FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Holnap » Minden mérkőzés

AUSZTRÁLIA: WNBL - női

09:05Sydney N - Melbourne Boomers N -:-

BRAZÍLIA: NBB

00:30Minas - Brasilia -:-
18:30Pato - Franca -:-
21:30Pinheiros - Flamengo -:-
00:30Sao Paulo - Campo Mourao -:-

CSEHORSZÁG: NBL

17:30Pardubice - Ostrava -:-
18:00Brno - Svitavy -:-
18:00Olomoucko - Hradec Kralove -:-

DÁNIA: Basketligaen

19:30Værløse - Randers -:-

DÉL-KOREA: KBL

11:00Goyang - Mobis Phoebus -:-

DÉL-KOREA: WKBL - női

11:00Samsung Blue Minx N - S-Birds N -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

18:00Sheffield Sharks - Cheshire Phoenix -:-
20:30Newcastle Eagles - London Lions -:-

EURÓPA: Euroliga

18:00CSZKA Moszkva - Olympiakosz -:-
18:00Zenit Szentpétervár - Fenerbahce -:-
20:05Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda -:-
20:45Milano - Panathinaikosz -:-
21:00Pamesa Valencia - Alba Berlin -:-

EURÓPA: Eurocup

18:30Venezia - JL Bourg -:-

EURÓPA: BIBL

18:00Academic Bultex - Tivat -:-

EURÓPA: Euroliga - női

15:00Arka Gdynia N - Fenerbahce N -:-
17:00Schio N - TTT Riga N -:-
18:00USK Praha N - Lyon N -:-
20:00Uni Girona N - UMMC Ekaterinburg N -:-
21:00Landes N - Bourges N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női

15:00Cmoki Minszk N - Horizont Minsk N -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

18:30Pyrinto Tampere 2 - Jyvaskyla -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

17:30Tapiolan Honka N - Espoo Team N -:-
18:00Torpan Pojat Helsinki N - Pyrinto N -:-

KÍNA: CBA

05:30Shenzhen - Beijing -:-
05:30Zhejiang Guangsha - Fujian -:-
12:35Shanxi Zhongyu - Guangdong -:-
13:00Sichuan - Shanghai -:-

KÍNA: WCBA - női

10:30Hebei N - Tianjin N -:-
13:30Shaanxi Tianze N - Henan N -:-

KOSZOVÓ: Superliga

18:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-
18:00Prizreni - Bashkimi -:-
18:00Rahoveci - Trepca -:-
18:00Z-Mobile Prishtina - Vellaznimi -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:30Gdynia - Dabrowa Gornicza -:-
17:35Zielona Gora - Lublin -:-
19:00GTK Gliwice - Szczecin -:-
20:00Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw -:-

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

18:00WKK Wroclaw - Czarni Slupsk -:-

LITVÁNIA: NKL

17:00Jonava - Ezerunas -:-
17:00Klaipedos Neptunas - Silales Lusis -:-
17:00Perlas - Palanga -:-
17:00Vilkaviskis - Sakiai Vytis -:-
17:00Zalgiris Kaunas 2 - Mazeikiai -:-
18:00Gargzdu - Silute -:-

LITVÁNIA: Mindaugas Király Kupa

17:00Pieno Zvaigzdes - Nevezis-OPTIBET -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

20:15Szolnoki Olaj - Kaposvár -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

19:00Bonn - Hamburg -:-

OLASZORSZÁG: Lega A

20:30Reggiana - Benetton Treviso -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

13:30Novoszibirszk - Himki-Podmoszkovje -:-
14:00Temp Sumz Revda - Uralmas Jekatyerinburg -:-
15:00University-Jugra - CSZKA Moszkva 2 -:-

PUERTO RICO: BSN

02:00Aguada Santeros - Vaqueros de Bayamon -:-
05:00Piratas de Quebradillas - Brujos de Guayama -:-
23:00Brujos de Guayama - Cariduros Fajardo -:-

SPANYOLORSZÁG: ACB

18:30Bilbao - MoraBanc Andorra -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

19:00Helsingborg N - Lulea N -:-

SZERBIA: 1. ZLS - női

16:30Spartak Zlatibor Voda N - Duga N -:-

SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM

17:00Helios Domzale - Primorska -:-

ÚJ-ZÉLAND: NBL - női

07:30Oceana Otago Gold Rush N - Canterbury Wildcats N -:-

USA: NCAA

23:00Brigham Young - St. Johns -:-
23:00Cincinnati - Lipscomb -:-
23:00Fairfield - Hartford -:-
23:00Ohio State - Morehead State -:-
23:00Pacific - Montana State -:-
23:00Penn State - VCU Rams -:-
23:00South Florida - Florida Gulf Coast -:-
23:30Drexel - Quinnipiac -:-
23:30USC Upstate - Eastern Kentucky -:-
00:00Clemson - South Carolina St -:-
00:00Illinois State - Greenville -:-
00:00Radford - Mars Hill -:-
01:00Coll Of Charltn - Richmond -:-
01:00Furman - Southern W. -:-
01:00Gonzaga - West Virginia -:-
01:00Iowa State - South Dakota St. -:-
01:00Jacksonville - Presbyterian -:-
01:00Michigan - Ball State -:-
01:00Northern Illinois - Siu Edwardsville -:-
01:00Notre Dame - Western Michigan -:-
01:00Rhode Island - Seton Hall -:-
01:00Southern Miss - William Carey -:-
01:00Texas A&M - Tarleton -:-
01:00UMBC Retrievers - Delaware -:-
01:00Wichita State - Oral Roberts -:-
01:00Xavier - Tennessee Tech -:-
01:30Mcneese State - Dallas Christian -:-
01:30Middle Tenn. St. - Murray State -:-
01:30SE Missouri State - Southern Illinois -:-
01:30UAB - Kennesaw State -:-
02:00Arizona - Colorado -:-
02:00California Baptist - SE Louisiana -:-
02:00Florida State - North Florida -:-
02:00Memphis - Arkansas State -:-
02:00New Orleans - La Lafayette -:-
02:00Norfolk State - Old Dominion -:-
02:00SMU Mustangs - Houston Baptist -:-
02:00Tenn. Martin - Evansville -:-
02:00Utah Valley - Westminster UT -:-
02:00UTRGV - Texas A&M-CC -:-
03:00Arkansas - Texas Arlington -:-
03:00Missouri - Oregon -:-
03:00Nevada - San Francisco -:-
03:00North Dakota - Dixie State -:-
03:00Northwestern - Arkansas-Pine Bluff -:-
03:00Tennessee State - Belmont -:-
03:00Wyoming - Incarnate Word -:-
04:00Baylor - Illinois -:-
04:00Washington State - Oregon State -:-
21:00Eastern Illinois - Chicago St -:-
21:00Rice - LeTourneau -:-
22:00Boise State - New Mexico -:-
00:00Coastal Carolina - Columbia International -:-
00:00Iona - Merrimack Warriors -:-
00:00Longwood - Regent University -:-
00:00Northern Kentucky - Tennessee Tech -:-
00:00Utah Utes - Washington -:-
00:00Western Kentucky - Prairie View A&M -:-
00:00Wofford - N.Carolina Central -:-

VENEZUELA: Superliga - Play Off

19:00Gigantes - Bucaneros -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.