Foci » Tegnap » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Európa-liga - Play Off
21:00Atalanta - Olympique de Marseille 3:021:00Leverkusen - AS Roma 2:2
EURÓPA: Európa Konferencia Liga - Play Off
21:00Olimpiakosz Pireusz - Aston Villa 2:0ALBÁNIA: Első osztály
17:00Bylis - AF Elbasani 2:3ALGÉRIA: U21-es bajnokság
18:00Belouizdad U21 - Ben Aknoun U21 2:118:00Biskra U21 - Oran U21 0:0
18:00ElhalasztvaKabylie U21 - Constantine U21 -:-
18:00Khenchela U21 - MC Alger U21 1:2
18:00Paradou U21 - Chlef U21 0:0
18:00ElhalasztvaSetif U21 - US Souf U21 -:-
18:00USM Alger U21 - El Bayadh U21 5:0
ANGLIA: Professional Development League
14:00Wigan U21 - Crewe U21 1:2ARGENTÍNA: Copa Argentina
23:05Colon - Los Andes 2:1ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
00:00Central Cordoba 2 - Platense 2 0:1AUSZTRIA: Regionalliga - kelet
17:30Leobendorf - Neusiedl 1:0AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat
16:00Bischofshofen - Saalfelden 2:0AUSZTRIA: Kärnten
10:30Atus Velden - St. Jakob/Ros 1:111:00KAC 1909 - Atus Ferlach 0:1
11:00SV Kraig - Treibach 2:2
AUSZTRIA: Oberösterreich
15:00Friedburg - Bad Ischl 1:216:00Pregarten - Mondsee 1:5
17:00SPG Wels II - Perg 2:2
AUSZTRIA: Salzburg
14:30Golling - USK Anif 0:117:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg 0:2
AUSZTRIA: Osztrák Kupa - női
14:00St. Pölten N - Austria Wien N 3:0AZERBAJDZSÁN: I Liqa
14:00Araz Saatli - Moik Baku 0:514:30Shamakhi - Karvan 3:0
15:00Imisli FK - Lokbatan 0:0
15:00Mingachevir - Zaqatala 0:0
ÁZSIA: AFC Ázsia-kupa - női - U17
10:00Fülöp-szigetek U17 N - Észak-Korea U17 N 0:613:00Dél-Korea U17 N - Indonézia U17 N 12:0
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Hala - Sitra 1:218:00Al-Hidd - Busaiteen 2:1
18:00Al-Najma - Manama Club 1:4
BELGIUM: Belga Kupa
15:30Royale Union SG - Antwerpen 1:0BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Morupule 3:115:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd 5:0
BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B
02:00America MG - Vila Nova 3:1BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:00ElhalasztvaAimore - GE Bage -:-00:00ElhalasztvaLajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00ElhalasztvaMonsoon - Sao Gabriel -:-
00:30ElhalasztvaBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
20:00ElhalasztvaFutvida - Pelotas -:-
00:30ElhalasztvaFrederiquense - Veranopolis -:-
00:30ElhalasztvaPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZÍLIA: Maranhense - Play Off
00:30Maranhao - Moto Club 1:1BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - Első szakasz
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste 5:1BRAZÍLIA: Brasileiro U20
20:15ElhalasztvaCruzeiro U20 - Internacional U20 -:-20:15Fortaleza U20 - Santos U20 0:2
00:00ElhalasztvaGremio U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Első szakasz
20:30Apucarana SC U20 - Operario U20 -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre 1:115:00Rukinzo WO - Kayanza -:-
CHILE: Primera B
01:00San Luis - Universidad de Concepcion 2:0COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - Zeledon 4:002:00Cartagines - Sporting San Jose 1:1
03:00AD Santos - Alajuelense 0:3
04:30Herediano - Puntarenas FC 3:0
DÁNIA: Dán Kupa
17:00Silkeborg - Aarhus 1:0DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
00:00ElhalasztvaHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) 3:1
02:00Alianza Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) 1:1
02:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) 2:1
02:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) 1:3
04:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) 1:1
80'Liverpool Montevideo (Uru) - Palmeiras (Bra) 0:2
76'San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) 2:0
