Kosárlabda » 24.04.2024 » Befejezett
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Euroliga - Play Off
19:00Monaco - Fenerbahce 91:95h.u.21:00Barcelona - Olimpiakosz 75:77
FRANCIAORSZÁG: LNB
20:00Boulogne-Levallois - JL Bourg 82:10120:00Dijon - Le Portel 92:80
20:00Nancy - Lyon-Villeurbanne 58:83
20:00Paris - Cholet 92:90h.u.
20:00Strasbourg - Le Mans 71:80
MAGYARORSZÁG: NB I - Play Out
18:00Kaposvár - KTE-Duna 83:7618:00Körmend - Atomerőmű SE Paks 101:92
18:00Szedeák - OSE Lions 98:78
MAGYARORSZÁG: NB I - Play Off
17:30Zalakerámia - DEAC 75:74USA: NBA - Play Off
01:30Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns 105:9302:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers 108:125
04:00Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks 93:96
AFRIKA: BAL
17:00Bangui - Al Ahly 96:9320:00City Oilers - Al Ahly 82:81
ALBÁNIA: Szuperliga - Play Off
17:00Beselidhja - Tirana 94:84ARGENTÍNA: Liga A
02:00Obera TC - Instituto de Cordoba 72:83ARGENTÍNA: Liga Femenina - női - Clausura - Play Off
01:00Obras N - Union Florida N 65:76AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél
12:00Frankston - Dandenong 95:78AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél - női
10:00Frankston N - Dandenong Rangers N 63:68ÁZSIA: WASL - West Asia League - Play Offs
20:45Sagesse Al Hekmeh Beirut - Al Shorta 116:66ÁZSIA: Ázsiai Bajnokok Ligája - Selejtező - Második szakasz
11:30NS Matrix - Hong Kong Eastern 99:97h.u.15:00Prawira Bandung - Pelita Jaya 67:88
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Alsóház
17:00Leotar Trebinje - Slavija 110:9318:30Prijedor - Orlovik 104:84
19:00Posusje - Promo 95:78
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Felsőház
18:00ElhalasztvaIgokea - Borac Banja Luka -:-18:00ElhalasztvaKK Bosna - Sloboda -:-
18:00ElhalasztvaMrkonjic Grad - Siroki Brijeg -:-
19:00KK Bosna - Igokea 82:76
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - női - Play Off
19:00Orlovi N - Celik Zenica N 95:6320:00Lavovi N - Jumper N 67:46
BRAZÍLIA: NBB - Play Off
00:00Minas - Uniao Corinthians 81:7300:30Unifacisa - Sao Paulo 107:104h.u.
BRAZÍLIA: CBB
00:30Universo/Vitoria - Praia Clube 53:6800:30Sorocabana - Santos Fupes 83:87
BRAZÍLIA: LBF - női
00:30Santo Andre N - SESI Araraquara N 60:52CSEHORSZÁG: NBL - Play Off
18:00Usti n. Labem - Pardubice 83:64CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Off
19:00Litomerice - Svitavy 62:69DÁNIA: Kvindebasketligaen - női - Play Off
19:00Aabyhoj N - Falcon N 64:80DÉL-KOREA: KBL - Play Off
12:00LG Sakers - Suwon KT 65:75ÉSZTORSZÁG: Korvpalli Meistriliiga - Play Off
18:00Pärnu - Keila 79:7118:00Tartu Ulikool - Viimsi 105:65
EURÓPA: FIBA Európa Kupa - Play Off
18:00Bahcesehir Kol. - Chemnitz 105:95h.u.EURÓPA: ABA League 2 - Play Off
17:00Podgorica - Vojvodina Novi Sad 98:80FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női - Play Off
17:00Minsk N - Rguor Minsk N 108:38FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női - Play Out
15:00Breszt N - Gomel 2 N 63:57FINNORSZÁG: Korisliiga - Play Off
17:30Helsinki Seagulls - Karhu Basket 81:84FRANCIAORSZÁG: Pro B
20:00Rouen - Orleans 72:78FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21
15:00Paris U21 - Cholet U21 69:10116:30Dijon U21 - Le Portel U21 79:66
FRANCIAORSZÁG: Ligue 2 - női - Play Off
20:00Avenir Chartres N - Montbrison N 80:6120:00Toulouse N - Aulnoye AS N 76:72
FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa
10:30NorthPort - Terrafirma Dyip 108:11013:30TNT Tropang Giga - Phoenix Fuelmasters 108:101
GEORGIA: Szuperliga - Play Off
12:00Kavkasia - TSU 88:7414:30Kutaisi - Rashi 110:84
