Foci » 22.06.2024 » Oddsok
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
A bet365 oddsai - Fogadj most!
DÉL-AMERIKA: Copa America
02:00Peru - Chile -:- [ 4.33 | 3.10 | 1.95 ]00:00Ecuador - Venezuela -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.50 ]
EURÓPA: Euro
15:00Georgia - Csehország -:- [ 4.50 | 3.50 | 1.80 ]18:00Törökország - Portugália -:- [ 5.25 | 4.33 | 1.57 ]
21:00Belgium - Románia -:- [ 1.45 | 4.33 | 7.00 ]
ALGÉRIA: Algériai Kupa
17:00Belouizdad - MC Alger -:-ARGENTÍNA: Primera Nacional
20:00Almagro - Nueva Chicago -:-20:00Brown Adrogue - Deportivo Moron -:-
20:00Def. de Belgrano - Gimnasia Mendoza -:-
20:00Deportivo Madryn - Estudiantes Rio Cuarto -:-
20:00San Miguel - Talleres (R.E) -:-
20:00Tristan Suarez - All Boys -:-
20:15Temperley - Quilmes -:-
ARGENTÍNA: Primera B - Clausura
22:00Argentino de Merlo - San Martin Burzaco -:-22:00Argentino de Quilmes - Deportivo Merlo -:-
22:00Comunicaciones - Excursionistas -:-
22:00Deportivo Armenio - Sacachispas -:-
22:00Fenix - Laferrere -:-
22:00Flandria - Dock Sud -:-
22:00Liniers - Acassuso -:-
22:00Los Andes - Villa Dalmine -:-
22:00Midland - Canuelas -:-
22:00Sportivo Italiano - UAI Urquiza -:-
22:00Villa San Carlos - Colegiales -:-
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
22:00Berazategui - Deportivo Paraguayo -:-22:00Central Cordoba - Leandro N. Alem -:-
22:00Club Lujan - Argentino de Rosario -:-
22:00Deportivo Muniz - CSR Espanol -:-
22:00El Porvenir - Def. de Cambaceres -:-
22:00General Lamadrid - Deportivo Espanol -:-
22:00Ituzaingo - Atlas -:-
22:00Lugano - Claypole -:-
22:00Mercedes - Victoriano A. -:-
22:00Puerto Nuevo - Central Ballester -:-
22:00Sportivo Barracas - Real Pilar -:-
22:00Yupanqui - Justo Jose de Urquiza -:-
AUSZTRÁLIA: NPL ACT
07:00O'Connor Knights - Canberra Croatia -:-07:00Tigers FC - Monaro Panthers -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW
06:30Adamstown Rosebud - Maitland -:-08:00Lake Macquarie - New Lambton -:-
09:00Valentine - Cooks Hill United -:-
AUSZTRÁLIA: NPL NSW
09:00Sydney Olympic - APIA Leichhardt -:-11:00Hills United - Wollongong Wolves -:-
11:00Marconi - Sutherland -:-
11:00WS Wanderers U23 - Sydney FC U23 -:-
11:15St. George City - NWS Spirit -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Queensland
08:45Queensland Lions - Sunshine Coast Wanderers -:-09:00Peninsula - Rochedale -:-
10:00Redlands - Brisbane City -:-
10:15Wynnum Wolves - Brisbane Roar U23 -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália
07:00Croydon - Para -:-09:30Adelaide City - Adelaide Croatia Raiders -:-
09:30Adelaide Comets - FK Beograd -:-
09:30NE Metrostars - Adelaide United U23 -:-
10:30Adelaide Olympic - Modbury -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Tasmania
