FRISSÍTÉS

Foci » 04.12.2022 » Minden mérkőzés

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

13:00Békéscsaba - Ajka -:-
13:00Budafok - Tiszakécske -:-
13:00Csákvár - Győri ETO -:-
13:00Dorog - Pécsi MFC -:-
13:00Mosonmagyaróvári TE - Soroksár -:-
13:00MTK Budapest - Gyirmót -:-
13:00Szentlőrinc - Kazincbarcika -:-
15:00Kozármisleny - BFC Siófok -:-
15:00Szeged - Nyíregyháza -:-

VILÁG: VB - Play Off

16:00Franciaország - Lengyelország -:-
20:00Anglia - Szenegál -:-

ALBÁNIA: Első osztály

13:00Apolonia Fier - Skenderbeu -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00Atletic Escaldes - Penya -:-
13:30UE Santa Coloma - Inter Escaldes -:-
16:00UE Engordany - Ordino -:-
18:30Sant Julia - FC Santa Coloma -:-

ANGLIA: League One

13:30Wycombe - Portsmouth -:-

ANGLIA: Szuperliga - női

13:30Reading N - Tottenham N -:-
15:00Liverpool N - West Ham N -:-
15:00Manchester City N - Brighton N -:-

ANGLIA: Női bajnokság

13:00Durham N - Bristol City N -:-
15:00Blackburn N - Birmingham N -:-
15:00Charlton N - Sheffield Utd N -:-
15:00Coventry United N - Sunderland N -:-
15:00Lewes N - Crystal Palace N -:-
15:00London City Lionesses N - Southampton N -:-

ANGLIA: FA Kupa - női

14:00Liskeard Athletic N - Oxford Utd N -:-
14:00Watford N - Crawley Wasps N -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Cuando Cubango - Desportivo Huila -:-
15:00Santa Rita - CD Lunda Sul -:-
15:30Sagrada - Sporting de Benguela -:-
16:00Wiliete - Sporting de Cabinda -:-
16:30Primeiro de Agosto - Isaac de Benguela -:-

AUSZTRÁLIA: A-League - női

06:00Adelaide N - Western United N -:-
06:00Melbourne Victory N - Wellington Phoenix N -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

11:30Kapaz - Sumqayit -:-
14:00Zira - Turan -:-

BELGIUM: Challenger Pro League

13:30Dender - Beerschot VA -:-
18:00Deinze - Beveren -:-

BELGIUM: National Division 1

14:30Tienen - Hoogstraten -:-
15:00Knokke - Thes Sport -:-
15:00RFC Liege - Francs Borains -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

14:30Binche - Solieres Sport -:-
14:30Hamoir - Acren -:-
14:30Warnant - Ganshoren -:-
15:00Royal Union SG 2 - Jette -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

14:30Merelbeke - Oudenaarde -:-
14:30Waregem 2 - Aalst -:-
14:30Wetteren - Erpe-Mere -:-
15:00Petegem - Dikkelvenne -:-
15:00Westhoek - Cercle Brugge 2 -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

14:00KRC Mechelen - Beerschot VA 2 -:-
14:30Cappellen - Sp. Hasselt -:-
14:30Diegem - Tongeren -:-
14:30Pepingen-Halle - KV Mechelen 2 -:-
15:00Bocholter - K. FC Turnhout -:-
15:00Londerzeel - Lille -:-

BENIN: Ligue 1

16:00ASPAC - Requins -:-
16:00AS Sobemap - Dragons -:-
16:00Dadje - FC Loto -:-
16:00JS Pobe - Ayema -:-
16:00Pantheres - Dynamo Parakou -:-
16:00Police - Ofmas-Sad -:-
16:00Real Sport - Takunnin -:-
16:00Tonnerre - Bani Ganse -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - délnyugat

13:00Levszki Szófia II - Razlog -:-

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

12:30Ludogorec - Levszki Szófia -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30AS Douanes - Kadiogo -:-
16:30ASF Dioulasso - Bobo-Dioulasso -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Bumamuru - Musongati -:-
14:00Flambeau du Centre - Bujumbura C. -:-
14:00Le Messager Ngozi - Dynamik -:-
14:00Tigre Noir - Inter Star -:-

CIPRUS: Első osztály

16:00Anorthosis - Aris -:-
18:00Apollon - AEL Limasszol -:-

CIPRUS: 2. osztály

13:30Olympias Lympion - Achnas -:-
13:30Omonia 29th May - Achyronas-Onisilos -:-
13:30Omonia Aradippou - Zakakiou -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Off

02:00Liberia - Quepos Cambute -:-

COSTA RICA: Copa Costa Rica

00:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
02:00AD Santos - Saprissa -:-
18:00Puntarenas FC - Herediano -:-
23:00Alajuelense - Grecia -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:45Moneni Pirates - Young Buffaloes -:-
14:00Tambuti - Manzini Wanderers -:-
14:15Mbabane Swallows - Nsingizini Hotspurs -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

15:00Newry City - Portadown -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

