FRISSÍTÉS

Tenisz » Tegnap » Minden mérkőzés

ATP - EGYÉNI: Cincinnati (USA), kemény

01:00Khachanov K. (Rus) - Korda S. (Usa) 0:2
01:10Berrettini M. (Ita) - Tiafoe F. (Usa) 1:2
04:25Shapovalov D. (Can) - Dimitrov G. (Bul) 2:0
17:05Coric B. (Cro) - Musetti L. (Ita) 2:0
17:10Kokkinakis T. (Aus) - Sinner J. (Ita) 1:2
17:10Paul T. (Usa) - Brooksby J. (Usa) 2:0
18:40Laaksonen H. (Sui) - De Minaur A. (Aus) 0:2
18:45Ramos A. (Esp) - Fognini F. (Ita) 0:2
20:30Carreno-Busta P. (Esp) - Kecmanovic M. (Srb) 1:2
20:40Fritz T. (Usa) - Baez S. (Arg) 2:0
20:40Kyrgios N. (Aus) - Davidovich Fokina A. (Esp) 2:0
21:20Sonego L. (Ita) - Shelton B. (Usa) 1:2

WTA - EGYÉNI: Cincinnati (USA), kemény

23:15Fernandez L. A. (Can) - Alexandrova E. (Rus) 0:2
00:10Martincova T. (Cze) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 2:1
01:50Kanepi K. (Est) - Azarenka V. (Blr) 1:2
02:45Townsend T. (Usa) - Tomljanovic A. (Aus) 1:2
03:05Garcia C. (Fra) - Martic P. (Cro) 2:0
04:25Stephens S. (Usa) - Cornet A. (Fra) 2:0
16:00TörölveMuchova K. (Cze) - Halep S. (Rou) -:-
17:05Bencic B. (Sui) - Cirstea S. (Rou) 1:2
17:05Osaka N. (Jpn) - Zhang S. (Chn) 0:2
17:10Kalinina A. (Ukr) - Mertens E. (Bel) 0:2
18:20Trevisan M. (Ita) - Kalinskaya A. (Rus) 0:2
18:40Pliskova Ka. (Cze) - Williams V. (Usa) 2:0
19:20Kostyuk M. (Ukr) - Giorgi C. (Ita) 2:1
19:55Kenin S. (Usa) - Rogers S. (Usa) 0:2
21:50Gauff C. (Usa) FELADTA - Bouzkova M. (Cze) 0:1
22:10Martincova T. (Cze) - Kontaveit A. (Est) 1:2
23:50Potapova A. (Rus) - Halep S. (Rou) 1:2

ATP - PÁROS: Cincinnati (USA), kemény

00:25De Minaur A./Norrie C. - Dodig I./Krajicek A. 2:0
20:10Krawietz K./Mies A. - Hurkacz H./Isner J. 2:0
21:20Glasspool L./Heliovaara H. - Paul T./Tiafoe F. 2:1
21:50Mektic N./Pavic M. - Kubot L./Wawrinka S. 2:0
23:10Blumberg W./Johnson S. - Ebden M./Purcell M. 2:1

WTA - PÁROS: Cincinnati (USA), kemény

00:30Bouzkova M./Siegemund L. - Rosolska Ali./Routliffe E. 2:1
17:05Guarachi A./Klepac A. - Aney J./Neel I. 1:2
18:40Azarenka V./Jabeur O. - Aoyama S./Chan H-C. 2:0
20:05Melichar-Martinez N./Perez E. - McNally C./Townsend T. 2:1
21:10Cornet A./Teichmann J. B. - Dabrowski G./Olmos G. 1:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Grodzisk Mazowiecki (Lengyelország), kemény

10:05Kirkin E. (Tur) - Marchenko I. (Ukr) 0:2
10:10Squire H. (Ger) - Rodionov J. (Aut) 0:2
12:00Zuk K. (Pol) - Haase R. (Ned) 0:2
12:15Geerts M. (Bel) - Topo M. (Ger) 0:2
13:25Alvarez Varona N. (Esp) - Kasnikowski M. (Pol) 0:2
14:35Decamps G. (Bra) - Krutykh O. (Ukr) 2:1
15:15Sachko V. (Ukr) - Andujar P. (Esp) 1:2
17:50Mansouri S. (Tun) - Mikula M. (Pol) 2:0
18:25Janowicz J. (Pol) - Seyboth Wild T. (Bra) 2:0
19:15Potenza L. (Ita) - Vatutin A. (Rus) 1:2

