FRISSÍTÉS

Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

19:15Bratislava - Graz -:-
19:15Dornbirn - Znojmo -:-
19:15Fehérvár AV19 - Black Wings Linz -:-
19:30Salzburg - Vienna -:-
19:45HK Olimpija - Villach -:-
19:45Klagenfurt - Bolzano -:-
19:45Val Pusteria - Innsbruck -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

SzünetCeske Budejovice - Trinec 0:1
SzünetLitvinov - Zlin 0:0
SzünetPlzen - Pardubice 0:0
1. harmadVitkovice - Kladno 2:0
1. harmadMountfield HK - Liberec 0:0

FINNORSZÁG: Liiga

SzünetÄssät Pori - Turku PS 0:2
SzünetHämeenlinna - SaiPa 0:1
SzünetJukurit - KooKoo 0:1
1. harmadLahti Pelicans - Kärpät Oulu 1:1

MAGYARORSZÁG: Erste Liga

18:30DEAC - Titánok -:-
19:00Győri ETO - DVTK -:-

OROSZORSZÁG: KHL

14:30Szibir Novoszibirszk - Dinamo Minszk 3:2
15:30Barisz Nurszultan - Lokomotiv Jaroszlavl 1:4
3. harmadTraktor Cseljabinszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg 3:3
1. harmadAk Barsz Kazany - Avangard Omszk 0:0
18:30Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

2. harmadL. Mikulas - Banska Bystrica 1:0
SzünetMichalovce - Presov 1:0
SzünetSpisska Nova Ves - Kosice 0:2
1. harmadNitra - Nove Zamky 0:0
1. harmadZvolen - Trencin 0:0

USA: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - New York Islanders 3:2h.u.
01:00Florida Panthers - Colorado Avalanche 4:1
01:00Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes 1:4
01:00New Jersey Devils - Washington Capitals 1:4
01:00Ottawa Senators - San Jose Sharks 1:2
01:30Detroit Red Wings - Calgary Flames 0:3
02:00Nashville Predators - New York Rangers 1:3
02:00Winnipeg Jets - Anaheim Ducks 5:1
02:30Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks 1:4
04:00Arizona Coyotes - Edmonton Oilers 1:5
00:00Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks -:-

CSEHORSZÁG: ELJ

3. harmadSalzburg U20 - Zlin U20 3:4
2. harmadAZ Havirov U20 - Litvinov U20 0:3
2. harmadCeske Budejovice U20 - Kometa Brno U20 0:0
2. harmadLiberec U20 - Pardubice U20 3:2
2. harmadMlada Boleslav U20 - Mountfield HK U20 5:3
2. harmadVitkovice U20 - Slavia Praha U20 3:0
SzünetKarlovy Vary U20 - Kladno U20 3:0
SzünetOlomouc U20 - Jihlava U20 2:2
1. harmadTrinec U20 - Chomutov U20 1:1

DÁNIA: Metal Ligaen

1. harmadSønderjyske - Odense 0:0
20:15Aalborg - Herning -:-

EURÓPA: Alpesi Liga

19:25Vienna II - Bregenzerwald -:-

EURÓPA: BeNe League

20:30Den Haag - Heerenveen -:-

EURÓPA: Continental Cup - Második forduló

16:00Asiago - Jesenice 4:3
16:00Ferencváros - Valk 494 8:1
19:30HK Olimp - Sokil Kyiv -:-
20:15Amiens - Brassó -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague

1. harmadGomel - Novopolock 0:0
1. harmadMogiljev - Lokomotiv Orsa 0:0
1. harmadZslobin - Vityebszk 0:0

FINNORSZÁG: Mestis

1. harmadKettera - Peliitat 0:0
1. harmadKiekko-Espoo - IPK 0:2
SzünetKoovee - Kiekko-Pojat 0:0
SzünetK-Vantaa - Hermes 0:4
SzünetSaPKo - Hokki 1:1
1. harmadTUTO - RoKi 1:1

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

1. harmadJarvenpaa - Pyry 0:0

FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Első szakasz

13:00Ilves Tampere U20 - TUTO U20 3:5
13:00KalPa U20 - Koovee U20 6:1
14:00Jukurit U20 - Sport U20 8:3
16:00JYP U20 - KooKoo U20 8:4
2. harmadJokerit Helsinki U20 - IFK Helsinki U20 2:2
2. harmadKärpät Oulu U20 - SaiPa U20 2:0
SzünetLukko Rauma U20 - Ässät Pori U20 0:3
SzünetTPS U20 - Tappara U20 0:3
19:00Lahti Pelicans U20 - RoKi U20 -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

20:00Chamonix Mont-Blanc - Mulhouse -:-
20:15Grenoble - Gap -:-
20:30Angers - Rouen -:-
20:30Briancon - Nice -:-
20:30Cergy-Pontoise - Bordeaux -:-

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Barrie Colts 8:5
01:00North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs 4:2
01:05Peterborough Petes - Oshawa Generals 5:2
01:30Windsor Spitfires - Owen Sound Attack 7:4

KANADA: QMJHL

01:00Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 2:1h.u.
01:30Chicoutimi Sagueneens - Blainville-Boisbriand Armada 6:3
00:00Acadie-Bathurst Titan - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Cape Breton Eagles - Val-d'Or Foreurs -:-