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) 1:500:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) 0:0
02:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) 3:0
02:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) 4:1
02:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) 1:2
77'Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) 1:1
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
01:00Moca - Universidad O&M 1:1ECUADOR: Serie B
02:00Vargas Torres - Nueve de Octubre 2:1EGYIPTOM: Premier League
15:00Ismaily - El Daklyeh 1:018:00Smouha - ZED 1:2
18:00ElhalasztvaZamalek - Enppi -:-
EGYIPTOM: Division 2 A - Osztályozó csoport
15:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC 1:215:30Misr Elmaqasah - Dekernes 1:2
ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1
17:30Stade d'Abidjan - Mouna 3:018:00Lys Sassandra - ASI d'Abengourou 1:0
18:00SOL - San Pedro 1:2
20:00Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas 0:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Off
03:30Metapan - Luis Angel Firpo 2:023:3011 Deportivo - Alianza FC 1:1
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno 0:3
ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női
19:00Viimsi JK N - Saku Sporting N 0:2ETIÓPIA: Premier League
14:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema 0:017:00Dire Dawa - Adama City 1:1
EURÓPA: U17-es EB - női
13:00Belgium U17 N - Portugália U17 N 0:115:30Spanyolország U17 N - Lengyelország U17 N 1:0
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női
13:30Szmorgon N - Vityebszk N 0:10FERÖER-SZIGETEK: Feröer-szigeteki Kupa
15:00TB Tvoroyri - Toftir 2:1b.u.16:00B36 Torshavn - Runavik 3:2h.u.
17:00Streymur - HB Torshavn 1:3h.u.
FINNORSZÁG: Finn Kupa
14:00Jazz Pori - Turku PS 1:2b.u.14:00LPS - Mariehamn 0:5
16:15VaKP - P-Iirot Rauma 2:4
17:00PuiU - GrIFK 1:3
17:30KPV - Jaro 4:0
19:00Haka 2 - Inter Turku 2 0:4
FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női
13:15KuPS N - Helsinki JK N 0:1GAMBIA: GFA League
18:30Armed Forces - Real Banjul 1:118:30Banjul Utd - TMT 0:0
18:30BST Galaxy - Bombada 1:0
18:30Greater Tomorrow - Steve Biko 0:0
GEORGIA: Liga 3
14:00Betlemi - Zestafoni 2:214:00Gardabani - Bakhmaro 1:2
14:00Matchakhela - Gonio 1:4
14:00Merani Martvili - Borjomi 4:1
14:00Merani Tbiliszi - Loco. Tbiliszi 2 3:0
14:00Meshakhte Tkibuli - Gori 1:1
14:00Varketili - Guria 4:0
18:00Orbi - Iberia 1999 2 1:1
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Feljutók
15:00Athens Kallithea - PAE Chania 1:115:00Ilioupoli - Kalamata 2:1
GUINEA: Ligue 1
18:00SOAR - Renaissance 0:018:00Wakriya - Sangaredi 2:3
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Off
02:00Genesis - Marathon 0:204:06Olimpia - Motagua 3:3
IRAK: Stars League
14:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya 0:317:00Baghdad - Zakho 0:0
17:00Karbala - Duhok 1:1
19:15Al Minaa - Al Naft 0:0
21:30Al Zawraa - Naft Missan 3:1
IRÁN: 1. osztály
17:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri 0:1IZLAND: Lengjudeildin
18:00Njardvik - Dalvik/Reynir 3:018:00Thor Akureyri - Afturelding 4:2
IZLAND: Besta deild - női
18:00Tindastoll N - Fylkir N 3:018:00Vikingur Reykjavik N - Thor/KA N 1:2
IZRAEL: Ligat ha'Al - Bajnokság Play-Off
18:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina 2:118:30H. Haifa - Sakhnin 1:2
IZRAEL: Liga Alef - osztályozó
18:00H. Bnei Lod - H. Marmorek 1:3JORDÁNIA: Premier League
17:00Al Salt - Aqaba 5:017:00Shabab Al Ordon - Al Ahli 0:1
19:45Al Hussein - Al Jalil 3:0
KANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Pacific FC 0:001:00CS Saint-Laurent - Toronto FC 0:3
KATAR: Amir Cup
16:15Al-Sadd - Al Markhiya 3:219:00Al-Rayyan - Al Khor 4:1
19:00Al-Wakra - Muaither SC 4:3b.u.
