Foci » 05.04.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
FRANCIAORSZÁG: Ligue 1
20:00Lille - Olympique de Marseille -:-MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga
19:00Újpest - Zalaegerszeg -:-NÉMETORSZÁG: Bundesliga
19:30Frankfurt - Werder Bremen -:-OLASZORSZÁG: Serie A
19:45Salernitana - Sassuolo -:-AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Play Off
19:00Mamelodi - Young Africans -:-21:00Al Ahly - Simba -:-
AFRIKA: Olimpiai Játékok - női - Selejtező
16:00Zambia N - Marokkó N -:-17:00Nigéria N - Dél-Afrika N -:-
ALGÉRIA: 1. divízió
15:45El Bayadh - Magra -:-22:00Biskra - JS Kabylie -:-
22:00Chlef - Saoura -:-
22:00MC Alger - US Souf -:-
ALGÉRIA: Ligue 2
15:30Annaba - Olympique Magrane -:-15:30Hussein Dey - Mostaganem -:-
15:30MO Constantine - Olympique Akbou -:-
ANGLIA: Championship
20:00Rotherham - Plymouth -:-ANGLIA: Isthmian League Premier Division
19:45Cray Wanderers - Hashtag -:-ANGLIA: Premier League 2
19:00Newcastle U21 - West Brom U21 -:-19:00Norwich U21 - Southampton U21 -:-
19:00West Ham U21 - Derby U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
19:00Sheffield Utd U21 - Burnley U21 -:-ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
23:00Velez Sarsfield - Argentinos Juniors -:-ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-AUSZTRÁLIA: A-League
09:45WS Wanderers - Brisbane Roar -:-AUSZTRÁLIA: NPL ACT
09:30Monaro Panthers - Canberra Olympic -:-AUSZTRÁLIA: NPL Queensland
11:30Gold Coast Knights - Brisbane U21 -:-11:30Peninsula - Olympic FC -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália
10:00Adelaide City - Campbelltown City -:-10:00South Adelaide - Modbury -:-
10:15NE Metrostars - Croydon -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Victoria
09:30Heidelberg - St Albans -:-09:45Dandenong City - Green Gully -:-
10:30Oakleigh - Port Melbourne Sharks -:-
AUSZTRIA: Bundesliga - Osztályozó csoport
18:30Altach - Tirol -:-AUSZTRIA: 2. Liga
17:10First Wien - St. Pölten -:-17:10Horn - Lafnitz -:-
17:10Kapfenberg - Ried -:-
17:10Stripfing - Liefering -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - kelet
18:00Leobendorf - Marchfeld -:-18:00Neusiedl - Austria Wien (Am.) -:-
18:30Favoritner - Drassburg -:-
18:30SK Rapid (Am.) - Wiener Viktoria -:-
18:30SV Oberwart - Donaufeld Wien -:-
18:30TWL Elektra - Kremser -:-
18:30Wiener - Traiskirchen -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - észak
18:00Allerheiligen - LASK (Am.) -:-18:00Deutschlandsberg - Weiz -:-
18:00Union Gurten - Ried (Am.) -:-
18:00Vocklamarkt - Wallern/St Marienkirchen -:-
18:30Voitsberg - Vorwärts Steyr -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat
18:00TSV St. Johann - Bischofshofen -:-AUSZTRIA: Burgenland
18:00ASV Siegendorf - Leithaprodersdorf -:-18:00USVS Rudersdorf - Kohfidisch -:-
18:30Deutschkreutz - Parndorf -:-
AUSZTRIA: Kärnten
17:30Spitall - Volkermarkt -:-17:30Treibach - Kottmannsdorf -:-
AUSZTRIA: Niederösterreich
18:30Korneuburg - St. Peter in der Au -:-18:30Kottingbrunn - St. Pölten (Am.) -:-
18:30Schrems - SCU Kilb -:-
18:30Waidhofen/Thaya - Rohrbach -:-
AUSZTRIA: Oberösterreich
18:00Edelweiss - Dietach -:-18:00Micheldorf - ASK St.Valentin -:-
18:00Mondsee - Perg -:-
18:30Ostermiething - SPG Wels II -:-
AUSZTRIA: Salzburg
18:00Burmoos - Adnet -:-18:00Strasswalchen - Seekirchen -:-
18:00UFC Hallein - Thalgau -:-
18:30SAK 1914 - Grödig -:-
AUSZTRIA: Steiermark
18:00Fürstenfeld - Tillmitsch -:-18:00Heiligenkreuz - Hartberg (Am.) -:-
18:00Hohenhaus Schladming - Koflach -:-
18:00Ilzer SV - Lafnitz (Am.) -:-
18:00Kalsdorf - Lebring -:-
18:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Frauental -:-
18:00SV Union Gnas - Weinland Gamlitz -:-
AUSZTRIA: Tirol
