Foci » 15.05.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
ANGLIA: Premier League
20:45Brighton - Chelsea 1:221:00Manchester United - Newcastle 3:2
FRANCIAORSZÁG: Ligue 1
21:00Nice - PSG 1:221:00Reims - Olympique de Marseille 1:0
SPANYOLORSZÁG: LaLiga
19:30Rayo Vallecano - Granada 2:119:30Sevilla - Cadiz 0:1
22:00Celta Vigo - Athletic Bilbao 2:1
22:00Getafe - Atletico Madrid 0:3
ALBÁNIA: Szuperliga - Osztályozó
16:00Flamurtari - Apolonia Fier 1:0b.u.ANGLIA: Szuperliga - női
20:15Tottenham N - Chelsea N 0:1ANGOLA: Girabola
16:00Bravos do Maquis - Academica 0:118:00Petro - Primeiro de Agosto 0:0
ARGENTÍNA: Torneo Federal
18:00Argentino MM - Deportivo Camioneros 1:119:00Ferro Gen. Pico - San Martin Mendoza 1:0
20:00Olimpo - Kimberley 1:1
20:15Sol de America - Juventud Antoniana 1:0
20:30Boca Unidos - San Martin Formosa 2:2
20:30Circulo Deportivo - Villa Mitre 1:1
20:30Sansinena - Santamarina 0:0
21:00Deportivo Rincon - Germinal 2:2
21:00Sportivo Estudiantes - Ciudad Bolivar 1:1
00:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 1:0
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Club Lujan 0:0ARGENTÍNA: Copa Argentina
20:00Gimnasia Mendoza - CA Mitre 0:122:15Almirante Brown - San Martin Tucuman 4:3b.u.
ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
20:00Barracas Central 2 - Argentinos Juniors 2 1:120:00Ind. Rivadavia 2 - Deportivo Riestra 2 3:2
20:00Platense 2 - Sarmiento Junin 2 0:0
20:00Racing Club 2 - Rosario Central 2 0:0
20:00River Plate 2 - Banfield 2 1:2
00:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 2:0
ARUBA: Division di Honor - Osztályozó - Play Offs
02:00Santa Fe - Bubali 2:1AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: OFC Bajnokok Ligája
00:00Auckland City (Nzl) - Hekari United (Pap) 1:003:00Solomon Warriors (Sol) - Rewa (Fij) 2:3
AZERBAJDZSÁN: I Liqa
15:00Difai Agsu - Moik Baku 1:115:00Karvan - Mingachevir 1:0
15:00Zaqatala - Iravan 2:1
BAHREIN: Premier League
18:30Al-Ahli Manama - Al-Shabbab 0:118:30Busaiteen - Al-Rifaa 1:3
18:30Manama Club - Al-Hidd 0:0
18:30Sitra - East Riffa 1:1
BHUTÁN: Premier League
13:00Samtse - RTC 2:2BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
13:00Prijedor - Omarska 5:017:00Drina Zvornik - Mrkonjic Grad 3:0
17:00Kozara - Laktasi 0:5
17:00Kozarska Dubica - Leotar 4:2
17:00Ljubic Prnjavor - Radnik Bijeljina 2:1
17:00Modrica - BSK Banja Luka 2:0
17:00Nevesinje - Zeljeznicar Banja Luka 4:0
17:00Romanija Pale - Sutjeska Foca 1:0
17:00Slavija - Famos Vojkovici 3:2
BOTSWANA: Premier League
15:00Jwaneng Galaxy - Matebele 2:215:00Nico United - Morupule 0:1
15:00Sua Flamingoes - Orapa United 2:1
15:00Tafic FC - Police XI 1:0
15:00VTM FC - Gaborone Utd 0:1
19:00Holy Ghost - Township Rollers 0:4
BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B
00:00Avai - CRB 2:100:00Vila Nova - Novorizontino 2:1
02:30Botafogo SP - Chapecoense-SC 0:0
02:30Coritiba - Guarani 1:0
00:00America MG - Mirassol 0:0
00:00Brusque - Operario 0:0
00:00Ituano - Sport Recife 1:0
BRAZÍLIA: Mineiro 2
20:00Valeriodoce - Betim 0:000:30Aymores - Tupi-MG 2:0
BRAZÍLIA: Rondoniense - Play Off
21:00Porto Velho - Vilhena EC 1:2BRAZÍLIA: Roraimense - Második szakasz
01:00Progresso - Nautico FC 0:703:00Sao Raimundo RR - GAS 1:1
BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - Első szakasz
00:00Real Noroeste - Rio Branco ES 2:3BRAZÍLIA: Brasileiro U20
