FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Tegnap » Minden mérkőzés

FRANCIAORSZÁG: LNB

15:15Lyon-Villeurbanne - JL Bourg 102:84
20:00Gravelines-Dunkerque - Dijon 71:69
20:00Paris - Ada Blois 99:104
20:30Fos-sur-Mer - Nanterre 87:84

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00Budapesti Honvéd SE - Szombathely 61:78
18:00Kaposvár - Szolnoki Olaj 88:94
18:00OSE Lions - Körmend 104:98
18:00Soproni KC - DEAC 90:62

OLASZORSZÁG: Lega A

20:30Benetton Treviso - Reggiana 58:78

SPANYOLORSZÁG: ACB

18:00Zaragoza - Murcia 64:81
20:45Granada - Manresa 84:87
20:45Tenerife - Basquet Girona 76:67

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

12:00Merkezefendi - Petkim Spor 70:79
14:30Pinar Karsiyaka - Manisa 79:76
17:00Tofas - Buyukcekmece 92:53

VILÁG: VB - női - Play Off

05:00Ausztrália N - Kanada N 95:65
08:00Kína N - USA N 61:83

AUSZTRÁLIA: NBL

10:00South East Melbourne - Tasmania JackJumpers 84:79
12:00Illawarra Hawks - Sydney Kings 97:106

AUSZTRIA: Superliga

17:30Oberwart - BBC Nord 89:63

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

18:00Basket Flames - Worthersee Piraten 73:70

AUSZTRIA: Szuperliga - női

16:00ElhalasztvaVienna United N - Vienna Timberwolves N -:-
18:00Celovec N - Duches Klosterneuburg N 53:92

CHILE: Chilei Kupa

01:30Catolica - Luis Matte Larrain 108:30
23:00Valdivia - Liceo Pablo Neruda 79:59
00:00U. De Concepcion - Truenos De Talca 106:62
00:30Liceo Curico - Tinguiririca 49:68
00:30Tomas Lawrence - Manquehue 81:68

CSEHORSZÁG: NBL

17:30Ostrava - Pardubice 88:77
17:30USK Praha - Hradec Kralove 87:72
18:00Olomoucko - Kolin 73:78
18:00Opava - Nymburk 61:69
18:30Brno - Slavia Prague 92:79

CSEHORSZÁG: ZBL - női

17:00Slavia Praha N - Strakonice U19 N 83:50
17:00ElhalasztvaZabiny Brno N - Hradec Kralove N -:-

DÁNIA: Basketligaen

14:30Amager - Randers 77:95
15:00Værløse - Bakken Bears 84:75

DÁNIA: Kvindebasketligaen - női

17:15Amager N - Aabyhoj N 75:60

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Liga - Csoportkör

00:00San Martin - Sorocabana 68:69
03:00Titanes de Barranquilla - Punto Rojo 78:52
00:00Punto Rojo - San Martin 76:83

DÉL-KOREA: KBL Cup

07:00Goyang - Seoul Thunders 66:58
09:00LG Sakers - Sangmu 106:79

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

20:30Bristol Flyers - Sheffield Sharks 68:55

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női

17:15Oaklands Wolves N - Sevenoaks Suns N 50:122
20:30Newcastle Eagles N - Nottingham Wildcats N 69:65

EURÓPA: ABA League

16:00Igokea - Mornar Bar 83:91
20:00Crvena zvezda - MZT Skopje 87:67

EURÓPA: BNXT League

20:00BAL Weert - Den Helder 75:77
20:30Liege - Okapi Aalst 82:73
20:30Spotter Leuven - Spirou Charleroi 83:81h.u.

EURÓPA: Lett-Észt Liga

14:00Latvijas Universitate - Keila 89:84
16:00Pärnu - Viimsi 87:86
16:00TAL TECH - Rapla 83:89
17:30Prometej - BK Ogre 109:56

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

10:30Grodno - Gomel 92:48
14:00Rubon - Impuls 80:79
14:30Cmoki Minszk 2 - Borisfen 60:71

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női

12:00BDU-Tsmoki N - Horizont Minsk 2 N 64:47
12:00Breszt N - Gomel N 60:64
13:00Victoria Grodno N - Rguor Minsk N 65:50

