Kosárlabda » 23.03.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
FRANCIAORSZÁG: LNB
16:00Le Portel - Ada Blois 94:8918:30Boulogne-Levallois - Dijon 82:77
18:30Chalon/Saone - Nancy 70:74
18:30Nanterre - JL Bourg 105:98
18:30Paris - Limoges 101:77
21:00Cholet - Saint Quentin 73:69
MAGYARORSZÁG: NB I
18:00DEAC - Budapesti Honvéd SE 73:7518:00KTE-Duna - Kaposvár 104:89
18:00OSE Lions - Atomerőmű SE Paks 84:73
18:00Szolnoki Olaj - NKA Pécs 68:64
18:00Zalakerámia - Alba Fehérvár 89:83
19:15Szombathely - Körmend 91:46
OLASZORSZÁG: Lega A
19:00Pistoia - Benetton Treviso 83:8420:30Trento - Sassari 87:76
SPANYOLORSZÁG: ACB
18:00Basquet Girona - Manresa 83:8418:00Granada - Unicaja Malaga 62:90
20:45MoraBanc Andorra - Zaragoza 85:80
20:45Obradoiro CAB - Breogan 83:72
TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi
13:30Merkezefendi - Turk Telekom 95:8116:00Bahcesehir Kol. - Çağdaş Bodrum Spor 89:86
18:30Besiktas - Pinar Karsiyaka 115:66
USA: NBA
00:00Detroit Pistons - Boston Celtics 102:12900:00Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder 103:123
01:00Miami Heat - New Orleans Pelicans 88:111
01:00Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers 104:91
01:00San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 97:99
03:00Golden State Warriors - Indiana Pacers 111:123
03:00Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 117:125
03:30Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers 101:94
18:00New York Knicks - Brooklyn Nets 105:93
00:00Orlando Magic - Sacramento Kings 107:109
00:30Atlanta Hawks - Charlotte Hornets 132:91
ALBÁNIA: Szuperliga
18:00Apolonia Fier - Vllaznia 84:8619:00Beselidhja - Partizani Tirana 81:61
ARGENTÍNA: Liga A
01:00Argentino - Regatas 83:7100:00Platense - Boca Juniors 82:69
ARGENTÍNA: Liga Femenina - női - Clausura
00:00Rocamora N - Obras N 72:7100:30Instituto N - Montmartre N 62:48
01:00Juventud Ameghino N - Riachuelo N 78:46
01:00Quimsa N - Union Florida N 48:60
02:00Ciclista Olimpico N - Berazategui N 66:69
22:30Instituto N - Riachuelo N 52:57
00:00Ciclista Olimpico N - Union Florida N 61:58
00:00Quimsa N - Berazategui N 72:61
AUSZTRÁLIA: NBL1 közép
10:45Eastern Mavericks - Central Districts Lions 82:80h.u.10:45South Adelaide Panthers - Southern Tigers 81:77
10:45Sturt Sabres - Forestville Eagles 100:84
10:45Woodville Warriors - West Adelaide Bearcats 104:93
AUSZTRÁLIA: NBL1 közép - női
09:00Eastern Mavericks N - Central Districts Lions N 54:8309:00South Adelaide Panthers N - Southern Tigers N 65:84
09:00Sturt Sabres N - Forestville Eagles N 66:53
09:00Woodville Warriors N - West Adelaide Bearcats N 59:85
AUSZTRIA: Zweite Liga - Play Off
