoja - San Cristobal 6:022:00Universidad O&M - Delfines Del Este 1:1
00:00Vega Real - Cibao 0:0
ECUADOR: Serie B
02:00San Antonio - Guayaquil City 2:2EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League
16:10Al-Ain - Ittihad Kalba 0:1EGYIPTOM: Premier League
18:00Enppi - Future FC 0:118:00National Bank Egypt - Al Masry 5:2
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Off
03:30Metapan - Municipal Limeno 0:2ETIÓPIA: Premier League
14:00Welayta Dicha - Ethiopia Nigd Bank 0:517:00Fasil Kenema - Wolkite Ketema 1:0
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga
17:50Szmorgon - Iszlocs Minszk 1:119:45Nyeman - Arszenál Dzsarzsinszk 1:0
FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport
18:00Hercules - TP-47 1:7GAMBIA: GFA League
18:30BST Galaxy - Marimoo 0:118:30Falcons - Bombada 2:0
18:30Samger - Steve Biko 0:0
18:30TMT - Armed Forces 3:1
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Feljutók
15:00AEK Athén B - Niki Volosz 1:1GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Osztályozó csoport
15:00Diagorasz - PAE Egaleo 1:115:00Olimpiakosz Pireusz B - Giouchtas 3:1
15:00Panathinaikosz B - Panachaiki 0:2
GUINEA: Ligue 1
18:00Milo FC - Sequence 3:018:00Renaissance - Loubha 2:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
21:00Baltimore - Ouanaminthe 1:123:00Tempete - Real Hope 0:2
IRAK: Stars League
15:00Newroz - Al Wasat 4:317:15Al Kahraba - Al-Qassim 1:2
IRÁN: 1. osztály
16:00Astara - Ario Eslamshahr 3:216:00Damash Gilan - Mes Soongoun 4:1
16:30Khooshe Talaee - Pars Janoobi Jam 2:0
17:45Naft Gachsaran - Naft M.I.S 1:1
17:45Shahin Bandar Ameri - Kheybar Khorramabad 0:1
IRÁN: Hazfi Cup
16:45Chadormalu - Aluminium Arak 0:1h.u.17:30Gol Gohar - Havadar SC 5:0
17:30Tractor-Sazi - Mes Rafsanjan 0:1h.u.
18:00Sepahan - Malavan 1:0
IZLAND: Izlandi Kupa
20:15Keflavik - Akranes 3:121:15Fylkir - Kopavogur 3:1
21:15Grindavik - Vikingur Reykjavik 1:4
21:30Stjarnan - KR Reykjavik 5:3
IZRAEL: Liga Alef - osztályozó rájátszás
17:00M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam 1:0b.u.IZRAEL: Liga Alef - osztályozó
18:00H. Bnei Lod - Hapoel Azor 2:1b.u.18:00Tayibe - Beit Shean 0:2h.u.
