Foci » 17.05.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
ALGÉRIA: 1. divízió
17:00ElhalasztvaBen Aknoun - Setif -:-17:00ElhalasztvaChlef - JS Kabylie -:-
17:00ElhalasztvaConstantine - Oran -:-
17:00ElhalasztvaEl Bayadh - Biskra -:-
17:00ElhalasztvaMagra - Paradou -:-
17:00ElhalasztvaMC Alger - Belouizdad -:-
17:00ElhalasztvaSaoura - USM Alger -:-
17:00ElhalasztvaUS Souf - Khenchela -:-
18:00Ben Aknoun - Biskra -:-
18:00Chlef - Khenchela -:-
18:00Constantine - Belouizdad -:-
18:00El Bayadh - JS Kabylie -:-
18:00Oran - Setif -:-
18:00Saoura - Paradou -:-
18:00US Souf - Magra -:-
19:00MC Alger - USM Alger -:-
ALGÉRIA: U21-es bajnokság
18:00Constantine U21 - Belouizdad U21 -:-ANGLIA: Championship - Play Off
21:00Southampton - West Brom -:-ANGLIA: Professional Development League - Play Off
20:00Millwall U21 - Birmingham U21 -:-ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
00:00Atletico Tucuman 2 - Instituto 2 -:-00:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 -:-
AUSZTRÁLIA: NPL NSW
11:30Sydney FC U23 - Sydney Olympic -:-12:00Central Coast Mariners U23 - Rockdale Ilinden -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália
12:00Modbury - Campbelltown City -:-12:00Para - South Adelaide -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - South Melbourne -:-11:45Dandenong City - Avondale FC -:-
12:30Moreland City - Green Gully -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália
13:00Olympic Kingsway - Inglewood -:-13:00Perth SC - Bayswater City -:-
18:00Perth Glory U23 - Perth RedStar -:-
AUSZTRÁLIA: NSW League One
12:00Nepean - Rydalmere Lions -:-AUSZTRÁLIA: Queensland Premier League
12:00Southside Eagles - Capalaba -:-AUSZTRÁLIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Langwarrin -:-12:30Preston Lions - Bulleen -:-
AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: OFC Bajnokok Ligája
00:00Hekari United (Pap) - Rewa (Fij) -:-AUSZTRIA: 2. Liga
18:10Amstetten - Liefering -:-18:10Dornbirn - St. Pölten -:-
18:10First Wien - Kapfenberg -:-
18:10Horn - FAC Wien -:-
18:10Lafnitz - Admira -:-
18:10Leoben - Bregenz -:-
18:10Ried - Sturm Graz (Am.) -:-
18:10Stripfing - Grazer AK -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - kelet
19:30Favoritner - Leobendorf -:-19:30Kremser - Wiener Viktoria -:-
19:30SV Oberwart - Marchfeld -:-
19:30TWL Elektra - Austria Wien (Am.) -:-
20:00Drassburg - Ardagger -:-
20:00Neusiedl - SK Rapid (Am.) -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - észak
19:00Allerheiligen - Wolfsberger AC (Am.) -:-19:00Bad Gleichenberg - Union Gurten -:-
19:00Deutschlandsberg - Voitsberg -:-
19:00LASK (Am.) - Ried (Am.) -:-
19:00SPG Wels - Gleisdorf -:-
19:00Vocklamarkt - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Wallern/St Marienkirchen -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat
18:00Dornbirner SV - Kufstein -:-18:00FC Wolfurt - RW Rankweil -:-
19:30Motz/Silz - Bischofshofen -:-
AUSZTRIA: Burgenland
19:00ASV Siegendorf - Kohfidisch -:-19:30Deutschkreutz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Bad Sauerbrunn -:-
AUSZTRIA: Kärnten
18:00Atus Velden - Atus Ferlach -:-18:30ATSV Wolfsberger - SAK Klagenfurt -:-
19:00Lendorf - Kottmannsdorf -:-
19:00SV Kraig - A. Klagenfurt (Am.) -:-
