FRISSÍTÉS

Tenisz » Holnap » Minden mérkőzés

ATP - EGYÉNI: Halle (Németország), fű

10:00Darderi L. (Ita) - Struff J-L. (Ger) -:-
10:00Medvedev D. (Wrl) - Zhang Z. (Chn) -:-

WTA - EGYÉNI: Berlin (Németország), fű

10:00Kasatkina D. (Wrl) - Sabalenka A. (Wrl) -:-
10:00Vondrousova M. (Cze) - Kalinskaya A. (Wrl) -:-

WTA - EGYÉNI: Birmingham (Egyesült Királyság), fű

11:00Cocciaretto E. (Ita) - Stephens S. (Usa) -:-
11:00Fernandez L. (Can) - Golubic V. (Sui) -:-
11:00Potapova A. (Wrl) - Bronzetti L. (Ita) -:-
11:00Tomljanovic A. (Aus) - Zhu L. (Chn) -:-

ATP - PÁROS: Halle (Németország), fű

10:00Hurkacz H./Sinner J. - Lammons N./Withrow J. -:-
10:00Gille S./Vliegen J. - Doumbia S./Reboul F. -:-

ATP - PÁROS: London (Egyesült Királyság), fű

11:00Cerundolo F./Etcheverry T. M. - Fritz T./Khachanov K. -:-
11:00De Minaur A./Korda S. - Ram R./Salisbury J. -:-
11:00Baez S./Mannarino A. - Koolhof W./Mektic N. -:-
11:00Evans D./Murray A. - Dodig I./Krajicek A. -:-
11:00TörölveArevalo M./Pavic M. - Paul T./Tiafoe F. -:-
11:00Gonzalez S./Roger-Vasselin E. - Draper J./Norrie C. -:-
11:00Skupski N./Venus M. - Humbert U./Shelton B. -:-

WTA - PÁROS: Berlin (Németország), fű

10:00Azarenka V./Badosa P. - Alexandrova E./Khromacheva I. -:-
10:00Eikeri U./Neel I. - Kichenok L./Kichenok N. -:-

WTA - PÁROS: Birmingham (Egyesült Királyság), fű

11:00Dart H./Lumsden M. - Bouzkova M./Sorribes Tormo S. -:-
11:00Minnen G./Watson H. - Dabrowski G./Routliffe E. -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Poznan (Lengyelország), salak

10:00Jianu F. C. (Rou) - Vincent Ruggeri S. (Ita) -:-
10:00Kasnikowski M. (Pol) - Fonio G. (Ita) -:-
10:00Mager G. (Ita) - Svrcina D. (Cze) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Santa Cruz 2 (Bolívia), salak

00:00Blanch D. (Usa) - Prado Angelo J. C. (Bol) -:-
00:00Cerundolo J. M. (Arg) - Midon L. (Arg) -:-
16:00Mena F. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) -:-

CHALLENGER NŐI - EGYÉNI: Gaiba (Olaszország), fű

10:00Bandecchi S. (Sui) - Andreeva E. (Wrl) -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Blois (Franciaország), salak

10:00Barnat J./Duda F. - Echargui M./Iannaccone F. -:-
10:00Bertola R./Geerts M. - Merino A./Negritu Ch. -:-
10:00Bayldon B./Hermans M. - Debru G./Inchauspe P. -:-
10:00Lock B./Lock C. - Genov A./Pujol Navarro B. -:-
10:00Davis J./MacKinlay J. - Banthia S./Sharan D. -:-
10:00Fancutt T. J./Statham J. - Babic Z./Roveri Sidney G. -:-
10:00Potenza L./Whiting T. - Stevenson K./Taylor A. -:-
10:00Karlovskiy E./Zakharov A. - Denolly C./Gea A. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Ilkley (Egyesült Királyság), fű

11:00Barrientos N./Cabral F. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. -:-
11:00Chandrasekar A./Kadhe A. - Goransson A./Verbeek S. -:-
11:00Harrison C./Martin F. - Jacq G./Mansouri S. -:-
11:00Daniell M./Middelkoop M. - Broom C./Jones B. -:-
11:00Arends S./Pel D. - Arribage T./Martineau M. -:-
11:00Nedunchezhiyan J./Prashanth V. - Balaji N. S./Johnson L. -:-
11:00Schoolkate T./Smith J-P. - Clarke J./Willis M. -:-
11:00King E./Stalder R. - Barrios Vera T./Garin C. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Poznan (Lengyelország), salak