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Santo Domingo (Dominikai Köztársaság), salak

00:10Dutra Da Silva D. (Bra) - Delbonis F. (Arg) 1:2
00:10Dzumhur D. (Bih) - Bertran P. (Dom) 2:0
00:10Stebe C-M. (Ger) - Olivieri G. A. (Arg) 2:1
02:10Carballes Baena R. (Esp) - Villanueva G. (Arg) 2:0
02:35Comesana F. (Arg) - Trungelliti M. (Arg) 0:2
20:05TörölveElias G. (Por) - Barrientos N. (Col) -:-
20:10Alvarez N. (Per) - Barrientos N. (Col) 2:1
20:10Galan Riveros D. E. (Col) - Juarez F. (Arg) 2:0
20:10Mena F. (Arg) - Kypson P. (Usa) FELADTA 1:0
22:15Burruchaga R. A. (Arg) - Mejia N. (Col) 2:1
22:45Olivo R. (Arg) - Bueno G. (Per) 2:1

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Vancouver (Kanada), kemény

00:30Koepfer D. (Ger) - Piros Zs. (Hun) 2:0
02:35Ritschard A. (Sui) - Vesely J. (Cze) 0:2
03:05Uchida K. (Jpn) - Ymer E. (Swe) 0:2
06:05Jarry N. (Chi) - Thompson J. (Aus) 0:2
19:10Ayeni A. (Usa) - Rinderknech A. (Fra) 1:2
19:10Blanch U. (Usa) - Simon G. (Fra) 0:2
19:10Saville L. (Aus) - Broady L. (Gbr) 0:2
21:00Ymer M. (Swe) - Guinard M. (Fra) 2:0
21:25Berankis R. (Ltu) - Escobedo E. (Usa) 2:1
22:40Verdasco F. (Esp) - Ficovich J. P. (Arg) 2:0
23:30Humbert U. (Fra) - Chidekh C. (Fra) 2:0

CHALLENGER NŐI - EGYÉNI: Vancouver (Kanada), kemény

23:05Sharma A. (Aus) - Grammatikopoulou V. (Gre) 0:2
23:50Inglis M. (Aus) - Tan H. (Fra) 2:1
23:55Chwalinska M. (Pol) - Burrage J. (Gbr) 1:2
01:05Doi M. (Jpn) - Jimenez Kasintseva V. (And) 0:2
04:20Paquet C. (Fra) - Zhao C. (Can) 2:0
05:10Miyazaki L. (Gbr) - Bronzetti L. (Ita) 0:2
19:10Mladenovic K. (Fra) - Wang Xin. (Chn) 0:2
22:05Nara K. (Jpn) - Vandeweghe C. (Usa) 0:2
00:35Bouchard E. (Can) - Hartono A. (Ned) 0:2
00:50Brengle M. (Usa) - Cabrera L. (Aus) 2:0

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Grodzisk Mazowiecki (Lengyelország), kemény

20:10Kielan S./Wojcik Y. - Added D./Olivetti A. 1:2
21:15Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Arias B./Zeballos F. 2:1

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Vancouver (Kanada), kemény

20:55Bemelmans R./Bergs Z. - Bhambri Y./Myneni S. 1:2
23:40Saville L./Thompson J. - Eysseric J./Sitak A. 2:1

CHALLENGER NŐI - PÁROS: Vancouver (Kanada), kemény

03:55Cabrera L./Hon P. - Doi M./Peterson R. 2:0
22:25Hibino N./Kalashnikova O. - Chwalinska M./Schmiedlova A. K. 2:0
23:25Kato M./Muhammad A. - Bassols M./Papamichail D. 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Anseong (Dél-Korea), salak

03:00Gray T. (Aus) - Jang Y. (Kor) 2:0
03:00Kim C. (Kor) - Pavlekovich Smith T. (Aus) 2:1
03:00Kim J. H. (Kor) - Agostini S. (Ita) 2:0
03:00Sookton-Eng C. (Tha) - Fancutt T. J. (Aus) 0:2
04:00Lee . H. (Kor) - Adachi T. (Jpn) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Bad Waltersdorf (Ausztria), salak

10:00Bresciani L. (Ita) - Stodder T. (Ger) 0:2
10:00Madarász G. (Hun) - Sorger S. (Aut) 2:0
11:30Kivattsev K. (Rus) FELADTA - Klok D. (Rus) 1:1
11:30Kobierski J. (Aut) - Palovic L. (Svk) 0:2
13:30Dalla Valle E. (Ita) - Jorda Sanchis D. (Esp) 2:0
13:30Oberleitner N. (Aut) - Pokorny L. (Svk) 1:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Cancun 11 (Mexikó), kemény

