FRISSÍTÉS

Röplabda » Tegnap » Minden mérkőzés

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:55Luk Lublin - Bielsko-Biala 3:1
20:30Belchatow - Barkom 0:3

MAGYARORSZÁG: Extraliga - 13-14. hely

14:00Szolnoki FRKSI - TFSE 0:3

MAGYARORSZÁG: Extraliga - 9-12. hely

17:00Dág KSE - Miskolc 0:3

MAGYARORSZÁG: Extraliga - Alsóház

18:00Kecskeméti RC - MAFC 3:0
18:30FINO Kaposvár SE - Kistext 3:0

MAGYARORSZÁG: Extraliga - Felsőház

18:00Debreceni EAC - Vegyész RCK 0:3

OLASZORSZÁG: SuperLega

15:30Piacenza - Taranto 3:2
15:30Siena - Padova 3:2
18:00Trentino - Monza 3:0
18:00Verona - Lube Civitanova 3:2
20:45Cisterna - Modena 1:3

ARGENTÍNA: LVA

01:00AMUVOCA Voley - Ciudad Voley 0:3
14:00Obras Pocito - UPCN 0:3
17:10Banfield - Paracao 3:2
20:00Monteros - AMUVOCA Voley 3:2
22:00Ciudad Voley - River Plate 3:1

ARGENTÍNA: Liga - női - Első szakasz

23:00Avellaneda N - Banco Provincia N 0:3
23:00La Rioja N - San Lorenzo N 0:3
00:00Gimnasia Esgrima N - Mun. La Matanza N 3:0
01:00Boca Juniors N - San Jose N 3:0
01:00Tucuman N - Ferro Carril Oeste N 0:3
01:00Villa Dora N - Argentína N 3:0
22:00La Rioja N - Ferro Carril Oeste N 3:1
00:00River Plate N - San Jose N 3:1
00:00Tucuman N - San Lorenzo N 0:3
00:00Villa Dora N - Banco Provincia N 3:0

AUSZTRIA: AVL

17:00Waldviertel - Ried 2:3

AUSZTRIA: 2. Bundesliga

17:00Steyr - Waidhofen 2:3

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női

14:00Liebenau N - Hausmannstatten N 3:2

BELGIUM: EuroMillions League

18:00Guibertin - Achel 3:1
18:00Waremme - Lindemans Aalst 1:3

BELGIUM: Liga A - női

17:30Oudegem N - Haasrode Leuven N 3:0

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Araguari - Suzano Volei 3:2
00:00Sada Cruzeiro - Blumenau 3:1
23:00America Volei - Minas 3:1
23:00Guarulhos - Volei Renata 3:2

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:00Fluminense N - Brasilia Volei N 3:1
01:30Praia Clube N - Sesi Bauru N 3:0

BULGÁRIA: SuperLiga

17:00Montana - Levszki Szófia 1:3

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

15:00Lyseng - Skovbakken 3:1
16:00Ikast 2 - Aarhus 1900 3:0

DÁNIA: 1. osztály - kelet

12:00Amager 2 - KSV 3:0
12:00Frederiksberg - Grondal 3:1
13:30VLI - VK Holbaek 3:0
18:00Holte - DTU 3:0

DÁNIA: Volleyligaen - női

14:00Holte N - Brøndby N 3:1

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

13:00Lyseng N - Skovbakken N 3:0
13:30Esbjerg N - Bedsted N 3:1

DÁNIA: 1. osztály - kelet - női

10:00Amager 2 N - Lyngby 2 N 3:1
11:30Hvidovre 2 N - Gentofte 2 N 1:3
11:30VLI N - Lynge N 3:0
16:00Holte 2 N - DTU N 3:0
16:00KSV N - Rosenlund N 3:2

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

12:00Liider - Eesti Maaulikooli 0:3
12:00Tallin University - Noortekoondis 3:0
13:00Rakvere - Kiili 3:1
15:00Turi - BIGBANK Tartu 2 3:0
16:00Viljandi - Tallinn 1:3
17:00Poltsamaa - Valio Voru 2 1:3

