FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

ANGLIA: Premier League

15:00Southampton - Wolves -:-
17:30Arsenal - Tottenham -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

13:00Bordeaux - Rennes -:-
15:00Brest - Metz -:-
15:00Reims - Nantes -:-
15:00Troyes - Angers -:-
17:00Clermont - Monaco -:-
20:45Olympique de Marseille - Lens -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

14:15Kisvárda - Debreceni VSC -:-
17:00Ferencvárosi TC - Újpest -:-

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

16:00Dorog - Budaörs -:-
16:00III. Kerületi TVE - Ajka -:-
16:00Nyíregyháza - Csákvár -:-
17:00Békéscsaba - Diósgyőri VTK -:-
17:00Budafok - Haladás -:-
17:00Pécsi MFC - BFC Siófok -:-
17:00Szeged - Soroksár -:-
17:00Szolnok - Kecskeméti TE -:-
17:00Tiszakécske - Szentlőrinc -:-
19:30Győri ETO - Vasas -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30VfL Bochum - VfB Stuttgart -:-
17:30Freiburg - Augsburg -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

12:30Juventus - Sampdoria -:-
15:00Empoli - Bologna -:-
15:00Sassuolo - Salernitana -:-
15:00Udinese - Fiorentina -:-
18:00Lazio - AS Roma -:-
20:45Napoli - Cagliari -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

14:00Mallorca - Osasuna -:-
16:15FC Barcelona - Levante -:-
18:30Rayo Vallecano - Cadiz -:-
18:30Real Sociedad - Elche -:-
21:00Betis - Getafe -:-

ALBÁNIA: Szuperliga

19:45Partizani - Vllaznia -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00Sant Julia - UE Santa Coloma -:-
13:30Carroi - Ordino -:-
16:00FC Santa Coloma - UE Engordany -:-
18:30Inter Escaldes - Atletic Escaldes -:-

ANGLIA: FA Trophy - Selejtező

16:00Hashtag - Chipstead -:-

ANGLIA: Szuperliga - női

13:30Manchester United N - Chelsea N -:-
15:00Brighton N - Aston Villa N -:-
15:00Tottenham N - Reading N -:-
16:00West Ham N - Leicester N -:-
19:45Arsenal N - Manchester City N -:-

ANGLIA: Női bajnokság

13:00Bristol City N - Durham N -:-
13:00Charlton N - Blackburn N -:-
15:00Liverpool N - Crystal Palace N -:-
15:00London City Lionesses N - Coventry United N -:-
15:00Sheffield Utd N - Watford N -:-
15:00Sunderland N - Lewes N -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:00Banfield - Atl. Tucuman -:-
01:15Central Cordoba - River Plate -:-
18:30Union Santa Fe - Patronato -:-
20:45San Lorenzo - Defensa y Justicia -:-
23:00Independiente - Godoy Cruz -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

23:10Tigre - Alvarado -:-
20:00Gimnasia Jujuy - Ind. Rivadavia -:-
20:10Gimnasia Mendoza - Almirante Brown -:-
20:30Instituto - Barracas Central -:-
21:00Deportivo Maipu - Atletico Atlanta -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura

20:00Argentino de Quilmes - Deportivo Merlo -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

20:00Atlas - General Lamadrid -:-
20:00Central Cordoba - Leandro N. Alem -:-
20:00Club Lujan - Claypole -:-
20:00El Porvenir - Dock Sud -:-
20:00Excursionistas - Berazategui -:-
20:00Midland - Real Pilar -:-
20:00San Martin Burzaco - Argentino de Merlo -:-
20:00Sportivo Italiano - Ituzaingo -:-

ARGENTÍNA: Primera D - Clausura

20:00Def. de Cambaceres - Deportivo Paraguayo -:-
20:00Puerto Nuevo - Juventud Unida S. M. -:-

AUSZTRÁLIA: Ausztrália Brisbane Premier League

07:30Albany Creek - Gravatt -:-
09:00Brisbane K. - The Lakes FC -:-
09:00St. George Willawong - Western Spirit -:-

AUSZTRÁLIA: FFA Cup

07:00Floreat Athena - Adelaide United -:-

AUSZTRIA: Admiral Bundesliga

14:30Hartberg - Austria Wien -:-
14:30LASK - Admira -:-
17:00Rapid Wien - Sturm Graz -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

10:30Austria Wien II - Lafnitz -:-
10:30Grazer AK - Innsbruck -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

15:00Stripfing - Admira (Am.) -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

10:30Reichenau - Kitzbühel -:-
17:00Telfs - SV Innsbruck -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Vorarlberg

10:30Dornbirner SV - Austria Lustenau (Am.) -:-
11:00Rotenberg - Bregenz -:-
16:00Hohenems - FC Wolfurt -:-
16:00Rothis - Lauterach -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

10:00Vorderland N - Neulengbach N -:-
14:00First Wien N - Südburgenland N -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

15:00Sabah Baku - Neftci Baku -:-
17:15Sumqayit - Gabala -:-

ÁZSIA: Ázsia Kupa - női - Selejtező - Első szakasz

15:00Tádzsikisztán N - Maldív-szigetek N -:-

BAHREIN: King's Cup

17:15Al-Hidd - Sitra -:-

BELGIUM: Jupiler League

13:30Royale Union SG - Antwerpen -:-
16:00Gent - Cercle Brugge -:-
18:30Oostende - Anderlecht -:-
21:00Charleroi - KV Mechelen -:-
21:00Genk - Seraing -:-

BELGIUM: 1B Pro League

16:00Virton - Deinze -:-
20:00Mouscron - Westerlo -:-

BELGIUM: National Division 1

15:00Francs Borains - Dessel -:-
15:00Knokke - Boom -:-
15:00Saint Eloois - Patro Eisden -:-
15:00URSL Vise - Tienen -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

15:00Acren - Hamoir -:-
15:00Verlaine - Couvin-Mariembourg -:-
15:00Warnant - Waremme -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

15:00Gullegem - KRC Harelbeke -:-
15:00Menen - Wetteren -:-
15:00Olsa Brakel - Zwevezele -:-
15:00Westhoek - Zelzate -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

15:00Aalst - Hades -:-

BELGIUM: Belga Kupa - női

15:00Leuven II N - RSC Anderlecht N -:-
18:00Leuven N - GBA Kontich N -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

23:00San Jose - Blooming -:-
21:00Nacional Potosi - Real Potosi -:-
23:15Tomayapo - Bolivar -:-

BOLÍVIA: Nacional B - Első szakasz

23:00Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-
23:30Nacional Senac - Quebracho Villa Montes -:-
19:20Deportivo Shalon - Em Huanuni -:-
21:00U. Sucre - Atletico de Padilla -:-
21:30Caracollo - Sur-Car -:-
22:00America de Villazon - Rosario Central -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premier League

15:00Posusje - Siroki Brijeg -:-
17:00Zeljeznicar - Leotar -:-
21:00Zrinjski - Sloboda -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

15:30Mladost DK - Gorazde -:-
15:30TOSK Tesanj - GOSK Gabela -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Corinthians - Palmeiras -:-
02:00Sao Paulo - Atletico-MG -:-
16:00America MG - Flamengo -:-
21:00Fluminense - Bragantino -:-
21:00Internacional - Bahia -:-
21:00Juventude - Santos -:-
23:15Athletico-PR - Gremio -:-
23:15Sport Recife - Fortaleza -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

23:30CRB - Avai -:-
02:00Coritiba - Guarani -:-
21:00Cruzeiro - CSA -:-
23:15Botafogo RJ - Sampaio Correa -:-
23:15Ponte Preta - Brasil de Pelotas -:-

BRAZÍLIA: Serie D - Play Off

20:00Julho Esporte - ABC -:-
21:00America-RN - Moto Club -:-
21:00Cianorte - Aparecidense -:-
21:00Uberlandia - Joinville -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Acreano - Második szakasz

23:00Humaita - Galvez -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho 2

23:00Veranopolis - Igrejinha -:-
20:00GE Bage - EC Guarani -:-
20:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
20:00Passo Fundo - GE Gloria -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro 2 - Döntő szakasz

23:00Tupynambas - Villa Nova MG -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

15:00Santos U20 - Flamengo U20 -:-
20:00Botafogo U20 - Atletico GO U20 -:-
20:00Fluminense U20 - America Mineiro U20 -:-
20:00Fortaleza U20 - Vasco U20 -:-
20:00Internacional U20 - Bahia U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Cruzeiro U20 -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

15:30CSZKA Szófia - Levszki Szófia -:-
18:15Ludogorec - Botev Vraca -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

12:30Szpartak - Hebar -:-
16:00Neftochimic Burgasz - Minyor Pernik -:-
16:00Strumszka Szlava - Jantra Gabrovo -:-
16:00Szeptemvri Szófia - Szeptemvri Szimitli -:-
16:00Szvoge - Sozopol -:-
17:00Litex Lovecs - Dobrudzsa -:-
17:00Montana - Etar -:-
18:00Botev II - Marek -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

