Röplabda » 23.03.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
LENGYELORSZÁG: PlusLiga
17:30Cuprum - Norwid Czestochowa 3:2MAGYARORSZÁG: Extraliga - 9-12. hely
19:00Dunaferr SE - TFSE 0:3MAGYARORSZÁG: Extraliga - Play Off
19:00Vegyész RCK - MAFC 2:3MAGYARORSZÁG: Extraliga - női - 5-8. hely
19:00Újpest N - SZBBRA N 3:1ALBÁNIA: Superliga
18:00Tirana - Erzeni 1:319:00SK Tirana - Vllaznia 3:1
ANGLIA: Szuperliga
13:00Malory Eagles - London Polonia 0:314:00Nottingham - Newcastle 3:0
15:00Stockport - Richmond Docklands 1:3
15:30Sunderland - Durham 0:3
ANGLIA: Szuperliga - női
15:30Derbyshire N - Durham N 0:316:00Malory Eagles N - Polonia London N 0:3
17:00London Lionhearts N - Coventry N 3:0
17:00Nottingham N - Cambridge N 3:1
ARGENTÍNA: Liga - női - Play Off
01:00San Jose N - La Rioja N 0:301:00Villa Dora N - Boca Juniors N 1:3
ARGENTÍNA: Liga - női - Play Out
23:00Gimnasia Esgrima N - Univ. La Matanza N 0:301:00Avellaneda N - Tucuman N 3:2
23:00Gimnasia Esgrima N - Tucuman N 3:0
00:00Velez Sarsfield N - Banco Provincia N 0:3
AUSZTRIA: AVL - 5-8. hely - rájátszás
15:00UVC Graz - Amstetten NO 3:019:00Sokol Wien - Ried 1:3
AUSZTRIA: AVL - Osztályozó
13:00Weiz - Linz/Steg 3:0AUSZTRIA: AVL - Play Off
19:00Aich/Dob - Tirol Innsbruck 2:3AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Alsóház
17:30Weiz 2 - Wolfurt 3:118:00Wr. Neustadt - hotVolleys 3:2
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Felsőház
16:00SK Posojilnica 2 - Salzburg 3:116:30Graz - Waidhofen 3:1
16:30VBK Klagenfurt 2 - Waldviertel 2 3:1
19:00Muhlviertel - UVC Graz 2 3:1
AUSZTRIA: AVL - női - 5-8. hely
19:00Wildcats N - Salzburg N 3:019:30Eisenerz/Trofaiach N - Hartberg N 3:0
AUSZTRIA: AVL - női - Osztályozó
16:30Muhlviertel N - Bisamberg N 3:118:00Bad Radkersburg N - Hochst N 1:3
18:00Purgstall N - Hausmannstatten N 3:0
AUSZTRIA: AVL - női - Play Off
16:30Sokol/Post SV N - Innsbruck N 3:218:30Linz-Steg N - UVC Graz N 3:2
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Alsóház
14:00Liebenau N - Innsbruck 2 N 1:317:00SG Eisenerz/Trofaiach 2 N - SU Inzingvolley N 1:3
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Felsőház
14:00ATSE Graz N - Linz-Steg 2 N 0:314:00VBK Klagenfurt N - UWW N 1:3
16:30Wildcats 2 N - Dornbirn N 0:3
BELGIUM: Volley League - Felsőház
20:30Menen - Haasrode Leuven 0:3BELGIUM: Volley League - női - Alsóház
18:00Antwerp N - Oudegem N 3:120:30Gent N - Noorderkempen N 3:0
BELGIUM: Volley League - női - Felsőház
20:30Tchalou N - Asterix Avo N 2:3BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga - Play Off
18:00Modrica - Radnik 0:319:30Bosna - Kakanj 2:3
BRAZÍLIA: Szuperliga - női
01:00Barueri N - Sesi Bauru N 0:301:00Bluvolei Furb N - Osasco N 0:3
01:00Brasilia Volei N - SESC-RJ N 1:3
01:00Fluminense N - Maringa N 3:0
01:00Praia Clube N - Minas N 0:3
01:00Sao Caetano N - Pinheiros N 0:3
BULGÁRIA: SuperLiga - Play Off