20:00America Mineiro U20 - Santos U20 2:020:00Fluminense U20 - Cuiaba U20 1:0
20:00ElhalasztvaGremio U20 - Corinthians U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - RB Bragantino U20 0:2
20:30Goias U20 - Bahia U20 3:3
BRAZÍLIA: Acreano U20
00:00Andira U20 - Independencia U20 5:0BRAZÍLIA: Catarinense U20
00:30ElhalasztvaMarcilio Dias U20 - Nacao U20 -:-BRAZÍLIA: Pernambucano U20 - Első szakasz
21:00Ipojuca U20 - Atletico Torres U20 0:1BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet
17:00Atletik Kuklen - Szpartak Plovdiv 1:017:00Dimitrovgrad - Levszki Karlovo 2:0
17:00Karnobat - Aszenovec 2:2
17:00Lokomotiv Plovdiv II - Sliven 4:2
17:00Neszebar - Haskovo 2:1
17:00Rodopa Szmoljan - Sozopol 2:2
17:00Rozova Dolina - Gigant Szaedinenje 0:0
17:00Szokol Markovo - Beroe II 2:2
17:00Zagorec - Sekirovo Rakovski 2:1
BULGÁRIA: Harmadosztály - délnyugat
15:00Balkan Botevgrad - Slavia Szófia 2 2:2BULGÁRIA: Bolgár Kupa
18:00Ludogorec - Botev Plovdiv 2:3CSEHORSZÁG: 1. Liga - Bajnokság Play-Off
19:30Slavia Praha - Plzen 3:0CSEHORSZÁG: E divízió
17:00Vsechovice - Strani 2:2CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság
13:00Karvina U19 - Ostrava U19 1:2DÁNIA: Superliga - Bajnokság Play-Off
20:00Bröndby - Nordsjaelland 1:0DÁNIA: Superliga - Osztályozó csoport
18:00Randers - Viborg 1:018:00Vejle - Lyngby 1:0
DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
00:00LDU Quito (Ecu) - Junior (Col) 0:100:00Penarol (Uru) - Atletico-MG (Bra) 2:0
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Cobresal (Chi) 1:0
02:30River Plate (Arg) - Libertad (Par) 2:0
04:00Millonarios (Col) - Palestino (Chi) 1:1
00:00Deportivo Tachira (Ven) - Nacional (Uru) 0:1
00:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) 4:0
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
00:00Racing Montevideo (Uru) - Nacional Asuncion (Par) 2:102:00Ameliano (Par) - Rayo Zuliano (Ven) 1:0
02:00Defensa y Justicia (Arg) - Independiente Medellin (Col) 1:1
02:30Corinthians (Bra) - Argentinos Juniors (Arg) 4:0
04:00Nacional Potosi (Bol) - Sportivo Trinidense (Par) 2:1
00:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) 1:2
00:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) 1:0
00:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) 5:0
DÉL-KOREA: K League 1
09:30Gwangju - Ulsan HD 2:1DÉL-KOREA: K League 2
09:30Asan - Gimpo FC 1:209:30Bucheon - Ansan Greeners 0:0
09:30Jeonnam - Seongnam 2:0
12:00Anyang - Gyeongnam 1:0
12:00Cheonan City - Seoul E-Land 0:4
12:00Cheongju Jikji - Busan 0:0
DÉL-KOREA: WK League - női
07:00Changnyeong N - Suwon FC N 2:207:00Gyeongju N - Seoul N 1:1
07:00Incheon Hyundai Steel N - Boeun Sangmu N 0:0
07:00Sejong Sportstoto N - Hwacheon N 2:1
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
22:00Moca - Atlantico 1:000:00Atletico Pantoja - San Cristobal 6:0
ECUADOR: Serie B
02:00Chacaritas - Vargas Torres 0:122:00Nueve de Octubre - Leones del Norte 0:0
EGYIPTOM: Premier League
15:00El Daklyeh - El Gounah 0:018:00Pharco - Baladiyat El Mahalla 1:0
18:00Pyramids - Ceramica Cleopatra 2:1
EURÓPA: Premier League International Cup - Play Off
20:00Crystal Palace U21 - Jong PSV 1:0EURÓPA: Premier League (Krím)
14:00Gvardiya - TSK Szimferopol 1:715:00Alushta-Crimea - Ocean Kercs 1:1
15:30Kyzyltash - GFK Yalta 6:0
18:00Sparta-KT - Inkomport 7:2
EURÓPA: U17-es EB - női - Play Off