17:00Mistelbach - Kufstein 76:6818:00Worthersee Piraten - Wagram 77:75
AUSZTRIA: Szuperliga - női - Play Off
18:00St. Pölten N - UBSC-DBBC Graz N 91:5120:15UBI Graz N - Duches Klosterneuburg N 54:74
BAHREIN: Premier League - Felsőház
19:30Al Ittihad - Al Najma 92:87h.u.BELGIUM: Top Division - női
20:15Charleroi N - Namur N 76:72h.u.20:30Braine N - Waregem N 94:49
20:30Kortrijk N - Liege N 56:49
20:30Lummen N - Mechelen N 29:103
20:30Phantoms N - Brunehaut N 86:70
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH
19:00Promo - Sloboda 73:7819:30Slavija - Orlovik 89:92
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - női
20:15Jumper N - Mladi Krajisnik N 85:7320:30Lavovi N - Leotar Trebinje N 87:60
BRAZÍLIA: NBB
23:30Sao Jose - Brasilia 103:8523:30Unifacisa - Minas 98:96
00:00Mogi - Cerrado 70:65
00:00Sao Paulo - Uniao Corinthians 71:60
21:00Pinheiros - Corinthians Paulista 77:90
21:10Franca - Vasco 93:67
BRAZÍLIA: LBF - női
01:00Sodie Mesquita N - Blumenau N 53:7420:00Sao Jose N - Catanduva N 74:55
22:30Sampaio N - SESI Araraquara N 68:59
BULGÁRIA: NBL - Alsóház
17:00Jambol - Levski 79:80BULGÁRIA: NBL - Felsőház
17:00Cserno More - Rilszki Szportiszt 60:107CHILE: LNB
00:00Catolica - Las Animas 81:7700:15Sportiva Italiana - Deportes Castro 95:81
00:30Puente Alto - Ancud 67:74
00:45Leones Quilpue - Espanol Osorno 81:56
23:00Sportiva Italiana - Ancud 71:82
23:15Puente Alto - Deportes Castro 87:64
23:30CD Puerto Varas - Puerto Montt 73:76
23:45Liceo Pablo Neruda - U. De Concepcion 57:95
00:00Valdivia - Espanol de Talca 98:65
00:15Catolica - Espanol Osorno 59:78
00:30Leones Quilpue - Las Animas 74:54
CHILE: LNB 2
23:00Aleman - Municipal Chillan 73:5923:00ElmaradBoston C. C. - Sergio Ceppi 56:47
00:00Arturo Prat San Felipe - Quilpue Basquetbol 51:74
00:00Truenos De Talca - Arabe Valparaiso 74:78
CSEHORSZÁG: NBL - All Stars
15:00East - West 88:97DÁNIA: Basketligaen - Alsóház
18:00Köbenhavn - Herlev Wolfpack 85:73DÁNIA: Kvindebasketligaen - női
14:00Aabyhoj N - Amager N 60:6614:00BMS Herlev N - Falcon N 68:57
DÉL-KOREA: KBL
07:00Suwon KT - KoGas 85:8110:00Seoul Knights - Seoul Thunders 84:75
10:00Wonju DB - Anyang JungKwanJang 68:96
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL
18:00Cheshire Phoenix - Bristol Flyers 96:73EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női
16:00Oaklands Wolves N - Durham Palatinates N 84:7116:15Cardiff Met Archers N - Nottingham Wildcats N 58:76
17:00Essex Rebels N - Caledonia Gladiators N 56:66
20:30Newcastle Eagles N - Sheffield Hatters N 74:76
ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga
19:00Gostivar - Kozuv 104:7320:30Feniks 2010 - Rabotnicki 69:98
21:00Euro Nickel - Cair 2030 93:94h.u.
ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga - női
11:00MZT Skopje N - Struga N 77:4218:30Kumanovo-Grizli N - Basket Kam N 76:61
EURÓPA: ABA League
17:00Cedevita Olimpija - Mornar Bar 105:8919:00Igokea - Krka 90:84
EURÓPA: ABA League 2
12:00Pelister - Subotica 81:8815:00Helios Domzale - Podgorica 76:75
18:00TFT Skopje - GKK Sibenka 76:89
EURÓPA: BNXT League - Alsóház
17:00Feyenoord - Spotter Leuven 75:8019:30Den Helder - Okapi Aalst 69:81
EURÓPA: BNXT League - Felsőház
20:00BAL Weert - Liege 86:8420:00Groningen - Spirou Charleroi 78:72
20:00Leiden - Limburg 75:61
EURÓPA: Lett-Észt Liga
15:00Prometej - Pärnu 101:7416:00Latvijas Universitate - Viimsi 84:71
18:00Rigas Zelli - BK Liepaja 81:79
EURÓPA: WABA Liga - női - Play Off
16:30Cinkarna Celje N - Orlovi N 77:6119:30Buducnost N - Sloga Pozega N 78:57
EURÓPA: WBBL - női - Play Off
16:00Kibirkstis Vilnius N - Siauliai N 85:59FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League
12:00Impuls - Rubon 84:7713:00Borisfen - Gomel 111:59
13:30Minsk 2 - Grodno 76:88
FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női
11:00BC Minsk youth N - Minsk N 64:7411:00Victoria Grodno N - Olimpia Grodno N 46:96
12:00Breszt N - Horizont Minsk N 26:98
FINNORSZÁG: Korisliiga - Alsóház
16:00Kobrat - KTP Basket 83:74FINNORSZÁG: Korisliiga - női - Play Off
14:00Torpan Pojat Helsinki N - HBA-Marsky Helsinki N 110:5816:00PeKa N - Vimpelin Veto N 70:61
16:00Pyrinto N - Forssan Alku N 71:82
16:00Tapiolan Honka N - Kouvottaret N 66:85
FINNORSZÁG: I Divisioona - női - Play Off
13:00Pyrinto II N - Turun NMKY N 56:5813:00Tapiolan Honka II N - BC Nokia N 72:83h.u.
14:00Lappeenranta N - Puhuttaret N 61:55
16:00Lahti Basketball N - Torpan Pojat Helsinki II N 74:81
FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21
11:30Le Mans U21 - Roanne U21 81:7213:00Le Portel U21 - Ada Blois U21 63:95
14:00Paris U21 - Limoges U21 80:84
15:00Boulogne-Levallois U21 - Dijon U21 66:91
15:00Chalon/Saone U21 - Nancy U21 48:89
15:00Monaco U21 - Strasbourg U21 65:77
15:00Nanterre U21 - JL Bourg U21 75:58
15:30Cholet U21 - Saint Quentin U21 102:68
FRANCIAORSZÁG: LFB - női
19:00Landes N - Charnay Bourgogne Sud N 92:7620:00Angers N - La Roche N 65:61
20:00Union Hainaut N - Lyon N 70:59
FRANCIAORSZÁG: Ligue 2 - női
20:00Centre Federal BB N - Mondeville N 95:97h.u.20:00Champagne N - Montbrison N 58:63
20:00Feytiat N - Pays Voironnais N 98:63
20:00Graffenstaden N - Aulnoye AS N 48:81
20:00Nice N - Avenir Chartres N 89:68
20:00Tronche Meylan N - Toulouse N 81:70
GEORGIA: Szuperliga
10:00Kavkasia - Kutaisi 96:10012:30TSU - Mega Tbilisi 95:109
16:00Iverioni - Rashi 80:72
GÖRÖGORSZÁG: Basket League
16:15Arisz - Lavrio 84:6019:15AEK Athén - Peristeri 97:101
GÖRÖGORSZÁG: Elite League
15:00Amyntas - Iraklis 58:8415:00Eleftheroupoli - Koroivos 82:72
15:00Lefkadas - Harilaos Trikoupis 87:80
15:00Mykonos - Milon Aons 76:98
15:00NE Megaridas - Panerythraikos 74:70
15:00Panioniosz - Aias Evosmou 78:46
15:00Papagou - Ermis Schimatari 90:66
15:00Psychikou - Esperos 79:66
GÖRÖGORSZÁG: A2 - női
16:00Ioannina N - Panorama N 53:6017:30Terpsithea Glyfadas N - Danaoi Argous N 50:41
HORVÁTORSZÁG: Premijer liga
16:00Bosco - Dubrava 82:9920:00Skrljevo - Alkar 71:99
HORVÁTORSZÁG: Prva Liga
15:00Jazine - Osijek 97:9317:00Omis - Gorica 75:82
18:00Kvarner - Stoja 107:74
20:00Podstrana - Kastela 72:84
HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női
16:00Pula Moviter N - FSV Rijeka N 86:5816:00Ragusa Dubrovnik N - Medvescak N 77:69h.u.