13:00Makedonija GP - Shkendija -:-
13:00Pobeda - FK Skopje -:-
13:00Shkupi - Bregalnica -:-
13:00Struga - Akademija Pandev -:-
13:00Tikves - Sileks -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 2. MFL

13:00Karaorman - Besa 1976 -:-

ETIÓPIA: Premier League

12:00Adama City - Legetafo Legedadi -:-
15:00Bahir Dar Kenema - St. George -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

13:00Paris FC N - Paris SG N -:-

FRANCIAORSZÁG: 2. osztály - női

13:00Nantes N - Metz N -:-
13:00Nice N - Yzeure Allier N -:-
13:00St Etienne N - Montauban N -:-
14:00Lens N - La Roche N -:-
14:00Thonon Evian N - Olympique de Marseille N -:-
14:30Albi-Marssac N - Le Puy N -:-
14:30Brest N - Le Mans N -:-
14:30Grenoble N - Nimes N -:-
14:30Issy N - Lille N -:-
14:30Orleans N - Saint-Malo N -:-
14:30Strasbourg N - CA Paris N -:-
14:30Toulouse N - Clermont N -:-

GIBRALTÁR: National League

16:00Manchester 62 - Glacis United -:-
18:30Magpies - Mons Calpe -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

13:30Kalamata - Episzkopi -:-
14:00AEL Larissza - Theszprotosz -:-
14:00Diagorasz - PAOK B -:-
14:00Panathinaikosz B - Panszerraikosz -:-
14:00Proodeftiki - Kifisias -:-
14:00Veria - Almoposz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

14:00A. Aszterasz - Byron Kavala -:-
14:00Alexandroupoli - Apollon Paralimniou -:-
14:00Aris Avatou - Chrisoupolis -:-
14:00Kampaniakos - Orfeas Xanthi -:-
14:00Kavala - M. Alexandros Orfaniou -:-
14:00Poseidonas Michanionas - Panthrakikosz -:-
14:00Thermaikos FC - F.C. Pandramaikos -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 2. csoport

14:00Edessaikos - Makedonikos Foufas -:-
14:00Elassona - Agias -:-
14:00Keravnos Anchelochori - Kasztoria -:-
14:00Kozanis - Svoronos FC -:-
14:00O. Volosz - Kozani -:-
14:00PAOK Kristonis - Ethnikos Neou -:-
14:00Pierikosz - Chaniotis -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport

14:00Apollon Pargas - Panagriniakos -:-
14:00Asteras Petriti - AO Trikala -:-
14:00Chalkis - Nafpaktiakosz A. -:-
14:00Fikis - Panelefsiniakos -:-
14:00Tilikratis L. - Digenis Neochori -:-
14:00Vizasz - Ipato -:-
14:00Zakinthosz - Lefkimmi -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 4. csoport

14:00Aiolikos - Rodosz -:-
14:00Foinikas N. Epidavrou - Pyliou -:-
14:00Ialiszosz - Panargiakos -:-
14:00Mykonos - Ermionidas-Ermis -:-
14:00Pangytheatikos - Diavolitsi -:-
14:00Paniliakosz - Patrai -:-
14:00Panioniosz - Aias Gastounis -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 5. csoport

14:00Agios Ierotheos - Marko -:-
14:00Agios Nikolaos - E. Pireusz -:-
14:00Almyros Gaziou - Moschato -:-
14:00AO Tympakiou - Giouchtas -:-
14:00Aris Petroupolis - Keratsini -:-
14:00Fosztirasz - Poros -:-
14:00Thyella D. - Paraszkevi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Off

01:00Comunicaciones - Guastatoya -:-
21:30Coban Imperial - Xelaju -:-

HOLLANDIA: Tweede Divisie

14:30Oostzaan - De Treffers -:-

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - UNA -:-
14:00Baronie - DEM -:-
14:00Blauw Geel - OSS '20 -:-
14:00Dongen - GVV Unitas -:-
14:00Gemert - HSC '21 -:-
14:00Rosmalen - RKSV UDI -:-
14:00TOGB - HV & CV Quick -:-
14:00USV Hercules - Groene Ster -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

12:15Excelsior N - PSV Eindhoven N -:-

HONG KONG: Premier League

08:00HK U23 - Eastern AA -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva NL

13:30Croatia Zmijavci - Vukovar 1991 -:-

INDIA: ISL

15:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:-

INDIA: I-League

09:30Sudeva Delhi - Punjab -:-
12:00Kenkre - Gokulam -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:00ElhalasztvaPersis Solo - Persija Jakarta -:-
12:15ElhalasztvaPersikabo 1973 - Dewa United -:-

IRAK: Szuperliga

12:00Al-Hudod - Al Karkh -:-
12:00Naft Al-Basra - Duhok -:-
14:45Al-Qassim - Al Najaf -:-
17:00Al Talaba - Al Diwaniya -:-

JAPÁN: WE League - női

05:00Inac Kobe Leonesa N - Saitama N -:-
06:00Beleza N - Hiroshima N -:-

KENYA: Premier League

13:00Bandari - KCB -:-
13:00Nairobi City - Talanta FC -:-
13:00Tusker - Leopards -:-