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női

12:00Tallinna N - Viljandi Metal N 0:3

EURÓPA: Schenker League

15:00BIGBANK Tartu - RTU 3:0
15:00Jekabpils - TTU 3:2
17:00Daugavpils/Ezerzeme - Parnu 3:0

EURÓPA: Balti Liiga - női

11:00Kaunas N - TTU N 3:0
12:00Ausrine KKSC N - Noortekoondis N 3:0
12:00Famila/Voru VK N - Jelgava N 1:3
12:00Tartu Ulikool N - SUFA klubs N 3:2
14:00RSU-MVS N - Riga VS N 1:3

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

14:00Vantaa Ducks - KyKy 3:0
16:00Savo - Loimu 3:0

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

16:00Arctic Rovaniemi N - Hameenlinna N 3:1
16:00Kangasala N - OrPo N 0:3

GÖRÖGORSZÁG: A1

17:35Panathinaikosz - AONS Milon 3:1

HOLLANDIA: Eredivisie

14:00Groningen/Lycurgus - VCN 3:0
16:30Limburg - Papendal/Arnhem 3:0

HOLLANDIA: Eredivisie - női

14:30TörölveEurosped N - Sneek N -:-
15:30Summa Peelpush N - Zwolle N 0:3

HORVÁTORSZÁG: Szuperliga - női

17:00ZOK Osijek N - Marina Kastela N 0:3

IRÁN: Szuperliga

12:30Isfahan - Gorgan 3:2
12:30Payam Khorasan - Sirjan 0:3
12:30Rafsanjan - Javaheri Gonbad 3:1
12:30Rah Yab Marivan - Hoorsun Ramsar 0:3
12:30Saipa Tehran - Ardakan 3:2
12:30Shahdab Yazd - Paykan 3:2
13:30Amol - Shahrdari Urmia 3:0

IZLAND: Mizunodeild

15:00Stal-Ulfur - Vestri 1:3

JAPÁN: V.League

05:00JT Thunders - Osaka Sakai 3:1
05:00Nagano - Nagoya 2:3
05:00Oita Miyoshi - Panasonic Panthers 0:3
06:00Tokyo Great Bears - Suntory Sunbirds 0:3
08:05JTEKT - Toray Arrows 3:1

JAPÁN: V.League - női

03:05Body Queenseis N - Hitachi N 1:3
04:00PFU Blue Cats N - Himeji Victorina N 3:0
05:00Ageo N - Denso Airybees N 1:3
05:00Toray Arrows N - Kurobe Aqua Fairies N 1:3
05:05NEC Red Rockets N - Hisamitsu Springs N 2:3
05:30Okayama Seagulls N - JT Marvelous N 3:2

LENGYELORSZÁG: TAURON Liga

17:35Budowlani Lodz N - Bielsko-Biala N 1:3

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

17:00Stezyca N - PMKS Sokolow SA Nike Wegrow N 3:0

LETTORSZÁG: Nacionala Liga

12:00RTU 2 - Ventspils 1:3
13:00Vecumnieki - Biolars/Olaine 3:1

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

16:00Dresden - VC Gotha 2:3
16:00Muhldorf - Karlsruhe 1:3

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

16:00Essen-Borbeck N - Ostbevern N 3:1
16:00VCO Berlin N - Koln N 0:3

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

15:00Dingolfing N - Planegg-Krailling N 3:1
15:00Grimma N - Unterhaching N 3:1
16:00SV Lohhof N - Altdorf N 0:3
16:00Wiesbaden II N - Vilsbiburg II N 3:1

NORVÉGIA: Eliteserien

14:30Koll - NTNUI 2:3
16:00TVN - Torvastad 1:3

NORVÉGIA: Eliteserien - női

11:00Koll N - NTNUI Volley N 3:0

OLASZORSZÁG: Serie A2

15:30Cantu - Lagonegro 3:1
18:00Bergamo - BCC-NEP Castellana 1:3
18:00Ravenna - Cuneo Volley 0:3
18:00Reggio Emilia - Porto Viro 0:3
18:00Vibo Valentia - Pordenone 3:0
19:00Lupi Santa Croce - Brescia 3:1