18:00Brod na Savi N - Tresnjevka 2009 N 62:95
20:00Novi Zagreb N - Sibenik N 67:79
INDONÉZIA: IBL
13:30Tangerang Hawks - Hangtuah 75:8514:00RANS PIK - Pelita Jaya 67:85
ÍRORSZÁG: Szuperliga - Play Off
17:00Ballincollig - Killester 70:8320:00Eanna - Tralee Warriors 82:81
20:00Maree - Sligo 104:84
IZLAND: Izlandi Kupa
17:00Tindastoll - Keflavik 79:92IZRAEL: Szuperliga
19:00Nes Ziona - Hapoel Holon 74:7619:45Hapoel Tel-Aviv - H. Haifa 87:88
IZRAEL: Liga Leumit
20:00Elitzor Netania - Maccabi Rishon 85:78JAPÁN: B.League
06:05Hiroshima D. - Diamond Dolphins 79:7006:05Shinshu - Osaka 86:89
07:05Hokkaido - Ibaraki Robots 96:81
07:05NeoPhoenix - Sun Rockers Shibuya 94:78
07:05SeaHorses Mikawa - Kyoto 87:71
07:05Utsunomiya Brex - Sendai 104:83
07:05Yokohama - Nagasaki 76:90
07:35Nagoya Fighting Eagles - Shimane 76:82
08:05Alvark - Chiba 81:62
08:05Brave Thunders - Saga 74:65
09:35Toyama - Gunma 69:84
10:05Ryukyu - Akita 78:81
JAPÁN: B2.League
07:00Aomori - Yamagata Wyverns 78:9607:00Fukushima - Kobe 73:81
07:00Iwate - Koshigaya Alphas 72:82
07:00Kumamoto - Altiri Chiba 83:109
09:00Nara - Ehime Orange Vikings 74:81
09:00Shizuoka - Shiga 94:82
09:40Niigata - Fukuoka 85:81
KANADA: Super League
00:00Windsor - London 117:10722:30Newfoundland Rogues - Montreal Toundra 117:123h.u.
00:00Sudbury - KW Titans 122:127h.u.
KÍNA: CBA
12:35Jilin - Sichuan 105:8612:35Qingdao - Shanxi Zhongyu 118:113
12:35Zhejiang Guangsha - Ningbo Rockets 95:71
KOSZOVÓ: Superliga
17:00Trepca - Bashkimi 92:7820:00Peja - Sigal Prishtina 88:98
LENGYELORSZÁG: Kosárlabdaliga
14:30Spojnia Stargard - Slask Wroclaw 93:6717:30Trefl Sopot - Gdynia 85:69
19:30Dziki Warszawa - Anwil Wloclawek 67:95
LENGYELORSZÁG: 1. Liga
16:00Niedzwiadki Chemart Przemysl - WKK Wroclaw 77:5018:00HydroTruck Radom - Krosno 73:74
20:00Alstom Krakow - AWF Katowice 96:80
LIBANON: Division 1
15:00Sagesse Al Hekmeh Beirut - Hoops 97:56LITVÁNIA: LKL
16:20Pieno Zvaigzdes - Nevezis 74:76LITVÁNIA: NKL - Play Off
15:00Vilkaviskis - Suduva-Mantinga 69:76LUXEMBURG: LBBL - női - Felsőház
17:30Bertrange N - Les Sangliers Wooltz N 92:6218:00Dudelange N - Contern N 73:61
18:30Amicale Steesel N - Grengewald Hueschtert N 64:83
LUXEMBURG: LBBL - Osztályozó csoport
19:00Musel Pikes - Grengewald Hueschtert 88:74LUXEMBURG: LBBL - Play Off
