FRISSÍTÉS

Röplabda » Holnap » Minden mérkőzés

ANGLIA: Szuperliga - Alsóház

13:45Tendring - Wessex -:-

ARGENTÍNA: LVA

02:00Obras Pocito - PSM Voley -:-
23:00UPCN - PSM Voley -:-
00:00River Plate - Gigantes del Sur -:-

ARGENTÍNA: Liga - női - Első szakasz

00:00River Plate N - Club Rosario N -:-

AUSZTRIA: AVL - Play Off

19:00UVC Graz - Weiz -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Felsőház

15:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - SV Salzburg -:-
16:00SK Posojilnica 2 - Tirol Innsbruck -:-
19:00TSV Hartberg - St. Pölten -:-

AUSZTRIA: AVL - női - Play Off

16:30SG SVS Post N - SG TI-Volley N -:-
19:00Wildcats N - VC Tirol N -:-

AUSZTRIA: AVL - női - Play Out

19:00Salzburg N - Brunnenbau N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Felsőház

16:00SU Inzingvolley N - Wildcats 2 N -:-
16:30Bisamberg N - Villach N -:-
18:00Seekirchen N - ATSE Graz N -:-

BELGIUM: EuroMillions League - Selejtező - Felsőház

20:30Achel - Haasrode Leuven -:-
20:30Prefaxis Menen - Maaseik -:-

BELGIUM: Liga A - női

19:30Tchalou N - Oostende N -:-
20:30Asterix Avo N - Michelbeke N -:-
20:30Gent N - Oudegem N -:-
20:30Tongeren N - Charleroi N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Modrica - Jedinstvo -:-
18:00Tempo - Borac -:-
19:00Maglic Foca - Bosna -:-

BRAZÍLIA: Superliga

00:30Volei Ribeirao - UM Itapetininga -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:30Barueri N - Valinhos N -:-

BULGÁRIA: SuperLiga

16:00Marek Dupnitsa - Neftohimic Burgas -:-
16:30Levszki Szófia - Arda Kardzhali -:-
17:30Montana - CSZKA Szófia -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:00Ostrava - Brno -:-

CSEHORSZÁG: Cseh Kupa - Play Off

15:00Ceske Budejovice - Karlovarsko -:-
18:00Liberec - Kladno -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00Olomouc N - VK Liberec N -:-
17:00Olymp Prague N - TJ Sokol Sternberk N -:-
17:00Ostrava N - Prostejov N -:-

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Klubbajnokság - női

00:00Praia Clube N - Minas N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

06:00Kepco - Hyundai Skywalkers -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

08:00IBK N - Expressway Co N -:-

EURÓPA: MEVZA

19:00Aich/Dob (Aut) - Mladost Kastel Luksic (Cro) -:-
19:00Mladost Brcko (Bih) - Waldviertel (Aut) -:-

EURÓPA: Schenker League

14:00Parnu - Tallinn -:-
16:00Saaremaa - Biolars/Olaine -:-
17:00Jekabpils - TTU -:-
17:00Limbazi - Pere Leib Tartu -:-

EURÓPA: Balti Liiga - női - Play Off

12:00Riga VS N - Alytus N -:-
15:00Jelgava N - Kaunas N -:-
15:00Tartu Ulikool N - VK miLATss N -:-
17:00TTU N - Ausrine KKSC N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió

13:00Marco Vitebsk - Legion Obuhovo -:-
15:00Energia - Zapadnij Bug -:-
15:00Stroitel Minszk - Mapid Minsk -:-
15:00Szoligorszk - Mogilev -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság - Play Off

15:00Mogilev N - Minszk 2 -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

14:30ETTA - Savo -:-
16:00Hurrikaani - Vantaa Ducks -:-
16:00VaLePa - Karelian Hurmos -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

15:00Polkky Kuusamo N - Kuortane N -:-
16:00LP-Vampula N - Puijo N -:-
16:00OrPo N - LiigaPloki N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

20:00Chaumont - Rennes -:-
20:00Montpellier - Nice -:-
20:00Narbonne - Tours -:-
20:00Paris - Ajaccio -:-
20:00Sète - Poitiers -:-
20:30Cannes - Tourcoing -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

16:30France Avenir - Plessis Robinson -:-
18:00Illacaise - Cambrai -:-
19:00Nancy - Martigues -:-
20:00Frejus - Lozere -:-
20:00St-Quentin - Nazaire -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

17:00France Avenir 2024 N - Beziers N -:-
18:00RC Cannes N - Mulhouse N -:-
19:30Marcq Baroeul N - Vandoeuvre N -:-
20:00Chamalierois N - Nantes N -:-
20:00TFOC N - Mougins N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

16:30PAOK - Foinikas Syroy -:-
18:00Pamvochaikos - Alexandropolis -:-
19:30Panathinaikos - Kifisia -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