16:00Botev Novi Pazar - Usztrem Doncsevo -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Royal de Muramvya -:-
15:00Les Crocos - Bumamuru -:-
15:00ElhalasztvaMusongati - Le Messager Ngozi -:-
15:00New Oil - Le Messager Ngozi -:-
15:00ElhalasztvaOlympic S. - Bujumbura C. -:-
15:00ElhalasztvaVital O - Dynamik -:-

CHILE: Primera División

01:00Everton - Curico Unido -:-
17:00Nublense - S. Wanderers -:-
21:30Universidad de Chile - Colo Colo -:-

CHILE: Primera B

19:00Cobreloa - Arturo Fernandez Vial -:-
19:00Copiapo - San Luis -:-

CHILE: Segunda Division

00:00Colchagua - Lautaro -:-
20:00Limache - Deportes Colina -:-
20:00Recoleta - General Velasquez -:-

CIPRUS: Első osztály

18:00AEL Limasszol - Apollon -:-
18:00Omonia Nicosia FC - Paphos -:-

CIPRUS: 2. osztály

18:00Achyronas Liopetriou - Othellos Athienou -:-
18:00Omonia 29th May - Olympias Lympion -:-
18:00Omonia Aradippou - Chloraka -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

01:00San Carlos - Guadalupe -:-
04:00Herediano - ADR Jicaral -:-
04:00Sporting San Jose - Alajuelense -:-
19:00Grecia - Santos DG -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico -:-
19:00Cofutpa - Municipal Garabito -:-
22:00ElhalasztvaCS Uruguay - Limon -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00CSD Barber - Willemstad -:-
02:00Vesta - SUBT -:-
00:00Sithoc - Jong Holland -:-
00:00UNDEBA - Victory Boys -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

16:00Jablonec - Liberec -:-
16:00Mlada Boleslav - Slovacko -:-
16:00Teplice - Sigma Olomouc -:-
19:00Slavia Praha - Hradec Kralove -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

10:30Sparta Praha B - Vlasim -:-
16:30Mas Taborsko - Chrudim -:-
16:30Prostejov - Opava -:-
16:30Varnsdorf - Trinec -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

10:15FKM Jihlava - Rosice -:-
10:15Unicov - Sigma Olomouc B -:-
10:30Zlin B - Otrokovice -:-
15:30Vrchovina - Slovacko B -:-

CSEHORSZÁG: A divízió

15:30Sedlcany - Rokycany -:-

CSEHORSZÁG: D divízió

10:15Velka Bites - Lanzhot -:-
15:30Humpolec - Zbrojovka Brno B -:-
15:30Slavoj Polna - Zdirec n. D. -:-
15:30Tasovice - Stara Rise -:-

CSEHORSZÁG: E divízió

10:15Slavicin - Valasske Mezirici -:-
15:30Prerov - Holesov -:-
15:30Sumperk - Strani -:-
15:30Vsechovice - Bzenec -:-

CSEHORSZÁG: Division F

10:15Karvina B - Hermanice -:-
15:30Bilovec - Opava B -:-
15:30Polanka nad Odrou - Frenstat p. R. -:-

CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP

15:30Koberice - Moravan Oldrisov -:-
15:30Krnov - Petrvald na Morave -:-
15:30Pusta Polom - Fulnek -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

15:00Nedasov - Bystrice pod Hostynem -:-
15:00Nevsova - Batov -:-
15:00Stitna nad Vlari - Luhacovice -:-

CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP

10:30Svratka Brno - Moravsky Krumlov -:-
15:30Lisen B - SK Krumvir -:-
16:00Rousinov - Rajecko -:-

CSEHORSZÁG: Vysocina KP

10:15Velke Mezirici B - Sperice -:-
15:30Pelhrimov - Chotebor -:-
15:30Pribyslav - Sapeli Polna -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

15:30Novy Bydzov - Vrchlabi -:-

CSEHORSZÁG: Liberecky KP

10:30Skalice u C.Lipy - Zelezny Brod -:-
16:30Visnova - Velke Hamry B -:-

CSEHORSZÁG: Ustecky KP

15:00Banik Most - Sous B - FK Jilove -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

16:00Stankov - Nyrsko -:-
16:30Domazlice B - Sokol Radnice -:-

CSEHORSZÁG: Jihocesky KP

10:15Junior Strakonice - Mas Taborsko B -:-
10:30Trebon - Jankov -:-
16:30Milevsko - Olesnik -:-

CSEHORSZÁG: Stredocesky KP

16:30Cesky Brod B - Tuchlovice -:-
16:30Nymburk - FK Komarov -:-
16:30Velim - Povltavska FA B -:-
16:30Vlasim B - Porici n. S. -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

16:30Kralovske Porici - Touzim -:-

CSEHORSZÁG: Olomoucky KP

15:30Bohunovice - Medlov -:-
15:30Dolany - Zabreh -:-
15:30Lutin - Rapotin -:-
15:30SK Lipova - Zelatovice -:-
15:30Velke Losiny - Mohelnice -:-

CSEHORSZÁG: Pardubicky KP

15:30Hermanuv Mestec - Prosec -:-
15:30Moravany - Rohovladova Bela -:-
15:30SK Pardubicky - Ceska Trebova -:-
15:30Svitavy - Holice -:-

CSEHORSZÁG: 1. osztály - női

11:00Pardubice N - Plzen N -:-
14:00Slovacko N - Liberec N -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - női

10:30Lisen N - Hradec Kralove N -:-

DÁNIA: Superliga

14:00Midtjylland - Randers -:-
14:00Viborg - Odense -:-
16:00Nordsjaelland - FC Köbenhavn -:-
18:00Bröndby - Aalborg -:-
20:00Vejle - Silkeborg -:-

DÁNIA: 1. osztály

14:00Jammerbugt - Esbjerg -:-
15:00Horsens - Nykøbing FC -:-

DÁNIA: 2. osztály

13:00Akademisk Boldklub - B.93 -:-

DÁNIA: 3. osztály

13:00Slagelse - BK Frem -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női

13:00Aalborg N - KoldingQ N -:-
15:00Thisted N - Bröndby N -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

15:00Royal AM - TS Galaxy -:-
17:00Marumo Gallants - Kaizer -:-

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Black Leopards - Pretoria U. -:-
15:00JDR Stars - Polokwane -:-
15:00TS Sporting - Uthongathi -:-

DÉL-AFRIKA: Diski Challenge

10:00Baroka U23 - Supersport U23 -:-
10:00Cape Town City U23 - Marumo Gallants U23 -:-
10:00Golden Arrows U23 - TS Galaxy U23 -:-
12:30Amazulu U23 - Royal AM U23 -:-

DÉL-KOREA: K League 1

08:00Suwon - Seoul -:-
09:30Seongnam - Gangwon -:-

DÉL-KOREA: K League 2

09:00Gimcheon Sangmu - Daejeon -:-
11:30Asan - Jeonnam -:-

DÉL-KOREA: K3 League

08:00Busan Kyotong - Gimhae -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF - Bajnokság Play-Off

22:00Jarabacoa - Vega Real -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

00:30Guayaquil City - Nueve de Octubre -:-
03:00Manta - LDU Quito -:-
21:00Deportivo Cuenca - Olmedo -:-
22:00ElhalasztvaAucas - Barcelona SC -:-
23:30Macara - Delfin -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Jocoro - Alianza FC -:-
02:30Aguila - Luis Angel Firpo -:-
03:00Metapan - Chalatenango -:-
03:00Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
23:00Municipal Limeno - Platense Municipal -:-
23:15Atletico Marte - FAS -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

15:00Borec - FK Skopje -:-
15:00Rabotnicki - Pelister -:-
15:00Renova - Bregalnica -:-
15:00Struga - Shkendija -:-
15:00Tikves - Makedonija GP -:-
18:00Akademija Pandev - Shkupi -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

12:00Tulevik - Flora -:-
14:00Kalju - Paide -:-
15:50Narva - Kuressaare -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

12:00Parnu - Nomme Utd -:-
16:00Elva - Tammeka U21 -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

12:00Csehország U17 - Litvánia U17 -:-
15:00Svédország U17 - Lettország U17 -:-

EURÓPA: Premier League (Krím)

14:00Kyzyltash - Rubin Yalta -:-
15:00Gvardeyets - Alushta -:-
15:00SKCHF Szevasztopol - Ocean Kercs -:-
15:00TSK Szimferopol - Jevpatorija -:-

EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - 1. forduló - B liga

11:00Litvánia U17 N - Örményország U17 N -:-
16:00Horvátország U17 N - Kazahsztán U17 N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

15:00Szmorgon - Dinamo Minszk -:-
17:00Energetik-BGU - Vityebszk -:-
19:30Szoligorszk - Nyeman -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

14:00Lokomotiv Gomel - Arszenál Dzsarzsinszk -:-
16:00Baranovicsi - Dnyepr Mogiljev -:-
18:00Volna Pinszk - Petrikov -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női