KAZAHSZTÁN: Első osztály
12:00Aktobe 2 - Kajrat Almati 2 0:312:00Okzsetpesz - Altai 2:1
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys 1:1
15:00Turkistan - Ekibasztuz 0:3
KIRGIZISZTÁN: Premier Liga
11:00Abdish-Ata - Alga 5:013:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier 2:1
KOLUMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena 2:002:30Pereira - Fortaleza 0:1
KONGÓI DR: Ligue 1 - Osztályozó csoport
13:30Sanga Balende - Tshinkunku 1:2KOSZOVÓ: Superliga
15:00Feronikeli - Liria 4:115:00Fushe Kosova - Dukagjini 1:2
15:00Gjilani - KF Llapi 1:1
15:00Malisheva - FC Ballkani 0:2
15:00Prishtina - Drita 1:2
KUVAIT: Division 1
18:05Al Sulaibikhat - Al Sahel 1:118:05Yarmouk - Al Tadamon 3:0
LIBANON: Premier League - Alsóház
15:00Al Hikma - Al Ghazieh 3:015:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya 5:0
15:00Tadamon - Tripoli 0:1
LÍBIA: Premier League
16:30Asaria - Al Ahly Tripoli 1:2LUXEMBURG: Luxemburgi Kupa
19:30Hesperange - Niedercorn 1:2b.u.MEXIKÓ: Liga MX - Clausura - Play Off
03:05Guadalajara - Toluca 1:005:16Pachuca - Club America 1:1
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Off
03:00Atlante - Leones Negros 2:0MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Play Off
02:00Tecos - Los Cabos 1:103:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes 3:2
04:00Irapuato - Porto Palmeiras 2:1
MEXIKÓ: Liga Premier Serie B - Play Off
01:00Uruapan - Ayense 2:0MEXIKÓ: Liga MX U23 - Clausura - Play Off
17:00U.N.A.M. U23 - Necaxa U23 2:017:30Pachuca U23 - Atl. San Luis U23 1:0
MIANMAR: MNL League Cup
11:15Ayeyawady - Dagon 0:111:15Yadanarbon - Myawady 1:0
11:30Dagon Port - Silver Stars 9:0
11:30Thitsar Arman - Rakhapura United 2:0
NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen
15:00Münster 2 - Brunninghausen 0:0NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg
15:30Bietigheim-Bissingen - Nöttingen 0:315:30Denzlingen - Normannia Gmund 1:0
15:30Göppinger SV - Backnang 3:1
15:30Mutschelbach - FC 08 Villingen 1:4
15:30Pforzheim - Ravensburg 3:2
15:30VfR Mannheim - FC Holzhausen 0:3
NÉMETORSZÁG: Német Kupa - női
16:00Bayern München N - Wolfsburg N 0:2NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Továbbjutók
03:00Esteli - Ocotal 5:104:00Diriangen - Jalapa 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Off
00:00Managua FC U20 - Ferretti U20 1:3NIGÉRIA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United 0:0NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport
13:00Stord - Florø 5:0NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport
14:00Vidar - Vindbjart 2:1NORVÉGIA: Norvég Kupa
18:00Strömsgodset - Lillestrøm 3:4h.u.NORVÉGIA: Norvég Kupa - női
13:00Steinkjer N - Bossmo & Ytteren N 4:116:00Raufoss N - Sogndal N 2:3b.u.
ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
14:00Pjunyik Jereván - Van 3:117:00Ararat - Noah 0:1
ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
14:00FC Gandzasar - Noah 2 1:014:00Mika Jerevan - Alashkert 2 0:0
RUANDA: Premier League
15:00AS Kigali - Muhazi United 1:0SIERRA LEONE: Premier League
18:30Freetown City - East End Lions 0:0SVÁJC: Challenge League
18:00Aarau - Sion 1:218:00Nyonnais - Bellinzona 1:3
18:00Wil - Baden 3:1
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra
12:00Umeå - IFK Stocksund 4:214:00Friska Viljor - Assyriska FF 2:3
14:30Pitea - Vasalund 0:1
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra
13:00Eskilsminne - Onsala 2:113:00Olympic - Angelholm 1:2
13:00Torslanda - Falkenberg 2:3
13:00Tvaaker - Norrby 3:0
14:00Torns - Jönköping 4:2
16:00Oskarshamn - Lunds 2:2
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland
13:00Saffle SK - Kongahälla 1:414:00Ahlafors IF - Kumla 0:0
14:00IFK Skovde - Motala 4:2
SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női
15:00IF Brommapojkarna N - Pitea N 0:015:00Örebro N - Kristianstad N 2:4
15:00Trelleborg N - AIK N 1:5
15:00Vittsjö N - Linköping N 3:1
SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
17:00Al Feiha - Al Fateh 2:217:00Al Riyadh - Al-Taawon 0:0
20:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh 2:3
SZOMÁLIA: National league
14:30Sahafi - Dekedda 1:2TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Tabora United 3:015:00Ihefu - JKT Tanzania 0:0
17:15Azam - Simba 0:3
TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - Play Offs
14:30Igdir FK - Iskenderunspor 1:014:30Trabzon FK - Ankaraspor 4:1
19:0024 Erzincanspor - Menemenspor 3:2h.u.
19:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin Idmanyurdu 0:1
TRINIDAD ÉS TOBAGO: TT Premier League
23:00Port Of Spain - 1976 Phoenix FC 3:201:00Morvant Caledonia Utd - Point Fortin 6:1
00:00Central FC - Defence Force -:-
UKRAJNA: Premier League
14:30Kolosz Kovalivka - FK Zorja Luhanszk 0:1USA: MLS Next Pro
01:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 3:101:30Atlanta United 2 - Carolina Core 1:2
01:30Crown Legacy - New England Revolution II 2:1
04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 1:2
USA: USL League One
00:30ElhalasztvaOne Knoxville - Forward Madison -:-USA: USL League Two
01:30Midwest United - Union FC Macomb 3:204:00Monterey Bay 2 - San Francisco City 1:0
USA: NISA
05:30Capo - LA Force 1:2USA: US Open Kupa
01:00Charleston - Tormenta 3:2h.u.01:00Indy Eleven - San Antonio 2:0
01:00North Carolina - Phoenix Rising 1:2h.u.
01:30New York City II - Colorado Springs 1:0
01:30Tampa Bay - Birmingham 6:4h.u.
02:00Union Omaha - Sporting Kansas City 1:2h.u.
03:00New Mexico - Real Salt Lake 4:2
04:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC 1:3
04:30Seattle Sounders - Louisville City 3:2b.u.
USA: NWSL - női
02:00Houston Dash N - Gotham N 0:104:00San Diego Wave N - Utah Royals N 2:0
04:00Seattle Reign N - Kansas City Current N 0:0
ÜZBEGISZTÁN: Pro Liga
14:30Shortan Guzor - Kokand 1912 1:015:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak 2:4
VIETNÁM: V.League 1
12:00Gia Lai - Song Lam Nghe An 1:014:15Hanoi FC - Viettel 0:2
VILÁG: Olimpiai Játékok - Selejtező - Osztályozó
15:00Indonézia U23 - Guinea U23 0:1VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
12:00Svájc U16 - Írország U16 3:216:30Peru U20 - Costa Rica U20 1:0
18:00Portugália U16 - Ausztria U16 5:1
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.