AUSZTRIA: Niederösterreich
19:30Korneuburg - Retz -:-19:30Langenrohr - Waidhofen/Thaya -:-
19:30Ortmann - St. Pölten (Am.) -:-
19:30Schrems - Rohrbach -:-
19:30SCU Kilb - Zwettl -:-
AUSZTRIA: Oberösterreich
18:00Dietach - SPG Wels II -:-18:30Mondsee - Schallerbach -:-
19:00Edelweiss - Friedburg -:-
19:00Micheldorf - Weisskirchen -:-
19:00Perg - Oedt -:-
19:30Ostermiething - St. Martin im Muhlreis -:-
AUSZTRIA: Salzburg
18:00Adnet - TSU Bramberg -:-18:00Eugendorf - Seekirchen -:-
18:00Grödig - Kuchl -:-
18:00SAK 1914 - Strasswalchen -:-
18:00UFC Siezenheim - USK Anif -:-
18:15Golling - Burmoos -:-
19:00Puch - Thalgau -:-
AUSZTRIA: Steiermark
19:00Hartberg (Am.) - SV Frauental -:-19:00Heiligenkreuz - Fürstenfeld -:-
19:00Ilzer SV - Kalsdorf -:-
19:00SV Union Gnas - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00SV Wildon - Hohenhaus Schladming -:-
19:00UFC Fehring - Lebring -:-
19:00Weinland Gamlitz - Koflach -:-
AUSZTRIA: Tirol - Feljutók
18:30FC Volders - Tirol (Am.) -:-19:30Fügen - Ebbs -:-
19:30Kitzbühel - SK St. Johann -:-
AUSZTRIA: Tirol - Osztályozó csoport
18:00Innsbrucker AC - SC Kundl -:-18:30Vols - Kematen -:-
19:30SV Wörgl - Telfs -:-
AUSZTRIA: Vorarlberg
18:00Admira Dornbirn - Höchst -:-18:00FC Lustenau - Gofis -:-
18:15Nenzing - Austria Lustenau (Am.) -:-
AUSZTRIA: Wien
18:00Mannsworth - Simmeringer -:-18:00Red Star-Penzing - Slovan HAC -:-
18:00Stammersdorf - Sportunion Mauer -:-
18:00Wienerberger - 1980 Wien -:-
18:30WAF Brigittenau - Schwechat -:-
AZERBAJDZSÁN: Premier League
18:30Qarabag - Turan -:-BANGLADES: Premier League
12:00Abahani Limited - Brothers U. -:-12:00Mohammedan - Rahmatgonj MFS -:-
12:00Sheikh Russel - Chittagong Abahani -:-
BELGIUM: Jupiler League - Konferencia Liga - csoportkör
20:45St. Truiden - Leuven -:-BELGIUM: Szuperliga - női - Felsőház
20:30Genk N - Leuven N -:-20:30Gent N - St. Liege N -:-
BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B
00:00CRB - Vila Nova -:-BRAZÍLIA: Paulista B - Első szakasz
00:00Paulista - Barcelona SP -:-BRAZÍLIA: Brasileiro U20
00:00ElhalasztvaFortaleza U20 - Internacional U20 -:-02:30Atletico-MG U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZÍLIA: Acreano U20
22:00Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20 -:-00:00Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20 -:-
BRAZÍLIA: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Inter de Lages U20 -:-BRAZÍLIA: Mineiro U20
14:00Coimbra U20 - Athletic Club U20 -:-15:00Minas Boca U20 - America Mineiro U20 -:-
BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Első szakasz
20:45Sao Joseense U20 - Athletico-PR U20 -:-BRAZÍLIA: Paulista U20 - Első szakasz
20:00Aguai U20 - Guacuano U20 -:-20:00Aster Itaqua U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00Bandeirante U20 - Comercial U20 -:-
20:00Botafogo SP U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00CA Joseense U20 - Uniao Mogi U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - XV de Jau U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Independente SP U20 -:-
20:00Desportivo U20 - Ituano U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - CA Juventus U20 -:-
20:00Elosport U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Tanabi U20 -:-
