FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

AFRIKA: Afrikai Nemzetek Bajnoksága - Selejtező

17:00TörölveSão Tomé és Príncipe - Kamerun -:-

ANGLIA: Premier League

21:00Southampton - Bournemouth -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Hull City U23 - Leeds U23 -:-
14:00Watford U23 - Bristol City U23 -:-
15:00Barnsley U23 - Wigan U23 -:-

ANGLIA: Premier League 2

20:00Brighton U23 - Everton U23 -:-
20:00Fulham U23 - Reading U23 -:-
20:00Leicester U23 - Liverpool U23 -:-
20:00Middlesbrough U23 - West Ham U23 -:-
20:00Norwich U23 - Stoke U23 -:-
20:00Wolves U23 - Arsenal U23 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Academica - Sagrada -:-
16:00Interclube - Primeiro de Maio -:-
16:00Libolo - Ferroviario do Huambo -:-
16:00Onze Bravos - Cubango -:-
16:00Petro - Santa Rita -:-
16:00Primeiro de Agosto - Caala -:-
16:00Sporting de Cabinda - Desportivo Huila -:-
16:00Wiliet - Progresso -:-

ARGENTÍNA: Superliga

00:00Union Santa Fe - Rosario Central -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

02:10Gimnasia Jujuy - Quilmes -:-

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana - Apertura

20:30El Porvenir - Real Pilar -:-
20:30Leandro N. Alem - Excursionistas -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

19:10Austria Lustenau - BW Linz -:-
19:10Grazer - A. Klagenfurt -:-
19:10Kapfenberg - Amstetten -:-
19:10Lafnitz - Horn -:-
19:10Ried - LASK Juniors -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

18:30Traiskirchen - Bruck Leitha -:-
19:00Mattersburg (Am.) - Wiener -:-
19:00Neusiedl - Ebreichsdorf -:-
19:00Rapid Wien (Am.) - Mauerwerk -:-
19:30Marchfeld - Drassburg -:-
20:00Admira (Am.) - Wiener Linien -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

19:00Bad Gleichenberg - Stadl Paura -:-
19:00Gleisdorf - Weiz -:-
19:00Sturm Graz (Am.) - St. Anna -:-
19:00Vocklamarkt - WSC Wels -:-
19:00Wels - Deutschlandsberg -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

19:00Kufstein - FC Zirl -:-
19:30SC Imst - Hall -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg

19:00Bischofshofen - Grödig -:-
19:00Johann - A. Salzburg -:-
19:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Vorarlberg

19:00Altach U21 - Austria Lustenau (Am.) -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

19:00Neulengbach N - Horn N -:-

ÁZSIA: AFC U16-os bajnokság - Selejtező

10:00Kambodzsa U16 - Japán U16 -:-
10:30Kína U16 - Északi-Mariana-szigetek U16 -:-
10:30Tajvan U16 - Thaiföld U16 -:-
11:00Kelet-Timor U16 - Ausztrália U16 -:-
11:30Libanon U16 - Irak U16 -:-
13:00Bahrein U16 - India U16 -:-
13:00Türkmenisztán U16 - Üzbegisztán U16 -:-
13:00Vietnám U16 - Makaó U16 -:-
13:30Laosz U16 - Malajzia U16 -:-
13:30Mianmar U16 - Dél-Korea U16 -:-
14:00Brunei U16 - Indonézia U16 -:-
14:15Maldív-szigetek U16 - Afganisztán U16 -:-
15:00Bhután U16 - Banglades U16 -:-
16:00Egyesült Arab Emirátusok U16 - Kirgizisztán U16 -:-
16:00Jordánia U16 - Kuvait U16 -:-
17:15Palesztina U16 - Irán U16 -:-
17:25Szíria U16 - Omán U16 -:-
18:00Katar U16 - Jemen U16 -:-
19:00Nepál U16 - Tadzsikisztán U16 -:-
20:20Pakisztán U16 - Szaúd-Arábia U16 -:-

