FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Holnap » Minden mérkőzés

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00Pécsi VSK - DEAC -:-
19:30Atomerőmű SE Paks - Szolnoki Olaj -:-

OLASZORSZÁG: Lega A

17:00Trieste - Brindisi -:-
17:15Varese - Brescia -:-
18:00Sassari - Pesaro -:-
18:15Fortitudo Bologna - Reggiana -:-
19:00Tortona - Benetton Treviso -:-
20:00Venezia - Cremona -:-
20:45Trento - Virtus Bologna -:-

SPANYOLORSZÁG: ACB

12:30Pamesa Valencia - Murcia -:-
12:30Real Betis - Manresa -:-
17:00Fuenlabrada - MoraBanc Andorra -:-
18:30Joventut Badalona - Baskonia -:-
20:00Real Madrid - Obradoiro CAB -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

12:00Buyukcekmece - Galatasaray -:-
14:30Petkim Spor - Pinar Karsiyaka -:-
17:00Bahcesehir Kol. - Besiktas -:-
19:15Darussafaka - Fenerbahce -:-

AFRIKA: AfroBasket - női - Play Off

16:00Kamerun N - Szenegál N -:-
19:00Mali N - Nigéria N -:-

ARGENTÍNA: Torneo Super 20

00:00Comunicaciones Mercedes - Atenas -:-
00:00Platense - Union De Santa Fe -:-
02:00Ferro - Obras -:-
02:00Penarol - Boca Juniors -:-
02:30Obera TC - Instituto de Cordoba -:-
02:30San Lorenzo - Hispano Americano -:-

BAHREIN: Premier League

16:30Samaheej - Al Ahli -:-
18:30Al Ittihad - Nuwaidrad -:-

BELGIUM: Pro Basketball League

14:00Oostende - Spotter Leuven -:-
15:00Limburg - Belfius Mons -:-
15:00Phoenix Brussels - Okapi Aalst -:-
15:00Spirou Charleroi - Antwerp Giants -:-

BELGIUM: Top Division - női

15:00Liege N - Pepinster N -:-

CHILE: LNB 2

23:00Truenos De Talca - Liceo Curico -:-
23:30Boston C. C. - Arturo Prat San Felipe -:-
01:30Brisas - Stadio Italiano -:-
22:00Arabe Valparaiso - Truenos De Talca -:-
23:00Arturo Prat San Felipe - Sportiva Italiana -:-
23:30Stadio Italiano - Boston C. C. -:-
00:00Manquehue - Brisas -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

15:30Jihlava - Svitavy -:-
17:00Pelhrimov - USK Praha B -:-
17:30Polabi - Litomerice -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

18:30KP Brno N - Ostrava N -:-

DÁNIA: Dameligaen - női

16:00Falcon N - Aabyhoj N -:-
16:00Sisu N - Horsholm N -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Kupa

17:00Leicester Riders - Surrey Scorchers -:-
17:00London Lions - Plymouth City Patriots -:-
17:30Glasgow Rocks - Sheffield Sharks -:-
18:30Cheshire Phoenix - Manchester Giants -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL Kupa - női

14:00Oaklands Wolves N - Cardiff Met Archers N -:-
15:00BA London Lions N - Sevenoaks Suns N -:-
15:00Sheffield Hatters N - Manchester Mystics N -:-
16:00Durham Palatinates N - Newcastle Eagles N -:-
16:30Gloucester N - Leicester Riders N -:-

EURÓPA: ABA League

12:00Mega Basket - Studentski Centar -:-
19:00Buducnost - FMP -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női

13:00Breszt N - Cmoki Minszk N -:-
13:00Horizont Minsk 2 N - Olimpia Grodno N -:-
14:00Gomel N - Horizont Minsk N -:-
14:00Victoria Grodno N - BDU-Tsmoki N -:-

HOLLANDIA: DBL

14:00Groningen - Amsterdam -:-
14:00Zwolle - Den Bosch -:-
14:30Feyenoord - Leeuwarden -:-
15:00Hague - BAL Weert -:-
19:00Leiden - Yoast Utd -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

19:00Cedevita - Furnir -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga

12:00Zaprudje - Medvescak -:-
15:00Dinamo Zagreb - Kastela -:-
19:00Amfora - Samobor -:-

