FRISSÍTÉS

Foci » Tegnap » Minden mérkőzés

AFRIKA: Afrikai Nemzetek Kupája - Play Off

17:00Elefántcsontpart - Egyiptom 0:1b.u.
20:00Mali - Egyenlítői Guinea 0:1b.u.

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

19:00Angers - St. Etienne 0:1

ALBÁNIA: Albán Kupa

13:45Flamurtari - Vllaznia 1:2
13:45KF Egnatia - Laci 1:1

ANDORRA: Primera Divisió

20:45FC Santa Coloma - UE Santa Coloma 3:1
21:00Carroi - Sant Julia 0:6

ANGLIA: Championship

21:00West Brom - Preston 0:2

ANGLIA: National League - dél

20:45Havant & W - Tonbridge 1:1

ANGLIA: Szuperliga - női

20:00Chelsea N - West Ham N 2:0

ARGENTÍNA: Torneos De Verano - Play Off

01:00Boca Juniors - San Lorenzo 1:0

AUSZTRÁLIA: A-League

07:05ElhalasztvaMacarthur FC - Perth Glory -:-

ÁZSIA: Ázsia Kupa - női

15:00TörölveIndia N - Kína N -:-
15:00Tajvan N - Irán N 5:0

BELGIUM: Jupiler League

18:45Eupen - Standard Liege 0:2
18:45Waregem - Leuven 1:1
21:00Anderlecht - Cercle Brugge 0:2
21:00Seraing - Beerschot VA 2:1

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - ASPAC -:-
16:00AS Sobemap - Djeffa -:-
16:00ASVO - JAC -:-
16:00Bembereke - Buffles du Borgou -:-
16:00Coton FC - Eternel -:-
16:00Dynamique Djougou - Real Sport -:-
16:00Dynamo Parakou - Cavaliers -:-
16:00Energie Sports - Hodio -:-
16:00Espoir - Tonnerre -:-
16:00FC Loto - Soleil -:-
16:00Pobe - Dragons -:-
16:00Takunnin - Pantheres -:-
16:00Upi Onm - AS Cotonou 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

FélidőCRB - Murici AL 1:0
FélidőCSE - Alianca 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Amazonense

20:00Manaus - Fast Clube 1:0
20:30Amazonas - Manauara 1:1
20:30Princesa Solimoes - Iranduba -:-
20:30Sao Raimundo AM - Operario Esporte Clube 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

84'Bahia - Doce Mel 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Brasiliense

19:30Brasilia - Unai EC 2:2
19:30Paranoa - Capital 2:1
19:30Santa Maria - Ceilandia 2:3
00:00Gama - Brasiliense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

01:00Boavista - Botafogo RJ 1:1
19:30Audax RJ - Nova Iguacu 0:0
90+'Volta Redonda - Vasco 2:4

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

20:00Prospera Criciuma - Hercilio Luz 0:1
23:00Barra FC - Figueirense 0:0
90+'Joinville - Concordia 1:3

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho

20:00Juventude - Internacional 1:2
23:00Gremio - SER Caxias 2:1
FélidőFrederiquense - Novo Hamburgo 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano

23:30Vila Nova - Goiatuba 1:0
00:30Anapolis - Goianesia 2:0
00:30Aparecidense - Ipora 2:2
70'Atletico GO - CRAC 0:0
30'Gremio Anapolis - Goias 0:0
30'Morrinhos - Jataiense 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense - Első szakasz

19:30SE Juventude - Sampaio Correa 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense

00:30Acao - Academia 0:1
20:30Uniao Rondonopolis - Cuiaba 1:2
23:00Nova Mutum - Luverdense -:-
23:30Sinop - Gremio Sorriso -:-
00:00Operario VG - Dom Bosco -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

01:00Caldense - America MG 2:1
21:00Cruzeiro - URT 3:0
90+'Tombense - Pouso Alegre 1:1
23:00Villa Nova MG - Atletico-MG 1:1
45+'Democrata GV - Patrocinense 1:0
FélidőUberlandia - Athletic Club 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paraense