FINNORSZÁG: Korisliiga

15:00Kouvot - KTP Basket 82:95
16:00Kobrat - Karhu Basket 81:72
17:00Honka - Lahti Basketball 71:76
18:00Salon Vilpas - BC Nokia 65:72

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

14:00Tapiolan Honka N - Torpan Pojat Helsinki N 90:69
14:00Vimpelin Veto N - Espoo Team N 82:88
16:00PeKa N - Forssan Alku N 95:65
16:00Pyrinto N - Kouvottaret N 71:75

FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21

14:00Fos-sur-Mer U21 - Nanterre U21 86:82
16:00Paris U21 - Ada Blois U21 87:92
16:00Strasbourg U21 - Nancy U21 90:99
16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Dijon U21 61:71
17:00Pau-Orthez U21 - Limoges U21 83:79

FÜLÖP-SZIGETEK: Commissioners Cup

10:30Phoenix Fuelmasters - Bay Area Dragons 91:101
12:45Converge FiberXers - Magnolia Hotshots 105:109

GÖRÖGORSZÁG: Szuperkupa

16:00Panathinaikosz - Kolossos Rhodes 72:67
20:00Olimpiakosz - Promitheas 93:65

HOLLANDIA: WBL - női

19:00Den Helder N - Landslake Lions N 78:65
19:00Triple Threat N - Martini Sparks N 71:61
20:15Binnenland N - Jolly Jumpers N 59:54
20:30Lekdetec N - Limburg N 66:49

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

15:00Dinamo Zagreb - Alkar 91:83
17:00Gorica - Zabok 71:53
18:00ElhalasztvaCedevita - GKK Sibenka -:-
19:00Skrljevo - Furnir 81:90

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga

17:00Mladost - Jazine 89:85
17:00Omis - Kastela 61:75
17:00Osijek - Hermes 104:58
18:00Samobor - Kvarner 61:65
19:00Stoja - Dubrovnik 87:73
19:30KK Zagreb - Sonik Puntamika 80:67

HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női

15:15KAZL Split N - Sibenik N 76:41
16:00Plamen Pozega N - Medvescak N 58:68
16:00Ragusa Dubrovnik N - FSV Rijeka N 85:29
17:30Brod na Savi N - Split N 107:64

ÍRORSZÁG: Szuperliga

17:00Ballincollig - Moycullen 83:49
19:30Belfast - DCU Saints 90:67
19:30Neptune - UCC Demons 92:91
20:00Eanna - Sligo 84:93
20:00UCD Marian - Killester 82:84
20:30Templeogue - Maree 72:91
20:30Tralee Warriors - KCYMS 105:103h.u.

JAPÁN: B.League

07:00Shinshu - Alvark 61:66
07:05Hokkaido - Akita 90:95
08:05Chiba - Osaka 77:67
08:05Diamond Dolphins - SeaHorses Mikawa 84:74
08:05Gunma - Shiga 88:80
08:05Ibaraki Robots - Nagoya Fighting Eagles 79:88
08:05NeoPhoenix - Brave Thunders 85:87
09:05Hiroshima D. - Yokohama 89:96
09:05Kyoto - Sendai 65:92
10:35Niigata - Shimane 81:73
10:35Toyama - Sun Rockers Shibuya 84:90
12:05Ryukyu - Utsunomiya Brex 81:52

KOLUMBIA: LBP - Clausura

00:00Bucaros - Corsarios Cartagena 82:71
03:00Caribbean Storm Islands - Tigrillos de Antioqui 90:72
23:00Bucaros - Corsarios Cartagena 69:78

KOSZOVÓ: Superliga

17:00Bashkimi - Rahoveci 84:79
19:00ElhalasztvaTrepca - Sigal Prishtina -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:30GTK Gliwice - Lublin 63:49
19:30Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 87:73

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

15:00Polonia Warszawa - Starogard Gdanski 74:86
15:00Poznań - HydroTruck Radom 89:94h.u.
18:00Alstom Krakow - Kotwica Kolobrzeg 81:92
18:00Gornik Walbrzych - Krosno 92:68
20:00MKKS Koszalin - Bytom 94:74
20:00WKK Wroclaw - Dziki Warszawa 73:75