13:00Dinamo Minszk N - Nyeman N -:-
15:00Bobrujcsanka N - Vityebszk N -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

16:0007 Vestur Sorvagur - Vikingur -:-
16:00B36 Torshavn - Streymur -:-
16:00Fuglafjördur - Klaksvik -:-
16:00Toftir - Runavik -:-

FIDZSI: Premier League

05:00ElhalasztvaBa - Suva -:-
05:00ElhalasztvaLautoka - Labasa -:-
05:00ElhalasztvaNadroga - Navua -:-
05:00ElhalasztvaRewa - Nadi -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

17:30Helsinki JK - Inter Turku -:-
17:30Ilves - Honka -:-
17:30Kuopio PS - HIFK -:-
17:30Mariehamn - KTP -:-
17:30Oulu - Haka -:-
17:30SJK - Lahti -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen - Bajnokság Play-Off

14:00Rovaniemi - Gnistan -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen - Osztályozó csoport

15:00Mikkeli - MuSa -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport

14:00KaPa - PEPO -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

12:30OLS Oulu - VIFK -:-
14:00GBK Kokkola - OTP -:-
14:00Narpes Kraft - JBK -:-

FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női - Osztályozó csoport

14:00PK-35 Helsinki N - Jypk N -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

12:45Paris SG N - Paris FC N -:-

FRANCIAORSZÁG: 2. osztály - női

13:00Merignac N - Nimes N -:-
14:00Lille N - Strasbourg N -:-
15:00Grenoble N - Olympique de Marseille N -:-
15:00La Roche N - Le Havre N -:-
15:00Le Puy N - Albi-Marssac N -:-
15:00Metz N - Saint-Maur N -:-
15:00Nantes N - Brest N -:-
15:00Nice N - Thonon Evian N -:-
15:00Rodez N - Yzeure Allier N -:-
15:00Saint-Malo N - Orleans N -:-
15:00Vendenheim N - Lens N -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

15:00Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz Pireusz -:-
15:00Panathinaikosz - Volosz -:-
17:15Lamia - Panetolikosz -:-
19:30PAOK - AEK Athén -:-

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

14:00O.F. Ierapetra - Kalamata -:-
15:00Acheron Kanalaki - O. Volosz -:-
15:00Apollon Larissza - AEL Larissza -:-
15:00Diagoras Vrachneikon - Panachaiki -:-
15:00Edessaikos - Kozani -:-
15:00Ethnikos Sochos - Ipato -:-
15:00Fikis - Niki Volosz -:-
15:00Giouchtas - Agios Nikolaos -:-
15:00Ilioupoli - Asteras Vlachioti -:-
15:00Kallithea - Episkopi -:-
15:00Karaiszkakisz - Xanthi -:-
15:00Lefkimmi - Apollon Pontou -:-
15:00Nea Artaki - Kifisias -:-
15:00Panagriniakos - AO Trikala -:-
15:00TörölvePierikosz - PO Triglia -:-
15:00Pierikosz - Iraklis 1908 -:-
15:00Poseidonas Michanionas - Levadiakosz -:-
15:00Rouf Pao - Ergotelisz -:-
15:00Theszprotosz - Almopos -:-
15:00Thiseas Agria - Panszerraikosz -:-
15:00Veria - Karditsza -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

20:00Nueva Concepcion - Malacateco -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

12:15Sparta Rotterdam - Cambuur -:-
14:30AZ Alkmaar - G.A. Eagles -:-
14:30Heerenveen - Twente -:-
16:45Heracles - Waalwijk -:-

HOLLANDIA: Tweede Divisie

14:30TEC - HFC -:-

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - USV Hercules -:-
14:00Gemert - Blauw Geel -:-
14:00Watergraafsmeer - DEM -:-
14:00Westlandia - GVV Unitas -:-
14:30EVV - Dongen -:-
14:30HSC '21 - HVV Hollandia -:-
14:30Oostzaan - Hoogland -:-
14:30OSS '20 - Groene Ster -:-
14:30UNA - HV & CV Quick -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

12:15PSV Eindhoven N - Twente N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:06Marathon - Vida -:-
03:00ElhalasztvaOlimpia - Motagua -:-
00:00Platense - UPNFM -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

17:00Gorica - Rijeka -:-
19:05Hajduk Split - Lok. Zagreb -:-

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

16:00Bijelo Brdo - Jarun -:-
16:00Croatia Zmijavci - Opatija -:-
16:00Orijent - Osijek 2 -:-
16:00Solin - Varazdin -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - észak

11:00Trnje - Kurilovec -:-
16:30Bistra - Karlovac -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - dél

16:00Sloga Mravince - HNK Zadar -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - kelet

16:30Bedem Ivankovo - NASK Nasice -:-
16:30Kutjevo - Granicar Zupanja -:-

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

13:30Persis Solo - PSG Pati -:-
16:00PSCS Cilacap - PSIM Yogyakarta -:-

IRAK: Szuperliga

14:30Al Diwaniya - Al Zawraa -:-
14:30Al Kahraba - Al Shorta -:-
17:00Al Talaba - Al Najaf -:-
17:00Erbil - Baghdad -:-
19:30Naft Al-Basra - Al Minaa -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Netanya - Hapoel Hadera -:-
18:30Ashdod - Beitar Jeruzsálem -:-
19:15Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva -:-

IZRAEL: Leumit League

18:00Beitar Shimshon - Agudat Sport Ashdod -:-
18:00H. Akko - Nes Tziona -:-
18:00H. Ironi Rishon - H. Kfar Saba -:-

JAPÁN: J1 League

06:00Sapporo - Hiroshima -:-
08:00C-Osaka - Kashima -:-
09:00Nagoya - Oita -:-
10:00Kawasaki - Shonan -:-
12:00Gamba Osaka - Kashiwa -:-

JAPÁN: J2 League

06:00Okayama - Blaublitz -:-
06:30Yamaga - Kitakyushu -:-
07:00Mito - Kanazawa -:-
08:00Verdy - Machida -:-

JAPÁN: J3 League

06:00Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu -:-
06:00Toyama - Tottori -:-
07:00Kamatamare - YSCC -:-
07:00Kumamoto - Fukushima Utd -:-
08:00Imabari - Grulla Morioka -:-

JAPÁN: WE League - női

06:00Inac Kobe Leonesa N - JEF United N -:-
06:30Mynavi Sendai N - Omiya Ardija N -:-
07:00Albirex Niigata N - Saitama N -:-
08:00Nojima Stella N - Parceiro Nagano N -:-

JAPÁN: Nadeshiko League - női

06:00Yamato Sylphid N - C-Osaka N -:-
06:00Yokohama FC Seagulls N - Nittaidai N -:-
07:00NGU Nagoya N - Harima Albion N -:-
07:00Setagaya Sfida FC N - Angeviolet Hiroshima N -:-

JORDÁNIA: Premier League

17:00Al Hussein - Al Salt -:-
19:30Al-Faisaly Amman - Aqaba -:-
19:30Maan - Al Jazeera Amman -:-

KAMBODZSA: C-League - Bajnokság Play-Off

10:30Kirivong Sok Sen Chey - Boeung Ket -:-
10:30Tiffy Army - Svay Rieng -:-
13:00Phnom Penh Crown - Angkor Tiger -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - Pacific FC -:-
20:00York Utd - Valour -:-

KANADA: CSL

23:00Vorkuta - Scarborough B. -:-
01:00Toronto Tigers - Euru FA -:-

KANADA: U Sports

02:00Saskatchewan - Lethbridge -:-
03:15Calgary - Mount Royal -:-
04:15Trinity Western - UFV -:-
04:15Victoria - Thompson Rivers -:-
04:30UBC - UNBC -:-
19:00UQAM - Laval -:-
19:00UQTR - Montreal -:-
20:15Cape Breton - Acadia -:-
20:15Mount Allison - Saint Marys -:-
20:15StFX - Memorial -:-
20:15UNB - UPEI -:-
20:30McMaster - Algoma -:-
21:15Brock - Western -:-
21:15Laurier - Waterloo -:-
21:15Trent - RMC -:-
21:30Laurentian - Nipissing -:-
21:30Queens - Carleton -:-
22:00Alberta - MacEwan -:-
22:15Guelph - Windsor -:-
23:00Concordia - Sherbrooke -:-

KATAR: QSL

15:45Al-Duhail - Al Sailiya -:-
18:30Al-Sadd - Shamal -:-
18:30Qatar SC - Al Arabi -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

12:00Kizilzsar - Turan -:-
14:00Aktobe - Zsetiszu -:-
16:00Sahtyor Karagandi - K. Almati -:-

KAZAHSZTÁN: Első osztály

12:00Igilik - FK Kiran -:-

KENYA: Premier League

12:00Leopards - Tusker -:-
14:00Kakamega Homeboyz - Police FC -:-
14:00Sofapaka - Nairobi City -:-
14:00Ulinzi Stars - Nzoia Sugar -:-