22:00Itupiranga - Caete -:-
FélidőAguia De Maraba - Tuna Luso 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

23:00Cascavel - Uniao PR 2:1
23:00Parana - Azuriz 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

23:00Botafogo SP - Santo Andre 0:0
01:00Corinthians - Ferroviaria 0:0
19:00Agua Santa - Sao Bernardo 0:1
23:00Inter de Limeira - Santos 0:0
23:00Ituano - Novorizontino 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2

19:00Audax-SP - Sao Bento 0:2
19:00Juventus-SP - Lemense 1:0
19:00Monte Azul - Sao Caetano 1:0
23:00Portuguesa Santista - Rio Claro 0:0
23:00Taubate - Oeste 0:0
68'Linense - RB Brasil 0:0
FélidőVelo Clube - Piracicaba 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

30'Sport Recife - Sete de Setembro 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

00:00Corisabba - Parnahyba -:-
00:00River-PI - AE Altos -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Potiguar - Első szakasz

19:00CE Forca E Luz - America-RN 0:0
FélidőGlobo - ASSU 0:0
FélidőPotiguar - Potyguar 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

00:15Falcon - Itabaiana 0:1
19:15CS Maruinense - Atletico Gloriense -:-
45'Confianca - America SE 0:0

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste

00:00Nautico - Campinense 0:0

CHILE: Primera División - Osztályozó

23:00Huachipato - Copiapo 1:0

CIPRUS: 2. osztály

13:30ASIL Lysi - Paralimni 2:1
13:30Omonia 29th May - Ermis 2:0
13:30Omonia Aradippou - Karmiotissa 1:1

CIPRUS: Ciprusi Kupa

15:00Achnas - Doxa 3:1
17:00Apollon - AEL Limasszol 1:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

18:00Consultants Desamparados - CS Uruguay 1:2
21:00Cariari Pococi - Ad Aserri 1:2
22:00Limon - Puerto Golfito FC 0:3
90+'Barrio Mexico - Santa Ana 0:0

CSEHORSZÁG: Tipsport liga

11:00Prostejov - Pardubice 3:1
13:00Brno - Trencin 1:3

EGYIPTOM: Ligakupa

13:30Al Ittihad - Misr Elmaqasah 0:0
13:30Al Masry - Future FC 1:2
13:30El Sharkia Lel Dokhan - Pyramids 1:1

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

22:15Jocoro - FAS 2:2
22:15Platense Municipal - Atletico Marte 1:1
22:3011 Deportivo - Municipal Limeno 3:2

FINNORSZÁG: Finn Kupa - női

17:30ONS Oulu N - OTP N 3:1

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

19:00Quevilly Rouen - Amiens 1:1

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

18:00Vannes - Guingamp II 2:0

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

18:00Lens II - FC 93 2:2

FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport

14:30Lyon - La Duchere - Lyon II 0:0
16:00Jura Sud - Saint Priest 2:0

GAMBIA: GFA League

20:00Samger - Elite United 3:0

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

13:00Karaiszkakisz - Zakynthos 0:2
14:00Almopos - PAOK B 1:2
14:00ElhalasztvaAsteras Vlachioti - Diagorasz -:-
14:00ElhalasztvaErgotelisz - PAE Chania -:-
14:00Kavala - AO Trikala 1:0
14:00ElhalasztvaKifisias - Irodotos -:-
14:00ElhalasztvaPAE Egaleo - Kalamata -:-
14:00Panszerraikosz - Pierikosz 1:1
14:00ElhalasztvaRodosz - Kallithea -:-
14:00Veria - Apollon Pontou 5:0
14:00Xanthi - Apollon Larissza 0:0

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

14:00Doxa Dramas - Ethnikos Sochos 1:1

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 4. csoport

14:00Diavolitsi - Ethnikos Skoulikadou -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 5. csoport

11:30ElhalasztvaSantorini - Fosztirasz -:-
14:00ElhalasztvaErmionidas-Ermis - Agios Ierotheos -:-

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

16:00ElhalasztvaAEK Athén - PAOK -:-
17:30ElhalasztvaOlympiakosz Pireusz - Panetolikosz -:-
19:00Lamia - Arisz 1:0h.u.