16:00Boyd K. L. (Usa) - Watanabe S. (Jpn) 2:0
16:00Cozbinov A. (Mda) - Kiger M. (Usa) 2:0
16:00Ichikawa T. (Jpn) - Brugnerotto M. (Ita) 1:2
16:00Mayo K. (Usa) - Andrade A. (Usa) 0:2
16:00Moheno Y. E. (Mex) - Rodriguez J. A. (Col) 0:2
16:00Rubio Fierros A. F. (Mex) - Osorio J. S. (Col) 2:1

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Craiova (Románia), salak

11:00Ionel N. D. (Rou) - Guna R. (Rou) 2:0
11:00Piraino G. (Ita) - Roncalli S. (Ita) 1:2
11:00Tomescu D. A. (Rou) - Sun F. (Chn) 2:0
12:30Dancu V. A. (Rou) - Markovski O. (Mkd) 2:0
12:30Radu C. (Rou) - Cretu C. (Rou) 0:2
12:30Snitari I. (Mda) - Gima S. (Rou) 2:0
14:00Pop M. M. A. (Rou) - Donev G. (Bul) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Eindhoven (Hollandia), salak

10:00Bischof F. (Ger) - Dubouch M. (Fra) 1:2
10:00Khoeblal E. (Ned) - Merida Aguilar D. (Esp) 1:2
10:00Perchicot M. (Fra) - Deschamps T. (Fra) 0:2
11:30Oetzbach A. (Ger) - Wassermann D. (Ned) 0:2
13:00Nijboer R. (Ned) - Reymond A. (Fra) 1:2
13:00Slump S. (Ned) - Zielinski M. (Ger) 0:2
13:00Verbeek D. (Ned) - Gandolfi G. (Ita) 0:2
13:00Woerner P. (Ger) - Brigida O. (Ita) 2:1
15:30Füle M. (Hun) - Stuurman R. (Ned) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Jakarta 2 (Indonézia), kemény

07:00Crnokrak A. (Aus) - Park U. (Kor) 0:2
07:00M Rifqi F. (Ina) - Sueoka Y. (Jpn) 2:0
07:00Mukund S. K. (Ind) - Susanto A. (Ina) 2:0
07:00Nishiwaki K. (Jpn) - Imamura M. (Jpn) 2:1
10:00Barki N. A. (Ina) - Kumasaka T. (Jpn) 0:2
10:00Kotzen A. (Usa) - Shanmugam A. (Ind) 2:1

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Malmo (Svédország), salak

13:00Boureau A. (Fra) - Sheyngezikht L. (Bul) 0:2
13:00Eriksson Ziverts J. (Swe) - Fellin M. (Ita) 2:0
13:00Renard L. (Swe) - Henning B. (Ger) 0:2
13:00Wallin O. (Swe) - Goldsteiner P. (Aut) 1:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 32 (Tunézia), kemény

11:00Jones M. (Tha) - Duran T. (Tur) 0:2
11:00Reco A. (Fra) - Sun Qian (Chn) 0:2
12:30Arcon A. (Aus) - Butulija B. (Srb) 0:2
12:30Bertrand R. (Fra) - Piatti R. (Mon) FELADTA 1:1
12:30Ivanovski K. (Mkd) - Dellavedova M. (Aus) 2:0
12:30Lopez N. (Sui) - Nedelchev N. (Bul) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Recife (Brazília), salak (fedettpályás)

18:00Sakamoto P. (Bra) - De Lima M. A. (Bra) 2:0
23:00Britto L. (Bra) - Cury Bueres M. (Bra) 2:1

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Ueberlingen (Németország), salak

13:45Nad P. (Svk) - Florig P. (Ger) 1:2
16:05Al A. T. (Ger) - Popovic S. (Srb) 0:2
16:20Fix D. (Ger) - Negritu Ch. (Ger) 0:2
18:00Gavrielides L. (Ger) - Barnat J. (Cze) 2:1
18:10Gerch L. (Ger) - Welte M. (Ger) 2:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Aldershot (Egyesült Királyság), kemény

