FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Holnap » Oddsok

EURÓPA: Euroliga

18:00Crvena zvezda - Virtus Bologna -:- [ 1.86 | 1.95 ]
18:45Fenerbahce - Real Madrid -:- [ 1.68 | 2.25 ]
19:00Zalgiris Kaunas - Panathinaikosz -:- [ 1.50 | 2.70 ]
20:30Bayern - Maccabi Tel Aviv -:- [ 1.74 | 2.15 ]

FRANCIAORSZÁG: LNB

20:00Gravelines-Dunkerque - Le Mans -:-
20:00Roanne - Cholet -:-
20:00Strasbourg - Le Portel -:-
20:30Boulogne-Levallois - Fos-sur-Mer -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00Nyíregyháza - Alba Fehérvár -:-
18:00Szedeák - Szolnoki Olaj -:-

USA: NBA

01:00Detroit Pistons - Dallas Mavericks -:- [ 3.20 | 1.37 ]

ARGENTÍNA: Liga A

00:30Union De Santa Fe - Quimsa -:-
01:30Instituto de Cordoba - Olimpico -:-
00:00Platense - La Union -:-

AUSZTRÁLIA: NBL

09:30Adelaide 36ers - Cairns Taipans -:- [ 1.54 | 2.50 ]

AUSZTRÁLIA: WNBL - női

10:00Townsville N - Bendigo N -:- [ 1.55 | 2.35 ]
11:30Perth Lynx N - Melbourne Boomers N -:- [ 3.35 | 1.30 ]

AUSZTRIA: Zweite Liga

19:00Raiders Tirol - Upper Austrian Ballers -:-

BRAZÍLIA: NBB

23:15Flamengo - Brasilia -:-
23:30Sao Jose - Cerrado -:-
00:00Franca - Uniao Corinthians -:-
00:00Rio Claro - Caxias do Sul -:-

CHILE: Chilei Kupa - Play Off

00:30Leones Quilpue - Catolica -:-

CIPRUS: A divízió

18:00AEL - Achilleas K. -:-
18:00Anorthosis - Apollon -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

18:00Prostejov - Svitavy -:-
18:30Zlin - Snakes Ostrava -:-
19:00Litomerice - Chomutov -:-
19:00Olomouc - Jihlava -:-
19:30SP Basket - Plzen -:-
20:00Pardubice 2 - Opava 2 -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

17:45Strakonice N - Slavia Praha N -:-
19:00Chomutov N - KP Brno N -:-

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Liga - Alsóház

23:30Bauru - Boca Juniors -:-

DÉL-KOREA: KBL

11:00Mobis Phoebus - Goyang -:-
11:00Wonju DB - Seoul Thunders -:-

DÉL-KOREA: WKBL - női

11:00KB Stars N - S-Birds N -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

20:45Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix -:-

EURÓPA: ABA League

19:00Zadar - FMP -:-

EURÓPA: BNXT League

20:00Antwerp Giants - Spirou Charleroi -:-

EURÓPA: Lett-Észt Liga

18:00BK Liepaja - Tartu Ulikool -:-
18:30Keila - VEF Riga -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga

17:30Honka - UU-Korihait -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

17:30Bisons Loimaa - Oulu -:-
17:30HBA-Marsky Helsinki - Kristika Turku -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

17:30Kouvottaret N - Vimpelin Veto N -:-

FRANCIAORSZÁG: Pro B

20:00Chalons-Reims - Saint Quentin -:-
20:00Evreux - Aix-Maurienne -:-
20:00La Rochelle - Vichy-Clermont -:-
20:00Lille - Chalon/Saone -:-
20:00Nantes - Denain-Voltaire -:-
20:30Antibes - Quimper -:-
20:30St. Chamond - Boulazac -:-

FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21

15:30Boulogne-Levallois U21 - Fos-sur-Mer U21 -:-
16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Le Mans U21 -:-
16:30Strasbourg U21 - Le Portel U21 -:-
16:45Roanne U21 - Cholet U21 -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Commissioners Cup

08:00San Miguel Beermen - Meralco Bolts -:-
10:45Rain Or Shine Paint. - Magnolia Hotshots -:-

GRÚZIA: Szuperliga

16:00Batumi - TSU -:-

HOLLANDIA: DBL Cup

21:00Yoast Utd - Zwolle -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

19:00Split - GKK Sibenka -:-

IZLAND: Premier league

19:15Breidablik - Stjarnan -:-
21:15Valur - Keflavik -:-

IZRAEL: Szuperliga

12:30Hapoel Holon - Hapoel Tel-Aviv -:-

IZRAEL: Liga Leumit

11:00Maccabi Haifa - Maccabi Ramat Gan -:-
12:00Elitzor Netania - H. Hevel Modiin -:-

KANADA: U Sports

01:00Dalhousie - Acadia -:-
02:00UQAM - Laval -:-
03:00Winnipeg - Brandon -:-

KÍNA: WCBA - női

03:00Shandong N - Guangdong N -:-
06:30Shanghai N - Zhejiang Golden Bulls N -:-
09:30Jiangsu Phoenix N - Inner Mongolia N -:-
12:30Xinjiang N - Shanxi Xing Rui N -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:30Czarni Slupsk - Torun -:-
19:30Bydgoszcz - Legia -:-