KAZAHSZTÁN: Első osztály
13:00Aktobe 2 - SD Family 1:413:00Ekibasztuz - Altai 0:0
13:00FK Akzsajik - Zhetisay 1:2
15:00Kaszpij Aktau - Kaisar Kyzylorda 2 3:1
15:00Khan Tengri - Turkistan 4:0
15:00Taraz - Ulytau 1:2
KENYA: Premier League
14:00KCB - Gor Mahia 0:0KÍNA: Szuperliga
13:35Shandong Taishan - Shenzhen Xinpengcheng 3:2KOLUMBIA: Copa Colombia
01:00Santa Fe - Bucaramanga 1:103:05Fortaleza - Pereira 1:0
22:00Jaguares de Cordoba - Tigres 3:0
KUVAIT: Premier League - Bajnokság Play-Off
18:10Al Qadisiya - Al Arabi 1:120:25Al Salmiya - Al Kuwait 0:3
LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga
16:00Pogon Szczecin U19 - Arka U19 3:1LETTORSZÁG: Virsliga
17:00BFC Daugavpils - Metta 4:017:00Tukums 2000 - Grobina 1:2
LETTORSZÁG: Lett Kupa
18:00Bauskas - Alberts 4:0LIBANON: Premier League - Felsőház
15:00Nejmeh SC - Al Ansar 1:215:00Racing - Al Ahed 1:5
MALAWI: Szuperliga
14:30Mighty Tigers - Baka City 4:1MALI: Premiere Division
18:30CO Bamako - US Bougouni 0:118:30Real Bamako - USFAS Bamako 1:1
20:30AS Police - Stade Malien 0:1
MEXIKÓ: Liga MX - Clausura - Play Off
04:05Guadalajara - Club America 0:0MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Szuperdöntő
03:00Cancun - Atlante 1:1MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Play Off
04:00Alacranes - Los Cabos 0:105:00Tampico Madero - Porto Palmeiras 1:0
MONGÓLIA: Premier League
10:15Falcons - Khovd 5:113:15Khaan Khuns-Erchim - Deren 1:6
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat
18:30Schalke 04 II - Ahlen 4:0NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein
20:00Hohenwestedt - Dornbreite Lübeck 0:1NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen
19:30Eddersheim - Baunatal 1:2NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak
18:30Feucht - Ammerthal 3:4NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - Play Off
18:30Dortmund U19 - Hertha U19 2:2NIGER: Super Ligue
17:30Olympic Niamey - Douanes Niamey 0:017:30Police - Renaissance 3:0
NORVÉGIA: Eliteserien
18:00Bodø/Glimt - Tromsø 4:018:00Brann Bergen - Sandefjord 2:1
18:00Fredrikstad - Strömsgodset 4:1
18:00Haugesund - Kristiansund 1:0
18:00Odd Grenland - Molde 0:4
18:00Rosenborg - KFUM Oslo 1:3
18:00Sarpsborg 08 - HamKam 1:7
18:00Viking - Lillestrøm 1:4
NORVÉGIA: OBOS-ligaen
17:00Mjöndalen - Åsane 2:118:00Aalesund - Sogndal 0:2
18:00Levanger - Ranheim 2:2
18:00Raufoss - Moss 0:2
18:00Sandnes - Bryne 2:1
18:00Stabaek - Lyn 2:2
18:00Start - Egersund 4:3
18:00Vålerenga - Kongsvinger 0:2
NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport
17:00Arendal - Jerv 3:319:00Orn - Eik-Tonsberg 3:2
NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport
14:00Kjelsås - Vålerenga 2 3:117:00Strindheim - Tromsdalen 4:1
NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport
18:00Fana - Ardal 5:018:00Florø - Forde 0:1
18:30Froya - Bjarg 1:2
18:30OS - Stord 4:0
19:00Djerv 1919 - Sandviken 1:2
NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport
18:00Fram - Pors 1:218:30Vigor - Staal Jorpeland 2:1
NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport
18:00Ullern - Nordstrand 1:219:00Assiden - Askollen 3:0
19:00Oppsal - Gamle Oslo 1:2
NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport
18:30Rana FK - Mosjoen 1:119:00Nardo - Verdal 5:1
NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport
19:00Funnefoss/Vormsund - Bjorkelangen 2:0OLASZORSZÁG: Serie B - Play Out
20:30Bari - Ternana 1:1OLASZORSZÁG: Primavera 2 - Play Off