18:00SC Kundl - Kitzbühel -:-18:30SV Wörgl - Kematen -:-
AUSZTRIA: Wien
17:00Stammersdorf - Stadlau -:-17:30Schwechat - SV Donau -:-
AZERBAJDZSÁN: Premier League
17:00Araz - Kapaz -:-AZERBAJDZSÁN: I Liqa
11:00Zaqatala - Karvan -:-12:00Moik Baku - Shamakhi -:-
BANGLADES: Premier League
10:15Abahani Limited - Fortis -:-10:15Brothers U. - Rahmatgonj MFS -:-
10:15Chittagong Abahani - Bashundara Kings -:-
BELGIUM: Jupiler League - Konferencia Liga - csoportkör
19:45KV Mechelen - St. Truiden -:-BELGIUM: Challenger Pro League
19:00Beveren - Anderlecht U23 -:-19:00Waregem - Patro Eisden -:-
BELGIUM: Pro League U21
18:30Deinze U21 - St. Truiden U21 -:-18:30Patro Eisden U21 - Eupen U21 -:-
19:00Dender U21 - Kortrijk U21 -:-
19:00RFC Liege U21 - Oostende U21 -:-
19:00RWDM U21 - Westerlo U21 -:-
BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura
23:00The Strongest - SA Bulo Bulo -:-BRAZÍLIA: Acreano - Első szakasz
21:00Senador Guiomard - Acreano -:-BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Macapa - Ypiranga AP -:-BRAZÍLIA: Matogrossense - Play Off
00:00Luverdense - Mixto -:-BRAZÍLIA: Capixaba U20
19:00Porto Vitoria U20 - Desportiva Ferroviaria U20 -:-BRAZÍLIA: Goiano U20
19:30Aparecida EC U20 - Guanabara City U20 -:-19:30Aparecidense U20 - Itaberai U20 -:-
19:30Guapo M19 U20 - Jataiense U20 -:-
19:30Royal U20 - Trindade U20 -:-
BULGÁRIA: Vtora liga
15:00Szeptemvri Szófia - Szpartak -:-CHILE: Primera B
23:00Limache - Curico Unido -:-CIPRUS: 2. osztály - Bajnokság Play-Off
17:00Omonia 29th May - Paralimni -:-CSÁD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Foullah Edifice -:-CSEHORSZÁG: FNL
17:00Vlasim - Zizkov -:-CSEHORSZÁG: CFL - B csoport
17:00Usti n. L. - Brozany -:-CSEHORSZÁG: MSFL
16:00Hlucin - Uhersky Brod -:-16:00Zlinsko - SK Hranice -:-
CSEHORSZÁG: E divízió
17:30Batov - Skastice -:-CSEHORSZÁG: Jihocesky KP
16:30Rudolfov - Trhove Sviny -:-17:00Hluboka nad Vltavou - Olesnik -:-
CSEHORSZÁG: Plzensky KP
17:00Petrin Plzen B - Nepomuk -:-CSEHORSZÁG: Zlinsky KP
17:00Luhacovice - Osvetimany -:-CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság
10:00Zlin U19 - Brno U19 -:-DÁNIA: Superliga - Osztályozó csoport
18:00Lyngby - Odense -:-DÁNIA: 1. osztály - Osztályozó csoport
18:00B.93 - Helsingør -:-18:00Horsens - Hillerød -:-
DÉL-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Casric Stars - Pretoria U. -:-DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-23:00Rosario Central (Arg) - Penarol (Uru) -:-
01:00Liverpool Montevideo (Uru) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
01:00Palestino (Chi) - Bolivar (Bol) -:-
01:00Talleres Cordoba (Arg) - Sao Paulo (Bra) -:-
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-01:00Sp. Luqueño (Par) - Racing Club (Arg) -:-
01:00U. Catolica (Ecu) - Cruzeiro (Bra) -:-
03:00Always Ready (Bol) - Independiente Medellin (Col) -:-
03:00Tomayapo (Bol) - Delfin (Ecu) -:-
DÉL-KOREA: K3 League
07:00Daejeon Korail - Gimhae -:-DZSIBUTI: 1. osztály
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-19:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
ECUADOR: Serie B
01:00Gualaceo - Nueve de Octubre -:-EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály
19:00Al Fujairah - Al Urooba -:-19:00Al Rams - Al-Taawon -:-
19:00Al Thaid - Dubai City -:-
19:00Masfut - Gulf United -:-
ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga
17:00Nomme Utd - Tammeka -:-ETIÓPIA: Premier League
14:00Ethiopia Bunna - Hawassa -:-17:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-
EURÓPA: Euro - női - Selejtező - A-Liga
17:00Csehország N - Dánia N -:-17:00Norvégia N - Finnország N -:-
17:15Olaszország N - Hollandia N -:-
17:45Izland N - Lengyelország N -:-