KÍNA: Jia League

10:30Xinjiang Tianshan - Guizhou -:-
13:35Beijing Sport University - Wuhan Three Towns -:-
13:35Heilongjiang Ice City - Shaanxi Changan -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

12:00Alay Osh - Alga -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00Aguilas - Junior -:-
01:05Atletico Nacional - Pasto -:-
03:10Bucaramanga - America De Cali -:-
21:00Patriotas - Tolima -:-
23:00Jaguares de Cordoba - Millonarios -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:30U. Magdalena - Barranquilla -:-
23:00Cortulua - Bogota -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

16:00US Panda - St Eloi Lupopo -:-
16:30AC Kuya - Maniema -:-
16:30Mazembe - Sanga Balende -:-

KOSZOVÓ: Superliga

15:00Drita - Gjilani -:-
15:00Feronikeli - Prishtina -:-
15:00Malisheva - FC Ballkani -:-

KUVAIT: Emir Kupa

19:00Al Kuwait - Kazma SC -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

12:30Termalica B-B. - Gornik Zabrze -:-
15:00Slask Wroclaw - Wisla Plock -:-
17:30Wisla Krakow - Pogon Szczecin -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

12:40Podbeskidzie - R. Rzeszow -:-
15:00Stomil Olsztyn - Legnica -:-
18:00Sandecja - LKS Lodz -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

15:00Stezyca - Wisla Pulawy -:-
15:00Suwalki - Slask Wroclaw 2 -:-
16:00Chojniczanka - Pogon Siedlce -:-
18:15Elblag - Lech Poznan 2 -:-
19:00S. Rzeszow - Pruszkow -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

12:00Pelikan - LKS Lodz II -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

16:30Sleza Wroclaw - Pawlowice -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

15:00Sokol Sieniawa - Avia Swidnik -:-
16:00LKS Lagow - Podhale Nowy Targ -:-
16:00Orleta Radzyn - Sandomierz -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

12:00Gwarek Zabrze U18 - Gornik Zabrze U18 -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraliga - női

12:00Bydgoszcz N - UJ Krakow N -:-
12:00Slask Wroclaw N - Katowice N -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

13:00Noah - RFS 0:3
14:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-
15:00Spartaks - Metta/LU -:-

LIBANON: Premier League

14:30Al Akhaa Al Ahli - Safa -:-
15:00Nejmeh SC - Shabab El Bourj SC -:-

LITVÁNIA: A Lyga

12:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai -:-
14:00Suduva - Banga -:-

LITVÁNIA: I Lyga

11:00Riteriai 2 - Silas -:-
15:00FK Panevezys 2 - Babrungas -:-

LUXEMBURG: National Division

16:00Benfica - Victoria Rosport -:-
16:00Dudelange - Ettelbruck -:-
16:00Hesperange - UNA Strassen -:-
16:00Hostert - Union Titus Petange -:-
16:00Jeunesse Esch - Mondorf -:-
16:00Niedercorn - Racing Luxembourg -:-
16:00Rodange - Fola -:-
16:00Wiltz - Differdange -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Keleti csoport

11:00Békéscsaba II - Törökszentmiklós -:-
11:00Újpest II - Sényő -:-
13:30Hajdúszoboszló - Putnok VSE -:-
16:00Debreceni EAC - Eger SE -:-
16:00Füzesgyarmat - Tállya -:-
16:00SBTC - Debreceni VSC II -:-
16:00Tiszafüred - Diósgyőri VTK II -:-
16:00Tiszaújváros - Jászberényi FC -:-
17:30Kazincbarcika - Hidasnémeti -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Közép csoport

11:00Ferencvárosi TC II - Dunaújváros PASE -:-
11:00Honvéd FC II - FC Dabas -:-
11:00Paks II - Rákosmenti KSK -:-
16:00Balassagyarmat - Kozármisleny -:-
16:00Dabas-Gyón - MTK II -:-
16:00ESMTK Budapest - Cegléd -:-
16:00Gerjen - Mohács -:-
16:00Makói FC - Hódmezővásárhely -:-
16:00Monor - Iváncsa -:-
16:00Vác - Szekszárdi UFC -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

11:00MOL Fehérvár FC II - Pápa -:-
11:00Puskás Akadémia II - Gyirmót II -:-
16:00Bicske - Kelen SC -:-
16:00BVSC-Zugló - Balatonfüred -:-
16:00Érd - SC Sopron -:-
16:00Komáromi VSE - Gárdony -:-
16:00Nagykanizsa - Tatabánya -:-
16:00Zalaegerszeg II - Mosonmagyaróvári TE -:-
19:00Kaposvár - Andráshida -:-

MAGYARORSZÁG: Simple Női Liga

15:00Astra Hungary N - Ferencvárosi TC N -:-

MALAJZIA: Maláj Kupa

15:00Kuala Lumpur City - Sri Pahang -:-
15:00Penang - Sarawak Utd. -:-
15:00Selangor - Perak -:-
15:00Terengganu - Kuching City FC -:-

MALAWI: Szuperliga

14:30Big Bullets - Mighty Wanderers -:-
14:30Civo Utd - Blue Eagles -:-

MÁLTA: Premier League

17:00Gzira - Birkirkara -:-
19:00Sirens - Sliema -:-
21:00Mosta FC - Balzan -:-

MÁLTA: Challenge League

17:00Melita FC - Mqabba FC -:-
17:00Vittoriosa - St. George's FC -:-
21:00Luqa - Pieta Hotspurs -:-
21:00St. Andrews - Fgura -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

20:15Agadir - Wydad -:-
22:30FAR Rabat - Berkane -:-

MAROKKÓ: Botola 2

17:30Marrakech - Raja Beni Mellal -:-
17:30RAC Casablanca - Fes -:-
17:30Sale - Khemisset -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

18:00Kaedi - Douane -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

00:00Atlas - Leon -:-
02:00Tigres - U.N.A.M. -:-
04:00Club America - Guadalajara -:-
19:00Toluca - Atl. San Luis -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tapatio - Atlante -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00Catedraticos Elite - Mineros de Fresnillo -:-
23:00Leviatan - Dongu -:-
23:00Tritones Vallarta - UA Zacatecas -:-
00:00Canamy - La Piedad -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Coras -:-
00:00Mazorqueros - Leones Negros 2 -:-
19:00Montaneses - Canoneros Marina -:-
19:00Yalmakan - Lobos ULMX -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B

23:00Uruapan - Lobos Huerta -:-
23:00Huracanes Izcalli - Guerreros De Xico -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Toluca U20 - Atl. San Luis U20 -:-
17:30Santos Laguna U20 - Monterrey U20 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

19:00Atlas N - Cruz Azul N -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

15:00Floresti - Milsami -:-
18:00Petrocub - Balti -:-

MONGÓLIA: Premier League

13:00Ulaanbaatar City - Athletic 220 -:-

MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga

19:00Mornar - Sutjeska -:-
20:00OFK Petrovac - Buducnost -:-

MONTENEGRÓ: Druga Liga

16:00FK Cetinje - Titograd -:-
16:00Grbalj - Igalo -:-
19:00Berane - Arsenal Tivat -:-
19:00Jedinstvo - Bokelj -:-
19:00Kom Podgorica - Mladost DG -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Ferroviario Nacala - Textafrica -:-
14:30LD Maputo - Black Bulls -:-
14:30Matchedje Mocuba - Incomati Xinavane -:-
14:30UD Songo - Ferroviario Lichinga -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:30Dresden - Werder Bremen -:-
13:30Hamburger SV - Nürnberg -:-
13:30Hannover 96 - Sandhausen -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

13:00Türkgücü München - Borussia Dortmund II -:-
14:00Zwickau - Freiburg II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

14:00Holstein Kiel II - Norderstedt -:-
14:00Teutonia Ottensen - Hamburger SV II -:-
15:00ElhalasztvaHansa Lüneburg - Oldenburg -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:00Auerbach - Hertha BSC II -:-
13:00Fürstenwalde - Babelsberg -:-
13:00Lokomotive Leipzig - Halberstadt -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

14:00Münster - Wuppertaler -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:30Neustrelitz - MSV Neuruppin -:-
14:00CFC Hertha - RSV Eintracht -:-
14:00Greifswald - Stern -:-
14:00Hansa Rostock II - Stendal -:-
14:00Hertha Zehlendorf - Torgelower Greif -:-
14:00ElhalasztvaStaaken - Seelow -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

14:00FC Merseburg - Plauen -:-
14:00Nordhausen - Grimma -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Preussen Reinfeld -:-
14:00Pansdorf - Lübeck II -:-
15:00Inter Türkspor Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Rugenbergen -:-
14:00Niendorfer TSV - Süderelbe -:-
15:00Sasel - Paloma -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

14:00Leher - Borgfeld -:-
15:00Union 60 Bremen - SFL Bremerhaven -:-
15:00Werder Bremen III - Komet Arsten -:-
15:30Habenhauser - Hastedt -:-
15:30Vatan Bremen - Brinkumer -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