08:30Devonport - Riverside Olympic -:-08:30Launceston United - Clarence Zebras -:-
08:45Launceston - Kingborough Lions -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Victoria
05:00Green Gully - Oakleigh -:-07:00Avondale FC - Manningham United Blues -:-
08:00Heidelberg - Port Melbourne Sharks -:-
11:00Dandenong - Dandenong City -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália
09:00Armadale - Fremantle City -:-09:00Balcatta - Perth RedStar -:-
09:00Floreat Athena - Perth Glory U23 -:-
09:00Olympic Kingsway - Bayswater City -:-
09:00Western Knights - Inglewood -:-
11:00Stirling Macedonia - Perth SC -:-
AUSZTRÁLIA: Capital Premier League
07:00Canberra Juventus - West Canberra Wanderers -:-07:00Canberra White Eagles - Wagga City Wanderers -:-
07:00Queanbeyan City - Brindabella -:-
07:15ANU - Belconnen Utd. -:-
AUSZTRÁLIA: Northern NSW State League
08:00Cessnock City Hornets - Singleton Strikers -:-08:30West Wallsend - Thornton Redbacks -:-
AUSZTRÁLIA: NSW League One
07:00Bankstown City Lions - Bulls Academy -:-10:30Northern Tigers - Dulwich Hill -:-
11:00Bonnyrigg - Dunbar Rovers -:-
11:00Inter Lions - Hakoah Sydney -:-
11:00Macarthur Rams - SD Raiders -:-
11:00Rydalmere Lions - UNSW -:-
AUSZTRÁLIA: Queensland Premier League
10:15Capalaba - Mitchelton -:-11:00Eastern Suburbs - Moreton City Excelsior U21 -:-
AUSZTRÁLIA: SA State League
07:30Fulham Utd. - Sturt Lions -:-07:30Playford Patriots - Adelaide Victory -:-
07:30Salisbury Utd. - Western Strikers -:-
07:30West Adelaide - Cumberland Utd. -:-
08:00Adelaide Vipers - Blue Eagles -:-
AUSZTRÁLIA: Tasmania Northern Championship
04:15Launceston U21 - Ulverstone -:-06:15Launceston United U21 - Burnie Utd. -:-
06:30Somerset - Northern Rangers -:-
10:30Devonport U21 - Riverside Olympic U21 -:-
AUSZTRÁLIA: Tasmania Southern Championship
06:30Hobart City - Taroona -:-06:30New Town - Hobart Utd. -:-
06:30South East Utd. - Clarence Zebras U21 -:-
06:30University of Tasmania - South Hobart U21 -:-
AUSZTRÁLIA: WA State League
07:00Gosnells City - Nedlands -:-09:00Kingsley Westside - Murdoch Melville -:-
09:00Mandurah City - Dianella White Eagle -:-
09:00Rockingham City - Cockburn City -:-
09:00Subiaco - Gwelup Croatia -:-
AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: OFC Nemzetek Kupája
06:00Szamoa - Pápua Új-Guinea -:-09:00Fidzsi-szigetek - Tahiti -:-
BHUTÁN: Premier League
12:00Tsirang - Thimphu City -:-BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro
21:00Criciuma - Botafogo RJ -:-22:30Gremio - Internacional -:-
23:30Cuiaba - Atletico GO -:-
BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B
22:00CRB - Guarani -:- [ 1.50 | 3.40 | 8.00 ]22:00Operario - Botafogo SP -:-
BRAZÍLIA: Serie C - Első szakasz
22:00Tombense - Floresta EC -:-00:30Londrina - Botafogo PB -:-
BRAZÍLIA: Serie D
