Kosárlabda » 05.04.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Euroliga
18:45Fenerbahce - Anadolu Efes -:-19:30Bayern - Panathinaikosz -:-
19:30Milano - Virtus Bologna -:-
19:30Real Madrid - Baskonia -:-
TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi
16:00Samsunspor - Çağdaş Bodrum Spor -:-USA: NBA
00:30Dallas Mavericks - Atlanta Hawks -:-00:30Miami Heat - Philadelphia 76ers -:-
00:30New York Knicks - Sacramento Kings -:-
01:00Houston Rockets - Golden State Warriors -:-
03:00Los Angeles Clippers - Denver Nuggets -:-
00:00Charlotte Hornets - Orlando Magic -:-
00:00Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder -:-
00:00Washington Wizards - Portland Trail Blazers -:-
00:30Boston Celtics - Sacramento Kings -:-
ALBÁNIA: Szuperliga
17:00Elbasani - Vllaznia -:-ARGENTÍNA: Liga A
01:00Union De Santa Fe - Olimpico -:-01:30Regatas - La Union -:-
00:05San Lorenzo - Platense -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél
10:00Frankston - Keilor Thunder -:-10:00Nunawading - Ringwood -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél - női
08:00Frankston N - Keilor Thunder N -:-08:00Nunawading N - Ringwood N -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat
13:30Kalamunda Eastern Suns - East Perth Eagles -:-13:30Mandurah Magic - Rockingham Flames -:-
13:30South West Slammers - Beeliar Boodjar -:-
13:30Warwick Senators - Perry Lakes Hawks -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat - női
11:30Kalamunda Eastern Suns N - East Perth Eagles N -:-11:30Mandurah Magic N - Rockingham Flames N -:-
11:30South West Slammers N - Beeliar Boodjar N -:-
11:30Warwick Senators N - Perry Lakes Hawks N -:-
BOLÍVIA: Libobasquet
00:00Carl A-Z - Saracho -:-01:30Pichincha Potosi - Kinwa -:-
BRAZÍLIA: NBB
23:30Unifacisa - Vasco -:-00:00Pinheiros - Uniao Corinthians -:-
00:00Sao Paulo - Cerrado -:-
23:00Paulistano - Caxias do Sul -:-
23:30Pato - Minas -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
23:00Catanduva N - Ponta Grossa N -:-23:00Santo Andre N - Corinthians N -:-
CIPRUS: A divízió - Felsőház
17:00AEL - AEK -:-17:00Apollon - Keravnos S. -:-
CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Off
18:00Hradec Kralove - Litomerice -:-18:00Jindrichuv Hradec - Svitavy -:-
CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Out
19:00USK Praha B - Prostejov -:-DÁNIA: Basketligaen - Felsőház
18:00Horsens - Svendborg -:-EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL
19:30Plymouth City Patriots - Manchester Giants -:-EURÓPA: ABA League
17:00Cibona - Cedevita Olimpija -:-19:00Studentski Centar - Buducnost -:-
EURÓPA: BNXT League - Alsóház
19:30Circus Brussels - Den Helder -:-19:30Kortrijk - Mechelen -:-
EURÓPA: BNXT League - Felsőház
19:00Liege - Den Bosch -:-19:30Limburg - Groningen -:-
19:30Spirou Charleroi - BAL Weert -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League
17:00Impuls - Minsk 2 -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női
16:00Rguor Minsk N - Gomel N -:-FRANCIAORSZÁG: Pro B
19:00Aix-Maurienne - St. Chamond -:-19:00Angers - Denain-Voltaire -:-
19:00ASA - La Rochelle -:-
19:00Evreux - Antibes -:-
19:00Poitiers - Lille -:-
19:30Fos-sur-Mer - Rouen -:-
19:30Vichy - Pau-Orthez -:-
FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa
09:30TNT Tropang Giga - NorthPort -:-12:30Ginebra Kings - San Miguel Beermen -:-
GEORGIA: Szuperliga
15:00Batumi - Mega Tbilisi -:-17:00Gurjaani Delta - TSU -:-
HORVÁTORSZÁG: Premijer liga
17:00Cedevita - Split -:-19:15Dinamo Zagreb - Zadar -:-
IZRAEL: Liga Leumit
11:30Elitzur Shomron - Ramat Hasharon -:-11:30Ironi Nahariya - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-
12:00Maccabi Rishon - Maccabi Raanana -:-
JAPÁN: B2.League
11:00Fukuoka - Shiga -:-KANADA: Super League
00:00Windsor - Newfoundland Rogues -:-KAZAHSZTÁN: National League - Play Off
15:00Atirau - Kaspiy Aktau -:-KOSZOVÓ: Superliga - női - Play Off
17:00Prishtina N - Bashkimi N -:-LENGYELORSZÁG: Kosárlabdaliga
16:30Spojnia Stargard - Anwil Wloclawek -:-18:30GTK Gliwice - Torun -:-
LENGYELORSZÁG: 1. Liga
19:00WKK Wroclaw - Poznań -:-LITVÁNIA: NKL - Play Off
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-NÉMETORSZÁG: BBL
19:00Tübingen - Rostock -:-OROSZORSZÁG: VTB United League - Felsőház
17:30Zenit Szentpétervár - Unics Kazany -:-PUERTO RICO: BSN
01:00Cangrejeros - Aguada Santeros -:-01:00Indios de Mayaguez - Piratas de Quebradillas -:-
ROMÁNIA: Liga National - női - 5-8. hely
16:00Olimpia Brasov N - Rapid Bukarest N -:-16:00Targu Mures N - Cluj Napoca N -:-
ROMÁNIA: Liga National - női - Play Off
16:00Arad N - Sepsi S. N -:-16:00Municipal Targoviste N - CSM Constanta N -:-
SPANYOLORSZÁG: LEB Oro
19:00Castello - Melilla -:-19:45Tizona Burgos - Estudiantes -:-
20:00Lleida - Real Valladolid -:-
SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női
18:00IDK Gipuzkoa N - Gernika Bizkaia N -:-SVÉDORSZÁG: Basketligan - Play Off
18:04BC Lulea - Nassjo -:-18:04Borås - Södertälje -:-
SVÉDORSZÁG: Basketligan - női - Play Off
18:00Hogsbo N - Norrköping N -:-18:00Östersund N - Uppsala N -:-
TAJVAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Taiwan Beer -:-12:00Changhua - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAJVAN: P. League+
10:00Taoyuan Pauian Pilots - Formosa Dreamers -:-TAJVAN: WSBL - női
06:00Taipower N - Cathay Life N -:-08:00Chunghua Telecom N - Taiyuan N -:-
TÖRÖKORSZÁG: TBL
13:00Final Spor - Ankara Kolejliler -:-18:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Bornova -:-
ÚJ-ZÉLAND: NBL
07:30Otago Nuggets - Manawatu Jets -:-Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.