11:10Strombachs R. (Ger) - Hussey G. (Gbr) 2:0
12:35Arribage T. (Fra) - Soriano Barrera A. (Esp) 2:0
12:35Hoang A. (Fra) - Stewart H. (Gbr) 2:0
12:35Martin T. (Gbr) - Atmane T. (Fra) 0:2
12:35Riedi L. (Sui) - Echeverria J. (Esp) 2:1
12:45Jones A. (Gbr) - Canter A. (Gbr) 2:0
15:15Houghton G. (Gbr) - Jovanovski N. (Aus) 2:0
15:15Shaw M. (Gbr) - Loffhagen G. (Gbr) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Koksijde (Belgium), salak

10:00Huens H. (Bel) - Katz M. (Bel) 2:1
10:00Pauwels M. (Bel) - Gautier A. (Fra) 0:2
10:30Schlagenhauf N. (Ger) - Navone M. (Arg) 0:2
11:30Casanova H. (Arg) - Blockx A. (Bel) 2:0
11:30Marie J. (Fra) - Rojas O. (Bel) 2:1
11:30Sanchez Jover C. (Esp) - Gill F. (Gbr) 2:1
13:00Bailly G. A. (Bel) - Stanke C. (Ger) 2:0
13:00Collignon R. (Bel) - Gadamauri B. (Bel) 2:0
13:00Molleker R. (Ger) - Leite W. (Bra) 1:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Muttenz (Svájc), salak

12:30Wehnelt K. (Ger) - Bertola R. (Sui) 2:1
13:30Paulson A. (Cze) - Bax F. (Fra) 2:0
13:30Vrbensky M. (Cze) - Staeheli L. (Sui) 2:1

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Bad Waltersdorf (Ausztria), salak

10:00Dessolis B. (Ita) - Fiquet T. (Fra) 0:2
10:00Duca G. (Rou) - Zucchini A. (Ita) 0:2
10:00Faga S. (Arg) - Bejenaru K. P. (Rou) 0:2
10:00Lovric P. (Slo) - Masic M. (Srb) 2:0
11:30Safarova Z. (Cze) - Auer S. (Aut) 2:0
11:30Samudio A. (Col) - Koller A. (Aut) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Cancun 11 (Mexikó), kemény

17:30Corley P. C. (Usa) - Arangio G. (Ita) 2:0
17:30Mushika Mao (Jpn) - Morales M. (Gtm) 2:0
17:30Pitt A. (Usa) - Han J. (Chn) 0:2
17:30Romero C. (Ecu) - Saidenova N. (Rus) 2:1
17:30Tilbuerger J. (Sui) - Mohamad S. (Usa) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Duffel (Belgium), salak

10:00Balus I. (Svk) - Reguer A. (Fra) 2:0
10:00Bonardi B. (Arg) - Moors E. (Bel) 2:0
10:00Vanlangendonck E. (Bel) - Mareen A. (Bel) 0:2
11:30Anger J. (Fra) - Niermann N. (Ger) 2:0
11:30Jade M. (Fra) - Hazes S. (Ned) 0:2
11:30Palumbo L. (Lux) - Bergen M. (Ukr) 0:2
15:00Bakhmutkina P. (Rus) - Sukhotina A. (Rus) 1:2
15:00Mutavdzic M. (Gbr) - Tomasetti C. (Ger) 2:0
17:00Meyers . M. (Bel) - Mueller S. (Ger) 0:2
17:30Van De Peer V. (Bel) - Waligora A. (Bel) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Eindhoven (Hollandia), salak

10:00Barth A. (Ned) - Tran D. (Ned) 0:2
10:00Dema V. (Ukr) - Schalekamp S. (Ned) 2:1
10:00Hoedt M. (Ned) - Di Tommaso C. (Aus) 2:0
10:00Kim M. C. (Ned) - Havermans D. (Ned) 0:2
11:30Liauw A Fong N. (Ned) - Van Poppel E. (Ned) 2:0
11:30Visscher S. J. (Ned) - Fohnen F. (Bel) 2:1
13:00Dal S. (Ger) - Nuudi M. (Est) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Erwitte (Németország), salak

11:00Kuparev A. (Ger) - Bulat B. (Rou) 2:0
11:00Onitoiu A. (Rou) - Weissheim A. M. (Ger) 0:2
11:00Vasilescu A. (Rou) - Daems J. (Ger) 2:1
12:30Kanduth S. (Aut) - Grubor A. (Can) 0:2
12:30Rennert J. V. (Ger) - Kotlikova I. M. (Cze) 0:2
13:00Scholl C. (Usa) - Feistel G. (Ger) 2:1
14:00Schubries A. (Ger) - Preugschat P. (Ger) 0:2
15:30Hering K. (Ger) - Rioux L. (Jpn) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Monastir 26 (Tunézia), kemény