14:00Eintracht Northeim - Egestorf-Langreder -:-
15:00Bersenbrück - Emden -:-
15:00Eintracht Celle - Spelle-Venhaus -:-
15:00Heeslinger - Lohne -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover -:-
15:00VfL Oldenburg - Rotenburger -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Holzwickeder SC -:-
15:00Gütersloh - Münster 2 -:-
15:00Haltern - Erndtebrück -:-
15:00Hammer SpVgg. - Westfalia Herne -:-
15:00Schermbeck 2020 - Finnentrop/Bamenohl -:-
15:00Siegen - RSV Meinerzhagen -:-
15:00Sprockhövel - Westfalia Rhynern -:-
15:00Vreden - Paderborn II -:-
15:00Wattenscheid - ASC 09 Dortmund -:-
15:15Ennepetal - Kaan-Marienborn -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

15:00Friedberg - Eddersheim -:-
15:00SV Steinbach - Erlensee -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Engers -:-
15:00Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Kaiserslautern II - Salmrohr -:-
15:30Speyer - Diefflen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

11:00Ismaning - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-
15:00Garching - Gundelfingen -:-
15:00Schwabmünchen - Donaustauf -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Freiberg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

15:00Alfter - Fortuna Köln II -:-
15:00Breinig - Frechen -:-
15:00Eilendorf - VfL Vichttal -:-
15:00FC Viktoria 08 - Bergisch Gladbach -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Hürth -:-
15:00Wesseling-Urfeld - Freialdenhoven -:-
15:30Pesch - Hennef -:-
15:30Siegburger - Friesdorf -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

15:00FC Monheim - Schonnebeck -:-
15:00Germania Ratingen - Cronenberger -:-
15:00SW Essen - Kleve -:-
15:00TVD Velbert - Bocholt -:-
15:15SpVgg Sterkrade-Nord - Meerbusch -:-
15:301.FC Mönchengladbach - Jahn Hiesfeld -:-
15:30DJK Teutonia St.Tonis - Dusseldorf-West -:-
15:30Duisburg - Niederwenigern -:-
15:30Hilden - SC Velbert -:-
15:30TuRU Düsseldorf - Union Nettetal -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

11:00VfL Osnabruck U19 - Chemnitzer FC U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - dél

11:00Kassel U19 - Heidenheim U19 -:-
11:00Mainz U19 - Kaiserslautern U19 -:-
11:00Walldorf U19 - Ingolstadt U19 -:-
13:00Furth U19 - Stuttgarter Kickers U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - nyugat

11:00Duisburg U19 - Wuppertaler U19 -:-
11:00Köln U19 - Düsseldorf U19 -:-
11:00Oberhausen U19 - B. Mönchengladbach U19 -:-
11:00RW Essen U19 - Bochum U19 -:-
11:00Schalke U19 - Aachen U19 -:-
15:00Paderborn U19 - Viktoria Köln U19 -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

11:00Bayern München 2 N - Wolfsburg 2 N -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa - női

11:00Hegauer N - Jena N -:-
12:00FSV Babelsberg N - Siegen N -:-
14:00Bielefeld N - Köln N -:-
14:00Meppen N - SGS Essen N -:-
14:00RB Leipzig N - Leverkusen N -:-
14:00Rostocker FC N - Henstedt-Ulzburg N -:-
14:00Worms N - Karlsruher SC N -:-
15:001.FC Nürnberg N - Eintracht Frankfurt N -:-
15:00Würzburger Kickers N - Hoffenheim N -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Ocotal - Esteli -:-
03:00Real Madriz - Export Sebaco -:-
04:00ElhalasztvaEsteli - Ferretti -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Ocotal U20 - Esteli U20 -:-
00:00Real Madriz U20 - Export Sebaco U20 -:-
17:00Ferretti U20 - Managua FC U20 -:-
19:30UNAN-Managua U20 - Juventus Managua U20 -:-
23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

18:00Brann Bergen - Kristiansund -:-
18:00Haugesund - Odd Grenland -:-
18:00Molde - Viking -:-
18:00Rosenborg - Mjöndalen -:-
18:00Sandefjord - Stabaek -:-
20:00Bodø/Glimt - Vålerenga -:-

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

15:00Start - Fredrikstad -:-
18:00Ham-Kam - Jerv -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport

14:00Brattvåg - Tromsdalen -:-
16:00Halden - Floya -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport

14:00Sotra - Flekkeroy -:-
15:00Egersunds - Kjelsås -:-
15:00Notodden - Nardo -:-
15:00Öygarden - Levanger -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport

13:00Ull/Kisa 2 - Toten -:-
16:00Raufoss 2 - Brumunddal -:-
17:00Stovner - Grorud 2 -:-
18:00Gjelleråsen - Kongsvinger 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport

14:00Tonsberg - Strømsgodset 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport

14:00Sola - Mandalskameratene -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport

15:00Sogndal 2 - Bjarg -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport

13:00Ranheim 2 - Spjelkavik -:-
14:00Molde 2 - Aalesund 2 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport

12:00Skjervoy - Bodø/Glimt 2 -:-
13:00Mjolner - Skeid 2 -:-
15:30Melbo - Tromsø 2 -:-
16:00Junkeren - Ullern -:-

NORVÉGIA: Toppserien - női

16:00Vålerenga N - LSK Kvinner N -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

14:00Perugia - Alessandria -:-
16:15Parma - Pisa -:-
20:30L.R. Vicenza - Cremonese -:-
20:30Ternana - Spal -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

14:30FeralpiSalo - Juventus U23 -:-
14:30Pro Vercelli - Trento -:-
14:30Triestina - Lecco -:-
17:30Fiorenzuola - Seregno -:-
17:30Giana Erminio - AlbinoLeffe -:-
17:30Legnago Salus - Südtirol -:-
17:30Mantova - Piacenza -:-
17:30Pergolettese - Virtus Verona -:-
17:30Pro Patria - Padova -:-
17:30Renate - Pro Sesto -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

14:30Avellino - Potenza -:-
14:30Bari - Paganese -:-
14:30Campobasso - Fidelis Andria -:-
14:30Foggia - Juve Stabia -:-
14:30Monterosi FC - Palermo -:-
14:30Picerno - Messina -:-
14:30Taranto - Latina -:-
14:30Vibonese - Turris -:-
14:30Virtus Francavilla - Monopoli -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

15:00Asti - Gozzano -:-
15:00Borgosesia - Novara -:-
15:00Bra - PDHA -:-
15:00Citta di Varese - Fossano -:-
15:00HSL Derthona - Chieri -:-
15:00Imperia - Lavagnese -:-
15:00Sanremese - Vado -:-
15:00Sestri Levante - Casale -:-
15:00Ticino - Caronnese -:-
16:00Ligorna - Saluzzo -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

15:00Breno - Calcio Caravaggese -:-
15:00Brusaporto - Leon -:-
15:00Castellanzese - Vis Nova Giussano -:-
15:00Desenzano Calvina - Villa Valle -:-
15:00Legnano - Folgore Caratese -:-
15:00Olginatese - Real Calepina -:-
15:00Ponte San Pietro - Ciserano-Bergamo -:-
15:00SG City Nova - Sona -:-
15:00USD Casatese - Franciacorta -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

15:00Adriese - Cjarlins Muzane -:-
15:00ArzignanoChiampo - Montebelluna -:-
15:00Cattolica Calcio - Ambrosiana -:-
15:00Este - Union Clodiense -:-
15:00Levico Terme - Cartigliano -:-
15:00Luparense - Dolomiti Bellunesi -:-
15:00Mestre - Delta Porto Tolle -:-
15:00San Martino Speme - Campodarsego -:-
15:00Spinea - Caldiero Terme -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

15:00Forli - Aglianese Calcio -:-
15:00G.S. Bagnolese - Rimini -:-
15:00Lentigione - Ghivizzano Borgo -:-
15:00Prato - Alcione Milano -:-
15:00Ravenna - Seravezza Pozzi -:-
15:00Sammaurese - Correggese -:-
15:00San Donnino - Real Forte Querceta -:-
15:00Sasso Marconi - Ath. Carpi -:-
15:00SCD Progresso - Mezzolara -:-
15:00Tritium - Fanfulla -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

15:00ASD Cascina - Pianese -:-
15:00Cannara - Pro Livorno -:-
15:00Flaminia - Tiferno Lerchi -:-
15:00Lornano Badesse - San Donato -:-
15:00Montespaccato - Follonica Gavorrano -:-
15:00Rieti - Foligno -:-
15:00Scandicci - Poggibonsi -:-
15:00Trestina - Sangiovannese -:-
15:00Unipomezia - Arezzo -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

15:00Castelfidardo - Porto D'Ascoli -:-
15:00Castelnuovo Vomano - Fano -:-
15:00Chieti - Fiuggi -:-
15:00Matese - Nereto -:-
15:00Montegiorgio - ASD Pineto Calcio -:-
15:00S. N. Notaresco - Trastevere Calcio -:-
15:00US Tolentino - Alto Casertano -:-
15:00Vastese - Vastogirardi -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

