FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Holnap » Minden mérkőzés

EURÓPA: Bajnokok Ligája

17:30Legia - Hapoel Holon -:-
18:30Peristeri - Bnei Herzliya -:-
20:00Hapoel Jeruzsálem - Darussafaka -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

18:00Besiktas - Konyaspor -:-

USA: NBA - Előszezon

00:00Toronto Raptors - Utah Jazz -:-
01:00Houston Rockets - San Antonio Spurs -:-

AUSZTRÁLIA: NBL

10:30Tasmania JackJumpers - Cairns Taipans -:-

BULGÁRIA: Szuperkupa

18:00Balkan - Rilszki Szportiszt -:-

DÁNIA: Basketligaen

19:15Holbaek - Bears Academy -:-

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Liga - Csoportkör

00:00Sorocabana - Punto Rojo -:-
03:00Titanes de Barranquilla - San Martin -:-

DÉL-KOREA: KBL Cup

07:00Anyang - LG Sakers -:-
09:00Seoul Knights - Goyang -:-

EURÓPA: ABA League

18:00FMP - Mega Basket -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

18:00Zadar - Bosco -:-

IRÁN: Super League - Első szakasz

14:30Kalleh - Nobogh Arak -:-
14:30Mes Rafsanjan - Mahram Tehran -:-
14:30Padafan Raad - Mes Kerman -:-
14:30Palayesh Naft Abadan - Sanaye Hormozgan -:-
14:30Shahrdari Gorgan - Avije Sanat Parsa -:-
14:30Zob Ahan - Toofarghan Azarshahr -:-

KOLUMBIA: LBP - Clausura

23:00Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-
03:00Team Cali - Sabios de Manizales -:-

LITVÁNIA: LKL

17:50BC Wolves - Juventus -:-
18:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes -:-

MEXIKÓ: LNBP - Play Off

00:00Libertadores - Abejas -:-
01:00Soles - Astros -:-
02:00Mineros - Fuerza Regia -:-
03:00Plateros - Dorados -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

15:00Braunschweig - s.Oliver Würzburg -:-
17:30Frankfurt - Bayern -:-
18:00ElhalasztvaSyntainics MBC - Bonn -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League

17:00Szamara - CSZKA Moszkva -:-
19:00Lokomotiv Kuban - MBA Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női

14:00Jeniszej Krasznojarszk N - Szpartak Moszkva N -:-
15:00Neftyanyik Omszk N - Dinamo Kurszk N -:-
18:00Dinamo Moszkva N - MBA Moszkva N -:-
18:00Rosztov N - UMMC Jekatyerinburg N -:-

PARAGUAY: LNB - Clausura

00:30Ciudad Nueva - Deportivo Campoalto -:-
00:30Dep. San Jose - Libertad -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

17:00Laguna Bukarest - Athletic Constanta -:-
18:00BCM Pitesti - Petrolul Ploiesti -:-
18:00BC Steaua Bucuresti - Dinamo Bucharest -:-
18:00BC Timisoara - CSU Sibiu -:-
18:00CSM Targu Mures - Voluntari -:-
18:00Municipal Galati - Rapid Bukarest -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan

19:04Norrköping - Borås -:-

SZERBIA: 1. osztály

18:00Dunav - Subotica -:-
20:30OKK Beograd - Dynamic -:-

SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM

18:00Sencur - Podcetrtek -:-

VENEZUELA: Superliga - Play Off

23:00Guaiqueries - Supersonicos -:-
23:30Trotamundos - Brillantes -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

04:00Phoenix Suns (Usa) - Adelaide 36ers (Aus) -:-
16:00TörölveKozuv (Mkd) - TFT Skopje (Mkd) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.