11:00Sato N. (Jpn) - Zakharova E. (Rus) 2:0
12:30Cirpanli . D. (Tur) - Graovac A. (Aus) 2:0
12:30Tirunelveli T. (Usa) - Uyar M. A. (Tur) 0:2
12:30Vargova N. (Svk) - Li Z. (Chn) 1:2
12:30Wi H. W. (Kor) - Mansouri Y. (Fra) 2:0
14:30Luikham J. (Ind) - Ben Hassen F. (Tun) 2:0
14:30Stoilkovska M. (Mkd) - Kobayashi H. (Jpn) 0:2
16:00Atay S. (Tur) - Villet M. (Fra) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Aldershot (Egyesült Királyság), kemény

10:00Baharmus H. (Ind) - Liang E. S. (Tpe) 0:2
10:00Davis F. (Gbr) - Kaji H. (Jpn) 0:2
10:00Dunne K. (Gbr) - Garland J. (Tpe) 0:2
10:00Friedsam A-L. (Ger) - Conway J. (Gbr) 2:1
10:00Gao X. (Chn) - Stresnakova K. (Svk) 2:0
10:00Kimchi S. (Isr) - Ng T. (Usa) 1:2
10:00Sema E. (Jpn) - Marcinkevica D. (Lat) 0:2
10:00Ueda R. (Jpn) - Shimizu E. (Jpn) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Mogyorod (Magyarország), salak

10:00Kis-Czakó E. (Hun) - Labrana F. (Chi) 0:2
10:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Nagy A. (Hun) 2:1
10:00Sakellaridi S. (Gre) - Vojcinakova I. (Svk) 2:0
11:00Molnár K. (Hun) - Tóth A. K. (Hun) 0:2
11:00Saigo R. (Jpn) - Radisic N. (Slo) 2:0
11:00Sramkova R. (Svk) - Erjavec V. (Slo) 2:0
13:00Sanchez A. S. (Mex) - Meri E. (Svk) 2:0
13:00Semenova A. (Rus) - Oliynykova O. (Cro) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Ourense (Spanyolország), kemény

11:00Ozeki M. (Jpn) - Hinojosa Gomez J. (Mex) 2:0
11:00Perello Saavedra J. (Esp) - Berberovic N. (Bih) 0:2
11:00Peyre L. (Arg) - Brogan A. (Gbr) 0:2
12:30Alhogbani Y. (Sau) - Dmitruk K. (Blr) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Vrnjacka Banja (Szerbia), salak

10:00Curovic T. (Srb) - Stamatova J. (Bul) 2:0
12:30Lodikova D. (Rus) - Matsuda M. (Jpn) 0:2
12:30TörölveLopatetska D. (Ukr) - Colmegna M. (Ita) -:-
12:30Pigato L. (Ita) - Brancaccio N. (Ita) 2:1
14:00Zhilina A. (Rus) - Colmegna M. (Ita) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W60 Bronx, NY (USA), kemény

19:15Korpatsch T. (Ger) - Bucsa C. (Esp) 0:2
19:40Saville D. (Aus) - Chirico L. (Usa) 1:2
19:55Burel C. (Fra) FELADTA - Andreeva E. (Rus) 0:1
20:15Bara I. (Rou) - Gorgodze E. (Geo) 2:1

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Anseong (Dél-Korea), salak

04:00Fukuda S./Kawahashi Y. - Kim H./Shin S. 1:2
04:00Hyun J. H./Kim G. J. - Adam-Gedge Z./Bronka A. 2:1
06:00Han Seon Yong/Kim S. J. - Sinclair C./Sookton-Eng C. 1:2
06:00Jang Y./Shin W. - Park D./Sim W. 2:0
07:30Jeong Y./Kim D. J. - Agostini S./Kalyanpur A. 2:0
08:00Gray T./Pavlekovich Smith T. - Chung H./Kim J. H. 2:0
09:00Fancutt T. J./Niki T. - Suzuki K./Yoshimura D. 2:0

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Bad Waltersdorf (Ausztria), salak