15:00Afragolese - Carbonia -:-
15:00Aprilia - Vis Artena -:-
15:00Atletico Uri - Nuova Florida -:-
15:00Calcio Giugliano - Ostia Mare -:-
15:00Cynthialbalonga - Cassino -:-
15:00Insieme Formia - Arzachena -:-
15:00Latte Dolce - Muravera -:-
15:00R. Monterotondo - Gladiator -:-
16:00Lanusei Calcio - Torres -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

15:00Brindisi - Bitonto -:-
15:00Casarano - Bisceglie -:-
15:00Citta di Fasano - Casertana -:-
15:00Molfetta Calcio - Audace Cerignola -:-
15:00Nocerina - Francavilla -:-
15:00Rotonda - Mariglianese -:-
15:00San Giorgio - Lavello -:-
15:00Sorrento - Virtus Matino -:-
15:00SS Nola 1925 - A.C.D. Nardo -:-
19:00Altamura - Gravina -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

15:00Biancavilla - Licata -:-
15:00Castrovillari - San Luca -:-
15:00Cittanovese - S. Agata -:-
15:00FC Messina - AS Acireale -:-
15:00Giarre - Gelbison Cilento -:-
15:00Rende - Paterno -:-
15:00Sancataldese - Real Aversa -:-
15:00Santa Maria Cilento - Lamezia Terme -:-
15:00Trapani - Cavese -:-
15:00Troina - Portici 1906 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

10:45AS Roma U19 - Verona U19 -:-
11:00Spal U19 - Cagliari U19 -:-
13:00Lecce U19 - Genoa U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2

11:00Crotone U19 - Perugia U19 -:-
11:00Udinese U19 - Monza U19 -:-

OLASZORSZÁG: Serie A - női

12:30Lazio N - Fiorentina N -:-
14:30ElhalasztvaInter N - AS Roma N -:-
14:30Sampdoria N - Pomigliano N -:-

OLASZORSZÁG: Serie B - női

14:00Bari N - Cortefranca N -:-
14:30Chievo Verona N - Torres N -:-
15:00Cesena N - Pro Sesto N -:-
15:00Como N - Brescia N -:-
15:00San Marino Academy N - Roma CF N -:-
15:00Tavagnacco N - Palermo N -:-
17:30Cittadella N - Ravenna N -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

13:00Dinamo Moszkva - Kazan -:-
15:30FK Rosztov - Akhmat Groznij -:-
18:00Krasznodar - Szocsi -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 1. csoport

13:00Biolog - Forte Taganrog -:-
13:00Dinamo Sztavropol - Tuapsze -:-
14:00Legion Dinamo - Kolding -:-
14:30Szpartak Nalcsik - Majkop -:-
15:30Masuk - Alania 2 -:-
18:00Csernomorec Novorosszijszk - R. Volgográd 2 -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 2. csoport

08:00Csita - Tver -:-
12:00Csertanovo - Khimik -:-
14:00Baltika 2 - Dinamo Szentpétervár -:-
15:00Leningradec - Kraszava -:-
15:00Vlagyimir - Jaroszlavl -:-
15:30Dinamo Moszkva 2 - Volna Nizsegorodszkaja -:-
18:00Lokomotiv-Kazanka - Znamja Truda -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport

09:00Szahalin - Dinamo Vlagyivosztok -:-
13:00Kolomna - Szaturn Ramenszkoje -:-
14:00F. Voronyezs 2 - Rjazany -:-
14:00Kaluga - Penza -:-
14:00Kurszk - D. Brianszk -:-
14:00Znamja Noginszk - Habarovszk 2 -:-
15:00Kvant - Khimki 2 -:-
15:00Rogyina Moszkva - Vidnoje -:-
15:00Szaljut-Belgorod - Szaratov -:-
17:00FK Szaranszk - Sztrogyino -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 4. csoport

12:00Miassz - Ural 2 -:-
13:00Noszta - FK Novoszibirszk -:-
13:00Tujmazi - Cseljabinszk -:-
13:00Zenit-Izsevszk - Tyumen -:-
14:00Zvezda Perm - Amkar -:-

OROSZORSZÁG: 1. osztály - női

12:00Lokomotiv Moszkva N - FK Rosztov N -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:00Chiriqui - Arabe Unido -:-
01:00Independiente - Alianza -:-
01:00Veraguas - Miguelito -:-
02:00Tauro - Herrera -:-
00:00Costa del Este - San Francisco -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Nacional Asuncion - 12 de Octubre -:-
02:15Cerro Porteno - Sp. Luqueño -:-
00:00River Plate - Olimpia Asuncion -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Fulgencio Yegros - Deportivo Santani -:-
16:00Sportivo Iteno - Dep. Capiata -:-
20:452 de Mayo - Fernando de la Mora -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Cesar Vallejo - Dep. Municipal -:-
20:15Melgar - Sport Boys -:-
22:30Huancayo - U. de Deportes -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

19:00Santa Clara - Braga -:-
21:30Portimonense - Vizela -:-

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

12:00Oleiros - Varzim -:-
13:00Sporting Ideal - Valadares Gaia -:-
15:00Vitoria Sernache - Rio Ave -:-
16:00Maria de Fonte - Penafiel -:-

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női

16:00Estoril N - Atletico N -:-
16:00Famalicao N - Braga N -:-
16:00Gil Vicente N - Condeixa N -:-
16:00Varzim N - Albergaria/Durit N -:-
17:00Amora N - Maritimo N -:-
18:00Sporting N - Benfica N -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:15Piton - Saint-Denis -:-
13:15Trois Bassins - Saint-Pierroise -:-
13:30Capricorne - St. Louis -:-
13:30Excelsior - Parfin -:-
13:30Jeanne d'Arc - Bretagne -:-
13:30Makes - Saint-Pauloise -:-
13:30SDEFA - Marsouins -:-
13:30St Marienne - Tamponnaise -:-

ROMÁNIA: Liga 1

14:30Farul Constanta - Mioveni -:-
17:00Botosani - U Craiova 1948 -:-
20:00UTA Arad - CFR Cluj -:-

ROMÁNIA: Liga 2

10:00Ripensia Timisoara - Concordia -:-
10:00Unirea Slobozia - FC Hermannstadt -:-
10:00Viitorul Tg. Jiu - Politehnica Timisoara -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6

10:00CSM Slatina - CSO Filiasi -:-

ROMÁNIA: Szuperliga - női

09:00Targu Mures N - CSS Targoviste N -:-
10:00Baia Mare N - Politehnica Timisoara N -:-
10:00Fairplay Bukarest N - Universitatea Alexandria N -:-
10:00Ol. Cluj N - Universitatea Galati N -:-
10:00Vasas Odorhei N - Banat N -:-
13:00Heniu Prundu Bargaului N - Piros Security N -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Libertas - Faetano -:-
15:00Murata - La Fiorita -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Diamond Stars - Wusum Stars -:-
21:00Central Parade - Kallon -:-

SKÓCIA: Premiership

13:00St. Mirren - Aberdeen -:-
16:00Celtic - Dundee United -:-
16:00Hibernian - St. Johnstone -:-

SKÓCIA: Championship

16:00Raith - Partick Thistle -:-

SKÓCIA: SWPL 1 - női

13:30Celtic N - Hibernian N -:-
14:00Spartans N - Aberdeen N -:-
15:00Hearts N - Glasgow Rangers N -:-
15:00Partick Thistle N - Motherwell N -:-
17:00Hamilton N - Glasgow City N -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

14:00Mirandes - Leganes -:-
16:00Sporting Gijon - Malaga -:-
18:15R. Oviedo - Girona -:-
20:30Lugo - Zaragoza -:-
21:00Valladolid - Alcorcon -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

12:00Athletic Bilbao B - Logrones -:-
12:00Unionistas - Deportivo La Coruna -:-
12:00Zamora - Ferrol -:-
17:00Extremadura UD - Rayo Majadahonda -:-
17:00SD Logrones - CF Talavera -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

12:00Albacete - Real Madrid B -:-
12:00Baleares - Betis B -:-
12:00Villarreal B - Costa Brava -:-
17:00San Fernando - Sevilla B -:-
17:00Sanluqueno - Linares -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 1. csoport

11:30Leganes B - Compostela -:-
12:00CD Mostoles - Palencia CA -:-
12:00Union Adarve - Navalcarnero -:-
17:00Arenteiro - Salamanca -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Arosa SC -:-
19:00Bergantinos - Pontevedra -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport

12:00Real Sociedad C - Gernika -:-
17:00Arenas Club - Sestao -:-
17:00Racing Rioja - Cayon -:-
17:00Tropezon - Mutilvera -:-
17:45Burgos Promesas - Racing Santander B -:-
18:00Izarra - Naxara -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 3. csoport

12:00Andratx - Lleida -:-
12:00Brea - Ejea -:-
12:00CE Europa - Espanyol B -:-
12:00Huesca B - Formentera -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Ebro -:-
12:00Numancia - Pena Deportiva -:-
12:00Prat - Terrassa -:-
17:30Tarazona - Teruel -:-
18:00Badalona - Cerdanyola -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 4. csoport