19:30Ausztria N - Németország N -:-
19:45Belgium N - Spanyolország N -:-
20:00Anglia N - Svédország N -:-
20:10Franciaország N - Írország N -:-
EURÓPA: Euro - női - Selejtező - B Liga
14:00Szlovákia N - Izrael N -:-16:00Ukrajna N - Koszovó N -:-
16:45Magyarország N - Azerbajdzsán N -:-
17:00Szerbia N - Skócia N -:-
18:00Svájc N - Törökország N -:-
19:00Észak-Írország N - Málta N -:-
19:15Wales N - Horvátország N -:-
20:45Portugália N - Bosznia-Hercegovina N -:-
EURÓPA: Euro - női - Selejtező - C-Liga
12:00Kazahsztán N - Bulgária N -:-12:00Örményország N - Románia N -:-
15:30Lettország N - Észak-Macedónia N -:-
15:30Montenegró N - Andorra N -:-
15:30Szlovénia N - Moldova N -:-
16:00Ciprus N - Fehéroroszország N -:-
16:00Georgia N - Litvánia N -:-
18:00Görögország N - Feröer-szigetek N -:-
18:30Luxemburg N - Albánia N -:-
EURÓPA: U19-es EB - női - Selejtező - 2. forduló - B liga
10:00Koszovó U19 N - Luxemburg U19 N -:-14:00Izrael U19 N - Gibraltár U19 N -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga
15:00Arszenál Dzsarzsinszk - Vityebszk -:-17:00FC Minszk - Szmorgon -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga
15:00Osztrovec - Energetik-BGU -:-FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild
14:00Argir - Klaksvik 2 -:-FINNORSZÁG: Kakkonen - B csoport
16:30Inter Turku 2 - HJS -:-FRANCIAORSZÁG: National
18:30Epinal - Nimes -:-18:30GOAL FC - Cholet -:-
18:30Le Mans - Avranches -:-
18:30Martigues - Villefranche -:-
18:30Orleans - Marignane GCB -:-
18:30Red Star - Niort -:-
18:30Versailles - Dijon -:-
FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport
18:00Le Puy-en-Velay - Bourgoin Jallieu -:-FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport
18:00La Roche - Libourne -:-FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport
17:00Bastia-Borgo - Boulogne -:-GHÁNA: Premier League
16:00Nations FC - Great Olympics -:-GHÁNA: Division One League
16:00Tamale City - VC Warriors -:-GUINEA: Ligue 1
17:00Flamme Olympique - Kamsar -:-17:00Loubha - Sequence -:-
17:00Wakriya - Hafia -:-
HOLLANDIA: Eerste Divisie
19:00Cambuur - Den Haag -:-19:00Dordrecht - De Graafschap -:-
19:00Maastricht - Helmond -:-
19:00Oss - Eindhoven -:-
19:00Telstar - Jong PSV -:-
HOLLANDIA: Divisie 1 U18 - Tavaszi szezon
14:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:00Vida - Marathon -:-02:15Real Sociedad - Olimpia -:-
HORVÁTORSZÁG: HNL
17:00Rudes - Osijek -:-HORVÁTORSZÁG: Prva NL
14:50Sesvete - Solin -:-INDIA: ISL
15:00Goa - Hyderabad -:-INDIA: I-League
12:00Rajasthan United - Delhi FC -:-14:30Churchill Brothers - Aizawl -:-
IRAK: Szuperliga
16:00Al-Hudod - Karbala -:-16:00Al Minaa - Al Karkh -:-
16:00Al Najaf - Al Naft -:-
16:00Naft Missan - Naft Al-Basra -:-
16:00Newroz - Baghdad -:-
ÍRORSZÁG: Premier Division
19:45Bohemians - Waterford -:-19:45Derry City - Dundalk -:-
19:45Drogheda - Shelbourne -:-
19:45St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
ÍRORSZÁG: 1. osztály
19:45Bray Wanderers - Athlone -:-19:45Cork City - Cobh Ramblers -:-
19:45Finn Harps - UC Dublin -:-
19:45Kerry - Longford -:-
19:45Wexford - Treaty United -:-
IZLAND: Izlandi Kupa
20:15Hafnir - KM Reykjavik -:-20:15Hamar - Hviti -:-
20:15Haukar - Afrika Reykjavik -:-
20:15KH Hlidarendi - Reynir -:-
20:15Smari - Arbaer -:-
20:15Spyrnir - Hottur / Huginn -:-
20:15Tindastoll - Samherjar -:-
IZRAEL: Leumit League
14:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-14:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-
14:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
14:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
IZRAEL: Liga Alef - észak
11:00Hapoel Bueine - Ironi Baka -:-11:00H. Raanana - Hapoel Kaukab -:-
