FRISSÍTÉS

Jégkorong » Tegnap » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

17:30Black Wings Linz - Val Pusteria 1:4
17:30Graz - Bolzano 1:2b.u.
17:30HK Olimpija - Innsbruck 2:5
17:30Vienna - Salzburg 1:3
18:00Klagenfurt - Villach 2:3

CSEHORSZÁG: Extraliga

15:30Litvinov - Ceske Budejovice 1:0b.u.
16:00Mountfield HK - Kladno 4:2
17:00Kometa Brno - Liberec 3:0
17:00Olomouc - Karlovy Vary 3:4
17:20Plzen - Sparta Praha 4:3b.u.
17:30Mlada Boleslav - Pardubice 3:5

MAGYARORSZÁG: Erste Liga

17:30Csíkszereda - Feha19 7:3

SZLOVÁKIA: Extraliga

16:00Nove Zamky - Nitra 1:3
16:00Spisska Nova Ves - Banska Bystrica 3:4h.u.
16:30L. Mikulas - Presov 3:4b.u.
17:00Slovan Bratislava - Poprad 5:4h.u.
18:30Kosice - Michalovce 5:1

USA: NHL

00:00Florida Panthers - Boston Bruins 4:3h.u.
01:00Ottawa Senators - Montreal Canadiens 5:0
01:00Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks 4:6
01:00Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings 5:2
01:00Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers 0:4
01:30New York Islanders - Vegas Golden Knights 2:1h.u.
03:00Minnesota Wild - Buffalo Sabres 3:2b.u.
04:00Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks 7:3
04:00Seattle Kraken - Columbus Blue Jackets 3:1
04:30Anaheim Ducks - Arizona Coyotes 2:1h.u.
23:00Carolina Hurricanes - Boston Bruins 4:1
23:00Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 5:1

ÁZSIA: Ázsia Liga

06:00East Hokkaido Cranes - Nikko Icebucks 6:3
06:00Yokohama Grits - Red Eagles Hokkaido 0:6
08:00HL Anyang - Tohoku F. Blades 9:0

CSEHORSZÁG: ULLH

12:00UK Prague - Black Dogs Budweis 2:5

DÁNIA: Metal Ligaen

15:00Esbjerg - Odense 4:2
15:00Herning - Herlev 3:1
17:00Sønderjyske - Frederikshavn 5:1

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Elite League

17:00Nottingham - Glasgow 1:2
18:00Dundee - Cardiff 4:5
19:00Fife - Manchester 5:4b.u.

ÉSZTORSZÁG: Hokiliiga

11:30Kurbads - HC Panter 6:2
15:00Everest - Valk 494 2:5

EURÓPA: BeNe League

17:30Heerenveen - Liege Bulldogs 1:3
19:00Limburg - Zoetermeer 2:5
20:00Herentals - Mechelen 9:2

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

12:30HCIK - Muik Hockey 3:2h.u.
15:00JHT - Jarvenpaa 2:5
15:00Virkia - Titaanit 5:3

FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Alsóház

11:00Koovee U20 - RoKi U20 2:3
14:00TUTO U20 - SaPKo U20 5:1

FINNORSZÁG: Naisten Liiga

11:30KalPa N - RoKi N 8:1
13:00Hämeenlinna N - IFK Helsinki N 0:5
13:15Lukko N - Kiekko-Espoo N 3:8
14:00Ilves Tampere N - Kärpät Oulu N 4:3h.u.
14:00Kuortane N - Turku PS N 3:2h.u.

FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa

15:00Gap - Grenoble 2:3

KANADA: OHL

01:00Erie Otters - Kitchener Rangers 6:4
01:00Flint Firebirds - Barrie Colts 4:6
01:00Kingston Frontenacs - London Knights 2:3b.u.
01:00Niagara IceDogs - North Bay Battalion 2:8
01:05Saginaw Spirit - Sarnia Sting 2:8
01:30Owen Sound Attack - Sudbury Wolves 4:3
20:00Erie Otters - Niagara IceDogs 6:2
20:00Guelph Storm - Sudbury Wolves 5:4h.u.
20:00Mississauga Steelheads - Ottawa 67s 2:4
20:05Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 4:7
20:07Soo Greyhounds - Windsor Spitfires 4:9
23:30Saginaw Spirit - Barrie Colts 1:4
00:05Oshawa Generals - North Bay Battalion 4:0