17:00Neftohimic Burgas - Beroe 3:218:00Levszki Szófia - Pirin Razlog 3:1
BULGÁRIA: Szuperliga - női - Play Off
11:00VK Varna-DKS N - Marica Plovdiv N 0:3CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Off
17:00Dobrichovice - Hradec Kralove 3:1CSEHORSZÁG: 1. Liga - női - Play Off
14:00Bizuterie - SG N - Praha N 3:119:00Hradec Kralove N - Ceske Budejovice N 3:0
20:45Hradec Kralove N - Ceske Budejovice N 13:15
DÁNIA: Volleyligaen - 5-7. hely
16:00Amager - Middelfart 3:2DÁNIA: Volleyligaen - Play Off
12:30Odense Volleyball - Gentofte 3:115:30Nordenskov UIF - Vestsjaelland 3:2
DÁNIA: 1. osztály - nyugat
11:00Aarhus 1900 - Bedsted 1:312:00Randers - Lyseng 3:1
14:00Aalborg Volley 2 - Skovbakken 1:3
14:00Kolding - ASV Aarhus 2 2:3
DÁNIA: 1. osztály - kelet
13:30Køge - Holte 0:316:00Hvidovre - Grondal 3:0
DÁNIA: Volleyligaen - női - Play Off
16:30Holte N - Brøndby N 0:3DÁNIA: Volleyligaen - női - Play Out
15:30Køge N - Ikast N 0:3DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női
10:30Fortuna Odense N - ASV Aarhus 2 N 3:213:30Esbjerg N - Lyseng N 0:3
16:00Aalborg Volley N - Skovbakken N 3:2
DÁNIA: 1. osztály - kelet - női
13:00Rosenlund N - Naestved N 0:314:00Hvidovre N - KSV N 1:3
DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - Play Off
11:00Woori - Ansan OK 2:3ÉSZTORSZÁG: EMV - Play Off
14:00BIGBANK Tartu - Barrus Voru 2:3ÉSZTORSZÁG: Esiliiga - Play Off
12:00Tallinn - Rakvere 0:315:30Tallin University - Noortekoondis 3:0
FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió - 5-10. hely
15:00Legion Obuhovo - Mogilev 3:015:00Marco Vitebsk - Mapid Minsk 3:1
17:30Borisov-BGUFK - Zapadnij Bug 3:1
FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió - Play Off
16:00Energia Gomel - Stroitel Minszk 3:0FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság
14:00A. Baranovichi N - Mogilev N 0:314:30Zsemcsuzsina N - Pribuzhe N 2:3
15:00Kommunalnik Grodno N - RGUOR N 3:0
FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - Play Off
17:00TUTO - Hurrikaani 3:2FRANCIAORSZÁG: Ligue A
20:00Illacaise - Tours 1:320:00Montpellier - Nantes 3:2
20:00Paris - Sète 3:0
20:00Poitiers - Plessis Robinson 3:1
20:00St. Nazaire - Chaumont 3:1
20:00Toulouse - Nice 3:1
20:00Tourcoing - Narbonne 3:0
FRANCIAORSZÁG: Ligue B - Play Off
19:30St-Quentin - Cambrai 1:320:00Frejus - Royan 0:3
FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női
17:00Beziers N - Marcq Baroeul N 3:017:00France Avenir 2024 N - Paris N 0:3
17:00Mulhouse N - Le Cannet N 3:0
17:00Nantes N - TFOC N 3:0
17:00Quimper N - Venelles N 2:3
17:00RC Cannes N - Chamalierois N 3:1
GÖRÖGORSZÁG: A1 - női
17:00AEK N - PAOK N 3:017:00Arisz N - Ofa Apolonios N 3:0
17:00Ilisiakos N - Panathinaikosz N 1:3
17:00Markopoulo N - Lamia N 3:0
17:00Olimpiakosz Pireusz N - Thira N 3:0
17:00Pefkon N - ASP Thetis N 0:3
HOLLANDIA: Eredivisie - Play Out
20:00Huizen - Sliedrecht 0:320:30Advisie/SSS - Vocasa Nijmegen 3:1