12:00Antequera - San Fernando -:-
12:00Cacereno - CD Coria -:-
12:00Las Palmas B - Velez -:-
12:00San Roque - Tamaraceite -:-
13:00Mensajero - Montijo -:-
13:00Panaderia - Ceuta -:-
18:00Cordoba - Don Benito -:-
18:00Merida AD - Xerez D.F.C. -:-
18:00Villanovense - Cadiz B -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport

11:30CF Intercity - Melilla -:-
18:00Marchamalo - Mancha -:-
18:00Mar Menor - Murcia -:-
18:00Socuellamos - Eldense -:-
18:00Toledo - Puertollano C.F. -:-
18:30Alzira - Hercules -:-
19:00Pulpileno - La Nucia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 1. csoport

17:00Arzua - Arnoia -:-
17:00Dep. Fabril - Viveiro -:-
17:00Sofan - Noia -:-
17:30Alondras - Estradense -:-
18:00Barco - Rapido de Bouzas -:-
18:00Ponteareas - Racing Club Villalbes -:-
18:00Somozas - Silva SD -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 2. csoport

11:45Gijon B - CD Colunga -:-
12:00Covadonga - Langreo B -:-
12:00Lenense - Tuilla -:-
12:00Llanes - Roces -:-
12:00Mosconia - EI San Martin -:-
12:00Praviano - Gijon Industrial -:-
12:00Real Titanico - Basico Urraca -:-
12:00R. Oviedo B - Lealtad -:-
12:00SD Navarro CF - Luarca -:-
18:30L'Entregu - Caudal Deportivo -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport

11:45Barreda Balompie - CD Colindres -:-
11:45Guarnizo - Textil Escudo -:-
12:00Siete Villas - UD Samano -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport

12:00San Ignacio - Portugalete -:-
16:30Tolosa FC - Beti Gazte -:-
18:00Amurrio Club - Beasain -:-
18:00Barakaldo - Anaitasuna FT -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport

11:45Grama - L'Hospitalet -:-
12:00Pobla Mafumet - UE Sants -:-
12:00San Cristobal CP - Sant Andreu -:-
12:30Girona B - Vilassar de Mar -:-
12:30Guineueta - Granollers -:-
16:30UE Figueres - Castelldefels -:-
18:30CE Manresa - Olot -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport

11:30Recambios Colon - Villajoyosa -:-
12:00Castellon B - Atzeneta -:-
12:00Hercules B - Callosa -:-
18:00Olimpic Xativa - Beniganim -:-
18:00Orihuela - Ilicitano -:-
18:00Torrent - Silla CF -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

11:30AD Torrejon - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Alcorcon B - Trival Valderas -:-
11:30Carabanchel - Moratalaz -:-
11:30Colonia M. - Villaviciosa -:-
11:30Getafe B - CDE Madrid -:-
11:30Rayo Vallecano B - Complutense -:-
12:00Las Rozas - Villaverde San Andres -:-
12:00Tres Cantos - Parla -:-
16:30Galapagar - Ursaria -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 8. csoport

17:00Atl. Tordesillas - Numancia B -:-
17:00Palencia CF - Real Avila -:-
17:30Arandina - Leonesa B -:-
18:00Almazan - Guijuelo -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport

12:00Marbella - Almeria B -:-
12:15Alhaurin - Torredonjimeno -:-
12:15CD Alhaurino - Huetor Vega -:-
17:00Juventud Torremolinos - UD San Pedro -:-
18:00Huetor Tajar - El Palo -:-
19:00Atletico de Porcuna - Malaga B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

12:00Conil - Pozoblanco -:-
12:00Rota - Cordoba B -:-
12:00Sevilla C - Puente Genil -:-
18:00Xerez CD - Cartaya -:-
18:30Ciudad de Lucena - Recreativo Huelva -:-
19:00Cabecense - CD Utrera -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport

11:30Portmany - Poblense -:-
12:00Campos - Rotlet Molinar -:-
12:00Mercadal - Murense -:-
16:30Serverense - Llosetense -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

13:00CD Marino - CD Buzanada -:-
13:00Gran Tarajal - La Cuadra -:-
13:00Herbania - Union Viera -:-
13:00Tenerife B - Las Zocas -:-
18:00ElhalasztvaAtl. Paso - Vera -:-
18:00ElhalasztvaSanta Ursula - SD Tenisca -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport

17:30UCAM Murcia B - EG El Palmar CF -:-
18:00Bala Azul - Real Murcia B -:-
18:00Bullense - La Union -:-
18:00Mazarron CF - Cartagena FC -:-
18:00Yeclano - Lorca Deportiva -:-
18:30Huercal-Overa - Archena -:-
18:30UD Caravaca - Deportiva Minera -:-
19:00CAP Ciudad de Murcia - Racing Murcia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport

11:45UP Plasencia - Jerez CF -:-
12:00Azuaga - Extremadura UD B -:-
12:00CD Calamonte - Don Alvaro -:-
12:00Diocesano - Olivenza -:-
17:30Villafranca - Badajoz B -:-
18:00Llerenense - Miajadas -:-
18:00Trujillo - Arroyo -:-
19:00Moralo - Aceuchal -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport

12:00Ezcabarte - Pamplona -:-
17:00Azkoyen - Burlades -:-
17:00CD Corellano - Cirbonero -:-
17:00Murchante - Beti Kozkor -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport

17:00Anguiano - Oyonesa -:-
17:00CDFC Calzada - Calahorra B -:-
17:30Alfaro - Arnedo -:-
18:00Vianes - Varea -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 17. csoport

11:30Caspe - Epila -:-
12:00Cuarte - Giner Torrero -:-
17:00Biescas - Zaragoza B -:-
17:00Robres - Utebo FC -:-
17:00Santa Anastasia - Atletico Monzon -:-
17:30Belchite 97 - Carinena -:-
17:30Binefar - Borja -:-
17:30CF Illueca - Calamocha -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport

12:00Almansa - Villarrubia -:-
12:00Villarrobledo - Huracan de Balazote -:-
17:00Conquense - Illescas -:-
18:00Ciudad Real - Villacanas -:-
18:00La Roda - Guadalajara 0:3
18:00Torrijos - Miguelturreno -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera Division - női

11:00Levante N - Betis N -:-
12:00Huelva N - Atletico Madrid N -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division - női

11:00Granada N - Real Union N -:-
11:00Santa Teresa N - Femarguin N -:-
11:30Elche CF N - Castellon N -:-
12:00Athletic Bilbao B N - Espanyol N -:-
12:00CD Parquesol CF N - FC Barcelona B N -:-
12:00Oviedo Moderno N - Seagull N -:-
12:00Racing Santander N - Las Planas N -:-
12:00Tenerife B N - Cacereno N -:-
16:00Albacete N - Madrid C. B N -:-
17:30Pradejon N - CA Osasuna N -:-
19:00SE AEM N - Zaragoza CFF N -:-

SVÁJC: Szuperliga

14:15Luzern - Lugano -:-
16:30Basel - Zürich -:-
16:30Grasshoppers - Sion -:-

SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport

15:00Sarraz-Ecleplens - Oberwallis Naters -:-

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

15:00Langenthal - Hongg -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

15:00Mjallby - Elfsborg -:-
15:00Östersunds - Djurgården -:-
17:30Häcken - Hammarby -:-
17:30Norrköping - Varbergs -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

13:00Östers - Helsingborg -:-
15:00Trelleborgs - Värnamo -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

13:00Täby - Haninge -:-
13:00Umeå - Brommapojkarna -:-
16:00Assyriska FF - Hammarby TFF -:-
16:00Sollentuna - IFK Lulea -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

16:00Ljungskile - Assyriska IK -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland

15:00Notvikens IK - Gottne IF -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand

13:00Sandvikens - IFK Stocksund -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

15:00Nordvärmland - Angered -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

14:00Pitea N - Vittsjö N -:-
16:00Rosengard N - Kristianstads N -:-
17:00Linköpings N - Eskilstuna United N -:-
17:00Örebro N - AIK N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitettan - női

12:00Mallbackens N - Borgeby N -:-
16:30Umeå IK N - Norrköping N -:-

SZERBIA: Super Liga

15:55Novi Pazar - Crvena zvezda -:-
18:00Metalac - Radnicki 1923 -:-
20:15Partizan - Spartak Zlatibor Voda -:-

SZERBIA: Prva Liga

15:00Backa - Indjija -:-
15:00Graficar Beograd - Zarkovo -:-
15:00Mladost GAT - Kabel Novi Sad -:-
15:00Timok - Rad -:-
15:00Zlatibor Cajetina - Javor -:-
19:00Macva - Sremska Mitrovica -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád

10:00Borac Lazarevac - TEK Sloga -:-
15:30Zvezdara - Lestane -:-

SZERBIA: Srpska Liga - kelet

15:30Brzi Brod - Radnicki Pirot -:-
15:30Rembas - Trayal Krusevac -:-
15:30Timocanin - Radnicki S. -:-
15:30Vlasina - Sloga Leskovac -:-

