FRISSÍTÉS

Röplabda » Tegnap » Minden mérkőzés

EURÓPA: Bajnokok Ligája

18:00ACH Ljubljana - Ziraat Bankasi 2:3
18:00Hebar - Halkbank 2:3
18:00Karlovarsko - Menen 3:0
18:00Vojvodina - Montpellier 3:1
18:00Zawiercie - BR Volleys 1:3
20:30Roeselare - Lube Civitanova 1:3

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Blumenau - Minas 3:1

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:00ABEL Moda Volei N - Osasco N 0:3
00:00Pinheiros N - Brasilia Volei N 3:0
01:30Sesi Bauru N - SESC-RJ N 3:2
23:30Minas N - Fluminense N 3:2
00:00Maringa N - Praia Clube N 0:3

CSEHORSZÁG: Cseh Kupa - Play Off

18:00Benatky - Kladno 0:3

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

20:00Aarhus 3 - Randers 3:0

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

11:00KAL Jumbos - Woori 3:0

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

11:00Hyundai E&C Hillstate N - Daejeon KGC N 3:2

EURÓPA: CEV Kupa

17:00Arkasspor - Modena 0:3
17:30Savo - Arcada Galati 1:3
19:00Amriswil - Maaseik 2:3
19:30Schonenwerd - Ceske Budejovice 1:3
20:30Piacenza - Fenerbahce 3:1

EURÓPA: Challenge Cup

18:00BIGBANK Tartu - A. J. F. Bastardo 1:3
18:00Melilla - Sporting CP 3:2
18:00Olimpiakosz - Dea Sport Burgas 3:0

EURÓPA: Challenge Cup - női

15:00Slavia Bratislava N - Azerrail Baku N 0:3
16:00Rapid Bukarest N - Tent N 3:0
17:30H. Kfar Saba N - Viesti N 3:0
18:00Galeb N - Sliedrecht N 0:3
18:00Riga VS N - Brusno N 3:2
18:00UKF Nitra N - Randaberg N 2:3
19:00Apollon N - Ub N 2:3
19:00Gacko N - Chieri '76 N 0:3
19:00Legionowo N - ASP Thetis N 3:0
19:00Tromso N - Herceg Novi N 0:3
19:30Aesch Pfeffingen N - Panathinaikosz N 2:3
19:30Walfer N - Linz-Steg N 1:3
20:00Apollo 8 N - AJM/FC Porto N 3:0
20:00Tchalou N - Ankara PTT N 1:3
20:45Legionowo N - ASP Thetis N 15:10
21:30Apollo 8 N - AJM/FC Porto N 10:15
22:45Clube Kairos N - Dudingen N 3:0

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

17:30OrPo N - Kangasala N 3:1

HOLLANDIA: Eredivisie

19:30Sliedrecht - Advisie/SSS 1:3

HOLLANDIA: Eredivisie - női

20:00Sneek N - Sudosa-Desto N 3:0
20:00Zwolle N - Eurosped N 3:0

HORVÁTORSZÁG: Superliga

20:00Varazdin - Trnje 3:1

IZLAND: Mizunodeild - női

19:00Akureyri N - Throttur N 3:0
20:00HK Kopavogur N - Afturelding N 2:3

KÍNA: CVL - női - Első szakasz

07:00Fujian N - Bohai N 0:3
07:30Zhejiang Kaiyuan N - Hebei N 3:1
09:00Shanghai N - Liaoning N 3:2
10:00Beijing N - Yun Nan University N 3:0
11:00Guangdong N - Shenzhen N 0:3
12:30Sichuan N - Henan N 3:2
13:00Jiangsu ECE N - Shandong N 3:2

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga

19:30Giesen - Herrsching 3:1

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

18:30Erfurt N - Aachen N 2:3
18:30Neuwied N - Vilsbiburg N 0:3
18:30Palmberg Schwerin N - Wiesbaden N 3:0
18:30Potsdam N - Stuttgart N 3:0
18:30USC Münster N - Suhl N 3:1

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

20:30Macerata N - Conegliano N 0:3

OROSZORSZÁG: Szuperliga

16:00Dinamo-Lo - Belgorod 0:3

PERU: LNSV - Play Off

00:00Junior Callao - Huaraz 3:1
02:00Regatas Lima - Peerless 3:1

ROMÁNIA: A1 divízió - női

16:00Voluntari N - CSM Bukarest N 3:0

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

19:00Värnamo N - Gislaved N 1:3

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00Presov - Komarno 1:3

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa - női

18:00ElhalasztvaGrosuplje N - Calcit Kamnik N -:-
20:00Ankaran N - GEN-I Volley NG N 3:1
20:00Formula Formis N - Nova KBM Branik N 1:3

UKRAJNA: Szuperliga - női

18:00Dobrodiy Meduniversitet N - Balta N 3:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.