20:00Ipora - Anapolis -:-20:00Santo Andre - Inter de Limeira -:-
21:00Manauara - Manaus -:-
21:00Nova Iguacu - Itabuna -:-
21:00Novo Hamburgo - Cianorte -:-
21:00Pouso Alegre - Maringa FC -:-
21:00Sao Jose EC - Agua Santa -:-
21:30Uniao Rondonopolis - Brasiliense -:-
22:00Aguia De Maraba - Moto Club -:-
22:00Ipatinga - Serra -:-
23:00Sao Raimundo RR - Humaita -:-
23:30Portuguesa RJ - Audax RJ -:-
BRAZÍLIA: Carioca 2
19:45Cabofriense - Olaria -:-19:45CEAC/Araruama - Resende -:-
19:45Duque De Caxias - America RJ -:-
19:45Serrano FC - Marica -:-
BRAZÍLIA: Cearense 3
20:30Terra e Mar - Esporte Limoeiro -:-BRAZÍLIA: Goiano 2
20:30Inhumas - Ouvidorense -:-21:00Gremio Anapolis - Anapolina -:-
BRAZÍLIA: Mineiro 2
20:00Betim - Tupi-MG -:-20:00Boa - URT -:-
20:00Caldense - North Esporte Clube -:-
20:00Democrata SL - Valeriodoce -:-
20:00Mamore - Varginha -:-
20:00Nacional de Muriae - Aymores -:-
BRAZÍLIA: Paranaense 2
21:00Nacional PR - Rio Branco PR -:-23:30Laranja Mecanica - AA Iguacu -:-
BRAZÍLIA: Paulista B - Első szakasz
20:00Atletico Mogi - ECUS SP -:-20:00Barcelona SP - Paulista -:-
20:00Fernandopolis - Olimpia FC -:-
20:00Flamengo SP - Colorado Caieiras -:-
20:00Inter de Bebedouro - Tupa -:-
20:00Manthiqueira - Mauaense -:-
20:00Maua - Uniao Mogi -:-
20:00Tanabi - AEA Aracatuba -:-
BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - Első szakasz
20:00Linhares - Vitoria ES -:-20:00Porto Vitoria - Desportiva Ferroviaria -:-
20:00Real Noroeste - Vilavelhense -:-
20:00Rio Branco ES - Capixaba SC -:-
BRAZÍLIA: Copa Paulista
20:00Bragantino - Sao Bento -:-20:00Capivariano - Rio Branco SP -:-
20:00Piracicaba - Rio Claro -:-
20:00Portuguesa - Oeste -:-
20:00Sao Caetano - Juventus-SP -:-
20:30XV de Jau - Vocem -:-
21:00Sao-Carlense - Taquaritinga -:-
BRAZÍLIA: Alagoano U20
20:00CAP Paulo Jacinto U20 - ASA U20 -:-20:00Dimensao Capela U20 - Liga do Sertao U20 -:-
20:00Flamengo do Ipiranga U20 - Gaviao Izidorense U20 -:-
20:00Lajense U20 - Zumbi U20 -:-
20:00Santa Cruz AL U20 - UNEC U20 -:-
20:00Ubertec U20 - Guarani de Paripueira U20 -:-
BRAZÍLIA: Carioca U20 - Taca Guanabara
15:00Audax RJ U20 - Flamengo U20 -:-15:00Madureira U20 - Fluminense U20 -:-
15:00Portuguesa RJ U20 - Botafogo U20 -:-
BRAZÍLIA: Catarinense U20
16:00Avai U20 - Nacao U20 -:-19:00Joinville U20 - Inter de Lages U20 -:-
20:00Marcilio Dias U20 - Criciuma U20 -:-
BRAZÍLIA: Cearense U20
14:30Icasa-CE U20 - Crato U20 -:-14:30Santa Cruz CE U20 - CA Cearense U20 -:-
20:00Acopiara U20 - Iguatu U20 -:-
20:00Ceara U20 - Tiradentes U20 -:-
20:00Ferroviario U20 - Itapipoca U20 -:-
20:00Fortaleza U20 - Terra e Mar U20 -:-
20:00Sao Gerardo U20 - Juventus CE U20 -:-
BRAZÍLIA: Matogrossense U20
21:00Acao U20 - Mixto U20 -:-21:00Cuiaba U20 - Operario FC U20 -:-
BRAZÍLIA: Mineiro U20