KENYA: Szuperliga

13:00Assad - Kibera -:-
13:00Kisumu All-Stars - Migori -:-
13:00Silibwet - Shabana -:-

KÍNA: Szuperliga

08:30Shandong Taishan - Shenzhen -:-
12:00Cangzhou - Wuhan Three Towns -:-
12:30Guangzhou City - Shanghai Port -:-
12:30Wuhan FC - Changchun Yatai -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

13:30JSK - Tshinkunku -:-
14:30Don Bosco - St Eloi Lupopo -:-
15:30ElhalasztvaAS Vita Club - Maniema -:-

KOSZOVÓ: Superliga

13:00KF Llapi - FC Ballkani -:-

LIBANON: Premier League

13:15Al Ghazieh - Tripoli -:-
13:15Salam Zgharta - Safa -:-
15:00Al Ansar - Al Ahed -:-

LÍBIA: Premier League

14:00Shabaab Al Jabal - Al Ahly Benghazi -:-

LUXEMBURG: National Division

14:30Dudelange - Victoria Rosport -:-
15:00Differdange - Niedercorn -:-
15:00Fola - Hostert -:-
15:00Union Titus Petange - UNA Strassen -:-
16:00Hesperange - Wiltz -:-
16:00Mondorf - Jeunesse Esch -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Keleti csoport

11:00Karcag - Tiszafüred -:-
13:00BKV Előre - Diósgyőri VTK II -:-
13:00BVSC-Zugló - Békéscsaba II -:-
13:00Debreceni EAC - Füzesgyarmat -:-
13:00Eger SE - Kisvárda II -:-
13:00Hajdúszoboszló - Hatvan -:-
13:00Jászberényi FC - Vasas II -:-
13:00Pénzügyőr SE - Tiszaújváros -:-
13:00Putnok FC - Sényő -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Közép csoport

11:00MTK II - Ferencvárosi TC II -:-
11:00Paks II - Dunaújváros -:-
11:00Újpest II - Hódmezővásárhely -:-
13:00Bánk SE - ESMTK Budapest -:-
13:00Cegléd - Kecskeméti TE II -:-
13:00Iváncsa - Szekszárdi UFC -:-
13:00Monor - Honvéd FC II -:-
13:00PTE-PEAC C-Doki - Majosi SE -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

11:00Gyirmót II - MOL Fehérvár FC II -:-
11:00Puskás Akadémia II - Csorna -:-
13:00Érd - Komáromi VSE -:-
13:00Kelen SC - Budaörs -:-
13:00Móri SE - Bicske -:-
13:00Nagykanizsa - Kaposvár -:-
13:00Teskánd - Tatabánya -:-
13:00VLS Veszprém - Balatonfüred -:-
13:00Zsámbék - Zalaegerszeg II -:-

MALI: Premiere Division

17:00Bakaridjan - AS Police -:-
17:00Onze Createurs - Yeelen -:-
19:00Stade Malien - USC Kita -:-

MÁLTA: Premier League

11:30Hamrun - Santa Lucia -:-
11:30Pieta Hotspurs - Birkirkara -:-
14:00Mosta FC - Zebbug -:-
14:00Valletta - Gudja -:-

MÁLTA: Challenge League

12:00Zejtun Corinthians - Swieqi -:-
14:15Sliema - Marsaskala -:-
18:00Marsa FC - Tarxien -:-
18:00Qrendi - Zurrieq -:-

MAROKKÓ: Botola 2

16:00Chabab Benguerir - Jeunesse -:-
16:00Fes - Renaissance Zemamra -:-
16:00Rapide Oued Zem - Khemisset -:-

MAURITIUS: Super League

12:30Cercle De Joachim - Petite Riviere -:-
15:30AS Vacoas - La Cure Sylvester -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:00Black Bulls - Costa do Sol -:-
14:00ENH Vilankulo - Matchedje Mocuba -:-
14:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nacala -:-
14:00Ferroviario Maputo - UD Songo -:-
14:00Incomati Xinavane - Ferroviario Beira -:-
15:00LD Maputo - Ferroviario Nampula -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

13:00Bremer - SC Weiche-08 -:-
14:00Hildesheim - Teutonia Ottensen -:-
14:00Holstein Kiel II - Delmenhorst -:-
14:00Norderstedt - Jeddeloh -:-
14:00Phönix Lübeck - Lohne -:-
15:00Drochtersen/Assel - Werder Bremen II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:00Erfurt - Cottbus -:-
13:00Greifswald - Luckenwalde -:-
13:00Halberstadt - Chemie Leipzig -:-
14:00Lokomotive Leipzig - Chemnitz -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:00CFC Hertha - Dynamo Schwerin -:-
13:00Hansa Rostock II - Rathenow -:-
13:30Mahlsdorf - TuS Makkabi Berlin -:-
13:30Neustrelitz - MSV Neuruppin -:-
14:00Staaken - RSV Eintracht -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

