FRISSÍTÉS

Foci » 07.12.2022 » Minden mérkőzés

ALBÁNIA: Szuperkupa

19:00Tirana - Vllaznia -:-

ANGLIA: National League - észak

20:45Kidderminster - Chester -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Harrow - Hartley Wintney -:-
20:45Truro - Beaconsfield Town -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Bognor Regis - Cray Wanderers -:-
20:45Kingstonian - Lewes -:-

ANGLIA: FA Kupa

20:45Stockport - Charlton -:-

ANGLIA: Női ligakupa

20:00Liverpool N - Manchester City N -:-
20:00Manchester United N - Everton N -:-
20:30Sheffield Utd N - Aston Villa N -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Al-Hidd - Al-Rifaa -:-
16:30Al-Muharraq - Al-Budaiya -:-
18:30Sitra - Al-Hala -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Magara Young Boys - Flambeau du Centre -:-

CSEHORSZÁG: Tipsport liga

10:30Sparta Praha B - Vlasim -:-
13:00Zizkov - Liberec -:-

EGYIPTOM: Premier League

13:45Pharco - El Daklyeh -:-
13:45Pyramids - Arab Contractors -:-
16:00Ghazl El Mahallah - Al Ahly -:-
18:00El Gaish - Zamalek -:-

EGYIPTOM: 2. osztály - C csoport

13:30Abu Qir Semad - Nabarouh -:-
13:30Alexandria SC - Dekernes -:-
13:30Al Hammam - Gomhoriat Shebin -:-
13:30Baladiyat El Mahalla - Proxy -:-
13:30El Mansoura - Salloum -:-
13:30El Olympi - El Dabaa -:-
13:30Kafr El Sheikh - Tanta -:-
13:30Pioneers - Al Magd -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:30Royal Leopards - Moneni Pirates -:-

ETIÓPIA: Premier League

13:00Welayta Dicha - Sidama Bunna -:-
16:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-

EURÓPA: Premier League International Cup

20:00Wolves U21 - Valencia B -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női

18:45Lyon N - Zürich N -:-
18:45Rosengard N - Benfica N -:-
21:00Arsenal N - Juventus N -:-
21:00Bayern München N - FC Barcelona N -:-

GRÚZIA: Grúz Kupa

16:00Loco. Tbiliszi 2 - Torpedo Kutaisi -:-

INDIA: I-League

12:00Rajasthan United - Kenkre -:-
14:30Gokulam - Sudeva Delhi -:-

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

12:30ElhalasztvaKalteng Putra - Putra Delta -:-

IZRAEL: Leumit League

18:30H. Akko - Maccabi Petah Tikva -:-
18:30Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm -:-
18:30H. Ironi Rishon - MS Kafr Qasim -:-
18:30Ironi Tiberias - Agudat Sport Ashdod -:-
18:30M. Nazareth - H. Kfar Saba -:-

IZRAEL: Toto Cup - Helyosztók

18:00Nes Tziona - H. Haifa -:-
18:45Beitar Jeruzsálem - Kiryat Shmona -:-
19:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

IZRAEL: Toto Cup - Play Off

19:15Netanya - Hapoel Hadera -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Play Off

22:00Pereira - Independiente Medellin -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

15:30Motema Pembe - Tshinkunku -:-

MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga

17:00Arsenal Tivat - OFK Petrovac -:-
17:00Iszkra - Buducnost -:-
17:00Jedinstvo - Sutjeska -:-
17:00Jezero - Rudar -:-
17:00Mornar - Decic -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Engers - Koblenz -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

20:30Ternana - Cagliari -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

14:30Mariglianese - Lamezia Terme -:-
14:30Real Aversa - Trapani -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia Serie C

14:30Foggia - Catanzaro -:-
14:30Viterbese - L.R. Vicenza -:-
18:00Entella - Renate -:-
19:00Padova - Juventus U23 -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia Serie D

14:30Arconatese - Giana Erminio -:-
14:30Arezzo - Orvietana -:-
14:30AS Acireale - Trapani -:-
14:30ASD Pineto Calcio - US Tolentino -:-
14:30Bra - Ligorna -:-
14:30Casertana - Francavilla -:-
14:30Cavese - Altamura -:-
14:30Derthona FbC - Crema -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense -:-
14:30Franciacorta - Citta di Varese -:-
14:30Montebelluna - Adriese -:-
14:30ElhalasztvaPortici 1906 - Lamezia Terme -:-
14:30Seravezza Pozzi - Prato -:-
14:30Trastevere Calcio - Puteolana -:-
14:30United Riccione - G.S. Bagnolese -:-