LENGYELORSZÁG: Szuperkupa - női

18:00Arka Gdynia N - Polkowice N 66:80

LITVÁNIA: LKL

16:00Prienai - Rytas 66:89
16:20Jonava - Nevezis 71:64

LUXEMBURG: Total League

20:00Heffingen - Larochette 66:74
20:00T71 Dudelange - Walferdange 101:92
20:30Contern - Amicale Steesel 81:91
20:30Grengewald Hueschtert - Musel Pikes 92:74

LUXEMBURG: Total League - női

18:00Les Sangliers Wooltz N - Walferdange N 77:96
18:30Contern N - Amicale Steesel N 65:56
18:30Grengewald Hueschtert N - Musel Pikes N 71:57

MAGYARORSZÁG: NB I - női

15:00BEAC Újbuda N - PEAC-Pécs N 64:88
18:00Cegléd N - Sopron N 71:102
18:00TFSE-MTK N - Ludovika Csata N 85:83
18:00Vasas N - Szekszárd N 64:69
18:30DVTK - HUN-Therm N - PINKK-Pécsi N 62:36

MEXIKÓ: LNBP - Play Off

03:00Mineros - Fuerza Regia 80:74
03:00Plateros - Dorados 69:100
03:30Libertadores - Abejas 84:82
05:00Soles - Astros 94:83

NÉMETORSZÁG: BBL

18:00Bayern - Ulm 87:80
18:00Hamburg - Syntainics MBC 91:74
20:30s.Oliver Würzburg - Bonn 71:96

NÉMETORSZÁG: Pro A

18:30Nürnberg - Trier 87:82
19:00Bremerhaven - Giessen 98:60
19:00Kirchheim - Tübingen 87:98
19:00Panthers Schwenningen - Dresden 74:75
19:30Artland - Vechta 61:88
19:30Leverkusen - PS Karlsruhe 90:77

NÉMETORSZÁG: Pro B

18:00Ehingen - Coburg 76:85
18:00Wolmirstedt - Iserlohn 98:66
19:30BIS Baskets Speyer - Löwen 65:86
19:30College Karlsruhe - Oberhaching 75:77
19:30Herford - Rhöndorf 82:103
19:30Leitershofen/Stadtbergen - Ludwigsburg 2 81:65
19:30Schwelm - Sandersdorf 79:66
20:00Giessen Pointers - Bernau 70:87

NORVÉGIA: BLNO

16:00Centrum Tigers - Nidaros Jets 85:57
17:00Asker - Froya 90:104
17:00Gimle - Tromso 85:73

OLASZORSZÁG: Serie A2

18:00Monferrato - Latina 91:70
20:00Cividale - Chieti Basket 81:78
20:30Urania Milano - Cantu 70:85

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

14:00San Giovanni N - Libertas Moncalieri N 54:45
16:15Ragusa N - Valdarno N 97:48
18:30San Martino N - Schio N 54:75
20:45Basket Crema N - Virtus Bologna N 52:75

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Második szakasz

10:00Barsz Rosztov - Magnyitogorszk 79:51
12:30Csebokszari - Cseljabinszk 55:93

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női

16:00Szamara N - Nika Siktivkar N 70:90

PORTUGÁLIA: LPB

16:00CAB Madeira - Ovarense 77:80
16:30CD Povoa - Vitoria 76:86
18:00Benfica - Lusitania 111:85
18:00ElhalasztvaImortal - Sporting CP -:-
19:30Sangalhos - FC Porto 71:78
22:00Oliveirense - Esgueira 80:71

PORTUGÁLIA: LFB - női

19:30Imortal N - Olivais N 69:68
19:45Esgueira N - Quinta Dos Lombos N 54:52

ROMÁNIA: Román Kupa

17:00ElhalasztvaAthletic Constanta - SCM Craiova -:-
17:00Petrolul Ploiesti - CSM Oradea 69:97
17:00Rapid Bukarest - CSM Focsani 99:62
17:30Voluntari - Miercurea Ciuc 97:52
18:00CSU Sibiu - CSM Targu Jiu 72:58
18:00Dinamo Bucharest - Cluj-Napoca 69:67

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

13:00Rapid Bukarest N - CSBT Alexandria N 66:54
16:30Cluj Napoca N - Sepsi S. N 32:107
18:30Phoenix Constanta N - Targu Secuiesc N 56:64