10:00Andrejic M./Kaufmann H. P. - Barton H./Mensik J. 0:2
10:00Dimitrijevic J./Premzl M. - Kovacic Z./Kupcic J. 2:0
13:30Dragomirov D./El Sallaly A. - Mugelli P./Ocera M. 2:1
13:30Podvinski T./Rogic Hadzalic A. - Pozzani N./Prinoth P. 2:0
15:00Benedict L./Pristauz E. - Bocchi L./Bresciani L. 0:2
15:00Rohrer N./Sorger S. - Schnaitter J./Vasiliauskas M. 2:0

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Cancun 11 (Mexikó), kemény

17:30Buse I./Panta J. - Ansari A./Ravichander I. 2:0
19:00Angele J. F./Joncour R. - Evans G./Osorio J. S. 2:1
19:00Andrade A./Kiger M. - La Serna J. M./Rodriguez J. A. 2:0
19:00Frances T. E./Moheno Y. E. - Nakashima B. N./Sher A. 2:1
19:00Ortega J. V./Sanchez S. - Mendoza A./Rubio Fierros A. F. 0:2
19:00Ogura K./Wang C. - Soto M./Walton A. 1:2
19:00Ichikawa T./Watanabe S. - Pena E./Santamaria F. 2:0
20:30Cossu M./Mayo K. - Brugnerotto M./Cozbinov A. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Craiova (Románia), salak

14:00Bruna N./Falabella L. A. - Lazarov G./Milev Y. 2:0
14:00Castagnola L./Pampanin P. - Breazu V. C./Schinteie G. C. 0:2
15:30Grigoriu P./Manda C. - Baiant R./Evans T. 2:1

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Eindhoven (Hollandia), salak

14:30Jong A. M./Müller R. - Bischof F./Lane L. 2:0
15:30Khoeblal E./Van Baal A. J. W. - Bonnaud A./Deschamps T. 2:0
17:00Merida Aguilar D./Otegui J. B. - Wassermann D./Wassermann M. 1:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Jakarta 2 (Indonézia), kemény

08:30Congcar C./Koaykul K. - Dev S D P./Reddy R. 0:2
08:30Okamura I./Takeuchi K. - Bouzige M./Sach T. 2:0
08:30Leong M. W. K./Trismuwantara G. - Mesakh A./Sasongko A. H. 0:2
10:45Bathrinath L./Shanmugam A. - Somani P./Sureshkumar M. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Kairó 10 (Egyiptom), salak

13:00Barrena A./Cigarran T. - Elsayed A./Maamoun K.M. 0:2
13:00Borg L./Miceli M. - Alabdullah B./Qabazard E. 2:1
13:00Tashbulatov D./Zakaryia F. - Bassem Sobhy M./Makhlouf S. 0:2
14:30De Rosa M./Pecorella A. - Folliot Q./Valsecchi P. 0:2
14:30Aboian L./Pujol Navarro B. - Salton D./Wong Hong K. 2:0
14:30Beckley A./Ragazzi A. - De La Fuente S./Vidal Azorin J. F. 2:1
14:30Ivanov V./Rudiukov I. - Gonzalez Fernandez M./Perez Sanz D. 2:1
14:30Battaglino S./Tomasetto L. - Hess S./Tenti F. 2:0

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Malmo (Svédország), salak

14:30Cook E./Sibille I. - Rikl P./Vocel M. 0:2
14:30Kobelt N./Temirhanov A. - Campana F./Noce G. M. 1:2
16:00Bergevi F./Veldheer M. - Rosati P./Spiridon D. C. 2:0
17:30Cohen E./Weibull R. - Noltorp O./Sonesson L. O. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Memphis, TN (USA), kemény

18:15Godsick N./Kwiatkowski T. S. - Chopra K./Poritzky E. 2:0
19:15Asaba A./Mitsui S. - Hale D. A./Thompkins J. 2:0
19:40Riffice S./Sandkaulen T. - Hurrion M./Reynolds F. 1:2
19:50Johns G./Rodenas P. - Barrett H./Voelzke G. 2:0
19:50Michelsen A./Williams C. - Dickerson R./Mostardi N. 2:0
20:30Mendoza J./Menichella S. - Rogers A./Stearns W. 1:2
21:35Ferrer G. R./Richey S. - Chirala S. R./Prashanth V. 0:2
22:10Snezhko N./Trondson J. - Gannon C./Stevenson D. 2:1

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Monastir 32 (Tunézia), kemény