14:00Coimbra U20 - Atletico-MG U20 -:-15:00Athletic Club U20 - Tres Coracoes U20 -:-
15:00Santarritense U20 - Ipatinga U20 -:-
20:00America Mineiro U20 - Futgol U20 -:-
20:00Betim U20 - XV de Novembro U20 -:-
20:00Boston City U20 - Minas Boca U20 -:-
20:00Cruzeiro U20 - Contagem U20 -:-
BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Második szakasz
20:30Athletico-PR U20 - Parana U20 -:-20:30Azuriz U20 - Rio Branco PR U20 -:-
20:30Coritiba U20 - Hope Internacional U20 -:-
20:30Londrina U20 - Apucarana SC U20 -:-
20:30Operario U20 - Araucaria U20 -:-
20:30Patriotas U20 - Cascavel U20 -:-
BRAZÍLIA: Sergipano U20
20:00Atletico Gloriense U20 - Falcon U20 -:-20:00Dorense U20 - Lagarto U20 -:-
20:00Olimpico EC U20 - Confianca U20 -:-
20:00Sergipe U20 - America SE U20 -:-
BRAZÍLIA: Sul-Matogrossense U20
21:00Aquidauanense U20 - Comercial MS U20 -:-21:00Dourados U20 - Operario AC U20 -:-
21:00Sao Gabriel MS U20 - Campo Grande U20 -:-
21:00Sete de Dourados U20 - Ivinhema U20 -:-
BRAZÍLIA: Capixaba - női
20:00G.E.L. N - Harpia N -:-CHILE: Primera Division - női
17:00Antofagasta N - Unión Española N -:-DÉL-KOREA: K League 1
11:00Daegu - Jeonbuk -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.55 ]12:00Daejeon - Gwangju -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.05 ]
12:00Gangwon - Gimcheon Sangmu -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.50 ]
13:00Seoul - Suwon FC -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.20 ]
DÉL-KOREA: K League 2
12:00Asan - Gyeongnam -:-12:30Anyang - Seoul E-Land -:-
12:30Suwon Bluewings - Seongnam -:-
DÉL-KOREA: K3 League
10:30Gyeongju KHNP - Daejeon Korail -:-12:00Mokpo - Yangpyeong -:-
12:00Ulsan Citizen - Pocheon -:-
12:00Yeoju Citizen - Daegu 2 -:-
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
22:00Delfines Del Este - Universidad O&M -:-00:00San Cristobal - Atletico Pantoja -:-
EGYIPTOM: Premier League
18:00El Gaish - Smouha -:-18:00Enppi - El Gounah -:-
ETIÓPIA: Premier League
14:00Ethiopian Insurance - Ethiopia Bunna -:-17:00Sidama Bunna - Defence Force -:-
EURÓPA: Premier League (Krím)
16:00Alushta-Crimea - Inkomport -:-16:00Gvardiya - GFK Yalta -:-
16:00Kyzyltash - Ocean Kercs -:-
16:00Sparta-KT - TSK Szimferopol -:-
EURÓPA: All-Island Cup - női - Play Off
15:00Linfield N - Wexford N -:-15:00Shelbourne N - Athlone WFC N -:-
17:00Shamrock Rovers N - Peamount N -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga
15:00Naftan - Szlavija Mozir -:-17:00FC Minszk - Arszenál Dzsarzsinszk -:-
19:00BATE - Dinamo Breszt -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga
15:00Energetik-BGU - Maxline -:-15:00Lokomotiv Gomel - Fehéroroszország U17 -:-
16:00Osztrovec - Zogyino 2 -:-
17:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Belsina -:-
19:00Dinamo Minszk 2 - FC Szlonyim -:-
FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild
15:00HB Torshavn 2 - B36 Torshavn 2 -:-15:00Klaksvik 2 - Vikingur 2 -:-
15:00Sandur - Hoyvik -:-
15:00TB Tvoroyri - Argir -:-
19:00FC Suduroy - Runavik 2 -:-
FÜLÖP-SZIGETEK: PFL
09:00Kaya - Philippine Army -:-09:00Philippine Air Force - Manila Digger -:-
11:30Maharlika - Stallion -:-
14:00United City - Mendiola FC 1991 -:-
GRENADA: Premier Division
22:00Camerhogne - St. John's -:-22:00Hurricanes - Hard Rock -:-
IZLAND: Besta-deild karla
16:00Vestri - Valur -:-19:00Kopavogur - Stjarnan -:-
21:15Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik -:-
IZLAND: Lengjudeildin
18:00Grindavik - Dalvik/Reynir -:-18:00Thor Akureyri - Leiknir -:-
JAPÁN: J1 League
08:00Machida - Avispa Fukuoka -:-11:00Albirex Niigata - Kawasaki -:-
11:00Verdy - Nagoya -:-
11:30Gamba Osaka - Kobe -:-
11:30Iwata - C-Osaka -:-
12:00Kashiwa - Hiroshima -:-
12:00Sagan Tosu - Kyoto -:-
12:00Shonan - Tokyo -:-
12:00Urawa - Kashima -:-
JAPÁN: J2 League
10:00Yamagata - Vegalta Sendai -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.50 ]11:00Kofu - Ehime -:- [ 1.67 | 3.75 | 4.50 ]
11:00Yokohama FC - Kumamoto -:- [ 1.62 | 3.60 | 5.50 ]
12:00Kagoshima Utd - Oita -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.75 ]
12:00Okayama - Thespakusatsu Gunma -:- [ 1.57 | 3.75 | 5.50 ]
12:00Renofa Yamaguchi - Iwaki -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.50 ]
12:00Tochigi - Chiba -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.67 ]
12:00V-Varen Nagasaki - Fujieda MYFC -:- [ 1.62 | 4.00 | 4.75 ]
JAPÁN: J3 League
11:00Grulla Morioka - Imabari -:-11:00Nagano - Toyama -:-
11:00Sagamihara - Yamaga -:-
12:00Omiya Ardija - Ryukyu -:-
12:00Tegevajaro Miyazaki - Kamatamare -:-
12:00Tottori - Gifu -:-
JAPÁN: Nadeshiko League - női
05:00NGU Nagoya N - Harima Albion N -:-06:00Setagaya Sfida FC N - Kunoichi N -:-
07:00Shizuoka Bonita N - Ehime N -:-
11:00Orca Kamogawa N - Nittaidai N -:-
KANADA: Canadian Premier League
03:00Cavalry - Atl. Ottawa -:-KAZAHSZTÁN: Premier League
15:00Kizilzsar - FC Asztana -:-15:00Zsetiszu - Kaisar -:-
KENYA: Szuperliga
13:00Darajani Gogo - Mombasa Elite -:-13:00Dimba Patriots - Silibwet -:-
13:00Kajiado - Luanda Villa -:-
13:00Kisumu All-Stars - MCF -:-
13:00Mara Sugar - Mathare Utd. -:-
13:00Mulembe United - Assad -:-
13:00Nairobi United - Migori -:-
13:00Naivas FC - Gusii -:-
13:00Rainbow - Kibera -:-
14:00Mombasa Stars - Vihiga -:-
KÍNA: Yi League
10:00Shanghai Port B - Guangxi Lanhang -:-11:00Jiangxi Dark Horse - Quanzhou Yassin -:-
13:00Dalian Kuncheng - Beijing Technology -:-
KÍNA: FA Cup
12:30Jiangxi Lushan - Zhejiang Professional -:-13:30Chongqing Tonglianglong - Shandong Taishan -:-
13:30Qingdao Red Lions - Shenzhen Xinpengcheng -:-
13:30Shijiazhuang Gongfu - Qingdao West Coast -:-