BAHREIN: Premier League

16:00Al-Hidd - East Riffa -:-
18:30Al-Shabbab - Al-Ahli Manama -:-

BELGIUM: Jupiler League

20:30Kortrijk - KV Mechelen -:-

BELGIUM: Proximus League

20:30Lokeren - KSV Roeselare -:-

BELGIUM: Szuperliga - női

20:00Genk N - St. Liege N -:-
20:30Gent N - Club Brugge N -:-
20:30Leuven N - RSC Anderlecht N -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

02:30Brasil de Pelotas - Figueirense -:-
00:15Criciuma - Atletico GO -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

00:00Bahia U20 - Ponte Preta U20 -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

16:30Cserno More - Botev Plovdiv -:-
19:00CSZKA Szófia - Tsarsko Selo -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

16:00Kariana Erden - Pirin Blagoevgrad -:-
16:00Lokomotiv Szófia - Lok. Gorna -:-
17:30Neftochimic Burgasz - Csernomorec Balcsik -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30US Ouagadougou - Kadiogo -:-

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

18:00Ol. Nicosia - AEK Larnaca -:-

CIPRUS: 2. osztály

17:00Anagennisi - Sotiras -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:00Cartagines - ADR Jicaral 0:0
04:00Zeledon - Saprissa -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

18:00Bohemians 1905 - Zlin -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

17:00Vitkovice - Sokolov -:-
18:00Jihlava - Brno -:-

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

17:00Kraluv Dvur - Vltavin -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

16:00Otrokovice - Dolni Benesov -:-
16:30Kromeriz - Ostrava B -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

18:00FC Cheb - Kralovske Porici -:-
18:30Karlovy Vary B - Zlutice -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

18:30Batov - Velke Karlovice -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

12:00Opava U19 - Pardubice U19 -:-
13:15Karvina U19 - Slavia Praha U19 -:-
13:15Sigma Olomouc U19 - Plzen U19 -:-

DÁNIA: Superliga

19:00Odense - Aarhus -:-

DÁNIA: 1. osztály

18:30Hvidovre - Køge -:-

DÁNIA: 2. osztály - 1. csoport

19:00Helsingør - B.93 -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana

02:30Colon (Arg) - Atletico-MG (Bra) -:-

DÉL-KOREA: National League

12:00Changwon - Gimhae -:-
12:00Cheonan City - Gangneung -:-

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League

16:45Al-Ain - Ittihad Kalba -:-
16:45Al Fujairah - Al-Wahda -:-
19:15Al Nasr - Al Wasl -:-

EGYIPTOM: Szuperkupa

20:00Al Ahly - Zamalek -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

17:00FC Minszk - Slavia Mozyr -:-
18:45Gorodeja - Breszt -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - Osztályozó csoport

17:30Vaasa PS - Lahti -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

20:45Strasbourg - Nantes -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

20:00Auxerre - Troyes -:-
20:00Chateauroux - Grenoble -:-
20:00Le Mans - AC Ajaccio -:-
20:00Nancy - Chambly -:-
20:00Orleans - Le Havre -:-
20:00Paris FC - Clermont -:-
20:00Sochaux - Guingamp -:-
20:00Valenciennes - Niort -:-

FRANCIAORSZÁG: National

18:00Toulon - Laval -:-
20:00Beziers - Concarneau -:-
20:00Bourg Peronnas - Villefranche -:-
20:00Cholet - Le Puy -:-
20:00Dunkerque - Pau -:-
20:00GFC Ajaccio - Boulogne -:-
20:00Lyon Duchere - Bastia-Borgo -:-
20:00Quevilly Rouen - Avranches -:-
20:00Red Star - Creteil -:-

GIBRALTÁR: Premier Division

20:30Magpies - Europa FC -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Bolnisi - Torpedo Kutaisi -:-
14:00Rustavi - Lokomotiv Tbilisi -:-
18:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Racing Haitien - Violette -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

20:00Twente - Heracles -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

20:00Almere - Jong AZ -:-
20:00Den Bosch - Maastricht -:-
20:00Dordrecht - Nijmegen -:-
20:00G.A. Eagles - Jong Ajax -:-
20:00Graafschap - Eindhoven -:-
20:00NAC Breda - Excelsior -:-
20:00Roda - Jong Utrecht -:-
20:00Telstar - FC Volendam -:-

