Röplabda » Tegnap » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
LENGYELORSZÁG: PlusLiga - Play Off
18:00Jastrzebski - Zawiercie 1:3OLASZORSZÁG: SuperLega - 5-8. hely - rájátszás
18:00Verona - Lube Civitanova 1:3OLASZORSZÁG: SuperLega - Play Off
20:30Milano - Trentino 3:1AFRIKA: Afrikai Klubbajnokság - női
13:00ASEC Mimosas N - National Alcohol N 0:315:00Kenya Pipeline N - Mayo Kane Evolution N 3:0
15:00Saint Denis Ol. N - Nigeria Customs N 0:3
17:00Kenya Commercial Bank N - Litto N 3:1
17:00Sococim N - ASW Bejaia N 1:3
19:00Kenya Prisons N - Al Ahly N 0:3
19:00MB Bejaia N - Zamalek N 1:3
ANGLIA: Szuperliga - Play Off
14:30London Polonia - Essex Rebels 3:118:30Durham - Malory Eagles 3:1
ANGLIA: Szuperliga - női - Play Off
12:30Polonia London N - Essex Rebels N 3:016:30Durham N - Malory Eagles N 3:2
AUSZTRIA: AVL - Play Off
19:00Waldviertel - Aich/Dob 0:3AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Felsőház
16:30Muhlviertel - SK Posojilnica 2 1:3AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Osztályozó
19:00Liebenau - Wolfurt 1:319:30Dobling - Roadrunners/Perchtoldsdorf 3:0
AUSZTRIA: AVL - női - Osztályozó
19:00Muhlviertel N - Bad Radkersburg N 3:0AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Osztályozó - Play Offs
15:00Villach N - Oberndorf N 3:1BELGIUM: Volley League - női - Helyosztók
20:00Roeselare N - Gent N 1:3BELGIUM: Volley League - női - Play Off
20:30Asterix Avo N - Tchalou N 3:0FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió - 5-10. hely
15:00Borisov-BGUFK - Mogilev 3:116:30Legion Obuhovo - Marco Vitebsk 2:3
17:00Zapadnij Bug - Mapid Minsk 3:1
FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság - 5-8. hely
14:00RGUOR N - Zsemcsuzsina N 3:115:00A. Baranovichi N - Minszk 2 0:3
FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság - Play Off
16:00Kommunalnik Grodno N - Pribuzhe N 3:116:00Mincsanka N - Mogilev N 3:0
GÖRÖGORSZÁG: A1 - női - Play Off
18:30Olimpiakosz Pireusz N - Panathinaikosz N 2:3INDONÉZIA: Proliga
09:00Jakarta Pertamina - Putra Jakarta Garuda 3:013:30Jakarta Bhayangkara - Palembang BS 1:3
INDONÉZIA: Proliga - női
11:00Bandung BJB N - Jakarta BIN N 3:1IZLAND: Mizunodeild - Play Off
16:00Afturelding - Hamar 0:3LENGYELORSZÁG: I. Liga - Play Off
20:30Arka Chelm - Bielsko-Biala 1:3LENGYELORSZÁG: I. Liga - női - Döntő csoport
17:00Nowy Dwor Mazowiecki N - KS Pila N 1:320:00Imielin N - Mogilno N 1:3
MONTENEGRÓ: Szuperliga - női - Osztályozó
18:00Budvanska Rivijera N - AOK Rudar Pljevlja N 3:0MONTENEGRÓ: Szuperliga - női - Play Off
18:00Bar N - Herceg Novi N 0:3NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak
19:00Giesen II - Dessau 3:119:00Lindow/Gransee - Warnemünde 0:3
19:00Mondorf - Kiel 3:0
19:00Munster - Schoneiche 3:0
19:00Neustrelitz - Bocholt 3:0
19:00Schuttorf - Essen 3:2
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél
19:00Buhl - Grafing 3:219:00Dresden - Ludwigsburg 3:1
19:00Eltmann - Schwaig 3:0
19:00L.E. Volleys - VC Gotha 3:0
19:00Mimmenhausen - Kriftel 3:1
19:00Rottenburg - Delitzsch 3:0
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga Pro - női
14:00Leverkusen N - Freisen N 3:019:00Dingolfing N - ETV Hamburg N 2:3
19:00Erfurt N - Stralsund N 3:0
19:00Essen-Borbeck N - Koln N 3:0
19:00Grimma N - Flacht N 3:1
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női
19:00Cottbus N - Hildesheim N 3:119:00Ostbevern N - Emlichheim N 0:3
19:00Oythe N - Schweriner II N 3:0
19:00Potsdam II N - Berlin N 3:1
19:00VCO Münster II N - Sorpesee N 3:1
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női
19:00Altdorf N - Vilsbiburg II N 1:319:00Bad Soden N - TSV Munchen N 3:1
19:00Holz N - Ludwigsburg N 3:0
19:00Planegg-Krailling N - Karlsruhe-Beiertheim N 3:0
19:00Unterhaching N - München N 3:2
19:00Wiesbaden II N - SV Lohhof N 1:3
OLASZORSZÁG: Serie A1 - női - Play Off
20:45Scandicci N - Conegliano N 1:3OROSZORSZÁG: Szuperliga - 9-12. hely
15:30Szoligorszk - Dinamo-Lo 0:318:00Szurgut régió - Novokujbisevszk 3:0
OROSZORSZÁG: Szuperliga - Play Out
12:00Nizsnyevartyovszk - ASK N. Novgorod 2:315:00Ufa - Orenburg 3:0
OROSZORSZÁG: Vysshaya League А - Play Off
17:00MGTU Moszkva - Barnaul 3:118:00Jaroszlavl - Lokomotiv Izumrud 3:0
PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional - Helyosztók
20:00A. J. F. Bastardo - Vitoria 3:1PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional - Play Off
19:00Leixoes SC - Academica de Espinho 1:3PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női - Helyosztók
17:00Benfica N - Castelo Maia N 3:0PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női - Play Off
19:30Vitoria Guimaraes N - Sporting N 3:2ROMÁNIA: A1 divízió - 5-8. hely
17:00Craiova - CSM Constanta 3:017:00Steaua Bukarest - Zalau 2:3
ROMÁNIA: A1 divízió - Play Off
17:00Dinamo Bukarest - Rapid Bukarest 0:3ROMÁNIA: A1 divízió - női - Play Off
16:00Targoviste N - Rapid Bukarest N 3:0ROMÁNIA: A1 divízió - női - Play Out
13:00CSM Constanta N - Pitesti N 3:116:00Stiinta Bacau N - Targu Mures N 0:3
SPANYOLORSZÁG: SuperLiga - Play Off
19:30Guaguas - Rio Duero Soria 3:0SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női - Play Off
18:00Avarca de Menorca N - Las Palmas N 3:2SVÁJC: NLA - Play Off
18:00Schonenwerd - Amriswil 3:1SZLOVÁKIA: Extraliga - Play Off
19:30Komarno - VKP Bratislava 2:3USA: PVF - női
01:00Columbus Fury N - Orlando Valkyries N 3:103:30Omaha Supernovas N - Grand Rapids Rise N 3:2
04:00San Diego Mojo N - Vegas Thrill N 2:3
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.