13:00Einheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode -:-
13:00Nordhausen - Oberlausitz -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eckernförder SV - Pansdorf -:-
14:00GW Siebenbaumen - Heider SV -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Paloma -:-
13:00Wandsbeker Concordia - Dassendorf -:-
14:00Rugenbergen - Hamburger SV III -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

13:00Hemelingen - Oberneuland -:-
13:00Schwachhausen - Werder Bremen III -:-
13:30Leher - Union 60 Bremen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

14:00Arminia Hannover - Egestorf-Langreder -:-
14:00Eintracht Celle - Bersenbrück -:-
14:00FT Braunschweig - Schoningen -:-
14:00Hansa Lüneburg - Rotenburger -:-
14:00Heeslinger - Pattensen -:-
14:00Spelle-Venhaus - Ahlerstedt/Ottendorf -:-
15:00VfL Oldenburg - Papenburg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

14:00Clarholz - Schermbeck 2020 -:-
14:00Paderborn II - Gütersloh -:-
14:30Lotte - Westfalia Rhynern -:-
14:30Sprockhövel - Finnentrop/Bamenohl -:-
14:30Vreden - Siegen -:-
15:00Delbrücker - Münster 2 -:-
15:00Ennepetal - Gievenbeck -:-
15:30Erndtebrück - ASC 09 Dortmund -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

14:00RW Walldorf - Stadtallendorf -:-
14:00Steinbach Haiger II - Erlensee -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

14:30Bonner SC - Eintracht Hohkeppel -:-
14:30FC Viktoria 08 - Konigsdorf -:-
15:00Frechen - Freialdenhoven -:-
15:00Hennef - Wegberg-Beeck -:-
15:00Hürth - Pesch -:-
15:30Fortuna Köln II - Glesch-Paffendorf -:-
15:30VfL Vichttal - Siegburger -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

14:00SW Essen - Kleve -:-
14:15Homberg - FC Monheim -:-
15:15Union Nettetal - Cronenberger -:-
15:30Hilden - TuRU Düsseldorf -:-
15:30SC St.Tonis - MSV Düsseldorf -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

11:00Hannover U19 - Union Berlin U19 -:-
13:00Zehlendorf U19 - Magdeburg U19 -:-
14:00St. Pauli U19 - Holstein Kiel U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - dél

11:00Augsburg U19 - Mainz U19 -:-
11:00Eintracht Trier U19 - VfB Stuttgart U19 -:-
11:00Unterhaching U19 - Frankfurt U19 -:-
13:00Hoffenheim U19 - Walldorf U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - nyugat

11:00Dortmund U19 - Duisburg U19 -:-
11:00Düsseldorf U19 - B. Mönchengladbach U19 -:-
11:00Paderborn U19 - Schalke U19 -:-
13:00Köln U19 - Preussen Münster U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

13:00Leverkusen N - Potsdam N -:-
13:00Meppen N - Köln N -:-
16:00SGS Essen N - Werder Bremen N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

11:00Freiburg II N - Wolfsburg II N -:-
11:00Gütersloh N - Hoffenheim II N -:-
11:00Jena N - Köln II N -:-
11:00Sand N - RB Leipzig N -:-
11:00Turbine Potsdam II N - Bayern München II N -:-
14:001.FC Nürnberg N - Ingolstadt N -:-
14:00Frankfurt II N - Andernach N -:-

NIGER: Ligue 1

16:00US Gendarmerie - ASGNN -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

12:30Spal - Modena -:-
15:00Ascoli - Como -:-
15:00Bari - Pisa -:-
15:00Brescia - Reggina -:-
15:00Cosenza - Perugia -:-
15:00Genoa - Cittadella -:-
15:00Südtirol - Frosinone -:-
18:00Benevento - Palermo -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

12:30Juventus U23 - Sangiuliano City -:-
14:30AlbinoLeffe - Virtus Verona -:-
14:30L.R. Vicenza - Pergolettese -:-
14:30Novara - Arzignano -:-
14:30Padova - Trento -:-
14:30Pro Patria - Lecco -:-
14:30Pro Sesto - Piacenza -:-
14:30Pro Vercelli - Pordenone -:-
14:30Renate - Mantova -:-
14:30Triestina - FeralpiSalo -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

14:30Catanzaro - Virtus Francavilla -:-
14:30Gelbison - Latina -:-
14:30Messina - Picerno -:-
14:30Monterosi - Viterbese -:-
17:30Audace Cerignola - Crotone -:-
17:30Calcio Giugliano - Foggia -:-
17:30Fidelis Andria - Juve Stabia -:-
17:30Monopoli - Potenza -:-
17:30Turris - Avellino -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

14:30Borgosesia - Derthona FbC -:-
14:30Castellanzese - Chisola -:-
14:30Chieri - Castanese -:-
14:30Fossano - Pinerolo -:-
14:30Gozzano - Fezzanese -:-
14:30PDHA - Asti -:-
14:30Stresa Vergante - Sestri Levante -:-
14:30Vado - Legnano -:-
15:00Casale - Sanremese -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