13:30Suzhou Dongwu - Beijing Guoan -:-
KÍNA: Szuperliga - női
13:35Hainan Qiongzhong N - Henan Songshan Longmen N -:-13:35Shaanxi Changan N - Wuhan Jiangda N -:-
13:35Yongchuan Chashan N - Shanghai RCB N -:-
KOLUMBIA: Női Liga - Feljutók
22:00Alianza N - Atletico Nacional N -:-00:00Independiente Medellin N - Santa Fe N -:-
LETTORSZÁG: Virsliga
13:00Grobina - Riga FC -:-LETTORSZÁG: Lett Kupa
13:00Kekava-Auda - Alberts JDFS -:-16:00LSPA - Beitar/Riga Mariners -:-
17:00Marupe - FK Smiltene -:-
LETTORSZÁG: 1. Liga - női
11:00Iecava N - FK Olaine N -:-16:00FK Liepaja N - SFK Riga N -:-
LITVÁNIA: A Lyga
16:00Transinvest - Dziugas Telsiai -:-18:00FK Panevezys - Dainava Alytus -:-
LITVÁNIA: I Lyga
17:00Riteriai - BE1 NFA -:-17:00Tauras - BFA Vilnius -:-
18:00Siauliai 2 - Ekranas -:-
MAKAÓ: Elite League - Osztályozó csoport
13:00Monte Carlo - University of Macau -:-15:00Gala - Sporting Macau -:-
MALAJZIA: Szuperliga
11:30Johor DT - Sri Pahang -:-14:15Kuching City FC - Terengganu -:-
15:00Penang - Kedah -:-
MALAWI: Szuperliga
14:30Baka City - Dedza Dynamos -:-14:30Baka City - Mighty Wanderers -:-
14:30Bangwe All Stars - Big Bullets -:-
14:30Chitipa United - MAFCO -:-
14:30Creck Sporting - Karonga United -:-
14:30Dedza Dynamos - Kamuzu Barracks -:-
14:30MAFCO - Mighty Wanderers -:-
14:30Mighty Tigers - FOMO -:-
14:30Silver Strikers - FOMO -:-
MONGÓLIA: Premier League
10:15Khoromkhon - Falcons -:-13:15Deren - FC Ulaanbaatar -:-
NORVÉGIA: OBOS-ligaen
17:00Sogndal - Kongsvinger -:-NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport
14:00Brann Bergen 2 - Notodden -:-15:00Eik-Tonsberg - Arendal -:-
NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport
13:30Stjørdals-Blink - Skeid -:-14:00Eidsvold - Strømmen -:-
14:00Grorud - Follo -:-
14:00Strindheim - Kjelsås -:-
15:30Tromsdalen - Ull/Kisa -:-
NORVÉGIA: 3. osztály - 1. csoport
14:00Bjarg - Fana -:-14:00Haugesund 2 - Stord -:-
15:00Askoy - Florø -:-
15:00Forde - Ardal -:-
15:00Sandviken - Loddefjord -:-
NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport
14:00Sandefjord 2 - Pors -:-15:00Odd 2 - Vindbjart -:-
15:00Vigor - Madla IL -:-
16:00Mandalskameratene - Fram -:-
NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport
14:00Asker - Flint -:-14:00Gamle Oslo - Sarpsborg 08 2 -:-
15:00Frigg - K. Oslo 2 -:-
15:00Nordstrand - Askollen -:-
NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport
12:30Rana FK - Surnadal -:-13:00Trygg/Lade - Lillestrøm 2 -:-
15:00Verdal - Orkla -:-
NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport
14:00Gjelleråsen - Bjorkelangen -:-15:00Funnefoss/Vormsund - Lørenskog -:-
15:00Ready - Spjelkavik -:-
16:30Hødd 2 - Skedsmo -:-
NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport
13:00Sprint-Jeloy - Ulfstind -:-17:00Ham-Kam 2 - Hønefoss -:-