HOLLANDIA: Eredivisie U19

16:30Sparta Rotterdam U19 - Vitesse U19 -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:30Ajax N - Twente N -:-
19:30PSV Eindhoven N - Den Haag N -:-
19:30VV Alkmaar N - PEC Zwolle N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:15Platense - Olimpia -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

18:00Lok. Zagreb - Osijek -:-

INDIA: Calcutta Premier Division A

11:00Aryan - Southern Samity -:-
11:00East Bengal - Rainbow -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:30PSIS Semarang - Persebaya -:-
13:30Persela - Arema -:-

IRÁN: Pro League

15:00Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
16:30Shahr Khodrou - Foolad -:-
17:00Nassaji Mazandaran - Shahin Bushehr -:-
17:00Pars Janoobi Jam - Saipa -:-
17:00Peykan - Machine Sazi -:-
17:00Sepahan - Naft M.I.S -:-
17:15Sanat-Naft - Zob Ahan -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

20:45Cork City - Finn Harps -:-
20:45Derry City - Bohemians -:-
20:45UC Dublin - Sligo Rovers -:-
20:45Waterford - Dundalk -:-
21:00Shamrock Rovers - St. Patricks -:-

IZLAND: Urvalsdeild - női

19:00HK/Vikingur N - Thor/KA N -:-

IZRAEL: Liga Alef - észak

12:00Maccabi Tamra - Hapoel Kafr Kanna -:-
13:00Hapoel Kaukab - H. Herzliya -:-
13:30MS Tira - M. Ironi Kiryat -:-
13:30M. Tzur Shalom - Hapoel Iksal Imad -:-
14:00Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Zalfa -:-
17:00H. Asi Gilboa - Shapira -:-

IZRAEL: Liga Alef - dél

12:45Ironi Or Yehuda - H. Marmorek -:-
13:00H. Bikat Hayarden - Agudat Sport Ashdod -:-
13:30Hak. Ramat Gan - Hapoel Azor -:-
13:30Maccabi Yavne - Kiryat Gat -:-
13:30M. Herzliya - Maccabi Shaarayim FC -:-
14:00Maccabi Jaffa - Nordia Jerusalem -:-
14:30Shimshon Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem -:-

KANADA: U Sports

02:15McGill - Montreal -:-
19:00UOIT - Ryerson -:-
00:15Acadia - Dalhousie -:-
00:15Saint Marys - Cape Breton -:-

KATAR: QSL

15:50Al-Sadd - Umm-Salal -:-
18:00Al Sailiya - Qatar SC -:-

KAZAHSZTÁN: 1. osztály

11:00Altay - FC Asztana 2 -:-
12:00Ekibastuz - FK Kyran -:-
12:00Zsetiszu 2 - Baykonur Kyzylorda -:-
13:00Akademiya Ontustik - Kairat Academy -:-
13:00Kaspij Aktau - FK Akzsajik -:-
13:00Maqtaaral - Aktobe Zhas -:-
13:00Shakhtar Bulat - Kizilzsar -:-

KÍNA: Szuperliga

13:35Chongqing Lifan - Jiangsu Suning -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

02:00Quindio - Atletico F.C. -:-
02:30Pereira - Leones -:-
03:00Cortulua - Real Cartagena -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

18:00Piast Gliwice - Rakow -:-
20:30Lech Poznan - Jagiellonia -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

19:47Suwalki - Olsztyn -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

20:09Leczna - Gryf Wejherowo -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

19:30Swit - Ostroda -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

16:00Podhale Nowy Targ - Wolka Pelkinska -:-
19:29Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg -:-

LIBANON: Premier League

16:30Nejmeh SC - Al Ansar -:-

LITVÁNIA: I Lyga

16:30Dainava Alytus - Dziugas Telsiai -:-

MALAJZIA: Maláj Kupa

15:00PKNP - Petaling Jaya CFC -:-

MALI: Premiere Division

17:45Bakaridjan - Djoliba -:-

MÁLTA: Premier League

19:00Mosta FC - Birkirkara -:-

MÁLTA: 1. osztály

18:00Zebbug - Swieqi -:-
20:15Mqabba FC - Lija Athletic -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