14:30Arconatese - Folgore Caratese -:-
14:30Brusaporto - Ponte San Pietro -:-
14:30Citta di Varese - Caronnese -:-
14:30Desenzano - Ciserano-Bergamo -:-
14:30Real Calepina - Alcione Milano -:-
14:30Sona - Seregno -:-
14:30Varesina - USD Casatese -:-
14:30Villa Valle - Lumezzane -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

14:30Bolzano - Adriese -:-
14:30Caldiero Terme - Levico Terme -:-
14:30Campodarsego - Portogruaro -:-
14:30Cartigliano - Villafranca -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense -:-
14:30Este - Luparense -:-
14:30Legnago Salus - Cjarlins Muzane -:-
14:30Torviscosa - Montecchio Maggiore -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

14:30Aglianese Calcio - G.S. Bagnolese -:-
14:30Correggese - Salsomaggiore -:-
14:30Corticella - Sant'Angelo -:-
14:30Crema - AC Carpi -:-
14:30Fanfulla - Giana Erminio -:-
14:30Ravenna - Forli -:-
14:30Real Forte Querceta - Lentigione -:-
14:30Sammaurese - Pistoiese -:-
14:30Scandicci - Mezzolara -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

14:30Flaminia - Seravezza Pozzi -:-
14:30Follonica Gavorrano - Montespaccato -:-
14:30Orvietana - Mobilieri Ponsacco -:-
14:30Pianese - Arezzo -:-
14:30Poggibonsi - Ostia Mare -:-
14:30Sangiovannese - Citta di Castello -:-
14:30Tau - Grosseto -:-
14:30Terranuova Traiana - Ghivizzano Borgo -:-
14:30Trestina - Livorno -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

14:30ASD Pineto Calcio - Trastevere Calcio -:-
14:30Chieti - Vastese -:-
14:30Cynthialbalonga - Termoli -:-
14:30Montegiorgio - Fano -:-
14:30Nuova Florida - Porto D'Ascoli -:-
14:30Sambenedettese - Matese -:-
14:30S. N. Notaresco - Roma City -:-
14:30US Tolentino - Avezzano -:-
14:30Vigor Senigallia - Vastogirardi -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

14:30Atletico Uri - Angri -:-
14:30Casertana - Portici 1906 -:-
14:30Cassino - Sorrento -:-
14:30Lupa Frascati - Sarrabus Ogliastra -:-
14:30Pomezia - Ilvamaddalena -:-
14:30Real Monterotondo - Paganese -:-
14:30Tivoli Calcio - SS Nola 1925 -:-
14:30Vis Artena - Palmese 1914 -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

14:30A.C.D. Nardo - Afragolese -:-
14:30Bitonto - Martina Calcio -:-
14:30Cavese - Casarano -:-
14:30Francavilla - Gravina -:-
14:30Gladiator - Nocerina -:-
14:30Matera - Lavello -:-
14:30Molfetta Calcio - Brindisi -:-
14:30Puteolana - Barletta -:-
15:30Citta di Fasano - Altamura -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

14:30AS Acireale - Mariglianese -:-
14:30Canicatti - Paterno -:-
14:30Castrovillari - USD Ragusa -:-
14:30Cittanovese - S. Agata -:-
14:30Lamezia Terme - Locri 1909 -:-
14:30Real Aversa - Vibonese -:-
14:30Sancataldese - Catania -:-
14:30Santa Maria Cilento - Licata -:-
14:30Trapani - San Luca -:-

OLASZORSZÁG: Serie A - női

12:30Sassuolo N - Parma N -:-
14:30AC Milan N - AS Roma N -:-
14:30Como N - Fiorentina N -:-

OLASZORSZÁG: Serie B - női

14:30Apulia Trani N - Ternana N -:-
14:30Cesena N - Verona N -:-
14:30Chievo Verona N - Lazio N -:-
14:30Cittadella N - Brescia N -:-
14:30Napoli N - Genoa N -:-
14:30Tavagnacco N - San Marino Academy N -:-
14:30Torres N - Ravenna N -:-
14:30Trento N - Arezzo N -:-

OMÁN: Professional League

13:40Bahla - Al Seeb -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

11:00Alashkert - Ararat -:-
15:00Shirak - Urartu -:-

PERU: Copa Peru - Döntő csoport

18:30Defensor La Bocana - Comerciantes -:-
21:00Atl. Bruces - Deportivo Garcilaso -:-

PORTUGÁLIA: Liga 3

12:00Moncarapachense - Leiria -:-
16:00Sanjoanense - Anadia -:-
18:00Academica - Real SC -:-
20:00Alverca - Os Belenenses -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