20:00Ferroviaria U20 - Rio Claro U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Osasco Audax U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Portuguesa U20 -:-
20:00Internacional de Limeira U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Tupa U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Maua U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Mirassol U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00Novorizontino U20 - Vocem U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - SKA Brasil U20 -:-
20:00Pinda U20 - Uniao Suzano U20 -:-
20:00Ponte Preta U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Itapirense U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Referencia U20 - Clube Vital U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
20:00Sertaozinho U20 - Francana U20 -:-
20:00Sfera U20 - Sao Bento U20 -:-
20:00Taubate U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Sao Carlos U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro - női
00:00Santos N - Cruzeiro N -:-BULGÁRIA: Parva Liga - Osztályozó csoport
14:15Pirin Blagojevgrad - Etar -:-16:45Lokomotiv Szófia - Botev Vraca -:-
19:15Hebar - Beroe -:-
BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Salitas -:-18:00Kozaf - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00Rahimo - Bobo-Dioulasso -:-
CSÁD: Premiere Division - LPFN
16:45Elect Sport - Stars J. Talents -:-CSEHORSZÁG: CFL - A csoport
17:30Taborsko akademie - Slavia Praha B -:-18:00Pisek - Hostoun -:-
CSEHORSZÁG: CFL - B csoport
18:00Ceska Lipa - Mlada Boleslav B -:-18:00Usti n. L. - Kolin -:-
CSEHORSZÁG: MSFL
17:00Blansko - Trinec -:-17:00Start Brno - Hodonin -:-
17:00Zlinsko - Uhersky Brod -:-
18:00Hlucin - Karvina B -:-
19:00SK Hranice - Frydlant n. O. -:-
CSEHORSZÁG: E divízió
17:30HFK Olomouc - Sternberk -:-CSEHORSZÁG: Jihocesky KP
18:00Hluboka nad Vltavou - Jankov -:-CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP
18:00Mutenice - Boskovice - Letovice -:-CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP
18:00Horice - Jaromer -:-CSEHORSZÁG: Plzensky KP
18:00Chotikov - Rapid Plzen -:-CSEHORSZÁG: Stredocesky KP
19:00Porici n. S. - Velim -:-CSEHORSZÁG: Vysocina KP
18:00Bystrice n. Pern. - Nova Ves -:-CSEHORSZÁG: Zlinsky KP
18:00Luhacovice - Borsice -:-DÁNIA: 1. osztály - Feljutók
19:00Aalborg - Fredericia -:-19:00Kolding - Hobro -:-
19:00Vendsyssel - Sønderjyske -:-
DÁNIA: 2. osztály - Feljutók
19:00Akademisk Boldklub - Nykøbing FC -:-DÁNIA: Dán Kupa - női
18:30Bröndby N - Aarhus N -:-DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
00:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:-00:00Rosario Central (Arg) - Caracas (Ven) -:-
02:00San Lorenzo (Arg) - Liverpool Montevideo (Uru) -:-
02:00Sao Paulo (Bra) - Barcelona SC (Ecu) -:-
04:00U. de Deportes (Per) - Botafogo RJ (Bra) -:-
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
00:00ElhalasztvaInternacional (Bra) - Delfin (Ecu) -:-00:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Cruzeiro (Bra) - U. Calera (Chi) -:-
02:00Sp. Luqueño (Par) - Bragantino (Bra) -:-
04:00U. Catolica (Ecu) - Alianza (Col) -:-
DÉL-KOREA: K3 League
08:00Daejeon Korail - Yeoju Citizen -:-DZSIBUTI: 1. osztály