SZERBIA: Srpska Liga - nyugat

15:30Radevac - Mladi Radnik -:-
15:30RSK Rabrovo - Sloga Kraljevo -:-
15:30Susica - Sloga Pozega -:-

SZINGAPÚR: Premier League

11:30Geylang - Lion City -:-
11:30Young Lions - Tanjong Pagar -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

17:00Dunajska Streda - Trnava -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

10:30Petrzalka - Podbrezova -:-
10:30S. Bratislava B - Namestovo -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - nyugat

15:00Crystal - Belusa -:-
15:00Galanta - Nitra -:-
15:00Imel - AFC Nove Mesto -:-
15:00Levice - Castkovce -:-
15:00Malzenice - Povazska Bystrica -:-
15:00Velke Ludince - Tempo Partizanske -:-
15:00Z. Moravce-Vrable B - Sala -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - kelet

10:30Slavia TU Kosice - Stropkov -:-
15:001.FK Svidnik - Spisske Podhradie -:-
15:00Krompachy - Giraltovce -:-
15:00Raslavice - Snina -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - közép

10:30Jednota Banova - Rakytovce -:-
15:00Filakovo - Oravske Vesele -:-
15:00Kalinovo - Kovacova -:-
15:00Krasno - R. Sobota -:-
15:00Zarnovica - Lip. Stiavnica -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - Pozsony

16:00Devinska N. Ves - Raca -:-
16:00Malacky - Ivanka pri Dunaji -:-
16:00Nova Dedinka - Rusovce -:-
16:00Rovinka - Kalinkovo -:-
16:00Tomasov - Vrakuna B. -:-

SZLOVÁKIA: 1. Liga - női

10:30B. Bystrica N - Myjava N -:-
11:00Ruzomberok N - Slovan Bratislava N -:-
11:00Trnava N - Nitra N -:-
18:00Petrzalka N - Nove Zamky N -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

15:00Aluminij - Bravo -:-
17:00Domzale - Maribor -:-
20:15Mura - Koper -:-

SZLOVÉNIA: 2. SNL

16:00Bilje - Drava -:-
16:00Ilirija - Jadran Dekani -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet

10:30Videm - Korotan -:-
16:00Cirkulane - Dravinja -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat

16:00Brda - Sencur -:-
16:00Postojna - Ziri -:-

SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női

11:00Cerklje N - Radomlje N -:-
11:00MSM Ptuj N - Pomurje N -:-
11:00Primorje N - Olimpija N -:-
18:00Krim N - ZNK Ljubljana N -:-

SZUDÁN: Premier League

19:00Al-Merreikh - Al-Hilal -:-

TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga

13:00Eskhata - Faizkand -:-
13:00Istaravshan - Istiqlol Dushanbe -:-
13:00Khatlon - Ravshan -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

11:30ElhalasztvaNong Bua Pitchaya - Pathum United -:-
13:00Chiangmai Utd - Nakhon Ratchasima -:-
13:00Police Tero - Samut Prakan City -:-
13:00Suphanburi - Port MTI FC -:-

THAIFÖLD: Thai League 2

12:00Nakhon Pathom - Udon Thani -:-
13:00Muangkan Utd - Kasetsart -:-
13:00Trat FC - Ayutthaya Utd -:-
14:00Chiangmai FC - Customs Utd -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

12:30Giresunspor - Kayserispor -:-
15:00Basaksehir - Rizespor -:-
15:00Hatayspor - Fenerbahce -:-
18:00Galatasaray - Göztepe -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Altinordu -:-
15:00Istanbulspor - Balikesirspor -:-
15:00Menemenspor - Eyüpspor -:-
18:00Bursaspor - Ankaragücü -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

14:00Ankara Demirspor - Amedspor -:-
14:30Kirsehir Belediyespor - Zonguldak -:-
15:00Pendikspor - 1922 Konyaspor -:-
15:00Usakspor - 1928 Bucaspor -:-
18:00Akhisarspor - 24 Erzincanspor -:-
18:00Eskisehirspor - Pazarspor -:-
18:00Isparta 32 Spor - Tarsus -:-
18:00Karacabey Belediyespor - Kirklarelispor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

12:00Adiyamanspor - H.Trabzon -:-
14:30Etimesgut - Sivas Belediyespor -:-
14:30Kahramanmaras - Bayburt -:-
14:30Nigde Anadolu - Inegolspor -:-
15:00Ergene Velimese - Vanspor FK -:-
15:00Serik Belediyespor - Sariyer -:-
17:00Sakaryaspor - Bodrumspor -:-
18:00Afjet Afyonspor - Ankaraspor -:-
18:00Diyarbekirspor - Soma Spor -:-

UKRAJNA: Premier League

13:00Minaj - Lviv -:-
16:00Dnipro-1 - FK Zorja Luhanszk -:-
18:30Deszna - Metaliszt 1925 -:-

UKRAJNA: Persha Liga

12:15Hirnyk-Sport - Uzsgorod -:-
14:30Krivbasz - Metaliszt Harkov -:-
14:30Zsitomir - Obolon -:-

UKRAJNA: Druha Liga

13:00Kárpáti Halics - FC Chernihiv -:-
14:00Liubomyr Stavyshche - Dnyipro Cserkaszi -:-
14:00Mykolaivka - Real Pharma -:-
14:00Peremoga Dnipro - MFC Metalurg -:-
15:00Csajka - Rubikon Kyiv -:-
15:00Krisztal - FC Vovchansk -:-
15:00Nova Kakovka - Mikolajiv -:-
15:00SC Poltava - Balkany -:-
15:00Skoruk Tomakovka - Tavrija -:-
15:30Livyi Bereg - Dinyaz Visgorod -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

11:00Cs. Odessza U19 - Inhulec U19 -:-

UKRAJNA: Női bajnokság

11:00Kolosz Kovalivka N - Zsilsztroj-2 N -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:30Sud America - Nacional -:-
15:15Progreso - Cerrito -:-
17:30Fenix - Montevideo City -:-
20:30Boston River - Penarol -:-
22:45Wanderers - Rentistas -:-

USA: MLS

01:00New England Revolution - Orlando City -:-
01:30Columbus Crew - Club de Foot Montreal -:-
01:30DC United - Cincinnati -:-
02:00Colorado Rapids - Toronto FC -:-
02:00Minnesota - Houston Dynamo -:-
02:00New York City - New York Red Bulls -:-
04:00San Jose Earthquakes - Los Angeles FC -:-
04:00Vancouver Whitecaps - FC Dallas -:-
04:30Portland Timbers - Real Salt Lake -:-
19:00Chicago Fire - Nashville SC -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Tampa Bay -:-
01:00Pittsburgh - Charleston -:-
01:30Miami FC - Loudoun -:-
02:00Colorado Springs - Austin Bold -:-
02:00Memphis - Louisville City -:-
02:30Rio Grande - Atlanta United 2 -:-
02:30San Antonio - New Mexico -:-
04:00Las Vegas Lights - San Diego Loyal -:-
04:00Orange County SC - Oakland Roots -:-
04:00Tacoma Defiance - Phoenix Rising -:-
23:00Birmingham - Charlotte Independ. -:-
23:00Sacramento Republic - LA Galaxy 2 -:-
00:00Oklahoma City Energy - Indy Eleven -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Toronto FC II -:-
01:00Chattanooga Red Wolves - New England II -:-
02:00Forward Madison - Greenville -:-
02:00Union Omaha - Tucson -:-
20:00North Carolina - North Texas -:-

USA: NISA - Őszi szezon

01:00Stumptown Ath. - New Amsterdam -:-
01:30Detroit - LA Force -:-
03:00San Diego 1904 - Chattanooga -:-

USA: NWSL - női

02:00Chicago N - Portland Thorns N -:-
21:00Racing Louisville N - Houston Dash N -:-
23:00Washington N - Kansas City NWSL N -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

13:15Sogdiana - Metallurg Bekabad -:-
15:30AGMK - Termez Surkhon -:-
15:30Navbahor Namangan - Qizilqum -:-

VENEZUELA: Primera Division - Első szakasz

00:15Caracas - Metropolitanos -:-
00:15La Guaira - Yaracuyanos -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Angostura - Bolivar -:-
21:00Academia Rey - Urena -:-
21:00Llaneros - Rayo Zuliano -:-
21:00Minerven - Petare -:-
21:30Atletico La Cruz - Fundacion AIFI -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

18:00Nepál - Omán -:-

WALES: Premier Women

15:00Cardiff City N - Swansea N -:-
15:00Cardiff Met. N - TNS N -:-
15:00Pontypridd N - Aberystwyth N -:-
15:00Port Talbot N - Barry N -:-

ZAMBIA: Szuperliga

15:00Buildcon - Kafue Celtic -:-
15:00Kabwe - Nkana -:-
15:00Red Arrows - Green Buffaloes FC -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.