SVÁJC: SB League

17:00Lugano - SAM Massagno 82:98
17:30BBC Monthey - Fribourg Olympic 93:83h.u.
17:30BC Boncourt - Regio Basel 95:85
18:00Geneva Lions - Neuchatel 79:64

SVÉDORSZÁG: Basketligan

16:04Koping Stars - KFUM Fryshuset 82:64

SVÉDORSZÁG: Superettan

13:00Wetterbygden Stars - AIK Basket 91:85
14:00RIG Mark - IK Eos 79:63
15:30Hogsbo - Ockelbo 109:69
16:00Norrort - Team4Q 98:94
16:00Sloga Uppsala - Trelleborg 76:114
17:00Eskilstuna - Helsingborg 96:87
17:00Tureberg - Huddinge 92:91

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

14:00Eskilstuna N - IK Eos Utveckling N 73:67
14:00Tureberg N - Fryshuset Basket N 65:58
15:30Huddinge N - Malbas Malmö N 63:54
16:00Onsala N - KFUM Kalmar N 92:58
17:00Brahe N - Norrkoping 2 N 83:70
17:00Norrort N - Östersund 2 N 69:62
17:15Blackeberg N - Umeå IK N 66:65

SZERBIA: 1. osztály

18:00OKK Novi Pazar - Tamis 85:78
18:00Vrsac - Vojvodina Srbijagas 73:80
18:00Zlatibor - Kolubara 77:64
19:30Sloga - Cacak 94 104:97h.u.

SZLOVÁKIA: Extraliga

16:00BC Komarno - Svit 67:60
17:00Inter Bratislava - Spisski Rytieri 77:74
18:00BKM Lucenec - Levice 64:81

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

17:00Ruzomberok N - Samorin N 70:65
17:00UMB Banska Bystrica N - Poprad N 60:62
18:00Piestanske Cajky N - Slavia Banska Bystrica N 76:56
18:00Young Angels Kosice N - CBK Kosice N 101:63

SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM

13:00Krka - Rogaska 105:67
18:30LTH Castings - Ilirija 80:84
19:00Tajfun Sentjur - Lasko 79:62

SZLOVÉNIA: 1. SKL - női

16:00Jezica N - ZKK Domzale N 74:59
19:30Triglav N - Konjice N 76:43

TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női

12:00Botas 2 N - Karsiyaka N 93:50
13:00Emlak Konut Gelisim 2 N - Izmit Belediyespor N 45:71
14:30Ferhatoglu N - Fenerbahce 2 N 83:71
15:00Elazig N - Turgutlu N 87:81

VENEZUELA: Superliga

00:00TörölveToros de Aragua - Brillantes -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

00:30Riachuelo (Arg) - Santiago del Estero (Arg) 98:76
02:15Penarol (Arg) - Quilmes (Arg) 68:61
04:00Los Angeles Clippers (Usa) - Maccabi Raanana (Isr) 121:81
17:30Posusje (Bih) - Mrkonjic Grad (Bih) -:-
19:30Spars Ilidza (Bih) - Promo (Bih) 82:71

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

13:00Emlak Konut N (Tur) - Ormanspor N (Tur) 52:49
13:00Galatasaray N (Tur) - Uludag N (Tur) 97:75
20:00Estudiantes N (Esp) - Leganes N (Esp) 65:60

VILÁG: World Tour Cebu 3x3

09:00Antwerp Giants 3x3 - Cebu 3x3 16:11
09:25Riga 3x3 - Utsunomiya 3x3 22:14
10:00Amsterdam 3x3 - Saitama 3x3 22:11
10:25Ulaanbaatar 3x3 - Doha 3x3 21:10
11:00Antwerp Giants 3x3 - Omaha 3x3 19:14
11:25Riga 3x3 - Sansar 3x3 22:8
12:00Amsterdam 3x3 - Jeddah 3x3 22:19
12:25Ulaanbaatar 3x3 - Lausanne 3x3 20:14
13:00Omaha 3x3 - Cebu 3x3 21:14
13:25Sansar 3x3 - Utsunomiya 3x3 14:21
14:00Jeddah 3x3 - Saitama 3x3 15:21
14:25Lausanne 3x3 - Doha 3x3 21:8

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.