15:30Spanyolország U17 N - Franciaország U17 N 6:118:30Anglia U17 N - Lengyelország U17 N 2:0
GAMBIA: GFA League
18:30Banjul Utd - Greater Tomorrow 0:218:30Brikama U. - Fortune 1:2
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Telavi - Kolkheti 1913 1:119:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 1:0
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
14:30Dusheti - Spaeri 1:214:30FC Gareji Sagarejo - Georgia 1:1
14:30Khobi - Shturmi 2:1
14:30Rustavi - Bolnisi 3:1
17:00Loco. Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 2 2:4
GHÁNA: Premier League
17:00Dreams - Bechem United 2:1GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga - Bajnokság Play-Off
17:00Lamia - Arisz 2:419:00Olimpiakosz Pireusz - AEK Athén 2:0
19:00PAOK - Panathinaikosz 4:1
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Feljutók
15:00AEL Larissza - Makedonikosz 1:115:00Kalamata - Ionikosz 0:0
15:00PAE Chania - Ilioupoli 6:2
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Osztályozó csoport
15:00Kampaniakos - Kozani 1:015:00Karditsza - Aiolikos 2:1
GUINEA: Ligue 1
18:00ElmaradGangan - Kamsar 1:118:00Kaloum Star - Wakriya 3:1
18:00Sangaredi - SOAR 2:1
HOLLANDIA: Eredivisie Cup - női
19:30Ajax N - PSV Eindhoven N 1:2h.u.19:30Twente N - Sittard N 3:0
HORVÁTORSZÁG: Horvát Kupa
19:00Dinamo Zagreb - Rijeka 0:0INDONÉZIA: Liga 1 - Play Off
14:00Madura United - Borneo 1:0IRÁN: 1. osztály
15:20Saipa - Shahre Raz 2:1IZLAND: Izlandi Kupa
20:00Akureyri - Vestri 3:1IZLAND: Besta deild - női
20:00Throttur N - Vikingur Reykjavik N 0:121:15Fylkir N - Breidablik N 0:2
IZRAEL: Liga Alef - osztályozó rájátszás
19:00MS Tira - Ironi Baka 2:1b.u.JAPÁN: J1 League
12:00Albirex Niigata - Yokohama F Marinos 3:112:00Hiroshima - Kashima 1:3
12:00Kashiwa - Shonan 2:1
12:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0
12:00Machida - C-Osaka 2:1
12:00Nagoya - Tokyo 3:1
12:00Sagan Tosu - Kawasaki 5:2
12:00Sapporo - Iwata 1:0
12:00Verdy - Gamba Osaka 0:0
12:30Urawa - Kyoto 3:0
JORDÁNIA: Premier League
17:00Al Ahli - Al Salt 1:417:00Sahab - Al-Faisaly Amman 2:4
19:45Maan - Al Wehdat 0:1
KENYA: Premier League
11:00Bidco United - Ulinzi Stars 0:112:00Kakamega Homeboyz - Nzoia Sugar 1:0
14:00Leopards - Police FC 1:0
14:00Muhoroni Youth - Bandari 0:0
14:00Muranga - Kariobangi Sharks 0:0
14:00Nairobi City - Tusker 2:2
14:00Shabana - Talanta FC 1:1
14:00Sofapaka - Posta Rangers 2:1
KÍNA: Szuperliga
13:35Shanghai Shenhua - Qingdao Hainiu 2:0KÍNA: FA Cup
08:00Shanghai Changning - Yanbian Longding 2:1b.u.KIRGIZISZTÁN: Premier Liga
13:30Neftchi Kochkor-Ata - Alga 2:016:00Muras United - Ilbirs 3:1
KOLUMBIA: Női Liga
22:00Santa Fe N - Alianza N 1:0KONGÓI DR: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off
13:30Lubumbashi Sport - Dauphins Noirs 0:415:30St Eloi Lupopo - AS Vita Club 0:0
KUVAIT: Premier League - Bajnokság Play-Off
18:10Al-Fahaheel - Al Naser 2:2LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport
16:00Wikielec - Zambrow 1:017:00Grodzisk M. - Concordia Elblag 15:0
17:30Legionowo - Belchatow 2:3
17:30LKS Lomza - Bron Radom 0:2
17:30Pilica Bialobrzegi - Swit 0:5
17:30Warta Sieradz - Legia II 1:0
18:00Sulejowek - Pelikan 4:0
18:00T. Mazowiecki - Jagiellonia II 7:0
19:45Skierniewice - Mlawa 3:3
LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport
17:00Elana Torun - Cartusia Kartuzy 3:117:00Kleczew - Swinoujscie 1:2
17:00Luzino - Pogon Szczecin II 0:0