10:00Alves M./Dutra Da Silva D. - Olivieri G. A./Ugo Carabelli C. -:-
10:00Drzewiecki K./Matuszewski P. - Goldhoff G./Walkow S. -:-
10:00Blus A./Pawelski M. - Roca Batalla O./Sanchez Izquierdo N. -:-
10:00Kalovelonis M./Tsitsipas Pe. - Kasnikowski M./Majchrzak K. -:-
10:00Cervantes I./Vega Hernandez D. - Nam J. S./Niklas-Salminen P. -:-
10:00Luz O./Zormann Da Silva M. - Jecan M. A./Pichler D. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Santa Cruz 2 (Bolívia), salak

23:30Gomez J. S./Urrea A. - Hudd E./Stevenson D. -:-
01:00Aboian L./Aboian V. - Davila Gasser E./Garcia R. -:-
01:30Johns G./Schachter N. - Guillen Meza A./Lingua Lavallen A. L. -:-
01:30Pucinelli de Almeida M./Zanellato N. - Dellien Velasco M. A./Dellien I. -:-
16:00Farjat T./Olivo R. - Lobanov A./Nesterov A. -:-
16:00Watanabe S./Takeru Y. - Carou I./Prado Angelo J. C. -:-
16:00Ribero F./Torres J. B. - Reynolds F./Soto M. -:-
16:00Britto L./Villanueva G. - Habib H./Hildebrand T. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Sassuolo (Olaszország), salak

10:00Bondioli F./Cecchinato M. - Altmaier D./Martinez L. D. -:-
10:00Burruchaga R. A./Coria F. - Begemann A./Cornea V. V. -:-
10:00Nouza P./Rikl P. - Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. -:-
10:00Bortolotti M./Romios M. C. - Ellis B./Eysseric J. -:-
10:00Arneodo R./Weissborn S. - Cina F./Gaio F. -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Rancho Santa Fe, CA (USA), kemény

19:00George B. T. (Can) - Kirchheimer S. (Usa) -:-
19:00Hanzlik C. (Usa) - Ponwith N. (Usa) -:-
19:00Kleege W. (Usa) - Brumm J. (Usa) -:-
19:00Schiffman E. (Usa) - Tarvet O. (Gbr) -:-
19:00Tien L. (Usa) - Maloney P. (Usa) -:-
19:00Wallart E. (Fra) - Vithoontien L. (Jpn) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Saarlouis (Németország), salak

10:00Bakshi A. (Geo) - Filip J. (Cze) -:-
10:00Bobrov B. (Wrl) - Van Sambeek F. (Ned) -:-
10:00Brunclik P. (Cze) - Den Heijer G. (Ned) -:-
10:00Cucka K. (Ger) - Goldsteiner P. (Aut) -:-
10:00Fomin S. (Uzb) - Corwin F. (Usa) -:-
10:00Gavrielides L. (Ger) - Tkemaladze Z. (Geo) -:-
10:00Marysko V. (Ger) - Tresca G. (Ita) -:-
10:00Prechtel S. (Ger) - Visker N. (Ned) -:-
10:00Stuchlik O. O. (Cze) - Gerch L. (Ger) -:-
10:00Vrbensky M. (Cze) - Pontjodikromo S. (Ned) -:-
10:00Welte M. (Ger) - Oetzbach A. (Ger) -:-
10:00Wiedenmann L. (Ger) - Vale D. (Por) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Cattolica (Olaszország), salak

10:00Pecci A. (Ita) - Schiessl J. E. (Bra) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Tulsa, OK (USA), kemény

00:00Hulme M. (Aus) - Peliwo F. (Pol) -:-
00:00Sheehy J. (Usa) - Braswell J. (Usa) -:-
00:30Kissell C. (Usa) - Tomic B. (Aus) -:-
17:00Kingsley C. (Usa) - Braswell M. (Usa) -:-
17:00Kotzen A. (Usa) - Andrade A. (Ecu) -:-
17:00Krueger M. (Usa) - Cassone M. (Usa) -:-
17:00Spizzirri E. (Usa) - Sinclair C. (Nmi) -:-
17:00Zink T. (Usa) - McCormick T. (Usa) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W50 Ystad (Svédország), salak

