Foci » 04.04.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
ANGLIA: Premier League
19:30Liverpool - Sheffield Utd -:-20:15Chelsea - Manchester United -:-
SPANYOLORSZÁG: LaLiga
19:00Granada - Valencia -:-ALGÉRIA: 1. divízió
22:00Belouizdad - Setif -:-ALGÉRIA: U21-es bajnokság
15:45Belouizdad U21 - Setif U21 -:-15:45Ben Aknoun U21 - Khenchela U21 -:-
15:45Biskra U21 - Kabylie U21 -:-
15:45Constantine U21 - Paradou U21 -:-
15:45El Bayadh U21 - Magra U21 -:-
15:45MC Alger U21 - US Souf U21 -:-
22:00Chlef U21 - Saoura U21 -:-
22:00Oran U21 - USM Alger U21 -:-
ANGLIA: National League South
19:45Truro - Hemel Hempstead -:-ANGLIA: Southern League South Division
19:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-ANGLIA: Premier League Cup - Play Off
19:00Fulham U21 - Crystal Palace U21 -:-ANGLIA: FA Youth Cup
19:00Leeds U18 - Millwall U18 -:-ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
19:30Canuelas - Midland -:-19:30Laferrere - Sportivo Italiano -:-
ARGENTÍNA: Copa Argentina
23:00Instituto - Talleres (R.E) -:-01:10Huracan - Villa Mitre -:-
ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
23:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
19:00Estudiantes 2 - Gimnasia LP 2 -:-
19:00Ind. Rivadavia 2 - Union Santa Fe 2 -:-
19:00Sarmiento Junin 2 - Barracas Central 2 -:-
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-
AUSZTRIA: Osztrák Kupa
19:45Salzburg - Sturm Graz -:-AZERBAJDZSÁN: I Liqa
11:30Difai Agsu - Lokbatan -:-12:00Iravan - Araz Saatli -:-
BELGIUM: Pro League U21
18:30Beveren U21 - Francs Borains U21 -:-BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Santana EC - Santos AP -:-BRAZÍLIA: Paraibano - Play Off
00:15Treze - Sousa -:-BRAZÍLIA: Potiguar - Második szakasz
23:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-23:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
00:00ABC - Globo -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZÍLIA: Copa Alagoas - Play Off
00:00SC Penedense - CSA -:-BRAZÍLIA: Catarinense U20
19:00Brusque U20 - Avai U20 -:-BULGÁRIA: Parva Liga
12:30CSKA 1948 Szófia - Botev Vraca -:-15:00Beroe - Botev Plovdiv -:-
17:30Cserno More - Lokomotiv Szófia -:-
CIPRUS: Cyta Championship - Osztályozó csoport
17:00Zakakiou - Nea Salamis -:-COSTA RICA: Primera División - Clausura
03:00Saprissa - Zeledon -:-DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
23:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:-23:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:-
23:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:-
01:00Colo Colo (Chi) - Cerro Porteno (Par) -:-
01:30Alianza Lima (Per) - Fluminense (Bra) -:-
01:30San Lorenzo (Arg) - Palmeiras (Bra) -:-
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-
23:00Rosario Central (Arg) - Penarol (Uru) -:-
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
23:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:-23:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:-
01:00Bragantino (Bra) - Coquimbo (Chi) -:-
01:00Nacional Potosi (Bol) - Boca Juniors (Arg) -:-
01:00Sportivo Trinidense (Par) - Fortaleza (Bra) -:-
03:00Alianza (Col) - U. Calera (Chi) -:-
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-DZSIBUTI: 1. osztály
23:00Port - Gendarmerie -:-19:00ASC Hayab - Dikhil -:-
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-
ECUADOR: Serie B
01:00Guayaquil City - Leones del Norte -:-É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
01:00Inter Miami - Monterrey -:-03:00Herediano - Pachuca -:-
ETIÓPIA: Premier League
14:00Wolkite Ketema - Welayta Dicha -:-17:00Ethiopia Nigd Bank - Hambericho Durame -:-
GUINEA: Ligue 1
17:00Ashanti GB - Kaloum Star -:-17:00Sangaredi - Gangan -:-
HOLLANDIA: Eredivisie
17:45FC Volendam - Feyenoord -:-19:00Waalwijk - Almere City -:-
20:00Ajax - G.A. Eagles -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:15Real Espana - UPNFM -:-02:30Motagua - Genesis -:-
00:00Vida - Marathon -:-
HORVÁTORSZÁG: Prva NL
15:30Vukovar 1991 - Bijelo Brdo -:-INDIA: ISL
15:00Chennaiyin - Jamshedpur -:-INDIA: I-League
12:00Neroca FC - Sreenidi Deccan -:-INDONÉZIA: Liga 1
14:30Borneo - Madura United -:-14:30Persija Jakarta - Persis Solo -:-
14:30Persikabo 1973 - Bali United -:-
IRAK: Szuperliga
16:00Al Zawraa - Al Kahraba -:-16:00Zakho - Duhok -:-
IZLAND: Izlandi Kupa
20:15Alafoss - KFG Gardabaer -:-20:15Ellidi - Olafsvik -:-
20:15Kria - Ulfarnir -:-
20:15Midas - RB Keflavik -:-
20:15Selfoss WO - Stokkseyri -:-
20:15Ymir - Thorlakur -:-
IZRAEL: Liga Alef - észak
19:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-19:15MS Tira - Ironi Nesher -:-
IZRAEL: Liga Alef - dél