14:00Gendarmerie - CDC Q7 -:-16:30Garde-Cotes - Hopital -:-
18:30CF GR/SIAF - Dikhil -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Manta -:-EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Presidents Cup
17:30Al Wasl - Al Nasr -:-ÉSZTORSZÁG: Esiliiga
17:00Harju JK Laagri - Levadia U21 -:-ETIÓPIA: Premier League
14:00Hambericho Durame - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Ethiopian Insurance -:-
EURÓPA: All-Island Cup - női
20:45Linfield N - Lisburn Ladies N -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga
17:30Szluck - Dinamo Breszt -:-19:30BATE - Szlavija Mozir -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga
17:00Orsa - Osztrovec -:-FINNORSZÁG: Veikkausliiga
17:00Helsinki JK - Vaasa PS -:-17:00Oulu - Mariehamn -:-
18:00SJK - Inter Turku -:-
19:00Ilves - Haka -:-
FINNORSZÁG: Ykkonen
17:30JJK Jyvaskyla - Atlantis -:-FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport
18:00NJS - JaPS 2 -:-18:00PPJ - Futura -:-
FINNORSZÁG: Kakkonen - B csoport
18:00P-Iirot Rauma - EBK -:-FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női
18:00PK-35 Vantaa N - Helsinki JK N -:-FRANCIAORSZÁG: Ligue 2
20:45Angers - Dunkerque -:-20:45Auxerre - Concarneau -:-
20:45Bastia - Paris FC -:-
20:45Bordeaux - Pau -:-
20:45Caen - Valenciennes -:-
20:45Grenoble - Amiens -:-
20:45Guingamp - Laval -:-
20:45Quevilly Rouen - St. Etienne -:-
20:45Rodez - AC Ajaccio -:-
20:45Troyes - Annecy -:-
GEORGIA: Liga 3
14:30Bakhmaro - Merani Martvili -:-14:30Borjomi - Merani Tbiliszi -:-
14:30Gonio - Betlemi -:-
14:30Gori - Orbi -:-
14:30Guria - Meshakhte Tkibuli -:-
14:30Iberia 1999 2 - Matchakhela -:-
14:30Loco. Tbiliszi 2 - Varketili -:-
14:30Zestafoni - Gardabani -:-
GHÁNA: Division One League
17:00Accra Athletic - Akatsi All Stars -:-HORVÁTORSZÁG: HNL
18:00Istra 1961 - Varazdin -:-HORVÁTORSZÁG: Prva NL
15:50Dubrava - Bijelo Brdo -:-HORVÁTORSZÁG: Druga NL
17:30Jadran LP - Trnje -:-19:00Karlovac - Marsonia -:-
IRAK: Stars League
17:00Al-Hudod - Newroz -:-17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Kahraba -:-
17:00Al Wasat - Al Najaf -:-
17:00Naft Al-Basra - Al Talaba -:-
17:00Zakho - Erbil -:-
ÍRORSZÁG: Premier Division
20:45Drogheda - Galway -:-20:45Dundalk - Shamrock Rovers -:-
20:45Shelbourne - Waterford -:-
20:45Sligo Rovers - Bohemians -:-
20:45St. Patricks - Derry City -:-
ÍRORSZÁG: 1. osztály
20:45Bray Wanderers - Cork City -:-20:45Cobh Ramblers - Treaty United -:-
20:45UC Dublin - Finn Harps -:-
20:45Wexford - Kerry -:-
IZLAND: 2. osztály
21:15Fjallabyggd - Kormakur/Hvot -:-21:15Haukar - Aegir -:-
IZLAND: Izlandi Kupa
21:15Fram - IH Hafnarfjordur -:-21:30Afturelding - Valur -:-
IZRAEL: Leumit League - Feljutók
15:00Bnei Yehuda - Ramat Hasharon -:-15:00Ironi Tiberias - Maccabi Jaffa -:-
15:00Kiryat Shmona - M. Herzliya -:-
15:00Nof Hagalil - Hapoel Umm al-Fahm -:-
IZRAEL: Leumit League - Osztályozó csoport
15:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-15:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan -:-
15:00MS Kafr Qasim - Ihud Bnei Shfaram -:-
15:00Nes Tziona - Hapoel Afula -:-
KAZAHSZTÁN: Első osztály
13:00Arys - Okzsetpesz -:-13:00Kajrat Almati 2 - FK Kiran -:-
KÍNA: Szuperliga