18:00Iverioni - Gurjaani Delta 71:80
GÖRÖGORSZÁG: Elite League - Osztályozó - Play Offs
15:00NE Megaridas - Iraklis 93:95h.u.GÖRÖGORSZÁG: Elite League - Play Out
15:00Esperos - Psychikou 71:70GÖRÖGORSZÁG: A2 - női
17:00Pierikos Arhelaos N - Kavala N 71:52HOLLANDIA: WBL - női - Play Off
20:30Binnenland N - Triple Threat N 52:6420:30Den Helder N - Jolly Jumpers N 48:58
20:30Leiden N - Landslake Lions N 32:83
20:30QSTA United N - Grasshoppers N 43:99
HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - Play Off
18:00Kvarner - Osijek 77:64IZLAND: Premier League - női - Play Off
21:15Haukar N - Stjarnan N 73:75IZRAEL: Szuperliga
17:30Hapoel Jeruzsálem - Hapoel Eilat 103:8519:30Nes Ziona - Hapoel Tel-Aviv 63:102
IZRAEL: Liga Leumit - Play Off
17:30Ironi Nahariya - Maccabi Raanana 84:9118:00Maccabi Rehovot - Elitzur Ashkelon 68:66
18:45Gilboa Galil - Maccabi Rishon 84:77
KÍNA: CBA - Play Off
13:35Guangzhou - Xinjiang 105:8313:35Shanghai - Zhejiang Chouzhou 120:121
KOSZOVÓ: Superliga - Play Off
19:00Golden Eagle Ylli - Peja 92:86LITVÁNIA: Moteru Lyga - női - Play Off
17:00Klaipedos Neptunas N - Siauliai N 86:6817:30LCC N - Kibirkstis Vilnius N 61:71
LUXEMBURG: LBBL - női - Osztályozó
20:00Schieren N - Soleuvre N 82:61LUXEMBURG: LBBL - női - Play Off
19:30Dudelange N - Grengewald Hueschtert N 59:56LUXEMBURG: LBBL - Play Off
20:30Ettelbruck - Amicale Steesel 77:68MAGYARORSZÁG: NB I - női - 5-8. hely
19:30Vasas N - TFSE-MTK N 64:77MEXIKÓ: CIBACOPA
05:15Rayos de Hermosillo - Pioneros de Los Mochis 87:8505:15Venados de Mazatlan - Astros 95:91
MONTENEGRÓ: Prva A Liga
18:00Lovcen Cetinje - Danilovgrad 91:8719:00Jedinstvo - Tivat 84:73
19:00Kotor - Decic 67:80
19:00Primorje - Ibar Rozaje 91:69
NÉMETORSZÁG: BBL
20:00Alba Berlin - Rostock 91:74OLASZORSZÁG: Serie A1 - női - Play Off
19:30Venezia N - Oxygen Roma N 85:6320:00Schio N - San Martino N 83:67
20:00Virtus Bologna N - Ragusa N 75:77
20:30Campobasso N - San Giovanni N 70:76h.u.
OROSZORSZÁG: VTB United League - Play Off
17:30Zenit Szentpétervár - Uralmas Jekatyerinburg 82:7419:00CSZKA Moszkva - Jeniszej 88:85
OROSZORSZÁG: Szuperliga - Play Off
15:00Zenit Pétervár 2 - Khimki M. 54:76OROSZORSZÁG: Szuperliga - Play Out
13:00CSZKA Moszkva 2 - Ruszicsi Kurszk 79:7316:00Cseljabinszk - Lokomotiv Kuban 2 68:66
OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női - Play Off
18:00Dinamo Kurszk N - MBA Moszkva N 63:57PUERTO RICO: BSN
02:00Cangrejeros - Leones De Ponce 79:8402:00Gigantes de Carolina - Osos de Manati 105:111
ROMÁNIA: A divízió - 11-14. hely
17:00SCM Craiova - BC Timisoara 87:8017:30Municipal Galati - Valcea 101:93
ROMÁNIA: A divízió - Play Out
17:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bukarest 81:6518:00CSM Targu Jiu - CSM Focsani 92:78
SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női - Play Off
19:30Estudiantes N - Zaragoza N 74:65SVÁJC: SB League - női - Play Off
20:00Nyon N - Fribourg N 66:63h.u.SVÉDORSZÁG: Basketligan - Play Off
19:04BC Lulea - Norrköping 98:7619:04Borås - Jamtland 81:74
SVÉDORSZÁG: Superettan - Play Off
18:00Hogsbo - Sloga Uppsala 100:61SZERBIA: 1. ZLS - női - Play Off
18:00ZKK Kraljevo N - Mega MIS N 72:68SZLOVÁKIA: Extraliga - női - 5-8. hely
18:30Trencin N - UMB Banska Bystrica N 46:74SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Play Off
18:00Samorin N - MBK Ruzomberok N 49:6418:00Slavia Banska Bystrica N - Piestanske Cajky N 47:77
ÚJ-ZÉLAND: NBL
09:30Auckland Tuatara - Franklin Bulls 92:74UKRAJNA: FBU Szuperliga - Play Off
18:00Rivne - Dnyipro 50:71URUGUAY: Liga Uruguaya - Felsőház
02:15Defensor Sporting - Aguada 91:85Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.