12:00Esperanca de Lagos - SC Angrense -:-
13:00Imortal - CD Rabo Peixe -:-
16:001º Dezembro - SB Castelo Branco -:-
16:00Alcains - Pero Pinheiro -:-
16:00Amarante - Vilar de Perdizes -:-
16:00Brito - Desportivo Moncao -:-
16:00Camacha - Gondomar -:-
16:00Castro Daire - Maritimo B -:-
16:00Dumiense - SC Vianense -:-
16:00FC Alpendorada - Rebordosa -:-
16:00GD Braganca - Tirsense -:-
16:00Juv. Evora - Atletico -:-
16:00Leca - Guarda Desportiva -:-
16:00Loures - Arronches Benfica -:-
16:00Lusitano GC - Serpa -:-
16:00Machico - Lusitania FC -:-
16:00Maria de Fonte - Sao Martinho -:-
16:00Marinhense - Rio Maior SC -:-
16:00Mortagua - Santarem -:-
16:00Oriental Dragon - Ferreiras -:-
16:00Pedras Salgadas - Merelinense -:-
16:00Sertanense - Coruchense -:-
16:00Uniao Da Serra - Sintrense -:-
16:00Valadares Gaia - Salgueiros -:-
16:00Vasco da Gama - Olhanense -:-
17:00Beira Mar - GD Resende -:-
17:00SC Praiense - Fabril do Barreiro -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa

18:00Arouca - Leixões -:-

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női

12:00Valadares Gaia N - Torreense N -:-
14:00Sporting N - Damaiense N -:-
16:00Albergaria/Durit N - Amora N -:-
16:00Braga N - Famalicao N -:-
16:00Vilaverdense N - Maritimo N -:-

ROMÁNIA: Liga 1

12:15Farul Constanta - Botosani -:-
14:30CFR Cluj - Chindia Targoviste -:-
18:00FC Arges - Rapid Bukarest -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00Unirea Branistea - Aerostar -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - női

10:00CSM Alexandria N - Fairplay Bukarest N -:-
10:00Targu Mures N - Universitatea Galati N -:-
10:00Vasas Odorhei N - Politehnica Timisoara N -:-
11:00Csíkszereda N - Banat N -:-

ROMÁNIA: Román Kupa - női

10:00Rapid Bukarest N - Juniorul N -:-
12:00Gloria 2018 Bistrita N - Baia Mare N -:-

RUANDA: Premier League

14:00Etincelles - Gorilla -:-
14:00Musanze - Rwamagana City -:-
14:00Rayon Sport - Bugesera FC -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Fiorentino - Tre Fiori -:-
15:00Juvenes/Dogana - Pennarossa -:-
15:00Tre Penne - San Giovanni -:-

SKÓCIA: SWPL 1 - női

14:00Glasgow City N - Hibernian N -:-
14:00Glasgow N - Glasgow Rangers N -:-
15:00Hearts N - Hamilton N -:-
17:00Aberdeen N - Spartans N -:-
17:10Celtic N - Dundee United N -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

14:00Andorra - Cartagena -:-
16:15Racing Santander - Lugo -:-
18:30Eibar - Huesca -:-
21:00Levante - Malaga -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

12:00Linense - Ceuta -:-
12:00San Fernando - Linares -:-
17:00Pontevedra - Ferrol -:-
18:00Celta Vigo B - Algeciras -:-
18:00San Sebastian Reyes - CF Talavera -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

12:00Amorebieta - Baleares -:-
12:00Athletic Bilbao B - Cornella -:-
12:00Numancia - R. Union -:-
18:00Gimnastic - Sabadell -:-
18:00Murcia - Alcoyano -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 1. csoport

12:00Arenteiro - Ourense CF -:-
12:00Bergantinos - Zamora -:-
12:00Real Aviles - Burgos Promesas -:-
17:00Coruxo - Guijuelo -:-
17:00Palencia CA - Compostela -:-
17:00Torrelavega - Langreo -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport

16:15Izarra - Brea -:-
16:30Alfaro - AD San Juan -:-
17:00Arenas Club - Gernika -:-
17:00Tarazona - Cirbonero -:-
17:00Tudelano - Arnedo -:-
17:30Sestao - Racing Rioja -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 3. csoport

11:00Formentera - Prat -:-
12:00CE Manresa - Badalona Futur -:-
12:00Lleida - Ibiza Islas Pitiusas -:-
12:00Pena Deportiva - Espanyol B -:-
12:00Saguntino - Ebro -:-
12:00Terrassa - Mallorca B -:-
13:00Zaragoza B - Alzira -:-
16:30Olot - Hercules -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 4. csoport

11:30Betis B - Sanluqueno -:-
12:00CD Utrera - Sevilla B -:-
12:00San Roque - Cadiz B -:-
12:00Torremolinos - Cartagena B -:-
12:00UCAM Murcia - Ejido -:-
12:00Velez - Mar Menor -:-
12:00Xerez D.F.C. - Recreativo Huelva -:-
17:00Yeclano - Antequera -:-
17:45Mancha - Granada B -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport

11:00Atl. Paso - CD Coria -:-
11:30Navalcarnero - Cerdanyola -:-
12:00Cacereno - Gimnastica Segoviana -:-
12:00Diocesano - CD Estepona -:-
12:00Guadalajara - Union Adarve -:-
12:00Melilla - Montijo -:-
12:00Socuellamos - Atletico Madrid B -:-
17:00Villanovense - Don Benito -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 1. csoport