10:00Cengiz B. (Tur) - In-Albon Y. (Sui) -:-
10:00Charaeva A. (Wrl) - Rouvroy M. (Fra) -:-
10:00Hennemann C. W. (Swe) - Benoit M. (Bel) -:-
10:00Janicijevic S. (Fra) - Matoula M. (Gre) -:-
10:00Mendez S. (Aus) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) -:-
10:00Rinaldo Persson K. (Swe) - Vandewinkel H. (Bel) -:-
10:00Sieg M. (Usa) - Pieri T. (Ita) -:-
10:00Strakhova V. (Ukr) - Curmi F. (Mlt) -:-
10:00Zaar L. (Swe) - Peterson R. (Swe) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W75 Olomouc (Csehország), salak

10:00Bondár A. (Hun) - Radivojevic L. (Srb) -:-
10:00Hovde L. (Usa) - Deichmann K. (Lie) -:-
10:00Jang S. J. (Kor) - Lee G. (Rou) -:-
10:00Palicova B. (Cze) - Pastikova J. (Cze) -:-
10:00Sakellaridi S. (Gre) - Stollár F. (Hun) -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Rancho Santa Fe, CA (USA), kemény

19:00Brumm J./Dickerson R. - Anthrop J./Nakashima B. N. -:-
19:00Harper M./Harper P. - Fuchs Z./Sciglitano L. -:-
19:00Neff A./Svajda T. - Schiffman E./Zamora N. -:-
19:00Thompkins J./Tyler J. - Altamirano C./Vithoontien L. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Saarlouis (Németország), salak

10:00Pontjodikromo S./Visker N. - Tobon M./Tresca G. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Tulsa, OK (USA), kemény

00:00Horve L./Okonkwo O. - Rybakov A./Vance J. -:-
17:00Kuzuhara B./Novikov D. - Bruce C./Kissell C. -:-
17:00Maginley J./Sheehy J. - Bracks I./Rollins P. -:-
17:00Hulme M./Tettamble G. - Braswell J./Gorzny S. -:-
17:00Pearson K./Vandecasteele Q. - Heng N./Swenson B. -:-
17:00Ribeiro Lago E./Van Emburgh J. - Ilagan A./Sinclair C. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W100 Ilkley (Egyesült Királyság), fű

12:00Corley C./Corley I. - Chang S./Smith A. -:-
12:00Li A./Marino R. - Gleason Q./Tang Q. -:-
12:00John-Baptiste L./Roach G. - Brooks M./Xu M. -:-
12:00Haverlag I./Rogers A. S. - Mandlik E./Parrizas-Diaz N. -:-
12:00Mladenovic K./Ruse G. - Aiava D./Joint M. -:-
12:00Ponchet J./Schoofs B. - Diatchenko V./Shymanovich I. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W35 Wichita, KS (USA), kemény

00:30Fakih K./Ngounoue M. - Roselli G./Xantava T. -:-
02:00Hsu C./Yamalapalli S. - Deatherage M. B./Jagolinzer J. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W50 Ystad (Svédország), salak

10:00Hessleryd T./Orswall J. - Bajraliu L./Bergkvist Larsson B. -:-
10:00Nahimana S./Vargova N. - Nuudi M./Samir S. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W75 Olomouc (Csehország), salak

10:00Breckova N./Denisenko J. - Aney J./Papadakis L. -:-
10:00Hindova D./Jang S. J. - Pastikova J./Smekalova M. -:-
10:00Marcinkevica D./Shapatava S. - Feldmane D. D./Mandelikova K. -:-

CSAPAT - FÉRFI: Davis Kupa - III. csoport (Világ)

21:00Bermuda - Guatemala -:-
21:00Costa Rica - Venezuela -:-
21:00Dominikai Köztársaság - Puerto Rico -:-
21:00Paraguay - Bahama-szigetek -:-

CSAPAT - NŐI: Billie Jean King Cup - III. csoport (Világ)

09:00Albánia N - San Marino N -:-
09:00Finnország N - Moldova N -:-
09:00Luxemburg N - Írország N -:-
09:00Montenegró N - Azerbajdzsán N -:-
09:00Örményország N - Ciprus N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.