17:00Notec Czarnkow - Starogard Gdanski 3:1
17:00Solec Kujawski - Unia Swarzedz 0:1
17:00Sroda - Blekitni Stargard 0:3
17:30Gedania Gdansk - Nowe Skalmierzyce 0:3
17:30Swit Skolwin - Stolem Gniewino 2:0
18:00Vineta W. - Zawisza 1:1
LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport
16:00Rakow II - Polkowice 1:217:00Carina Gubin - Goczalkowice Zdroj 1:1
17:00Sleza Wroclaw - Starowice Dolne 3:0
17:00Stilon Gorzow - Gornik Zabrze II 4:2
17:00Z. Gora - Gwarek Tarnowskie Gory 2:1
17:30Unia Turza Slaska - Kluczbork 2:2
18:00Pawlowice - Slask Wroclaw II 2:2
LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport
16:00Podhale Nowy Targ - KS Wieczysta Krakow 1:017:00Czarni Polaniec - Ostrowiec 3:0
17:00Garbarnia - Avia Swidnik 1:1
17:00Karpaty Krosno - Biala Podlaska 0:2
17:00Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnow 3:0
17:00Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm 1:2
17:00Star Starachowice - Orleta Radzyn 1:0
17:00Swidniczanka Swidnik - Wisloka Debica 0:1
17:00Wislanie Jaskowice - Wiazownica 2:1
LETTORSZÁG: Virsliga
16:30Valmiera - Auda 2:117:30Jelgava - RFS 1:2
LIBANON: Premier League - Felsőház
15:00Bourj FC - Safa 1:1MAGYARORSZÁG: MOL Magyar Kupa
19:30Paks - Ferencvárosi TC 2:0h.u.MALI: Premiere Division
18:30Black Stars - Binga 1:118:30Djoliba - USC Kita 3:0
18:30Foot Elite - Bougouba 1:1
20:30Koro - Korofina 2:0
MAROKKÓ: Coupe du Trone
18:00Dcheira - FAR Rabat 1:221:00Khouribga - Mouloudia Oujda 0:1
MIANMAR: MNL League Cup
11:15Yadanarbon - Ispe FC 2:211:30Ayeyawady - Hantharwady Utd 1:2
11:30Dagon - Silver Stars 1:0
11:30Myawady - Rakhapura United 4:3
MONGÓLIA: Premier League
10:15Khangarid - Tuv Azarganuud 2:113:15Bavarians - FC Ulaanbaatar 1:8
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország
17:30Fürth II - Illertissen 2:1NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen
19:00Arminia Hannover - Emden 1:319:30Eintracht Celle - Rotenburger 4:2
NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein
19:15Schafhausen - Hennef 0:2NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - Play Off
18:30B. Mönchengladbach U19 - Hoffenheim U19 2:6NIGER: Super Ligue
17:30ElhalasztvaNigelec - Zumunta -:-17:30Tagour Provincial Club - Jangorzo 1:0
NIGÉRIA: NPFL
17:00Abia Warriors - Rivers United 2:0NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport
18:00Madla IL - Vidar 1:5NORVÉGIA: Toppserien - női
18:00Asane N - Kolbotn N 1:118:00Brann N - RØA N 1:1
18:00LSK Kvinner N - Stabaek N 3:2
18:00Lyn N - Arna-Bjørnar N 1:0
19:05Vålerenga N - Rosenborg N 0:1
OLASZORSZÁG: Serie D - Felsőház
16:00AC Carpi - Pianese 1:116:00Altamura - Trapani 0:3
16:00Union Clodiense - Alcione Milano 2:1
OLASZORSZÁG: Coppa Italia
21:00Atalanta - Juventus 0:1OMÁN: Professional League
16:00Oman Club - Al Nahda 2:1OROSZORSZÁG: FNL 2 - Arany A divízió - Tavaszi szezon
15:00Ufa - Murom 2:115:30Cseljabinszk - FK Novoszibirszk 1:1
17:00Velesz Moszkva - Rogyina Moszkva 2 2:1
18:00FK Csajka - M. Lipeck 1:0
18:00R. Volgográd - Krasznodar 2 0:0
OROSZORSZÁG: FNL 2 - Ezüst A divízió - Tavaszi szezon
15:00Omszk - Tekstiltsik 1:016:00Uljanovszk - Kaluga 1:2
17:00Khimik - Masuk 2:3
17:00Kurszk - Miassz 2:0
17:30S. Kosztroma - D. Brianszk 1:1
OROSZORSZÁG: FNL 2 - B divízió - 1. csoport
15:00Asztrahán - Legion Makhachkala 1:016:00Dinamo Mahacskala 2 - Majkop 2:3
OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Play Off