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Medicine Hat Tigers 3:2h.u.
03:00Prince George Cougars - Prince Albert Raiders 1:4
03:00Red Deer Rebels - Winnipeg Ice 1:5
03:05Everett Silvertips - Swift Current Broncos 4:3h.u.
03:05Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks 2:5
03:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs 6:2
03:05Victoria Royals - Kamloops Blazers 3:2
04:05Kelowna Rockets - Vancouver Giants 5:1
23:00Regina Pats - Medicine Hat Tigers 4:6
00:00Calgary Hitmen - Winnipeg Ice 4:5h.u.
00:00Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes 2:10

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 4:1
00:00Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 3:7
00:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 5:1
00:00Victoriaville Tigres - Charlottetown Islanders 3:2h.u.
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Baie-Comeau Drakkar 3:6
19:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 4:0
21:00Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 4:6
21:00Quebec Remparts - Charlottetown Islanders 2:1h.u.
21:00Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar 2:3
22:00Chicoutimi Sagueneens - Rimouski Oceanic 3:2
22:00Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 0:7
22:00Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 1:5

KANADA: LNAH

01:00Assurancia de Thetford Mines - Sorel-Tracy 0:5
01:45Jonquiere Marquis - Montcalm 1:4

KANADA: U Sports

00:00Dalhousie - UNB 2:6
00:00MacEwan - UBC 0:9
00:00StFX - Moncton 5:4h.u.
00:00UPEI - Acadia 2:3
01:00Carleton - UQTR 5:4h.u.
01:00Lakehead - Western 2:1
01:00Waterloo - Brock 2:6
01:30Windsor - York 5:1
02:00Manitoba - Trinity Western 7:6
03:00Alberta - Regina 8:4
03:00Mount Royal - Calgary 0:4
21:00Ottawa Gee-Gees - Queens 3:1

KAZAHSZTÁN: Championship

13:00Aktobe - Pavlodar 5:4h.u.
13:00Bejbarisz Atirau - Gornyak Rudnij 4:3

LENGYELORSZÁG: PHL

17:00Jastrzebie - Unia Oswiecim 3:4b.u.
17:00Tychy - Katowice 1:4
17:00Zaglebie - Torun 2:5
18:00Sanok - MMKS Podhale 3:0

MAGYARORSZÁG: Magyar Kupa

16:00Újpest - DEAC 3:2
19:45Budapest Jégkorong Akadémia HC - Fehérvár AV19 3:2b.u.

NÉMETORSZÁG: DEL

14:00München - Düsseldorf 4:5
14:00Schwenninger - Bremerhaven 2:1b.u.
15:15Iserlohn - Eisbären Berlin 4:1
16:30Augsburg - Ingolstadt 0:5
16:30Bietigheim/Bissingen - Mannheim 4:5b.u.
16:30Köln - Nürnberg 2:1
19:00Frankfurt Löwen - Straubing 2:5

NÉMETORSZÁG: DEL2

17:00Bayreuth - Bad Nauheim 3:6
17:00Crimmitschau - Kaufbeuren 2:1
18:30Freiburg - Lausitzer Füchse 2:4
18:30Heilbronn - Landshut 2:0
18:30Kassel - Dresdner Eislöwen 3:2
18:30Ravensburg - Regensburg 3:1
19:00Krefeld - Selber 2:3h.u.

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

15:00Trappers - Halle 3:5
16:00Crocodiles Hamburg - Leipzig 1:3
16:00Erfurt - Hannover 2:5
17:15ElhalasztvaKrefelder EV - Füchse Duisburg -:-
18:30Essen - Hammer Eisbären 3:2
18:30Herner - EC Hannover 3:4h.u.
19:00Rostock - Herford 6:7

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél

18:00Füssen - Passau 4:3
18:00Höchstadter EC - Memmingen 3:8
18:00Landsberg - Klostersee 3:1
18:00Riessersee - Deggendorf 2:0
18:00Tölzer Löwen - Lindau 2:5
18:00Weiden - Rosenheim 8:2

NORVÉGIA: Fjordkraft-ligaen

17:00Ringerike - Grüner 7:1
17:00Vålerenga - Stjernen 1:2

NORVÉGIA: 1. osztály

12:30Bergen - Hasle-Løren 6:3
14:00Narvik - Comet 1:2h.u.
16:00Nidaros - Gjovik 4:3h.u.

OROSZORSZÁG: KHL

12:00Barisz Asztana - Dinamo Moszkva 1:2h.u.
12:30Szalavat Ufa - Nyeftehimik Nyizsnyekamszk 3:2h.u.
15:00Ak Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk 6:0
15:00CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 1:4
15:00Lokomotiv Jaroszlavl - Avtomobiliszt Jekatyerinburg 0:1
15:00Vityaz Balashikha - Metallurg Magnyitogorszk 2:1b.u.

