FRISSÍTÉS

Röplabda » Tegnap » Minden mérkőzés

ÁZSIA: Ázsia-bajnokság - 5-8. hely

07:30India - Pakisztán 2:3
10:00Tajvan - Kína 3:1

ÁZSIA: Ázsia-bajnokság - Play Off

12:45Dél-Korea - Japán 1:3
15:00Irán - Ausztrália 3:0

CSEHORSZÁG: Cseh Kupa

10:00Benatky - Melnik 3:0
10:00Bucovice - Slapanice 3:1
10:00Ceske Budejovice 2 - Praga 3:1
10:00TörölveChocen - Dvur Kralove nad Labem -:-
10:00Dobrichovice - Domazlice 3:1
10:00Holubice - Kometa Brno 3:0
10:00Hradec Kralove - Praha 2 0:3
10:00Kladno 2 - Plzen 0:3
10:00Kojetin - Drasov 0:3
10:00Novy Jicin - Blue Volley Ostrava 2:3
10:00Velke Mezirici - Volejbal Ostrava 3:0
12:00TörölveMFF Prague - Turnov -:-
12:00MFF Prague - Dvur Kralove nad Labem 3:0
12:00Novy Jicin - Bucovice 0:3
13:00Blue Volley Ostrava - Slapanice 3:2
13:00Ceske Budejovice 2 - Dobrichovice 1:3
13:00Drasov - Volejbal Ostrava 1:3
13:00Hradec Kralove - Holubice 1:3
13:00Kladno 2 - Benatky 0:3
13:00Kojetin - Velke Mezirici 0:3
13:00Plzen - Melnik 3:2
13:00Praga - Domazlice 0:3
13:00Praha 2 - Kometa Brno 3:0
15:00TörölveDvur Kralove nad Labem - Turnov -:-
17:00Benatky - Plzen 3:0
17:00Bucovice - Blue Volley Ostrava 3:0
17:00TörölveChocen - MFF Prague -:-
17:00Dobrichovice - Praga 3:0
17:00Domazlice - Ceske Budejovice 2 3:1
17:00Holubice - Praha 2 3:0
17:00Kometa Brno - Hradec Kralove 1:3
17:00Melnik - Kladno 2 0:3
17:00Slapanice - Novy Jicin 3:1
17:00Velke Mezirici - Drasov 3:0
17:00Volejbal Ostrava - Kojetin 3:0

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

12:00Randers - Ikast 3:0
13:00Arhus 2 - Lyseng 1:3
17:00DHV Odense - Skovbakken 3:0

DÁNIA: 1. osztály - kelet

14:30DTU - Hvidovre VK 2 2:3

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

13:00DHV Odense N - Aalborg N 1:3
13:30Esbjerg N - Ikast N 3:1

DÉL-KOREA: KOVO Cup - női

07:00Daejeon KGC N - Hungkuk N 1:3
09:00IBK N - Suwon City N 3:0

EURÓPA: EB - Play Off

16:00Hollandia - Németország 1:3
17:30Oroszország - Görögország 3:0
17:30Szerbia - Csehország 3:0
19:30Franciaország - Finnország 3:0
20:00Lengyelország - Spanyolország 3:0
20:30Belgium - Ukrajna 2:3
20:30Szlovénia - Bulgária 3:1

LENGYELORSZÁG: I. Liga

17:00AGH Krakow - Bielsko-Biala 2:3
17:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Kluczbork 1:3
17:00Spala - Gwardia Wroclaw 2:3
18:00ElhalasztvaCzestochowa - Norwid Czestochowa -:-
18:00Siedlce - Jaworzno 1:3
18:00Strzelce Opolskie - Krispol Wrzesnia 3:1

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

20:00Freiburg - Karlsruhe 1:3

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

19:30Borken N - Berlin N 2:3

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Előselejtező

11:00Jeniszej Krasznojarszk - VC Vladimir 3:0
11:30Magnitogorsk - Tyumen 2:3
12:00Sterlitamak - Cseljabinszk 3:0
13:00Groznij - Dinamo-Lo 0:3
13:00Iskra-Podmoskovie - Din. Moscow 2 2:3
14:00Barnaul - Novoszibirszk II 3:0
14:00Kemerovo - Lokomotiv Izumrud 3:0
14:00Novij Urengoj - Orenburg 3:0
15:00Gazprom Stavropol - Zenit Kazany 0:3
15:00Zenit St. Petersburg - MGTU Moscow 3:0
16:00Jaroszlavl - Novoszibirszk 0:3
16:00Ufa - Nizhnevartovsk 3:2
16:30Novokujbisevszk - Szurgut régió 2:3
17:00Din. Moszkva - N. Novgorod 3:0
18:00Belgorod - Tekhnolog-Belogorie 3:0

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - női - Előselejtező

12:00Odincovo N - Metar Chelyabinsk N 3:2
13:00Dynamo Moszkva N - Primorochka N 3:0
14:00Jeniszej N - Szaratov N 1:3
14:00Krasznodar N - Minszk N 3:1
14:00UrGEU N - Tyumen N 3:2
15:00Leningradka N - Szahalin N 3:2
16:30Dynamo Kazany N - Nizhniy Novgorod N 0:3
16:30Volgodonsk N - Ufa N 0:3
17:00Lucs N - Tulitsa N 0:3
17:00Uralocska N - Cserepovec N 3:2
19:00Kalinyingrád N - Lipeck N 3:0

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női

09:00Thaiföld N - Fülöp-szigetek N 3:1
12:00Vietnám N - Indonézia N 0:3

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

14:00MKS Kalisz N - Rzeszow N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.