FRISSÍTÉS

Röplabda » Holnap » Oddsok

ANGLIA: Szuperliga

15:45Wessex - Malory Eagles -:-
17:00Durham - Newcastle -:-
17:00Sunderland - Essex Blaze -:-
17:30London Polonia - Tendring -:-
17:30Richmond Docklands - Sheffield -:-

ANGLIA: Szuperliga - női

14:00Durham N - Nottingham N -:-
15:45Wessex N - Malory Eagles N -:-
16:00Polonia London N - London Orcas N -:-

ARGENTÍNA: LVA

01:00Ateneo - PSM Voley -:-
01:00River Plate - Gigantes del Sur -:-
01:00UPCN - Personal Bolivar -:-
00:00Ciudad - River Plate -:-

AUSZTRÁLIA: AVL - Play Off

01:00Queensland Pirates - UTSSU -:-
03:00Canberra Heat - Melbourne -:-

AUSZTRÁLIA: AVL - női - Play Off

05:00Queensland Pirates N - Canberra Heat N -:-
10:00Melbourne N - Adelaide Storm N -:-

AUSZTRIA: AVL

17:30UVC Graz - SG SVS Sokol -:-
18:00Ried - VBK Klagenfurt -:-
19:00Waldviertel - SK Posojilnica -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga

12:30UVC Graz 2 - TSV Hartberg -:-
16:00Wr. Neustadt - Liebenau -:-
16:30VBK Klagenfurt 2 - Akad. Graz -:-
16:30Wolfurt - Bisamberg -:-
17:00hotVolleys - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
18:00Lenzing - St. Pölten -:-
18:00SK Posojilnica 2 - Hausmannstatten -:-

AUSZTRIA: AVL - női

18:00VC Tirol N - Brunnenbau N -:-
18:30Eisenerz/Trofaiach N - SG TI-Volley N -:-
18:30Linz-Steg N - Wildcats N -:-
19:00SG SVS Post N - Hartberg N -:-
20:00UVC Graz N - Salzburg N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női

15:00UVC Graz 2 N - Villach N -:-
16:00Linz-Steg 2 N - Dornbirn N -:-
16:00Purgstall N - Seekirchen N -:-
16:00SG Eisenerz/Trofaiach 2 N - Bisamberg N -:-
17:00SU Inzingvolley N - Brunnenbau 2 N -:-
19:00Bruckl N - Liebenau N -:-
19:00Jennersdorf N - ATSE Graz N -:-
19:00VBK Klagenfurt N - Akad. Graz N -:-

ÁZSIA: Délkelet-ázsiai Játékok - női

08:30Thaiföld N - Vietnám N -:-
11:00Indonézia N - Fülöp-szigetek N -:-

BELGIUM: EuroMillions League

20:30Achel - Prefaxis Menen -:-
20:30Haasrode Leuven - Lindemans Aalst -:-
20:30Roeselare - VDK G. -:-

BELGIUM: Liga A - női

20:30Asterix Avo N - Tchalou N -:-
20:30Charleroi N - Michelbeke N -:-

BRAZÍLIA: Superliga

20:00Minas - Sesi -:-
22:00UM Itapetininga - Volei Ribeirao -:-
22:30Maringa - Ponta Grossa -:-
00:00America Volei - Blumenau -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:00Fluminense N - Valinhos N -:- [ 1.03 | 10.00 ]
01:00Curitiba Volei N - Sao Caetano N -:- [ 1.25 | 3.75 ]
01:30Sesi Bauru N - Osasco N -:- [ 1.83 | 1.83 ]
23:00Pinheiros N - Flamengo N -:- [ 1.22 | 4.00 ]

BULGÁRIA: SuperLiga

17:00Dobrudja - Arda Kardzhali -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

16:00Brno - Praha -:- [ 1.66 | 2.10 ]
18:00Kladno - Zlin -:- [ 1.16 | 4.50 ]
18:00Liberec - Ceske Budejovice -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:00Odolena Voda - Pribram -:- [ 1.53 | 2.37 ]
19:30Beskydy - Usti -:- [ 1.50 | 2.50 ]