11:00M. Kiryat Ata-Bialik - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
11:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
11:00Tzeirey Um El Fahem - Kiryat Yam -:-
IZRAEL: Liga Alef - dél
11:00Agudat Sport Ashdod - H. Herzliya -:-11:00H. Bikat Hayarden - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
11:00Shimshon Tel Aviv - SC Dimona -:-
JORDÁNIA: Premier League
20:30Al Ahli - Moghayer Al Sarhan -:-20:30Al Wehdat - Al Hussein -:-
20:30Aqaba - Al-Faisaly Amman -:-
KATAR: QSL
19:30Al-Duhail - Al-Sadd -:-19:30Al-Wakra - Al Arabi -:-
KAZAHSZTÁN: Első osztály
10:00FK Akzsajik - Ekibasztuz -:-12:00Arys - Kaszpij Aktau -:-
12:00FK Kiran - Turkistan -:-
KÍNA: Szuperliga
08:30Changchun Yatai - Shanghai Shenhua -:-12:00Henan Songshan Longmen - Shenzhen Xinpengcheng -:-
12:35Beijing Guoan - Shanghai Port -:-
12:35Qingdao Hainiu - Shandong Taishan -:-
13:00Nantong Zhiyun - Meizhou Hakka -:-
KÍNA: Jia League
08:00Yanbian Longding - Chongqing Tonglianglong -:-08:30Foshan Nanshi - Dalian Yingbo -:-
08:30Jiangxi Lushan - Yunnan Yukun -:-
12:30Guangzhou FC - Shanghai Jiading Huilong -:-
KÍNA: Yi League
08:00Dalian Kuncheng - Xian Ronghai -:-08:00Langfang Glory City - Taian Tiankuang -:-
08:30Shanghai Port B - Shenzhen Juniors -:-
11:00Haikou Mingcheng - Guangxi Lanhang -:-
12:30Nantong Haimen - Hubei Istar -:-
12:30Rizhao Yuqi - Shandong Taishan B -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
22:00Envigado - Pereira -:-00:10Atletico Nacional - Fortaleza -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-21:30Tigres - Huila -:-
KOLUMBIA: Női Liga
22:00Deportivo Cali N - Cucuta N -:-KONGÓ: Ligue 1
15:00Kondzo - Juk -:-LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa
17:00Cracovia - LKS Lodz -:-19:30Radomiak Radom - Rakow -:-
LENGYELORSZÁG: 1. osztály
17:00Leczna - Podbeskidzie -:-19:30Arka Gdynia - Chrobry Glogow -:-
LENGYELORSZÁG: 2. osztály
17:00Elblag - LKS Lodz II -:-18:00Skra - Zaglebie Lubin II -:-
19:45Kotwica Kolobrzeg - Pogon Siedlce -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport
18:00Skierniewice - Belchatow -:-LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport
15:30Swit Skolwin - Swinoujscie -:-LETTORSZÁG: Virsliga
16:00Auda - Valmiera -:-LITVÁNIA: I Lyga
14:00Tauras - Banga 2 -:-16:00Babrungas - Ekranas -:-
16:00Nevezis Kedainiai - Siauliai 2 -:-
16:00Zalgiris Kaunas 2 - BE1 NFA -:-
17:00Neptunas - BFA Vilnius -:-
MAKAÓ: Elite League
12:00Chao Pak Kei - Gala -:-14:00University of Macau - Sporting Macau -:-
MÁLTA: Challenge League - Osztályozó csoport
19:30Lija - Zejtun -:-MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Leones Negros -:-04:05Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
MEXIKÓ: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Montaneses -:-MEXIKÓ: Liga Premier Serie B
23:00Chilangos - Dongu -:-MEXIKÓ: Liga MX U23 - Clausura
17:00Mazatlan FC U23 - U.N.A.M. U23 -:-23:45Tijuana U23 - Necaxa U23 -:-
MIANMAR: MNL League Cup
10:00Glory Goal - Kachin United -:-10:00Mahar United - Yangon Utd -:-
10:30Rakhine United - Shan Utd -:-
MONGÓLIA: Premier League
12:15Deren - Falcons -:-NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga
17:30Paderborn - Hertha BSC -:-17:30Rostock - Wehen -:-
NÉMETORSZÁG: 3. Liga
18:00Ingolstadt - Bielefeld -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak
18:00Eimsbütteler - Teutonia Ottensen -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet
17:00Jena - Cottbus -:-18:00BFC Dynamo - Hertha BSC II -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat
18:30Köln II - Paderborn II -:-18:30Rödinghausen - Wiedenbrück -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország
18:00Buchbach - Schalding -:-18:00Illertissen - Bayern München II -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak
17:00Dynamo Schwerin - Rostocker FC -:-18:30Hertha Zehlendorf - TB Berlin -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg
18:00Halstenbek-Rellingen - Harksheide -:-18:30Süderelbe - Turkiye Wilhelmsburg -:-
18:30Victoria Hamburg - Niendorfer TSV -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen
18:30Oberneuland - Blockdiek -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen
18:30Heeslinger - Rotenburger -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
18:00Morlautern - Arminia Ludwigshafen -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak
17:30Eichstatt - Feucht -:-18:00ATSV - Würzburger FV -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél
18:301860 München II - Deisenhofen -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg
17:00Bietigheim-Bissingen - Pforzheim -:-18:00Nöttingen - Hollenbach -:-
NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - dél
17:00Heidenheim U19 - Augsburg U19 -:-NIGÉRIA: NPFL
16:00Sunshine Stars - Bayelsa United -:-NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport
17:00Tiller - Mosjoen -:-OLASZORSZÁG: Serie B
19:30Bari - Cremonese -:-OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport
19:45Sestri Levante - Pineto -:-OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport
19:45Foggia - Casertana -:-OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga
09:00Sztrogyino U19 - Baltika U19 -:-11:00Csertanovo U19 - Nyizsnyij Novgorod U19 -:-
11:00FK Rosztov U19 - Ural U19 -:-
11:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - Rubin Kazany U19 -:-
13:00Akhmat Groznij U19 - F. Voronyezs U19 -:-
13:00CSZKA Moszkva U19 - Zenit U19 -:-
13:00Krasznodar U19 - Szpartak Moszkva U19 -:-
13:00Lokomotiv Moszkva U19 - UOR 5-Jegorjevszk U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - Dinamo Moszkva U19 -:-
15:00Szocsi U19 - Konoplev Akadémia U19 -:-
ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
12:00West Armenia - Noah -:-ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
12:00FC Gandzasar - Shirak 2 -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - General Caballero JLM -:-PARAGUAY: Division Intermedia
21:00Colegiales - Encarnacion FC -:-21:00Deportivo Santani - Atl. Tembetary -:-
21:00Fernando de la Mora - 3 De Febrero -:-
21:00Independiente F.B.C. - Guairena -:-
21:00Resistencia - Pastoreo -:-
21:00Rubio Nu - 12 de Junio -:-
21:00San Lorenzo - Martin Ledesma -:-
21:00Sp. Carapegua - Recoleta -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
20:30Grau - Sport Boys -:-PORTUGÁLIA: Liga Portugal
20:15Farense - Boavista -:-PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2
18:00Nacional - AVS -:-ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off
18:30Sepsi Sf. Gheorghe - Farul Constanta -:-ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport
15:30UTA Arad - Botosani -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 1 - Feljutók
15:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Osztályozó csoport
15:00CSM Ramnicu Sarat - Braila -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Feljutók
15:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Osztályozó csoport
15:00FC Pucioasa - Moreni -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Feljutók
15:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Osztályozó csoport
15:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Feljutók
15:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Feljutók
15:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Osztályozó csoport
15:00U Craiova 1948 2 - Lupac -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8 - Feljutók
15:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8 - Osztályozó csoport
15:00Ineu - Teuz Cermei -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Feljutók
15:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Osztályozó csoport
15:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Feljutók
15:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Osztályozó csoport
15:00Baia Mare - Satu Mare -:-15:00Baile Felix - Victoria Carei -:-
15:00Minerul Ocna Dej - Sanatatea Cluj -:-
RUANDA: Premier League
14:00Marines - Bugesera -:-17:00AS Kigali - APR -:-
SEYCHELLES: Premier League
12:00Anse Reunion - Foresters FC -:-15:00Saint Louis - Cote d'Or -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Old Edwardians - Ports Authority -:-17:15Real Republicans - SLIFA -:-
SKÓCIA: Lowland League
19:45Hearts B - East Stirlingshire -:-SPANYOLORSZÁG: LaLiga2
19:30Amorebieta - Ferrol -:-19:30Elche - R. Oviedo -:-
SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport
18:00Tudelano - Athletic Bilbao B -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport
12:00Alaves C - Urduliz -:-15:00CD Vitoria - Derio -:-
18:30Durango - Aurrera Ondarroa -:-
18:30Pasaia - Portugalete -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport
21:00Ibarra - CD Marino -:-21:00Villa Santa Brigida - Panaderia -:-
SVÁJC: Challenge League
19:15Nyonnais - Baden -:-SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport
19:30Yverdon II - Pully -:-SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra
18:00Täby - Sollentuna -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland
18:00Grebbestad - Ahlafors IF -:-18:30Vänersborgs FK - Kongahälla -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand
19:00Farsta - Viggbyholms -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland
18:00IFK Hässleholm - Kristianstad -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand
18:00Mjölby AI FF - Atvidaberg -:-18:30Nacka Iliria - Syrianska -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland
18:00Lindome - Qviding -:-18:30Tord - Landvetter -:-
SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
20:00Al-Ittihad FC - Al-Taawon -:-20:00Al Khaleej - Al-Hilal -:-
20:00Al Wehda - Al Ahli SC -:-
20:00Damac - Al Nassr Riyadh -:-
SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád
15:00Brodarac - Zvezdara -:-SZLOVÁKIA: Nike liga - Bajnokság Play-Off
16:30Zilina - Slovan Bratislava -:-SZLOVÁKIA: 4. liga - Pozsony
18:30MSK Senec - Rovinka -:-SZLOVÉNIA: Prva Liga
19:15Aluminij - Maribor -:-UGANDA: Premier League
14:00Gadaffi - Kampala City -:-14:00Mbarara City - Maroons -:-
17:00Vipers - UPDF -:-
UKRAJNA: Persha Liga - Feljutók
11:00Prikarpattya - Livyi Bereg -:-UKRAJNA: Persha Liga - Osztályozó csoport
10:00FC Chernihiv - Khust -:-10:30Kremin - Bukovina -:-
UKRAJNA: U19-es bajnokság
10:00Veresz Rivnye U19 - Obolon Kijev U19 -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Boston River - Defensor Sporting -:-USA: MLS Next Pro
01:00Houston Dynamo 2 - Minnesota 2 -:-ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga
15:15Bunyodkor - Din. Samarkand -:-15:15Sogdiana - Qizilqum -:-
VIETNÁM: V.League 1
12:00Nam Dinh - Binh Dinh -:-13:15Hai Phong - Thanh Hoa -:-
VIETNÁM: V.League 2
09:00Phu Tho - TTBD Phu Dong -:-12:00Binh Phuoc - Hue -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés
16:00SJK Akatemia (Fin) - KPV (Fin) -:-VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
11:00Dél-Korea N - Fülöp-szigetek N -:-WALES: Cymru Premier - Bajnokság Play-Off
19:45Bala Town - Newtown -:-19:45TNS - Caernarfon -:-
WALES: Cymru Premier - Osztályozó csoport
19:45Haverfordwest - Barry -:-Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.