18:00Fyllingsdalen - Harstad -:-
NORVÉGIA: Toppserien - női
12:45Rosenborg N - Vålerenga N -:-13:00Brann N - Arna-Bjørnar N -:-
13:00Lyn N - Asane N -:-
13:00RØA N - Kolbotn N -:-
13:00Stabaek N - LSK Kvinner N -:-
NORVÉGIA: 1. osztály - női
15:00Viking N - Avaldsnes N -:-18:00Aalesund N - Tromsø N -:-
OROSZORSZÁG: FNL 2 - B divízió - 4. csoport
12:00Dinamo Barnaul - Lada Toljatti -:-14:00Noszta - Volna Nizsegorodszkaja -:-
15:00Amkar - Akron Toljatti 2 -:-
17:00Pari NN 2 - Orenburg 2 -:-
17:00Rubin Kazany 2 - Kirov -:-
OROSZORSZÁG: 1. osztály - női
10:00Zvezda N - FK Krilja Szovjetov Szamara N -:-15:00Rjazany N - FK Jeniszej N -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
23:00Guairena - Deportivo Santani -:-16:0012 de Junio - Recoleta -:-
16:00Pastoreo - Sp. Carapegua -:-
SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - osztályozó rájátszás
21:00Gimnastic - Malaga -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - osztályozó rájátszás
19:00Jove - Xerez D.F.C. -:-20:00CD Coria - Real Murcia B -:-
SZINGAPÚR: Premier League
12:00Young Lions - Tanjong Pagar -:-14:15DPMM - Geylang -:-
SZOMÁLIA: National league
14:30Elman - Dekedda -:-TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga
16:00Panjsher - Eskhata -:-16:00Vakhsh - Khosilot Parkhar -:-
TAJVAN: Mulan Football League - női
09:30Hualien N - Taoyuan Mars N -:-10:00Hang Yuan N - Taipei Bravo N -:-
12:30Kaohsiung N - Taichung Blue N -:-
TUNÉZIA: Tunéziai Kupa
16:00Olympique Beja - Marsa -:-URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio
15:00Cerro CA - Danubio -:-17:30Maldonado - Fenix -:-
20:00Racing Montevideo - Defensor Sporting -:-
22:00ElhalasztvaBoston River - Cerro CA -:-
22:00ElhalasztvaCerro Largo - Liverpool Montevideo -:-
22:00ElhalasztvaDefensor Sporting - Wanderers -:-
22:00ElhalasztvaFenix - River Plate -:-
22:00ElhalasztvaMiramar - Danubio -:-
22:00ElhalasztvaNacional - Rampla Juniors -:-
22:00ElhalasztvaPenarol - Maldonado -:-
22:00ElhalasztvaProgreso - Racing Montevideo -:-
23:00Progreso - Penarol -:-
USA: USL Championship
01:30Hartford Athletic - Tampa Bay -:-00:00Monterey Bay - Oakland Roots -:-
USA: USL League Two
00:00Pathfinder - Seacoast Utd Phantoms -:-01:00Lansing City - Kalamazoo FC -:-
01:00Ocean City - LVU Rush -:-
01:00Western Mass Pioneers - Boston City -:-
02:00Bavarian United - Minneapolis City -:-
02:30Twin City Toucans - Houston Sur -:-
03:00Tucson - Southern California -:-
03:00Utah United - Flatirons -:-
04:00Midlakes United - Lane United -:-
04:00United PDX - Ballard -:-
04:30Almaden - Davis Legacy -:-
22:00Albany Rush - Boston Bolts -:-
22:00Black Rock - AC Connecticut -:-
23:00Brevard SC - Inter Gainesville -:-
00:00Charlotte Independ. 2 - Tobacco Road -:-
00:00Cleveland Force - Fort Wayne -:-
00:00Dayton - Kings Hammer -:-