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00Frydek-Mistek N - Olomouc N -:-
17:00Ostrava N - KP Brno N -:-
17:00Prostejov N - Olymp Prague N -:-
17:00TJ Sokol Sternberk N - Prerov N -:-
18:30Selmy Brno N - VK Liberec N -:-

DÁNIA: Volleyligaen

14:00Aarhus - Ishoj -:-
14:00Middelfart - Gentofte -:-
16:00Vestsjaelland - Amager -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

12:00Lyseng - DHV Odense -:-
14:00Randers - Skovbakken -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet

14:30DTU - Køge -:-

DÁNIA: Volleyligaen - női

14:00Vestsjaelland N - Fortuna Odense N -:-
16:00Aarhus Volleyball N - Køge N -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

12:00Fortuna Odense 2 N - DHV Odense N -:-
13:30Esbjerg N - Aalborg Volley N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

06:00Woori - KB Stars -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

08:00IBK N - Expressway Co N -:-

EURÓPA: MEVZA

18:00Mladost Kastel Luksic (Cro) - HAOK Mladost (Cro) -:-

EURÓPA: MEVZA - női

18:00Nova KBM Branik N (Slo) - Mladost N (Cro) -:-
19:00GEN-I Volley NG N (Slo) - Calcit Kamnik N (Slo) -:-

EURÓPA: Schenker League

16:00Saaremaa - Jekabpils -:-
18:00Biolars/Olaine - Parnu -:-
18:00RTU - Tallinn -:-

EURÓPA: Balti Liiga - női

15:00Jelgava N - Noortekoondis N -:-
16:00Alytus N - VK miLATss N -:-
17:00Kaunas N - Ausrine KKSC N -:-
17:00Riga VS N - TTU N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság - Első szakasz

15:00Kommunalnik Grodno N - Zsemcsuzsina N -:-
15:00Lokomotiv Pribuzhe N - Mogilev N -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

17:30Hurrikaani - Karelian Hurmos -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

16:00Kangasala N - OrPo N -:-
16:00Puijo N - Viesti N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

19:30Tours - Montpellier -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

18:00Plessis Robinson - Cambrai -:-
19:00Nancy - Frejus -:-
20:00Martigues - France Avenir -:-
20:00Nazaire - Illacaise -:-
20:30Lozere - St-Quentin -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

17:00France Avenir 2024 N - Nantes N -:-
19:30Marcq Baroeul N - RC Cannes N -:-
20:00Chamalierois N - Venelles N -:-
20:00Le Cannet N - Mulhouse N -:-
20:00TFOC N - Paris N -:-
20:30Beziers N - Mougins N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

16:00OFI - Foinikas Syroy -:-
17:00Pamvochaikos - Iraklis -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

17:00GS Ilioupolis N - Evosmou N -:-
17:00Markopoulo N - PAOK N -:-
18:00ASP Thetis N - Panathinaikos N -:-
18:00Thira N - Olympiakos N -:-
19:00AO Porfiras N - Pannaxiakos N -:-
19:00Aris N - Ilisiakos N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

17:00Papendal/Arnhem - Vocasa Nijmegen -:-
19:30Advisie/SSS - Taurus -:-
19:30RECO - Orion -:-
20:00Draisma - Zaanstad -:-
20:00Groningen/Lycurgus - Sliedrecht -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

14:30Papendal/Arnhem N - Apollo 8 N -:-
20:00Eurosped N - Dros/Alterno N -:-
20:00Sliedrecht N - Set-Up' 65 N -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga

16:30Mok Mursa - Trnje -:-
18:00Centrometal - Mok Rovinj -:-
18:00Split - Varazdin -:-
19:00Sisak - Zadar -:-
19:30Rijeka - Marsonia -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga - női

18:00Brda N - Vukovar N -:-
19:00Porec N - Split N -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női

16:00Dinamo Zagreb N - Karlovac N -:-
17:00Drenova N - Dubrovnik N -:-
18:00Veli Vrh N - Don Bosco N -:-

JAPÁN: V.League

04:00JTEKT - Oita Miyoshi -:-
05:05FC Tokyo - Panasonic Panthers -:-
05:05Osaka Sakai - Suntory Sunbirds -:-
07:30Nagano - JT Thunders -:-
08:00Toray Arrows - Nagoya -:-