HOLLANDIA: Eredivisie - női - Felsőház
20:00Sudosa-Desto N - Sneek N 2:3HOLLANDIA: Eredivisie - női - Play Out
19:30Somas Activia N - Voltena N 3:020:00Sliedrecht N - Summa Peelpush N 3:2
20:00VV Utrecht N - Dynamo Apeldoorn N 0:3
HORVÁTORSZÁG: Superliga - Play Off
18:00Centrometal - Marsonia 3:119:00Mok Mursa - Varazdin 3:0
HORVÁTORSZÁG: Szuperliga - női
17:00Dinamo Zagreb N - Mladost N 3:117:00Kastela N - ZOK Osijek N 3:1
18:30Brda N - Split N 3:0
19:00Vukovar N - Marina Kastela N 3:0
20:00Kelteks Karlovac N - Rijeka N 3:0
HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női
16:00Zadar N - Velika Gorica N 2:318:00Pula N - Mladost II N 2:3
18:00Veli Vrh N - Drenova N 3:2
18:00Vinkovci N - HAOK Zagreb N 3:0
IZRAEL: Premier League - Play Off
18:00Maccabi Ashdod - H. Mate Asher 0:3JAPÁN: V.League - Play Off
04:00Nagoya - Toray Arrows 2:307:00JT Thunders - Osaka Sakai 3:1
LENGYELORSZÁG: I. Liga
16:00Spala - Bedzin 0:317:00Astra Nowa Sol - Bydgoszcz 1:3
17:00Siedlce - Gwardia Wroclaw 3:0
18:00Chrobry Glogow - AGH Krakow 3:1
LENGYELORSZÁG: TAURON Liga - női - Play Off
14:45Bielsko-Biala N - Opole N 3:220:30Rzeszow N - Radom N 3:0
LENGYELORSZÁG: I. Liga - női
14:30Energetyk Poznan N - Stezyca N 3:217:00Wegrow N - Solna Wieliczka N 3:0
18:00Imielin N - Karpaty Mosir Krosno N 3:1
LETTORSZÁG: Nacionala Liga - Play Off
14:00Vecumnieki - Ventspils 1:317:00Augsdaugava - Jekabpils 3:1
LETTORSZÁG: Nacionala Liga - női - Play Off
16:00SUFA klubs N - RSU-MVS N 1:3LIBANON: 1. osztály - Felsőház
18:00Anwar - Noujoum Jounieh 3:018:30Chikka - Chabeb Batroun 3:0
19:00Knat - Machaal Kosba 3:1
20:00Bouchrieh - Blat 2:3
MONTENEGRÓ: Szuperliga - női
12:30Akademija N - Mediteran N 3:118:00Buducnost N - Jedinstvo N 3:0
19:00Moracha N - Herceg Novi N 0:3
20:00Albatros N - Bar N 1:3
NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - Play Off
18:00Luneburg - Herrsching 3:1NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak
19:00Schoneiche - Neustrelitz 3:119:30Essen - Lindow/Gransee 0:3
19:30Kiel - Giesen II 0:3
20:00Mondorf - Munster 3:1
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél
15:00Ludwigsburg - Eltmann 1:316:00Friedrichshafen 2 - VC Gotha 1:3
19:00Delitzsch - L.E. Volleys 0:3
19:00Grafing - Mimmenhausen 2:3
19:30Rottenburg - Dresden 3:2
20:00Kriftel - Schwaig 3:1
NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női - Play Off
17:00Dresdner SC N - Wiesbaden N 2:317:10Stuttgart N - USC Münster N 3:1
18:00Palmberg Schwerin N - Vilsbiburg N 3:1
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga Pro - női
17:00Stralsund N - ETV Hamburg N 3:118:00Essen-Borbeck N - VCO Dresden N 3:0
18:30Freisen N - Dingolfing N 0:3
19:30Borken N - Erfurt N 0:3
19:30NawaRo Straubing N - Flacht N 1:3
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női
15:00Schweriner II N - Hildesheim N 3:015:00VCO Münster II N - Cottbus N 3:1
19:00Ostbevern N - Berlin N 2:3