19:45Zenit - CSZKA Moszkva 1:0b.u.ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
17:00Shirak - Ararat 0:1ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
15:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh 2:115:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan 2:0
15:00Noah 2 - Onor 6:1
16:00Urartu 2 - FC Gandzasar 1:1
ROMÁNIA: Román Kupa - Play Off
19:30Hunedoara - Otelul Galati 3:2b.u.ROMÁNIA: Román Kupa - női - Play Off
12:00Csíkszereda N - Gloria 2018 Bistrita N 4:214:00Ol. Cluj N - Vasas Odorhei N 7:0
SIERRA LEONE: Premier League
18:15ElhalasztvaPorts Authority - Luawa -:-18:30Mighty Blackpool - Bo Rangers 0:1
SKÓCIA: Premiership - Bajnokság Play-Off
20:30Kilmarnock - Celtic 0:520:45St. Mirren - Hearts 2:2
SKÓCIA: Premiership - Osztályozó csoport
20:45Aberdeen - Livingston 5:120:45Hibernian - Motherwell 3:0
20:45St. Johnstone - Ross County 1:1
SKÓCIA: Championship - Osztályozó
21:05Hamilton - Inverness 2:1SKÓCIA: SWPL 1 - női - Bajnokság Play-Off
19:00Hearts N - Celtic N 1:319:00Hibernian N - Glasgow Rangers N 2:3
21:00Partick Thistle N - Glasgow City N 0:2
SKÓCIA: SWPL 1 - női - Osztályozó csoport
20:30Aberdeen N - Dundee United N 1:121:00Motherwell N - Hamilton N 4:2
SVÁJC: Szuperliga - Bajnokság Play-Off
20:30Zürich - Servette 2:1SVÁJC: Szuperliga - Osztályozó csoport
20:30Lausanne - Luzern 0:2SVÉDORSZÁG: Allsvenskan
19:00Elfsborg - AIK Stockholm 6:119:00Halmstad - Häcken 3:0
19:00Mjallby - Hammarby 3:0
19:00Västerås SK - Värnamo 0:2
SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály
17:55Al Safa - Al Jabalain 5:118:20Al-Qaisumah - Ohod 0:0
19:50Al Ain - Al Adalah 1:1
SZOMÁLIA: National league
14:30Raadsan - Elman 0:0TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga
15:00Regar-TadAZ - Istiqlol Dushanbe 1:215:00Vakhsh - Ravshan 3:0
TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - Play Offs
15:00Efeler 09 - Elazigspor 0:315:00Kutahyaspor - Erbaaspor 2:1
15:00Musspor - Sebat Genclikspor 0:1
19:0052 Orduspor - Aliaga 1:0
TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga
14:00Energetik - Sagadam 1:314:00FC Asgabat - Altin Asir 1:4
14:00Köpetdag Asgabat - Arkadag 1:5
UGANDA: Premier League
15:00Gadaffi - Express 3:2UKRAJNA: Ukrán Kupa
18:00Vorszkla - Sahtar Donyeck 1:2USA: USL Championship
01:00North Carolina - Loudoun 2:0USA: MLS Next Pro
18:00Columbus Crew 2 - Orlando City B 4:3USA: USL League Two
00:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles 3:401:00Boston Bolts - Western Mass Pioneers 0:1
22:30Birmingham 2 - East Atlanta 1:1
00:00North Carolina FC U23 - West Virginia 2:0
USA: NISA
00:00Savannah Clovers - Georgia Lions 2:1VIETNÁM: V.League 2
12:00Dong Nai - Hoa Binh 0:012:00Long An - Binh Phuoc 2:2
13:00Ba Ria Vung Tau - Hue 2:2
13:00TTBD Phu Dong - Dong Thap 1:0
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
16:00Szudán - Tanzánia 2:119:00Svájc U18 - Ausztria U18 1:3
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
11:00Olaszország U16 N - Szerbia U16 N 3:116:00Szlovákia U16 N - Finnország U16 N 2:1
ZAMBIA: Szuperliga
15:00Green Eagles - Zanaco 0:115:00Kabwe - Red Arrows 1:0
15:00Kansanshi - Mutondo Stars 1:0
15:00Konkola - Trident 0:1
15:00Nkwazi - Mufulira 0:1
15:00Power Dynamos - Forest Rangers 5:0
15:00Prison Leopards - NAPSA Stars 0:0
15:00Zesco Utd - MUZA 2:1
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.