JAPÁN: V.League - női

04:00JT Marvelous N - Hitachi N -:-
04:00Toray Arrows N - NEC Red Rockets N -:-
05:00Okayama Seagulls N - Ageo N -:-
07:00Denso Airybees N - PFU Blue Cats N -:-
07:00Kurobe Aqua Fairies N - Himeji Victorina N -:-
08:00Hisamitsu Springs N - Body Queenseis N -:-

KATAR: Röplabda Liga

14:00Al Khor - Al-Ahli -:-
15:30Al Shamal - Al Arabi -:-

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:45GKS Katowice - Verva Warszawa -:- [ 6.00 | 1.11 ]
17:30Olsztyn - Bedzin -:- [ 1.14 | 5.00 ]
20:30Czarni Radom - Slepsk Suwalki -:- [ 1.14 | 5.00 ]

LENGYELORSZÁG: I. Liga

17:00Strzelce Opolskie - Bielsko-Biala -:-
18:00Chrobry Glogow - Gwardia Wroclaw -:-
18:00Kluczbork - Norwid Czestochowa -:-
18:00Stal Nysa - Krispol Wrzesnia -:-
19:00AGH Krakow - Siedlce -:-
20:00Politechnika Lublin - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

16:00Wisla Warszawa N - MKS Kalisz N -:-
17:00Bydgoszcz N - Radom N -:-
17:00Rzeszow N - LKS Lodz N -:-
18:00Chemik Police N - Bielsko-Biala N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

14:30MKS Jaroslaw N - Joker Swiecie N -:-
17:00KS AZS Gliwice N - Energetyk Poznan N -:-
18:00Solna Wieliczka N - SMS PZPS Szczyrk N -:-
19:00Budowlani Torun N - Opole N -:-
19:00Czestochowianka N - Ostrowiec Swietokrzyski N -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga

12:00Riga - Vecumnieki -:-
12:00RTU - Talsi -:-
13:00Ventspils - Kuldigas -:-
14:00Ozolnieki - Aizpute -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - női

15:00Latvijas Universitate N - Murjani N -:-
17:00RSU-MVS N - Latvijas Universitate N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:00TFSE N - Penta-Gödöllői Röplabda Club N -:-
18:30Budaörsi DSE N - DSZC-Eötvös N -:-
19:00Jászberényi RK N - UTE N -:-
19:30Swietelsky BRSE N - Vasas Óbuda N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

18:00Lindow/Gransee - Bitterfeld -:-
19:30Moerser - Essen -:-
19:30Mondorf - Schuttorf -:-
20:00Kiel - Mitteldeutschland -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

19:00Gonsenheim - Hammelburg -:-
19:00Grafing - Leipzig -:-
20:00Delitzsch - Schwaig -:-
20:00Karlsruhe - Unterhaching II -:-
20:00Kriftel - VC Gotha -:-
20:00Mimmenhausen - Friedrichshafen 2 -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

18:00Aachen N - Suhl N -:-
19:00Potsdam N - Vilsbiburg N -:-
19:00Wiesbaden N - SC Schweriner N -:-
19:30NawaRo Straubing N - USC Münster N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

15:00VCO Berlin N - Emlichheim N -:-
17:00Stralsund N - Ostbevern N -:-
19:00Essen-Borbeck N - Leverkusen N -:-
19:00Koln N - Prenzlauer Berg N -:-
19:30Dingden N - Oythe N -:-
20:00Bad Laer N - Borken N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

14:00Vilsbiburg II N - Dingolfing N -:-
16:00Stuttgart II N - SV Lohhof N -:-
19:00Neuwied N - Allgau Sonthofen N -:-
19:00Planegg-Krailling N - VCO Dresden N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1

20:30Monza - Sora -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2

20:30Calci - Reggio Emilia -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

11:00Kemerovo - Jeniszej Krasznojarszk -:-
13:00Novoszibirszk - Ufa -:-
15:00Zenit Kazany - Szurgut régió -:-
15:30Belgorod - Dinamo Moszkva -:-
17:00Dinamo-Lo - Zenit St. Petersburg -:-