17:30Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem -:-JORDÁNIA: Premier League
20:30Al Ramtha - Al Salt -:-20:30Maan - Shabab Al Ordon -:-
KAMERUN: Elite One - Bajnokság Play-Off
14:00Dynamo Douala - Canon Yaounde -:-14:00Victoria United - Colombe -:-
KAMERUN: Elite One - Osztályozó csoport
14:00Les Astres - Bamboutos FC -:-KAZAHSZTÁN: Első osztály
10:00SD Family - Ulytau -:-10:00Taraz - Okzsetpesz -:-
12:00Kaisar Kyzylorda 2 - Aktobe 2 -:-
12:00Khan Tengri - Zhetisay -:-
KENYA: Szuperliga
13:00Rainbow - Naivas FC -:-KÍNA: Szuperliga
12:35Wuhan Three Towns - Cangzhou -:-KIRGIZISZTÁN: Premier Liga
13:00Alga - Aldier -:-13:00Ilbirs - Abdish-Ata -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Llaneros - Cucuta -:-01:40Leones - Orsomarso -:-
21:30Atletico F.C. - Real Cartagena -:-
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-
KONGÓI DR: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off
13:30Don Bosco - Dauphins Noirs -:-15:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-
LETTORSZÁG: Virsliga
15:00Tukums 2000 - Grobina -:-16:00Riga FC - FK Liepaja -:-
MAGYARORSZÁG: MOL Magyar Kupa
19:45Nyíregyháza - Kecskeméti TE -:-MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Zacatecas Mineros - Celaya -:-04:05Venados - Cancun -:-
MEXIKÓ: Liga Premier Serie B
23:00Ciervos - CDM -:-MOLDOVA: Moldáv Kupa
12:00Dacia Buiucani - Balti -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen
18:30Sprockhövel - Wattenscheid -:-OLASZORSZÁG: Coppa Italia Primavera
19:30Fiorentina U19 - Torino U19 -:-OMÁN: Professional League
19:00Al Nahda - Sur Club -:-19:00Al Nasr - Ibri -:-
19:00Al Seeb - Al-Rustaq -:-
19:00Bahla - Dhofar -:-
19:00Oman Club - Al-Shabab -:-
19:00Sohar - Al-Wahda -:-
OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Regions Path - Play Offs
17:30Akhmat Groznij - Orenburg -:-ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
13:00Pjunyik Jereván - Shirak -:-16:00Ararat-Armenia - Alashkert -:-
ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
13:00BKMA 2 - Lernayin Artsakh -:-13:00Onor - Nikarm -:-
ROMÁNIA: Liga 2 - Bajnokság Play-Off
15:00Mioveni - Gloria Buzau -:-ROMÁNIA: Román Kupa - Play Off
17:30Univ. Craiova - Otelul Galati -:-RUANDA: Premier League
14:00Muhazi United - Mukura Victory Sports -:-17:00Rayon Sport - Etincelles -:-
SEYCHELLES: Premier League
15:00Red Star DF - Bazar Brothers -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport
19:00Leioa - Basconia -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport
18:30Poblense - Constancia -:-19:15Soller - Felanitx -:-
SVÁJC: Szuperliga
19:30Lausanne - St. Gallen -:-19:30Luzern - Yverdon -:-
19:30Young Boys - Grasshoppers -:-
SZERBIA: Super Liga
16:30Napredak - Javor -:-SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa
14:00Ilirija - Beltinci -:-THAIFÖLD: Thai League 1
12:00Ratchaburi - Bangkok Utd -:-13:00Nakhon Pathom - Lamphun Warrior -:-
TÖRÖKORSZÁG: Super Lig
18:30Basaksehir - Besiktas -:-18:30Samsunspor - Pendikspor -:-
TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig
18:30Erzurumspor - Giresunspor -:-TRINIDAD ÉS TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Sando -:-23:00Defence Force - Port Of Spain -:-
23:00Eagles FC - La Horquetta -:-
23:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Prison Service - Point Fortin -:-
UGANDA: Premier League
14:00NEC FC - Airtel Kitara -:-UKRAJNA: Premier League
15:00FK Zorja Luhanszk - Dinamo Kijev -:-UKRAJNA: Ukrán Kupa
16:00Zsitomir - Vorszkla -:-URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
01:15Oriental - La Luz -:-USA: US Open Kupa
23:00Miami United - Club de Lyon -:-00:00One Knoxville - Greenville -:-
00:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
00:00Vermont Green - Carolina Core -:-
00:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
01:00Chicago Fire II - Forward Madison -:-
01:30Union Omaha - Menace -:-
02:30Colorado Rapids 2 - Northern Colorado -:-
03:30Spokane Velocity - LA Force -:-
03:30Ventura County - Irvine Zeta -:-
ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga
15:15Lok. Tashkent - Andijan -:-VIETNÁM: V.League 1
11:00Quang Nam - Gia Lai -:-12:00Binh Duong - Viettel -:-
12:00Khanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:15Cong An - Song Lam Nghe An -:-
13:15Ho Chi Minh - Hanoi FC -:-
VIETNÁM: V.League 2
11:00Long An - Ba Ria Vung Tau -:-12:00PVF-CAND - Dong Thap -:-
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
10:00Spanyolország U16 - Portugália U16 -:-VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
00:00Puerto Rico N - Kajmán-szigetek N -:-13:00Oroszország N - Ecuador N -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.