FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Oddsok

ARGENTÍNA: LVA

14:15Obras Pocito - Ciudad -:-
15:00UVT San Juan - Banfield -:-

ARGENTÍNA: Liga - női - Első szakasz

01:00Estud. de La Plata N - Douglas Haig N 3:0
01:00Gimnasia Esgrima N - San Lorenzo N 0:3

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga

18:00Bosna - Kakanj -:-
18:00Maglic Foca - Ljubinje-Bankom -:-

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Blumenau - Minas 3:0 [ 3.00 | 1.36 ]
21:00Uberlandia/Gabarito - Volei Ribeirao -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:00Barueri N - Pinheiros N -:- [ 1.20 | 4.33 ]
23:30Fluminense N - Curitiba Volei N -:- [ 4.00 | 1.22 ]
23:30SESC-RJ N - Sao Jose dos Pinhais N -:- [ 1.02 | 11.00 ]
23:30Sesi Bauru N - Brasilia Volei N -:- [ 1.06 | 8.00 ]

BULGÁRIA: SuperLiga - Felsőház

17:00CSZKA Szófia - Hebar -:-
17:00Levszki Szófia - Pirin Razlog -:-
17:00Montana - Neftohimic Burgas -:-

BULGÁRIA: Szuperliga - női

16:00Slaviya Sofia N - CSZKA Szófia N -:-
17:00Kazanlak N - Spartak Varna N -:-

BULGÁRIA: Bolgár Kupa - női

13:00Marica Plovdiv N - Perun Varna N -:-

CIPRUS: Opap Championship - Alsóház

17:30Karava - Olympias Frenaro -:-
19:30Salamina - APOEL -:-

CIPRUS: Opap Championship - Felsőház

19:00Anorthosis - Omonia Nicosia FC -:-
19:00Pafos - ENP -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00KP Brno N - Olomouc N -:- [ 6.50 | 1.10 ]

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

11:00Hyundai E&C Hillstate N - Daejeon KGC N -:- [ 1.50 | 2.50 ]

EURÓPA: Balti Liiga - női - Play Off

15:00Noortekoondis N - Riga VS N -:-
18:00Tartu Ulikool N - Jelgava N -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

17:30Akaa - Hurrikaani -:- [ 1.83 | 1.83 ]

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

17:30Hameenlinna N - Nurmon Jymy N -:- [ 1.03 | 10.00 ]

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

18:00Poitiers - Cambrai -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:00Toulouse - Cannes -:- [ 3.40 | 1.30 ]

GÖRÖGORSZÁG: Ligakupa - Play Off

16:00Filippos - PAOK -:-
19:00Olympiakos - Foinikas Syroy -:-

IRÁN: Szuperliga - Play Off

11:30Javaheri Gonbad - Shahrdari Urmia -:-
14:30Amol - Shahdab Yazd -:-

KAZAHSZTÁN: National League

06:00Atyrau - Pavlodar 3:0
09:00Taraz Jambil - Burevestnik Almaty -:-
12:00Altai - Ushkyn Kokshetau -:-
15:00Esil Petropavlovsk - Mangistau -:-

LENGYELORSZÁG: TAURON Liga

17:30Bydgoszcz N - Rzeszow N -:- [ 7.50 | 1.07 ]
20:30MKS Kalisz N - Legionowo N -:- [ 2.50 | 1.50 ]

MAGYARORSZÁG: NB I - női - Play Off

18:00Újpest N - Vasas Óbuda N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

18:00Erfurt N - Aachen N -:- [ 3.75 | 1.25 ]

OROSZORSZÁG: Vysshaya League А - Alsóház

11:00Groznij - Tyumen -:-
13:00Magnitka-Universitet - Barnaul -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

15:00Odincovo N - Szaratov N -:- [ 3.25 | 1.33 ]

PORTUGÁLIA: Campeonato Honda - Felsőház

22:00A. J. F. Bastardo - SC Caldas -:-

ROMÁNIA: A1 divízió

14:00Dinamo Bukarest - Arcada Galati -:-
16:00Timisoara - Brasov -:-

SPANYOLORSZÁG: SuperLiga

19:00Melilla - Santanderina -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

19:00Hylte/Halmstad - Örkelljunga -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

19:00Lunds VK N - IKSU N -:-

SZERBIA: Liga - női

18:30Crvena zvezda N - Stara Pazova N -:-
19:30Sremska M. N - Tent N -:-

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa - női

18:00Grosuplje N - Braslovce N 3:0

TÖRÖKORSZÁG: 1. Ligi - női

12:00Gelisim Koleji N - Karsiyaka N -:-

UKRAJNA: Ukrán Kupa

15:00Barkom - Burevisnyk -:-
15:00Zhytychi Zhytomyr - Sertse Podillya -:-
18:00Epitsentr Podoliani - VSK VNAU -:-
18:00Reshetylivka - VNAU -:-

UKRAJNA: Ukrán Kupa - női - Play Off

13:30Khimik N - Regina N -:-
16:00Alanta N - Prometey N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.