13:00ElhalasztvaBerkane - Rapide Oued Zem -:-
13:00ElhalasztvaFAR Rabat - Safi -:-
13:00ElhalasztvaKhemis Zemamra - Raja Casablanca -:-
13:00ElhalasztvaWydad - Youssoufia Berrechid -:-

MEXIKÓ: Ascenso MX - Apertura

04:00Dorados - Cafetaleros de Chiapas -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

23:00Cruz Azul Hidalgo - Irapuato -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

23:00Necaxa N - Puebla N -:-
00:00Veracruz N - Santos Laguna N -:-
01:00Club America N - Leon N -:-
02:00Pachuca N - Tigres N -:-
03:00Atl. San Luis N - Monterrey N -:-
03:00Juarez N - U.N.A.M. N -:-
04:00Guadalajara N - Queretaro N -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

15:00Sfintul - Milsami -:-
18:00Petrocub - Zimbru Chisinau -:-

NAMÍBIA: MTC Premiership

20:00ElhalasztvaAfrican Stars - Eleven Arrows -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

20:30Schalke 04 - Mainz -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

18:30Heidenheim - Darmstadt -:-
18:30Kiel - Hannover 96 -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Würzburger Kickers - Meppen -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

19:00Hannover II - BSV Rehden -:-
19:00Havelse - Werder Bremen II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

17:00Berliner AK 07 - Cottbus -:-
18:00Nordhausen - Erfurt -:-
19:00Babelsberg - Altglienicke -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

18:00Bergisch Gladbach - Schalke 04 II -:-
19:30Fortuna Köln - Verl -:-
19:30RW Essen - Bonner -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

19:00Homburg - Pirmasens -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00Burghausen - Nürnberg II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

19:00Pampow - Hansa Rostock II -:-
19:30TB Berlin - Blau Weiss Berlin -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

19:00Eilenburg - Grimma -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

19:00Curslack-Neuengamme - Sasel -:-
19:30Barmbek-Uhlenhorst - Paloma -:-
19:30TuS Osdorf - Suderelbe -:-
20:00Hamburger SV III - Bramfelder SV -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

19:30Oberneuland - Aumund-Vegesack -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

20:00VfL Oldenburg - Uphusen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

19:00Ahlen - Gütersloh -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

19:30Bad Vilbel - Viktoria Griesheim -:-
19:30Baunatal - Fernwald -:-
20:00Hadamar - Ginsheim -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak

19:00Eltersdorf - Grossbardorf -:-
19:00SV Seligenporten - Gebenbach -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

17:15Pipinsried - Ismaning -:-
19:00Landsberg - Schwaben Augsburg -:-
19:30TSV 1880 Wasserburg - Dachau -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

19:00Nöttingen - Pforzheim -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

20:00Breinig - Wegberg-Beeck -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

19:30Wolfsburg U19 - Hannover U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

19:15Hoffenheim N - SGS Essen N -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 4. csoport

19:00OS - Bergen Nord -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

20:45Cagliari - Genoa -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

21:00Frosinone - Venezia -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

15:00Empoli U19 - Cagliari U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2

11:00Juve Stabia U19 - Crotone U19 -:-
15:00Spezia U19 - Cremonese U19 -:-
15:00Verona U19 - Spal U19 -:-

OMÁN: Professional League

15:15Al Orouba - Dhofar -:-
15:15Al Suwaiq - Al Nahda -:-
20:00Bahla - Al-Rustaq -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

16:30Ufa - Szpartak Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: FNL

11:00Habarovszk - Jeniszej -:-

OROSZORSZÁG: PFL - kelet

10:00Szahalin - FK Novoszibirszk -:-
10:30Csita - Dynamo Barnaul -:-
11:00Zenit Irkutszk - Omszk -:-

OROSZORSZÁG: PFL - Ural-Povolzhye

17:30Kamaz - Lada Togliatti -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