13:00Zhejiang Professional - Nantong Zhiyun -:-13:35Cangzhou - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns -:-
13:35Meizhou Hakka - Chengdu Rongcheng -:-
14:00Changchun Yatai - Beijing Guoan -:-
KÍNA: FA Cup
09:30Shenzhen Juniors - Qingdao Red Lions -:-09:30Taian Tiankuang - Foshan Nanshi -:-
11:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Lushan -:-
13:00Dalian Kuncheng - Yunnan Yukun -:-
13:30Rizhao Yuqi - Shanghai Jiading Huilong -:-
KONGÓ: Ligue 1
16:00Diables Noirs - Vegas -:-19:00JS Talangai - AS BNG -:-
KONGÓI DR: Ligue 1 - Osztályozó csoport
13:30US Panda - Simba -:-15:00Groupe Bazano - Tshinkunku -:-
15:30Sanga Balende - Blessing -:-
16:00Celeste - Renaissance -:-
KUVAIT: Premier League - Osztályozó csoport
18:10Al Jahra - Khaitan -:-18:10Al Shabab - Kazma SC -:-
LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa
18:00Stal Mielec - Pogon Szczecin -:-20:30Gornik Zabrze - Puszcza -:-
LENGYELORSZÁG: 1. osztály
18:00Pruszkow - Wisla Plock -:-20:30R. Rzeszow - Motor Lublin -:-
LENGYELORSZÁG: 2. osztály
16:00Stezyca - S. Wola -:-20:30GKS Jastrzebie - Wisla Pulawy -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport
17:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala -:-LETTORSZÁG: Lett Kupa
19:00Sports United/Cesis - Rigas Futbola Skola -:-19:45DSVK Traktors - Plavinas -:-
20:15Lielupe - Valka -:-
LITVÁNIA: A Lyga
18:00Dainava Alytus - Suduva -:-LITVÁNIA: I Lyga
17:00Babrungas - Nevezis Kedainiai -:-18:00Neptunas - Tauras -:-
MALAJZIA: Szuperliga
15:00Kelantan DNFC - Sabah -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak
19:00Lohne - Oldenburg -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat
18:30Schalke 04 II - Ahlen -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország
18:30Türkgücü München - Memmingen -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak
19:00Lichtenberg - Mahlsdorf -:-19:30Fürstenwalde - TB Berlin -:-
19:30Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg
19:00Alsterbruder - Sasel -:-19:00Altona - Süderelbe -:-
19:00Dassendorf - TSV Buchholz 08 -:-
19:00ETSV Hamburg - Duneberg -:-
19:00Harksheide - Wandsbeker Concordia -:-
19:00Niendorfer TSV - Paloma -:-
19:00Rugenbergen - HEBC Hamburg -:-
19:00Turkiye Wilhelmsburg - Tornesch -:-
19:00Victoria Hamburg - Halstenbek-Rellingen -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen
19:30BSV Rehden - Meppen II -:-19:30Egestorf-Langreder - Delmenhorst -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen
19:15Gievenbeck - Brunninghausen -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen
18:30Giessen - RW Walldorf -:-19:00Hunfelder - VfB Marburg -:-
19:30Friedberg - Fernwald -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Diefflen - Worms -:-OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga
12:00F. Voronyezs U19 - Zenit U19 -:-12:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - Baltika U19 -:-
12:00Sztrogyino U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-
14:00Dinamo Moszkva U19 - Ural U19 -:-
14:00Konoplev Akadémia U19 - Krasznodar U19 -:-
14:00Rubin Kazany U19 - UOR 5-Jegorjevszk U19 -:-
16:00FK Orenburg U19 - FK Rosztov U19 -:-
16:00Nyizsnyij Novgorod U19 - Akhmat Groznij U19 -:-
16:00Szocsi U19 - Szpartak Moszkva U19 -:-