OROSZORSZÁG: Vysshaya League А

11:00Jaroszlavl - Tyumen -:-
12:00Tekhnolog-Belogorie - Cseljabinszk -:-
13:00Orenburg - Sterlitamak -:-
13:00VC Vladimir - Lokomotiv Izumrud -:-
14:00Avtomobilist - Din. Moscow 2 -:-
14:30Akademiya Kazan - Magnitogorsk -:-
16:30Iskra Odintsovo - MGTU Moscow -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

13:00Metar Chelyabinsk N - Szaratov N -:-
15:00Dinamo Moszkva N - Szahalin N -:-
15:00Krasznodar N - Odincovo N -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Honda

16:00Viana - Clube K -:-
17:00Famalicense - Benfica -:-
17:00Sporting de Espinho - Mamede -:-
18:00Castelo Maia GC - SC Caldas -:-
18:00Leixoes SC - Vitoria Guimaraes -:-
19:00Ginastica - Esmoriz GC -:-

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női

20:00Clube Kairos N - AJM/FC Porto N -:-

ROMÁNIA: A1 divízió

16:00Arcada Galati - Zalau -:-
16:00Craiova - Unirea Dej -:-
16:00Timisoara - U. Cluj -:-
17:00Campia Turzii - Dinamo Bukarest -:-

ROMÁNIA: A1 divízió - női

11:30Dinamo Bukarest N - Medgidia N -:-
12:00Voluntari N - U. Cluj N -:-
12:30Targoviste N - Alba Blaj N -:-

SPANYOLORSZÁG: SuperLiga

17:30Almoradi - Emeve Lugo -:-
18:00Santanderina - Voleibol Teruel -:-
19:00Ibiza - Melilla -:-
19:00Manacor - Vecindario -:-
19:30Almeria - Voley Palma -:-
19:30Rio Duero - Grau -:-

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

18:00Haro Rioja N - CV Kiele Socuellamos N -:-
19:00Alcobendas N - Sant Cugat N -:-
19:00Algar Surmenor N - Avarca de Menorca N -:-
19:00La Laguna N - Logrono N -:-

SVÁJC: NLA

17:00Basel - Chenois -:-
17:30Schonenwerd - Amriswil -:-
18:00Lutry-Lavaux - TSV Jona -:-

SVÁJC: NLA - női

16:30Schaffhausen N - NUC Volleyball N -:-
17:30Cheseaux N - Dudingen N -:-
17:30Geneve N - Toggenburg N -:-
17:30Val-de-Travers N - Lugano N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

14:00Vingaker - Sater -:-
15:00Lunds - Habo -:-
16:00Linköpings - Hylte/Halmstad -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

13:00Linköpings N - Hylte/Halmstad N -:-
15:00Svedala N - Gislaved N -:-
15:00Värnamo N - Sollentuna N -:-
17:30Lunds VK N - Orebro N -:-

SZERBIA: Liga

19:00Jedinstvo - Radnicki -:-
19:00Mladi Radnik - Novi P. -:-

SZERBIA: Liga - női

16:00Beograd N - Stara Pazova N -:-
17:00Partizan N - Ub N -:-
18:00Zeleznicar N - Vizura N -:-
19:00Tent N - Klek N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00Trencin - Nitra -:-
18:00Prievidza - Zvolen -:-
18:00Svidnik - Myjava -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

18:00Pezinok N - Slavia Bratislava N -:-
18:00Presov N - UKF Nitra N -:-
19:00Brusno N - UCM Trnava N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL

19:00Hoce - Pomgrad -:-
19:00Salonit Anhovo - Krka -:-
19:00Sostanj - Triglav Kranj -:-
20:30OK Maribor - Crnuce -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női

19:00Ankaran N - Aliansa N -:-
19:30Grosuplje N - Formula Formis N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi

17:00Ziraat Bankasi - Spor Toto -:-

UKRAJNA: Szuperliga

10:00Lokomotiv Kharkiv - Novator Khmelnitsky -:-
11:00Sertse Podillya - Burevisnyk -:-
11:00VNAU - Yurakademiya -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.