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

19:00Lublin 2 - Polonia Warszawa -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:00Szigetszentmiklós N - PINKK-Pécsi N -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

19:00Syntainics MBC - Bonn -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2

20:30Stella Azzurra - Cremona -:-
20:45Carife Ferrara - Pallacanestro Nardo -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League

15:00Parma Perm - Szamara -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Play Off

10:30Dinamo Vlagyivosztok - Jekatyerinburg -:-
13:00CSZKA Moszkva 2 - Nyizsnyij Novgorod -:-
17:00Runa Basket Moszkva - Barnaul -:-

PARAGUAY: LNB - Clausura - Play Off

23:30Olimpia - Dep. San Jose -:-

ROMÁNIA: A divízió - Első szakasz

17:30BC Timisoara - Athletic Constanta -:-
19:00Dinamo Bucharest - BC Steaua Bucuresti -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Oro

20:30Leyma Coruna - Alicante -:-
20:30Melilla - Oviedo -:-
21:00Lleida - Gipuzkoa -:-
21:00Ourense - Caceres -:-
21:00Palencia - Albacete -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Plata

20:30Navarra - Baskonia B -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan

19:04KFUM Kalmar - Umeå IK -:-
19:04Koping Stars - Norrköping -:-
19:04Uppsala - Jamtland -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

18:00Alvik N - Östersund N -:-

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

19:00RIG Mark N - Onsala N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

14:00Al-Hilal - Ohod -:-
14:00Al Salam - Al Adalh -:-
14:00Al Wehda - Al Taawon -:-
16:00Al Ahli - Al Ansar -:-

SZERBIA: 1. osztály

17:00Leskovac Zdravlje - Mladost Zemun -:-
18:00Vojvodina Novi Sad - Sloboda -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

18:30CBK Kosice N - Samorin N -:-

SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM

20:00Rogaska - LTH Castings -:-

TAJVAN: P. League+

12:00New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots -:-

TÖRÖKORSZÁG: TBL

16:00Kocaeli - Gemlik -:-

TÖRÖKORSZÁG: TB2L - Első szakasz

12:00Cozum Ankara - Buyuk Anadolu Spor -:-
13:00Aykanat Spor - Karsiyaka Belediyespor -:-
13:00Bursa - Ilkadim -:-
14:00Degerleme - Sertas Spor -:-
14:00Ege Universitesi - Rino Seramik Porselen -:-

TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női

15:00Bogazici N - Izmit Belediyespor N -:-
15:00Fenerbahce 2 N - Elazig N -:-
15:30Yalova N - Antalya Gunesi N -:-
16:00Kirklareli N - Urla Bld N -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

12:30SBK Lviv N - Vinnytski Blyskavky 2 N -:-
15:00Frankivsk Halichina N - BC Rivne N -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

00:15Penarol - Olimpia -:-
00:15Nacional - Bigua -:-
00:30Malvin - Larre Borges -:-
00:30Urunday - Goes -:-
00:30Urupan - Defensor Sporting -:-

USA: NBA G League - Csoportkör

01:00Delaware Blue Coats - Raptors 905 -:-
01:00Westchester - College Park Skyhawks -:-
02:30Austin Toros Spurs - Rio Grande Valley Vipers -:-
04:00South Bay Lakers - Salt Lake City Stars -:-
17:00Motor City Cruise - Iowa Wolves -:-

USA: NCAA

00:30UConn - Oklahoma State -:-
01:00Cleveland State - Oakland -:-
01:00Delaware - Cornell -:-
01:00Georgia State - Middle Georgia State -:-
01:00IPFW - Detroit -:-
01:00Manhattan - Fairfield -:-
01:00Northern Kentucky - Youngstown State -:-
01:00Radford - N.Carolina Central -:-
01:00St. Peters - Mt. St. Marys -:-
01:00Texas - Creighton -:-
01:00Vermont - NVU-Lyndon -:-
01:00Wofford - Presbyterian -:-
01:00Wright State - Robert Morris -:-
02:00Arkansas State - Miss. Valley St. -:-
02:00Belmont - Valparaiso -:-
02:00Houston Christian - Denver -:-
02:00Murray State - Illinois State -:-
02:00Wisc. Green Bay - Wisc. Milwaukee -:-
02:30Colorado - Arizona State -:-
02:30Lamar - Texas State -:-
02:30Utah Utes - Arizona -:-
03:00Kansas - Seton Hall -:-
03:00Stephen F. Austin - Northwestern St. -:-
03:00UC Davis - Pacific -:-
04:00Oregon State - Washington -:-
04:00San Diego Toreros - UC San Diego -:-
04:30Oregon - Washington State -:-
04:30Stanford - UCLA -:-
22:00Louisiana Tech - Southern -:-
22:00Mercer - Kennesaw State -:-
22:00Siena - Canisius -:-
00:00Bryant University - Brown -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.