20:00Walferdange - Larochette 98:95h.u.20:30Amicale Steesel - Bertrange 91:72
20:30Esch - T71 Dudelange 78:54
MAGYARORSZÁG: NB I - női
18:00BEAC Újbuda N - PEAC-Pécs N 71:8118:00Cegléd N - TFSE-MTK N 65:73
18:00Sopron N - UNI Győr N 75:74
18:00Szekszárd N - DVTK N 81:78
18:00Szigetszentmiklós N - Vasas N 76:85
MEXIKÓ: CIBACOPA
02:45Angeles CDMX - Zonkeys de Tijuana 82:7403:15Astros - Rayos de Hermosillo 73:88
04:15Halcones de Obregon - Venados de Mazatlan 100:86
04:15Ostioneros de Guaymas - Pioneros de Los Mochis 95:83
04:30Caballeros de Culiacan - Frayles de Guasave 87:91
MEXIKÓ: LMBPF - női - Play Off
03:00Mineras N - Cinnamon N 56:67NÉMETORSZÁG: BBL
18:30Oldenburg - Heidelberg 99:7718:30Ulm - Wurzburg 87:79
20:00Crailsheim Merlins - Göttingen 80:76
NÉMETORSZÁG: Pro A
18:00Bremerhaven - Kirchheim 78:8718:30Nürnberg - Vechta 2 78:90
19:00Bayreuth - Trier 76:99
19:00Bochum - Dresden 81:98
19:00Giessen - Münster 98:94
19:30Paderborn - Jena 77:73
19:30PS Karlsruhe - Artland 76:73
NÉMETORSZÁG: Pro B
15:00Berlin Braves - Bernau 81:7318:00Breitenguessbach - Leitershofen/Stadtbergen 76:77
18:00Köln - Schwelm 94:74
18:00Löwen - Ehingen 102:98
18:00RSV Eintracht - Itzehoe 75:73
18:00Wolmirstedt - Rostock 2 116:83
19:00Coburg - Panthers Schwenningen 93:98
19:00Oberhaching - Ludwigsburg 2 104:93
19:00Wedel - Ibbenburen 80:63
19:30Iserlohn - Herford 93:89
NORVÉGIA: BLNO - Play Off
16:00Bærum - Kongsberg Miners 79:93OLASZORSZÁG: Serie A2
17:00Luiss Roma - Cividale 68:8819:00Latina - Fortitudo Bologna 63:77
20:30Monferrato - Forli 75:77
20:30Treviglio - Pallacanestro Nardo 76:62
OLASZORSZÁG: Serie A1 - női
19:00Battipaglia N - Sassari N 72:8320:30Brixia N - Schio N 68:87
OLASZORSZÁG: Serie A2 - női - A csoport
16:00San Salvatore Selargius N - Broni N 36:6719:00Basket Roma N - Costa Masnaga N 42:65
20:30Carugate N - Mantova N 62:64
20:30Scrivia N - Libertas Moncalieri N 74:38
OLASZORSZÁG: Serie A2 - női - B csoport
18:30Vigarano N - Matelica N 72:7519:00Benetton Treviso N - Ancona N 59:40
20:00Ponzano N - Roseto N 61:37
20:30Libertas Udine N - Alpo VillaFranca N 85:74
20:30Rovigo N - Trieste N 48:54
OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női
07:30Novoszibirszk N - Nika Siktivkar N 93:8410:00Jeniszej Krasznojarszk N - Neftyanyik Omszk N 56:60
14:00Dinamo Kurszk N - Nadezsda N 75:77
PORTUGÁLIA: LPB