18:00CSZKA Moszkva U19 - Csertanovo U19 -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Cusco -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Osztályozó csoport
13:00Muscel - FC Pucioasa -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Osztályozó csoport
17:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 -:-17:00Lupac - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8 - Feljutók
17:00Peciu Nou - Bihor -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15Luawa - Old Edwardians -:-18:15ElhalasztvaOld Edwardians - Real Republicans -:-
SPANYOLORSZÁG: LaLiga2
20:30Mirandes - Elche -:-SVÁJC: Challenge League
20:15Aarau - Wil -:-20:15Bellinzona - Sion -:-
20:15Schaffhausen - Baden -:-
20:15Thun - Vaduz -:-
20:15Xamax - Nyonnais -:-
SVÉDORSZÁG: Superettan
19:00Gefle - Sundsvall -:-19:00Trelleborg - Helsingborg -:-
19:00Utsikten - Öster -:-
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra
19:00FBK Karlstad - Hammarby TFF -:-SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra
19:00Rosengard - Olympic -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland
19:00Herrestads AIF - Ahlafors IF -:-19:30Kongahälla - Vänersborgs IF -:-
19:30Vänersborgs FK - IFK Skovde -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand
20:00Farsta - Österåker IFK -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland
19:00IFK Hässleholm - Lodde -:-19:00IFK Karlshamn - Karlskrona -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland
19:00Lindome - Frölunda -:-SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
17:00Damac - Al Feiha -:-20:00Al-Ettifaq - Al Akhdoud -:-
20:00Al Nassr Riyadh - Al-Hilal -:-
SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád
17:00BASK - Zvezdara -:-SZINGAPÚR: Premier League
13:45Geylang - Tampines -:-SZLOVÁKIA: 2. Liga
17:00D. Kubin - Komarno -:-17:00FK Humenne - Presov -:-
17:00L. Mikulas - Spisska Nova Ves -:-
17:00Petrzalka - Zilina B -:-
17:00Povazska Bystrica - Myjava -:-
17:00Puchov - S. Bratislava B -:-
17:00Samorin - Malzenice -:-
17:00Trebisov - Pohronie -:-
SZLOVÁKIA: 4. liga - Pozsony
17:00Modra - Ivanka pri Dunaji -:-18:30MSK Senec - D. Luzna -:-
SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet
18:00Krsko - Hajdina -:-SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női - Bajnokság Play-Off
17:00Mura N - ZNK Ljubljana N -:-SZOMÁLIA: National league
14:30Gaadiidka - Kigs -:-TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga
15:00CSZKA Pamir Dushanbe - Kujand -:-15:00Panjsher - Khosilot Parkhar -:-
THAIFÖLD: Thai League 1
14:00Police Tero - Bangkok Utd -:-TUNÉZIA: Tunéziai Kupa
15:30Gafsa - Stade Tunisien -:-15:30Korba - Club Africain -:-
USA: USL League Two
01:00Brooke House - Florida Elite -:-04:00Southern California - Ventura -:-
21:00Southern Soccer Academy - Asheville City -:-
ÜZBEGISZTÁN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Aral -:-15:00Xorazm Urganch - Olimpik-Mobiuz -:-
VIETNÁM: V.League 1
12:00Hong Linh Ha Tinh - Ho Chi Minh -:-13:00Binh Duong - Cong An -:-
13:00Thanh Hoa - Quang Nam -:-
14:15Hanoi FC - Gia Lai -:-
VIETNÁM: National League - női
11:00Ha Noi N - Ho Chi Minh City 2 N -:-11:00TKS Viet Nam N - Thai Nguyen N -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.