OROSZORSZÁG: VHL

14:00Lada - Barsz 3:1

OROSZORSZÁG: VHL-B

11:00Din. Altaj - Krisztall Szaratov 3:0
15:00Cselni - CSZK VVS Szamara 4:6

OROSZORSZÁG: MHL

04:00Tajfun - SZKA-Varjagi 1:2
09:00Avto - Krasznojarszkije Riszi 3:4
11:00Kapitan - Din. Moszkva 3:5
11:00Szputnyik Almetyevszk - Lada 3:1
12:30Dinamo-Sinnyik - Loko 6:5h.u.

OROSZORSZÁG: NMHL

11:00Dizeliszt - Progressz Glazov 5:2
11:00HC Brjanszk - Dinamo 576 2:4
11:00Tvericsi - Polot 4:9
11:00Vidnoye - Arktika 5:7
15:00Lipeck - Bobrov 0:3
15:00Szokol Novocsebokszarszk - Kurszk 7:0

OROSZORSZÁG: WHL - női

09:00Belije Medvegyi N - Torpedo Nizhny Novgorod N 2:3h.u.

ROMÁNIA: Campionatul National

10:00Háromszéki Ágyúsok - Sportul Studentesc 21:2
17:30Sapientia U23 - Brassó 1:5

SPANYOLORSZÁG: LNHH

14:00Barcelona - Milenio Logrono 9:1
14:50Majadahonda - Puigcerda 12:7

SVÁJC: National League

20:00Rapperswil - Lugano 5:2

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

15:00Almtuna - IF Björklöven 3:5
15:00Kristianstad - Vita Hästen 2:4
15:00Tingsryd - Västerviks IK 3:5
18:00MODO - Västerås 3:2
18:00Östersund - Mora 0:6

SVÉDORSZÁG: AllEttan Norra

16:00Hudiksvall - Kiruna 7:1
16:00Piteå - Lindloven 5:2
16:00Stromsbro IF - Boden 1:2
16:00Sundsvall - Väsby 1:4

SVÉDORSZÁG: AllEttan Södra

16:00Dalen - Visby-Roma 1:3
16:00Karlskrona - Nybro 0:4
16:00Mariestad - Troja/Ljungby 2:8
16:00Skövde - Halmstad 2:4
16:00Tranås - Kalmar 5:3

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Norra var

15:00Enköping - Teg 0:6
16:00Surahammar - Ornskoldsvik 4:3
16:00Vännäs - Kalix 4:5

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Sodra var

16:00Forshaga - Borås 3:2h.u.
16:00Köping - Eskilstuna Linden 3:4
16:00Segeltorps IF - Tyringe 3:5
16:00Vimmerby - Huddinge 4:1

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20 - Alsóház

12:00Färjestad U20 - Malmö U20 3:2
12:00Västerås U20 - Oskarshamn U20 7:4

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20 - Felsőház

11:00Växjö U20 - Skelleftea U20 4:2
12:00Djurgården U20 - Rögle U20 3:2

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

14:40Leksand N - Lulea N 0:5
15:00HV 71 N - SDE HF N 0:5

SZLOVÉNIA: IHL

17:30Crvena zvezda - Horvátország 9:3

USA: AHL

00:05Rochester Americans - Charlotte Checkers 3:5
00:05Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport Islanders 3:1
01:00Cleveland Monsters - Laval Rocket 4:7
01:00Hartford Wolf Pack - Syracuse Crunch 3:7
01:00Iowa Wild - Coachella Valley Firebirds 5:2
01:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins 4:2
01:00Utica Comets - Providence Bruins 1:5
01:05Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears 3:7
01:05Springfield Thunderbirds - Belleville Senators 6:1
02:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 3:2h.u.
02:00Texas Stars - Colorado Eagles 1:5
03:00Tucson Roadrunners - Abbotsford Canucks 6:3
04:00Bakersfield Condors - San Jose Barracuda 5:4
04:00Henderson Silver Knights - Calgary Wranglers 2:6
04:00San Diego Gulls - Ontario Reign 2:7
21:00Hershey Bears - Bridgeport Islanders 0:2
21:00Manitoba Moose - Toronto Marlies 3:2
21:05Providence Bruins - Syracuse Crunch 0:4
22:00Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins 3:5
00:00Tucson Roadrunners - Abbotsford Canucks 5:2