INDIA: ISL

15:00Bengaluru FC - Chennaiyin 3:0

INDONÉZIA: Liga 1

09:15Persiraja Aceh - Persela 2:2
14:30Persita - Persija Jakarta 1:2

IRÁN: Pro League

14:30ElhalasztvaHavadar SC - Esteghlal F.C. -:-

IZLAND: Reykjavik Cup

20:00Valur - Fylkir 2:0
20:30Fram - Throttur 2:0

KENYA: Premier League

13:00Posta Rangers - Gor Mahia 3:0

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:05Santa Fe - Aguilas 3:0
02:10Bucaramanga - Millonarios 0:0
20:00La Equidad - Once Caldas 1:2
22:05Jaguares de Cordoba - Cortulua 2:1
40'Deportivo Cali - Tolima 0:0

KONGÓI DR: Ligue 1

15:00Motema Pembe - Lubumbashi Sport 2:1

MÁLTA: Premier League

19:00Hamrun - Birkirkara 0:0
19:00Sliema - Balzan 1:0

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala 1:1
02:05Venados - Pumas Tabasco 2:2
04:05Zacatecas Mineros - Cancun 1:0
FélidőRaya2 - Alebrijes Oaxaca 0:0

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Duisburg - Magdeburg 0:5
19:00Havelse - Wehen 0:1
19:00Saarbrücken - Borussia Dortmund II 2:0
19:00Verl - Meppen 0:1
19:00Zwickau - Braunschweig 1:0

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

19:00Hamm United - Paloma 2:5

NIGER: Ligue 1

14:15Douanes Niamey - Racing FC de Boukoki -:-
16:15Espoir - Akokana -:-
16:15Nigelec - Olympic Niamey -:-
16:15Tahoua - Urana -:-

NIGÉRIA: NPFL

16:00Enugu - Remo Stars 0:0
16:00Enyimba - Akwa United 1:0
16:00Shooting Stars - Kwara 2:1

OLASZORSZÁG: Serie B

20:00Lecce - L.R. Vicenza 2:1

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

16:00Südtirol - Triestina 1:0

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

14:30Chieri - Fossano 1:1
14:30Gozzano - HSL Derthona 3:3
14:30ElhalasztvaLigorna - Caronnese -:-
15:00Bra - Sanremese 1:4

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

14:30Crema - Real Calepina 1:1
14:30Legnano - Leon 2:0
14:30SG City Nova - Folgore Caratese 1:0
15:00Calcio Caravaggese - Ponte San Pietro 1:1

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

14:30Fanfulla - Lentigione 0:1
14:30Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi 1:1
14:30San Donnino - Forli 2:1

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

14:30Castelfidardo - S. N. Notaresco 0:1

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

14:30Afragolese - Torres 0:2
14:30Aprilia - Nuova Florida 1:2
14:30ElhalasztvaVis Artena - Carbonia -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

15:00Audace Cerignola - San Giorgio 2:1

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

14:30Biancavilla - Santa Maria Cilento 0:0
14:30San Luca - Rende 2:0

OLASZORSZÁG: Primavera 2

14:00Udinese U19 - Cremonese U19 0:0

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

17:00Operario - CD Rabo Peixe 1:0
21:00Moncarapachense - Pinhalnovense -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa - Play Off

20:45Sporting CP - Santa Clara 2:1

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23 - Osztályozó csoport

12:00Famalicao U23 - Guimaraes U23 2:3

SKÓCIA: Premiership

20:45Dundee United - Ross County 2:1
20:45Glasgow Rangers - Livingston 1:0
20:45Hearts - Celtic 1:2
20:45Motherwell - Hibernian 0:0
20:45St. Johnstone - Dundee FC 0:0