16:00Olympiakos N - GS Ilioupolis N -:-
16:30Panathinaikos N - Aris N -:-
17:00PAOK N - Thira N -:-
18:00Ilisiakos N - Evosmou N -:-
18:00Pannaxiakos N - Markopoulo N -:-
19:00AO Porfiras N - ASP Thetis N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - Felsőház

19:30RECO - Groningen/Lycurgus -:-
20:00Orion - Sliedrecht -:-
20:00Taurus - Draisma -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női - Felsőház

20:00Sneek N - Apollo 8 N -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga

17:00Mok Mursa - Mok Rovinj -:-
17:00Rijeka - Zadar -:-
17:00Split - Trnje -:-
18:00Centrometal - Marsonia -:-
19:30Sisak - Varazdin -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga - női - Alsóház

18:00Porec N - ZOK Osijek N -:-
20:00Split N - Olimpik N -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga - női - Felsőház

19:45Marina Kastela N - Mladost N -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női - Alsóház

18:00Kostrena N - Karlovac N -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női - Felsőház

15:00Don Bosco N - Zadar N -:-
18:00Dinamo Zagreb N - Mladost II N -:-

IZRAEL: Premier League

18:00Maccabi Ashdod - H. Mate Asher -:-
18:00M. Hod Hasharon - M. Hadera Hefer -:-
18:30Hapoel Kiryat Ata - M. Tel Aviv -:-

JAPÁN: V.League - Play Off

06:08Suntory Sunbirds - Osaka Sakai -:-

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:45Verva Warszawa - Belchatow -:-
17:30Kedzierzyn-Kozle - Rzeszow -:-
20:30Jastrzebski - Czarni Radom -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga

16:00Jaworzno - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-
17:00AGH Krakow - Stal Nysa -:-
18:00Chrobry Glogow - Krispol Wrzesnia -:-
18:00Siedlce - Norwid Czestochowa -:-

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

17:00Bydgoszcz N - Pila N -:-
17:00Rzeszow N - MKS Kalisz N -:-
17:00Wroclaw N - Legionowo N -:-
19:00Wisla Warszawa N - Radom N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

15:45Opole N - Solna Wieliczka N -:-
16:00Czestochowianka N - San Jaroslaw N -:-
17:00Joker Swiecie N - Karpaty Mosir Krosno N -:-
18:00Tarnow N - KS AZS Gliwice N -:-
19:00Ostrowiec Swietokrzyski N - Mielec N -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - Alsóház

13:00Kuldigas - Vecumnieki -:-
16:00Riga - Aizpute -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - Felsőház

14:00Daugavpils - Ozolnieki -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

16:00MÁV Előre SC N - DSZC-Eötvös N -:-
17:00Palota RSC N - Penta-Gödöllői Röplabda Club N -:-
18:00TFSE N - Diósgyőri VTK N -:-
18:00UTE N - Fatum-Nyíregyháza N -:-
18:30Budaörsi DSE N - SZBBRA N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga

17:30Buhl - Rottenburg -:-
18:00Netzhoppers - Luneburg -:-
19:30Eltmann - Herrsching -:-
19:30Friedrichshafen - Alpenvolleys Haching -:-
19:30UV Frankfurt - Giesen -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

19:00Mitteldeutschland - Lindow/Gransee -:-
19:30Baden - Kiel -:-
19:30Braunschweig - Mondorf -:-
19:30Schuttorf - VCO Berlin -:-
20:00Essen - Bitterfeld -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

17:00VI Frankfurt - Delitzsch -:-
19:00Leipzig - Gonsenheim -:-
19:00Unterhaching II - Mimmenhausen -:-
19:00VC Gotha - Grafing -:-
19:30Schwaig - Karlsruhe -:-
20:00Freiburg - Hammelburg -:-
20:00Kriftel - Friedrichshafen 2 -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

16:10SC Schweriner N - Dresdner SC N -:-
18:00Aachen N - Stuttgart N -:-
18:00Erfurt N - Wiesbaden N -:-
19:00Suhl N - Potsdam N -:-
19:00Vilsbiburg N - NawaRo Straubing N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

19:00Berlin N - Essen-Borbeck N -:-
19:00Ostbevern N - Prenzlauer Berg N -:-
19:00Oythe N - Koln N -:-
19:30Borken N - Stralsund N -:-
20:00Emlichheim N - VCO Berlin N -:-
20:00Leverkusen N - Bad Laer N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

16:00VCO Dresden N - Vilsbiburg II N -:-
18:00Grimma N - SV Lohhof N -:-
20:00Waldgirmes N - Allgau Sonthofen N -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

14:00Askim - Viking -:-
17:00TVN - NTNUI -:-

NORVÉGIA: Eliteserien - női

15:00TVN N - NTNUI Volley N -:-
16:00Oslo N - Viking TIF N -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia A1

16:00Lube Civitanova - Trentino -:-
18:30Perugia - Modena -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

21:00Monza N - Casalmaggiore N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