USA: ECHL

00:00Maine Mariners - Norfolk Admirals 6:2
01:00Adirondack Thunder - Trois-Rivieres Lions 5:3
01:00Florida Everblades - South Carolina Stingrays 2:1h.u.
01:00Indy Fuel - Jacksonville IceMen 4:5h.u.
01:00Reading Royals - Worcester Railers 2:3
01:05Greenville Swamp Rabbits - Savannah Ghost Pirates 3:1
01:15Toledo Walleye - Kalamazoo Wings 6:0
01:35Cincinnati Cyclones - Newfoundland 1:3
02:05Allen Americans - Tulsa Oilers 6:0
02:05Iowa Heartlanders - Fort Wayne Komets 1:2
02:05Kansas City - Wheeling Nailers 2:6
03:10Idaho Steelheads - Wichita Thunder 3:1
03:10Utah Grizzlies - Rapid City Rush 4:3
21:00Adirondack Thunder - Trois-Rivieres Lions 7:3
21:00Kalamazoo Wings - Indy Fuel 2:6
21:00Maine Mariners - Norfolk Admirals 5:2
21:00Orlando Solar Bears - Atlanta Gladiators 1:5
21:05Iowa Heartlanders - Fort Wayne Komets 2:3h.u.
23:05Tulsa Oilers - Allen Americans 7:3
23:15Toledo Walleye - Cincinnati Cyclones 2:4

USA: FPHL

00:05Carolina Thunderbirds - Mississippi Sea Wolves 8:3
01:00Danbury Hat Tricks - Elmira Mammoth 6:1
01:00Delaware Thunder - Binghamton Black Bears 2:4
01:00Motor City Rockers - Watertown Wolves 1:4
01:30Columbus River Dragons - Port Huron Prowlers 8:3
21:05Elmira Mammoth - Danbury Hat Tricks 2:6

USA: SPHL

00:00Fayetteville Marksmen - Peoria Rivermen 1:4
01:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc 5:2
02:00Birmingham Bulls - Quad City Storm 5:2
02:00Evansville Thunderbolts - Macon Mayhem 8:2
02:05Pensacola Ice Flyers - Roanoke Dawgs 3:2
21:00Fayetteville Marksmen - Peoria Rivermen 3:4h.u.

USA: USHL

01:00Des Moines Buccaneers - Lincoln Stars 3:1
01:05Omaha Lancers - Sioux Falls Stampede 2:4
01:05USA U18 - Dubuque Fighting Saints 4:3h.u.
01:05Waterloo Black Hawks - Sioux City 5:1
01:05Youngstown Phantoms - Chicago Steel 6:2
02:05Cedar Rapids - Muskegon Lumberjacks 7:1
02:05Green Bay Gamblers - Madison Capitols 7:4
22:05USA U18 - Chicago Steel 5:4h.u.

USA: NCAA

23:00Minnesota Golden Gophers - Michigan State Spartans 6:3
23:05Mercyhurst Lakers - Bentley Falcons 3:5
00:00Notre Dame Fighting Irish - Wisconsin Badgers 3:1
00:00Union Dutchmen - Rensselaer Engineers 6:0
00:00Western Michigan Broncos - Omaha Mavericks 0:2
00:07Ferris State Bulldogs - Minnesota State Mavericks 1:5
00:07Lake Superior State Lakers - Bemidji State Beavers 3:2
00:07Northern Michigan Wildcats - Michigan Tech Huskies 1:4
01:00Boston College Eagles - Boston University Terriers 1:3
01:00Canisius Golden Griffins - Niagara Purple Eagles 2:5
01:00Clarkson Golden Knights - St. Lawrence Saints 2:4
01:00Dartmouth Big Green - Colgate Raiders 3:4h.u.
01:00Harvard Crimson - Cornell Big Red 6:2
01:00Holy Cross Crusaders - RIT Tigers 4:3h.u.
01:00Michigan Wolverines - Penn State Nittany Lions 5:4
01:00Princeton Tigers - Long Island Sharks 4:6
01:00Quinnipiac Bobcats - Connecticut Huskies 4:3
01:00Vermont Catamounts - Merrimack Warriors 2:1h.u.
01:05Maine Black Bears - Providence Friars 3:0
01:05Miami (Ohio) - North Dakota Fighting Hawks 0:8
02:00Minnesota Duluth Bulldogs - St. Cloud State Huskies 6:3
03:00Arizona State Sun Devils - St. Thomas Tommies 4:3h.u.
05:07Alaska Nanooks - Alaska Anchorage 4:3h.u.

VILÁG: U20-as VB, III

08:00Ausztrália U20 - Bosznia-Hercegovina U20 10:0
11:30Dél-Afrika U20 - Bulgária U20 0:5
15:00Kirgizisztán U20 - Új-Zéland U20 3:1
18:30Izrael U20 - Törökország U20 6:3

VILÁG: U18-as VB, IIB

12:00Izland U18 N - Észtország U18 N 8:1
15:30Kazahsztán U18 N - Belgium U18 N 5:3
19:00Új-Zéland U18 N - Bulgária U18 N 4:2

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.