OLASZORSZÁG: Coppa Italia A1 - női

18:00Conegliano N - Vero Volley N 3:0

OLASZORSZÁG: Coppa Italia A2 - női

14:00Brescia N - Roma N 0:3

OROSZORSZÁG: Szuperliga

14:00Novokujbisevszk - Belgorod 0:3

OROSZORSZÁG: Vysshaya League А

12:30IzhGTU Izsevszk - Barnaul 3:0
13:00Cseljabinszk - Tyumen 3:2
13:00Groznij - Iszkra 1:3
13:00Kama - Magnitka-Universitet 3:2
13:00Lokomotiv Izumrud - Tarhan 3:0
15:00CSZKA Moszkva - Jaroszlavl 1:3
15:00MGTU Moszkva - Avtomobiliszt 3:1
15:00Volzhanin Kostroma - Akademija Kazan 3:0

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

14:00Szaratov N - Mincsanka N 2:3
15:00Dinamo Moszkva N - Uralocska-NTMK N 3:1

PERU: LNSV - női

23:00Sumak Selva N - San Martin de Porres N 0:3
23:00ElhalasztvaTupac Amaru N - Deportivo Soan N -:-
21:00Alianza Lima N - Deportivo Soan N 3:0
23:00ElhalasztvaAlianza Lima N - Dep. Jaamsa N -:-
23:00Geminis N - Deportivo Alianza N 3:0
23:00ElhalasztvaSumak Selva N - Deportivo Alianza N -:-

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

17:00Castelo Maia GC - Santo Tirso 3:0

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női - Alsóház

16:00Famalicao N - SC Espinho N 0:3
17:00Boavista N - Madeira N 1:3
17:00Braga N - Castelo Maia N 3:2

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női - Felsőház

16:00Benfica N - Porto Volei N 3:0
16:00Vilacondense N - Clube Kairos N 0:3
16:00Vitoria Guimaraes N - Sporting N 2:3
17:00AJM/FC Porto N - Leixões N 3:1

ROMÁNIA: A1 divízió - női

14:00Dinamo Bukarest N - Targoviste N 0:3
14:00Stiinta Bacau N - Voluntari N 1:3

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

13:00Sayre Mayser N - La Laguna N 1:3

SVÉDORSZÁG: Elitserien

13:45Uppsala - Falköping 3:1
16:00Örkelljunga - Floby 0:3
16:00Sodertelge - Falkenberg 1:3

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

15:00KFUM Goteborg N - Lunds VK N 2:3

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Alsóház

17:00SVK Pezinok N - Brusno N 0:3
17:00UKF Nitra N - Nove Mesto nad Vahom N 1:3
18:00UNIZA Zilina N - Presov N 3:0

TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi

11:00Cizre Bld - Develi 3:2
11:00Fenerbahce - Tursad 3:0
13:00Hekimoglu Bursa - Belediye Plevne 3:0
14:00Hatay B.Sehir - Arkasspor 0:3
14:00Ziraat Bankasi - Spor Toto 3:1
15:30Altekma - Bursa 0:3

TÖRÖKORSZÁG: 1. Ligi - női

11:00ALS Halk N - Besiktas N 0:3
11:00Gaziantep Merinos N - Tarsus Bld N 3:0
11:00Vakifbank 2 N - Karsiyaka N 2:3
12:00Ciftlikkoy Bld N - Yesilyurt N 0:3
12:00Havran Bld N - Göztepe N 0:3
12:00Kolejliler N - Mihaliccik N 3:0
12:00Sakarya N - Canakkale N 3:1
13:00Eregli Bld. N - Lima Spor N 0:3
14:00Muratpasa N - Edremit Bld. N 2:3
15:00Adam Voleybol N - Kayseri N 3:0
16:00Bahcelievler N - Ankara Karayollari N 3:2
17:00AVR Atletik N - Istanbul BB N 2:3

UKRAJNA: Szuperliga - női

11:00Dobrodiy Meduniversitet N - Ternopil N 3:0
14:00Ukrajna U17 N - Prometej 2 N 2:3

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.