OMÁN: Professional League

13:40Oman Club - Sohar -:-
14:05Dhofar - Al Orouba -:-
16:10Al-Rustaq - Al-Bashaeer -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa

19:30Farense - Maritimo -:-
21:30Rio Ave - Sporting CP -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

13:00CSM Alexandria - CSC Dumbravita -:-
16:00FC Arges - Univ. Craiova -:-
16:00FC Hermannstadt - Chindia Targoviste -:-
16:00Ocna Mures - Baia Mare -:-
19:00Farul Constanta - CFR Cluj -:-
19:00Universitatea Cluj - Rapid Bukarest -:-

ROMÁNIA: Román Kupa - női

11:00Univ. Craiova N - CSM Alexandria N -:-
12:30Atletic Drobeta N - Banat N -:-
12:30Bihor N - Piros Security N -:-
12:30CFR Cluj N - Targu Mures N -:-
12:30Chindia Targoviste N - Carmen Bucuresti N -:-
12:30Coltea Brasov N - FC Hermannstadt N -:-
12:30Dream Team N - Fairplay Bukarest N -:-
12:30Magura Bacau N - Universitatea Galati N -:-
12:30Nicu Gane Falticeni N - Csíkszereda N -:-
12:30Olimpia Gherla N - Ol. Cluj N -:-
12:30Vulpitele Galbene Roman N - Vasas Odorhei N -:-

RUANDA: Premier League

17:00Gorilla - Rayon Sport -:-

SEYCHELLES: First Division League

14:00Foresters FC - Saint Louis -:-
16:30Real Maldives - Mont Fleuri -:-

SKÓCIA: Lowland League

20:45Bo'ness United - Edinburgh University -:-
20:45Broomhill - Cowdenbeath -:-
20:45East Stirlingshire - Stirling University -:-
20:45Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
20:45Hearts 2 - Spartans -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Cartagena - Villarreal B -:-
19:00Huesca - Andorra -:-
21:00Tenerife - Alaves -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

19:00Ferrol - Linares -:-
21:00Algeciras - Linense -:-
21:00CF Talavera - Celta Vigo B -:-
21:00Cordoba - Pontevedra -:-
21:00Leonesa - San Fernando -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

19:00Amorebieta - Calahorra -:-
21:00Castellon - Numancia -:-
21:00FC Barcelona B - Eldense -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

20:00Huetor Tajar - Jaen -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

15:00Koper - Tabor Sezana -:-
17:30Domzale - Celje -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Singida Big Star - Coastal Union -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

12:00Düzcespor - Corum -:-

TUNÉZIA: Ligue 2

14:00AS Djerba - Sporting Ben Arous -:-
14:00EM Mahdia - SS Sfaxien -:-
14:00Kalaa - Gafsa -:-
14:00Moknine - Hammam-Lif -:-
14:00Msaken - Jeunesse Sportive -:-
14:00Stade Gabesien - Zarzis -:-

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

15:00Köpetdag Asgabat - Altin Asir -:-
15:00Sagadam - Ahal -:-

UGANDA: Premier League

14:00Blacks Power - Villa -:-
14:00Maroons - Gadaffi -:-
14:00Vipers - Onduparaka FC -:-

UKRAJNA: Premier League

12:00Rukh Lviv - Cs. Odessza -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:00Ajax (Ned) - FC Volendam (Ned) -:-
13:00Hertha BSC (Ger) - Braunschweig (Ger) -:-
14:30Grasshoppers (Sui) - Luzern (Sui) -:-
15:30Sturm Graz (Aut) - Nice (Fra) -:-
17:00Crystal Palace (Eng) - Trabzonspor (Tur) -:-
17:00Oostende (Bel) - Lille (Fra) -:-
17:30Nea Salamis (Cyp) - Panathinaikosz (Gre) -:-
18:00Fiorentina (Ita) - Always Ready (Bol) -:-
18:00Inter (Ita) - Salzburg (Aut) -:-
18:45Antalyaspor (Tur) - Napoli (Ita) -:-
19:00Lohne (Ger) - VfL Osnabrück (Ger) -:-
20:00Cadiz (Esp) - Manchester United (Eng) -:-

WALES: Cymru - észak

20:30Buckley - Mold Alexandra -:-
20:30Conwy Borough - Prestatyn -:-
20:30Druids - Chirk AAA FC -:-
20:30Holywell - Ruthin -:-
20:30Llandudno - Holyhead -:-
20:30Llanidloes - Penrhyncoch -:-
20:45Colwyn Bay - Gresford -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.