FRISSÍTÉS

Foci » 08.12.2022 » Minden mérkőzés

ANGLIA: FA Kupa

20:15Gillingham FC - Dagenham & Red. -:-

ANGLIA: Női ligakupa

20:30Sunderland N - Leicester N -:-

ANGOLA: Girabola

15:30Desportivo Huila - Primeiro de Agosto -:-

AZERBAJDZSÁN: Azeri Kupa

15:00Zira - Neftci Baku -:-
17:30Qarabag - Gabala -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Manama Club - Bahrain SC -:-
16:30East Riffa - Al-Ahli Manama -:-
18:30Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-

BERMUDA: Premier League

02:00Robin Hood - Devonshire Cougars -:-

EGYIPTOM: Premier League

13:45Enppi - Haras El Hodood -:-
13:45Smouha - Aswan SC -:-
16:00Future FC - Al Ittihad -:-
18:00Ceramica Cleopatra - Ismaily -:-

EGYIPTOM: 2. osztály - A csoport

13:30Al Aluminium - Fayoum -:-
13:30Asyut Petroleum - El Gounah -:-
13:30El Madina El Monowara - Telephonaat Beni Suef -:-
13:30Kima Aswan - Tamya -:-
13:30La Viena - Mallawi -:-
13:30Misr Elmaqasah - Nasr Taadeen -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női

18:45Vllaznia N - Paris SG N -:-
18:45Wolfsburg N - AS Roma N -:-
21:00Real Madrid N - Chelsea N -:-
21:00St. Pölten N - Slavia Praha N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Off

02:00Motagua - Victoria -:-

INDIA: ISL

15:00ATK Mohun Bagan - Jamshedpur -:-

INDIA: I-League

09:30Aizawl - Neroca FC -:-
12:00TRAU FC - Punjab -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:00Persib - Borneo -:-

IZRAEL: Leumit League

18:30Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula -:-
18:30Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
18:30Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa -:-

IZRAEL: Toto Cup - Helyosztók

18:00Ashdod - Maccabi Bnei Raina -:-
19:15Maccabi Haifa - Sakhnin -:-

IZRAEL: Toto Cup - Play Off

19:00H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv -:-

KUVAIT: Crown Prince Cup

17:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
17:00Al Salmiya - Al Sahel -:-

LÍBIA: Premier League

14:00Al Sadaqa - Al-Nasr -:-
14:00Al Taawun - Shabaab Al Jabal -:-

MÁLTA: Challenge League

14:00Attard - St. Andrews -:-
14:00Fgura - Vittoriosa -:-
16:30Lija Athletic - San Gwann -:-
16:30Naxxar Lions - Melita FC -:-

MÁLTA: Szuperkupa

16:00Hibernians - Floriana -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

12:30Parma - Benevento -:-
15:00Cittadella - Bari -:-
15:00Cosenza - Brescia -:-
15:00Genoa - Südtirol -:-
15:00Modena - Venezia -:-
15:00Perugia - Spal -:-
15:00Reggina - Frosinone -:-
18:00Pisa - Ascoli -:-
20:30Palermo - Como -:-

OMÁN: Professional League

13:30Sur Club - Al-Ittihad -:-
15:30Al-Msnaa - Al Nahda -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

13:00Shirak - Noah -:-
15:00Ararat - BKMA -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa

17:30Feirense - Santa Clara -:-
20:00Chaves - FC Porto -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

19:00Botosani - FCSB -:-
19:00Mioveni - UTA Arad -:-
19:00Otelul Galati - FC Buzau -:-

RUANDA: Premier League

17:00AS Kigali - APR -:-

SEYCHELLES: First Division League

13:00Santos - Revengers -:-

SKÓCIA: Challenge Cup

20:45Falkirk - Dundee FC -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

14:00Burgos CF - Eibar -:-
16:15Lugo - Sporting Gijon -:-
18:30Levante - Ponferradina -:-
18:30UD Ibiza - Racing Santander -:-
21:00Malaga - Granada -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

12:00Ceuta - San Sebastian Reyes -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

12:00Baleares - SD Logrones -:-
16:00Cornella - Murcia -:-
18:00Alcoyano - Athletic Bilbao B -:-
18:45Sabadell - R. Union -:-
20:00Osasuna B - Gimnastic -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 1. csoport

12:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
12:00Racing Club Villalbes - Barco -:-
12:00Viveiro - Alondras -:-
12:15Silva SD - Arzua -:-
17:00Atletico Arteixo - Estradense -:-
17:00CD Choco - Arosa SC -:-
17:00Somozas - Paiosaco -:-
17:00UD Ourense - Dep. Fabril -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport

16:30Peralada - Rapitenca -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

12:45Huracan Melilla - Marbella -:-
18:00Almeria B - Motril -:-
18:00Arenas Armilla - El Palo -:-
18:00CD Torreperogil - Maracena -:-
18:00Malaga B - Torre del Mar -:-
18:00Malaga City - Huetor Vega -:-
18:00Torredonjimeno - Atletico de Porcuna -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

12:00Rota - Coria C.F. -:-
18:00Antoniano - Pozoblanco -:-
18:00Atletico Espeleno - Puente Genil -:-
18:00Bollullos - Xerez CD -:-
18:00Cartaya - CD Gerena -:-
18:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-
18:00Conil - Cordoba B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport

12:00Bullense - Alcantarilla -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

17:30O. Ljubljana - Mura -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

14:00Al-Hilal (Sau) - Newcastle (Eng) -:-
14:00Verl (Ger) - Paderborn II (Ger) -:-
15:00Lamia (Gre) - Volosz (Gre) -:-
16:00Reims (Fra) - Sochaux (Fra) -:-
16:30Arsenal (Eng) - Lyon (Fra) -:-
17:00Besiktas (Tur) - Charleroi (Bel) -:-
18:00Getafe (Esp) - Guadalajara (Mex) -:-
20:00Hibernian (Sco) - FC Edinburgh (Sco) -:-
20:15Elche (Esp) - Leeds (Eng) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.