FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

ALGÉRIA: Ligue 2

16:00Saida - Harrach -:-
19:00Bejaia - Khroub -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Wigan U23 - Coventry U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Crystal Palace U23 - Blackburn U23 -:-

ARGENTÍNA: Copa Argentina

02:10Colon - CA Estudiantes -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

19:30Mauerwerk - Wiener Neustadt -:-

BOLÍVIA: Nacional B

02:30Mariscal Sucre - Torre Fuerte -:-
02:30San Joaquin - CD Kivon -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Police XI - Miscellaneous -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:15CSA - Atletico-MG -:-
00:15Gremio - Bahia -:-
01:00Fortaleza - Flamengo -:-
02:00Cruzeiro - Sao Paulo -:-
02:00Palmeiras - Chapecoense-SC -:-
02:30Goias - Corinthians -:-
02:30Vasco - Botafogo RJ -:-
00:15Avai - Internacional -:-
00:15Santos - Ceara -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:15Botafogo SP - Atletico GO -:-

CHILE: Primera División

23:30U. Calera - Universidad Catolica -:-
02:00Colo Colo - Huachipato -:-
23:30Everton - Curico Unido -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:05Grecia - Santos DG -:-
04:00Cartagines - Saprissa -:-
04:00Guadalupe - Herediano -:-
04:00Zeledon - ADR Jicaral -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - női

00:00Corinthians N - America de Cali N -:-
00:00S. Morning N - Majes N -:-

EGYIPTOM: Premier League

15:00Masr - El Gounah -:-
17:30Enppi - El Entag El Harby -:-
17:30Misr Elmaqasah - El Masry -:-
20:00Pyramids - Smouha -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

18:00Tammeka U21 - Elva -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

13:00Ausztria U17 - Málta U17 -:-
17:30Bulgária U17 - Norvégia U17 -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női

19:00Barcelona N - Minsk FK N -:-

EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - Első szakasz

13:00Olaszország U17 N - Észak-Írország U17 N -:-
14:00Azerbajdzsán U17 N - Szlovénia U17 N -:-
18:30Norvégia U17 N - Feröer-szigetek U17 N -:-
18:30Skócia U17 N - Montenegro U17 N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Real de Minas - Marathon -:-
03:00Olimpia - CD Honduras -:-
03:00Real Espana - Real Sociedad -:-
03:00UPNFM - Vida -:-
03:15Platense - Motagua -:-

INDONÉZIA: Liga 2

08:30Persewar Waropen - Persatu Tuban -:-
10:30BaBel United - Sriwijaya -:-
10:30Blitar United - Persita -:-
10:30PSMS Medan - Persiraja Aceh -:-
10:30PSPS Riau - Persibat Batang -:-

IRÁN: Hazfi Cup

14:30Shahrdari Mahshahr - Esteghlal Novin Mahshahr -:-
15:20Esteghlal F.C. - Fajr Sepasi -:-

IZRAEL: Leumit League

18:00Ashkelon - Hapoel Katamon -:-
18:00H. Ironi Rishon - Beitar Shimshon -:-
18:00Maccabi Petah Tikva - Ramat Hasharon -:-

KANADA: Canadian Premier League - Őszi szezon

01:00Forge - Cavalry -:-
02:00Valour - York 9 -:-
03:00Edmonton - Pacific FC -:-

KANADA: U Sports

02:15Western - Windsor -:-

KOLUMBIA: Copa Aguila - Play Off

01:30Tolima - Deportivo Cali -:-
03:30Independiente Medellin - Pasto -:-

KONGÓ: Ligue 1

15:00Kondzo - Leopard -:-
17:00Inter Club - Cheminots -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

16:30ElhalasztvaMotema Pembe - Bukavu -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

18:00SNIM - JAHE -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Nacala - UD Songo -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:30Managua FC - Chinandega -:-
03:00Diriangen - Sabanas -:-
03:00Ferretti - Juventus Managua -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

14:00Akhmat Groznij U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

01:00Guarani - Deportivo Santani -:-

PERU: Copa Bicentenario - Play Off

03:00AD Cantolao - Huancayo -:-
20:30Grau - Deportivo Coopsol -:-

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

21:45Alverca - Sporting CP -:-

ROMÁNIA: Szuperliga - női

15:00Vasas Odorhei N - Ol. Cluj N -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30Foresters FC - Victoria City -:-

SPANYOLORSZÁG: Copa Federacion

20:00TörölveAlcoyano - Jove -:-
20:00Castellon - Jove -:-
20:30San Fernando - Linense -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

17:20Najran - Al Bukayriyah -:-

SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női

15:30Cerklje N - MB Tabor N -:-

SZUDÁN: Premier League

16:00Rabita Kosti - Alamal Atbara -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Plaza Colonia - Nacional -:-
21:00Liverpool Montevideo - Rampla Juniors -:-
21:00Racing Montevideo - Penarol -:-
00:30Wanderers - Defensor Sporting -:-

USA: USL Championship

01:00Charleston - Memphis -:-
01:00Indy Eleven - Swope Park -:-
02:00Birmingham - New York Red Bulls 2 -:-
03:00New Mexico - Tacoma Defiance -:-
03:00Real Monarchs - Austin Bold -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela

23:00Mineros - La Guaira -:-
23:00Monagas - Angostura -:-
00:00Puerto Cabello - Trujillanos -:-
01:00Zamora - Deportivo Tachira -:-
23:00Caracas - Yaracuy -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.