19:30Dingden N - Sorpesee N 3:1
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női
15:00Vilsbiburg II N - Unterhaching N 3:118:00Altdorf N - Holz N 0:3
19:00Ludwigsburg N - Planegg-Krailling N 0:3
19:00MTV Stuttgart N - TSV Munchen N 3:1
19:00SV Lohhof N - Karlsruhe-Beiertheim N 3:2
OLASZORSZÁG: Serie A2 - női - Felsőház
17:00Cremona N - Futura Volley Giovani N 3:2PERU: LNSV - női - Felsőház
21:00Regatas Lima N - Deportivo Soan N 3:123:30Universitario de Deportes N - Rebaza Acosta N 0:3
PORTUGÁLIA: Portugál Kupa
16:00Sporting CP - Benfica 3:119:00A. J. F. Bastardo - Leixoes SC 3:2
PORTUGÁLIA: Portugál Kupa - női
22:00Benfica N - Porto Volei N 3:2ROMÁNIA: A1 divízió - Play Off
17:00Dinamo Bukarest - Craiova 3:218:30Brasov - Steaua Bukarest 3:0
ROMÁNIA: A1 divízió - Play Out
11:00Stiinta Baia Mare - U. Cluj 3:017:00Unirea Dej - Timisoara 3:0
ROMÁNIA: A1 divízió - női - Play Off
13:00Rapid Bukarest N - CSM Bukarest N 3:216:00Targoviste N - Brasov N 3:1
17:30Lugoj N - Voluntari N 1:3
ROMÁNIA: A1 divízió - női - Play Out
14:00CSM Constanta N - Stiinta Bacau N 3:016:00Targu Mures N - Pitesti N 2:3
SPANYOLORSZÁG: SuperLiga - Play Off
19:00Cisneros Alter - Rio Duero Soria 1:319:00Conqueridor Valencia - Almeria 0:3
19:30San Roque - Guaguas 0:3
SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női - Play Off
19:00La Laguna N - CV Kiele Socuellamos N 3:119:15Sant Cugat N - Cajasol N 0:3
SVÁJC: NLA - 5-7. hely
17:00Chenois - TSV Jona 3:0SVÁJC: NLA - Play Off
17:00Amriswil - Lausanne 3:1SVÁJC: NLA - női - Play Off
17:00Dudingen N - Aesch Pfeffingen N 3:220:00Lugano N - NUC Volleyball N 2:3
SVÉDORSZÁG: Elitserien - Play Off
18:00Floby - Uppsala 3:0SVÉDORSZÁG: Elitserien - női - Play Off
15:00Örebro N - Sollentuna N 3:0SZERBIA: Liga
18:00Mladi Radnik - Starcevo 3:018:00Takovo - Subotica 0:3
20:00Nis - Radnicki 0:3
SZERBIA: Liga - női
16:00Partizan N - Jedinstvo S.P. N 1:317:00Omladinac N - Zeleznicar N 0:3
18:00Ub N - Sremska M. N 3:0
SZLOVÁKIA: Extraliga - 5-8. hely
17:00Svidnik - Nitra 3:019:00Tatran Banska Bystrica - Projekt RD SVF 3:0
SZLOVÁKIA: Extraliga - Play Off
17:00Presov - Komarno 3:219:00Myjava - VKP Bratislava 0:3
SZLOVÁKIA: Extraliga - női - 5-8. hely
15:30Presov N - Nove Mesto nad Vahom N 0:319:00UCM Trnava N - Brusno N 3:1
SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Play Off
19:00UKF Nitra N - UNIZA Zilina N 3:2TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi
12:00Akkus Bld - Develi 3:112:00Arkasspor - Alanya Bld 2:3
12:00Bursa - Tursad 3:0
12:00Cizre Bld - Bigadic Bld. 3:0
12:00Hatay B.Sehir - Spor Toto 0:3
12:00Ziraat Bankasi - Galatasaray 1:3
15:00Fenerbahce - Halkbank 3:1
TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa - női - Play Off
13:00Fenerbahce N - THY N 3:116:00Eczacibasi N - Vakifbank N 3:2
UKRAJNA: Szuperliga - női - Play Off
11:00Balta N - Prometej N 0:3Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.