11:00Jeniszej Krasznojarszk - Szurgut régió -:-
11:00Kemerovo - Dinamo Moszkva -:-
13:00Novoszibirszk - Zenit Kazany -:-
16:00Zenit Szentpétervár - Belgorod -:-
17:00Dinamo-Lo - ASK N. Novgorod -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

14:00Szaratov N - Odincovo N -:-
16:00Dinamo Moszkva N - Minszk N -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Honda

16:00Vitoria - Leixoes SC -:-
17:00SC Caldas - Castelo Maia GC -:-
18:00Esmoriz GC - Ginastica -:-
18:00Sporting CP - A. J. F. Bastardo -:-
19:00Mamede - Sporting de Espinho -:-

ROMÁNIA: A1 divízió

11:00Dinamo Bukarest - Campia Turzii -:-
14:30U. Cluj - Timisoara -:-
15:00Zalau - Arcada Galati -:-
16:00Stiinta Baia Mare - Gloria Buzau -:-
17:00Unirea Dej - Craiova -:-

ROMÁNIA: A1 divízió - női

13:00Dinamo Bukarest N - Pitesti N -:-
15:00Voluntari N - Medgidia N -:-
16:00Rapid Bukarest N - U. Cluj N -:-
16:00Stiinta Bacau N - Alba Blaj N -:-
16:00Targoviste N - Belor Galati N -:-

SPANYOLORSZÁG: SuperLiga

17:00Grau - Ibiza -:-
17:30Emeve Lugo - Vecindario -:-
18:00Santanderina - Almeria -:-
19:00Voleibol Teruel - Rio Duero -:-
19:00Voley Palma - Almoradi -:-
19:30Melilla - Manacor -:-

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

19:00Algar Surmenor N - Logrono N -:-
19:00La Laguna N - Sant Cugat N -:-
19:30CV Madrid N - Las Palmas N -:-

SVÁJC: NLA - Play Off

17:00Basel - Amriswil -:-
17:30Lausanne - Chenois -:-
18:00Nafels - Luzern -:-
18:00TSV Jona - Schonenwerd -:-

SVÁJC: NLA - női - 9-10. hely

17:30Toggenburg N - Geneve N -:-

SVÁJC: NLA - női - Play Off

14:00Lugano N - NUC Volleyball N -:-
17:00Aesch Pfeffingen N - Val-de-Travers N -:-
17:30Cheseaux N - Dudingen N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

16:00Linköpings - Vingaker -:-
16:00Sodertelge - Orkelljunga -:-
16:30Hylte/Halmstad - Habo -:-
17:00Falköping - Lunds -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

13:00Linköpings N - Lunds VK N -:-
14:00Gislaved N - Sollentuna N -:-
14:00Hylte/Halmstad N - Svedala N -:-
14:30Falköping N - Engelholm N -:-
15:00Värnamo N - Orebro N -:-

SZERBIA: Liga - Felsőház

14:30Partizan - Mladi Radnik -:-
17:00Nis - Subotica -:-
17:30Vojvodina - Radnicki -:-

SZERBIA: Liga - női - Alsóház

17:00Partizan N - Spartak Subotica N -:-

SZERBIA: Liga - női - Felsőház

19:00Tent N - Vizura N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - Alsóház

18:00Trencin - Presov -:-
18:00Zvolen - Nitra -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - Felsőház

18:30Kosice - Prievidza -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Alsóház

18:00UCM Trnava N - Brusno N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Felsőház

18:00Nove Mesto nad Vahom N - Slavia Bratislava N -:-
18:00Pezinok N - UKF Nitra N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - Felsőház

18:00ACH Ljubljana - Pomgrad -:-
19:00Salonit Anhovo - Krka -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - Play Out

17:30Triglav Kranj - Sostanj -:-
19:00Hoce - Crnuce -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női - Felsőház

17:00Luka Koper N - Nova KBM Branik N -:-
19:30Grosuplje N - GEN-I Volley NG N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női - Osztályozó

17:30Ptuj N - Ankaran N -:-
18:30Krim N - Formula Formis N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi

12:00Arhavi Bld. - Halkbank -:-
13:00Arkasspor - Inegol -:-
13:00Ziraat Bankasi - Bursa -:-
14:00Sorgun - Fenerbahce -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. osztály - női

12:00Beylikduzu N - Fenerbahce N -:-
13:00Aydin Bld. Spor N - Eczacibasi N -:-

UKRAJNA: Szuperliga

10:00Lokomotiv Kharkiv - VNAU -:-
10:00Novator Khmelnitsky - Zhytychi Zhytomyr -:-
10:30Barkom - Burevisnyk -:-
11:00Sertse Podillya - Yurakademiya -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

10:00Bilozgar Meduniversitet N - Khimik N -:-
10:00Ternopil N - Prometey N -:-
10:00Volyn Lutsk N - Zaporizhya N -:-
11:00Peduniversitet-SHVSM N - Polesie Zhytomyr N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.