14:30Kijametovic A./Musitelli F. - Chien C./Sehovic T. 2:0
15:30Jones M./Kawachi K. - Chaurasia Y./Goldberg Alviani N. R. 2:0
15:30Li M./Sun Qian - Oueslati M. A./van Wyk K. 2:1
16:00Abibsi A./Inui Y. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Recife (Brazília), salak (fedettpályás)

18:00Tumasonis G. P./Yamacita F. - Bogo E./Pachane G. 2:1
19:00Escurra Isnardi H. J./Gimenez I. - Alarcon B. D./Mouilleron Salvo M. 2:0
20:00Batista L./Gioia r. v. d. a. b. - Gomes H. S./Rodrigues L. 0:2
20:00Nusdeo J. M./Saraiva Dos Santos P. A. - Lima E./Santon G. 2:0
21:00Barreiros Reyes M./Loureiro J. V. C. - Ribeiro E./Roveri Sidney G. 0:2
00:00Salazar A./Simonit E. - Reis Da Silva J./Sakamoto P. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Ueberlingen (Németország), salak

13:45Homberg M./Weindl M. - Martinez M./Parizzia N. 1:2
14:20Santibanez S./Stepanov R. - Loosen T./Wolfschmidt A. 1:2
15:30Rein P./Schellhorn P. - Jurajda A./Siniakov D. 0:2
16:50Sakellaridis D./Sakellaridis S. - Rieder H./Sakellaridis M. 2:0

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Aldershot (Egyesült Királyság), kemény

18:40Moore E./Stewart H. - Little D./Weightman O. 2:0
19:20Cunat M./Hoang A. - Hodkin S./Jones A. 2:0
19:50Canter A./Simon S. - Duncan S./Houghton G. 0:2
20:20Echeverria J./Rincon D. - Vasa E./Whitehouse M. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Koksijde (Belgium), salak

14:00Calzi R./Whiting T. - Pearson K./Wojcik J. 2:0

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Muttenz (Svájc), salak

13:30Huber D./Kahoun J. - Jaeger N./Stepanov T. 1:2
15:00Moundir A./Yang J. - Schaer R./Sebesta J. 2:0
17:50Iannaccone F./Ocleppo J. - Revelli G./Schiavetti P. 2:0
18:45Burdet A./Zimmermann I. - Bertola R./Paul J. 0:2

ITF NŐI - PÁROS: W15 Bad Waltersdorf (Ausztria), salak

11:30Bejenaru K. P./Fiquet T. - Avataneo S./Dekel T. 2:0
11:30Ebster A. L./Ristic J. - Bartha P./Bojica S. 0:2
13:30Lovric P./Smejkal L. - Borodulina V./Karadzhaeva M. 2:0
13:30Traversi C./Tsygourova K. - Blatter L./Faga S. 2:0
15:00Bokor V./Ilowska C. - Ovcharenko E./Safarova Z. 0:2
15:00Duca G./Koller A. - Masic M./Radakovic L. 2:0

ITF NŐI - PÁROS: W15 Bydgoszcz (Lengyelország), salak

13:00Santos A.F./Sebestova I. - Ewald W./Piestrzynska A. 1:2
13:00Kuzmova K./Struplova J. - Martynov D./Zawadzka J. 2:1
13:00Podlinska M./Svatikova L. - Olyanovskaya V./Rogozinska Dzik S. 0:2
13:30Heinzova I./Hrdinkova D. - Formella A./Frankowska Z. 1:2
14:30Buczynska A./Darashuk . V. . - Christofi E./Sevcikova L. 0:2
14:30TörölveBuchwald H./Putz L. I. - Baszak W./Hietaranta L. -:-
14:30Nakano S./Volkova D. - Baszak W./Hietaranta L. 0:2
15:30Giessler E. G./Wiche C. - Kolb M./Kolb N. 0:2
16:15Amariei I. D./Ogescu S. - Jaskiewicz K./Koralnik L. 2:0

ITF NŐI - PÁROS: W15 Cancun 11 (Mexikó), kemény

19:00Popovic M./Rossini T. - Monroy Y./Perez Garcia M. P. 0:2
20:30Mushika Mao/Mushika Mio - Mohamad S./Rachapudi P. 2:0
20:30Reayer A./Romero C. - Corley P. C./Krywoj M. S. 0:2
20:30Saidenova N./Tilbuerger J. - Morales M./Rivera Corado M. G. 2:1
20:30Pitt A./Torres Murcia M. C. - Johnson B./Kaur B. 2:0
20:30Rodriguez V./Wijesundera R. - Arangio G./Gonzales L. 2:0
22:00Martinez Hernandez M. F./Seivane Torres S. A. - Daniel J./Pierre-Louis K. 0:2
22:00Dourado Zimermman J./Vyrlan E. - Broadfoot G./Rencheli A. 0:2