IZRAEL: Ligakupa

19:45Maccabi Tel Aviv - Hapoel Eilat -:-

KAZAHSZTÁN: National League

14:00Atirau - Asztana -:-

KOSZOVÓ: Superliga

17:00Peja - Rahoveci -:-
19:00Bashkimi - Sigal Prishtina -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:30Gdynia - Slask Wroclaw -:-
19:30Czarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski -:-

LITVÁNIA: LKL

16:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes -:-
16:20Jonava - Alytaus Dzukija -:-

LUXEMBURG: Total League

20:00Hesperange - Amicale Steesel -:-

LUXEMBURG: Total League - női

16:00Grengewald Hueschtert N - Amicale Steesel N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00Szekszárd N - Szigetszentmiklós N -:-
18:00TFSE-MTK N - PEAC-Pécs N -:-

MEXIKÓ: LNBP

23:00Fuerza Regia - Dorados -:-
01:00Astros - Abejas -:-
02:00Halcones de Xalapa - Lenadores -:-
22:00Astros - Abejas -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

15:00Frankfurt - Braunschweig -:-
15:00Giessen - Bayreuth -:-
15:00Göttingen - Bamberg -:-
18:00Bayern - Ulm -:-

NÉMETORSZÁG: Pro A

16:00Phoenix Hagen - Vechta -:-

NÉMETORSZÁG: Pro B

16:00RSV Eintracht - Schwelm -:-
17:00ETV Hamburg - Wedel -:-
17:00Köln - Sandersdorf -:-

NÉMETORSZÁG: DBBL - női

16:00Bergische Lowen N - Halle N -:-
16:00Herner N - Heli Girls N -:-
16:00TK Hannover N - Saarlouis N -:-

NORVÉGIA: BLNO

14:00Tromso - Ammerud -:-
15:00Froya - Fyllingen -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League

14:00CSZKA Moszkva - Zielona Gora -:-
16:00Zenit Szentpétervár - BC Kalev/Cramo -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa

09:00Dinamo MGTU - Dinamo Sztavropol -:-
11:30Barsz Rosztov - Zenit Pétervár 2 -:-
12:00Tobolszk - Jeniszej 2 -:-
14:00Nyizsnyij Novgorod 2 - Szamara 2 -:-
15:00Magnyitogorszk - Cseljabinszk -:-
15:30M. Lipeck - Ruszicsi Kurszk -:-
16:30Szaratov 2 - Unics Kazany 2 -:-
18:00Novomoskovsk - Parma Perm 2 -:-

PARAGUAY: LNB - Felsőház

02:00Dep. San Jose - Colonias Gold -:-

PUERTO RICO: BSN

02:00Capitanes De Arecibo - Piratas de Quebradillas -:-
02:00Gigantes de Carolina - Vaqueros de Bayamon -:-
02:00Grises de Humacao - Cariduros Fajardo -:-
02:00Leones De Ponce - Indios de Mayaguez -:-
00:00San German - Mets de Guaynabo -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női

12:00Zaragoza N - Leganes N -:-
18:00Pamesa Valencia N - IDK Gipuzkoa N -:-
18:30Bembibre N - Ensino N -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

15:00Trelleborg - Wetterbygden Stars -:-

TÖRÖKORSZÁG: Federation Cup Women

12:00Cesme N - Rize N -:-
12:30Urla Bld N - Ferhatoglu N -:-
14:15Karsiyaka N - Antalya Gunesi N -:-
14:45Tarsus N - Uludag N -:-
16:30Botas 2 N - Canik Belediye N -:-
17:00Yalova N - Mersin N -:-
18:45Bodrum Karya N - Fenerbahce 2 N -:-

UKRAJNA: FBU Szuperliga

14:00Cherkaski Mavpy - Budivelnik -:-
15:00Prometey - BK Zaporozhye -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

11:00Kyiv Basket N - Odessa N -:-
13:00Budivelnik N - Prometey N -:-
13:00Rivne N - Dynamo Kyiv N -:-

USA: WNBA - Play Off

21:00Seattle Storm N - Phoenix Mercury N -:-
23:00Minnesota Lynx N - Chicago Sky N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.