16:00CD Povoa - Vitoria 75:7316:00Galomar - Esgueira 68:80
16:00Imortal - FC Porto 85:108
16:00Ovarense - Benfica 79:87
22:15Lusitania - Portimonense 75:92
PORTUGÁLIA: Proliga - Alsóház
16:00Academica - Barreirense 59:6419:45Galitos Aveiro - Ginasio Olhanense 94:91
22:00Sampaense - Benfica B 69:71
PORTUGÁLIA: Proliga - Felsőház
19:00Galitos Barreiro - Maia 83:71PORTUGÁLIA: Portugál Kupa - női
16:00Quinta Dos Lombos N - Benfica N 52:6618:30Uniao Sportiva N - Gdessa Barreiro N 55:60
ROMÁNIA: A divízió - Alsóház
17:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bukarest 82:6817:00Valcea - CSM Targu Jiu 96:100
18:00BC Timisoara - SCM Craiova 71:86
ROMÁNIA: A divízió - Felsőház
16:15Brasov - CSM Oradea 75:8117:00CSM Constanta - Voluntari 74:93
17:00CSM Targu Mures - Rapid Bukarest 76:79
SPANYOLORSZÁG: LEB Oro
17:00Real Betis - Clavijo 94:8519:00Ourense - Estudiantes 92:71
19:30Hestia Menorca - Estela 84:68
20:00San Pablo Burgos - Gipuzkoa 75:70
SPANYOLORSZÁG: LEB Plata
17:30Basquet L'Horta Godella - Mataro 70:6317:45Prat Joventut - Tarragona 100:84
18:30Ponferrada - Juventud Alcala 74:67
18:30Zornotza ST - La Roda 70:66
19:00Huelva - Moron 71:80
19:30Benicarlo - Cartagena 77:71
19:30L'Hospitalet - Sant Antoni 60:77
20:00Zamora - Albacete 92:69
20:15Huesca - Ciudad de Huelva 64:82
SPANYOLORSZÁG: Spanyol Kupa - női
12:00Pamesa Valencia N - Estudiantes N 77:5015:00Perfumerias Avenida N - Zaragoza N 61:73
SVÁJC: SB League
17:30BBC Monthey - SAM Massagno 82:9717:30Vevey Riviera - Lugano 97:71
18:00Neuchatel - Lausanne Basket 87:71
SVÁJC: SB League - női
17:00Helios VS N - Riva Basket N 87:90h.u.17:30Fribourg N - Pully N 88:69
17:30Nyon N - Alte Kanti Aarau N 90:52
18:00Baden N - BBC Troistorrents N 57:69
SVÉDORSZÁG: Superettan
12:00RIG Mark - Eskilstuna 70:8613:00AIK Basket - IK Eos 81:67
15:00Sloga Uppsala - KFUM Fryshuset 94:100
16:00KFUM Kalmar - Hogsbo 81:90
16:00Norrort - Helsingborg 67:88
SVÉDORSZÁG: Basketligan - női
16:00AIK Basket N - Alvik N 67:8516:00Hogsbo N - Östersund N 87:95h.u.
16:00Marbo N - Södertälje N 83:79h.u.
16:00Norrköping N - Lulea N 88:75
16:00Sjuharads N - Uppsala N 66:75
16:00Visby N - Lund N 86:64
SVÉDORSZÁG: Basketettan - női
13:30IK Eos Utveckling N - Brahe N 47:7914:00RIG Lulea N - Norrort N 104:34
15:00RIG Mark N - Södertälje 2 N 67:59
15:30Lobas N - Kvarnby Lions N 81:78h.u.