15:00Tambov U19 - FK Rosztov U19 -:-
18:00Akhmat Groznij U19 - Krilja Szovjetov Szamara U19 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:15Dep. Capiata - River Plate -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:30Rubio Nu - Fulgencio Yegros -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:45Atyra - Sol De America -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00Binacional - Molinos El Pirata -:-

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

21:30Ferreira - Aves -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

12:00Estoril U23 - Cova De Piedade U23 -:-
12:00Guimaraes U23 - Famalicao U23 -:-
17:00Rio Ave U23 - Aves U23 -:-

ROMÁNIA: Liga 1

19:30Gaz Metan - U Craiova -:-

ROMÁNIA: Liga 2

17:00Universitatea Cluj - Petrolul -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Első szakasz

21:15Cailungo - Fiorentino -:-
21:15Folgore - La Fiorita -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30Saint Louis - La Passe -:-

SKÓCIA: Skót Kupa

20:05Kelty Hearts - Auchinleck Talbot -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

21:00Osasuna - Betis -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

21:00Mirandes - Alcorcon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport

20:30Ferriolense - Esporles -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 15. csoport

20:15AD San Juan - Pena Azagresa -:-

SVÁJC: Challenge League

20:00Kriens - Grasshoppers -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

20:00Tuggen - Linth -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

19:00Sundsvall - Djurgarden -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00IK Frej - GAIS -:-
19:00Örgryte - Brage -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

17:20Al Adalh - Abha -:-
17:35Al Feiha - Al Wehda -:-
19:20Al Nasr Riyadh - Al-Hazem -:-

SZERBIA: Prva Liga

16:00Sindjelic Beograd - Zlatibor Cajetina -:-

SZÍRÍA: Premier League

15:00ElhalasztvaAl-Ittihad - Wathbah -:-
15:00ElhalasztvaAl Karamah - Al Jazira -:-
15:00ElhalasztvaAl Nawaeir - Tishreen -:-
15:00ElhalasztvaAl Wahda - Al Jaish -:-
15:00ElhalasztvaFoutoua - Al-Sahel -:-
15:00ElhalasztvaHottin - Al Taliya -:-
15:00ElhalasztvaJableh - Al Shorta -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

16:00FC Kosice - Ruzomberok B -:-
17:00Podbrezova - Bardejov -:-
18:00Poprad - Trebisov -:-
19:00Skalica - Petrzalka -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - közép

16:30Cadca - Lip. Stiavnica -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

19:30Göztepe - Konyaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

18:00Erzurum BB - Adanaspor -:-
18:00Istanbulspor - Balikesirspor -:-

UKRAJNA: Premier League

18:00Dnipro-1 - Karpati Lviv -:-

UKRAJNA: Persha Liga

15:00Ahrobiznes Volochysk - Kramatorsk -:-
17:00MFC Metalurh - Minaj -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

13:00Zorya U21 - Mariupol U21 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Wanderers - Nacional -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

13:15Din. Samarkand - Andijan -:-
13:15Kokand 1912 - Lok. Tashkent -:-
13:15Termez Surkhon - AGMK -:-

VIETNÁM: V.League 1

12:00Gia Lai - Hai Phong -:-
13:00Than Quang Ninh - BHTS Quang Nam -:-
14:00Ho Chi Minh - Sai Gon FC -:-
14:00The Cong - Binh Duong -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

16:30Giannina (Gre) - Apollon Larissa (Gre) -:-

VILÁG: Arab Bajnokcsapatok Kupája

20:00Safi - Al-Rifaa -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

18:30Uruguay U19 N - Bolívia U19 N -:-
20:45Brazília U19 N - Chile U19 N -:-

WALES: Premier League

20:45Aberystwyth - Caernarfon -:-
21:00Newtown - Connah's Q. -:-

WALES: FAW Championship South & Mid

20:30Afan Lido - Briton Ferry -:-
20:30Ammanford - Caerau Ely -:-
20:30Cwmamman United - Llantwit Major -:-
20:30Taffs Well - Pontypridd -:-

WALES: 1. osztály

20:30ElhalasztvaGoytre AFC - Croesyceiliog -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.