17:00Arosa SC - Atletico Arteixo -:-
17:00Barco - Somozas -:-
17:00Paiosaco - UD Ourense -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 2. csoport

12:00Condal - Covadonga -:-
12:00Lealtad - Llanes -:-
12:00Real Titanico - L'Entregu -:-
12:00Union Club Ceares - Gijon B -:-
15:45Llanera - Valdesoto -:-
15:45Tuilla - Aviles Stadium -:-
17:30Caudal Deportivo - Praviano -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport

11:45Siete Villas - Torina -:-
12:00Cayon - Naval Reinosa -:-
16:00Revilla - Escobedo -:-
17:00Vimenor - Tropezon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport

12:45CD Vitoria - Portugalete -:-
17:00Barakaldo - Durango -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport

12:00Castelldefels - Peralada -:-
12:00Rapitenca - Pobla Mafumet -:-
12:00Vilassar de Mar - Montanesa -:-
12:30UE Sants - UE Tona -:-
17:00Badalona - Vilafranca -:-
17:00San Cristobal CP - Grama -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport

11:30Ilicitano - Castellon B -:-
12:00Orihuela - Levante B -:-
12:00Torrent - Villarreal C -:-
15:45Torrellano - Hercules B -:-
16:00Silla CF - Atzeneta -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

11:00CDE Madrid - Galapagar -:-
11:30Canillas - Ursaria -:-
11:30Collado Villalba - Paracuellos Antamira -:-
11:30Getafe B - Las Rozas -:-
11:30Real Aranjuez - Rayo Vallecano B -:-
11:30Trival Valderas - RSC International -:-
12:00CD Mostoles - AD Torrejon -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 8. csoport

15:45Palencia CF - Bembibre -:-
16:00Real Avila - Atl. Tordesillas -:-
16:30Almazan - La Virgen -:-
17:00Arandina - Salamanca -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

12:00El Palo - CD Torreperogil -:-
12:00Marbella - Almeria B -:-
12:00Motril - Malaga B -:-
12:00Torre del Mar - Arenas Armilla -:-
12:30Maracena - Torredonjimeno -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

12:00CD Gerena - Rota -:-
12:00Cordoba B - Bollullos -:-
12:00Sevilla C - Ayamonte -:-
19:30Xerez CD - Antoniano -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport

12:00Penya Independent - Andratx -:-
17:00CE Sant Jordi - Platges de Calvia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

13:00Gran Tarajal - Las Palmas B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport

12:00Racing Murcia - Lorca Deportiva -:-
12:00Real Murcia B - Muleno -:-
15:30UCAM Murcia B - Molinense -:-
16:00Deportiva Minera - La Union -:-
16:30Ciudad Cieza - CAP Ciudad de Murcia -:-
17:00Aguilas FC - Caravaca -:-
17:00Alcantarilla - EG El Palmar CF -:-
17:00Bullense - Pulpileno -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport

12:00CD Calamonte - Trujillo -:-
12:00Fuente de Cantos - Moralo -:-
12:00Miajadas - UP Plasencia -:-
12:00Montehermoso - Azuaga -:-
12:00Olivenza - La Estrella -:-
12:30Jerez CF - Arroyo -:-
12:30Pueblonuevo - Llerenense -:-
12:30Villafranca - Don Alvaro -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport

11:30Subiza - CD Cantolagua -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport

12:00Berceo - Racing Rioja B -:-
12:00Yague - Pena Balsamaiso -:-
16:15River Ebro - Varea -:-
16:30Comillas - Calahorra B -:-
17:00CDFC Calzada - Anguiano -:-
17:00Haro Deportivo - Agoncillo -:-
17:00Oyonesa - Naxara -:-
17:00Vianes - Casalarreina -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 17. csoport

11:30Huesca B - Robres -:-
12:00Ejea - Binefar -:-
12:00Tamarite - Epila -:-
16:00Calamocha - Almudevar -:-
16:00Carinena - Cuarte -:-
16:00Caspe - Barbastro -:-
16:00CF Illueca - Utrillas -:-
17:00Atletico Monzon - La Almunia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport

12:00CF Talavera B - Villacanas -:-
12:00Toledo - Tomelloso -:-
16:00Quintanar - Villarrobledo -:-
16:30Marchamalo - Conquense -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga F - női

12:00Huelva N - Alaves N -:-
12:00Valencia N - Atletico Madrid N -:-
16:00Alhama N - Villarreal N -:-
18:00Betis N - Levante N -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera Federacion - női

11:00Espanyol N - Deportivo La Coruna N -:-
12:00Real Oviedo N - DUX Logrono N -:-
12:00SE AEM N - FC Barcelona B N -:-
13:00CD Juan Grande N - CA Osasuna N -:-
15:00Granada N - Rayo Vallecano N -:-
18:00Tenerife B N - Eibar N -:-

