FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Holnap » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: Liga A - Első szakasz

23:00San Lorenzo - Ferro -:-
23:00San Martin - Penarol -:-
01:30Gimnasia - Hispano Americano -:-
01:30Weber Bahia - Argentino -:-
15:00Comunicaciones Mercedes - Boca Juniors 75:68
23:00La Union - Gimnasia -:-
23:00Platense - Argentino -:-

AUSZTRÁLIA: NBL

09:30Cairns Taipans - The Hawks -:-

BRAZÍLIA: NBB

01:00Sao Paulo - Mogi -:-
15:00Cearense - Pato -:-
18:00Cerrado - Campo Mourao -:-
21:00Brasilia - Minas -:-
00:00Unifacisa - Flamengo -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

16:00Hradec Kralove N - KP Brno N -:-

DÁNIA: Basketligaen

19:15Næstved - Svendborg -:-

DÉL-KOREA: KBL

11:00Incheon - Goyang -:-

DÉL-KOREA: WKBL - női

11:00Woori Wibee N - Samsung Blue Minx N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga

19:30MZT Skopje - TFT Skopje -:-

EURÓPA: Euroliga

18:00Khimki M. - Fenerbahce -:-
20:00Olympiakosz - Barcelona -:-
20:45Milano - Zenit Szentpétervár -:-

EURÓPA: FIBA Európa-kupa - Első szakasz

13:00Balkan - CSM Oradea -:-
14:00Kapfenberg - Kyiv Basket -:-
15:00Nes Ziona - Szolnoki Olaj -:-
16:00Besiktas - CSU Sibiu -:-
17:00Prometey - Rilszki Szportiszt -:-
18:00Groningen - Parma Perm -:-
18:00Ostrow Wielkopolski - Sporting CP -:-

EURÓPA: BIBL - Első szakasz

17:00Academic Bultex - Beroe -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

16:00Cmoki Minszk 2 - Grodno GrSU -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

19:00HBA-Marsky Helsinki - LoKoKo -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

16:30HBA N - Lappeenranta N -:-

IZLAND: Premier league

19:15Njardvik - Grindavik -:-
20:15Thor AK Akureyri - Tindastoll -:-
20:15Valur - Hottur -:-
21:15KR Basket - Thorl -:-

KÍNA: CBA

05:30Guangzhou - Beijing -:-
12:35Qingdao - Zhejiang Chouzhou -:-
13:00Shandong - Shanxi Zhongyu -:-

KOSZOVÓ: Superliga

15:00Vellaznimi - Trepca -:-
17:00Rahoveci - Prizreni -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:30Dabrowa Gornicza - Gdynia -:-

LITVÁNIA: NKL

16:30Gargzdu - Jonava -:-
17:00Ezerunas - Telsiai -:-
17:00Klaipedos Neptunas - Silute -:-
17:00Vilkaviskis - Silales Lusis -:-
17:30Palanga - Suduva-Mantinga -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00Szombathely - Jászberényi KSE -:-

NORVÉGIA: BLNO

19:00ElhalasztvaAmmerud - Kongsberg Miners -:-

OLASZORSZÁG: A2 Zöld

19:30Tortona - Capo d'Orlando -:-
20:45Monferrato - Trapani -:-

SZERBIA: 1. ZLS - női

17:00ZKK Kraljevo N - Art Basket N -:-
18:00Crvena zvezda N - Radivoj Korac N -:-
18:20Duga N - Vojvodina N -:-

TAJVAN: SBL - Első szakasz

11:00Pauian - Bank of Taiwan -:-
13:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-

UKRAJNA: FBU Szuperliga

17:00Ternopil-TNEU - Khimik Yuzhny -:-
18:00Budivelnik - Odessa -:-

USA: NBA

01:00Charlotte Hornets - Indiana Pacers -:-
01:00Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons -:-
01:00Orlando Magic - Sacramento Kings -:-
01:30Atlanta Hawks - Brooklyn Nets -:-
01:30Miami Heat - Denver Nuggets -:-
01:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers -:-
01:30Toronto Raptors - Milwaukee Bucks -:-
02:00ElhalasztvaMemphis Grizzlies - Chicago Bulls -:-
02:30San Antonio Spurs - Boston Celtics -:-
03:00New Orleans Pelicans - Washington Wizards -:-
03:00Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder -:-
03:00Utah Jazz - Dallas Mavericks -:-
04:00Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves -:-

USA: NCAA

23:00Citadel - Wofford -:-
23:00Kent State - Bowling Green -:-
23:00La Salle - Rhode Island -:-
00:00Florida State - Miami -:-
00:00Fordham - Duquesne -:-
00:30Florida - Vanderbilt -:-
01:00ElhalasztvaMercer - Samford -:-
01:00NC Greensboro - Mercer -:-
01:00Notre Dame - Virginia Tech -:-
01:00Ohio State - Penn State -:-
01:00Providence - Marquette -:-
01:00Seton Hall - Creighton -:-
01:00ElhalasztvaSMU Mustangs - Memphis -:-
01:00South Carolina - Georgia -:-
01:00ElhalasztvaSouth Florida - Temple -:-
01:00UCF Knights - East Carolina -:-
01:00VMI - Western Carolina -:-
01:30Northwestern St. - New Orleans -:-
02:00Incarnate Word - Houston Baptist -:-
02:00N.C. State - Wake Forest -:-
02:00Nicholls State - Mcneese State -:-
02:00Texas A&M-CC - Sam Houston St. -:-
02:30Abilene Christian - Stephen F. Austin -:-
02:30Arkansas - Ole Miss -:-
03:00Baylor - Kansas State -:-
03:00Clemson - Louisville -:-
03:00Colorado - Washington State -:-
03:00Depaul - St. Johns -:-
03:00Maryland - Wisconsin -:-
03:00Missouri State - Drake -:-
03:00SE Louisiana - Central Arkansas -:-
05:00UNLV - Utah State -:-
22:00ElhalasztvaJacksonville - Liberty -:-
22:00ElhalasztvaNorth Florida - North Alabama -:-
22:00San Diego State - Wyoming -:-
23:00USC - Oregon State -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.