SKÓCIA: SWPL 1 - női

20:00Hibernian N - Motherwell N 1:0
20:30Hearts N - Spartans N 1:1

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

19:00Celta Vigo B - R. Union 1:2
19:00Rayo Majadahonda - Valladolid Promesas 3:1
19:00Unionistas - Internacional de Madrid 2:0
20:00Zamora - Deportivo La Coruna 0:1
21:00Badajoz - San Sebastian Reyes 2:1
21:00Racing Santander - Ferrol 1:0

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

19:00Algeciras - Cornella 3:2
19:00Gimnastic - Andorra 0:3
19:00UCAM Murcia - Linense 1:0
20:00Sabadell - Alcoyano 3:0
21:00Linares - Baleares 2:0
21:00San Fernando - Betis B 1:0
21:00Sanluqueno - Castellon 0:1
21:00Sevilla B - Villarreal B 2:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport

19:45Izarra - Osasuna B 0:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport

20:00Mancha - Melilla 2:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 2. csoport

16:15Gijon B - Lenense 2:0
16:15Lealtad - Gijon Industrial 1:0
16:15Llanes - L'Entregu 2:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport

15:30Torrellano - Roda 0:0
20:00Villarreal C - Callosa 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

16:00Alcorcon B - Ursaria 3:0
20:00Galapagar - Parla 4:0
20:00Paracuellos Antamira - Complutense 1:0
20:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala 2:1
20:00Rayo Vallecano B - Moratalaz 4:1
20:00Tres Cantos - CDE Madrid 0:0
20:30AD Torrejon - Getafe B 4:1
20:30Las Rozas - Trival Valderas 1:1
21:00Carabanchel - Villaviciosa 2:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 8. csoport

16:30Almazan - Ciudad Rodrigo CF 4:0
20:00Ribert - Real Avila 1:2
20:00Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos 2:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

15:30Intergym Melilla - Torredonjimeno 0:4
20:00Atletico de Porcuna - UD San Pedro 2:0
20:00CD Alhaurino - Almeria B 2:1
20:00Huetor Tajar - Huetor Vega 0:0
20:00Torre del Mar - Malaga B 1:3
20:30Motril - Jaen 2:0
21:00Marbella - CD Torreperogil 1:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

19:00Cordoba B - Rota 3:1
19:30ElhalasztvaTomares UD - Cabecense -:-
20:00Conil - Los Barrios 2:1
20:00Recreativo Huelva - Ciudad de Lucena 1:0
20:00Xerez CD - Pozoblanco 1:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport

20:00Manacor - Soller -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

13:00ElhalasztvaAtl. Paso - La Cuadra -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport

21:00Arroyo - Aceuchal 2:2
21:00Badajoz B - CD Calamonte 1:1
21:00Jerez CF - Moralo 0:1
21:00ElhalasztvaMiajadas - Azuaga -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport

20:00Beti Onak - Valle Egues 1:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport

20:00Ciudad Real - Conquense 1:1
20:00Guadalajara - Hogar Alcarreno 5:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division - női

18:00Femarguin N - Tenerife B N 2:0

SPANYOLORSZÁG: Copa de la Reina - női

16:15EDF Logrono N - Villarreal N 0:1b.u.
17:00Malaga N - Rayo Vallecano N 0:2
18:00Alhama N - Eibar N 3:1
18:00Espanyol N - Alaves N 2:0
19:30Racing Santander N - Athletic Bilbao N 0:5
20:00CD Juan Grande N - Valencia N 0:1
20:00Granada N - Betis N 0:1
20:00Real Oviedo N - Huelva N 1:4