18:00Cremonese U19 - Cesena U19 1:2b.u.OROSZORSZÁG: FNL
14:00Tyumen - Habarovszk 1:016:00Leningradec - Arszenál Tula 1:1
17:00Volgar-Asztrahán - Nyeftyehimik 1:0
17:30Jaroszlavl - Akron Toljatti 1:0
18:30Torpedo Moszkva - Kuban 1:0
ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
16:00Urartu - Alashkert 6:118:00Noah - Ararat-Armenia 2:1
ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
14:00Syunik - Nikarm 5:015:00Andranik - Shirak 2 0:0
15:00Ararat 2 - BKMA 2 1:3
PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2
21:15Penafiel - Torreense 1:1SPANYOLORSZÁG: Primera Federacion - női - Osztályozó - Play Offs
19:00Espanyol N - CA Osasuna N 3:1SVÁJC: Szuperliga - Bajnokság Play-Off
20:30Lugano - Winterthur 4:220:30Young Boys - St. Gallen 3:1
SVÉDORSZÁG: Allsvenskan
19:00Brommapojkarna - Djurgården 0:519:00Kalmar - Norrköping 1:1
19:00Malmö - GAIS 1:0
19:00Sirius - Göteborg 2:2
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland
19:00Varbergs GIF - Hittarp 2:0SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
17:00Al Taee - Al Fateh 3:120:00Al Khaleej - Al-Ittihad FC 1:1
20:00Al Wehda - Al-Raed 0:1
SZERBIA: Super Liga - Bajnokság Play-Off
16:55Radnicki 1923 - Vojvodina 0:019:00Napredak - Crvena zvezda 0:4
SZOMÁLIA: National league
14:30Heegan - Sahafi 4:1TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
19:00Kinondoni MC - Singida Fountain Gate 1:0TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig - Play Off
16:00Bodrumspor - Boluspor 2:019:00Corum - Kocaelispor 2:1
USA: MLS
01:30CF Montreal - Columbus Crew 1:301:30Cincinnati - Atlanta United 1:0
01:30DC United - New York Red Bulls 1:4
01:30Orlando City - Inter Miami 0:0
01:30Philadelphia Union - New York City 1:2
02:30Austin FC - Houston Dynamo 1:0
02:30Chicago Fire - Charlotte 0:1
02:30Minnesota - Los Angeles Galaxy 2:2
02:30Nashville SC - Toronto FC 2:0
02:30St. Louis City - Los Angeles FC 0:2
03:30Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps 1:0
03:30Real Salt Lake - Seattle Sounders 2:0
04:30Portland Timbers - San Jose Earthquakes 4:2
USA: USL Championship
02:00Birmingham - Charleston 0:1USA: MLS Next Pro
01:30Crown Legacy - Chattanooga 4:1USA: USL League Two
00:00North Carolina FC U23 - West Virginia 2:001:00Southern Soccer Academy - Dothan United 0:0
01:00Virginia Beach - Northern Virginia 1:0
01:30Midwest United - Michiana Lions 1:0
01:30Salem City - Tobacco Road 1:0
02:00Chicago Dutch Lions - Menace 0:5
02:00Sueno - St. Charles 1:2
04:00Davis Legacy - Glens SC 2:2
USA: NISA
00:00Savannah Clovers - Georgia Lions 2:1ÜZBEGISZTÁN: Pro Liga
15:00Buxoro - Shortan Guzor 3:015:00Kokand 1912 - Mashal Muborak 3:2
VIETNÁM: National League - női
11:00Ho Chi Minh N - Ha Noi 2 N 5:011:00Son La N - Phong Phu Ha Nam N 0:3
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
01:00Trinidad és Tobago - Guyana 2:011:00Bosznia-Hercegovina U19 - Szlovénia U19 1:1
11:00Montenegró U18 - Észak-Macedónia U17 3:2
14:00Montenegró U17 - Észak-Macedónia U16 1:2
15:00Argentína U17 - Paraguay U17 1:0
16:30Szerbia U16 - Bulgária U16 2:1
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
11:00Csehország U16 N - Lettország U16 N 1:011:00Svédország U16 N - Svájc U16 N 0:1
12:00Ausztria U16 N - Franciaország U16 N 1:0
16:00Belgium U16 N - Németország U16 N 0:4
17:00Portugália U16 N - Írország U16 N 3:1
ZAMBIA: Szuperliga
15:00Green Buffaloes - Nkana 0:0Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.