KANADA: U Sports

01:00Waterloo - York 1:4
01:30Guelph - UOIT 2:3h.u.
20:00Saskatchewan - Regina -:-
00:00Acadia - Saint Marys -:-
00:00Dalhousie - Moncton -:-
00:00StFX - UNB -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel jégkorong-bajnokság

1. harmadJastrzebie - Torun 0:0
18:30Katowice - Krakow -:-
19:00Zaglebie - Unia Oswiecim -:-

LITVÁNIA: Lietuvos Cempionatas

19:15Energija Elektrenai - Kaunas City -:-

NÉMETORSZÁG: DEL

19:30Bremerhaven - Krefeld -:-
19:30ElhalasztvaDüsseldorf - Straubing -:-
19:30Eisbären Berlin - Schwenninger -:-
19:30Ingolstadt - Köln -:-
19:30Mannheim - Augsburg -:-

NÉMETORSZÁG: DEL2

19:30Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse -:-
19:30Freiburg - Kaufbeuren -:-
19:30Kassel - Bayreuth -:-
19:30Tölzer Löwen - Selber -:-
20:00Crimmitschau - Bad Nauheim -:-
20:00Heilbronn - Landshut -:-
20:00Ravensburg - Dresdner Eislöwen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

19:30Krefelder EV - Diez-Limburg -:-
20:00Erfurt - EC Hannover -:-
20:00Hannover - Leipzig -:-
20:00Herner - Hammer Eisbären -:-
20:00Rostock - Crocodiles Hamburg -:-
20:00Trappers - Essen -:-
20:30Herford - Halle -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél

19:30Füssen - Deggendorfer -:-
20:00Höchstadter EC - Peiting -:-
20:00Landsberg - Weiden -:-
20:00Passau - Rosenheim -:-
20:00Regensburg - Memmingen -:-
20:00Riessersee - Lindau -:-

OROSZORSZÁG: VHL

SzünetMHC Khimik - Perm 1:0
1. harmadDinamo Szentpétervár - Almetyevszk 0:0
1. harmadRjazany - Torosz Nyeftyekamszk 0:0
1. harmadSZKA Szentpétervár - Izsevszk 1:0
1. harmadVoronyezs - Tambov 0:0

OROSZORSZÁG: MHL

12:00Almaz - Kapitan 0:1
16:00Krasznaja Armija - SZKA-Varjagi 6:2
3. harmadMHC Szpartak - Novomoszkovszk U20 5:1
2. harmadLoko - Russzkije Vityazi 3:1
1. harmadAtlanti - Dinamo Szentpétervár 0:0
1. harmadDin. Moszkva - Amurszkije Tigri 0:0
1. harmadKrilja Szovjetov - HC Riga 0:0

OROSZORSZÁG: NMHL

12:00Dinamo 576 - SKA-GUOR Karelia 3:5
SzünetOlympia - Rjazany 0:3

OROSZORSZÁG: WHL - női

14:00Ufa N - Nyizsnyij Novgorod N 2:1

ROMÁNIA: Campionatul National

SzünetCSM Galati - Gyergyói HK 0:2

SVÁJC: National League

19:45Ambri-Piotta - Zürich Lions -:-
19:45Davos - Servette -:-
19:45Langnau - Lugano -:-
19:45Rapperswil - Fribourg -:-
19:45Zug - Bern -:-

SVÁJC: Swiss League

19:45Kloten - Chaux-de-Fonds -:-
19:45Visp - Langenthal -:-
20:00Lions - Academy Zug -:-
20:00Ticino Rockets - Thurgau -:-
20:00Winterthur - Sierre-Anniviers -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

19:00Almtuna - HV 71 -:-
19:00BIK Karlskoga - Troja/Ljungby -:-
19:00IF Björklöven - Södertalje -:-
19:00Kristianstads - Västerås -:-
19:00MODO - Vita Hästen -:-
19:00Mora - AIK -:-
19:00Tingsryds - Västerviks IK -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Norra

19:00Bodens - Piteå -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Södra

19:00Dalen - Halmstad -:-
19:00Tranås - Karlskrona -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Ostra

19:00Stromsbro IF - Visby-Roma -:-

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20

1. harmadRögle U20 - Färjestad U20 2:0
1. harmadTimra U20 - Djurgårdens U20 0:0
18:40Karlskrona U20 - Oskarshamn U20 -:-
19:00Frölunda U20 - Örebro U20 -:-
19:00Lulea U20 - Leksands U20 -:-
19:00MODO U20 - AIK U20 -:-
19:00Skelleftea U20 - Mora U20 -:-
19:00Södertälje U20 - HV 71 U20 -:-
19:15Malmö U20 - Växjö U20 -:-

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

19:00Linköping N - Brynäs N -:-

SZLOVÁKIA: 1. Liga

2. harmadSkalica - Dubnica 1:1
SzünetTrnava - Zilina 2:1
1. harmadLevice - Topolcany 0:0
1. harmadMartin - Brezno 0:1
1. harmadPov. Bystrica - Slovan Bratislava B 0:0
1. harmadZiar nad Hronom - HC 19 Humenne 1:0

UKRAJNA: UHL

2. harmadKramatorszk - Donbassz 0:3
19:00Rulav Oddr - HC Mariupol -:-

USA: ECHL

01:00Trois-Rivieres Lions - Newfoundland 3:6

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.