00:00St. Petersburg FC - Tampa Bay U23 -:-
00:00Union FC Macomb - Michiana Lions -:-
00:00West Virginia - SC United Bantams -:-
USA: NISA
23:00Savannah Clovers - Michigan Stars -:-USA: NWSL - női
02:00Orlando Pride N - Utah Royals N -:-ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga
17:00Din. Samarkand - Andijan -:-17:00Lok. Tashkent - Sogdiana -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés
10:30FK Humenne (Svk) - Kosice (Svk) -:-10:30Petrin Plzen (Cze) - Plzen (Cze) -:-
10:30Pohorelice (Cze) - Brno (Cze) -:-
10:30Teplice (Cze) - Zizkov (Cze) -:-
11:00Aarhus (Den) - Brabrand (Den) -:-
11:00Liberec (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
11:00Polonia Bytom (Pol) - Piast Gliwice (Pol) -:-
11:00Sigma Olomouc B (Cze) - Opava (Cze) -:-
11:00Taborsko (Cze) - Dukla Praha (Cze) -:-
11:00Zürich (Sui) - Wil (Sui) -:-
13:00Kreuzlingen (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
13:00VfL Bochum II (Ger) - Köln II (Ger) -:-
14:00DJK Fortuna Dilkrath (Ger) - Mönchengladbach II (Ger) -:-
14:00Domzale (Slo) - Ruzomberok (Svk) -:-
14:00Korona Kielce (Pol) - Motor Lublin (Pol) -:-
14:00Kotwica Kolobrzeg (Pol) - Chojniczanka (Pol) -:-
14:00Lausanne (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) -:-
14:00Lohne (Ger) - Vorsfelde (Ger) -:-
14:00Nyíregyháza (Hun) - Cigánd SE (Hun) -:-
14:00Paks (Hun) - Budaörs (Hun) -:-
14:00Rakow (Pol) - Legnica (Pol) -:-
14:00Ruch Chorzow (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
14:00Samorin (Svk) - Z. Moravce-Vrable (Svk) -:-
14:00Tychy (Pol) - Podbeskidzie (Pol) -:-
14:00UTA Arad (Rou) - KF Egnatia (Alb) -:-
14:00Vaduz (Lie) - Kriens (Sui) -:-
14:00Widzew Lodz (Pol) - Katowice (Pol) -:-
15:00Brechin (Sco) - Dundee United (Sco) -:-
15:00Meppen (Ger) - Schalke 04 II (Ger) -:-
15:00SV Rothenstein (Ger) - Jena (Ger) -:-
15:00SV Zehdenick 1920 (Ger) - Fortuna Babelsberg (Ger) -:-
15:30Pwllheli (Wal) - Bala Town (Wal) -:-
16:00Abbey Villa (Nir) - Queen of South (Sco) -:-
16:00Livingston (Sco) - Alloa (Sco) -:-
16:00Nenzing (Aut) - Altach (Aut) -:-
16:00Stranraer (Sco) - Larne (Nir) -:-
16:00Süderelbe (Ger) - St. Pauli II (Ger) -:-
17:00Maribor (Slo) - Trnava (Svk) -:-
17:00Oudenaarde (Bel) - Dender (Bel) -:-
17:00SV Donau (Aut) - First Wien (Aut) -:-
17:00Tikves (Mkd) - FC Ballkani (Kos) -:-
17:00Zepperen-Brustem (Bel) - St. Truiden (Bel) -:-
17:30Dynamo Diviaky (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
18:00Alemannia Haibach (Ger) - Aschaffenburg (Ger) -:-
18:00Deisenhofen (Ger) - Rosenheim (Ger) -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - TelOne -:-15:00Bikita Minerals - Chicken Inn -:-
15:00Herentals - Ngezi Platinum -:-
15:00Platinum - Simba Bhora -:-
15:00ZPC Kariba - Bulawayo Chiefs -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.