ITF NŐI - PÁROS: W15 Duffel (Belgium), salak

15:00Van Impe A./Vandewinkel H. - Fehr N./Zehnder M. J. 2:0
16:30Bornay J./Ribourdouille L. - Moors E./Vanderheyden E. 1:2

ITF NŐI - PÁROS: W15 Eindhoven (Hollandia), salak

14:30Brune A./Okur D. - Havermans D./Schalekamp S. 1:2
14:30Azarko A./Pantelic S. - Bulbarella M./Di Tommaso C. 2:0
14:30Janssen C./Sandberg V. - Paukstyte P./Petretic L. 0:2
14:30Tran D./Tran L. - Barth A./Verhaar A. 2:0
15:30Diatlova K./Fohnen F. - Yuldasheva S./Zyryanova A. 2:1

ITF NŐI - PÁROS: W15 Erwitte (Németország), salak

14:30Junge-Ilges C./Onitoiu A. - Kuparev A./Rumpf P. 0:2
16:00Boehner L./Gettwart F. WO - Samardzic A. E./Schneider L. -:-
16:30Lukic T./Wildgruber A. - Kanduth S./Padberg C. 2:0
17:00Feistel G./Ristic-North R. - Daems J./Weissheim A. M. 0:2
18:30Koehler F. L./Schroeder L. - Patrascu M./Richter K. M. 0:2

ITF NŐI - PÁROS: W15 Kairó 10 (Egyiptom), salak

13:00Kuznetsova E./Majgaine . K. - Barbulescu . B. E./Iordache A. 2:1
13:00Refaat M./Rudiukova N. - Modesti V./Piangerelli A. 2:1
13:00Pridankina E./Shebekina E. - Aikawa M./Vangelova A. 2:1
13:00Roldan S. M. B./Sposetti I. - Pinto G./Squarcialupi G. 0:2
13:00Murzsa G./Uchiyama H. - Matusova B./Melnikova A. 0:2
14:30TörölveEzzat Y./Pavlou D. - El-Sakka H./Faizy R. -:-
14:30Ezzat Y./Pavlou D. - El Anany H./Moussa F. 2:0
14:30Borovinskaya A./Stagno B. - Badawi A./Fouad H. 0:2
16:15Ersoz V./Poplavska A. - Fedorova A./Nagornaia S. 1:2

ITF NŐI - PÁROS: W15 Monastir 26 (Tunézia), kemény

14:30Berriri C./Higashitani N. - Bahri F./Mahbouli F. 1:2
15:30Imamura S./Sato N. - Pedretti E./Swierczynska M. 2:0
15:30Kovaleva A./Vinahradava H. - Che Y./Kashyap T. 2:0
17:10Najean E./Repac M. - Dong N./Shi H. 0:2

ITF NŐI - PÁROS: W25 Aldershot (Egyesült Királyság), kemény

17:00Bagerbaseh E. K./Matos Sequeira Fernandes J. - Lukosiute A./Maloney E. 0:2
17:00Blake A./Neilson G. T. - Daley D./Wilson E. 0:2
18:30Matthews J./Szostak M. - Black . B. ./Davis F. 2:0
19:30Christie F./Collins A. - Gao X./Xun F. Y. 2:0
20:45Baharmus H./Collens B. - Sema E./Stoiber R. A. 0:2

ITF NŐI - PÁROS: W25 Vrnjacka Banja (Szerbia), salak

15:15Curovic T./Kozaki F. - Crimmel Z./Stojanovic L. 2:0
15:20Radivojevic L./Romero Gormaz L. - Senic N./Stankovic A. 2:1
17:00Matsuda M./Muramatsu C. - Sretenovic T./Wong H. Y. C. 2:0
17:00Petrovic A./Radenkovic M. - Karatancheva A./Karatancheva L. 1:2

ITF NŐI - PÁROS: W60 Bronx, NY (USA), kemény

20:45Hart J. M./Mcadoo R. - Han N./Kuwata H. 0:2
21:05Hsieh Y./Uchijima M. - Bolton E./Rogers A. S. 2:0
22:05Blinkova A./Waltert S. - Baptiste H./Osuigwe W. 2:0
22:20Gasanova A./Selekhmeteva O. - Baindl K./Kuzmova V. 2:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.