18:30Lidingö N - Umeå IK N 62:63
SZERBIA: 1. osztály
19:00Joker - Metalac 105:7219:30Sloboda - Vrsac 82:84
19:30Sloga - Leskovac Zdravlje 81:79
SZERBIA: 1. ZLS - női
14:00Mega MIS N - Duga N 108:3618:00Partizan N - ZKK Kraljevo N 99:78
SZLOVÁKIA: Extraliga
18:00Handlova - BC Komarno 70:7218:00Levice - Iskra Svit 92:91
18:00Prievidza - Inter Bratislava 96:67
19:00Spisski Rytieri - BKM Lucenec 101:69
SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Play Off
16:00CBK Kosice N - Samorin N 69:6617:00UMB Banska Bystrica N - Slavia Banska Bystrica N 37:113
18:00Young Angels Kosice N - Ruzomberok N 67:98
SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM
13:00Rogaska - KK Triglav Kranj 79:4619:00Hopsi Polzela - Tajfun Sentjur 100:86
SZLOVÉNIA: 1. SKL - női
18:00Jezica N - Ilirija N 60:5118:00Triglav N - ZKK Domzale N 77:50
TAJVAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 73:8112:00Taiwan Beer - Changhua 80:84
TAJVAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Formosa Dreamers 89:8510:00Kaohsiung Steelers - New Taipei Kings 102:109
TAJVAN: T1 League
07:00Taipei Taishin Mars - Kaohsiung Aquas 100:9409:30New Taipei CTBC DEA - Taiwan Beer Leopards 97:104
TAJVAN: WSBL - női
06:00Cathay Life N - Taipower N 72:7008:00Taiyuan N - Chunghua Telecom N 77:49
TÖRÖKORSZÁG: TBL
11:00Alagoz - Ankara Kolejliler 63:7512:45Konyaspor - Gaziantep 84:104
14:30Cayirova - Harem Spor 78:77
TÖRÖKORSZÁG: TB2L - Play Off
12:00CO Basket - Uskudar 51:3713:30Ayos Spor - Akhisar Belediye 79:52
14:00Karamursel - High Touch 61:73
14:00Sakarya BB - Tesvikiye 82:77
15:30Corlu - Cozum Ankara 85:48
16:00Nazilli - Istanbul Efendileri 82:60
TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női - Play Off
12:00Ormanspor N - CBK Mersin N 75:8013:00Besiktas N - Nesibe Aydin N 89:71
13:00Fenerbahce N - Botas N 89:56
15:30Izmit Bld. N - Galatasaray N 64:90
UKRAJNA: Szuperliga - női
12:00Dynamo Kyiv N - BC Rivne N 67:7915:00Kijev Basket N - Vinnytski Blyskavky N 72:48
15:00Odessa N - Frankivsk Halichina N 59:68
URUGUAY: Liga Uruguaya - Alsóház
01:00Larre Borges - Bigua 109:111h.u.01:00Urupan - Trouville 87:95
01:15Goes - Malvin 87:92
URUGUAY: Liga Uruguaya - Felsőház
23:00Hebraica y Macabi - Defensor Sporting 103:96h.u.USA: NBA G League
00:00Capital City Go-Go - Windy City Bulls 129:10700:00Greensboro Swarm - Oklahoma City Blue 113:110
03:00G League Ignite - Salt Lake City Stars 108:120
19:00Raptors 905 - Wisconsin Herd 85:105
00:00Greensboro Swarm - Oklahoma City Blue 95:112
00:00Motor City Cruise - Grand Rapids Gold 101:92
USA: NCAA - Play Off
23:50Nebraska - Texas A&M 83:9800:10Duke - Vermont 64:47
00:25Purdue - Grambling St. 78:50
00:35Alabama - Coll Of Charltn 109:96
02:20Houston - Longwood 86:46
02:40Wisconsin - James Madison 61:72
02:55Utah State - TCU 88:72
03:05St. Marys (CA) - Grand Canyon 66:75
17:45Arizona - Dayton 78:68
20:15Kansas - Gonzaga 68:89
22:30North Carolina - Michigan State 85:69
23:10Iowa State - Washington State 67:56
00:10N.C. State - Oakland 79:73h.u.
USA: NIT
16:30Seton Hall - North Texas 72:5819:00Cincinnati - Bradley 74:57
00:00Ohio State - Virginia Tech 81:73
USA: CIT
21:00Norfolk State - Alabama A&M 81:66USA: CBI
18:00Arkansas State - Bethune Cookman 86:8520:30UC San Diego - Chicago St 75:77
22:30Seattle - Delaware State 79:66
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.