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

13:30Al-Shoalah - Al Ain 1:1
14:00Bisha - Al Akhdoud 1:1
16:00Hajer - Ohod 1:1

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Kagera Sugar - Simba 1:0

THAIFÖLD: Thai League 1

12:00Nakhon Ratchasima FC - Chiangrai 1:0
12:00Ratchaburi - Muangthong 0:1

THAIFÖLD: Thai League 2

12:00Phrae - Udon Thani 2:1

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

10:00ElhalasztvaIsparta 32 Spor - 24 Erzincanspor -:-
11:00ElhalasztvaAkhisarspor - 1922 Konyaspor -:-
11:00ElhalasztvaAnkara Demirspor - Pazarspor -:-
11:00ElhalasztvaEskisehirspor - Kirklarelispor -:-
11:00ElhalasztvaKaracabey Belediyespor - Sanliurfaspor -:-
11:00ElhalasztvaNazillispor - Amedspor -:-
11:00ElhalasztvaPendikspor - 1928 Bucaspor -:-
11:00ElhalasztvaUsakspor - Zonguldak -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

11:00ElhalasztvaAdiyamanspor - Ankaraspor -:-
11:00ElhalasztvaAfjet Afyonspor - Soma Spor -:-
11:00ElhalasztvaDiyarbekirspor - Vanspor FK -:-
11:00ElhalasztvaErgene Velimese - Bodrumspor -:-
11:00ElhalasztvaEtimesgut - Inegolspor -:-
11:00ElhalasztvaKahramanmaras - Sivas Belediyespor -:-
11:00ElhalasztvaNigde Anadolu - Trabzon FK -:-
11:00ElhalasztvaSakaryaspor - Corum -:-
11:00ElhalasztvaSerik Belediyespor - Bayburt -:-
11:00ElhalasztvaTurgutluspor - Sariyer -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