SZUDÁN: Premier League

15:00Ahli Shendi - Rabita Kosti -:-
15:00Al-Ahly Merowe - Al Wadi -:-
15:00Al Zoma - Al Shorta -:-
15:00Hilal El-Fasher - Kober -:-
17:30Hilal Alsahil - Alamal Atbara -:-
17:30Tuti - Al-Hilal Omdurman -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Geita Gold - Mtibwa Sugar -:-
17:00Young Africans - Tanzania Prisons -:-

THAIFÖLD: Thai League 2

11:30Udon Thani - Chiangmai FC -:-
12:00Chiangmai Utd - Phrae -:-
12:30Kasetsart - Rayong FC -:-
13:00Suphanburi - Nakhon Si -:-

TOGO: Championnat National

16:00AS Togo-Port - Tambo -:-
16:00Gbohloe-Su - Sara Sport -:-
16:00Kara - ASC Kara -:-
16:00OTR - Anges de Notse -:-
16:00Unisport - Entente II -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

11:30Manisa FK - Keciörengücü -:-
14:00Adanaspor - Göztepe -:-
17:00Altay - Boluspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

11:30Corum - Menemenspor -:-
12:00Afyonspor - Arnavutkoy Bl. -:-
12:00Amedspor - 24 Erzincanspor -:-
12:00Ankaraspor - Bayburt -:-
12:00Batman Petrolspor - Isparta 32 Spor -:-
12:00Erokspor - Inegolspor -:-
12:00Nazillispor - Soma Spor -:-
12:00Sivas Belediyespor - Düzcespor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

11:00Fethiyespor - Kirklarelispor -:-
12:00Balikesirspor - Adiyaman FK -:-
12:00Kirsehir Belediyespor - Karacabey Belediyespor -:-
12:00Pazarspor - Trabzon FK -:-
12:00Usakspor - Zonguldak -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

12:001922 Konyaspor - Edirnespor -:-
12:00Agri 1970 - Yeni Amasyaspor -:-
12:00Eskisehirspor - Kutahyaspor -:-
12:00Hacettepe 1945 - Nevsehirspor -:-
12:00Karaköprü - Elazigspor -:-
12:00Kelkit - 52 Orduspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

12:00Darica Genclerbirligi - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-
12:00Elazig Karakocan - Ayvalikgucu -:-
12:00Igdir FK - Bayrampasa -:-
12:00Kahramanmaras - Ergene Velimese -:-
12:00Kestel - Eynesil -:-
12:00Ofspor - Karaman -:-
12:00Orduspor 1967 - Gümüshanespor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

11:00Siirt Ozel - Beyoglu Yeni Carsi -:-
12:00Akhisarspor - Kepez Belediyespor -:-
12:00Arguvan - Hopaspor -:-
12:00Bursa - Aksaray Bld. -:-
12:00Erbaaspor - Fatsa Belediyespor -:-
12:00Osmaniyespor - Cankaya FK -:-
12:00Sapanca Genclikspor - Bergama Bld. -:-
12:00Tepecik - Musspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig - női

10:00Adana Idmanyurduspor N - 1207 Antalyaspor N -:-
10:00Amed SK N - Atasehir N -:-
10:00Besiktas N - Karadeniz Eregli Bld. N -:-
10:00Fatih Vatan Spor N - Karagümrük N -:-
10:00Hakkarigucu Spor N - Altay N -:-
10:00Kirecburnu N - Trabzonspor N -:-
10:00Konak Bld. N - Galatasaray N -:-
12:00Dudullu N - ALG Spor N -:-

UGANDA: Premier League

12:00Villa - Maroons -:-
14:00Gadaffi - Vipers -:-

ÚJ-ZÉLAND: National League - Grand Final

02:00Auckland City - Wellington Olympic -:-

ÚJ-ZÉLAND: National League - női

00:00Southern United N - Eastern Suburbs N -:-
01:30Auckland United N - Capital Football N -:-

UKRAJNA: Női bajnokság

09:00Dinamo Kijev N - Veresz Rivnye N -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:00Almeria (Esp) - Hearts (Sco) -:-
13:00Tenerife (Esp) - Bröndby (Den) -:-
13:30Cambuur (Ned) - Heracles (Ned) -:-
14:00Kortrijk (Bel) - Excelsior (Ned) -:-
14:00NAC Breda (Ned) - KV Mechelen (Bel) -:-
15:00Adana Demirspor (Tur) - Maccabi Tel Aviv (Isr) -:-
15:00Olimpiakosz Pireusz (Gre) - Standard Liege (Bel) -:-
17:00Paphos (Cyp) - Panathinaikosz (Gre) -:-
17:30Arisz (Gre) - Maccabi Haifa (Isr) -:-

WALES: Premier Women

15:00Aberystwyth N - TNS N -:-
15:00Cardiff Met. N - Pontypridd N -:-
15:00Swansea N - Cardiff City N -:-
18:00Barry N - Abergavenny Town N -:-

ZAMBIA: Szuperliga

14:00Green Buffaloes FC - Buildcon -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.