00:30Liverpool Montevideo (Uru) - Instituto (Arg) 0:2
08:30TörölveCSZKA Szófia (Bul) - Hartberg (Aut) -:-
09:30Visakha (Cam) - Boeung Ket (Cam) 3:2
10:15Petrzalka (Svk) - Znojmo (Cze) 4:0
11:00TörölveL. Mikulas (Svk) - Trebisov (Svk) -:-
11:00Metaliszt Harkov (Ukr) - Radomiak Radom (Pol) 1:1
11:00Podbeskidzie (Pol) - Katowice (Pol) 2:2
12:00Arka Gdynia (Pol) - Ol. Grudziadz (Pol) 1:0
12:00TörölveFAC Wien (Aut) - Sered (Svk) -:-
12:00Maribor (Slo) - FK Vozdovac (Srb) 1:2
12:00TörölveNarva (Est) - Maardu (Est) -:-
12:00Pohronie (Svk) - Samorin (Svk) 3:2
12:30Dinamo Mahacskala (Rus) - Dinamo Sztavropol (Rus) 6:1
13:00Belasica (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) 0:0
13:00Koper (Slo) - Prijedor (Bih) 0:2
13:00Michalovce (Svk) - Lipany (Svk) 3:1
13:00Ruzomberok (Svk) - Radnicki Nis (Srb) 2:1
13:00Spartak Zlatibor Voda (Srb) - Karvina (Cze) 0:2
13:00Strumszka Szlava (Bul) - Szvoge (Bul) 0:2
13:00Tabor Sezana (Slo) - Grosuplje (Slo) 2:2
13:00Teteks (Mkd) - FK Skopje (Mkd) 4:3
13:00Vejle (Den) - Esbjerg (Den) -:-
13:00Wanderers (Uru) - Albion (Uru) 3:1
13:00TörölveWisla Krakow (Pol) - Rabotnicki (Mkd) -:-
14:00TörölveGKS Jastrzebie (Pol) - Sleza Wroclaw (Pol) -:-
14:00TörölveKatowice (Pol) - Radzionkow (Pol) -:-
14:00Kazincbarcika (Hun) - Kosice (Svk) 1:2
14:00TörölveStruga (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
14:00Ural (Rus) - Pjunyik Jereván (Arm) 1:1
14:00Wanderers (Uru) - Albion (Uru) 1:3
14:30Sesvete (Cro) - Opatija (Cro) 2:1
14:30Siroki Brijeg (Bih) - Velez Mostar (Bih) 0:3
14:30Struga (Mkd) - Botev Vraca (Bul) 1:1
14:30Zaglebie Lubin (Pol) - Metalac (Srb) 3:1
14:30Zizkov (Cze) - Vratimov (Cze) 4:1
14:45Lviv (Ukr) - Dinamo Tbiliszi (Geo) 0:0
15:00Cukaricki (Srb) - Mura (Slo) 1:1
15:00Cs. Odessza (Ukr) - Shkupi (Mkd) 1:1
15:00Domzale (Slo) - A. Klagenfurt (Aut) 0:2
15:00Gomel (Blr) - Dnyepr Mogiljev (Blr) 4:1
15:00Prishtina (Kos) - Atirau (Kaz) 2:2
15:30TörölveJablonec (Cze) - Bodø/Glimt (Nor) -:-
15:30Sala (Svk) - Komarno (Svk) 1:6
16:00TörölveChrobry Glogow (Pol) - Warta Gorzow (Pol) -:-
16:00Gornik Zabrze (Pol) - Olekszandrija (Ukr) 2:2
16:00Korona Kielce (Pol) - Skra (Pol) 1:0
16:00Sparta Praha (Cze) - Lokomotiv Moszkva (Rus) 2:3
16:00TörölveUnion Berlin (Ger) - Erzgebirge Aue (Ger) -:-
16:00Union Berlin (Ger) - Widzew Lodz (Pol) 0:0
16:30Veszprém FC (Hun) - Szekszárdi UFC (Hun) 3:1
17:00Beltinci (Slo) - Zalaegerszeg (Hun) 3:0
17:00Cracovia (Pol) - Rabotnicki (Mkd) 1:0
17:00Dubrava (Cro) - Kustosija (Cro) 3:2
17:00Dugo Selo (Cro) - Jarun (Cro) 4:3
17:00Rijeka (Cro) - Triglav (Slo) 3:0
17:00Slask Wroclaw (Pol) - Vojvodina (Srb) 0:2
17:30Bielsko-Biala (Pol) - Czechowice (Pol) -:-
18:00Cuiavia Inowroclaw (Pol) - Solec K. (Pol) 0:5
18:00FK Humenne (Svk) - Stropkov (Svk) 7:2
18:00TörölveHodonin (Cze) - Kromeriz (Cze) -:-
18:00Illertissen (Ger) - Aalen (Ger) 0:2
18:00KKS Kalisz (Pol) - Nowe Skalmierzyce (Pol) -:-
18:30TörölveHomburg (Ger) - Diefflen (Ger) -:-
19:00Hamburger SV II (Ger) - Eichede (Ger) 7:1
19:00Mainz II (Ger) - FC Basara Mainz (Ger) -:-
19:00Phönix Lübeck (Ger) - Preussen Reinfeld (Ger) 4:0
19:00Sturm Graz (Am.) (Aut) - SV Wildon (Aut) 4:1
19:00WAF Brigittenau (Aut) - Floridsdorf (Aut) 4:4
19:00Wiener Viktoria (Aut) - Dinamo Helfort (Aut) -:-
19:15Heimstetten (Ger) - Pullach (Ger) 2:0
19:30Union Titus Petange (Lux) - Differdange (Lux) 2:2
20:30Athlone (Irl) - Sligo Rovers (Irl) 1:2
21:00Portuguesa (Ven) - Monagas (Ven) 0:1
23:00Penarol (Uru) - Nacional (Uru) 1:0
FélidőU. Sucre (Bol) - Tomayapo (Bol) 1:0
30'Metropolitanos (Ven) - Puerto Cabello (Ven) 0:0

ZAMBIA: Szuperliga

14:00Zanaco - Green Eagles 1:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.